Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fogadó - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fogadó - Page 3 I_vote_lcapFogadó - Page 3 I_voting_barFogadó - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fogadó

Go down 
+45
Aeryn Baker
Hamon Joulice-Melange
Anelie Mei Xi
Claire Fairchild
Nicolas Demerest
Kyle Peters
Szentesi Amélia
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Mikhael Knyaz
Yvonne Chaconne
Axel J. Hitchcock
Joshua Phoenix
Bonnie Tornow
Cat R. Morgan
Liziuzayani Nkhotakota
Oyasumi Setsuna
Caleb Dawson
Angel O'Ross
Demian Emil Deyan
Emily Kyra Beawer
Beatrice el Esposito
Casimiro Odalis
Riel Eruthalion
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Miley Hortingberg
Senilla Rachel Roseberg
Krasimir Waylan
Erik Ryscher
Marta Albena Todorka
Alexandra Sirov
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Zeph Owen
Patrisha Blake
Pandora Chaconne
Miranda Moon
Morgane Devan
Jessa McFarland
Moyra McFarland
Sheena McFarland
Variam Altolos
Heikigou Kouriryuu
Clémence Aurora Moonbeam
Toma Grigor Anton
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Toma Grigor Anton
Diák
Toma Grigor Anton


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 108
Kaszt : Fogadó - Page 3 Druida

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 2:28 pm

First topic message reminder :

*Toma és Amidala érkeznek meg Nellondba, ezer éve nem jártak erre, és ideje volt már, hogy kimozduljon egy kicsit a négy fal közül. Bár nincs miért csodálkozni, a tündesrác nagyon le van törve. Sőt, ez még talán enyhe kifejezés is. Mindenesetre most jön kiszellőztetni a fejét. Jó ideig sétálgat a negyedek között, gondosan elkerülve a sötét, sikátorokkal teli utcákat. Szokásos tünderuháját öltötte ma is magára, de ez most nem kékben, hanem zöldben és barnában pompázik. Haját kiengedve hagyta, soha nem kötötte össze, így most sem teszi meg. A hosszú, kék tincsekkel csak némán játszadozik a hűvös szellő, de ez egyáltalán nem zavarja* ~Ideje lenne, ha túllépnél rajta és foglalkoznál egy kicsit magaddal is. Nem hiába rángatlak mindenhová, vissza kellene végre térned a valós életbe~ *hallja gondolatban a nőstény tigris szavait, de nem mond rá semmit, nem tud rá mit mondani, így csak némán ballag tovább* - Üljünk be valahová *veti fel az ötletet a daimón, Toma pedig csak bólint és a Fogadó felé veszi az irányt, hiszen ez van a legközelebb hozzájuk, jelen pillanatban. Amikor belép az ajtón körülnéz, de tekintete azon nyomban a tündelányon állapodik meg* ~Ajjaj, mégsem volt túl jó ötlet~ *sóhajt Amidala, de most már nem mehetnek ki, biztosan észrevették már páran* - Szép délutánt! *köszön, majd elindul a lány felé* - Üdvözlöm kisasszony! *hajol meg cseppet a lány előtt* - Hogy telnek a napjai? *na igen, a magázódás, ez most már örökre megmarad, ez is azt a távolságot szimbolizálja, ami kettejük között van. Nem ül le, meg sem kérdezi, hogy leülhet-e, lehet, hogy a tündelány nem is akar társalogni vele* - Üdvözletem Clémence, Savonn! *hajol meg a daimón is, aztán leül társa mellé és onnan figyelget mindenfelé*


Ha belépsz a masszív fa ajtón, jobbra egy nagyobb teret pillantasz meg, 20 kör alakú asztallal.. A bejárattól balra mágikus biliárd asztal, hogy ha kedved tartja játszhass. És egy mágikus flippert is találsz, ami szintén arra vár, hogy játssz vele.
A bejárattal szemben a pult, ahol a fogadós tananyázik. Mögötte üvegszekrény, benne italokat látsz. A pult előtt sorban 10 bárszék, mindegyik előtt egy kis tál, benne sós ropogtatnivalóval.
A pult baloldalán egy ajtót pillantasz meg, a mögött van az iroda, ott találod a főnököt, Björköt.
A pult jobb oldalán, az asztalok mögött egy lépcső húzódik. Odafent szépen megvetett szobákat találsz, hívogatóan egy fárasztó utazás után.
A terem fa burkolású, a barna szín dominál, de az asztalok teteje vörös márványból készült, a székeken bíbor bőrhuzat. A falakon képek lógnak, és fényképek egy-egy nagy játszmáról, ünnepségről. Minden asztalon találsz egy itallapot.
Az ajtó mögött húzódik a házirend, és a tábla az árakról.


Áru:
Alkohol mentes italok:
Jaffa sör, Mézbor, Vajsör: 55 bronz
Alkoholmentes koktélok:
Tengerszemkoktél, Mámoros éjjel, Északi szél : 70 bronz
Bólék:
Keleti egzotikum, Részeg hajnal: 77 bronz
Alkoholos italok alkoholmentes fajtái, koktéltól, (bólétól) függően más ár. 80 bronztól - 3 ezüstig
Alkoholos italok: (csak felnőtteknek):
vérnarancs pálinka, Lángnyelv whisky, Szíverősítő , Paraszt - torok, Igazgyöngy pezsgő + az előbb felsorolt koktélok valamilyen alkoholos kiegészítővel : 86 bronz

Rostos üdítők :
barack, narancs, répa, sütőtök 43 bronz
Teák:
Citromos, barackos, piócás, felhő ízű, napfény ízű: 50 bronz
Rendelhető csemegék:
Medveszem keksz, szivárvány ízű cukorka, búzadara –szelet, édeslekváros-sós bóhócos chips: 62 bronz
Kérhető reggeli :
rántotta + 3féle feltét (kolbász, sonka, lecsó)
Kenyér + vaj, felvágott, vagy méz, vagy lekvár: 1 ezüst
Mindegyikhez jár tea vagy rostos üdítő
Vacsora:
egy tál leves + valamilyen üdítő , vagy kenyér feltéttel. 1 ezüst
[/color]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 4:20 pm

//Olvad.//

Egyelőre csak egy újjal dolgozik. Óvatosan tapint és masszíroz. Ez az egyik újdonság, amit beleakart vinni a kis játékba, bár van még egy ötlete, amit inkább később süt majd el. Látja, hogy Eden épp a száját fogja be, minden bizonnyal egy hirtelen feltörő kis sikolyt akar visszanyomni, nem sokkal ezután megfeszül a háta, pontosabban ívben meghajlik, de nem teljes egészében. Vigyorogva figyeli a reakciót, majd tovább folytatja, megduplázott ujjal. Még mindig óvatos, mert tudja hol a határ. Ha meg elvadulna is, nem akar teljesen. Akkor csak az önfejűsége vinné előre és nem is tudná, mikor kéne leállni.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 10:34 pm

*Nem hiszem hogy még sokáig bírom. Miután lekerül rólam, a blúz nemsokára követi a farmerom is. Egy szál fehérneműben fekszek alatt. Ő továbbra is kényeztet, majd keve elindul hasamon lefelé, majd legérzékenyebb pontomnál megállapodik. Érzem ahogy bugyim anyagát félre húzza majd ujjával kezd izgatni. Kézfejemet a számra szorítom hogy ne sikoktsak fel az élvezettől. Csillagokat látok a gyönyörtől amit nekem nyújt. Izzik körülöttünk a levegő és szívem gyorsabban ver mint eddig bármikor. Még egyik kezemet a szcjmra tapasztom a másikkal a lepedőt markolászom, ahogy hátam ívben feszül meg a gyönyörtől.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 10:18 pm

*Most már biztosan tudja hogy tovább léphet és hogy Eden jól érzi magát vele. Hogy egy kis gyengéd újdonság is legyen a dologban, leveti és félre dobja a felsőjét, majd elkezdi lehúzni az Ő alsó ruházatát. Ideje is lenne, hiszen mindketten felforrósodnak, ahogy a hangulat is. Miután ez sikerül, tovább ismételgeti a csókolgatást, aztán egyszer csak megindul a keze is, hogy a vélhetőleg puha és könnyű anyagot félre állítva az útból picivel magasabb szintekre lépjenek.*
~Imádok vele lenni, de nem csak azért, hanem alapból. Sose... Sosem akarom elveszíteni őt! Meghalnék, ha csakúgy eltűnne az életemből!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 10:09 pm

*Hihetetlenül élvezem amit csinál. Annyira lángol a testem hogy le kell vennem a blúzomat. *-Ne... nem. Ne is figyelj rám.*mondom mosolyogva. Lassan csillagokat látok ahogy egyre lejebb halad. *~Még! Még többet akarok belőle. Ez a hihetettlen boldogság. Soha többé nem tudnék mással lenni. Csak Ő kell nekem. Ő mutatta meg nekem milyen is az igaz szerelem.~*cikáznak fejemben a gondolatok és egyre hangosabban sóhajtozok, és nyögdécselek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 9:55 pm

*Más férfiből van, mint az az Andrej is lehetett például. Ő viszonozza kedvese szerelmét, sose akarna ártani neki. Vigyázz rá, mintha csak a legféltettebb kincse lenne, sőt! Lehet, az is. Mindig óvatos és gyengéd vele, igyekszik figyelni arra, hogy sose vaduljon el, vagy ha nem is tudja féken tartani magát, csak mértékkel csússzon ki kezéből a gyeplő.*
-Csak nem azt szeretnéd, hogy vágjunk a közepébe? *rápillant, miközben felteszi halk kérdését, majd tovább folytatja a csókolgatást, csak ezúttal túl megy a hasán is egy picikét. Új irányokat is fel kell fedezni néha.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 9:39 pm

*Attól fél hogy bajom esik. És még jobban fél attól hogy miatta sérülök meg. Eddig csak olyan férfiakat ismertem akik nem törődtek azzal mi van velem. Csak elvették amit akartak. Ezért is vonultam el a világ elől. Bele fáradtam a dolgokba. Az sem érdekelt ha meghalok. De Ő megváltoztatott. Elkezdi följebb húzni a blúzomat, majd melleimtől indulva elkezd csókolgatni egész a hasamig. Ahogy csókolgat, egész testemben megremegek, és ahol hozzám ér parázslik a bőröm. *-Kérlek ne kínozz. *suttogom ahogy a lepedőt markolászom. Egyre töbször akad el a levegőm, és egyre többet nyögdécselek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 9:26 pm

*Meleg bizsergést érez a fülcimpájában, ahol Eden megharapja, persze gyengéden. Erre az a reakciója, hogy a nyakáról rátérne a felsőtestére, bár még mindig rajta van a blúz, amibe biztosan belesül. Megfogja az alját és elkezdi lassan lehúzni.*
-Ó, pedig szerintem az vagy! * mondja halkan. * -Ami meg azt illeti, tudom mire gondoltál eredetileg. Igen, még mindig félek, ezért nem akarom nagyon elengedni magam. Utána már nincs megállás, ha egyszer elengedem magam teljes egészében. *sóhajt fel, majd felhajtva a ruhadarabot elkezdi lágy csókokkal elhalmozni felsőtestét. Lefelé halad, a hasáig.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 9:14 pm

//olvad//
*Elvigyorodom mikor aztmondja kínzom a szépségemmel. *-Nem vagyok olyan szép. *mondom halkan. Továbbra is hátába kapaszkodva ölelem. Felkuncogok mikor arról beszél milyen súlyos is. *-Nem épp erre gondoltam. *suttogom fülébe és utánna óvatosan fülcimpájába harapok. Lángol a testem mintha mágján akarnának elégetni. Nagyon vágytam egzolyan férfira aki figyelmes és szeret, én pedig viszont szerethetem. És végre megkaptam. És ha másért nem is ezért hálás vagynk az életnek. Mellette elszálnak félelmeim. És önmagam lehetek, Eden és nem pedig Elisabeth a maffia vezér.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 9:06 pm

*Ívben megfeszíti hátát fejét pedig hátraveti. Határozottan izgatott.*
–Mert te is azt teszed, csak épp a szépségeddel. *válaszolja halkan, kezével a blúza alá nyúlva. Óvatosan simít végig a felsőtestén, alig érinti. Mozdulata gyengéd, mégis határozott, összeszedett.*
-Igen. Tudom, hogy nem vagy egy törékeny alkat, mégis vigyázok rád. Elég súlyos is vagyok, ha mindet rád zúdítanám, azt hiszem többet fel sem kéne kelned innen! *válaszolja halkan. Most sem teljes súllyal fekszik rajta. Ha így tenne, félő, hogy csak összenyomná a nőt, akit szeret. Nem egy pehelysúlyú ember, főleg az izmai miatt. Volt ideje kondierembe járni, meg is van az eredménye.*
//Fagy.//

Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 8:36 pm

*Érzem hogy a csókok közben elvigyorodik. *~Kis öntelt. Hambr átvette az irányítást.~*vigyorgok én is. Kezdem úgy érezni hogy a blúzom égeti a bőröm. Mintha mindenem lángolna. A feszültség csak úgy szikrázik körülöttünk. *-Nem... nem bírom tovább.*kapkodom a levegőt. *-Miért... kínzol?*kérdezem és egy hevesebb harapásánál hátra vetem fejem és ívben feszül meg a hátam. Hihetetlen ahogy így képes felizgatni pedig még el se kezdtük. Érzem ahogy keze blúzom alá siklik. Össze rándulok az érintésétől. Mintha áram cikázna végig testemen. *-Még mindíg attól... félsz hogz összetörsz? *kérdezem ahogy oldalra billentem fejem hogy jobban élvezhesrtem heves kényeztetését. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 8:15 pm

*Eden kapkodja a levegőt és kalimpál a szíve. Széles vigyorra húzza száját az egyik csóknál. Örül, hogy ilyen gyorsan sikerül elérnie ezt a hatást. Máris szikrázik a levegő. Tovább csókolgatja és harapdálja, Ő pedig a hátát simogatja és a vállával és nyakával tesz így, természetesen a harapdálást kivéve. Körmeivel végigszánkáz a hátán. Beindul, csak nehezen türtőzteti magát, pedig csak nemrég kezdték el igazán.*
–Az jó lenne! * mondja ki nehezen két csók között. Egyre nagyobb sóhajok törnek fel belőle. Most miért látja narancssárgán a világot? Máris lángra lobbant volna minden körülöttük? Nos, érzi hogy kedvese már kezd forrósodni.* ~De sajnos nem áll meg senki kérésére az idő... Bár így lenne!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 7:56 pm

*A vad csók után a nyakamhoz hajol és elkezdi csókolgatni és óvatosan harapdálni. Már most kapkodom a levegőt, és a szívem majd ki ugrik a helyéről. Ajkaim mosolyra húzódnak és egyre többet szakadnak fel belőlem sóhajok. Egy pillanat ra felemeli a fejét és a fülembe súgja hogy szeret. Majd újra a nyakamat kényeztetni. Hátát simogatom ahogy kényeztet. Ahogy ölelem én is elkezdem csókolgatni a vállát és nyakát. Szeretném ha Ő is ugyan úgy élvezné ahogy én. Újra végig szántom körmeimmel a hátát. Kölcsönösen szítjuk egymás vágyát. Már alig bírok magammal. Annyira beindít ahogy a nyakamat harabdálja. *-Bárcsak... örökre megállna az idő.*suttogom nehezen. Mert már alig kapok levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 7:38 pm

*Alig észrevehetően bólint, majd újra megcsókolja, ezúttal keményebben. Közben meg-megremeg az oldalát ért kellemes érintések miatt. Nagyon jól esik neki ez a fajta közelség is, hogy van, aki törődik vele. Nem is tudna, mihez kezdene nélküle. A csók után elhúzza fejét és szerelme nyakára veti rá magát. Csókolgatni kezdi, időnként játékosan meg is harapdálja, persze gyengéden. Senkinek sem lenne kellemes, ha teljes erővel történne.*
-Én is téged! *megáll egy percre és a fülébe súgja, majd visszatér a nyakhoz.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 7:19 pm

*Úgy látszik az oldala az egyik érzékenyebb pontja, mert mikor végig húzom rajta a körmeim halkan felsóhajt. Mosolyogva hagyom hogy vadul megcsókoljon.*- Szerintem se fogunk túl sokat aludni. *nevetem el magam. Megkérdezi hogy akarom -e ami igen jól esik. Mosolyogva érintem meg az arcát, majd egy aprót biccentek. *-Csak tedd amit szeretnél. *suttogom halkan. Közben újra végig simítok az oldalán. Vágyom az érintésére a heves csókjára. Imádom ahogy hozzám ér. Heves és még is lágy. *-Szeretlek.*suttogom fülébe ahogy magamhoz szorítom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 6:56 pm

-Biztosan. *bólint vigyorogva. Oldalain igen érzékeny, ezért rögtön egy kisebb sóhaj hagyja el ajkát, amin nem sokára végig simít egy sötét angyalé. Milyen puha, milyen dús! Lágy, ugyanakkor heves csókot lehel rá, mielőtt választ adna kérdéseire. Hevesen ver a szíve, pedig el sem kezdték igazán. A próbálkozások nem hiába valóak, most könnyebben is izgul fel, mint.. mint az első alkalomnál. Érzi, ahogy egy meleg hullámlöket végigárad egész testén át. Bizsereg.*
-Arra, hogy azt hiszem egyikünk sem fog aludni egy darabig és arra, hogy mennyire szeretlek. *szemei is szikráznak. Ebből látszik, milyen tüzes szerelmük, ha már ennyitől is "lángra kap". Halkan, puhán beszél, közelebb hajolva hozzá, mintha csak egy törékeny lepke lenne előtte, aki elrepül ha hagosabb szavakkal zavarja meg.*[
-Szerintem tudod jól, mit. De attól is függ, te akarod -e. Nem akarlak rábírni olyanra, amit esetleg nem akarsz. *most még le tudja fékezni magát. Most még ura önmagának. Elég egy halk nem és rögtön leszáll róla, bár a reakciók az ellenkezőjéről árulkodnak. Biztosan is szeretne szeretkezni egy picit. Csak egy picit... Amíg ki nem fáradnak, majd adják át helyüket az álmoknak, a furábbnál-furább gondolatoknak.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 6:24 pm

-Biztos nem egy álomkép vagy? *Kérdezem halkan és most oldalán húzom végig körmeimet. Persze nem erősen csak hogy ingereljem. Érzem hogy szívem felgyorsul ahogy szemébe nézek. Kék szemei szinte szikráznak. Érzem hogy rikerült feltüzelnem Őt. *-Mir e gondolsz most? *kérdezem halkan ahogy kicsit felemelkedem és közelebb hajolok hozzá. Ajkammal végigsimítok az övén, de nem csókolom meg. *-Mit szeretnél tenni? *kérdezem hakan. Próbálom fokozni a hangulatátt. Ami a reakcióiból úgy néz ki, hogy nem hagyja hidegen a dolog. Halványan mosolygok, ahogy továbbra is a szemeit figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 6:08 pm

*Felül, majd fordít egy kicsit a helyzeten, így Eden kerül alulra. Jólesően hunyja be szemét és élvezi ki a csókot, miközben szerelme a körmeivel szánkáz a hátán. Enyhe hideg és mégis oly' kellemes borzongás fut végig rajta. Hamarosan véget ér a csók. Vidám pillantásokkal néz le rá.*
-Igazán? Mit? *kérdezi érdeklődve, aztán lenéz magára. Most még jobban megborzong, a hidegség is még nagyobb erővel járja át. Picit meg is remeg szerelmén fekve. Hiszi hogy ma nem fog aludni, kezd ugyanis felpezsdülni a vére.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 5:22 pm

*Halványan elmosolyodom azon amit mond. Hiába az egyedüllét és a félelem mélyen bele dszi magát az ember szívébe és lelkébe. De lassan hozzá szokom ahoz hogy van valaki velem, és végre megtapasztalom hogy milyen is az igaz szerelem. Meglepetésként ér a heves csók. Pláne mikor hirtelen a hátamra dönt. Karja alatt átnyúlok és magamhoz ölelem. Ugyan olyan hevesen viszonzom csókját. Körmeimmel lágyan végig szántok hátán. Mikor megszakítjuk a csókot, zihálva nézek a szemébe. *- Köszönöm. *mosolygok rá.*-De lehet hogy valamit félre értettem. *mosolygok sunyin majd izmos mellkasára simítom tenyerem. Lassan behajlítom az ujjaim és óvatosan lassan végighúzom körmeimet melkasán egészen kidolgozott hasfaláig.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 5:05 pm

*Látja az igyekezetet a szemében, de tudja hogy mégis nyomja valami kedvese lelkét. Bármi is legyen az, komoly dologról lehet szó. A puha ajkak érintése, a csók finom íze egy percre mindent elfeledtet vele, azonban csak rövid időre.*
-Azért az ilyeneket nem hagyom figyelmen kívül, főleg hogy rólad van szó. Tényleg ha bármi van, mondd csak el! *mosolyog rá biztatóan, majd elhallgat, mert megérintik az arcát. Ez az érintés puha, lágy, tele melegséggel és szeretettel. Nagyon jól esik neki, annyi év után... valaki közelsége. Mélyen belefúrja jég kék tekintetét az övéibe.*
-Emiatt nem kell aggódnod. Mindig melletted, ha a fene fenét eszik is! * komolyodik el. * -Soha nem fogok puszta álomképpé válni. *picivel hevesebb csókkal illeti Edent, csakhogy szemléltesse, Ő maga valóságos és az is marad, amíg csak él. Már pedig biztosan sokáig fog. Két keze fogja arcát, miközben tovább csókolja.* ~Nem meg mondtam? Nem mennék el mellőled soha. S azt se hagynám, hogy elvigyenek, ha egyszer lenne valaki olyan hülye és csak azért lopózna be ide, hogy miket szét szakítson. Az illető csak magát ítélné halálra, nem úszná meg szárazon a dolgot, az biztos! Vicces és túúl egyszerű lenne, ha csak úgy hagynám eliszkolni. És a móka hol marad?~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:49 pm

-Nem nincs baj. *suttogom. Nem akarom most ezzel zaklatni. Most nem akkarok ilyesmivel foglalkozni. Lehet csak én bonyolítom a dolgokat. És csak rémeket látok. *-Ne aggódj csak ostobaságokon jár a fejem. *próbálok rámosolyogni. Mikor kicsit lehiggadok óvatosan megcsókolom hogy megnyugtassam. *-Ne is törődjünk vele. Néha túl komplikálom a dolgokat.*teszem hozzá ránézve. A szemei a gyér fényben mintha ragyognának. Óvatosan megérintem az arcát, mintha csak egy tűnékeny jelenés lenne. *-Néha attól félek hogy egy nap felébredek és nem leszel mellettem mert csak álom voltál.*suttogom és az arcát továbbra sem engedem el.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:32 pm

-Én is téged! * szuszogja, majd érzi hogy valami rácsöppen félmeztelen testére.* -Valami baj van? *kérdezi halkan, a hátát simogatva. Ha bármi gondja van, szívesen meghallgatja. Nyugodtan rázúdíthat bármit, ő keményen állja és megpróbál tanácsokkal szolgálni, ha arra lenne szüksége. Reméli azért nincs semmi és most csak képzelődik, vagy valahol félálomban jár.*
-Nyugodtan elmondhatod... ha van ami nyom. Szívesen segítek és melletted állok bármiben. *suttogja a fülébe kedvesen.*
~Örülök, hogy akkor a parton megúszta. Szomorú lennék, ha nem így történt volna.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:09 pm

*Ahogy megölelem, érzem hogy viszonozza az ölelésem. Kellemesen megborzongok ahogy a hajamba túr. Élvezem azt hogy törődik velem. *-Szeretlek Steven. *mondom ahogy szorosan hozzábújok. Nem akarom hogy észre vegye hogy könnyek gyűlnek a szememben. Nagyon félek hogy elveszítem mert, az elmúlt két napban rossz érzésem van és furcsa álmok gyötörnek. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:53 pm

*Ő szeret töprengeni az időről meg így az élet nagy dolgairól. Mindig rájön valami újra, amikor újra és újra végigfut ezeken a gondolatokon hogy mondjuk mi minden történhetne velük, ha az idő megállna. Az öregedés biztosan nem okozna többé gondot senkinek. A gyerekek is örökre gyerekek maradhatnának, nem kéne attól félniük, hogy egyszer felnőnek és véget ér a játék, a móka és a kacagás.*
-Én nem tudom figyelmen kívül hagyni, bár van akinek nem esik nehezére. *gondolkodik el, amiből a jóleső ölelés téríti magához. Érzi a melegséget ami kiárad szerelméből és lassan rá is átterjed. Finom és kellemes érzés ez, ami csak megnyugtatja. És most, ahogy viszonozza az ölelését és egyik kezével finoman beletúr a hajába, még az illata is megcsapja orrát.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:34 pm

*Halvány mosolyal az arcomon hallgatom amit mond. Kicsit elgondolkodtatt amit mond. Nem szeretek az idő múlására figyelni. Érzékenyen érint a korral kapcsolatos dolgok. Sok különleges személy vesz körül odahaza. Vámpíroktól az angyalokig akik mind hosszú, vagy épp örökéletűek. Lehet ezért utálom a koromat. Mert csak egy gyenge ember vagyok aki bármikor meghalhat. Kialszik az élete akár a gyertya lángja. *-Én inkább bele se gondolok az idő múlásába. Szépen figyelmen kívül hagyom. *mondom hallkan. *~Igen. Csak elfordítom tekintetem a pergő homokóra szemeiről. És nem figyelek rá. Bár tudom ezzel nem oldom meg a dolgot. És az időt sem álíthatom meg. De nekem így könnyebb.~*gondolkodom ahogy fölemelkedek majd átölelem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 3 6vx6

Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:16 pm

*Furcsa, hogy pont ebben a városban és pont egy átlagosnak induló nap változott meg így az élete. Azelőtt senki nem figyelt rá igazán a szülein kívül. Mindig magányosan kódorgott, köszönhetően annak is hogy elüldözte maga mellől az embereket. Elég volt rájuk pillantania, át tudta volna szúrni őket, ha ölhetne úgy, akár egy Baziliszkusz. Eden megemlíti, hogy boldog mellette ami jól esik, de a másik mondat, ami az örökléttel foglalkozik, kicsit elkomorítja.*
-Igen, jó lenne. * tanakodik el. * -Sosem kéne félnünk a haláltól, hogy emiatt elvesztenénk egymást. Jó lenne megállítani az időt, főleg hogy rohan. Minden egyes nappal úgy érzem, öregebb vagyok, csak te teszel ez ellen. Melletted fiatal vagyok és boldog, akárcsak kamaszkoromban. Áh, gondtalan fiatalkor! De az idő lassan felettem is elszáll, pedig nagyra értékelném, ha nem szárnyalna ennyire, de ennyire sebesen! *felsóhajt és tovább fürkészi kedvesét. Az idő. Olyan csodás dolog, ami sebeket gyógyít be és bölcsebbé tesz, csak sajnos szörnyű áron. Ez az ár pedig az, hogyha letelik, az életeddel fizetsz érte. Ha nem létezne a halál, könnyebb lenne az élet, de nem lenne világ a világ. Mert sajnos az élet velejárója. Természetes dolog, ami bekövetkezik, olykor váratlanul is.*


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: