Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Központi terem

Go down 
+73
Owen Philips
Hiroshi Haku
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Lirina Sunrose
Dylan Atlas
Kilian Aimes
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Savannah Carlson
Eddie Fisher - Archívum
Mike Preston
David Addison
Scarletta Ferellion
Alise Ellwood
Shannon Phoenix
Nathaniel Harris - Archív
Tate Demerest
Andie Fisher
Marco Mimieaux
Aidan Hamilton
Nellie Hamilton
Bjoren Bertill
Felicity Artmenson
Seònaid Sine
Aidric Selding
Scott Masters
Cecile Mignonette
Lilia Radoslava
Logan Knucker
Natale Carrie
Zoelinde Ayberk
Clína Aoife Nessa
Fox Hunter
Matthew Demerest
Elijah West Price
Lirian con Silvanas
Cassandra Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Tessa Leone
Pablo Martinez
Sarah Lairs
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Diana Lunitech
Zac Leaving
Natasha Potrevszkij
Nye Drystan
Deyan Serenity
Ariadne Helena Krausheim
Isabella Newton
Solomon Reed
Raven Blackmoon
Celia D'cruze
Steven Grivalt
Boris Casimir Pavlov
Kelsey Edison
Estera Linnet
Valeriel Ravenwood
Játékmester
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Cat R. Morgan
Éclair Lagarde
Artemis Taylor
Evangeline Elovics
Munashi Kataku
Nawara'son Onoria
Samuel J. Colwell
Anastazia Drawer
Flame Torchwood
Zachary D. Reed
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Zachary D. Reed
Tanár
Tanár
Zachary D. Reed


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 4 Tek50e2e93384d8b1974271

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:14 pm

First topic message reminder :

*Nem pontosan tudja még, hogy ki az új diák, ki a régi, aki mondjuk bliccelt az óráiról, és ki az, aki új, és Fellah Akadémiáról érkezett, de van egy olyan sejtése, hogy akihez odalépett, a tüzes leányzó, Fellah-i lehet. A lángok, a tűz elalszik, na de nem csak Flame alatt, hanem körbe a falakon, és mivel a föld alatt vannak, ezért hirtelen vaksötét támad. Nem nagyon esik kétségbe, a szemöldöke felszalad, furcsa félvigyor kerül az arcára, kicsit rosszalló, de hogyha újra felgyúlnak a fények, szépen el is tűnik róla.* - Nyugalom katona, pihenj. *Mondja, ahogy látja, hogy a leányzó kissé feszeng, majd lehuppan egy fotelbe, és onnan néz Flame felé, kezével intve, hogy ő is üljön le, tényleg nem csinált semmi rosszat.* - Nincsen olyan sok diák, aki képes lenne a tűzben ücsörögve meditálni, így inkább úgy tűnt első ránézésre, hogy valami átok sújtott és szépen elégetnek, mintha csak a középkorban lennénk, csak akkor máglyán tették és nem kandallóban. Ámbár ha kényelmes ott, és nem félsz, hogy önjelölt vízmágus nyakon locsol, teljes nyugodalommal. *Pillant vissza a kandalló felé, majd kissé elmosolyodik, még egy diákot se látott ilyen aktívan erőt nyerni az eleméből. Persze a tűznél is a legfeltűnőbb, egy vízmágus csak fürdik.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 5:43 pm

*Mosolyogva veszem át a poharat. *- Köszönöm. * mondom halkan és mikor átvettem a poharat kicsit hozzá ért a kezemhez amitől hevesebben kalapált a szívem. Láttam Haku csillogó tekintetét és tudtam ezt nem úszom meg. *~ Mit tegyek? Csak úgy nem állhatok elé hogy elhívjam randira. Vagy még is? ~* gondolkodok majd Jeanra nézek. Kicsit elpirulok ahogy rám néz. *~Nem hiszem hogy érdeklem~* sóhajtok nagyot és lehajtom a fejem. Vesszek pár mély levegőt majd ránézek. *- Jean... valamikor nem lenne kedved... eljönni velem Nellondba? *nyögöm ki végül és lesütöm a szemem, mert félek a választól. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 4 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 5:33 pm

-Köszönöm, rendes tőled! * mosolyog rá, majd Sophiera néz. Úgy látja, megpróbálja megjátszani magát, de nem túl meggyőző az alakítása. Az hagyján hogy Jean, még ő sem veszi be, de ennek inkább nem ad hangot. Nem akarja megalázni, főleg nem a fiú előtt, aki tetszik neki.. A pohárért nyúl, miközben egyenesen ránéz, csillogó szemekkel, mellyel szinte azt üzeni, hogy hívja el randizni, amíg itt van. Egyébként is, most kitűnő rá az alkalom.*
~Próbáld meg! Próbáld meg! Kíváncsi vagyok a reakcióira.~ *gondolja magában, miközben továbbra is őt fürkészi.*


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 10, 2013 5:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 5:28 pm

-De idén is voltam a nyáron nála, de most vittem a kishúgomat is! Mindenkinek látnia kell Párizst.* Mondom miközben visszamegyek a konyhába és egy üveg üdítővel és 2 pohárral jövök vissza. * -Nos Sophie attól hogy fontos ez az út épp ezért nem engedhetem, hogy kitikkadj, és Haku téged sem hagylak szomjazni. * Mind két lánynak töltök egy egy pohár hideg italt.* - Tessék, Bon Apettite! Smile * Mondom kissé talán túlságosan is vigyorogva. De olyan jó nézni ahogy Sophie próbálja előttem megjátszani magát, hogy nem érdekel. De egyenlőre nem mondom meg neki, hogy kontrollálja az érzéseit ha előttem akar másnak tűnni. Smile De nem lombozom le ezzel, így is van elég baja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 5:11 pm

*Bakker, nem hiszem el. *- Nem bújkálok. Csak még nincs kész a térkép. * mondom de nagyot sóhajtva elteszem a tekercset. *- Nem ültök le? *kérdezem és hátra dőlök. Nem tudom mit mondjak mert isszonyatosan zavarban vagyok. *- Jean ne haragudj csak fontos ez az út, és néha eltereli a figyelmemett. * mosolygok rá és remélem látja hogy nem megjátszom magam mert tényleg boldog vagyok hogy itt van. *- Tényleg, a nagyival nem futottál össze Párizsban? * kérdezem kíváncsian. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 4 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:58 pm

-Áh, szóval te vagy Jean! Örvendek, Haku Hiroshi vagyok, Sophie már mesélt rólad egy-két dolgot. * ráz vele kezet, majd mosolyogva néz a lányra. A tekercsét kezdi el bújni, aminek nem örül. Elővesz egy másikat, amibe előzőleg a közelben lévő legjobb helyeket írta fel. Fejbe csapja vele, majd a kezébe nyomva odahajol hozzá. * -Ne "bújj" csakúgy el! Nem illik! És gyűjtöttem neked pár dolgot, úgyhogy tartsd meg szépen azt a tekercset, oké? *néz rá komolyan, aztán felegyenesedik, egy halk kuncogás közben.*
~Nem fog tudni elrejtőzni sehogy sem. Hú és már lángol az arca!~
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:57 pm

*Jól sejtettem, hogy ismerik egymást. Haku "enyhén" jelzi, hogy valamit elfelejtett. Miközben be lettünk mutatva egymásnak. Sophie vissza ült és a papírok fölé hajolt. A lány viszont fejbe vágta Őt. Az az értelmes nézés amikor rám pillantott. Nem tudtam megállni nevetés nélkül.* - Bonjour! A nevem Jean Pierre Borell.* Kezet nyújtok felé, bár neki kellene, de sose voltam mindig tisztában mikor mit illik. Viszont annak örültem hogy elfogadta a felé nyújtott jobbot.* ~ Sok barátságos ember van itt! Vagy ezt csak én látom így? Még nem ismerek mindenkit~.*


A hozzászólást Jean Pierre Borell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 10, 2013 5:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:50 pm

-Jó majd lekezelem fertőtlenítővel. * mondom és felkapom a fejem mikor Haku lép a terembe. *- Szia Haku. * köszönök neki. Látom hogy ragyog a szeme és tudó hogy rosszat jelent számomra. Nagyot nyelek majd mikor mellém áll oldalba könyököl. *-Khöm... Ja, izé ő itt Haku. Haku ő Jean. * nyögöm ki és leülök majd a tekercsbe temetkezek. Tudom hogy Jean furcsálja a viselkedésem, de mellette nem bírok nyugodt maradni. Érzem hogy ég az arcom és nem merek felnézni. Haku elő vett egy másik tekercset és fejbe vágott. *- Most mi van? *kérdezem rosszallóan mire hallom a kuncogásukat. Mikor Jeanra nézek megint elvörösödöm.*
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:38 pm

-Ugyan hagyd ez csak egy kendő. Nem halok bele, ahogy nézem te sem a "karcolásodba". De mindenképp örülnék ha lekennéd majd. * Hmmm... szép mosolya van. Mégse olyan szép mint Felicityé. Az Övében rengeteg szomorúságot és rejtett dühöt vélek felfedezni.*~Az az átkozott empatikus képességem. Most jól összezavart mindent.~* A legjobb lesz ha lelécelek. Mégse hagyhatom magára. Társaságra van szüksége még ha nem is vallja be magának sem.* -Hello! * Állok fel és a terembe érkezőnek köszönök. Sophie kedvsen mosollyal fogadja Őt. Valószínűleg ismeri.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Központi terem - Page 4 82h3


Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:31 pm

*Úgy dönt, hogy felkeresi Sophiet, így elindul egy irányba. Hosszú ideig csak botorkál, akárcsak egy őrült, mire eljut a társalgóba, ahol megpillantja őt egy idegen fiú társaságában. Volt egy tippje, hogy ki lehet az illető.* ~Wow, biztosan ő Jean! Vajon tényleg zavarnom kéne most őket?~ *elgondolkodik, alaposan végiggondol minden cselekvést, végül úgy dönt, odamegy. Nagy levegőt vesz és mosolyogva lép be, miközben jókedvűen köszön.*
~No, hajrá!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:25 pm

-Ugyan semmi baj. Ez csak egy karcolás. *válaszolom és elkezdem összeszedni a cserépdarabokat. Nem értem miért nem zavart az hogy átölelt? Valahogy jól esett. *- Tudod jó újra látni téged, hosszú idő után ez az egyik legjobb dolog. * mosolygok rá és fölkelek a földről és kidobom a törött bögrét. Leülök a fotelba és a kezemen lévő kendőt figyelem. *~ Még mindíg kedves velem mint régen. ~* gondolkodom majd rámosolygok. *- Majd veszek neked másik kendőt. * mondom mosolyogva. *
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:13 pm

-Részt vétem. Nem akartalak megbántani. *Folyamatosan őt figyeltem. Ahogy a testvéréről mesélt. Látom rajta megkönnyebbült. Sokkal jobb kiereszteni magunkból ezeket az elfojtott dolgokat.* ~ Most mit csináljak? Öleljem át? Hisz alig ismerem, párszor ha beszéltünk igazán.~* - Te jó ég! * Kiáltok fel és odaugrok mellé hisz épp az előbb tört össze a kezében a bögre.* -Gyere lemegyünk a betegszobára.* Azzal felhúzom és átölelem.* - Tessék ezzel tekerd be a kezed.* S oda adok neki egy kendőt a csuklómról!. * - Azzal ne is törődj hogy véres lesz. Majd ki lesz mosva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 5:10 pm

* Érzem magamon, a tekintetét. Nem értem miért de elvörösödöm. Hajamat a fülem mögé tűröm, és rápillantok. * - Tudod, a bátyám Chang meghalt. És el kell mennem a temetésre. És ez sajnos nem olyan egyszerű. * válaszolom és lehajtom a fejem. Nem akkarom őt ezzel terhelni, mert neki se egyszerű a múltja. Kicsit elszomorodom hogy ha a fivéremre gondolok, de hamar átcsap tomboló dühbe. *~ Hao! Csak várj rám, megfizetek mindenért. ~* gondolkodom és megszorítom a bögrét ami eltörik a kezemben. *~ Bakker meg kell nyugodnom. ~* mondom magamnak. *
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Mentalista

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 4:58 pm

-Hazamentem. Nem volt kedvem kint maradni amerikában. Lehet nem izgalmas de jobban éreztem magam. *Eléggé elfoglalt. Szívesen nézegetném még ahigy tervezget. * - Te most nem akarok indiszkrét lenni de tudhatom miről van szó? * Hátha tudok neki segíteni. Olyan unalamas itt a lét. Kell egy kis akció adrenin. Túl sokat pangtam. Ráadásul itt ez a képességem is. Jó célokra is felhasználhatom*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 4:16 pm

- Nem tanulok tervezek. Van odahaza egy kis gond amit meg kell oldanom. * válaszolom, és tovább folytatom a tervezgetést. *- Csak néhány hónapja. És veled mi volt az elmúlt évek alatt? * kérdezem és rápillantok.*
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 8:05 pm

*Úgy látom egyre nyitottabbá válik a leányzó, pedig ahogy az elején indított az azért eléggé meglepő volt. Elmosolyodom a válasza hallatán.* -Ha szeretnél változni az már azt jelenti, hogy elindultál a jó úton, ennél nem is kell több. *Jegyzem meg. Nem fogom kárhoztatni semmiért sem, amit tett, hiszen kényszerítették és a múlt elmúlt igaz? Most pedig próbál változni, én pedig nagyon is tudom, milyen az, amikor egy vadállat irányít legbelül. Mindig is pozitív alkat voltam, de attól még ott van bennem a jaguár, aki néha a felszínre törne, aki éhezik a vér szagára, hogy bosszút álljon a családja gyilkosán, hogy átharapja a torkát és addig figyelje ahogy rúgkapál, amíg végül az utolsó szusz is távozik belőle... Megrázom a fejem, hogy kitisztítsam a zavaró gondolatokat, és inkább az ő szavaira figyelek. Amikor feláll, előzékenyen pattanok fel. Egy pillanatra belém fagy a szó, amikor a cipzárhoz nyúl, de szerencsére megkegyelmez.* -Semmi gond... és szívesen segítek neked. Mármint szoba ügyben, ne kempingezz a folyosón. *Leteszem a poharam az asztalra, majd kicsit kinyújtóztatom magam, eleget ültem már, hogy kissé elgémberedjek ennyi idő alatt.* -Vannak vendégszobák, amíg nem kapsz rendeset, megmutatom. *Szegődöm mellé, ha nem ellenkezik nagyon. Csak nem hagyhatja a jó lelkem, hogy a folyosón aludjon.*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:49 pm

- Valóban jó lenne felülemelkedni rajta, de félig állat vagyok, és ami szintén nagyon fontos, nem csak az én életemet tették tönkre, hanem sok más életét is. És persze nem szeretnék megint gyilkos állat lenni, de ez nem ilyen egyszerű. Egyetértek egyébként, senki nem születik annak, én igyekszem jó lenni, de nem tudom, hogy hogy tehetem jóvá a bűneimet. Igen, valami kém szerűség voltam. * Mosolygok, most igyekszek barátságos mosolyt mutatni, nem valami közveszélyes gyilkosét mutatni. * De az én áldozataim nagyrészt olyan mágusok voltak, akik nem igazán voltak a helyzet magaslatán, nagyrészt politikusok voltak, akik pálcával max pezsgőt töltöttek maguknak, ott kifejezetten működött ez. Nem, nem volt egyszerű a gyerekkorom, de most megkaptam a lehetőséget, hogy több legyek mint egy gyilkos. Nos nagyon szeretnélek jobban megismerni, de sajnos mennem kell, ugyanis elképesztően elfáradtam, egy ideig üldöztek, és most seretnék aludni, talán be is leszek egyszer osztva valahova. Addig alszok a folyosón. Na persze volt már rosszabb is, szóval tényleg nem vagyok nyafka csitri. A ruha pedig a munkám kelléke volt, eléggé hozzám nőtt már, sajnos nem tudok tőle megszabadulni. Habár... * Mosolygok a srácra, és megpiszkálom a cipzárt a nadrágomon, aztán elnevetem magam. * - Ez gonosz volt. Sajnálom, egyszer jóvá teszem, mondjuk fizetek egy korsó sört neked. * Kacsintok Dylanre, és immáron mosolyogva, kicsit emberként indulok el az ismeretlenbe. *
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:37 pm

-Miért bosszút állnál rajtuk? Szerintem sokkal nehezebb felülemelkedni a bosszún, mint beteljesíteni azt. Többet ér, aki képes az elsőre. *Jegyzem meg csendesen, hiszen így gondolom, nem vagyok bosszúálló alkat és mindig úgy véltem, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt. Persze akadnak olyan alakok, akik nem változnak soha, akik mindig gonoszak maradnak, de... én mégis azt hiszem, hogy senki sem születik annak. Mindenki azzá tesznek a körülmények, vagy mások, és ezen akkor lehet változtatni. A leányzó hosszan beszél, én pedig nem akarom félbeszakítani, ezért csak kortyolgatom a limonádét.* -Tényleg sajnálom, kemény gyerekkorod lehetett. *Igazából az enyém sem volt egyszerű, hiszen a családom meghalt. Nem voltam túl időt, csupán hét éves. Így még rosszabb is, hiszen tökéletesen emlékszem rájuk, de nincsenek velem, már régóta. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy egy bosszú valaha is visszahozná őket, nem segítene.* -Kém vagy? Vagy voltál? Bár azt hiszem, ez rossz taktika, a sztereotípiák sokszor átvernek. Láttam én már olyan gyilkost, aki a jóság álarca mögé rejtőzött és olyat is, aki sötétség leplét vonta maga köré, pedig maga volt a tiszta fény. *Soha sem jó az átlag alapján gondolkodni, így érhetnek a legnagyobb meglepetések ugye.* -Sőt ahogy látom te sem vagy egy nyafka csitri, bár elsőre annak mutattad magad. De ez a ruha... még mindig nem passzol. *Mosolyodom el kicsit, bár azért határozottan rettegek az eddigi tettei alapján, hogy ne adj isten nekiáll itt nekem átöltözni. Azt nem viselném jól.*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:19 pm

- Ó nem, félreérted, élvezem a szárnyakat, azok viszont nem akarnak velem összefutni, akik rámrakták. Sajnálom ezt a kiakadást... Tudod kicsit Durva dolgokra voltam kényszerítve, és ez a név... Ez volt a projekt neve, a irina pedig csak az aktuális nevem, mert ide voltam küldve egy bevetésre. De mindegy is. Nem, nem ismertem a szüleimet, egy árvaházba kerültem, amiről később kiderült, hogy valójában egy laboratórium. De ez mindegy. Nos ne, nem könnyű téged kiismerni, csak ez egyértelmű volt rád nézve, valahogy ezeket tudom elképzelni, kilencven fokkal görnyedtebb lenne a hátad, ha alkimista lennél. Vagyis hát... Sztereotípiák alapján ítélek. Ezt kémként meg kellett tanulnom, a sztereotípiák általában igazak. Bár... Itt nem igazán találkozok olyanokkal akikre ez igaz. Te talán az első vgay, de biztos az elsők közt vagy. * Tartok egy igen hosszú retorikus előadást, ami azért elég érdekesen néz ki, egy magas szárnyas nő retorikát ad elő, aki leginkább egy sarkonállónak menne el. De hát nekem pont annak kell látszanom, ami nem vagyok. Mert ha egy pasi veszélyesnek látszik, arra nem gyanakodnak, minden második ki van gyúrva mint az állat. De ha egy nő, az vagy pénzért szeret, vagy kém, vagy valami zsaru. Én talán mind a három vagyok, egy önkényesen felállított Rendőrség zsernyákja. Ki tudja, hogy mi lett volna velem, ha nem ébredek öntudatomra. *
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:09 pm

-Nem is tudom, azért egy kicsit talán... erős. *Bököm ki a ruhára célozva, hiszen tényleg úgy fest benne, mint valami vad domina, akinek úgy kb. e mellé egy ostor, meg egy bilincs illik a kezébe. Határozottan durván fest ebben a szerelésben, senki se mondhatja, hogy ez nem így van. Aztán a származásáról beszél, igen, én is ilyesmiket hallottam a fél-állatokról.* -Sajnálom... mármint, gondolom, akkor nem élvezed a szárnyakat annyira. *Bököm ki, hiszen nem épp jó kedvvel beszélt arról, ami, nem lehet valami remek, ha az embert, vagy fél-sast úgy rakták össze mágiával, úgy teremtették.* -Akkor a szüleidet sem ismered? *Jön azonnal a kérdés, ami talán nem lesz a kedvence, de mégis csak érdekel. Utólag esik le, hogy talán nem kéne ezt mondanom, főleg amikor eléggé kiabálni kezd a neve említése hallatán. Harcos vagyok, nem fogok megrettenni tőle, szóval azért vészesen nem érint meg, maximum megjegyzem, hogy érzékenyen érinti a téma, nem érdemes feszegetni. Inkább a tippjeire bólintok egyet, hiszen remek a szaglása.* -Igen, harcos, vándor, így együtt, bár a druidák természetszeretete is közel áll hozzám, de azt hiszem ez a legtöbb vándorra igaz. Úgy látom könnyű engem kiismerni. *Mosolyodom el kicsit. Vannak azért mélységeim, csak elég mélyen ahhoz, hogy ne lehessen egy könnyen a felszínre hozni őket. Aztán ugye kiakad, én pedig addig egyszerűen csendben maradok.* -Elnézést, de miért nem próbálod ezt valami módon előnyödre fordítani? Akarom mondani, hogy különleges vagy és kész... nem feltétlenül kellene kiborulnod a neved hallatán, vagy esetleg akkor változtasd meg. *Teszem hozzá, hiszen nem akarom nagyon kiakasztani, vagy még jobban, mint most, de attól még a véleményemet nem nyelem le.*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:53 pm

- Én is preferálom a nem mágikusmegoldásokat, már csak a származásom miatt is. De ha én ezt a ruhát szeretem, és nem akarok rá lyukakat, nos akkor kénytelen vagyok elemi mágiát alkalmazni. Igen, ezek bizony sasszárnyak, talán hallottál a fél-állatokról, akiket nagyhatalmú mágusok... Vagy kísérletező kedvű görnyedhtátú férdgek... Bocsánat. * Megköszörülöm a torkomat. * Raktak össze, nos egy vagyok közülük. * Mondom neki. Aztán elgondolkodok, hogy tulajdonképpen ez a meséljünk az életünkről kirohanás mégis mi a franc volt. * - QAkkor megpróbálok belőled én is olvasni. Az ilaltodban van egy kis természet, fa erdő, mező. * Ezek a dolgok megint előhozzák belőlem a vadállatot, akit próbálok lecsillapítani. * És ezek az izmos karok. Harcos vagy vándor vagy, talán egy Adonisz leszármazott druida vagy. * Kezdek megint kicsit túlságosan is rámászni a csávóra, de mindkét énemnek bejön. * - Nekem nem tetszik a nevem, nem is az én nevem, egy halott projekt neve. * Kiabálom, nem igazán törődve, hogy hallhatják többen is, ideges vagyok, a hangom egyre inkább hasonlít egy madár rikácsolására. Igyekszem lecsillapodni, de ez kifejezetten nehéz, túl sokat mondok el magamról, és nem vagyok stabil állapotban. Aztán lenyugszom. Elég ijesztő lehetek a kedves szemlélő számára, aki nem mellékesen kifejezetten jól néz ki. Talán, de csak talán nem is bánom, hogy kicsit megtapizott. Sőt. Mostmár legalább okkal fognak lekönnyűvérűzni. Miket beszélek itt? Azt hiszem ez a helyzet mindkettőnket összezavart. *
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:42 pm

*Jó, azért igen nehezen viselem ezt a külsőt, főleg a cseppnyi véla bájjal fűszerezve, aminek nincs pasi, aki ellen tudna állni, én is csak erősen küzdve próbálok, hiszen sejtem, hogy azért vonzz annyira a külseje, mert van benne valami, ami megfog, és mivel általában a nők nem szoktam vonzani...itt valami másról lesz szó. A nevetése még inkább a fülembe mászik, és erőteljesen vissza kell fognom magam, hogy ne rekedtesen válaszoljak neki.* -Áh igen, az elemi mágia, bár én jobban szeretek nem mindent varázslattal megoldani. *Magyarázom neki, hiszen így van, most is limonádét iszom, hogy hűtsem magam, nem pedig varázsigéket mormolok sorra. Elfogadom a kezét és meg is rázom.* -Tűzrózsa? Szép neved van. Az enyém Dylan Atlas. *Biccentek egy aprót. Szép neve van? Mi a franc ez a hülyeség? Kellene valami, amivel a véla bájnak ellen lehet állni, ez a pasikra nézve kész kínzás. Bókol, amire erősen küzdök, hogy ne jöjjek zavarba.* -Neked pedig... a szárnyad. Olyan, mint egy, azt hiszem... sasé? *Vándor vagyok, az állatokat elég jól ismerem, de emberen még nem túl gyakran láttam ilyesmit. Hallottam már mende-mondákat olyanokról, akik félig állatok, de általában senki sem tudja, hogyan alakultak ki.* -Oh igen, esetleg te is kész? *Ha igent mondd, akkor hamarosan a konyhából, két pohár limonádévak térek vissza. Előzékeny ember vagyok, ez nekem alapvető, hogy őt is megkínálom.* -És mióta vagy itt? Én csak ma érkeztem, úgyhogy egyelőre még minden nagyon új. *Kérdezem, hiszen vagy felfedezem a dolgokat magam, vagy majd valaki segít eligazodni, és ha netán ő már jó ideje idejár, akkor lehetne ez a valaki.*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:30 pm

* Nem lepődöm meg egyáltalán a reakción, sőt talán kicsit csalódok is. egy egészséges pillanatomban eldobom a táskát, hogy legalább fegyverem ne legyen. A törölgetésre elkezdek nevetni, ugyanis a dekoltázsomnál igen csikis vagyok. Bár eddig nem túl sok pasi jutott el odaáig, hogy a dekoltázsommal többre is menjen, mint nézés. * - Hát mire jó az elemi mágia? * Kérdezem kacéran. De nem kötöm konkrétn az orrára, hogy amúgy mágia nélkül igenis megdöglenék. KAmint körülnézek, észreveszem, hogy hát no lám van ám nem kevés fotel a közelben. Ezért rögtön le is ülök egyre, elég közel Dylanhez. Kezet nyújtok neki, amin most nincs kesztyű, talán nagy szerencsére. * - A nevem Lirina Sunrose. * A kézszorítás közben jobban megszemlélem reménybeli áldozatomat. * Hűha... Te aztán milyen izmos vagy... * Egyik részemnek kifejezetten bejön a srác, és tetszik neki az izomzat, de a másik, a vadállat csak a kihívást látja benne, és a kudarc valószínűségét. Szokatlan dolog számomra ez a ketősség, eddig mindig tdtam irányítani a vadállatot is és az ember is magamban. Na jó vélát. De a vadállat egyre gyakrabban felszínre tör, valószínűleg vérre vágyik. De nem adom emg neki az örömöt. * - Remélem nem pótolhatatlan a limonádé amit kiborítottam. * Tanusítok megbánást, éppen úgy tűnik, hogy egész emberi tudok lenni, ez onna is látható, hogy a mozgásomat próbálom normális mederbe renedzni. Bár ez is nehezen megy, de a mozgásom már nem annyira kúszós-seggrázós, mint előtte. *
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:17 pm

*Így nyugodtan ücsörögve, limonádét szürcsölve egészen jól elvagyok és le tudok hűlni, főleg mert ugye idebent határozottan kellemes idő van, a kinti meleget azért eléggé ki lehet zárni. Azért arra akaratlanul is felfigyelek érzékeny hallásommal, hogy valaki közeledik, és hamarosan le is nyomja a kilincset egy határozottan különös lányt. A szárnyak önmagukban is meglepőek, de a ruhája... hát konkrétan majdnem félrenyelem az innivalót, mert azért lássuk be, hogy határozottan nincs szolidan öltözve. Ez a bőr domina szerkó kb. úgy fest, mintha minimum minden közelben lévő pasit el akarna csábítani. Én annyira nem vagyok nőfaló típus, de még nekem is nehezemre esik, hogy ne nézzem meg erőteljesebben. Hamar előkerül a pálcája, és ha nem egy iskolában lennénk, akkor nem venném túl jó néven, hogy azzal hadonászik.* -Akár ide is leülhetsz, ha... *Kezdek bele a mondatba, meg mintha még fotelek is lennének, nem is értem, hogy miért próbál magának ülőhelyet idézni. Aztán a következő pillanatban konkrétan kirepül a kezemből a pohár és a levegőben megpördülve végül a leányzóra borul és a ruhájában köt ki. Konkrétan elkerekedik a szemem, de aztán felpattanok és kicsit megköszörülve a torkom tűnök el a konyha felé, hogy végül egy konyharuhával térjek vissza. Automatikusan nekiállok törölgetni a dekoltázsát, és csak pillanatok múlva jövök rá, hogy talán nem kéne... Elengedem az agyagot és inkább a kezébe nyomom.* -Öhm... bocs. Nem kényelmetlen és meleg... ez a cucc? *Bukik ki belőlem a hirtelen kérdés. Megdöglenék bőrszerkóban!*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 5:35 pm

* Mint mindig, most is fekete feszülős műbőr ruhában feszítek, rövid szoknya, magas szárú magassarkú csizmával ezzel bezsebelve nem egy elismerő pillantást a pasiktól... Milyen régen is vágtam el valakinek a torkát. Furcsa, de valahogy hiányzik. A válltáskámban még mindig ott lapul a Neko-Te, vagyis a macska mancsa, egyszerű kesztyű, ami karmokban végződik. De nem ölhetek több embert, ellen kell állnom a kísértésnek. Okosak voltak, akik kitalálták, hogy félig állat legyek, nem csak gyorsabb repülni, de egy állat könnyebben elfogadja a gyilkolást, és valahogy ösztöne is van rá. Ahogy végigmegyek a folyosón, a szemem megvillan, egy két igen jó kiállású srácot látva. Nem szeretem, ha valakinek a kinézete provokálja azt, hogy szóba elegyedjek vele. Nem szokott jól végződni, így csak rohanok egy szoba felé, aminek el sem olvasom a nevét, ha elolvastam volna, tuti nem mentem volna be, hiszen éppen kezd eluralkodni rajtam a vadállat. Vicces dolog, hogy a sors mennyire akarja, hogy vérszomjas gyilkossá változzak. Egy srác van ott tök egyedül, ami nem könnyíti meg a dolgom, de miért is tenné? Egyszer komolyan megölöm a sorsot ha találkozok vele. Azonban ismét eluralkodik rajtam a csábító dög. Odamegyek a kanapéhoz, igen nagy kilengéssel rázva a fenekemet, kicsit sem feltűnősködve. A srác limonádét iszik. Előveszem a pálcámat, és úgy teszek, minth a kanapét próbálnék idézni, de lszúrom, és csak a pohár borul ki. A limonádé pedig szépen befolyik a mélyen dekoltált műbőr ruhám alá. * -Hupsz... Milyen ügyetlen vagyok. * Mondom a filmekből vett szőke r***nc szöveget. *
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 5:14 pm

*Megmondom őszintén, a nyár nem pont a kedvenc évszakom. Ez a döglesztő meleg nem tesz jót senkinek és semminek. Persze a tapasztalt elemi mágusok könnyebben megoldják ezt, de én nem vagyok közéjük sorolható és egyébként sem szeretek mindent mágiával megoldani, mert akkor az emberi egyszerűség teljes mértékben elveszik. Délelőtt érkeztem és odáig már sikerült eljutnom, hogy valamiféle szobára tegyek szert. Azaz a délelőtt túlzás, ugyanis kora hajnalban löktem be a kaput, csak a szobámhoz jutottam délelőtt, lévén olyan korán még nem volt talpon, aki segítsen ebben. A nap nagy részét inkább az épületben töltöttem, feltérképezve, hogy milyen helyek vannak, amiket érdemes majd tüzetesebben is megnéznem. Úgy vettem észre, hogy pl. a gyakorlóterem nagyon hasznos lehet. Dárdával harcolok, mágikusan összecsukható változattal, ami általában, mint egy bot van a hátamra szíjazva, de könnyedén nyitható, ha arra van szükség és kerül elő az éles penge is. Tanultam harcolni karddal is, de valahogy ez a megoldás jobban tetszik, hiszen a dárda közelharcban is jó lehet, afféle botharcként működve, viszont távharcban dobva is rendkívül hatásos. Belépdelek a terembe tehát, egyszerű térd felett érő farmer van rajtam, felül egy fehér atléta, a lábamon pedig saru. Épp a konyhából lépdelek ki, hogy egy nagy adag jéghideg limonádéval huppanjak le a kanapéra. Majd alkalomadtán szét kellene néznem Nellondban is, de odáig még nem jutottam el.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Központi terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Központi terem
Vissza az elejére 
4 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: