Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza - Page 3 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 3 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm

First topic message reminder :



Steven Blackfield háza - Page 3 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 7:37 pm

- Rendben, menj csak! *vigyorodom el, s amint eltűnik, elrohanok hogy kicsit megtréfáljam. Elzárom rövid időre a meleg vizet, de csak ott, és mágiát használok hozzá. Mire a lány felsikít, már vissza is érek.*
- Één? Nem, én aztán nem! Esküszöm, hogy az a mosómedve tette aki Japánban kicsórta a táskádból a kajádat! *amikor épp nem olyan rémes dolgokat műveltünk, mint a harc, elmentünk túrázni arra, ahol sok volt a mosómedve. Nem tudtunk róluk, így arról sem, hogyha lerakod a táskád és véletlenül nyitva hagyod, egy állat mindent kivehet belőle... Hát Sophieval ez történt, én azóta sem bízom meg azokban a dögökben.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 7:29 pm

*Elmondom neki hogy mit akartam tenni régen majd megpróbálok tanácsot adni neki hogy segítsen Lisnek. Kicsit elmosolyodom mikor azt hallom örül hogy nem sikerült a tervem. Valamien szinten én is. Elvörösödöm mikor kapok egy puszit majd megérzem ahogy a hátamat simogatja. *
-Jobb ha megyek. Holnap korán kezdek.*mondom hallkan és megpróbálok kibontakozni öleléséből és ha sikerült felrohanok a szobámba és bezárkózom. Újra elhatározom hogy elhidegülök tőle csak azt nem tudom hogy meddig fogom bírni. Most is mikor megláttam hogy elkenődött nem bírtam megállni hogy ne vígasztaljam meg. Nagyot sóhajtok majd bemegyek a fürdőbe hogy lezuhanyozzak. Engedem magamra a meleg vizet ami hirtelen hideggé váli. Olyan mintha jeget öntenének rám.*
-ÁÁÁ! BASSZÚÚÚÚS! EZ HIDEEEG!* sikoltom majd magamköré csavarok egy törölközőt. Felrántom az ajtót majd a lépcsőn elindulok lefelé.*
-Steven! Te zártad el a meleg vizet?* kérdezem tőle.*


A hozzászólást Sophie Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 21, 2013 5:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 7:05 pm

*Látom a rémületet a szemében. Abbahagyom amit csinálok és inkább kedvesen kedvesen átölelem, hogy megnyugtassam. Nem akartam megijeszteni.*
- Tényleg? *lepődöm meg egy pillanatra* - Ez érdekes, de örülök, hogy nem tetted meg. Akkor bizony jó, hogy nem sikerült a terved, bármi is volt az *komorodom el.*
- Igazad van, szeretlek *suttogom fülébe, ezután óvatosan megpuszilom az arcát. Egyik kezemmel hátát simogatom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:48 pm

* A pofon utána megragadja a karomat. Megrémülök de nem mutatom. Szerencsére elengedi a karomat. MAgához ölel és hallgatom amit mond. *
-Egyszerűen csak maradj mellette. Támogassd! És vigyázz rá. Nehogy hasonlóam vagdosni kezdje magát vagy rosszabb. *mondom hallkan.*- Én is voltam hasonló helyzetben, de én az miatt a rohadék miatt. Majdnem sikerült megölni magam. De akkor nem találkoztam volna újra veled. Ne, ess kétségbe ha nem tud egyhamar visszatérni régi önmagához. Ahoz a nőhöz akit megismertél. A lehető legnagyobb tragédia érte amit egy nő átélhet. Adj neki időt.*mondom hallkan ahogy viszonzom ölelését. *
-És ha szükséged van rám én itt leszek. Mindíg megtalálsz ha vígaszra van szükséged.*mondom ahogy fölmosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:28 pm

- Tudod, amióta nem láttuk egymást, több mindennek elhordtak már. Lassan skizofrénnek is mondhatnának, mert végül is valahol illik rám. Még ott van az régi énem, akiről te beszélsz és ő is áll előtted, de ha elborul az agyam, akkor van, hogy a dolgok felére nem emlékszem. Elég különös érzés és csak félig tapasztaltam akkor, amikor a barátoddal harcoltam *magyarázom, elengedve a kezét, a rejtélyes csillogás eltűnik. Helyette egy barátságos szempár mered rá és meleg ölelés fogadja.*
- Ne haragudj és ne aggódj! Egy hamar nem fog előfordulni! *mondom komolyan* - Csak.. Elég nehéz a helyzet és nem tudom, hogyan támogathatnám őt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:20 pm

*Mikor észre veszem a sebet, amit magán ejtett olyannyira dühös leszek hogy kiabálok vele és fel is pofozom. Érdekel is engen ha dühös lesz. A lényeg hogy észhez térjen. Átérzem párja helyzetét és tudom hogy milyen nagy szüksége van rá.*
-Na, végre. De még egy ilyen és nem csak egy pofont fogsz kapni. *mondom ahogy a csuklómat megragadja. Nem, mutatom de először megrémülök a tekintetétől. Furcsa ragyogás csillan. Hiába próbálom kiszabadítani kezem nem bírom. Olyan mintha vaspántok tartanák a karomat. *
-Engedj el.*mondom higgadtan. De még is valamiféle félelmet érzek a tekintete miatt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:05 pm

- Igen, de nem vagyok rá büszke! *sütöm le tekintetem. A szavai élesek és kemények. Ez az a lány, akit megismertem. Az a legrosszabb, hogy igaza van. Neki szüksége lenne rám, viszont én nem tudom úgy támogatni, ahogy ő azt elvárná tőlem, egyedül meg összeroppan.*
~ Szánalmas vagy! Hol van az a Steven akit megismertem és aki mindig megvédett? ~ *az a Steven elment, az erős pofonnak köszönhetően azonban hamar visszatérni látszik. Enyhén megrándul a sérülésmentes kezem és a lány kezére tapad. Lehorgászom magamról, szikrázó tekintettel meredek rá. Némán fölé magasodom.*
- Itt áll előtted, a felpofozásért viszont nem rajong! Basszus, mondtam már, hogy rohadt erősen tudsz ütni? *csóválom meg fejem, majd előveszem a pálcát és végighúzom kezemen, arcomon, hogy rendbe tegyem magam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 5:49 pm

*Végül elérünk a házhoz és kinyitom az ajtót. Beterelem majd leveszem a kabátomat majd a fogasra akasztom. Cipőmet is lerúgom majd segítek levenni az Ő kabátyát is mikor is bal karján egy vöröslő sebet pillantok meg. *
-Ez meg mi? Te csináltad?*kérdezem ahogy megragadom csuklóját és ránézek. *
-Te tényleg megbolondultál? Szedd már össze magad. Rossz rádnézni is. Lisnek most van rád a legnagyobb szüksége. Hogy álljon talpra ha te se tudsz megállni a két lábadon?*kérdezem és mikor nem hajlandó rám nézni pofon vágom. Nem érdekel ha dühös lesz helyre kell billentenem mielőtt teljesen elhadja magát.*
-Szánalmas vagy! Hol van az a Steven akit megismertem és aki mindíg megvédett? *kiáltok rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 5:31 pm

*Értetlenül nézek fel rá, végül felállok és megadóan követek. Nem jellemző rám, mivel elég makacs vagyok, de még ahhoz sincs erőm, hogy ilyen helyzetben az legyek.
Valahogy nem visz semmire a lélek, amióta tudom, hogy nincs babám. Nem vagyok egy depressziós őrült és a szeretteimre sem szeretnék frászt hozni, azonban a bal karomat már egy hosszú vágás díszíti. Mi is van az őrülettel? A gonosz lelkeket valahogy mindig utoléri. Előbb-vagy utóbb, engem pedig úgy tűnik, a napokban ért el, ha már erre is képes vagyok. Micsoda szánalommá lettem!*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 8:53 pm

*A konyhába vonulok, miközben a beszélgetést hallgatom. A két helyiség egymás mellett van, ráadásul nincs ajtó ami elválasztana minket és ezért hálát adok az égnek. Vizet töltök a teafőzőbe, majd előkotrom a filtereket, és belerakom. Ezután felrakom a tűzhelyre, majd a közeli konyhapultnak vetem hátam, kezeimet összefonom mellkasomon.
Sosem tudnék Sophienak ártani. Ahhoz túlságosan szeretem őt, ebből is látszik, hogy másképp viszonyulok a szeretteimhez. Lincet a múltkori húzása után semlegesnek tekintem, nem foglalkoztat különösebben, mi van bele, bár tény hogy arra jobban felfigyelnék, ha egyszer a halála felől értesítenének. Remélhetőleg ez a rémes álláspont még változhat, ha sikerül maga mögött tudni a féltékenység minden darabját és végre úgy nézni rám, mint egy férfira, aki a sötét hajú lánykát nem bántja, egyszerűen csak aggódik miatta annyira, hogy mindenáron meg akarja védeni... Vajon mi történt volna, ha akkor nem találkozunk? Ő közömbös maradna a világ felé, a terhek alatt összeroppant volna? Képes lett volna magával végezni annak idején?
Én valószínűleg sosem tanultam volna meg szeretni, legalább is egy hamar biztos nem. Csak még hűvösebben fordultam volna a világ felé, míg végül beleőrülök a magányba és abba, hogy nem tudok kapcsolatot létesíteni az emberekkel... Nehéz volt alapból, mert miután elveszettem a szüleimet, senkihez nem akartam szólni. Vajon a fiúnak mi a története?*
//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 8:31 pm

*A gyengeség olyan dolog amit soha nem engedhettem meg magamnak. Most is hiába próbálok erősnek látszani nagyon nem megy és mintha csak az ellenkezőjét érném el. Nagyot sóhajtok mikor megint kérdezősködni kezd. *
-Amikor pár napra eltüntem itt voltam mert lebetegettem. *mondom hallkan ahogy nekidőlök. *
-Tudom de tényleg nem ő volt. Sajnos nem mértem fel a helyzetet és hát többen voltak mint akikkel elbírtam volna. *mondom és várom a fejmosást ezek után meg is érdemelném. Néha túl vakmerő vagyok, ami után álltalában kórházban kötök ki. Legalább is eddig szerencsés voltam. Mondjuk a szerencse is egyfajta tudás nem? *
-Egy tea tényleg jó lenne.*mondom egy halvány mosolyal, majd Lincre nézek.*
-Régen talán lehetett volna. De már nincs köztünk semmi. Elhiheted. *válaszolom hallkan végig a szemébe nézve. Mert ez volt az igazság*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 8:14 pm

* Engem nem zavar, ha gyengének látom, sőt. A harciasabb énjét még nem is ismerem Sophienak, még soha nem mutatta meg azt az oldalát, így hát elképzelni sem tudom, milyen lehet amikor elkapja a rossz fiúkat. De azért jó abban a tudatban lenni, hogy semmi veszélyeset nem csinál. Igazából semmi másra nem figyelek, csak arra, hogy piszkosul féltékeny vagyok arra, hogy Steven sikeres, mindene megvan, tökéletes ház a tó partján, ennél többet nem is kívánhatnék magamnak. Csak akkor figyelek újból Sophiera amikor mondja, hogy már volt itt.*
- Ó?... Sokszor? * Kérdem, és a következő kérdésem az lett volna, hogy aludt e már itt, de ennyire nem akartam letámadni a kis hülyeségeimmel. Hangomból egyértelműen levonható az a következtetés, miszerint bosszús vagyok avagy féltékeny vagy a kettő elegye, de aztán megenyhülök miután Sophie lenyugtat. Mellé ülök a kanapéra és a haját kezdem simogatni.*
- Rendben, csak mire gondoltam volna. Ott láttalak Stev karjaiban senki más körülöttetek akire gyanakodhattam volna. Sophie lenyugtatási kísérlete majdnem sikerült is, ilyen hatással van rám. A kérdés azonban az, hogy meddig maradok ebben az állapotomban. Stev figyelmes, megkérdezte, hogy hozhat e nekünk valamit.*
- Azt hiszem egy tea jól esne. * Mondtam, majd Sophiera néztem. Miután Stev kilép az ajtón megkérdezem Sophietől amire már annyira kíváncsi voltam.*
- Őszintén Sophie. Volt köztetek valami Stevvel? * Kérdem és ha a válasz igen akkor közel hajolok hozzá és megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 7:52 pm

- Köszönöm! *fordulok hátra egy pillanatra, majd elvezetem őket a házamig, aminek a nappalijában kötünk ki. Sophienak igaza volt, tényleg hasonlítunk Lincolnnal egymásra. Mindkettőnknek fontos, hogy Ő biztonságban legyen, már csak ezért is jöttünk ide. Közelebb van , mint bármi más, még az orvosok is elég távolinak tűnnek... Még szerencse, hogy a fiú erre járt, így tudott segíteni rajta és ami a legfontosabb, hogy így a lány nincs egyedül és a támogatást is megkapja, amire szerintem most a leginkább szüksége van.*
- Hozzak nektek valamit esetleg? *kérdezem halkan, távolabbról fürkészve a gerlepárt. Kissé szíven üt a mondat, de... Jobb ha a sötét hajú szépség azt vallja, nincs köztünk semmi, mert tényleg nincs és nem is lesz, soha többé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 7:37 pm

*Kicsit szédelgek, a vérveszteségtől. Nem szeretném ha gyengének látnának, amit már fújhatok.*
-Tudok járni magamtól is.*mondom hallkan. De mintha nem is figyelnének rám. Hamar megérkezünk Stev házához és bent Linc leültet egy kanapéra.*
-Igen jól vagyok.*mondom hallkan. Figyelem Lincet. Kihallom hangjából a féltékenységet.*
-Igen, már voltam itt. Egy vihar elől csak ide tudtam jönni.*mondom és tiszta kezemmel megfogom a kezét.*
-Linc minden rendben. Tényleg nem Steven bántott. És már elmondtam neked hogy nincs köztünk semmi.*mondom ahogy közelebb hajolok hozzá. Homlokomat az övének támasztom. Próbálom megnyugtatni, mert nem szeretném ha fölöslegesen aggódna.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 7:22 pm

* Szerencsére, ha Sophieről van szó akkor szeretjük mindketten biztonságban tudni. Hamar elértünk Steven házába, alig 15 perc sétányira volt a kikötőtől. Azonban ahogy beljebb kerültünk kezdtem egyre rosszabbul érezni magam. Tengerparti ház. Luxus villa. Gondolom belül is csupa fényűző dolgok lesznek. Sophienek ez biztosan tetszik. Ezekhez képest én semmit nem tudnék nyújtani. Magam mellé pillantok. Nem látom az arcán egyelőre, hogy annyira rajongana egyelőre Stevenért, de valamiért még is ott van a torkomban a gombóc.*
- Ehm.... Szép a ház. * Ennyi tellett tőlem.* - Te voltál már itt igaz Sophie? * Kérdeztem tőle, aztán odatámogatom az egyik ülő alkalmatosságra.*
- Jobban vagy? * Majdnem azt mondtam neki, hogy a legjobb az lenne, ha itt maradna éjszakára, de azt már nem. ha kell akkor kézben hazaviszem én.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 7:00 pm

*Némán figyelem őket. Engem is meghökkent az, hogy nem maga, sokkal inkább miattunk aggódik. Lincoln után halkan magam is megjegyzem, hogy nem szándékozok ma harcba bocsátkozni.*
- Tengerparti házam van, innen maximum hat percnyi séta *felelem rögtön, nagyot sóhajtva. A fiúról Sophiera pillantok, aki láthatólag elhúzza a száját. Hát sajnálom, de csak ez az egy épület van a legközelebb hozzánk, az lesz a legjobb, ha ott pihen. Majd kapnak egy szobát, úgy is sok van.. Ott még kettesben is lehetnek, így garantáltan nem zavarom meg őket semmiben.*
- Mehetünk akár most is, ha gondoljátok *mondom és ha követnek - illetve követ Linc a lánnyal a karjaiban -, elindulok és elvezetem őket hazáig.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 11:13 am

*Ahogy belépünk, velünk szemben egy ágy áll, mellette egy-egy éjjeli szekrénykével. Maga a helyiség hatalmas, elég nagy ahhoz, hogy ketten is elférjünk. A bal hátsó sarokban van a gitárom, mellette az erősítővel. Kicsit felturbóztam a hangszert egy átalakító mágiával, így már nem egyszerű klasszikus, hanem elektromos gitár.*
- Én is téged *válaszolom halkan, átölelve derekát. Hosszú csókokat váltunk egymással, aminek az eredménye az, hogy lassanként megindulok vele a szoba közepe felé, hogy aztán az tágyneűk közt töltsünk el egy újabb remek pillanatot kettesben.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 10:50 am

*Kicsit furán érzem itt magam. Olyan új a hely. Ismeretlen még is mivel Ő velem van jól érzem magam. Felmegyünk az emeletre és megmutatja a szobánkat. Egyből megpillantom a nagy ágyat, majd körbe nézek. Itt is hatalmas ablakok vannak. Oda lépek az egyikhez. Megfogom a függönyt és kipillantok a sötét tengerre. Majd elengedem a függönyt és felé fordulok. Lassan oda sétálok hozzá és átölelem. *
-Nagyon szeretlek. *mondom hallkan. Majd lábujj hegyre állva megcsókolom. Karjaimat nyaka köréfonom hogy így mélyítsem el a csókunkat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 10:21 am

*Elgondolkodva haladok mögötte a lépcsőn. Megtervezem a gesztus minden részletét, már azt is tudom hol fogom beszerezni az állatot. Természetesen egy Savannah kölyök lesz a lehető legjobb alomból, amennyiben van belőle eladó példány Nellondban, ha nem, akkor sem aggódom, mert így is el tud hozzám jutni.*
- Bal oldalt a második *válaszolom, majd kinyitom előtte az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 9:51 am

*Mikor belépünk leteszem a cipőm majd a kabátom is felakasztom. Mielőtt elindulhatnék magához szorít és megcsókol. Talán a bor teszi de hevesen viszonzom csókját mielőtt elenged. Utánna elindulok a nappali felé. Hihetetlenül nagy és hogy rengeteg nagy ablak van ben sokkal tágasabbnak érzem. Majd a lépcső felé veszem az irányt.*
-Melyik a mi szobánk?*kérdezem ahogy megállok a lépcső alján. Egyik kezemet a korlátra rakva, még másikat a csípőmre helyezve. *~Annyi mindent kaptam már tőle. Vissza kaptam tőle az életemet. Mellette átlagos életet élhetek. És önmagam lehetek. Vajon ezt hogy viszonozhatnám neki?~*kérdezem magamtól. Halványan rámosolygok mikor rámnéz. Nem bírom megállni hogy ne mosolyogjak.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 9:30 am

- Elmegyek, de nem csak a bor miatt *közelebb lépek hozzá és mielőtt még elillanna, karjaimmal körülfonom derekát és visszahúzom magamhoz. Kacagva súgom a fülébe, hogy ő az én kósza báránykám, utána gyengéden megcsókolom és elengedem. Szeretetteljes pillantásokkal nézem ahogy távolodik, majd levetem a kabátom, cipőm és utánamegyek.
Mindkét ház más, bár van néhány közös pontjuk. Mindkettő barátságos, tágas, amit Eden közelsége tesz szebbé. Picit szarul érzem magam, mert sok mindent köszönhetek neki, sok mindent kaptam már tőle, de Ő alig kapott valamit viszonzásul tőlem és ott van az a Savannah macska i.... Kell egy kölyökcica!*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 9:04 am

-Majd egyszer gyere el velem a Rone-völgyébe. Az ottani borászatban még finomabbak a borok.*mondom mosolyogva. A mai este nem bírom abba hagyni a mosolygást. Annyira jól érzem magam hogy minden gondomat eltudom felejteni. Mikor a házhoz érünk előre enged. Belépek az ajtón és körbe pillantok. Ahogy körbe nézek egyből észre veszem hogy a hely hangulata hívogató, kedves és megnyugtató. Nem úgy mint az én házam. Az már kívülről is inkább rideg. Csak azért érzem jól magam ott mert Ő is velem van. Mikor felakasztom a kabátom kicsit felfedező útra indulok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 9:28 pm

*Az étteremben remekül mulattunk. Sokat beszélgettünk, nevettünk, most pedig a szabad ég alatt sétáltunk a tengerparti ház - vagyis inkább villa - felé.*
- Igazából te szeretted volna megkóstolni azt az új fajtát, csak aztán három teljes üveggel fogyott el. Nyugi, én csak négyet zúdítottam le *vigyorodom el, ahogy kitárom a kaput.*
- Köszönöm, szerintem is az. Az építészeknek nem kis munka lehetett! Kerülj csak beljeeebb!
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 8:24 pm

*Hihetetlen volt ez az este. Az étteremben nagyon kellemes volt. Mindenre gondolt. Egy igazi álom randevú volt. Most pedig a tengert hallgatva andalgunk. A csillagok itt tényleg fényesebbek.*
-Édesem. Azt hiszem túl sok bort itattál velem. Vajon mit tervezel hogy le akarsz itattni?*kérdezem mosolyogva. Majd leveszdn a magassarkút mert nem érzem elég stabilnak. Majd mikor a házhoz érünk meglepődök. *
-Húha! Ez nagyon szép.*mondom mosolyogva. Hihetetlenül nagy a ház. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 3 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 5:00 pm

- Köszönöm *udvariasan kimondom, amiért leteszi elém a bögrét és végighallgatom. Ennyitől? Nekem legalább akkora a gyomrom, mint egy farkasnak! Nincs gyomortágulatom, ahogy hájfelesleg sem, de étvágy annál inkább..*
- Nem, köszi! *csóválom meg fejem. Jól lakottnak érzem magam ettől a nagy tányér ételtől.*
- Jó éjt! *mosolygok rá, aztán nagyot sóhajtok. Jó magam még sokáig fent maradok, miközben az asztalt fixírozom. Elgondolkodom, körülbelül csak 9 óra tájékában kapok észbe. Magam is veszek egy jóó meleg zuhanyt, végül lefekszem aludni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: