Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 10 I_vote_lcapPuma háló - Page 10 I_voting_barPuma háló - Page 10 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 10 Nincskaszt

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 10 Zfyw

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 12:49 pm

*Figyelmesen hallgatom, ahogy Haku mesélni kezd, és kedvesen mosolygok a lányokra. Aztán felfigyelek rá, hogy Mortimer és Éjfél nagyon jól kijönnek egymással.*
- Mortimernek sem volt igazán barátja, csak én. Ahogy látom, Éjféllel jó kapcsolatot ápolnak majd- mondom miután Haku végzett.
- Köszönöm, azt hiszem én jól laktam- mosolygok én is hálásan Sophie-ra.
*Mortimer láthatóan nagyon belejött a mosakodásba, szinte abba se akarja hagyni. Aztán lassan feláll és odadörgöli puha orrát Éjfél arcához. Közben megcsiklandozza őt a hosszú bajuszaival. Majd felkerekedik és odaugrik az ölembe. Hangosan dorombolni kezd, de vissza-vissza néz Éjfél felé.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 12:41 pm

*Jóízűen eszem a bolognait, miközben a lányokat nézem. Sosem hittem volna, hogy igaz barátokra találok, de minden kétségem elszállt, amikor Felicity közeledni kezdett felém. Rám mosolygott, kedvesen beszélt hozzám, hamar kiderült, hogy rendes lélek. Valóban, bár vannak pillanatai, amikor rossz kedvű, akár csak nekem, vagy bárki másnak. Ott van Sophie is, aki különös, ámbár végtelenül türelmes természetével fogott meg. Mint barátot, nagyon megszerettem, s húgomként tekintek rá mindig. Fogalmam sincs, hogyan is tudnám elengedni, ha vége lesz az évnek. Biztosan útnak áll, de én szerintem itt maradok. Semmi tervem, nem tudom még hogy, de.. Haza nem igen mennék már.*
- Nem olyan régen lettünk csak barátok, talán pár hónapja, ettől függetlenül már ott tartunk, hogy testvérként szeretjük egymást *vigyorodom el az egyik falat után, majd Sophiera sandítok.*
- Én nem, köszönöm! *mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 12:25 pm

*Örültem hogy Éjfél megnyugodott, és az sem zavarja hogy Mort mellette eszik. *-Nem olyan rég találkoztunk a birtokon. És Ő rángatott ki a depressziómból.*mosolygok rájuk, majd elpirulok mikor megdícsérik a főztöm. *
-Köszi, pedig csak egy gyors spagetti.*válaszoltam mosolyogva, majd azt érzem hagy Éjfél, pisy kálta a lábamat. *-A haspók már pe is falta. *mosolyogtam rájuk, majd észre veszi a kis vakarék hogy nincs több stika falat, visszamegy Morthoz, és elkezd játszani vele majd elkezdik egymást tisztogatni. *-Utánna kértek fagyit? Még a cicáknak is van édesség.*mosolygok megint rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 10 Zfyw

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 11:51 am

*Haku arckifejezéséből ítélve Sophie igazán finomat főzhetett, bár még nem volt időm megkóstolni. Mortimert nézem, aki hangosan cuppogva eszi a tonhalat közel Éjélhez. Furcsállom, hogy Mortimer jelenléte nincs rá olyan hatással mint a mienk. Közben néha fel-fel néz a tonhalból, felém, hogy jól vagyok-e. Furcsa, még otthon is ezt szokta figyelni a nagyszüleim jelenlétében... Feltekerek egy kevés spagettit a villámra miközben a lányok felé nézek.*
- Régóta barátok vagytok?- kérdem hirtelen- Nekem sajnos nem volt alkalmam barátkozni a nagyszüleimnél. Ezért is szeretem ezt a kastélyt. Itt hamar barátokra tettem szert. És Mort is- tekerek fel még egy keveset a villára.
- Hm, Sophie ez nagyon finom.
*Érdekes... én nem is szeretem a tésztaféléket, de ez. Mennyei...*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:28 am

*Elhagyjuk a gyakorlótermet, hogy a Puma Hálóba térjünk be, ahol Sophie kapott helyet nemrégiben. Leülök, majd egy idő után kihozza a spagettit. Megcsap illata, mely egyszerűen isteni. Számomra arról árulkodik, hogy bár ritkán főz, van tehetsége hozzá. Gondolkodik -e azon, hogy gyakrabban meg kéne tennie? Egyszer szép munkát is szerezhetne a tudományával, bár nem tudom, meddig jutott el a főzés terén, no a szíve dönti el, merre is húz jobban.*
- Köszönöm! *bólintok, majd a lányok is az asztalhoz ültek, jó étvágyat kívánva enni kezdek, miközben Riel továbbra is a vállamon nyugszik. Felszúrok egy kicsi az ételből a villámra, ezután feltekerem és bekapom. Már most úgy érzem, mintha valahol Olaszországban lennék, ugyanis nem csak az illata, de még az íze is ugyanolyan mennyei. Ha akarnék, sem tudnék ilyet csinálni, mivel én nem vagyok otthon a konyhában.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:58 am

*Lucianara mosolygok majd két lapostányérba teszek tonhal konzervet és letettem a cicáknak. Majd a lányoknak is odatettem egy egy nagy tányér spagettit.
-Jó étvágyat lányok. -mosolyogtam, rájuk majd a sípolo kannához léptem, hogy a teát is elkészítsem. Miután kész voltam, letettem a bögréket és én is leültem. -Remélem izlik majd. Ritkán főzök.-mondtam egy kínos mosolyal. A nagymamám tanított meg főzni. Kicsit elgondolkodom, mert megint eszembe jutott hogy valójában örökbe fogadtak, de még se bírtam rájuk idegenként tekinteni, mert felneveltek. Majd a bal karomra pillantottam amin ott volt a billog de a ruha takarta. *~Mind egy-egy jel ami jelentéssel bír, de számomra mind elvesztette a lényegét. Már egyik sem számít.~*gondolkodom magamban.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 10 Zfyw

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 6:06 am

*A gyakorlóteremből egyenesen Sophie hálótermébe sietünk. Mortimer természetesen mellettem gyalogol, és egy percre sem hagy egyedül. Közben Éjfélt keresi a szemével Sophie fekete haja alatt, de még az ő kiváló szemeivel sem tud átnézni dolgokon. Látom rajta, hogy szívesen barátkozna Éjféllel, és játszana vele, de türtőzteti magát, hogy Éjfél léphessen előbb. Tiszteletre méltó emberi érzései vannak...- gondolkozom.
Furcsa mennyire emberi, és mégis macska.
Hamar odaérünk a harmadik emeletre, a most már megszokott úton, amit Mortimer is tökéletesen ismer.
Bent Sophie sürgölődni kezd körülöttünk, ami nagyon kedves tőle.*
-Mortimer mindent szeret amit meg lehet enni- mosolygok- A halak a kedvencei.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:46 pm

*Hamarosan elhagyjuk a Gyakorlótermet. Még egyszer visszanézzek, majd követem a lányokat, egészen a Puma hálóig. Útközben eltöprengek azon, hogyha még alkalmam nyílik rá, visszatérek majd gyakorolni. Muszáj, hiszen az egyensúlyomat sürgősen javítani kell és ami azt illeti, az ütési technikáimon is van mit csiszolni. Utoljára lépek be a faajtón, majd ülök le egy széken, vállamon hű társammal. Kivételesen velem szemez, de nem törődöm vele. Helyette a cicákat figyelem, majd a karjaimat. Hát mit ne mondjak, jól jött az a fagyi, bár furcsa hatása van rám nézve.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:16 pm

*Mosolyogva figyelem ahogy Mort is elkezd nyávogni. *
-Akkor induljunk. A végén Mort és Éjfél felfal minket.*mosolygok rájuk. Összeszedem holmilyaimat a táskába bele tettem a két tőrt, majd felveszem a pulcsit. Éjfél azonnal a nadrágom szárába kapaszkodik meg. Nagyot sóhajtva veszem vállamra, és hajam mögé bújik. Mint szokott. Fölmegyünk a hálóba és bent lepakolom holmijaimat, és elkezdek pakolászni hogy megmelegítsem az ennivalót. Felteszem a teavizet és feléjük fordulok. *-Üljetek le nyugodtan, am Luciana. Mort szereti a tonhalat?*kérdezem ahogy elkezdek tálalni. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:35 pm

*Bólintok. Igaza van, tényleg elfogad az állat. Jókedvűen dédelgetem, majd mikor megkapom a teát, megköszönöm. Lerakom a cicát, majd felállok és kezet mosok, ezután látok csak hozzá a még gőzölgő italhoz.*
-Köszönöm tényleg és bízom benne, hogy segít maajd. *húzom mosolyra szám, majd felemelem a csészét és belekortyolok. Egy ideig remekül elbeszélgetünk, de miután végzek az ivással, felállok, a csapba teszem a hófehér kis tárgyat, ezután kínai barátnőm fordulok.*
-Ne haragudj, de most megyek. Ígérem, később még találkozunk! Szia és élveztem a mai beszélgetést. Remélem segítettem is valamennyit. *szólalok fel, majd intek egyet és kilépek a szobából. Lassú léptekkel a dolgomra igyekszem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:06 pm

*Felkelek hogy főzzek egy teát. Mosolyogva figyelem ahogy ölbe vesz a macsekot. *-Mondtam hogy elfogad mostmár.*mosolygok és mikor felforr a víz azt a filterre öntöm. Mindíg is a Fehértea volt az egyik kedvencem így most is azt csinálok. *-Tessék. Ez nem pörget fel. Jól alszol majd tőle. *mondom ahogy leteszem elé a csészét. Én is leülök majd csészével a kezemben figyeldn az asztal lapját. Jelen pillanatban nem gondolkodok hanem fáradt agyam próbál teljesen kikapcsolni. Lehet az a baj hogy idegileg elfáradtam de fizikailag nem eléggé. Mert sose lehetett kihozni a sodromból. De Patrice-nak sikerült.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:56 pm

-Bízom benne! Bár nem hinném, hogy ennyitől elfogadna. *sóhajtok fel, majd megérintem a macskát. Az hozzádörgöli fejét kézfejemnek, amit jó jelnek veszek.*
-Na jó, lehet mégis csak igazad van. *mosolygok rá, a kérdésre meg csak bólintok.*
-Igen, kérlek! Elég egy kicsi, után szerintem tovább állok. Még van egy pici dolgom. *mondom, miközben magamhoz veszem az állatot, hogy aztán dédelgetni kezdjem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:43 pm

*Az asztalnál ülünk, és erősengondolkodom. Tényleg bonyolult a dolog és okoz némi fejtörést de megoldható. *~Lehet holnap kimegyek a tanács sziklához meditálni és edzeni is kicsit. Lehet csak egy kis megerőltettésre van szükségem.~*gondolkodom majd észre veszem hogy Haku a macsek után nyúl. Mivel Haku velem van már nem fogja megtámadni. *-Nyugi már nem ugrik neked. Látta hogy velem vagy. Nem lesz baj.*mondom mosolyogva, majd felkelek. *-Főzök egy teát. Kérsz te is? *kérdezem ahogy elkezdek vizet melegíteni. Neki dőlök a konyhapultnak és a sötét ablakot bámulom.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:32 pm

//Olvad.//
*Néma bólintással nyugtázom Sophie válaszát. Örülök neki, hogy végül is nem lesz egyedül, hiszen itt van neki a kis kedvence. Ez a gondolat megnyugtat és az is, hogy már gondolkodik a dolgokon. Amúgy sem kevés dolgon törheti a fejét szegénykém. Komoly a helyzete, de megoldható. Ha sikerül rendeznie a dolgait, minden hamar rendbe jöhet majd.*
-Igazad van. *mondom végül, miközben elmosolyodom. Kezem a macska felé nyújtom, remélve, hogy nem támad neki. Bár igazából nem bánom, max csak azt, ha megint az arcomat venné célba.*
-Én a legjobbakban bízom. Hiszem, hogy majd rendeződik minden. *pillantok rá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:41 pm

*Bemegyünk a hálóba és miután körbenézünk a központi részen leülünk. Éjfél körbe járja a helyet majd felugrik az asztalra. Elkezdem simogatni. *-Nem mert itt van Éjfél. És néha jó a magány főleg most hogy gondolkozhassak. *mondom nyugodtan. Sokmindent át kell gondolnom, és ahoz idő és nyugalod kell. Ez nem olyan dolog amit elkapkodhatok. Vigyáznom kell mit teszek.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 10 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 10 82h3


Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:31 pm

*Jó ideig bolyongunk. Mielőtt kilépnénk a szobából, megjegyzem, hogy amúgy olyan az egész kúria, mint egy labirintus. Könnyen el lehet benne tévedni, ha nem vigyáz az ember. Kis idő után meg is érkezünk. A szoba valami iszonyat szép, voltaképp egy nagy közös helyiségbe térünk be, amint betesszük ide a lábunkat.*
-Hű de szép! *csodálkozom, pedig egyszerű a berendezése, mégis elegáns. Egy központi szobában vagyok most, Sophieval együtt. Előttem egy asztal, székekkel körbeölelve. Félreteszem a bőröndöt, majd magam is lehuppanok.*
-Lehet, de nem leszel itt magányos? *kérdezem halkan. Nem tudom, én nem élvezném, ha végig egyedül kéne lennem a hálókörletemben. Örülök, ha van társaságom, amííg nem túl nagy. Azt ugyanis már én sem bírom elviselni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 10 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:01 pm

*Egy kis bolyongás után elérünk a hálóig. Bemegyünk a szobába és leteszem a bőröndöket. Éjfél azoneal leugrik a nyakamból és szétnéz. *-Egész jó. Tökegyedül lehetek esténként.*mondom ahogy leülök egy székre. Kicsit elgondolkodom ahogy kinézek az ablakon. *~Remélem egy kicsit megnyugodhatok, és így van lehetőségem gondolkodni is. Mert elég bonyolult az ügy.~*gondolkodom majd nagyot sóhajtok.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 10 Nincskaszt

Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: