Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 3 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Központi terem

Go down 
+73
Owen Philips
Hiroshi Haku
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Lirina Sunrose
Dylan Atlas
Kilian Aimes
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Savannah Carlson
Eddie Fisher - Archívum
Mike Preston
David Addison
Scarletta Ferellion
Alise Ellwood
Shannon Phoenix
Nathaniel Harris - Archív
Tate Demerest
Andie Fisher
Marco Mimieaux
Aidan Hamilton
Nellie Hamilton
Bjoren Bertill
Felicity Artmenson
Seònaid Sine
Aidric Selding
Scott Masters
Cecile Mignonette
Lilia Radoslava
Logan Knucker
Natale Carrie
Zoelinde Ayberk
Clína Aoife Nessa
Fox Hunter
Matthew Demerest
Elijah West Price
Lirian con Silvanas
Cassandra Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Tessa Leone
Pablo Martinez
Sarah Lairs
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Diana Lunitech
Zac Leaving
Natasha Potrevszkij
Nye Drystan
Deyan Serenity
Ariadne Helena Krausheim
Isabella Newton
Solomon Reed
Raven Blackmoon
Celia D'cruze
Steven Grivalt
Boris Casimir Pavlov
Kelsey Edison
Estera Linnet
Valeriel Ravenwood
Játékmester
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Cat R. Morgan
Éclair Lagarde
Artemis Taylor
Evangeline Elovics
Munashi Kataku
Nawara'son Onoria
Samuel J. Colwell
Anastazia Drawer
Flame Torchwood
Zachary D. Reed
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Zachary D. Reed
Tanár
Tanár
Zachary D. Reed


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 Tek50e2e93384d8b1974271

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:14 pm

First topic message reminder :

*Nem pontosan tudja még, hogy ki az új diák, ki a régi, aki mondjuk bliccelt az óráiról, és ki az, aki új, és Fellah Akadémiáról érkezett, de van egy olyan sejtése, hogy akihez odalépett, a tüzes leányzó, Fellah-i lehet. A lángok, a tűz elalszik, na de nem csak Flame alatt, hanem körbe a falakon, és mivel a föld alatt vannak, ezért hirtelen vaksötét támad. Nem nagyon esik kétségbe, a szemöldöke felszalad, furcsa félvigyor kerül az arcára, kicsit rosszalló, de hogyha újra felgyúlnak a fények, szépen el is tűnik róla.* - Nyugalom katona, pihenj. *Mondja, ahogy látja, hogy a leányzó kissé feszeng, majd lehuppan egy fotelbe, és onnan néz Flame felé, kezével intve, hogy ő is üljön le, tényleg nem csinált semmi rosszat.* - Nincsen olyan sok diák, aki képes lenne a tűzben ücsörögve meditálni, így inkább úgy tűnt első ránézésre, hogy valami átok sújtott és szépen elégetnek, mintha csak a középkorban lennénk, csak akkor máglyán tették és nem kandallóban. Ámbár ha kényelmes ott, és nem félsz, hogy önjelölt vízmágus nyakon locsol, teljes nyugodalommal. *Pillant vissza a kandalló felé, majd kissé elmosolyodik, még egy diákot se látott ilyen aktívan erőt nyerni az eleméből. Persze a tűznél is a legfeltűnőbb, egy vízmágus csak fürdik.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 6:57 pm

*Most őszintén, a huszonegyedik században ki ír már leveleket? Jó, persze, a varázsvilágban még nem mindenhol használnak elektronikát és mugli készülékeket, főleg az aranyvérűek, vagy akik igazán mágiával körülvéve nőttek fel... az iskolából az otthon, akár más országban lévő szülőknek alighanem még sokan levelet küldenek. De olyannal levelezni, akivel hetente találkozol? A szememet forgatom, miközben a pennámat rágcsálva gondolkozok, miféle nyálas hazugságot írhatnék még. Az a helyzet, hogy van ez a lány, aki gyakran jár hozzám, és szereti azt tettetni, hogy mi valójában tragikus szerelmesek vagyunk... hát ha neki ez így kényelmes, nekem aztán mindegy. Szép borravalót ad ezekért a körülbelül három naponta megírt levelekért, amit aztán titokban és romantikusan a szökőkút kövei közé rejtünk. Komolyan, ha valaki most bejönne ahogy lelkesen szerelmeslevelet írok a társalgóban ücsörögve este kilenckor, és elmesélném neki a sztorit, körberöhögne.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 12:16 pm

*A kedves érintés és a szavak elégnek bizonyulnak ahhoz, hogy szomorkás, ugyanakkor megkönnyebbült, barátságos szemekkel nézzen barátnőjére. A nemrég hallottak megérintik lelkét, nem kell sok idő és az eddig fájó seb begyógyul. Nem fog eltűnni, hegként marad meg, de ez is sokat jelent számára, hiszen nem vérzik majd. A lány szeméből kiveszi, hogy aggódik érte. Aggódás... Soha senki nem aggódott érte igazán, kivéve a két hozzá legközelebb állót, akiket itt ismert meg a Nezabarban. Csodának tekinti ezt az évet, egy igazán szép csodának. Feláll és rámosolyog.*
-Rendben és persze hogy megértem! * nyújtózik. * -Szia, csak vigyázz odakint! Meg lehet sülni. *figyelmezteti, majd nem sokkal utána ő is elhagyja a társalgót.* ~"Zárjuk le a múltat, ez neked és nekem is kellemetlen. Ne rágódj rajta, jó?" Jó. Nem rágódom többé ezen a témán. Vesszen a múltba, a lelkemet bolygató rossz érzés pedig múljon el végre! Hisz rendbe jöttek a dolgaim. Nem kell olyanon rágódnom, ami csak felesleges sebeket ejt rajtam.~ *tanakodik el közben.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:49 am

* Igen, jó képesség és úgy gondolom kis idővel egyszerűen imádni fogom. De így még kezdetben csak kisebb tárgyakat tudok lebegtetni, ami ugyan nem nagy kunszt, mert ugye vannak ilyen varázslataink is. Szóval e téren ez a része abszolút nem új, bár kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mikre leszek képes. Kirtel egy ideje már nagyon fészkelődik mellettem, amit így hirtelen nem tudok hova tenni. Most vagy mehetnékje van, vagy csak szimplán hiperaktív, mondjuk az éjszakázás miatt egyáltalán nem kéne annak lennie. Felcsillan szemem, amikor Haku elfogadja a bocsánatkérésemet. Ezáltal hatalmas kő esik le szívemről és nagyot sóhajtozok, hogy az eddig szabálytalan légzésemet rendbe tegyem. Miután végre végeztem ezzel csak egy furcsa grimaszt vágok Haku szavaira.*
- Akármennyire is szívtad a vérem én nem haragszom, tényleg. * mosolyodok el, majd felállok az eddig kényelmes ülőhelyről és Haku elé lépek. Kezemet az övére helyezem és kedvesen pislogok rá.*
- Zárjuk le a múltat, ez neked és nekem is kellemetlen. Ne rágódj rajta, jó? * nézek rá valamelyest aggódó ábrázattal, mert félek, hogy ha tovább lovagol ezen a témán többet árt magának. Kirtel leugrik a fotelről és lábamhoz kocogva felnéz rám. Én óvatosan elengedem Haku kezét, majd sóhajtva csípőmre csúsztatom kezem.*
- Nekem most mennem kell, mert Kirtelnek is mehetnékje van, remélem megérted. * mosolygok rá, majd célba veszem az ajtót és távozok a társalgóból.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:42 am

-Az nagyon jó! *mosolyodik el. Jó képesség az, amivel tárgyakat emelhetsz fel, ha elé tapasztalt az illető, személyeket is el tudna bírni, vagy nagyobb állatokat. Persze ez függ a koncentrációtól is. Elkomorodik szintén, amikor barátnője bocsánatot kér. Nincs miért. Mindent jogosan tett.*
-Elfogadom, de nem a te hibád, ami történt. Csak felgyűltek benned a dolgok, én meg rossz időszakot választottam arra, hogy rád másszak. Olyan voltam, mint egy pióca. * süti le tekintetét. * -Inkább én sajnálom, mert aki hibát követett el, az csak is én lehetek! *mondja komolyan, a szőkeségre nézve. Szó sincs arról, hogy miatta roskadt volna magába. Na jó, talán részben az ő viselkedése miatt is, de leginkább maga miatt. Olyan hülye volt! És makacs. Nem szabadott volna úgy viselkednie, mert azzal csak tovább rontotta saját helyzetét. De egyelőre minden rendeződni látszik, amitől kezd megkönnyebbülni a lelke.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:21 am

* És tényleg. Ha Kirtel nincs mellettem, talán egyedül sohase tudtam volna túllépni ezen. Ő az, aki mindig mellettem volt, még akkor is, ha nem vágytam társaságra. Jó, jó ott volt Haku, de amikor magányt akartam, akkor csakis egyedül szerettem volna lenni. Mondjuk ez logikus, hogy a daimonom állandóan mellettem van, de úgyis mellettem van, mint barát. Neki nem mondhatom, hogy "tűnj innen" vagy "hagyj békén", mert ő a daimonom, a lélekmásom, a másik lényem. Ő fontos számomra, hozzá kötődök, ezért elviselem a társaságát mindig, bármilyen is legyen és ez kölcsönös. Ha mások társaságára nem is vágyok igazán, Kirtelére mindig fogok. Ami pedig a képességemet illeti még nagyon friss és nem is igazán ismerem még úgy, de minden erőmmel azon vagyok, hogy tökéletesen elsajátítsam, magasabb szinten.*
- Telekinézis. * mosolygok lelkesen. * - Hozzám illik és még mókás is. * nevetek fel halkan, hogy kicsit oldjam a feszültséget, ám elkomorodok, mikor hallom, hogy Haku mit kezdett magával miattam. Legalábbis én úgy vélem, hogy miattam roskadt magába, és miattam kellett magába néznie. Szörnyen röstellem a dolgot, tekintetemet most a padlóra szegezem, s látókörömben csak Kirtel nagy, szőrös feje helyezkedik. Érzem magamon kíváncsi, ugyanakkor aggódó pillantását.*
- Sajnálom Haku. Ez az én hibám. * motyogom halkan, persze úgy, hogy ő is értsen valamit a bocsánatkérésemből. Kezemet nyomkodom idegességemben, közben a padlót fixírozom továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:15 am

~Képességre tett szert? Ez nem semmi!~ *gondolja magában szájtátva.*
-Wow, és mi az a képesség? * kérdez rá kíváncsian. * -Én közben mélyen magamba néztem és alaposan helyre raktam a gondolataimat. Nagyon... érdekes de némiképp egy nő is segített benne, akivel tegnap találkoztam, Nellondban. *azt már nem teszi hozzá hol és hogy történt a dolog, azzal csak frászt hozná Fel're, és neki nem ez a célja. Csak az, hogy kicsit erősítse a kapcsolatot maguk között, ami picit lazább lett és távolabbi. Eltávolodtak egymástól, de ennél messzebb már nem kerülhetnek, különben tönkre is mehet, amit eddig kiépítettek egymás között. Haku ezt nem tudná elviselni, de nem ám!* ~Ha többé nem lehetnénk barátok, nem is tudom mihez kezdenék magammal! Annyi biztos, hogy másik barátnémra nem zúdítanám rá az én terhemet. Így is van elég baja.~
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:05 am

* Hazudnék, ha azt mondanám nem lepett meg Haku hirtelen megjelenése. Nagyon is meglepett, még azt sem tudom mit szóljak, mit csináljak. Bocsánatot kellene kérnem és mindent elmagyarázni, de attól félek, hogy ennek rossz következményei lesznek. A farkasos témát nem akarom felbolygatni, örülök, hogy valamelyest sikerült kivernem a fejemből, ami ugyebár nem ment egyről a kettőre.*
~ Mázli, hogy túl vagy rajta. Abban az időszakban lehetetlen lett volna megmaradni melletted. Persze én mindig melletted maradok, akármi történjék. * Kirtel szavaira egy kicsit elérzékenyülök és könnyen szöknek szemembe, de állj! Nem sírok, pontosabban nem sírhatok. Egy kezemen nem tudom megszámolni, hogy mikor sírtam utoljára, de az időpont az jól megmaradt bennem. A múlt sebeit felszakítani nem épp kellemes és most pechemre bátyám is eszembe jut.*
~ Köszönöm Kirtel. * mosolyodok el, végül Hakura nézek, aki időközben valamit motyogott az orra alatt, vagy inkább morgott? Nem tudom, nem figyeltem rá túlzottan, de most minden figyelmemet rá összpontosítom. Haku igencsak engem figyel, ami ugyan nem zavar, de valamiért így nem tudok a szemébe nézni. Ilyen kitartóan fürkészni valakit...Le a kalappal. A kérdésére csak összerezzenek, mert nem készültem fel lelkileg egy hosszabb beszélgetésre, de ezt nem mutatom ki, szimplán elmosolyodom, ahogy a lányra pillantok.*
- Valóban, rég találkoztunk. * bólintok egyet, közben a bájos, kedves mosolyom még mindig ott virít arcomon. * - Mióta nem találkoztunk szert tettem egy képességre, amit ugyan még csak alacsony szinten sajátítottam el, de alakul. * magyarázom, közben a plafonra pillantok, ahogy ismét elnyúlok a fotelen.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 11:01 am

*Elmormog egy halk "köszönöm"-öt és leül a Felicityvel szemben álló fotelra. Igazán kényelmesnek találja. Hátrébb csúszik, hátát is hátra dönti, miközben szemeivel továbbra is Őt fürkészik. Úgy látja, ő sincs jobb helyzetben. Szintén zavarban lehet, amit meg is ért. Nem kicsit élősködött rajta, most pedig megint idejön, de valamiféle belsőkésztetés vette rá arra, hogy közelebb lépjen a lányhoz. Mosolyogva pillant le a kis rókára, majd barátnőjére, bár kicsit nehezen megy előtte.*
-Egy kis ideje nem találkoztunk. Mi újság veled? *érdeklődik, próbálja hozni a régi formáját. A régi formáját a maga kedvességével, kissé csendes és barátságos jellemével. Ugyanakkor igyekszik óvatos is lenni, meg fürkésző.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:51 am

* Nem is értem miért vettem fel ilyen fehér hacukákat. Mert nem az én színem a fehér, a tisztaság színe. Nem is tudom, talán az elmém efféleképpen akarja tudatni a külvilággal, hogy megváltoztam. De mindegy is nem rágódok ezen tovább, csak élvezem ezt a pár percet, amit itt tölthetek. Iszonyatosan kényelmes ez a pozíció, érzem, hogy izmaim ellazulnak és már-már álomba szenderülök, csakhogy daimonom egy szempillantás alatt kiveri az álmot a szememből, mert éles hangja villámcsapásként csattan fejembe. Kelletlenül tápászkodok feljebb, persze eszem ágában nincs felállni, csak egy kicsit feljebb ülök, mert konkrétabban már fekszek a fotelban. Nem hagyom figyelmen kívül a kis róka figyelmeztetését, miszerint "jön valaki", szóval az ajtót pásztázom egy darabig, amikor megjelenik diáktársam, Haku Hiroshi. Nem kell ragoznom, hogy mennyire meglepődtem most. Tenyerem, homlokom izzad, beijedtem volna? Áh, dehogy, csak a múltkor nem úgy viselkedtem vele, ahogy azt ő megérdemelte volna. Meg sem merek szólalni a döbbenettől, csak Kirtel térít észhez, ahogy nedves orrával megböki kezemet. Ettől kiráz a hideg és elkapom kezemet.*
- Kirtel! Ez hideg. * törölgetem kézfejemet. Tudom, hogy nem taknyos lett, de azért mégis csak bennem van az a félelem. Bár ezt nem nevezném félelemnek, inkább irtózok a nyálkás cuccoktól. A hirtelen megszólalásom után Haku közelebb lépdel hozzám. Arcáról leolvasható, hogy zavarban van és nem igazán mer megszólalni. Ezt megértem... Nagyon is, mert én se viselkedtem a legmegfelelőbb módon. Mikor végül elereszt egy "szia"-t csak felpislogok rá a fotelről.*
- Nyugodtan foglalj helyet, nem zavarsz. * biccentek egyet barátságos pillantásokat küldve felé, majd hátradőlök. Már magam sem tudom, hogy most mosolyogjak vagy fapofával kommunikáljak vele.*
~ Bátorság, végül is nem csak te tehetsz róla!
~ De én is tehetek róla Kirtel. * sóhajtok fel, majd daimonomra vezetem tekintetem, aki kitartóan mered fel rám.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:47 am

*Szembe találkozik barátnője pillantásával. A szemei most barátságosan tekintenek rá. Nem lát benne haragot, lelki fáradtságot, ami jó jelnek tűnik, de jobb nem előre inni a medve bőrére. Ha tévhitekbe ringatja magát, később még nagyon pofára eshet, pedig nincs nagyobb pofára esés, ha az, aki felé közelednél, csak messzebb és messzebb lök magától minden találkozásnál. Mondjuk Ő jogosan tette, amit. Haku belemászott az aurájába, nagyon is. A vérét szívta. Hamarosan visszatérnek a vérfarkasos ügyhöz is, szerinte, hiszen biztosan nincs még lezárva. Szegény teremtés... Most már igazán megbánta amit tett, és legközelebb jobban fog figyelni, mindenre. Közelebb lép, a tarkóját vakargatva. Egyértelműen zavarban van, hisz úgy érzi az utóbbi időben csak távolodtak egymástól. Vajon ez megváltozhat attól, hogy most idejött? Vagy csak tovább ront mindent? Nem akarja elveszíteni azt, aki a legközelebb áll hozzá, Sophieval együtt.*
-Sz-szia. * köszön akadozva. * -Zavarok? *félénken teszi fel a kérdést, hiszen nem óhajt a közelében maradni, ha esetleg ezzel magára haragítaná őt. Eléggé megtörte a lelkét a viselkedése, így feladta a próbálkozásait, rég. Különben is az az erőszakoskodás csak a barátságuk kárára ment volna.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:35 am

* Az utóbbi napokban észrevehető rajtam a változás. Már nem az a magába forduló, "takarodjatok a közelemből" Felicity Artmenson vagyok, hanem a régi, kedves, bájos teremtés, aki segít ahol tud. Na igen, az én viselkedésem sem pompás, de be kell hogy valljam én mindig is ilyen voltam. Anno gyerekkorunkban nem véletlenül gyűlölt meg engem bátyám. A daimonom csak az egyik oka, de igazából magamnak köszönhetem, hogy egy szem testvéremet magamra haragítottam. És most itt vagyok, kiterülve a fotelen, közben pedig le sem veszem tekintetem a plafonról. Kirtel csak lazán felugrik a karfára, ami épp elég helyet biztosított a számára, ezért hasára fordulva leheveredik. Én most csak egy sima fehér ujjatlan felsőt vettem fel, egy rövid szoknyát, ami térd fölé ér és egy laza topánkát. Ez mind fehér színben.*
~ Jön valaki! * mormol a fejembe Kirtel, mire csak összerezzenek. Hát persze, hogy zúg a fejem, mint állat és nem akar megszűnni, ráadásul drágalátos daimonom is rátesz egy lapáttal. Sóhajtozva ülök fel és az ajtó felé nézek, ahonnan feltehetően Kirtel a lépteket hallotta. Fáradt tekintettel vizslatom az ajtót, s egy ismerős alak rajzolódik ki számomra. Kicsit feljebb ülök, hogy jobban szemügyre vehessem és rögtön leesik, hogy ő Haku. Nem is tudom mióta nem láttam már és emiatt valami furcsa szorongás fog el. Vagy inkább csak izgulok, mert a tenyerem lassan ázni fog az izzadtságtól. Ahogy közelebb jön én egy kicsit kérdő pillantásokkal nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:26 am

*Tenap igen csak élménydús napban volt része. Egyedül botorkált a sötét sikátorok közt, Nellond Söté negyedében miközben a viselkedésén elmélkedett. Ekkor futott bele egy olyan nőbe, akiről később kiderült, hogy árvákat védelmez, bár nem tudja, el kéne -e hinnie ezt. Mindenesetre még mindig különösnek találja őt a maga módján. Végül is rendes, bár az, hogy kis híján majdnem megfojtotta, elég rémisztő gondolat. Gondolataiba temetkezve sétál a társalgó felé. Most már kifejezetten hiányolja az emberek közelségét, bár ott van még Sophie, ha itt nem sikerülne beszélgetésbe elegyednie valakivel. Nem telik sok időbe, rögtön kiszúrja Felicity szőke fürtjeit, daimonját, a kis rókát, aki most is szorosan mellette van. Nem tudja hirtelen, mit tegyen. Figyelmen kívül kéne hagynia? Nem, az gonoszság lenne. Menjen oda hozzá? De mi lesz, ha megint úgy jár, mint legutóbb? Az utóbbi lehetőséget választja. Bátor döntés, maga sem tudja ezzel mit vállalhat magára, de nem is érdekli. Lassú, komótos léptekkel odaballag hozzá. Barna rövidnadrág, kék top és egy fehér kockás ing a mai viselete, a nadrághoz illő papuccsal..*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:15 am

* Kirtellel csoszogunk, hulla fáradtan a társalgóhoz vezető folyosón. Hát végül is így jár az, aki késő estig képes a pálcájával szórakozni unalmában. Ami azt illeti én tényleg unatkoztam hajnali háromkor és egy cseppet sem voltam fáradt. De tényleg! Már lassan ott tartottam, hogy varázsolgatni is fogok, csakhogy azzal felkeltettem volna szobatársaimat, amit ugyebár nem annyira díjaztak volna. Ha belegondolok megkaptam volna a magamét, ha csakúgy nekiállok hadonászni és különböző varázsigéket mormolok el. No de most a lényeg, hogy a társalgó felé tartunk. Kirtel körme hangosan koppan a padlón, ami eléggé kellemetlen a fülemnek, úgyhogy egy halk nyöszörgésszerű valamit motyogok felé.*
- Nem tudnál normálisan menni? * kérdezem hangosan, mert a fene akarna ilyen állapotban gondolatban társalogni. Így is zúg a fejem és a gondolati beszélgetés csak még jobban fokozná.
- De igen, csak tudod én egy róka vagyok és nem a legegyszerűbb úgy járkálni, hogy ne csattogjon a körmöm. * pislog fel rám Kirtel, de úgy tűnik megértette a finom célzásomat és most magasra emelve lábacskáit próbál hang nélkül közlekedni. Akaratom ellenére is muszáj, hogy elmosolyodjak a kis róka járásán, mert igencsak mókás. Mire észbe kaptam volna már a társalgó kellős közepén voltunk a foteleknél. Nagyot sóhajtva lépek az egyik puha ülőgarnitúra mellé, majd megpördülve lezuhanok arra. Elterülök és a plafont fixírozom egy bő két percig.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 7:45 pm

-Rendben, megnyugodtam. * mosolyog rá, de belül mégis komolyan piszkálja valami. Rossz előérzetei vannak a témával kapcsolatban és ettől egy kicsit még mindig nyugtalan, amin valamelyest segítene a szavai. * -Támogatom! *mondja, majd utána ballag. Nem is tudja, mihez kezdene nélküle. Ha esetleg úgy kéne visszatérnie, hogy tudja, Sophie nem jöhet velük, szomorú lenne. Végig mellette akar majd lenni, hogy megvédje őt, de Jeant sem hagyhatja egyedül. Ha csak nem együtt tesznek valamit az ügy érdekében. Komótos léptekkel hagyja el a helyiséget, gondolataiba temetkezve.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 7:34 pm

*Kicsit elgondolkodom. *- Igen, mindenképp. *hazudom hogy megnyugtassam. *~ Te és aki velemjön mindenképp. Néha jobb egy kegyes hazugság mint a kegyetlen igazság. Igy legalább megnyugszik. ~*gondolkozom és felkelek és a konyhába indulok. *- Gyere készítek vacsit mert éhen halok. *vigyorgok rá. Felkapom a táskám és a konyhábba robogok.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 7:23 pm

*Aggodalmasan néz le a sebekre. Ami neki karcolás, az Hakunak igen csak komolynak tűnnek, de mondjuk nem ájult el vagy ilyesmi, némi sérüléstől a kezén, úgyhogy hamar rájön, nincs mitől tartania ez ügyben*
-Értem. * feleli, majd tovább hallgatja. * -Nem fogom, ne aggódj, de jó lenne ha válaszolnál valamire. Ha ott végeztünk, van mód rá... hogy te is visszatérj? *kérdezi egyszer csak, a kendő témára meg csak legyint. Neki alap, hogy ily módon segít neki.*
~Vajon mi történik akkor, ha nem sikerülnének a dolgok? Rosszul végződnének?~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 7:14 pm

-Nyugi semmi bajom. Néhány karcolás. * nyugtatom és a kezemre nézek. *- Csak eszembe jutott a fivérem és egy pillanatra dühös lettem. * válaszoltam és lehajtottam a fejem. Még mindíg fájt ha rágondolok és dühös lettem. És most hogy találkoztam Jean-nal valamiért félek is. Nagyon félek. Félek hogy elveszítem a társaimat. *- Haku ha valamikor Jean megemlíti az utat. NE mond el neki hogy meg akarnak ölni mert a végén nem hadja hogy elmenjünk. *~És nem hagyhatom hogy lása mi lesz belőldm. Egy gyilkos. És utánna úgy is kivégeznek. Mert nem fogok elmenekülni. ~* gondolkodom és zsebre rakom a kendőt. * - Köszönöm. * mondtam egy halvány mosolyal.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:57 pm

-Nem, csak te ringatod kényszerképzetekbe magad. * válaszolja, majd a kendőre néz. Egy pillanatra elgondolkodik, majd kiteríti egy sima felületre és végigsimít rajta a pálcájával. Hamarosan újra a régi színeiben tündököl, mintha nem is lett volna rajta Sophie kezén. * -Miii? Azt meg hogy? * kérdezi szájtátva. Ha azt mondja, eltört egy bögrét, puszta kézzel az nem semmi. Ráadásul semmi jót sem jelent. Őszintén kíváncsi rá, hogy mi következtében tudta megtenni.*
~Ez nagyon érdekes!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:51 pm

-Szerintem valamit félre néztél. *mondtam és nagyot sóhajtottam. Nem tudtam elképzelni hogy egy ilyen srác mint Ő egyáltalán érdeklem. Még is reménykedtem. *- Haku tudnál segíteni? Kikéne szedni a vért a kendőből.* mondom és levettem a kendőt és a táskából előhalásztam a kenőcsöt meg egy kis fáslit. Bekentem a tenyerem majd bekötöztem. Láttam Haku kíváncsi pillantását. *- Eltört a kezemben egy bögre. *mosolyogtam rá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:37 pm

*Rögtön meghallja a kis foszlányt, amit mond. Ebből arra következtet, hogy ő még mindig a témán vacillál. Fejbe csapja még egyszer, komoly pillantásokat vetve rá.*
-Csak egy kis részben. Figyelj, tuti hogy szeret téged! Neki nem a sebhelyeid számítanak, hanem a személyiséged és az hogy újraláthat. Én láttam annak a srácnak a szemén, hogy nagyon boldoggá tetted, amikor végre elhívtad és őszintén örült annak is, hogy veled lehet. Mondd, ez neked nem elég egyértelmű jel? Tet-szel ne-ki. * az utolsó két szót lassan, tagolva ejti ki száján, hogy Soph' biztosan megértse. * -Vili?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:31 pm

-Köszi. *mondom mosolyogva és a kendős kezemet nézem. *~Mindíg is kedves volt hozzám de szerintem ő csak barátként gondol rám. Amúgy is kinek tetszene egy sebhelyekkel teli lány? Az osztag jelekről nem is beszélve. ~* gondolkozom *- És ott van még az égés is. De amikor átkarolt olyan jól esett. * Haku megint jól fejbe vágott. *- Hangosan gondolkodtam? *kérdeztem ahogy a fejemet fogtam. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:22 pm

-Ugyan, dehogy! * csóválja a fejét hevesen. * -Biztos hogy nem csak egy baráti találka, amire amúgy is bármikor szívesen elmenne, hanem egy nagyszerű randilehetőség, amit ki lehet használni. Van egy csomó hely, ahova e is tudtok ülni inni, vagy enni valamit, miközben jobban összecsiszolódtok egy picivel. *magyarázza, végül mondandója végére ér. Belekortyol az italába, majd leteszi a poharat és megsimogatja barátnője hátát, vigaszképp.*
~Az első lépést megtette felé.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:12 pm

- Szia Jean. * köszönök el tőle majd meglepődök mikor visszafordul. *- Rendben megígértem. * mosolygok majd visszahanyatlottam a fotelba. Haku örömújongását hallgatom. *- Ugyan csak valamikor lemegyünk a városba. Ez nem randi csak baráti találkozó az Ő részéről. * mondom és a térdemre könyöklök. És a padlót bámulom. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 3 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:03 pm

-Szia, örülök, hogy megismerhettelek! Még biztosan találkozunk! * köszön el a fiútól. Megvárja, míg lassan odébb áll, csak aztán hagyja, hogy feltörő öröme úrrá legyen rajta. Egy széles, jókedvű vigyorral pillant le Sophiera. * -Megcsináltad! * kiáltja örömteli hangon, amikor már hallótávolságon kívül lehet az illető. * -Ügyes vagy! Elfogadta! Elmegy veled! *nagyon vidám, mert épp a szemtanúja volt annak, amit várt is: barátnője elhívta randizni szerelmét, ő pedig rögtön el is fogadta.* ~Milyen aranyos fiút fogtál ki! Nem is sejted, milyen szerencsés vagy!~
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 3 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 5:55 pm

-Semmiség, ilyen hőségben, csoda hogy még nem tikkadtatok ki!* Látom Sophien valamit nagyon kiakar mondani. Nem siettetetem, ha akarja elmondja. El is mondta rögtön. *"Jean... valamikor nem lenne kedved... eljönni velem Nellondba?". -De szívesen. Jó volna megismerni a környéket is.* Felállok és a két lányra pillantok.* -Most lelépek, akadt egy kis gondom az egyik csomagommal, és szeretném minél előbb lerendezni. További kellemes kora estét. Bonvoyage!* Azzal kisétáltam, de az ajtóból visszafordulva hozzátettem.* - Sophie... a kezedet kend be!* Egy mosoly kiséretében távozok.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Ajánlott tartalom





Társalgó - Központi terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Központi terem
Vissza az elejére 
3 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: