Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fogadó - Page 11 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fogadó - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fogadó - Page 11 I_vote_lcapFogadó - Page 11 I_voting_barFogadó - Page 11 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fogadó

Go down 
+45
Aeryn Baker
Hamon Joulice-Melange
Anelie Mei Xi
Claire Fairchild
Nicolas Demerest
Kyle Peters
Szentesi Amélia
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Mikhael Knyaz
Yvonne Chaconne
Axel J. Hitchcock
Joshua Phoenix
Bonnie Tornow
Cat R. Morgan
Liziuzayani Nkhotakota
Oyasumi Setsuna
Caleb Dawson
Angel O'Ross
Demian Emil Deyan
Emily Kyra Beawer
Beatrice el Esposito
Casimiro Odalis
Riel Eruthalion
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Miley Hortingberg
Senilla Rachel Roseberg
Krasimir Waylan
Erik Ryscher
Marta Albena Todorka
Alexandra Sirov
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Zeph Owen
Patrisha Blake
Pandora Chaconne
Miranda Moon
Morgane Devan
Jessa McFarland
Moyra McFarland
Sheena McFarland
Variam Altolos
Heikigou Kouriryuu
Clémence Aurora Moonbeam
Toma Grigor Anton
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Toma Grigor Anton
Diák
Toma Grigor Anton


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 108
Kaszt : Fogadó - Page 11 Druida

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 2:28 pm

First topic message reminder :

*Toma és Amidala érkeznek meg Nellondba, ezer éve nem jártak erre, és ideje volt már, hogy kimozduljon egy kicsit a négy fal közül. Bár nincs miért csodálkozni, a tündesrác nagyon le van törve. Sőt, ez még talán enyhe kifejezés is. Mindenesetre most jön kiszellőztetni a fejét. Jó ideig sétálgat a negyedek között, gondosan elkerülve a sötét, sikátorokkal teli utcákat. Szokásos tünderuháját öltötte ma is magára, de ez most nem kékben, hanem zöldben és barnában pompázik. Haját kiengedve hagyta, soha nem kötötte össze, így most sem teszi meg. A hosszú, kék tincsekkel csak némán játszadozik a hűvös szellő, de ez egyáltalán nem zavarja* ~Ideje lenne, ha túllépnél rajta és foglalkoznál egy kicsit magaddal is. Nem hiába rángatlak mindenhová, vissza kellene végre térned a valós életbe~ *hallja gondolatban a nőstény tigris szavait, de nem mond rá semmit, nem tud rá mit mondani, így csak némán ballag tovább* - Üljünk be valahová *veti fel az ötletet a daimón, Toma pedig csak bólint és a Fogadó felé veszi az irányt, hiszen ez van a legközelebb hozzájuk, jelen pillanatban. Amikor belép az ajtón körülnéz, de tekintete azon nyomban a tündelányon állapodik meg* ~Ajjaj, mégsem volt túl jó ötlet~ *sóhajt Amidala, de most már nem mehetnek ki, biztosan észrevették már páran* - Szép délutánt! *köszön, majd elindul a lány felé* - Üdvözlöm kisasszony! *hajol meg cseppet a lány előtt* - Hogy telnek a napjai? *na igen, a magázódás, ez most már örökre megmarad, ez is azt a távolságot szimbolizálja, ami kettejük között van. Nem ül le, meg sem kérdezi, hogy leülhet-e, lehet, hogy a tündelány nem is akar társalogni vele* - Üdvözletem Clémence, Savonn! *hajol meg a daimón is, aztán leül társa mellé és onnan figyelget mindenfelé*


Ha belépsz a masszív fa ajtón, jobbra egy nagyobb teret pillantasz meg, 20 kör alakú asztallal.. A bejárattól balra mágikus biliárd asztal, hogy ha kedved tartja játszhass. És egy mágikus flippert is találsz, ami szintén arra vár, hogy játssz vele.
A bejárattal szemben a pult, ahol a fogadós tananyázik. Mögötte üvegszekrény, benne italokat látsz. A pult előtt sorban 10 bárszék, mindegyik előtt egy kis tál, benne sós ropogtatnivalóval.
A pult baloldalán egy ajtót pillantasz meg, a mögött van az iroda, ott találod a főnököt, Björköt.
A pult jobb oldalán, az asztalok mögött egy lépcső húzódik. Odafent szépen megvetett szobákat találsz, hívogatóan egy fárasztó utazás után.
A terem fa burkolású, a barna szín dominál, de az asztalok teteje vörös márványból készült, a székeken bíbor bőrhuzat. A falakon képek lógnak, és fényképek egy-egy nagy játszmáról, ünnepségről. Minden asztalon találsz egy itallapot.
Az ajtó mögött húzódik a házirend, és a tábla az árakról.


Áru:
Alkohol mentes italok:
Jaffa sör, Mézbor, Vajsör: 55 bronz
Alkoholmentes koktélok:
Tengerszemkoktél, Mámoros éjjel, Északi szél : 70 bronz
Bólék:
Keleti egzotikum, Részeg hajnal: 77 bronz
Alkoholos italok alkoholmentes fajtái, koktéltól, (bólétól) függően más ár. 80 bronztól - 3 ezüstig
Alkoholos italok: (csak felnőtteknek):
vérnarancs pálinka, Lángnyelv whisky, Szíverősítő , Paraszt - torok, Igazgyöngy pezsgő + az előbb felsorolt koktélok valamilyen alkoholos kiegészítővel : 86 bronz

Rostos üdítők :
barack, narancs, répa, sütőtök 43 bronz
Teák:
Citromos, barackos, piócás, felhő ízű, napfény ízű: 50 bronz
Rendelhető csemegék:
Medveszem keksz, szivárvány ízű cukorka, búzadara –szelet, édeslekváros-sós bóhócos chips: 62 bronz
Kérhető reggeli :
rántotta + 3féle feltét (kolbász, sonka, lecsó)
Kenyér + vaj, felvágott, vagy méz, vagy lekvár: 1 ezüst
Mindegyikhez jár tea vagy rostos üdítő
Vacsora:
egy tál leves + valamilyen üdítő , vagy kenyér feltéttel. 1 ezüst
[/color]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:57 pm

-Hát igen. Egy átlagos ember lelke rég porrá őrlődött volna, ha ilyeneken megy keresztül * feleli komolyan, miközben tekintete Elisa nyakára vándorol. Kis ideig nézi csak, majd elkapja tekintetét, hogy aztán újra a szemeibe nézhessen. * -Valóban csoda, valóban. * bólint egyetértően, majd tovább hallgatja őt. * -Te vagy az én ragadozó macskám! * áll fel. Odamegy hozzá és átöleli a nyakát. * -Igazán merész vagy ám. És csinos... *suttogja kedvesen a fülébe, majd megpuszilja az arcát. Nem sokkal ezután újra a nyakára téved tekintete.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:35 pm

-Mindketten olyan dolgokon mentünk keresztül ami egy átlag embernek túl sok lett volna.*mondom és lehunyom a szemem. *-Csoda hogy megtudtuk őrizni az épelménket. *teszem hozzá halkan. Elmosolyodom mikor azt mondja meg akar ismerni.*- Nem egyszerű engem megismerni. Hisz nem ez az én eredeti életem. Nem ilyennek születtem, csak ilyenné formáltak. És én örökre az Árny macska maradok. Még ha az árnyak között is lapulok. * Mondom egy hamiskás mosoly kíséretében. *~ Árnyak közt lapulok és ha eljön az idő lecsapok. Ahogy a ragadozómacska.~*Gondolkodom és a szemébe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:19 pm

-Én azt hiszem több éve nem. 12 is meg van biztosan az év, amióta senkiben sem bízom meg. Mindenkit ellöktem és el is lökök magamtól. Te veled is ezt tettem volna, de hamar felkeltetted az érdeklődésem. Út közben jöttem rá, hogy szeretlek, és én veled szeretnék lenni. Nekem nem kell más, soha. * mosolyodik el, miközben ezt mondja, majd újra belekortyol a borba. Kicsit kiszárad a torka a magyarázástól. Leteszi a poharat, s tovább folytatja. * -Ahogy alaposabban szemügyre vettelek, minden megváltozott bennem. Meg akartalak ismerni.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:04 pm

*Halkan nevetek azon amit mond. *-Lehet más ezt tette volna de én nem. Mikor a teaházban megláttalak már akkor éreztem irántad valamit csak először nem mertem magamnak sem bevallani.* mondom mosolyogva. *-De mikor elkezdtünk beszélgetni akkor tudtam hogy megbízhatok benned. Pedig már vagy kilenc éve senkiben sem bíztam. * mondom és óvatosan nyakamhoz értem majd ismét poharamért nyúlok hogy igyak egy kortyot. Mikor rá nézek továbbra is mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 4:53 pm

*Jég kék a szemeivel Elisat pásztázza. Még most is rabul ejti a szépsége. Egyszerűen gyönyörű! Vékony, mégis csinos. Barna macskai szemei vannak, amihez kerekded arc társul. Ezt az arcot sötét, fekete haj keretezi, ami csak még szebbé teszi az összképet.*
-Én is örülök. Főleg azért, mert végre van, aki tényleg érdekel. Te nem nézel őrültnek és nem riasztalak el a jellemmel, aminek csak örülni tudok. Más nő szerintem hanyatt-homlok menekülne, ha csak rám nézne. * nevettem fel halkan. -Megbízom benned, mert szeretlek és bármire képes lennék érted. Akár meg is halnék, ha arról van szó. *vonja össze szemöldökét.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 4:33 pm

-Tudod örülök hogy végre, megbeszélhetem ezeket a dolgokat valakivel. És örülök hogy te vagy az akivel megbeszélhetem. *mosolygok rá. *~Örülök hogy találkoztam vele a teázóban. És hogy mindent megoszthatok vele.~*mosolygok poharam felett. Nem bírom róla levenni a tekintetem. Azok a kék szemek mindíg rabul ejtenek. Kicsit nehezebben kapok levegőt mikor rám néz. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 4:22 pm

*Hallgatja a monológot, közben kis kortyokkal pusztítja a pohár vörösbort. Ez a téma is érdekes, bár igaz, hogy a nagyját majd ő is kitapasztalja majd, ahogy részt vesz benne.*
-Értem. * bólint végül * -Remélem minél hamarabb kitapasztalom majd a dolgokat! *mondja lelkesen, azonban tudja jól, hogy ezek a tapasztalatok lehetnek jók és rosszak is egyaránt. A gondolatra elkomolyodik pár percre, de aztán mosolyra húzódik a szája. Határozottan boldog, feldobták az elmúlt napok eseményei, s mindez csak ott kezdődött, hogy ki akart kapcsolódni, ezért a teaházba ment, majd belefutott álmai nőjébe. Most pedig itt ül, vele szemben, úgy érzi, semmi nem választhatja el őket.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 4:06 pm

//olvad//
*Kicsit felvonom az egyik szemöldököm miközben elgondolkodom. *~Hogy kezdjem. ~*Gondolkodom kicsit. *- A jelenlegi helyzetben, az ''ellenfeleimet'' próbálom ellehetettleníteni. * mondom és belekortyolok a borba. * - Sajnos az utóbbi időben sok a területi viszály és úgy jellemezhetném a helyzetet hogy dúl a hidegháború, a családok között. *mondom kicsit elgondolkodva. Kicstit nehéz elmagyarázzni mert ebben egy ideig élnikell és kitapasztalja az illető. *- Amúgy nem olyan vészes a dolog. Egy kis idő és kitapasztalod. *mosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:47 pm

*Mosolyogva figyeli kedvesét, majd amikor visszatér és leteszi elé a bort, a kezébe veszi a gyönyörű üvegpoharat.*
-Köszönöm! * mosolyog továbbra is, aztán belekortyol. * -Úgy mindent, amit csak el tudsz mondani! *válaszolja őszintén. Szívesen meghallgat mindent, amit csak mond neki, ideje is van, ráadásul nagy a kíváncsisága.*
~Remélem, hogy egy gond nélkül menni fog ez a társulás dolog.~
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:21 pm

*Mosolygom miközben kinyitom a bort és töltök neki is meg magaoak is. Vsszaülök a helyemre miután letettem elé a bort. Szerencsére félig be van húzva a sötétítő függöny de még így is meleg van. *~Tisztára mint Andalúzia.~* gondolkodó majd rá nézek. *- És mit szeretnél tudni? * kérdezem ahogy rámosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:13 pm

*Érdeklődve hallgatja végig.*
-Áh, értem. A terményeket azért sajnálom egy kicsit. * feleli, majd megpuszilja a feje búbját. Helyet foglal egy Vele szemben álló fotelben. * -De igen, azt megköszönném! *mondja, amikor Elisa borral kínálja. Ami azt illeti kicsit megszomjazott a sétában. A Nap gőzerővel süt, az ég felhőtlen és idebent is meleg van most, bár közel sem annyira, mint odakint volt. Igazi nyári nap van, az idő most kicsit A phoenixire emlékezteti, Ott is hasonló az időjárás, csak ott erősebb a napsütés és forróbb a levegő.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:00 pm

*Szélesen mosolygok rá majd amikor a csekkekre bök fejével nagyot sóhajtok. *- A borászatból jött. Egy vihar elpusztította a termés nagyrészét. De nem ez az igazi ok amiért ilyen borítékokat kapok. *mondom és megfogom a vállamon pihenő kezét. *- Az intézőim így fedezik a jelentéseket meg a szükséges kiadásokat amik a munkával járnak. *teszem hozzá egy elégedett mosoly kíséretében. *- Nem ülsz le? Kérsz egy kis bort? *kérdezem ahogy felkelek és a palack után nyúlok hogy kinyissam. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:50 pm

-Itt nem hagynálak! * vigyorog rá, maga mögött becsukva a szoba ajtót. Látja, hogy szerelme keze sárga csekkekkel van tele. Már a borítékokat is látta a kezében, de nem tudtam, mégis mi lehet bennük. Hát most már világos. * -Szép kis fogadtatás, mit ne mondjak! * bök fejével a ritkító színű papírokra. * -Mellesleg honnan jött ennyi? Igazán nem tolakodásból szeretném kérdezni, csak pusztán kíváncsi vagyok. *mondja mosolyogva, miközben odamegy hozzá, kezeit pedig 'Lis vállaira teszi.*
~Itt egyébként tényleg nyugodtabb. Édes csend van, nincs olyan zsibongás, mint pl. NY-ben is volt. Igazi nagyváros.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:42 pm

-Nem baj. *mosolygok rá. *- Hát igen, gyerekkorom óta. *válaszolom, majd még elmegy hogy lepakoljon én addig előveszem azt a bort amit mondtam meg két poharat. Még várok rá addig kinyitom az egyik borítékot. Nagyot sóhajtok mikor meglátom a rengeteg csekket amit aká kell írnom. *~Na igen nem minden évben lehet jó a termés. Jó nagy vihar lehetett. ~* gondokodom majd a borítégban lévő utólsó papír ami engem érdekel. *-Hm. *Támasztom meg álám ahogy fotel karfájára könyöklök. *~Mennyivel jobb hogy én vagyok a főnök és nem engem ugráltatnak.~*Gondolkodom ahogy Steven visszaér. Ránézek és elmosolyodok. *-Örülök hogy visszaértél. *mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:28 pm

*Elgondolkodik egy pillanatra, aztán megszólal.*
-Ami azt illeti, hááát... nem. * válaszolja kurtán. * -De legalább van, amire megtaníthatnál, te biztosan jártas vagy az ilyenekben, ha már jó ideje a sötét oldalnak dolgozol. *vigyorodik el, majd arra kér, várjon egy pillanatot. A saját szobájába megy, ahol lepakolja a cuccait, majd visszasétál Elisahoz, s belép a szobájába.*
~Örülök, hogy összehozott vele a sors!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:15 pm

*Elmosolyodok a komolyságán. Látom rajta hogy elhatározta magát. *- Értesz az üzleti élethez? *kérdezem és rámosolygok. Meghív hogy egy ital mellett beszéljük meg a dolgot. *-Lent elég sokan vannak. Nem jösz inkább be? Nyugodtabban tudnánk beszélni. És amúgy van még egy elég különleges borom. *mondom és kinyitom az ajtót. Ahogy belépek, talpam alatt furcsa dolgot érzek. Mikor odapillantok három nagy barna borítékot pillantok meg. Biztos az ajtó alatt csúsztatták be. Fdlveszem őket ahogy arrébb állok hogy ha akar Steven is betudjon jönni. *~Á! Már megint a jelentések.~*gondolkodom és leteszem az asztalra a borítékokat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 12:59 pm

*Megérkeznek Elisabeth szobájához. Komoly pillantásokkal néz le rá.*
-Igen, komolyan mondtam. Nem félek semmitől, így attól sem, hogy bepiszkítsam a kezeimet. Szívesen társulnék veled, de a fődöntés rajtad áll, hogy akarod -e, vagy sem. Ha akarod, átbeszélhetjük a dolgot is egy ital mellett, lent. *ajánlja fel, a szemeibe nézve. A tekintetével azt próbálja Felé sugározni, hogy komolyan gondolja a dolgot, mi szerint mellé szegődne.*
~Remélem megérti, és nem veszi tolakodásnak.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 12:41 pm

*Halkan kuncogok mikor zombikat említ. Majd majdnem hasra esek a meglepetéstől mikor azt mondja társulna velem. *- Komolyan mondod?* Kérdezem ahogy ránézek és majdnem leesik az állam. A szobám ajtaja előtt megállok közben. *- Akkor gondolom nem félsz bepiszkítani a kezed. * mondom és a szemébe nézek. Nem hiszem el hogy szeretne velem társulni, a nem épp tiszta ügyeimben. Mosolyognom kell a tudattól hogy ő ajánlotta fel nekem. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 12:32 pm

-Nem gyűlöltelek volna meg akkor sem, ha azt mondod, zombiekkal dolgozol együtt. * nevet fel halkan. * -Különben meg örülök, hogy elmondtad ezt az egészet. Jelenleg azon gondolkodom, ha mód van rá, még be is szállnék melléd! * mosoly le rá, miközben megérkeznek. Jókedvűen lép be társával a fogadóba, majd fel a lépcsőn, a folyosóra. Lassan lépdelnek fel, hiszen sehova sem sietnek. Idejük van bőven. Megáll és bevárja, míg Elisa megszabadul a cipőitől, aztán tovább folytatják útjukat.*
-Van ilyen. * von vállat. * -És különben is jó, hogy leveszed, elég meleg van, szerintem kis időn belül megsült volna benne a lábad.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:58 am

*Halványan rámosolygok, mikor azt mondja nem rontottam el a napot. *-Igen jól vagyok. Csak erről még soha senkinek sem beszéltem erről. És a saját emlékeim miatt, elvesztettem a kötrolt az érzelmeim felett. Ilyen nagyon rég nem fordult elő. * mondom csendesen. *- És féltem ha elmondom hogy kikkel dolgoztam, megfogsz gyűlölni. *teszdm hozzá halkan ahogy belépünk a fogadóba. Megnyugtat a félhomály ami odabent uralkodik. Lassan lépdelünk felfelé a lépcsőn. Mikor felérünk a folyosóra cipőm sarka hangossan koppan. Fejem még mindíg fáj egy kicsit, ezért leveszem a cipőimet. *- Kisé idegesít a kopogása most.* nézek szerelmemre egy halvány mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:48 am

*A tengerpartot maguk mögött hagyva sétálnak tovább. Elisa azt válaszolja közben, hogy jól van, amitől kicsit megkönnyebbül, de még mindig aggódik. Reméli, hogy nincs komoly baja, hogy tényleg minden rendben. Ezután ismét csend telepszik rájuk, amit Ő tör meg, bársonyos hangjával. Steven értetlenül pillant le rá. Elrontani? De hisz nem rontott el semmit! Szerinte még mindig tökéletes ez a nap, hisz a parton eltöltött időt arra tudták felhasználni, hogy könnyítsenek egymás lelkén. Igen. Biztos, hogy a lelkük mélyén mindketten megkönnyebbültek.*
-Nem rontottad el. * mondja végül, lepillantva Rá. * -Még mindig szép ez a nap, főleg hogy te is itt vagy mellettem. Remélem hogy jól vagy és hogy... megkönnyebbültél.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:34 am

-Igen... jól vagyok.*válaszolom halkan és érzem hogy kezdek megnyugodni, és valami furcsa könnyebbséget érzek a lelkemben. A félelmem lassan elpárolog majd a helyén csak a megkönnyebbülés marad. Lassan összepakolunk és visszaindulunk a fogadóba. *-Annyira sajnálom hogy elrontottam ezt a napot. *mondom halkan ahogy sétálok mellette és lassan elérjük a fogadót. *~Régen volt már hogy így ki buktam. Szégyellem magam miatta.~*gondolkodom és szemem sarkából ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 2:40 pm

*'Lis megfogja a kezét, amitől elpirul és jóleső érzés tölti el. Kedvesen megszorítja, kéz a kézben indulnak el együtt. Megint csak csend öleli őket körül, de ugyanaz, mint a tegnapi. Megnyugtató és édes, akár csak maga a sötét hajú tündér, akit megismert. Vet rá néhány pillantást, miközben leérnek. Most az embereket figyeli. Vannak lent egy páran, de figyelmen kívül hagyja őket. Miért foglalkozzon velük, ha a szerelmével lehet? Inkább vele törődik, mert vele is szeretne.*
-Nincs kedvenc helyem, mindegyik részét nagyon szeretem. * válaszolja a feltett kérdésre. * -Na és neked? Vagy még nem sűrűn jártál ott még véletlenül sem?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó - Page 11 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 2:29 pm

*Még vörösebb leszek mikor meghallom a bókját. Gyorsan visszateszem pálcámat a tokjába és hagyom hogy átöleljem. *- Akkor már ketten készültünk. Én is raktam el pokrócot, meg ezt azt. *mondom mosolyogva. Megfogom a kezét és úgy indulunk tovább. Mikor leérünk látom hogy vannak néhányan, de nem foglalkozok másokkal. Csak azzal foglalkozom akit szeretek. Mikor kilépünk az ajtón hunyorognom kel az erős napfénytől. A félhomály után kicsit kellemetlen de hamar hozzá szokom az erős fényhez. *-Van kedvenc helyed a parton? *kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó - Page 11 Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó - Page 11 6vx6

Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 2:17 pm

*Meglepődik, amikor hátrafordul és Elisa rászegezi pálcáját. Mosolyogva pillant rá, majd tekintetét az előtte álló szépségre emeli.*
-Igazán szép pálcád van, de mégis csak te vagy a legszebb a világon. * karolja át a derekát. * -Nyugi, nincs gond! Időbe telt, mire összepakoltam pár holmit. Még egy pokrócot is bepakoltam ha sokáig maradnánk, mert azért igen csak hűvös van esténként. Nem ritka.  * mosolyog továbbra is, főleg amikor mélyen a szemeibe néz. Látja, hogy kicsit szégyenli magát. * -Nem kell szégyellned magad, butus! *puszilja meg kedvesen a homlokát, majd elengedi.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
11 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: