Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza - Page 2 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 2 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm

First topic message reminder :



Steven Blackfield háza - Page 2 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:24 pm

*Felpattanok és átölelem. Érzem hogy viszonozza az ölelésemet. Majd ellát tanácsokkal hogy férkőzzek a közelébe. *
-Köszönöm. Mindent elfogok követni hogy elkapjam. Ezt megígérhetem. *mondom ahogy hozzá bújok. Félek attól a nőtől de Érte megteszem. Nem fogok meghátrálni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:08 pm

*Meglepődöm az ölelésén, ugyanakkor jól esik. Némi lelket önt belém. Egymást kéne támogatnunk, mint az igazi testvéreknek, azonban ez nehezen megy. Mindkettőnknek nehéz a mostani időszak, de ha együtt vagyunk, könnyebb.*
- Anya barátnője volt, mindig dumáltak, azzal elég sok időt töltöttek el. Egy tea mellett főleg sokat dumál, amúgy meg csendes. Nem árt, ha vigyázol vele, mert a külseje mögött egy szörnyeteg rejtőzik, tapasztalatból mondom *mondom halkan,viszonozva a gesztust.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 5:54 pm

*Látom hogy közelebb jön. Fáj a cinizmusa. Most hazudtam neki ezen kívül nem igazán vannak titkaim. Talán két nagy titkom van. Amit jobb ha nem tud meg. *
-Nem bírom abba hagyni a harcot. Egész életemben ezt csináltam nem bírom abba hagyni. Máshoz sem értek. *mondom hallkan.*
-Igen. Már egy ideje a képességeim iránt érdeklődik. Mennyire tudok harcolni meg hasonlók. A főnökeim úgy gondolják hogy én tudnék a lehető legközelebb férkőzni.*magyarázom hallkan. Nehéz pont előtte erről beszélni. *
-Beszélgetéssel? *lepődök meg. Egy pillanat alatt fölkelek és átölelem. Nem tudom megtartani a fogadalmam hogy rideg leszek vele szemben. Most kell hogy átöleljen. Szükségem van a közelségére. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 5:32 pm

- Úgy látszik nem csak én hazudtam egy-két dologban *jegyzem meg kissé cinikusan, becsukva magam mögött az ajtót. Közelebb somfordálok hozzá, alig pár méter választ csak el minket egymástól.*
- Érdeklődik? *kérdezek vissza meglepődötten. Minden bizonnyal fel akarja mérni, mielőtt eltaszítja az útjából. Csak kihasználja a lányt, ő pedig hagyja, de csak azért, hogy a közelébe tudjon férkőzni.*
- Inkább te ne haragudj, ez még sok nekem. Amúgy beszélgetéssel közelebb férkőzhetsz hozzá.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 5:15 pm

*Nem adja fel ezért végül be engedem. Egy pillanatra ránézek de ahogy meglátom szikrázó tekintetét újra a padlót fixszírozom.*
-Sajnálom de nem tehetek mást. Ez a parancs. Mivel érdeklődik a képességeim iránt ezért az én feladatom a közelébe férkőzni.*mondom hallkan. Tudom hogy mennyire aggódik de nem tehetek mást. Sajnos abban is hazudtam neki hogy nem vagyok már auror. Nem akartam de így sikerült. *-Sajnálom.*mondom és továbbra sem nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 5:02 pm

*Kis időnyi próbálkozás után sem adom fel. Már úgy kopogok, hogy a fülemet az ajtóra tapasztom, az sem érdekel hát, ha mikor kinyitja, elborulok. De nem teszi, azonban végre megszólal, ámbár nagyon halkan, szinte már suttog. Benyitok, enyhén szikrázó tekintettel.
Na és ő miért nem beszélt nekem erről korábban? Ha szólt volna, én is segíthettem volna. Pontosabban segíthettem volna távol tartani ettől az egésztől, mielőtt belekeveredik. Az a nő akivel dolgozik, nem érdemli meg az életet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 4:41 pm

*Hallom a kopogást. Nem akarok most beszélni vele. Nem bírnám most elviselni a gyűlölködő pillantását és szavait. De a kopogás csak nem marad abba. Nagyot sóhajtok majd csak annyit szólok hogy szabad. Elég hallkan mondom így nem biztos hogy meghallja. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 3:35 pm

- Nyisd ki kérlek! *kérem meg rá, tovább folytatva a kopogást. Idáig semmi, csak a néma csönd. Nyugtalanító.
Ideges vagyok, de sosem tudnám őt utálni. Inkább a nőt utálom, amiért felkereste őt. Nem tudom miért tette vagy hogyan jutott el hozzá, de ha bántani meri én... Én kitekerem a nyakát!
Nem igazán bízom meg benne és a fajtájában sem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 3:20 pm

*Felrohanok a szobámba majd csak magamba roskadva bámulom a padlót. Lehet hogy parancsra cselekszem de akkor is fáj. Ezzel csak Őt bántom amit nem akarok de muszály végig csinálnom. Majd meghallom a kopogást. Nem szólalok meg mert nem akarok most beszélni vele. Biztos gyűlöl de nem tehetek mást. *~Remélem egy nap majd megbocsájt. De ezt végig csinálom. Ha belehalok is.~*gondolkodom lehajtott fejel. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 3:08 pm

*Hosszasan nézek rá, mire kimondja a választ. Nem kicsit lepődöm meg. Kiül arcomra, hogy a szemem elkerekedik és érzem hogy az agyam enyhén lezsibbad.*
- Mi? *pislogok értetlenül, mozdulatlanul állva. Csakúgy elrohan, fel a szobájába, én pedig egyedül maradok a gondolataimmal. Letaglóz a dolog újra és újra, ahányszor csak megismétlem magamban. Neki dolgozik? Miért tudom ilyen lassan felfogni, amit mond?
Hosszú percekbe telik, mire sikerül. Addigra kissé idegesebb leszek, ám közel sem gyűlölet ez, inkább aggodalom.
Nem habozom, mentem felrohanok hogy bekopogtassak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 2:55 pm

*Mikor megérkezünk gyorsan leveszem a kabátomat és a cipőmet majd megpróbálok elsunnyogni. Sajnos nem sikerült. Már a lépcsőnél vagyok mikor megszólal. Lehet még se volt olyan jó ötlet kettesben maradni. Félek ha ezt megtudja meggyűlöl.*
- Akit keresel... Pont annak a nőnek dolgozom. Valamiért nagy érdeklődést mutatott irántam. Nem tudtam mire vélni, de miután említetted a dolgot már értem. *mondom de nem fordulok meg. Nem akarom látni hogy dühös. Inkább fogom magam és fölrohanok a szobámba. Bevágom az ajtót majd ldmülök az ágyra. A padlót bámulom és próbálok nem gondolni semmire.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 11:58 pm

*Hazafelé menet csend áll közénk. Nem tudom mit mondhatnék azon kívül, hogy sajnálok minden hülyeséget, amit vele szemben műveltem, de ezt inkább egy másik alkalomra tartogatom, vagy későbbre.
Elég lassan haladunk, amit nem bánok. Élvezem, hogy tudok gyönyörködni a sötétségben, erről Eden jut eszembe. Az a kép, amikor a fotelban ült az ablak mellett és kinézett. Akkor még gyönyörűbbnek hatott, a lámpák különös, halovány fényében. Titokzatosságot kölcsönzött neki. És valami megnyugtató érzés költözött a lelkembe, ahogy őt figyeltem.
Sóhajtva leöltözöm a vastagabb viseletből, Sophie közben elindul felfelé, viszont visszatartom, mert sejtem hogy menekülőre akarja fogni.*
- Mit szerettél volna mondani? Most már csak ketten vagyunk *mondom*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 10:12 pm

*Végre elenged és elindulunk haza. Egész úton csöndben vagyok. Nem akarok sietni mert tudom hogy akkor valamit mondanom kell mert már elkezdtem. Nagyon nem akarok beszélni erről. Mikor visszaérünk leveszem a cipőm és a kabátot. Majd mikor nem figyel megpróbálok fölmenni a szobámba hogy magamra zárjam az ajtót. Nem akarok erről beszélni mert nem hagyná hogy végig csináljam. Pedig ha törik ha szakad én megteszem. Már annak a nőnek a csapatában vagyok. Megteszem és ha kell megölöm azt a nőt ahogy a parancsban kaptam. Épülj be, szerezd meg az infót és kapd el a gyanusítottat élve vagy halva. És ez mindiíg azt jelenti hogy halva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 2:14 pm

*Első kézből díjaztam volna, ha megteszi. Az az elmebeteg tyúk nagyon idegesítő tud lenni, nem lepődtem volna meg ennél fogva. Szerintem rajtunk kívül még sokan nem bírják a búráját.
Ellátom néhány tanáccsal, amit ha megfogad, még sokra viheti. Ha én marcangolom magam, az más, mert én mégis csak a rossz utat járom, de neki nem szabadna ezt tennie. Még fiatal, és ő a jókat szolgálja. Ha tovább folytatja, felemészt mindent magában, ami emberi.*
- Jó éjt, aludj jól! *csókolom meg homlokát, majd betakarom és behúzom a sötétítőket. Kilépek, majd elindulok a magam szobája felé, ásítozva.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 2:00 pm

*Elmondom neki hogy majdnem elragadott a féltékenység. Mint komoly felnőtt tanácsal lát el. Kicsit elmosolyodom majd nagyot sóhajtok.*
-Tudom de néha nehéz. *mondom hallkan.*Jobb ha alszom holnap korán kezdek. *teszem hozzá majd még egyszer megölelem.*
-Szeretlek bátyus.*mondom hallkan majd elengedem és betakarózom.*-Jó éjt.*mosolygok rá majd elengedem a kezét hogy ha akar Ő is elvonulhasson aludni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 1:41 pm

- Az önmarcangolás nem segít *mondom komolyan, vállaira téve kezem* - Figyelj! Először tisztáznod kell magadban a dolgokat. Lehet, hogy öltél, de sajnos abban az időben azon a helyen nem tehettél mást. Azóta megváltoztál és büszke vagyok rád! Most itt vagy Bulgáriában, velem együtt egy nyugodt helyen, ahol többé nem kell ölnöd. Már tiszta vagy, új életed van és egy rendes barátod, aki átsegít majd a dolgokon *magyarázom szemeibe nézve. Meglep, hogy majdnem fegyvert fogott arra a csitrire. Őszintén szólva még támogattam s volna ezt az ötletet, de az jelen helyzetben túl abszurd lett volna, meg különben is nem arra van szüksége hogy ilyenekre ösztönözzem!*
- A féltékenység a legrosszabb tanító! Csak azt tudom mondani, mint felnőtt, hogy ne hagyd, hogy az úrrá legyen rajtad! Hallgass a szívedre, tégy belátásod szerint, de ne hagyd, hogy tévútra vezessen! Az érzéseidet is engedd szabadjára, azonban arra figyelj, hogy a féltékenység, vagy netán az irigység sose kerítsen hatalmába, rendben? *mondom kedvesen, mire visszatopog a cseléd. Már van meleg víz.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 12:49 pm

*Nem tudom miért olyan nehéz elfelejtenem a múltam? Nem értem. *
-El akarom felejteni de nem tudom. Túl sok vér tapad a kezemhez. Látni azoknak a szerencsétlenek tekintetét a haláluk előtt.*mondom hallkan. Sókáig rémálmaim voltak és elő fordulnak mostanában is. Megnyugtató hogy most bátyám velem van. *
-Lincnek nem mertem elmondani hogy miket tettem. Nem merek neki mesélni a múltamról. Előtte próbálok nyugodt és higgadt maradni. Elkerülni a harcot. De nem tudom meddig tarthatom titokban az igazi énem aki vérre szomjazik. *mondom ahogy vállára támasztom a homlokom. *-Múltkor is mikor megtudtam hogy lefeküdt azzal a szajhával majdnem elvesztettem a fejem. Az egyik éjel lesben álltam és majdnem meghúztam a ravaszt hogy megöljem Illát.*teszem hozzá. A féltékenység majdnem teljesen elvette az eszem. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 12:21 pm

*Nem hibáztatom érte. Senkinek sem könnyű, akinek nem átlagos. Manapság igazi ritkaságnak számít, ha átlagos családba születik bele az ember és nem történik vele semmi rossz. Örültem volna, ha körülöttem a dolgok unalmasak lettek volna, százszor jobb az, mint az az élet, amiben elveszted a családod és egyedül maradsz. Minden csak azért jó, mert végre akadnak olyanok, akik támogatnak, nem vagyok egyedül. Itt van Sophie, a barátja - akivel ismerkedni szeretnék -, meg Eden plusz az alkalmazottak a ház körül. Néha még velük is leállok beszélgetni.
Az egyik el is halad. Szólok neki, hogy nyissa meg a meleg vizet lent, míg tovább foglalatoskodom Sophieval.*
- Ugyan, nincs semmi baj! *mondom halkan* - Csupán idő kell neked.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 11:04 am

*Csak bámulom a könyv lapjait. Magukkal ragadnak a régi rémes emlékek. Kizárom most mind Stevent meg a macskámat is. Következő pillanatban azt veszem észre hogy bátyám átölel. Nagyot sóhajtok majd viszonzom ölelését. Még mindíg érzek valamit iránta de képes vagyok elfolytani mindent. Képes vagyok bátyámként tekinteni rá. Mert Ő az én egyetlen testvérem akire számíthatok. A Lee család aki örökbe fogadott... valahogy nem bírok családomként gondolni rájuk. Annyi borzalom után nem bírok velük élni.*
-Sajnálom. Csak... Csak még nem bírom magam mögött hagyni a múltamat.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 10:42 am

*Az ajtófélfának támaszkodva figyelem őt. Az emlegetett cica most is mellette van, az ágy sarkánál játszik egy műegérrel. Aranyosnak találom, ahogy a mancsaival fürgén pofozza az apró játékot, ami apró, csipogó hangokat hallat.
Sophie közönyös, nem tudom eldönteni hogy azért mert haragszik rám, vagy azért mert azóta is utálja a pincéket. Megosztotta velem, hogy a központjuk pincéjében végezték a kivégzéseket - amikor még a Tigris osztag vezetője volt. Aki ránéz, nehezen képzelné el, miként ez a törékeny angyal egy egész osztagnyi barmot vezet. Amióta megtörtént a mérgezés, szinte teljesen megfeledkeztem arról hogy mi volt köztünk régen - a kapcsolatunkat értve. Na jó, annyira nem felejtettem el, csupán rájöttem, hogy túl kell lépnem rajta, gy már ténylegesen nem szerelmemként, hanem húgomként tekintek rá, hiszen az is, még ha nem vér szerinti is.
Mosolyogva lépek be. Ledobom magam mellé és kedvesen magamhoz ölelem, hangos korgásokkal együtt.*
- Igen, de csak akkor, ha nem leszel ilyen rossz kedvű! *mosolyodom el, nem érdekelvén hogy éhes vagyok. Eskü kibírom meg amúgy sincs olyan farkasétvágyam...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 10:10 am

*Mivel nem nyitja meg a melegvizet nem fogok neki vacsorát csinálni. Én ebédeltem a teaházban mikor szünetet tartottunk. Még sok is volt ahoz képest hogy amég auror voltam alig ettem valamit. Látom hogy az ajtófélfának támaszkodik. Nem nagyon zavar. Tudom hogy felesleges dühöngnöm mert az nem fáj annyira mint a közöny. Elvégre az útálat is valami fajta érzelem a másik iránt. A könyvről inkább nem mondok semmit mert megint egy romantikus regényt olvasok. Az említett macska épp az ágyam sarkán játszik egy mű egérrel. *
-Megnyitod a meleg vizet?*kérdezem közönyösen. Valójában nem azért vagyok mérges mert elzárta a melegvizet hanem mert a főcsap a pincében van. És gyűlölöm a pincéket. Mindíg arra az időre emlékeztet mikor még a Tigris osztag vezetője voltam. Mi voltunk azok akik a vallatásért és a kivégzésért volt felelős. A központunk pincéjében ''dolgoztunk''. Azóta gyűlölöm a pincéket. Mert mindíg arra emlékeztet hogy hány embert öltünk meg.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 12:42 pm

*Nem tetszik a mosolya, olyan ördögi! Nem tudom miért ül ilyen kifejezés az arcán, de hamar kiderül. Nem lesz vacsora, nos, én is jó ideig kibírom. Az ember alapból 40 napig bírja ki, akiknek gond van a szervezetével, picivel rövidebb ideig.*
- Ínycsiklandó, de én is meg tudok maradni étel nélkül, akár 40 napig is *vonok vállat egyszerűen, majd követem őt fel a szobájába. Nem adom fel egy hamar.
Ajtaja félfájának támaszkodom kezemmel, a küszöbön állva.*
- Egyébként mit olvasol? Megmondod, vagy Éjfél némává tett? Tudtam hogy ő is haspók, de azt nem, hogy ennyire az lenne *olyan csendben ül Sophie, mintha a macska ellopta volna a nyelvét. Szegény, őszinte részvétem!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 7:05 am

*Zuhanyzás közben valami oknál fogva elszáll a melegvíz. Hirtelen ugrok ki majd csavarok magamra egy törülközőt. Lemegyek az emeletről és kérdőre vonom Stevent. Magamban morgolódok mikor megszólal. Rohadul fázok mert hajamból is csöpög a hideg víz. *
-Tudod mit? Ne nyisd meg a meleg vizet, de akkor nem kapsz vacsorát.*mondom egy gonosz mosolyal, majd elindulok a. lépcső felé. Én napokig bírom evés nélkül.*
-Pedig a kedvencedet akartam volna elkészíteni bátyus. De hát ha nincs melegvíz nincs vacsora sem.*mondom egy angyali mosolyal majd a lépcsőfordulóban eltűnök. Fölmegyek a szobámba és felöltözök. Melegítőt és pulóvert veszek fel mert nincs olyan jó idő már. Leülók az ágyamra majd egy könyvet a kezembe és neki kezdek olvasni a kislámpa fényénél. Van egy olyan sejtésem hogy nem sokáig bírja ki hogy nem szólok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 2 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 4:26 pm

*Sophie felrohan a szobájába, én pedig kiötlök valamit. Csak néhány percem van, mire visszajön! Nem vesztegetem az időt! A meleg víz főcsapjához robogok hogy elzárjam, ezután visszasietek egy laza beállással, mintha mi sem történt volna.
Tettemet siker - illetve sikoly - koronázza. Hirtelen kinyílik az ajtó és mire kettőt pislogok, az emelet helyett tőlem nem messze áll egy szár rövid törcsiben. Vörös arccal, összeszorított fogakkal röhögcsélni kezdek, akárcsak régen.*
- Amíg nyem vonyod vissza a "sértést", nincs mejeg víz! *csóválom a fejem hevesen, éberen figyelve minden rezdülésére. Ha behúzna érte, hárítom, ha megpróbálna ellökni, visszatartom és igyekszem csillapítani, ha pedig semmit sem tesz, csak állok előtte, s nézek rá, mint borjú az új kapura.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 5:36 am

*Jobbnak látom elmenekülni előle ezért kibontakozok az öleléséből majd felrohanok a szobámba. Ledobálom a ruháimat majd beállok a zuhany alá. Magamra engetem a meleg vizet közben azon gondolkodom hogy vajon mi lehet Lincel mert néhány napja nem találkoztunk már. Mikor is a kellemes melegvíz jéghideggé válik. Síkítva ugrok ki a víz alól és magam köré tekerek egy törülközőt ami hát nem a legnagyobb de épp ez akadt a kezembe. Elzárom a vizet majd törülközőben vizes hajal ahogy vagyok lerobogok a földszintre. *
-Csinálok én belőled mindjárt mosómedvét!*kiabálok vele. Nagyon fel tud húzni a tréfáival de ez még a lazábbak közé tartozik. Emlékszem mikor elutaztunk Japánba egy kis faluban száltunk meg és mikor kimentünk az erdőbe hogy túrázzunk. Erre mikor letettem a táskámat a mosómedvék kifosztották a táskámat. *
-Stev légyszi nyisd meg a meleg vizet.*térek át a szépszavakra majd a lenti fürdőbe megyek egy nagyobb törülközőért. Mert végre leesett hogy jól félre nyúltam a törcsik közt és többet mutattam a combomból mint kéne.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: