Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:21 pm

*Hosszú ideig csak ölelem őt, miközben a szemeibe nézek. Megkérdezem, hogy van, majd az ajkaimba harapok, mert elég nagy bűntudatom van. Ha akkor nem ugrom a lánynak, nem dob pont a szerelmemnek, és akkor nem áll belé a saját tőre. Miattam sérült meg, ezen nincs mit szépíteni. Az lenne a feladatom hogy vigyázzak rá, nem az, hogy ártsak neki. De végül megnyugszom a hangjától, és támogatom. Igaza van, nem szabadna a múlton rágódnom. Meg történt, nem tudnánk visszafordítani az idő kerekét, de cserébe megadatik, hogy foglalkozzunk a jelennel és a jövővel.*
-Örülök, hogy jól vagy és hogy nem haragszol rám. *söprök ki egy tincset arcából, végül egy puszit nyomok a fejére.*
-Igazad van, teljes mértékben. No de a szobára visszatérve mennyi idő kb, mire teljesen kész lesz?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:00 pm

*Miután sikerül kontrolálni magam és leküzdenem a sírást csak utánna szólalok meg.*-Csak néhány dolog igazán semmi különös. *válaszolom mosolyogva. Rákérdez hogy vagyok. *-Nyugi semmi bajom. Nem komoly a sérülés. Hamar rendben leszek.*mondom ahogy megérintem az arcát. Tudom hogy magát hibáztatja. Kicsit ráncoló a szemöldököm ahogy ránézek.*-Nem a tehibád volt. Egyszerű baleset és kész. És én nem bánom hogy ez történt mert nem te sérültél meg.*mondom határozottan. Nem akarom hogy ez miatt tépelődjön. *- Óvatlan voltam és kész. Nem a te hibád. Felejtsük el az egészet és inkább foglalkozzunk, a jelennel és a jövővel mert csak az számít hogy mi van és hogy mi lesz. És nem hogy mi volt.*magyarázom neki a szemébe nézve. Egy pillanatra sem veszem le róla tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 5:44 pm

*Szorosabban ölelem magamhoz, a szavait hallgatva. Nagyon jól esik az, amit mond. Megnyugtat.*
-Én is melletted és soha nem hagynálak el! *felelem érzelmesen. Most nyílok meg igazán ahhoz, hogy teljesen felé fordítsam a jó oldalamat. Látom, hogy Edennek nem kell sok és elsírja magát. Egy gombócot tart vissza, szemei pedig csakúgy csillognak a boldogságtól, s annak könnyeitől.*
-Mi hiányzik? Szerintem minden egyben van. *jelentettem ki, a szemeibe nézve. Olyan akár egy jámbor őz suta bőrébe bújt ragadozó. Ártatlannak tűnik, de valójában egy nagyon dinamikus emberről van szó. Azt hiszem ezt szeretem benne a legjobban. Sőt! Nem szeretem, imádom.*
-Az oldalad hogy van? Na és te magad? *kérdezem kedvesen, aztán az ajkaimba harapok.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 5:27 pm

*Mosolyogva figyelem ahogy körbenéz. *- Örülök hogy tetszik.*mondom mosolyogva és viszonzom a csókját. Orülök hogy velem van. Nélküle nem érne semmit az hogy itt vagyok. Értelmet adott az életemnek és tudom hogy vele szeretném leélni. Szorosan hozzá bújok. Élvezem az ölelését. *-Boldog vagyok melleted. Remélem velem maradsz örökre.*suttogom ahogy felnézek rá. Szeretek elveszni a jégkék szemeiben. Imádok minden pillanatot amit vele tölthetek. *-Még van néhány dolog nincs kész de néhány napon belül minden tökéletes lesz. *terelem kicsit a témát mert érzem hogy a torkom összeszorul és ok nélkül sírhatnékom támad.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 5:14 pm

//Olvad.//
*Érdeklődve fürkészem a szobát. Nagyon szépnek találom úgy, ahogy van. Lenyűgöző a nagysága, a fehér-arany színpárosítás, meg úgy minden. Látszik, hogy a bútorok eredetiek, és igazán drágák. Vigyáznom kell majd rájuk, ez biztos és értelemszerű.*
-Nem szeretnék változtatni rajta, jobb így eredetiben. * vigyorgok le rá, majd kedvesen magamhoz szorítom. * -Gyönyörű, s úgy az egész ház is. Minden tökéletes. *finoman magam felé fordítom, hogy a szemeibe tudjak nézni, majd lágyan megcsókolom őt. Úgy érzem, végre haza találtam. Van rendes otthonom, vagy egy szerelmem, akit többé sosem hagynék magára. Nem akarok tovább utazgatni, jó nekem itt is, Nellondban.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:04 pm

*Szegény egyre jobban megdöbbentem. Na igen ha egyszer megtapasztalod a kényelmet utánna nem bírsz lemondani róla. Mikor oda érünk a hálóhoz lassan nyitokbe. A szobában a fehér és az arany szín dominál. A bútorok sötétre vannak pácolva de megőrizték eredetiségüket. a függönyök is fehérek de a vastag sötétítő függöny aranyszínű. A parketta egy részét világos szőnyeg takarja. A hatalmas ágytól balra egy ajtó található ami a fürdőszobába vezet. *-Nos hogy tetszik? Ha akarsz változtathatsz rajta. *mosolygok ahogy figyelem. Jó érzés hogy elmondthatom magamról hogy van otthonom és családom. *~Igen haza értem végre.~*gondolkodom mosolyogva. *
//Fagy!
Ötletet adó szoba: http://img10.aprod.hu/images_aprodhu/15808693_1_644x461_montenapoleone-olasz-luxus-haloszoba-butor-akciosan-xi-kerulet.jpg //
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:47 pm

-Az is van? *kérdezem meglepődve, de aztán leesik hogy értelemszerű. Egy ilyen nagy háznál? Még el is kél egy. Némán baktatok fel a lépcsőn, szorosan mögötte. Látom a folyamatos mosolyt az arcán, amitől szabályosan vigyorognom kell.*
-Értem. *bólintok, mikor elhaladunk két szárnyas ajtó előtt, majd tovább megyünk. Némán bólintok végül. Nagyon örülök, hogy vele élhetek majd egy ilyen nagy házban, ahol senki nem zavarhat minket, csak mi leszünk itt kettesben, meg időnként az alkalmazottak. Csodálatos, nyugodt életünk lesz majd, bár gondolkodom, hogy majd én is veszek egy házat valahol, de hogy merre, azt nem döntöttem el. Lehet, nem is lesz szükség rá jó darabig.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:21 pm

*Látop a szemén hogy tetszik neki a hely. Örülök neki, mert tudom hogy jól fogja érezni magát. *-Szerencsére a személyzet nem fog sok vizet zavarni. És a házvezető nő Nenny teljesen megbízható. *mondom és elindulok vele fölfelé. A lépcsőtől jobbra indulunk. Elmeggyünk két egymással szemben lévő duplaszárnyas ajtó előtt.*-Az egyik a könyvtár, a másik pedig a dolgozó szoba.*nézek hátra rá. * -Szobánk meg kicsit hátrébb van. Az a fehér kétszárnyas ajtó. *mondom és továbbra is mosolygok
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:09 pm

*Amikor belépünk, kíváncsian nézek körbe. Csak ámulni tudok, mikor rögtön egy óriási előtérbe kerülünk. Hatalmas, ahogy a lépcső is, ami előttünk áll. Miközben magyaráz, elképzelem a ház minden apró részletét, és meg kell hogy mondjam, igazán tetszetős. Tágas, ugyanakkor otthonos és ami a legjobb, hogy ketten együtt élhetünk benne, anélkül, hogy bárki is zavarna, kivéve néhány hülyét a telefon túlsó végén át, de azt egy régi, jól bevált módszerrel el lehet intézni: kinyomod, majd be a fiókba, vagy kikapcsolod. A lehető legjobb megoldások, mert igen hatásosak.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:47 pm

//olvad//
*Széles mosolyal az arcomon húzom magam után. *-Örülök hogy felébredtél. *mosolygok rá és megpuszilom mielőtt belépünk az ajtón. Hirtelen egy nagy előtérbe kerülünk. Velünk szemben egy hosszú márvány lépcső sor. *-Nyugat? Jó választá. *mondom majd kicsit elgondolkodom. *-Ha jól emlékszem balra a konyha van az étkezővel együtt jobra pedig egy hatalmas nappali. *mondom majd a lépcsőnél megállok. *-Fent vannak a hálók a nyugati folyosón a könyvtár és a dolgozó szoba. Meg a mi hálónk is ott van.*mosolygok folyamatosan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 7:13 pm

*Ha Eden sűrűn pillant rám, észreveheti hogy nagyon a gondolataimba mélyedek. A történteken őrlődöm továbbra is. Ha nem lettem volna makacs, a csaj nem dob Neki, ő pedig nem sérül meg, hanem megússza. Egy kis bosszúvágyat érzek magamban. Ha egyszer újratalálkoznánk, visszaadok neki mindent, amit csak kaptunk. De most csak Vele foglalkozom. Amikor megfogja a kezem és rám mosolyog, rögtön magamhoz térek. Most egy vidám kislánynak látom, akit tökre feldobott az új otthon, s én úgy érzem, mintha csak a hozzá tartozó kisfiú lennék, aki szívesen vele tart, mert kíváncsisága mindennél erősebb.*
-Felébredtem! *jelentem ki, majd elismerően füttyentek, belépve utána. Lenyűgözőnek találom a kertet a rózsákkal és a hatalmas házat is.*
-Nagyon széép! Éés legyen nyugat. *vigyorodom el, a szemeibe nézve.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 7:01 pm

*Valamiért hamar felébredünk, majd elindulunk az új otthonunkhoz. Csendben megyek elől kicsit gondolataimba mélyedve, de néha hátra nézek, és látom hogy Ő is gondolkodik. Nagyot sóhajtok mert van egy sejtésem hogy azért rágja magát mert megsérültem. Egy idő után megállok egy kúriánál. De mivel nem figyel nekem jön. Nagyot sóhajtok majd megfogom a kezét és rámosolygok. *-Hahó, ideje földre szálni. *vigyorgok rá ahogy kinyitom a kovácsolt vaskaput és magamután húzom. Erősen illatoznak a kavicsos utat szegélyező vörös és fehér rózsák. *-Na hogy tetszik eddig? *kérdezem ahogy a lépcsőn cibálom fölfele hogy végre bemenjünk. Soha nem voltam ilyen izgatott ha az otthonomról volt szó de a tudat hogy együtt élhetek a kedvesemmel mindennél jobb.*-Mond csak nygat vagy kelet?*kérdezem ahogy belépünk az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 6:40 pm

*Hamarosan felkelünk mindketten. Jókedvűen, s kipihenten nyújtózom egyet, majd együtt elhatározzuk, hogy elmegyünk ahhoz a házhoz. Eden megy elől, én pedig követem, mivel nem tudom az oda-utat. Némán kullogok mögötte, a gondolataimba temetkezve. Egyszerre járnak fejemben jó és rossz dolgok, régi és új emlékek... egy szóval minden. Zsebre vágom kezeimet, szemeimmel előre nézek, mivel eddig edzőcipőm orrát bámultam. Hamarosan megáll egy óriási ház, vagyis inkább villa előtt, én pedig nem figyelek eléggé, így beleütközöm.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: