Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 8:42 pm

-Egyelőre semmi különöset. Csak a homlokodat néztem meg. Egész szépen gyógyul már. *mondom vidáman.*
-Persze, jobban vagyok, miattam ne aggódj! *mosolyodom el ránézve. Még mindig aggódom a látás kérdés miatt.*
-Na és te? Látsz? Ha nem, lehet tudnék segíteni, de nem tudom, mennyire válna be az ötletem. *sóhajtok fel. Nem más a terv, mint egy gyógyító varázslat, ami után hevesen kutatok a fejemben. Őszintén szólva most bármilyen ilyen varázslat, vagy főzet jó lenne, ha azzal segíthetnék rajta.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 8:17 pm

*Kivételesen kellemes álmot láttam. Újra a tengerparti ház előtt állok és figyelem, Steven és a kislányunkat ahogy közelebb a vízhez játszanak. Majd arra ébredek mintha valaki figyelne. Nem félek mert hamar rájövök hogy párom az. *-Mit tervezel? *kérdezem de nem nyitom ki a szemem. Minek hisz így is úgy is a sötétséget látom. *-Jobban vagy? *kérdezem hallkan ahogy felülök. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 8:07 pm

*A pihentető alvás után besegítek itt-ott a ház körül, ezzel megy el az időm nagy része, miközben Eden még alszik. Kedvesen megpuszilom az arcát, betakarom, majd elhúzódom. A sebemet kezdem el méregetni, ami mintha még kisebbre zsugorodott volna. Az én sérülésem gyógyul, aminek örülök, de aggódom, hogy Vele mi van. Gyógyul a sebe? Na és a látása? Aggodalmasan hajolok fölé, majd egy pálcaintéssel eltüntetem fejéről a kötést. Háát.. az övé nem tűnik már súlyosnak, bár biztos, hogy annak is kéne még gyógyulnia egy picit.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:50 am

*A hangja igen csak kókadt. Nem kell sok és bealszik, de én is, Körülbelül két percenként ásítozok mellette, pedig nemrég még igen csak éber voltam. No meg nemrég keltünk fel igazán.*
-Én is, hogy nem vagyok egyedül. *suttogom, ahogy magamhoz ölelem. Látom, hogy a szemei egy ideje csukva vannak. A nemrég elhangzott mondatot pedig még fáradtabban mondja ki. Mosolyogva csukom le szemhéjaimat, majd nagy levegőt veszek. Igyekszem ellazítani magam. Nem kell sok, és követem őt, valahová messze, egy másik világba, az álmok világába.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:24 am

*Már majdnem alszok mikor megérzem hogy visszafekszik mellém. *-Nem, jól vagyok. *mondom hallkan de még is úgyérzem erősen közeledek az Álmok birodalmához. Hozzá bújok hogy még közelebb legyek hozzá. *-Boldog vagyok hogy velem vagy. *mondom hallkan de nem igazán vagyok már tudatomnál. Egyre mélyebbre és mélyebbre süppedek az álom világban még végül elnem alszok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:11 am

*Miután leszedem magamról a kötést, félredobom, s visszadőlök az ágyra. Ekkor veszem csak észre, hogy Eden összehúzza magát. Már majdnem alszik, de a mozgásommal felébresztem, mielőtt tovább juthatna az Álmok birodalmába.*
-Igen. Köszönök mindent, azt is hogy velem vagy! *cirógatom meg az arcát.*
-Aludj nyugodtan, ha szeretnél. Itt maradok melletted. *mondom, ahogy jobban betakarom a hátát. Most még édesebb, mint eddig bármikor. Olyan, mint egy sötét hajú angyal, egy nagyon fiatal angyal. Amíg velem van, én is fiatalnak érzem magam, pedig már jó ideje nem vagyok az.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:04 am

-Tudom milyen érzés de ne vakard.*szólok rá. *-Igen tudok mosolyogni mert velem vagy.*mondom és engedem hogy felkeljen. Visszafekszem a párnára és összehúzom magam ahogy betakarózok. Majdnem elalszok mikor újra mellém fekszik *-Örülök és én mondtam hogy hatni fog a krém.*mondom mosolyogva és felé fordulok. Kicsit álmosnak érzem magam de nem bánom. Jól érzem magam mellette.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:48 am

-Világos. Mondjuk nem valami kellemes, mindig vakaródzhatnékom van tőle. *sóhajtok fel, majd egy puszit nyomok a fejére.*
-Sajnálom, hogy nem látsz, de azért örülök, hogy még tudsz mosolyogni. Melletted én is is tudok. *mondom őszintén, majd elengedem őt. Megkérem, hogy ne feküdjön most a mellkasomon, aztán felülök és leszedem magamról a kötést. Lenézek az oldalamra. A seb összehúzódni látszik. Már kisebb, mint tegnap volt, de azért még kell egy pár nap, mire teljesen eltűnik. Az is megeshet viszont, hogy ott marad egy heg. Mindegy is, a lényeg csak az, hogy begyógyuljon végre. Félre dobom a kezemben szorongatott hófehér vackot, s visszadőlök mellé. Most már ideje, hogy rendesen érje levegő.*
-Már egész jól néz ki a seb. Úgy látszik hat a kenőcs.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:33 am

*Csak mosolygok ahogy fékarral átölel. Jó érzés tartozni valakihez. Aki megvéd, és mindenben számíthatok rá. *-Azért viszket mert a krém össze húzza a sebet. És örülök hogy jól vagy. *mondom majd nagyot sóhajtok. Kinyitom a szemem de semmi változás. Továbbra is csak a sötétség. *-Már nem fáj a fejem. *válaszolom.*-A látásom meg ugyan olyan csak a sötétség. *mondom habozva. *-De nem baj. Mert te velem vagy. *teszem hozzá és elmosolyodom. Tényleg úgy vagyok vele ha Ő velem van semmi nem számít.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:20 am

[...]
*Hamar beköszönt a világosság. Nem aludtam valami sokat, de nem is bánom. *
-Hmm, jó kérdés! *vigyorodom el a plafont bámulva, majd rápillantok. Fél karommal most is magamhoz ölelve tartom őt. Hamarosan fel kell ülnöm, hogy ránézzek a sebre, de most még nem akarok, máskülönben megtörném a pillanat varázsát. A szobát most is a nyugalom járja át. Sokkal jobb ilyen légkörben tartózkodni, mint ott, ahol majd' szétvet a feszültség. Egy-két napja kész dráma volt itt, de most ismét minden a legnagyobb rendben van.*
-Jól vagyok, ne aggódj. Mindjárt megnézem a sérülést is. Egy kis ideje nem fáj olyan erősen, helyette csak viszket. *húzom el a szám. Kicsit az őrületbe kerget, mert bennem van az az erős késztetés, hogy megvakarjam.*
-Na és te? Nem fáj a fejed? És a látásod?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:08 am

//Olvad//
-Abban nem is kételkedtem.*válaszolom hallkan majd eldőlünk az ágyon. *
[....]
-Ezt nevezem csillár rengetésnek. *mondom mosolyogva. Közben izmos melkasán fekszem és ujjaimal simogatom. *-Ha így sérülten ilyen aktív vagy mi lett volna ha semmi bajod?*kérdezem ahogy már egyenletes szívverését hallgatom. Nem aludtunk valami sokat, de nem bánok. Jól éreztük magunkat és ez a lényg. Imádom a veletöltött minden pillanatott. Bármit eltud velem feletettni. *- Jól vagy? *kérdezem tőle hallkan, mert félek hogy felszakadt esetleg a sebe.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:48 pm

*Heves, boldog csókokat váltok vele.*
-Igen, szerintem is. *vigyorgok bele az egyikbe. Nem bírom megállni. Megint szikrákat kezdek érezni magunk körül, ami nem sokára komoly lángokba csaphatnak át. Na igen, ez a szerelem varázsa. A tűz, amely örökké ég. Örökké...*
-Akkor garantálom, hogy ma jól fogsz szórakozni! *nevetek fel ismét, majd eldőlök, vele együtt. Hogy ezután mi jön, nos... azt már mindenki sejti.
//Fagy//*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:35 pm

-Igen tudom mit mondtam. *mondom hallkan. Egyre hevesebb csókokat váltunk amit nem bánok. *-Úgy látszik hamar hatott a kenőcs. *teszem még hozzá. Megint kezdem elveszteni a fejem csókjaitól. Teljesen elszédít, megbabonáz. Elvesztem önmagam, mikor vele vagyok. És most még inkább ingerel csókjaival. Az eddigi feszültség ami bennünk volt kezd átcsapni valami mássá. Valami jóvá. És mindent elfelejthetünk. És csak egymással foglalkozhatunk. *-Rád bízom magam.*suttogom mikor elválnak ajkaink hogy levegőt vegyünk.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:23 pm

-Nos, én valami jóóra gondoltam. Mondtad, hogyha hazaérünk, hát bizony nem leszünk jók, lévén hogy a saját otthonunkban mi vagyunk a parancsnokok. *mondom két csók között.*
-Tudom és ezt sajnálom, bár most kivételesen nem fáj az oldalam. *a hangom vidám és teljesen nyugodt. Mondhatni, végre újra a régi vagyok a történtek után is. Mellette mindig hamar visszatalálok az igazi önmagamhoz, ez a legjobb. Nagyon szeretem, ő az én másik felem, akitől sosem tudnék megválni. Ha egyszer meghalna, mennék én is utána.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:50 pm

*~Annyira jól érzem magam. Nem is értem mi ütött belém. Hisz nem lényeg hogy mi történik csak az számít hogy együtt lehetünk.~*gondolkodom ahogy érzem hogy viszonozza az ölelésemet. Majd ismét egy csókot kapok tőle. Ez most jóval hosszabb és hevesebb csók. Hihetetlenül élvezem. És ahogy hozzám ér. Még érzékenyebb a bőröm mint eddig amit a látásom elvesztése okoz. Mert ha elvesztük egy érzékünket a többi felerősödik. És hihetettlenül érzékeny lettem érintéseire.*-Mit tervezel? Most nem szabad hirtelenkedned. *mondom két csók között, de nem tudom elér-e hozzá mondanivalóm lényege.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:38 pm

*Újra étjár valamiféle kellemes bizsergés. A gyomromban ismét apró denevérek szárnycsapásait érzem. Jól esik az, hogy velem van és hogy végre vidám. Most én is az vagyok, nagyon. Hamar megváltozik a szoba légköre is. Tegnap még feszült volt és szomorú, nemrég elkeseredéssel volt teli, most pedig teljesen nyugodt és kellemes. Azt sem tudom már, hogy idáig miért szomorkodtunk, hiszen most minden nagyszerű. Mindketten egyben vagyunk, biztos vagyok benne, hogy a látását is visszakapja, nekem pedig begyógyul a sebem és a tettest is elkapjuk majd.*
-Én is téged! *ölelem át, majd újra megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:19 pm

*Lángoló arcal ülök az ágy szélén. Hallom hogy hallkan felnevet. Én is elmosolyodom de arcom továbbra is forró és érzem hogy fülig pirulok. *-Szeretlek.*suttogom ahogy felé fordulok és óvatosan megölelem. Nagyon szeretem. Olyannyira hogy elmondani sem tudom. Valami földöntúli nyugalom jár át hirtelen. Teljesen nyugodt vagyok nem félek. Csak Ő és én. Senki és semmi más nem számít. Csak Mi. És ez a lényeg. Ő mutatta meg milyen az igaz szerelem. És milyen az mikor két ember szereti egymást. És boldog vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:07 pm

*Sajnos nem derül ki a mondat igazi vége. Csak tippelni tudok rá, mi lehet az. Lehet azért akarták hogy pihenjek, hogy végre ne rágódjak feleslegesen egy-két témán.*
-Uhum... *felelem, majd elvigyorodom arca láttán. Aranyos látni, hogy így elvörösödik. Azt hiszem sikerül nagyobb hatást gyakorolni rá, mint általában. Ezt érdekesnek találom, mert még sosem sikerült. Ez az első, hogy most teljesen elvörösödik. Mintha picit zavart is lenne, amin halkan felnevetek. Nem kigúnyolni akarom, egyszerűen csak viccesnek és cukinak találom a helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:31 pm

*Egy csókkal hallgattatt el így nem tudom befelyezni mondani valóm. Érzem hogy lángol az arcom, olyannyira a csók hatása alá kerülök. És teljesen kiment fejemből minden.*-Am... A... Azért mert pihenésre van szükséged.*mondom de nem vagyok biztos hogy ez volt az eredeti mondani valóm. Valahogy most nagyobb hatást gyakorol rám mint általábamd.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:21 pm

*Csak akkor hallom meg a mondatot, miután elhúzom a fejem.*
-Oh, bocsi! Egyébként meg aranyos tőle. *dörzsölöm a tarkóm.*
-No de miért is kellett pihennem? *kérdezem kíváncsian, őt nézve. Nem tudnám soha levenni a szemem róla. Földöntúli szépséggel bír, amit nem is tudnék hogy leírni. Egyszerűen gyönyörű.*
~Nagyon szeretem..~


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 15, 2013 8:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 7:56 pm

*Leül mellém és magához ölel. *-Majd megismered. Sose tett olyat ami bizalmatlanságra adna okot. És ezt az altató főzetet azért csinálta mert észre vette hogy rosszul alszok de neked most nagynbb szükséged volt rá. Pihenned kellett hogy... *mondanám tovább is de egy lágy csókkal elhallgatatt. Most hogy nem látok erősebben hatnak rám az érintései és csókja is nagyobb hatást gyakorol rám mint eddig. Furcsán erősebb a hallásom a szaglásom és a tapintárom. Amitől érzékenyebben reagálok érintéseire.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 7:45 pm

*Átveszem tőle a kenőcsöt, mert megbízom benne. Bekenem az oldalamon lévő sebet, majd új kötszerrel kötöm be. Gondosan tekerem végig magamon, majd megkötöm a végét. Ezután leteszem az éjjeli szekrényre a tubust, s magamhoz szorítom őt.*
-Bízom benne, és biztosan az lehet, bár én még nem ismerem annyira. Remélem, azért nem terveztek több altató főzetet! *nevetek fel halkan, miközben lepillantok rá. Látom, hoy még mindig rossz kedve, ezért megpróbálom feldobni azzal a kedvét, hogy lágy csókot lehelek ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 7:31 pm

*Mikor elveszi a kenőcsös tégelyt elmosolyodom. Még mindíg megbízik bennem. Leülök az ágyra. *-Nincs mit. Ez hatni fog holnapra kutya bajod se lesz. *mosolygok mert tényleg hatásos kence. Mindíg hat. Ha megsérültem ezzel kentem be a sebet és másnapra semmi bajom nem volt. *-Az jó ha csíp mert akkor használ* mondom és vállának dőlök.*-Nanny jó gyógyító. Hatásos főzetekdt készít és nem egyszer talpra állított. *teszem hozzá. Nagyot sóhajtok mert még mindíg azt érzem hogy miattam van az egész és biztos hogy még egy jó darabig így marad. És ezen nem tudok változtatni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 7:17 pm

-Csak egy kicsit. Eléggé piros, és fáj, szerintem be van gyulladva. *mondom, majd ránézek. Felkel, s elmegy pár percre, majd visszajön. Átnyújt egy kenőcsös tubust. Rögtön átveszem tőle, mert még mindig maximálisan megbízom benne azután is, hogy altató főzettel itatott le a házvezetőnővel együtt. Kinyitom a tetejét, majd bele szagolok. Valóban nem a legjobb, de legalább hatásos. Remélem, segít. Bekenem vele a sebet, majd szerzek egy tiszta kötést és lefedem.*
-Köszönöm. *mondom halkan, majd visszacsavarom rá a kupakot és az éjjeliszekrényemre teszem, hátha még kéne. A használt fehér rémséget meg csak kidobom a legközelebbi szemetesbe. Nem kell sok, s visszatérek hozzá.*
-Meg is vagyok! Azt hiszem most csíp egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:56 pm

-Rendben *sóhajtok nagyot majd ledőlök az ágyra. Összehúzom magam egészen apróra, és hallgatom az apró neszeket amiket páromtól érkeznek. Nem lehet kellemes, és félek mert nem tudom mennyire súlyos. *-Mennyire súlyos? *kérdezem. Nem tetszik ez a nagy csend. Nem szokott ilyen hallgatag lenni. *-Ha kell van gyógyszer a fürdőben gyógyszer.*mondom és felkelek. A fürdő felé veszem az irányt. Kezemmel tapogatva a bútorokat. Majd mikor megtalálom a fürdőt bemegyek és az egyik szekrényhez guggolok. Óvatosan pakolászni kezdek. Majd megtalálom amit kerestem. Kinyitom a dobozt majd a kenőcsös tégelyeket szagolgatom. Némelyik igazán büdös. *-Atya úr isten. *még a szemem is könnybe lábad a szagtól és tudom megtaláltam amit kerestem. Visza támolygok a szobába és megállok az ágy mellett.*-Tessék. Ez majd segít. Rettenetesen büdös és lehet csípni fog, de összehúzza a sebet és fertőtleníti. *mondom halványan mosolyogva. *-Szinte egyik napról a másikra eltűnik a sebb. Engem is ezzel kezel Nanny.*teszem hozzá. Megértem ha nem bízik meg bennem hisz tegnap altatót itattam vele. Mondjuk én is ittam belőle és hamarabb kidőltem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
10 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: