Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fogadó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fogadó - Page 2 I_vote_lcapFogadó - Page 2 I_voting_barFogadó - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fogadó

Go down 
+45
Aeryn Baker
Hamon Joulice-Melange
Anelie Mei Xi
Claire Fairchild
Nicolas Demerest
Kyle Peters
Szentesi Amélia
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Mikhael Knyaz
Yvonne Chaconne
Axel J. Hitchcock
Joshua Phoenix
Bonnie Tornow
Cat R. Morgan
Liziuzayani Nkhotakota
Oyasumi Setsuna
Caleb Dawson
Angel O'Ross
Demian Emil Deyan
Emily Kyra Beawer
Beatrice el Esposito
Casimiro Odalis
Riel Eruthalion
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Miley Hortingberg
Senilla Rachel Roseberg
Krasimir Waylan
Erik Ryscher
Marta Albena Todorka
Alexandra Sirov
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Zeph Owen
Patrisha Blake
Pandora Chaconne
Miranda Moon
Morgane Devan
Jessa McFarland
Moyra McFarland
Sheena McFarland
Variam Altolos
Heikigou Kouriryuu
Clémence Aurora Moonbeam
Toma Grigor Anton
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Toma Grigor Anton
Diák
Toma Grigor Anton


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 108
Kaszt : Fogadó - Page 2 Druida

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 2:28 pm

First topic message reminder :

*Toma és Amidala érkeznek meg Nellondba, ezer éve nem jártak erre, és ideje volt már, hogy kimozduljon egy kicsit a négy fal közül. Bár nincs miért csodálkozni, a tündesrác nagyon le van törve. Sőt, ez még talán enyhe kifejezés is. Mindenesetre most jön kiszellőztetni a fejét. Jó ideig sétálgat a negyedek között, gondosan elkerülve a sötét, sikátorokkal teli utcákat. Szokásos tünderuháját öltötte ma is magára, de ez most nem kékben, hanem zöldben és barnában pompázik. Haját kiengedve hagyta, soha nem kötötte össze, így most sem teszi meg. A hosszú, kék tincsekkel csak némán játszadozik a hűvös szellő, de ez egyáltalán nem zavarja* ~Ideje lenne, ha túllépnél rajta és foglalkoznál egy kicsit magaddal is. Nem hiába rángatlak mindenhová, vissza kellene végre térned a valós életbe~ *hallja gondolatban a nőstény tigris szavait, de nem mond rá semmit, nem tud rá mit mondani, így csak némán ballag tovább* - Üljünk be valahová *veti fel az ötletet a daimón, Toma pedig csak bólint és a Fogadó felé veszi az irányt, hiszen ez van a legközelebb hozzájuk, jelen pillanatban. Amikor belép az ajtón körülnéz, de tekintete azon nyomban a tündelányon állapodik meg* ~Ajjaj, mégsem volt túl jó ötlet~ *sóhajt Amidala, de most már nem mehetnek ki, biztosan észrevették már páran* - Szép délutánt! *köszön, majd elindul a lány felé* - Üdvözlöm kisasszony! *hajol meg cseppet a lány előtt* - Hogy telnek a napjai? *na igen, a magázódás, ez most már örökre megmarad, ez is azt a távolságot szimbolizálja, ami kettejük között van. Nem ül le, meg sem kérdezi, hogy leülhet-e, lehet, hogy a tündelány nem is akar társalogni vele* - Üdvözletem Clémence, Savonn! *hajol meg a daimón is, aztán leül társa mellé és onnan figyelget mindenfelé*


Ha belépsz a masszív fa ajtón, jobbra egy nagyobb teret pillantasz meg, 20 kör alakú asztallal.. A bejárattól balra mágikus biliárd asztal, hogy ha kedved tartja játszhass. És egy mágikus flippert is találsz, ami szintén arra vár, hogy játssz vele.
A bejárattal szemben a pult, ahol a fogadós tananyázik. Mögötte üvegszekrény, benne italokat látsz. A pult előtt sorban 10 bárszék, mindegyik előtt egy kis tál, benne sós ropogtatnivalóval.
A pult baloldalán egy ajtót pillantasz meg, a mögött van az iroda, ott találod a főnököt, Björköt.
A pult jobb oldalán, az asztalok mögött egy lépcső húzódik. Odafent szépen megvetett szobákat találsz, hívogatóan egy fárasztó utazás után.
A terem fa burkolású, a barna szín dominál, de az asztalok teteje vörös márványból készült, a székeken bíbor bőrhuzat. A falakon képek lógnak, és fényképek egy-egy nagy játszmáról, ünnepségről. Minden asztalon találsz egy itallapot.
Az ajtó mögött húzódik a házirend, és a tábla az árakról.


Áru:
Alkohol mentes italok:
Jaffa sör, Mézbor, Vajsör: 55 bronz
Alkoholmentes koktélok:
Tengerszemkoktél, Mámoros éjjel, Északi szél : 70 bronz
Bólék:
Keleti egzotikum, Részeg hajnal: 77 bronz
Alkoholos italok alkoholmentes fajtái, koktéltól, (bólétól) függően más ár. 80 bronztól - 3 ezüstig
Alkoholos italok: (csak felnőtteknek):
vérnarancs pálinka, Lángnyelv whisky, Szíverősítő , Paraszt - torok, Igazgyöngy pezsgő + az előbb felsorolt koktélok valamilyen alkoholos kiegészítővel : 86 bronz

Rostos üdítők :
barack, narancs, répa, sütőtök 43 bronz
Teák:
Citromos, barackos, piócás, felhő ízű, napfény ízű: 50 bronz
Rendelhető csemegék:
Medveszem keksz, szivárvány ízű cukorka, búzadara –szelet, édeslekváros-sós bóhócos chips: 62 bronz
Kérhető reggeli :
rántotta + 3féle feltét (kolbász, sonka, lecsó)
Kenyér + vaj, felvágott, vagy méz, vagy lekvár: 1 ezüst
Mindegyikhez jár tea vagy rostos üdítő
Vacsora:
egy tál leves + valamilyen üdítő , vagy kenyér feltéttel. 1 ezüst
[/color]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:01 am

*Az iszogatás után kidőlünk aludni. Másnap egy SmS-re ébredek. Eden írja, hogy segítenem kellene neki a pakolásba. Nem értem, egyedül miért kezdett hozzá. Nem akarom hogy a végén lesérüljön a nehéz csomagok miatt. Rögtön magamra kapok néhány tiszta ruhát, s már rohanok is a fogadóba. Kocogva haladok, így 10 perc után odaérek. Kinyitom az ajtót, s belépek, szemeimmel pedig rögtön keresni kezdem kedvesemet. Hamarosan meg is pillantom, de nem nagyon örülök, mert ott van mellette az a kék hajú lány is. Hosszú percekig csak nézem őket, aztán elindulok feléjük. Ma egyébként egy sötét rövid ujjút, egy fekete nadrágot és barna szandált viselek. Nem nagyon tudom mi a mai divat férfiaknál, de nem is nagyon izgat. Maradok a szokásos viseleteimnél.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:50 am

*A fogadóban vagyok és épp a holminkat pakolom hogy végre végleg átköltözzünk az új otthonunkba. Hamar sikerül elintéznem a pakolást de egyenlőre a szobánkban hagyom a pakkokat és küldök egy smr-t Stevennek hogy jöjjön segíteni. Na igen meglepit akartam de nem jött össze mert a sok bőröndhöz elég apró vagyok plusz a gitárját nem akarom tönkretenni ha véletlenül elejteném. Megigazítom fehér ujjatlan blúzomat, meg ezüstszínű comb középig érő szűk szóknyámat, és addig lemegyek az étkezőrészbe. Mikor leérek megpillantok egy nem is olyan régi ismerőst. Rendelek egy kávét és mellé ülök. *-Szervusz Cat. Jól sejtdm hogy beszélni akarsz velem? *kérdezem mosolyogva. Egyáltalán nem neheztelek rá a múltkoriért. Véletlen baleset és kész. És amúgy is a gyógyfőzettől jobban vagyok. *-És miről akarsz velem beszélni?*kérdezem ahogy belekortyolok a kávémba.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Fogadó - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:30 am

* A tegnap éjszakám viszonylag nyugodtan telt, hamar eljött a pillanat, amikor álom szállt fekete szemeimre, ezért ma tökéletsen üdének és kipihentnek érzem magam. Jó kedvem ugyan már régóta tovaszállt, de ennek ellenére sem vayok hajlandó a szobám peshedt bűzében - hála a szobatársak szennyesének - ücsörögni, és kukucskálni ki az ablakon. Azt már nem, igenis kimegyek, ilyenkor, már tudom is hogy kihez... 'Nem is vagy reménytelen eset' - ezek a szavak csengenek a fülemben, amikor elhatározom hova is akaork eljutni. Kicsit utánajártam a dolgoknak, és rájöttem, hogy Lisa a fogadóban tölti mindennapjait, ezért hát egy gyönyörű lila ruhát magamra öltve lépek ki a szobámból. A színe ugyan szokatlan tőlem, de tökéletesen kiemeli nőies alakomat, nem mellesleg vékonyítja a lábaim. Elegánc, mégis valamelyest kihívó, pont nekem való öltözék. Felkapom aprócska kézitáskámat, és útnak indulok. A térkapunak hála pillanatok alatt Nellond kereskedőnegyedébe érkezem, ahol ugyanaz a látvány fogad, mint nagyjából mindig. Itt-ott lepukkant bérházak, csövesek, és lézengő emberek, fura, drapp színű öltözékben, ezért hát igen csak kitűnök a tömegből. A fogadó ajtajához lépek, benyitok, majd körbenézek. Lisa nincs az étteremben, de elhatároztam, hogy megvárom. Kecsesen léptekkel keresek magamnak egy asztalt, rideg, elutasító pillantást vetek azokra akik szemet vetnek rám. Majd egyszerűen leülök, és szemlélődök. A lépcső felőli ajtót bámulom, várom, hogy mikor jön ki a kiszemelt egyén az ő kis kuckójából. *

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:43 pm

-Jó ötlet! *mosolygok rá, majd figyelem, ahogy lassan elnyomja az álom. Óvatosan az ágyba fektettem és betakarom őt. Magam is mellé heveredem, de én nem alszom, csak az oldalamon fekszem, fejemet a karommal támasztva alá. Aranyos ahogy alszik, meg úúgy alapból. Egy óvatos puszit nyomok homlokára, majd tovább figyelem. Azért pár perc után én is leheveredem teljes egészében és lassan magával ránt a fáradtság. Nem bírom tovább.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:28 pm

*Látom rajta hogy időbe telik felfognia a dolgot. Mosolyogva bújok hozzá. Jól esik hogy van akihez fordulhatok ha baj van. Ő az akire egészéletemben vártam. Csukott szemmel élvezem az ölelését, mert megnyugtat. *-Mit szólnál ha pihennénk egyet aztán elmennénk megnézni az új otthonunkat?*kérdezem de továbbra sem nyitom ki a szemem. Fáradtnak és nehéznek érzem magam. De egy kis pihenés és jól leszek. Most már nem kell aggódnom hisz mindent elintéztem és és a gyerekek biztonságban vannak. És én az mellett a férfi mellett lehetek akit szeretek teljes szívemből. Ahogy hallgatom egyenletes légvételeit lassan elnyom az álom karjai közt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:16 pm

*Miután felsegítem, s segít lehűteni a vállamat, visszavánszorgunk a szobába. Ledobom magam az ágy szélére, miközben öltözni kezd. Miután végez, leül mellém, s átnyújt nekem egy kulcsot, ami hamarosan a tenyeremben landol. Csak pislogok rá, miközben beszél, időbe telik, mire felfogom, mi van. Végül szélesen elmosolyodom és óvatosan magamhoz ölelem őt.*
-Ez nagyszerű hír! Veled élnék szívesen, s sosem hagynálak magadra! *mondom ki komolyan, a szemeibe nézve. Még mindig aranyosnak találom azokat a meleg, barna szemeket. Olyan tekintete van, akár egy őz sutának.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:52 pm

*Ahogy borogatom a vállát az álam alá nyúl és elmondja hogy nem haragszik és lágyan megcsókol. *-Köszönöm.*mondom mosolyogva majd visszamegyünk a szobába. Felveszek egy piros blúzt hogy még se melltartóban és farmerban szaladgáljak. Leülök az ágyra majd eszembe jut hogy mást is intéztem én. Kihalászom nadrág zsebemből egy kulcsot. *-Steven, tessék. *mosolyogva nyújtom felé a kulcsot. Végre sikerült szereznem egy házat a palota negyedben. Talán holnapra be is rendezik és beköltözhető lesz. *-Gondoltam örülnél ha végre nem a fogadóban kéne lakni. *mondom mosolyogva. Elég nagy házat akarom mondani kúriát vettem. Nincs kizárva hogy még én is eltévedek benne. *-Remélem még ezek után is velem szeretnél élni. *mondom mosolyogva és tenyerébe teszem a kulcsot. Boldog vagyok hogy Ő velem van. Ma is sokat segített nekem. Nélküle nem tudtam volna ellátni a sebemet*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:33 pm

*Elfogadja a kezem, így felhúzóm, majd a tükörben méregetem vállam. Kicsit zúzódott, így jártam* ~Ezért ne állj csevegni Másvilági lényekkel.. Új lecke a mai nap! Csodás, mondhatom! No de mindegy most már, majd eltűnik.~ *gondolom magamban, majd feleszmélek, mikor Eden hidegvizes törülközővel ér hozzám.*
-Háát észrevettem! *kacagok fel halkan, őt nézve. Mikor elfordítja fejét, ujjaimmal finoman az álla alá nyúlok és magam felé fordítom. Hosszasan a szemeibe nézek, fürkésző tekintettel.*
-Nem haragszom, biztos meg volt az okod rá, hogy elmenj. Kérdőre vonni sem foglak érte. *jelentem ki komolyan, majd lágy csókot lehelek ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:21 pm

*Mosolygok miközben ellátja a sebem. Szegénynek elég rossz lehet a mai nap. Megfogom a kezét mikor felém nyújtja. Most hogy a kés nincs az oldalamban, sokkal könnyebb mozogni. Felsegít a földről. Meg mosom a kezem majd egy kis törölközőt hidegvízbe áztattam majd a vállára raktam. Elég csúnyán zúzódott neki.*-Látod így jár aki nem figyel hogy kikkel áll le beszélgetni. *mondom mosolyogva ahogy vállán tartom a vizes törülközőt. *-Sajnálom hogy nem mondtam semmit hogy miért megyek el. De ez egy olyan ügy volt amit magam kellett elintézni.*mondom és elfordítom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:05 pm

-Azt én is remélem. *teszem odébb a véres tőrt, majd felfigyelek arra, hogy lassan nekem dől szerelmem. Mielőtt megütné magát vagy bármi ilyesmi, megfogom és óvatosan lefektetem. Leveszem a kabátját, a felsőjét, majd kitisztítom és lefedem a szúrt sebet. Szerencsére nem komoly, de így sem a legjobb látvány.*
-Én sem így terveztem, mégis így alakult. * sóhajtottam fel keserűen. * -Nem gondoltam volna, hogy az a csaj démon, de már mindegy. Szerencse, hogy egyikünk sem sérült meg komolyabban. *állok fel, majd lenyújtom kezem, s a megragadja, felsegítem őt is, hiszen nem hagynám sokáig a hideg kövön feküdni, úgy sem hogy nyár van. Ő szúrást kapott miattam, én meg továbbra is sajgok, a tükörbe nézve veszem észre, hogy a jobb vállam foltos is lett kicsikét.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:50 pm

*Visszajön az elsősegély csomaggal. Megfogja a kést miközben rámnéz.*-Nyugi kárt nem fogsz tenni mert nincs a belsőszerv közelében.*mondom majd nagy levegőt veszek és összeszorítom fogam és szemeim miközben kirántja a kést. *-Remélem innentől nyugalom lesz.*mondom fáradtan mosolyogva ahogy Steven-nek dőlök. Közben a kád széléről a földre kerültem. Csendben hagyom levegye kabátomat és felsőmet. Majd ellátja a sebet. Nagy szerencsém van hogy nem kopoly a seb. *-Pedig jobbra terveztem a mai napot.*mondom hallkan ahogy ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:35 pm

-Nincs semmi, ne aggódj. *csóválom meg fejem, majd egy puszit nyomok a homlokára és kisietek a szekrényhez. Kinyitom, s szétnézek. Jobb oldalt, alul találom meg a kis dobozt. Felkapom és visszasétálok, bár kicsit nehéz biztosan fogni a vér miatt, ami akkor került rám, mikor megfogta a kezeimet. Leteszem a kád szélére, majd a késre nézek. Mielőtt bármit is tennék, nagy levegőt veszek.*
-Jó, megteszem. Teee csak.. vegyél nagy levegőt és bírd ki pár másodpercig. *felelem kurtán, majd megragadom a tőrt és lassan húzni kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:27 pm

*Miután sikerült átvennie a pólóját segít a fürdőbe menni. Leülök a kád szélére és kigombolom a kabátom de nem tudom levenni amég a kés bennem van. Látom rajta hogy ideges. Biztos azt várja hogy veszekedjek vele. De nem fogok.*-A szekrényben van az elsősegély csomag. *Mondom. Jobb előbb mindent előkészíteni. *-Mi az? Túl csendes vagy. *mondom halványan mosolyogva. *-Nyugi már! Nem harapom le a fejed.*mosolygok rá és megfogom a kezét. Romantikus lenne a helyzetwha épp nem egy kés lógna ki az oldalamból és nem véreztem volna ösze a kezét.*-Kérlek segíts. Magamnak nem tudom ki húzni. Neked kell ezt meg csinálni.*mondom komoly arcal.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:11 pm

*Miután látom, hogy kedvesem fáradt - valószínűleg a vérveszteség miatt -, azonnal karjaimba veszem és a fogadóhoz igyekszem. A lehető leggyorsabb tempómban haladok, így hamar visszaérünk. Felsietek vele a szobánkba, majd az ágyra fektetem. Míg ő ott van, én a ruhák közt kutatok és elvonulok 3 percre, míg átöltözöm valami itthoni szerelésbe. Voltaképp csak a futóatlétát cserélem le egy piros rövid ujjú pólóra. Mikor végzek, a kezemben lévő ruhadarabot csak a szennyesbe hajítom, majd kilépek, akkor látom, hogy Eden már fel is ül. Odalépek hozzá, megfogom a kezét és a kérésére óvatosan a fürdőszobáig vezetem. Közben várom, hogy kiosszon, mert tudom hogy sor fog rá kerülni, de én felkészültem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 2:58 pm

*Mielőtt összeesnék az ölébe vesz. A vállára hajtom a fejem hogy pihenjek egy kicsit. Valamien szinten sajnálom egy kicsit hisz én hagytam egyedül erre még én nekem áll feljebb hogy társaságot keres. Hamar visszaér velem a fogadóba. Lefektet az ágyra de azonnal fel ülök. Voltam már ilyen szituációban. És majdnem az egész szobát összevéreztem akkor. *-Segíts kimenni a fürdőbe. Kérlek. *mondom és kezemet nyújtom felé. Még nem fáj annyira a seb mert még nem bolygattuk meg a tőrt. Csak ezután jön majd a kínszenvedés. *-Meg amúgy is ott van az elsősegély csomag. *mondom mosolyogva. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:37 pm

*Maga sem hitte volna, mégis sikerült. Szerencsésnek érzi magát egy ilyen nő mellett. Most boldog és gondtalan élhetet élhet. Szeretik, elfogadják, nem kell tovább menekülnie és ami a legjobb, hogy mágusok közt van, így elvegyülnie sem kell. Az emberek véleményére meg magasról tesz, amíg nem ütik bele orrukat az Ők kapcsolatába, bár még mindig kötve hiszi. Kicsit szapora a légvétele, mert nem sikerült még rendeznie, de pár perc és az is megoldódik. Jókedvűen öleli magához fél karjával Edent.*
-Én se hittem volna, de melletted megtaláltam.. a helyemet is világban. *a plafont bámulja elgondolkodva, majd ő is jó éjt kíván és hozzá teszi, hogy nagyon szereti az ő ragadozóját. Mielőtt elaludna, tovább tanakodik néhány dolgon.* ~Nyugodtnak érzem magam mellette és azt hiszem, fiatalodtam pár évet. Teljesen a szívembe fúrta magát. Nem tudnám elengedni, soha.~ *sóhajt fel, majd lehunyja szemeit és álomba szenderedik.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:14 pm

*Mosolyogva halgatom végig amit mond. Igaza van teljes mértékben. Mély levegőket veszek hogy normalizálni tudjam légzésemet és szívverésemet. Kedvesem megcsókol majd mellém fekszik. *-Nem csak te fáradtál el. *mondom vigyorogva ahogy magunkra húzom a takarót. Hiába van meleg jobb ha a takaró eltakar mert sose tudni hogy az embereim mikor törik ránk az ajtót. 'fontos' dolgok miatt. *-Nem hittem volna hogy pont itt találom meg a boldogságot. Egy nempont átlagos férfi mellett.*mondom mosolyogva ahogy mellkasára hajtom a fejem. Jó hallgatni kissé szapora légvételeit. Szeretem Őt és nem akarom elveszíteni. Kissé fáradtnak érzem magam. *-Jó éjt Steven... Szeretlek.*suttogom majd elnyel a jótékony sötétség. És átlépek az álmok birodalmába. Ahol nincs veszély, nincs félelem. Csak Ő és én.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:54 pm

*Némán bólint, mert tudja mire gondol. Ő is hamarosan kifárad, jól kiismerte magát rövid idő alatt. Igyekszik némi erőt tartalékolni, de nem sikerül, mellette. Elkerülhetetlen a kifáradás, előbb-utóbb így is véget ér a móka, de attól még egymás mellett maradnak és ez a lényeg.*
-Én is. * válaszolja halkan, tartva a tempót, picivel később pedig megemeli. Közben hallja amit mond, ami elgondolkodtatja. Igen, mindannyian ezt mondják. Ch, emberek! Semmit sem tudnak a gonoszak érzéseiről! És még ők vannak felháborodva ha véleményt mernek emelni, pedig ők teszi ezt a folyamatos téves állításaik miatt.*
-Csak azért mondják, hogy okosnak tűnjenek. * zihálja. * -Sokan azt hiszik, ezzel különbek lesznek, mint a többiek és ezáltal kiemelkedhetnek, de ez nagyon nagy hülyeség. * csóválja a fejét lassan. * -Én is téged. * válaszolja, végül megcsókolja, majd erőtlenül mellé mászik. Megcsillan rajta egy-két veríték csepp. Elérte az ereje végét egyelőre, kifáradt.*
-Ne haragudj, de nem bírom tovább.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:32 pm

*A bíztatásomra gyorsabb tempóra vált. Testem teljesen felveszi az Ő ritmusát, és együtt járjuk a legősibb táncot. Érzem hogy közeleg a vég de próbálom visszafogni magam. *-Stev... én mindjárt...*nyögdécselek, és izmaim görcsbe rándulnak és semegés fut rajtam végig többször is egymás után. Hálla előző kis játékának a mai nap sokadjára járhatok a mennyek kapujában. *-És még azt... azt mondják, a gonosznknak nincs szívük... és érzéseik. *suttogom nehezen ahogy kapkodom a levegőt, de továbbra is ölelem, és szorosan tartom lábbaimmal. Hihetettlenül számomra hogy egy olyan férfival találkoztam aki szeret és én viszont szerethetem. Hálát adok a sorsnak hogy ebbe a városba terelt, és találkoztam vele.*-Szeretlek Steven.*suttogom kábultan a gyönyörtől.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:15 pm

*A láng lassan az egész szobát belengi. Úgy érzi elemében van, mert egy olyan emberrel lehet, akiben megbízik, akit teljes szívéből szeret és akivel szívesen leélné az életét. Illetve le is fogja, kis idő elteltével. A lágy közelítés és a finom suttogás elég ahhoz, hogy megnőjön az önbizalma, s a köd is abban a hatalmas tökfejében. Reméli azért nem kerekednek esetleges pletykák. Alapból hidegen hagyná, de véletlenül sem akarja hogy egy névtelen suhanc híreket kezdjen el terjesztgetni, bár.. Ki s lenne kíváncsi két gonoszra akik csak egymással törődnek? Szerinte senki és ez egy kicsit megnyugtatja, de attól még azt sem felejti el, hogy ez attól még egy nagyváros, ahol bármi történhet, mert nem átlagos. A legkisebb történetek is hamar elterjednek akár olyan sebességgel, mint amikor a szél fúj át a fák ágai közt, megzizzentve leveleiket.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:01 pm

*Gyorsan leveti maradék ruháját majd a fehérneműimtől is megszabadul. Hevesen megcsókol majd határozott mozdulattal belém hatol. A csók miatt csak egy elfolytott nyögésre telik. Körbe fonom derekát lábammal hogy még közelebb húzzam magamhoz. Átölelem és minden erősebb lökésnél hátába mélyesztem körmeimet. Hogy még jobban élvezzem egyre hevesebb csókokat ad. Nem bírom visszafogni magam és nyakát kezdem harapdálni. Most még azt re veszem észre hogy egy lila foltott hagyok a nyakán. Nem hagyom hogy lassítson sőt, suttogva bíztatom. Fdjem hátra vetem mikor egyre erősebb hullámokban tör rám a kéj és érzem hogy elmémet elhomályosítja a vörösköd. Egyre jobban azt érzem hogy lángol körülöttünk a világ. És a lángok tombolását nem állíthatja meg semmi.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 5:38 pm

*Némán bólint, majd lehorgássza magáról a maradék ruhákat, majd egy heves csókkal illeti kedvesét, miközben óvatosan behatol. Mindig is visszafogott volt picit, legyen szó bármiről. Úgy látszik, ezt a jellemét megtartotta, bár van, amikor nem tud az lenni. Hogy a kedvére tegyen még lapáttal, egy keményebb és hevesebb csókkal illeti Őt. Furcsa, hogy pont két gonosz talál egymásra. Gyakran előfordul hogy az egy oldalon állóak egy idő után szétszakadnak, mert vagy bediliznek, vagy egyszerűen csak nem illenek össze. Azonban ők nagyon is.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 5:17 pm

*Mosolyra húzom ajkaimat mikor mikor aztmondja mellettem nem tudja visszafogni magát. *-Nem is kell. *suttogom elfúló hangon majd csak biccenteni tudok. Nem tudok megszólalni, a gyönyörtől amit nekem nyújt. Nem tudom mivel viszonozhatnám neki. Hihetetlenül gyengéd még is határozott. Heves és szenvedélyes. *,Neked mindent lehet.*nyögöm ki nagynehezen. A szívem majd ki ugrik a helyéről és várakozva tekintek rá. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 2 6vx6

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 5:01 pm

*Érzi hogy szerelme meg-megremeg. Hallja a nehézkes zihálást, a sóhajokat, hogy jól esik neki a törődés. Stevennek is, bár nem tudja hogy fejezhetné ki. Úgy érzi Eden olyan gyengéd vele és még egy talizmánt is kapott tőle, de ő semmit. Később, ha végeztek és lesz ereje, elmegy egy kis időre, hogy utána nézzen valami jó ajándéknak, amivel meglepheti. Sajnos nem tudja minek örülne, de rákérdez majd óvatosan és vagy megszerzi, vagy kerít mást.*
-Igen, mert előjött a dominánsabb énem. Nálad aligha tudom visszafogni magam, ne haragudj ezért. * vigyorodik el. * -Ha gondolod amúgy, lassan áttérhetünk egy másik részhez!
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 4:39 pm

*Egyre csak fokozza a játékát. Nem tudok megszólalni csak sóhajtozni és nyögdécselni tudok. Egész testemben remegek az izgalomtól. Nem vagyok egy tapasztalatlan kis csitri de soha nem éreztem még így. Levegőt is alig kapok, és kezemet továbbra is számra szorítom hogy ne sikoltsak. *-Hamar... hamar át vetted... az irányítást.*mondom nehezen és rávigyorgok. Látom hogy kissé öntelten vigyorog. *-Kis öntelt... *mondanám de hirtelen még egy ujját beveti így belém folytva a szót. Csillagokat látok a gyönyörtől amit csak egyre fokoz. *-Nem... bírom. Én...*nyögdécselek hátravetett fejjel és hátam ívben megfeszül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: