Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza - Page 4 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 4 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm

First topic message reminder :



Steven Blackfield háza - Page 4 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 10:20 am

*Mivel nem nyúl a bögréért leteszem az asztalra. Majd visszaülök a helyemre.*
-Igen. Jól laktam. Nem szoktam sokat enni.*mondom ahogy a teámba kortyolok. * -Ee úgy látom te bírsz enni. Esetleg kérsz még?*kérdezem tőle. Szeretek főzni másoknak. Csak magamnak nem szokásom. Fölkelek majd a saját tányéromat a hűtőbe teszem. Nagyot sóhajtok. *
-Megyek lefekszem. Már későre jár. *mondom ahogy elindulok a lépcső felé.*
-Jó éjt.*mondom hallkan majd felmegyek a harmadikra. Röktön másnap miután ide jöttem megkaptam a harmadikon lévő hálót. Gyorsan lezuhanyzok majd még vizes hajal leülök az ágy szélére. Pár percig a kinti sötétséget és a halványan világító csillagokat figyelem majd ledőlök és az ablak felé fordulok. Így legalább ha bárki benyit azt hiszi hogy alszom és békén hagy. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 7:24 pm

*Húgomként emlegetem, pedig egyre tisztábbá válik az, hogy még mindig szeretem annak ellenére, hogy ha lehetett is volna belőle bármi, már nem lehe... Na basszus, azt hiszem ez a fő ok. Bizony, van még miért féltékenynek lennünk a másikra, de igyekszem leszakadni erről a témáról és másnak a nyergébe szállni.*
- Ilyen hamar jól laktál? *kérdezem nagyokat pislogva ahogy a félig teli tányérra pillantok. Az enyém már majdnem üres, pár falat választ el tőle, hogy azzá váljon. Gyakorta jut eszembe a csók, amit búcsúm jeléül adtam neki. Nem tudtam beszélni, vagy levélbe formázni a dolgot, így a cselekvést választottam, aztán.. Leléptem anélkül, hogy egy sziát odavetettem volna neki. Azt hiszem ez volt az első és legutolsó ok, amivel végleg keresztet vethettem a kettőnk közt még ki nem virágzó szerelemre.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 7:05 pm

*Kár lenne tagadni hogy szeretem Stevent de mint eddig most is úgy vagyok vele hogy ő a bátyám. De minden megváltozott mióta Lincet ismerem más a helyzet. Könnyebb eltudom terelni a figyelmem és ki tudom mondani hogy Stev a bátyám. Mint mindíg most is hamar végzek mert jóformán a felét sem eszem meg. Sosem tudtam igazán enni. Csak annyit hogy ne gyengüljek le teljesen és annyi nekem elég. Fölkelek majd elkezdem megmelegíteni a teát. Közbe kicsit elgondolkodom. *~ Mikor utoljára láttam még nem értettem miért kaptam tőle azt a csókot. Csak később mikor eltűnt értettem meg hogy búcsúzott. Számára az volt a búcsú. Egy kegyetlen reményt keltő és csalódást okozó búcsú.~*gondolkodom ahogy kitöltöm a teát és oda viszem és átnyújtom neki a bögrét.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 6:45 pm

- Köszönöm! *húzom közelebb magamhoz a szépen megrakott tányért és leülök. Nem szeretném, hogy kiszúrja, mit érzek, mert abból nem sülne ki semmi jó. Nem szeretném, hogy a végén megforduljon az a fejében, hogy lehet nem is lenne jó megoldás, ha ide jönne. Én örülnék neki, csak ez az érzés... Ha a szüleim nélkül emberré tudtam válni, remélhetőleg még arra is képes vagyok, hogy végre túl lépjek egy olyan szerelmi ügyön, aminek már vége. Nehéz lesz elfogadtatni magammal és jobban fáj majd, mintha maga Sophie hidegülne el tőlem, de még mindig kegyesebb megoldás és ehhez neki szinte semmit sem kell tennie.*
- Ez jó jel *válaszolom három óriási falat után. Valami isteni a főztje! Kár, hogy csak ritkán teszi, igazán hasznos képességgel áldta meg a sors.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 6:31 pm

*Szedek mindkettőnknek, majd én is leülök. *
~ Nem lesz ez így jó. Ha így folytatódik tönkre teszem az ő életét is. Lehet még se kéne ide jönnöm. ~*gondolkodom ahogy lassan nekilátok az ételnek.*
-Valamennyire hatott rá. Majd megbékél remélhetőleg. *mondom két falat között. Még véletlenül sem nézek rá. És elhatározom hogy minden témát hanyagolni fogom hogy véletlenül se legyen gond. És kicsit el kell hidegülnöm tőle. Fájni fog neki is de ez a legjobb megoldás. Nincs mit tenni. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 6:13 pm

*Magam is sokat gondolkodom azon, mi lenne, ha Sophie jönne ide, vagy esetleg maga Lincoln. Nem tudom akarná -e és mondjuk ki tudja! Lehet, hogy igazából remekül ki tudnánk jönni egymással, ha nem állná utunkat a féltékenység. Elég erős, negatív érzelem, amivel az ember bármire képes. Az első ilyen példa lehet, hogy tényleg a verekedésünk, amit amúgy az óvodások is jobban szemléltethetnének.*
- És valamennyire hatott rá a mondandód? *kérdezem kíváncsi tekintettel fürkészve őt. Hjajj, emlékszem, régen mindig érdekesebbé tettem a beszédem csak azért, hogy Őt boldognak lássam. Ezek közé tartozik az előbbi kis mini műsor is, ami szinte a részemmé vállt.*
~Még mindig szeretem... Ez nem jó, tudom, de... Egyszerűen nem tudom, mit kezdhetnék ezzel az érzéssel. Eden az egyetlen, aki igazán a szívemhez nőtt ebben az eltelt időben, azonban most itt van újra Sophie is. A szemei olyanok, mint az őzé, a haja olyan, mint a legsötétebb éj, és jellemben.. Ráismerem a régi lányra, aki boldog volt, bár az életében előfordult egy-két olyan dolog, ami miatt sosem lehetett igazán elégedett.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 5:48 pm

*Egy erdőtüzet is könnyebb eloltani mint ezt a kettőt lehiggsztani. Nem egyszerű eset egyikük sem. Kicsit azért ideges vagyok mert ha ide költöznék Linc lehet hogy megsértődne. Vagy ha ő is jönne aggódhatnék, hogy mikor rendezik át ezt a házat is. Nagy elmélkedésemet a szövege zavarja meg. Így régen beszélt mindíg amikor szomorú voltam. Mindíg furcsa volt hallani így beszélni mert régen se volt kisdarab.*
-Mondtam neki én is. *mondom ahogy a tányérok közt matatok hogy szedjek mindkettőnknek. *-Igen a múlt.*mondom hallkan.*~ Talán ha akkor nem megy el másképp alakultak volna a dolgok. ~*gondolkodom. Igen régen lehetett volna köztünk valani, de nem lett. Mert ő eltűnt és ezzel le van zárva. Legalább is remélem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 5:23 pm

*Be kell ismernem, hogy igaza van, nem az a lényeg, ki kezdte, hanem az, miért és az, mivé fajult. A mi esetünkben a provokáció csak olaj volt egy kicsiny szikrára, amiből a végére hatalmas tűz kerekedett. Majdhogynem teljesen átrendeztük Sophie szobájának dizájnját, és ha ez nem lett volna elég, közben nem kellett sok, hogy szinte mindent kiverjek abból a fiúból, talán ja, ahhoz sem kellett volna sok, hogy végezzek vele. Mondjuk elég szívós, de senki nem élné túl a halálra verést, nem vidám dolog és nem is óhajtok az Azkabanba kikötni miatta. Elég a tudat, hogy egyszer nem sok kellett a bejutáshoz.*
- Hé, nyem is vagyok medve! *szólok vissza karba font kézzel állva.* - Ény meg nem vagyok megyve! *mondom sértődöttséget színlelve, majd visszafordulok. A kérdést igazából csak poénnak szánom, de alaposan átgondolva van benne valami.*
- Ugyan, emiatt nem kéne tartania *csapok homlokomra, hogy enyhén belesajdul* - Az már a múlt *felelem könnyedén, viszont az az igazság, hogy egy kicsit még mindig szeretem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 5:06 pm

-Na jó! Most hadjuk abba a ''mi lett volna ha'' nem ez a lényeg. Egyszerűen ez történt és kész. *mondom és kiteszem a konyhapultra az elkészült ételt. Majd hozzá vágok egy konyharuhát mikor bolondnak nevez.*
-Te jó ég. Mintha egy medve fuldokolna.*mondom mikor elkezd nevetni. Még nem is zavarna hogy nevet de a következő beszólását nem bírom figyelmen kívül hagyni.*
-Ne nevezz pöttömnek. Nem vagyok kicsi.*csapok az asztalra. Elgondolkozom a kérdésén.*
-Mindíg féltékeny. Szerintem attól tart hogy mivel csak mostoha testvérek vagyunk, hogy valami több is van köztünk.*mondom nagyot sóhajtva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 4:48 pm

- ... És ha én akkor nem tréfáltalak volna meg, nem lett volna mit elmondanod *folytatom komoran tovább a gondolatmenetet, miután egy újabb sóhaj következik* - Szóval igazából én kezdtem ezt azt egészet *húzom el a szám egy pillanatra.*
- Remek, majd segítek feltenni azokat *mondom vidámabban és hangosan felnevetek, mikor az arcomba csapódik egy rongy és a kezeim közt végzi. Még néhány személyzeti tag is be-beles a konyhaajtó helyén, hogy lássa, mi ez a nagy, feltörő hang, ami egy különös röfögéssel kezdődik. Azt hiszem az őseim közt egy disznó is szerepelt...*
- Egy kedves szamár a pöttöm pille mellé? *vigyorodom el szélesen.* - Aranyos párosítás, de Lincoln nem lesz féltékeny?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 4:21 pm

*Hogy lehet hogy én kifogom a két leg makacsabb pasit? Nem elég hogy a bátyám egy akkora vadbarom tud lenni. És hát a barátom is elég hirtelen haragú. *
-Ha nem mondom el hogy beteleportáltál a szobámba nem kapja fel a vizet és nem ugrik neked. *mondom ahogy ekindulok a házba. *
-Igen majd ha meglesznek az új szekrény ajtók föl lehet majd rakni őket.*teszem hozzá mikor beérünk. Leveszem a cipőm majd felakasztom a kabátom. A konyhába sietek hogy kivegyem az ételt a sütőből. Mikor meghallom mit mond rólam hozzá vágom az egyik konyharuhát. *
-Le se tudnám tagadni hogy egy szamár a bátyám.*vigyorgok ahogy leteszem az ételt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 4:00 pm

*Valamennyi tulajdonságunkban tényleg hasonlítunk, de hogy mennyire, az jó kérdés. Egyformán makacsok vagyunk, imádjuk a küzdelmet, és bármit megtennénk azokért, akiket szeretünk. A második dologba alaposan beleéljük magunkat mindketten, mert... Férfiak vagyunk, nem félünk összetörni magunkat, ha arró van szó, így megértem hogy Sophie jogosan aggódik, főleg azután, hogy egyikünk sem tudja biztosra ígérni, amit elvárna tőlünk.*
- Csak a harci vágy kordában tartásával van gondunk, mással már aligha *mondom és nagyot sóhajtok. Ha isten lennék, segítenék neki azzal, hogy az időt folyamatosan csak jó irányba terelem, azonban félek, hogy még azzal sem tudnék csodát művelni. Ahol jó, ott szar is, szóval megeshet, azzal csak ártanék.*
- Nem, nem miattad! Egyszerűen csak felkaptuk a vizet egymás viselkedésén *nevetek fel, ami kicsit zavartnak tűnhet* - Egymást kezdtük el provokálni és a verekedés lett a következménye. Tényleg, azóta sikerült rendbe tennetek a szobát? *kérdezem, ahogy ellököm magam lábammal, ezután követem vissza a házba, azon belül is a konyhába az ételhez. Bízom benne, hogy nem égett meg.*
- Egy jószívű bolond vagy! *vigyorodom el, remélem nem veszi komolyan, poénnak szánom.* - Mi is téged, teljes szívünkből.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:49 pm

*Szegény Stevent benthagyom a lakásban, én meg a stég végéig megyek. A korlátra támaszkodom, és a vizet figyelem. Mikor bátyám utánnam jön. Megkérdezem tőle hogy viselné ha megtudná a párjának van egy gyereke. Jól sejtettem hogy rosszul.*
-Tudod az a baj hogy Linc és te hasonlítotok. *mondom hallkan. Nagyon szeretem Lincet és végre boldognak érzem magam. Még is vannak dolgok amik beárnyékolják ezt a boldogságot.*
-Szerintem ezért is tört ki köztetek a balhé. Meg miattam. *mondom. Na igen még most is találni a szekrény ajtóból és a székből való szilánkocskákat. És egy új serpenyőt is be kellett szereznem. *
-Most mondj bolondnak de nekem mindkettőtök nagyon fontos és szeretlek titeket. Csak ezt még nehéz neki elfogadnia.*magyarázom hallkan majd elindulok a ház felé. *
-Megyek megnézem a kaját nehogy oda égjen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 2:41 pm

*Alig lépek oda a székhez, Sophie máris odébb áll. Nem aggódom, mert sejtem, hogy nem megy messzire, ha csak levegőzni szeretne. Arra ott van a stég is, vagy az udvar más pontja. Betolom a bútordarabot, majd cipőt húzok és kisietek. Alaposan felkutatom a nagy, kinti területet, csak akkor pillantom meg, mikor az elsőként említett helyre érek. Látom rajta, hogy ideges, zavart, vagy lehet hogy elgondolkodott? Szegénykém! Nem tudom magam beleélni a helyzetébe, csak képzelhetem, milyen rossz neki.*
- Hű, hát nem örülnék neki! *nyilvánítom ki rögtön, mit gondolok, miközben nekidőlök a korlátnak és karjaimat ráfektetem, így támasztva magam.* - Meglepődnék, de egy idő után el tudnám fogadni és biztosan a fiú is el tudja majd! *mondom biztatóan, ahogy rámosolygok.*
- Arról nem te tehetsz tudtommal, a helyzet adta azt, hogy menekülnöd kellett. Tudom hogy rossz, de egy nap a gyerek is biztosan tudja az igazságot, s majd akkor nem kell szenvedned ennyi mindentől *tanakodom el.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 8:45 am

*Nem tudom miért de még is azt érzem hogy még is az én hibám. Elvégre ki érezné jól magát egy megkeseredett, bizonytalan, paranoiás, lányt? És Linc még nem is tudja hogy férjnél voltam, és van egy fiam. Hallgatom amit Stev mond de már nem igazán figyelek rá. Megint magával ragad egy emlék. Pár pillanatig azt sem tudom hol vagyok. Újra éreztem annak a vadállat szorítását a nyakamon. Ahogy felpattanok a szék is eldől. Pár percig levegőt is elég nehezen kapok. Érzékelem hogy Steven mögöttem van és felállítja a széket. Majd bocsánatot kérek és kirohanok. Felkapom a cipőm meg a kabátom és a stégre megyek. Azon gondolkodom hogy mennyivel könnyebb lenne ha sikerült volna évekkel ezelőtt meghallnom. A stég korlátjára támaszkodom mikor meghallom Stev lépteit. *
-Lenne még egy kérdésem. Te örülnél ha a párod azzal állítana eléd hogy van egy fia? Mert félek Lincnek elmondani.*mondom hallkan. Rettegek hogy ha ezt megtudja meggyűlöl. *-Bár mondjuk miért mondanám el mikor a fiam a nővérének hisz?*kérdezem ironikusan és idegesen túrok a hajamba. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 5:15 pm

*Elkomorodom, amiért magát okolja a történtekért. Szerintem egyszerűen csak Lincoln ilyen, vagy csak az az elmebeteg vette rá egy ilyenre. Illa... Már a neve is baljós, bár sok nem derül ki belőle. Akkor lehet igazán rájönni hogy gáz személyiség, amikor találkozol vele és ránézel. Amióta abba a kórházba vittem a vámpírbandás incidens után, csak egyszer találkozunk, mikor Lissel szórakozni indultunk, s azóta egyszer sem. Őszintén örülök!*
- Ha benned lenne, szerintem Lincoln nem viselkedne úgy veled, ahogy *válaszolom, majd tehetetlenül végignéztem a jelenetet. Meglep a felboruló szék, helyben megugrom és próbálok rájönni, mi váltja ezt ki belőle, aztán meghallom, mit mond. Nagyot sóhajtok, megfogva a tárgyat.*
- Ugyan, hiszen jogosan teszed, de most már nem kell félned! Nem ismerem nagyon a környéket, de arra rájöttem, hogy más. Itt már nem bánthatnak téged, biztonságban vagy. Van egy barátod, akinek biztosan fontos vagy, rajta kívül pedig le merném fogadni, hogy.. még barátnőkkel is büszkélkedhetsz! *vigyorodom el, s amint kiviharzik, betolom a széket és utánaeredek. Nem könnyű, mert gyors, szerencse hogy nem megy tovább a stégnél. Cipő fel, meleg kabát fel, aztán rohanok is, mint a futó káprázat, csakhogy meg tudjam nyugtatni őt. Háboroghatnak a gondolatai, akárcsak nekem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 7:21 am

*Tudom hogy aggódik miattam is. Folyton őrültségeket csinálok, és nem egyszer a gyengélkedőn kötöttem ki. Soha nem foglalkoztam magammal vagy másokkal. De ahoz a munkához nem is kellett érzelem. Csak kövesd a parancsot és nem lesz bajod. Tizennégy évesen már a szemem se rebbent ha ki kellett végezni valakit. De már más a helyzet. *
-Már mondtam. Ha túlhajszolom magam így jártam. *mondom vállat vonva. Látom rajta hogy nem tetszik neki a téma mikor megkérdezem hogy mit tenne ha Lis megcsalná. Sejtem hogy nem bírna higgadt maradni. Amikor megtudtam hogy Linc lefeküdt Illával nagyon kiborultam. De Stev volt akkor velem és ő volt aki próbált megnyugtatni.
-Az ért kérdezem mert félek hogy miattam történt az egész. Lehet bennem van a hiba hogy Linc lefeküdt Illával? Néha ezen elgondolkodom hogy miattam lehet az egész. *mondom hallkan. Ökölbe szorul a kezem ahogy gondolkodom. *
-Tudod ezt még mem mondtam el jóformán senkinek. De néha félek a férfiaktól. Ne vedd zokon. De mikor hozzá adtak Hong-Fenghez minden erőmmel próbáltam ellenállni vele szemben. De hamar letörte az ellenálásomat. *mondom hallkan. Néha még most is érzem torkomon a kezének szorítását. Hirtelen pattanok fel és a szék is eldől a gyors mozdulattól. *
-Bocs... Egy... Egy kicsit ki kell mennem friss levegőt szívni. *mondom ahogy kirobogok az előszobába, és felveszem a cipőm meg a kabátom. Majd kimegyek a stégre. Majdnem a végénél megállok és nekitámaszkodom a korlátnak.*
~Mikor szabadulok már meg az emlékétől? Miért nem tudom nyugodtan élni a magam életét?~*gondolkodom ahogy a nyakamhoz érek. Még néha ha eszembe jut hogy akár hányszor megpróbáltam ellenkezni megvolt a magam jutalma. És sosem volt éjszaka amikor békém hagyott volna. Akkoriban tényleg meg akartam halni. De sose sikerült. Mindíg fokozottan figyeltek rám. Mert egyszer majdnem sikerült. Egy jóbarát, aki meg akart ''menteni'' szerzett nekem egy igen erős mérget. De sajnos rámtaláltak mielőtt hathatott volna. *
-Miért? Miért nem haltam meg akkor? Sokkal könnyebb lenne.*mondom csak úgy magamnak mert úgy sincs körülöttem senki.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 8:29 pm

- Remélem, hogy azért nem hajszolod túl magad *vannak olyan emberek, akik sok energiát fektetnek a munkába, néha többet is, mint kéne, ezért - ugyan nem gyakran -, de hajlamosak arra, hogy túlhajszolják magukat, az viszont csak az egészségnek árt. A kérdésre megmerevedek pár percre. Eden... Ne-nem tudom mit csinálnék, annyi biztos, hogy nem örülnék neki. Teljes mértékben megbízok benne és teljes szívemből szeretem, de ha egyszer meg tudnám, hogy bárkivel is megcsal, azt hiszem összetörne a szívem.*
- Ezen még nem gondolkodtam el. A leglogikusabb az lenne, ha megbeszélnénk a problémát, azonban magamat ismerve van, amikor túl heves vagyok, túlságosan önfejű és makacs.. Azt hiszem a kulturált viselkedés nehezemre esne és inkább csak makognék, miközben végignézheti, ahogy elönt a düh *válaszolom* - Miért kérdezed?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:44 pm

-Majd kiderül hogy bírom-e. Ha nem így jártam.* vonok vállat ahogy leülök. Sosem gondolkoztam el még azon hogy milesz ha nem bírom majd a munkát. Ha nem bírom hát ott lesz vége mindennek. Mondjuk most hogy Lincel együtt vagyok kevesebb extrém melót vállalok. Sőt Haku és Stev kérésére megpróbálok leszokni a cigiről. Most mondja valaki hogy nem vagyok jófej. *
-Mond csak te mit tettél volna ha Lis egyszer is megcsal?*kérdezem kíváncsian. Még mindíg ott motoszkál fejemben a tudat hogy Linc lefeküdt azzal a inkább nem is mondok semmit.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:26 pm

//Olvad//
*Türelmesen végighallgatom ahogy figyelem, miként a sütőbe teszi a tejszínes húsos krumplit.*
- Hú és bírni fogod? *kérdezem, mert azért nem könnyű a kettő egyszerre. Először a suli; ahol lefárasztanak agyilag, sőt! Lassan lelkileg is, mivel ha jól tudom, már inkább gyakorlati órák vannak, aztán ott a meló, ha pénz kell, nem kicsit kell güriznie. Remélem, hogy nem hajszolja túl magát és hogy vigyáz az egészségére. Szerintem nem kevés ember fázik meg ilyenkor, én például múlt héten kaptam el, de röpke négy nap alatt kigyógyultam belőle.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:07 pm

*Mikor jobban kifejti mire cél kicsit megrántom én is a vállam. *
-Ha Linc velem van akkor főzök de amúgy nem. Még mindíg úgy vagyok vele hogy magamnak miért főzzek? Amúgy is a legtöbb iőmet elveszi a suli és a munka. A maradékban pedig Lincel próbálok lenni.*
-Amúgy holnap vissza megyek a suliba. És újra megyek melózni is.* mondom ahogy a félig megfőtt krumplit leszűröm majd a tejszínes hússal együtt berakom a sütőbe.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 4:53 pm

*Elfintorodom, mert bizony nem lesz szerencsés. Őket mondjuk nem bántanám, de vannak olyan emberek, akikre máig neheztelek és ha a szemem elé kerülnének, nem úsznák meg szárazon a találkozót. Különféle bevetéseken - mikor együtt dolgoztam vele - maga is láthatta, milyen kegyetlenséggel bánok el egy-egy embertársammal, s ami a legrosszabb, az az, hogy egy szemrebbenés nélkül tettem. Nem vagyok potenciális gyilkológép, de ha kihúznak a sodromból az sosem jár következmények nélkül, mint a legtöbb rossz tett általában.*
- Én kevésbé *finoman megrántom a vállam, ahogy ellököm magam a pulttól. Eszembe jut, mesélt arról még régebben, hogy csak ritkán főz, mert tudtommal magára nem igen szokott, ami szerintem elég rossz. Ha tud, ezt a képességét, tudását mindenképp ki kéne használnia. Hülyén kérdeztem, ezért most kicsivel jobban kifejtem magam, remélve hogy megérti, mire szeretnék célozni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 4:40 pm

-Előre sajnálom a tagot. *mondom ahogy folytatom a főzést. Ha Stev azt mondja hogy valaki megbánja az nem jár jól. Nem egyszer láttam már hogy bánt el valakivel mikor bajban voltam egy bevetés során. Kegyetlenül elbánt mindenkivel. A gondolatra kicsit megborzongok. *
-Mióta is főzök gyakrabban? *kérdezek rá mert tényleg nem tudom miről beszél. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 4 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 4:28 pm

- Nem tudom, de ha kiderül hogy a személyzet egy tagja az, még megbánja! *komolyodom el pár pillanatra. Összevonom szemöldököm és a földet fixírozom, végül egy újabb sóhaj után visszapillantok Sophiera.*
- Megnyugodtam! Egyébként nem hangzik rosszul és... Köszönöm. Mondd, azóta gyakrabban főzöl? *érdeklődöm kíváncsian, ahogy a pultnak dőlök.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 4:07 pm

*Miután oda adom neki a nadrágot bevonulok a konyhába és elkezdek krumplit pucolni. Steven is besegít így gyorsabban kész leszek. Miután fölrakom főni az összekockázott krumplit neki állok a húst is felaprítani. *
-Nem lehet hogy valaki szórakozik veled?*kérdezem hallkan. Ahogy folytatom a főzést. *-Nem ne aggódj. *válaszolom mikor megkérdezi ő ébresztett-e föl. *
-Amúgy amit főzök olyasmi mint a tepsis húsos krumpli, csak kicsit más. Ebben van egy kis tejszín is.*mosolygok rá.*
-Amúgy ez a legkevesebb hogy befogadtál.*mondom hallkan. Nem mindíg voltam ilyen boldog. Most hogy van párom és megtaláltam a testvérem vannak barátaim, már boldognak érzem magam. És ezt csak azóta érzem így magam mióta itt vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: