Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 7:29 pm

*A távozó cselédeket figyelem. Köztük sétál egy hosszú, barna hajú lány feltűnően hosszú lábakkal. Ráadásként öt centis tűsarkokon flangál, amivel kilóg közülük. Rövid ideig méregetem, ezután visszapillantok kedvesemre és belevigyorgok az érintésébe. Szorosan magamhoz ölelem, még egyszer megcsókolom, majd javaslom, hogy igyunk, mielőtt kihűlne az ital és felveszem a bögrét.
Áh, még jó meleg! Kellemes illata van, mintha csak mentatea lenne. Jóízűen kortyolgatom, kiélvezve az ízt.
Határozottan nyugodtabbnak érzem magam, sokkal nyugodtabbnak, mint eddig bármikor.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 7:17 pm

*Hogy megnyugtassam vagy legalább más érzelmi állapotba billencsem, az ölébe ülök és hevesen megcsókolom. Annyira el van foglalva a dühével hogy nem figyel és most a szokásos kis csatánk nélkül veszem át az irányítást. Kicsit fura Őt így látni. Láttam már dühösnek de nem ennyire. És biztos ha igazán bedühödne nem lenne ilyen egyszerűen megnyugtatnom. Vagy egyáltalán a közelébe férkőznöm. Mikor a tea meg jön megköszönjük majd Nannyre pillantok aki egyből érti a célzásomat, és a cselédekkel együtt magunkra hagynak.*
-Szeretlek. És megígérem hogy megfogjuk találni a tagot. És ha megtudjuk miért tette nem úsza meg élve.*mondom hallkan, ahogy ajkaimmal végig simítok az övén. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 7:05 pm

- Remélem... hogy sikerrel járunk *felelem picit józanabbul. Még tovább csökken bennem a harag, ahogy rám néz, ahogy rám mosolyog. A személyzet nem zavaró tényező jelen helyzetben, hiszen tökéletesen el vagyunk egymással és azzal a finom mozdulattal csak eltereli a figyelmem róluk. Kedvesen viszonozom csókját és rámosolygok, időközben még a tea is megjön. Kérésre az enyémet az asztal sarkába, Edenét meg kicsivel arrébb teszi, gy majd meg tudjuk különböztetni, melyik kié, bár igazából mindegy, hiszen a tea még tea marad.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 6:34 pm

*Türelmes vagyok vele mert tudom csak miattam aggódik. Nagyot sóhajtok már megint. Nem igaz. Ez már a sokadik a mai nap. És álltalában véve is megváltoztam és nem csak Stev miatt. Ezek a kedély változások meg az átmeneti gyengeségek. Lehet Nannynek van igaza? Nem az nem lehet. Vagy még is? Na jó ezt a lehetőséget sem lehet elvetni de nagyon kétlem. Ezért Stevennek sem szólok inkább még biztos nem leszek benne.*
-Ugyan kedves. Felesleges idegeskedned. Szép csendben nyomozni fogunk. És csak azoknak szólunk akikben tényleg megbízunk. Mint például Nanny. *mosolygok rá és megérintem az arcát. Óvatosan az ölébe fészkelem magam mit sem törődve a személyzettel. Ha nekem a párom közelsége kell hogy nyugodt maradjak akkor ne merjen senki beleszólni. Mondjuk Nannyn kívül senki nem mer de már ő se szól semmit. Mióta rájött hogy Stev más mint a többi ''partnerem'' akikkel talákoztam már nem zavarja a dolog.*
-Kérlek nyugodj meg.*mondom hallkan majd újra megcsókolom csak most határozottabban*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 6:18 pm

*Kicsit sajnálom hogy úgy rárivallok, nem szándékosan teszem. Ez inkább pánikszerű reakció, nagyon aggódom, hogy baja esik.*
- Nem fog menni egy könnyen! *túrok hajamba, majd lerobogok utána a lépcsőn, egyenest a nappaliba. Ledobom magam, majd az idős hölgy után nézek. Mára már egészen megkedveltem, tényleg rendes lélek, csak ez nem látszik elsőre rajta.*
- Természetesen nem beszélném ki egy könnyen, amúgy is le vagyok foglalva azzal, hogy az ideg emészt fel *jelentem ki szárazon.
Azt hiszem nem tér vissza a jó hangulat egy darabig.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:41 pm

*Miután beront látom rajta hogy dühös. És meg is tudom miért. Rájött hogy az alkalmazottaink között kell keresni a felelőst. Megpróbálom megnyugtatni, de nem nagy a sikerem.*
-Édesem. Ha dühöngsz azzal nem tudunk előrébb jutni. Kérlek. Nyugodtnak kell maradnunk.*mondom mikor rám rivall. Tudom hogy nem rám dühös, ezért csak mosolyogva kelek föl és mellé lépek. *
-Persze hogy veled megyek.*mosolygok rá. Nem vagyok egy türelmes személy de vele az tudok lenni. Főleg mivel azért ilyen mert félt engem. Lemegyünk a nappaliba és kérünk Nannytől egy kis teát. A kanapéra ülve figyelem Őt. *
-Steven kérlek higgadj le. Ez jobb ha most kettőnk között marad. Biztosabb ha nem tálalunk ki másoknak erről.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:23 pm

*Dühösen rontok be a szobába, majd feltépem az ajtót és nekivágom a falnak. Hangoskodva adom szerelmem tudtára, hogy sikerült leszűkítenem a tettesek körét, de még így is.. De még így is sok a gyanúsított!! Egyedül az a gondolat vigasztal, hogy a démon nem lehet - Nanny, ahogy a kék hajú cafka sem. Azt hittem ő az, azonban sajnos a hajszál még mindig barna színű.*
- Elkerülhette a figyelmét, ha esetleg túlontúl megbízik a személyben! *dörrennek rá, majd nagyot sóhajtok. Apró darabokra emészt az adrenalin, lehet jobban tenném, ha innék egy kis teát. Ah, egy forró ital biztosan segít lenyugodni, jelenleg viszont ő is elér valamennyi hatást. Kicsivel jobban érzem magam, csak nem teljesen.*
- Ugyan, szívesen teszem! *felelem, ezután elhúzom fejem és felállok* - Szerintem lemegyek, jössz te is? *kérdezem kissé feszengve. Sajnálom, nem tudom most viszonozni azt a kedvességet, amit sugárzol felém. Most nem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:47 pm

*Leülünk a kanapéra és várom a válaszát. Amit hamarosan meg is kapok. Hogy az egyik alkalmazottam lenne a felelős?*
-Ez egész biztos? Az nem lehet. Akkor Nanny észre vette volna.*mondom hallkan ahogy a kezét fogom. Nem akarom elhinni de bízom szerelmemben. És ha Ő azt mondja hogy a köreinkben van a tettes akkor az úgy is van. Óvatosan közelebb csusszanok hozzá majd átölelem.*
-Köszönöm hogy segíteni akarsz nekem. Már így is hogy eltüntetted azt a medált sokat segítettél mert megszűntetted a rémálmaimat.* mondom hallkan. Majd lágyan megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:22 pm

*Csak nehezen tudom magam rávenni arra, hogy egy normális szót ki tudjak mondani. Kedves Edentől hogy leültet, az idegtől majd' összeesem, szóval szükségem is volt erre.
Szikrázó tekintettel nézek szemeibe, ökölbe szorult kezekkel.*
- Az egyik itt dolgozó! Az szórta a bűbájt arra a medálra! *mordulok fel, hogy visszhangzik a szoba.*
- Dühös vagyok, mert bárki megtehette! Egyedül Nanny a kivétel, mert róla tudom, hogy régóta ismered, de a többi...! A többiek között ott lesz a mi emberünk is, a barna hajúak közül. Rajta volt egy apró hajszál azon a vackon *magyarázom komoran.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:00 pm

*Nyugodtan elmélkedek. Nyugott vagyok és jelen pillanatban nem gondolok semmi másra csak szerelmemre. Aki hamarosan feltépi az ajtót. Nagyon meglepődök főleg azon amit mond. *
-Micsoda? Kiről beszélsz?*kérdezem ahogy fölkelek és elé lépek. Két kezem közé fogom arcát hogy megnyugtassam. *
-Édesem. Mi történt?*kérdezem újra de kezd átragadni az idegessége rám is.*
-Gyere üljünk le és mond el mi történt.*húzom a kanapéhoz és leülünk. Egy pillanatra sem engedem el kezét. Látom rajta hogy feldúlt. Már épp kezdtem elfelejteni a megbűvölt medált mert Stev valahova elrejtette minnél távolabb tőlem. Nem sokkal ezután elmúltak a rémálmaim. Nagyon aggódom érte mert dühös. És ilyenkor bármire képes.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 3:46 pm

- Az a rohadék volt *dünnyögöm az orrom alatt, félre lökve egy ártatlan cselédet.
*Döngő léptekkel megyek a dolgozószobáig. Dühös vagyok, a kezeim enyhén remegnek is az érzéstől. Kellemetlen bizsergés fut rajtam végig, mikor megállok előtte és feltépem az ajtót.*
- Tudom.. Tudom, hogy ki a tettes! *állítok be hirtelen, Eden legnagyobb meglepetésére. Felrúgom a nyugalmát, sajnálom is, ha esetleg megijesztem, azonban nem tudok nyugodt maradni.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 3:11 pm

*A dolgozó szobában ülök és reggel óta a papírokat bújom. Mióta Becca felszívódott megint minden a nyakamba szakadt. Nagyot sóhajtva teszem le a tollat és nyújtózkodva dőlök hátra a kényelmes bőr székben. Az ablak felé fordulok és a bejárathoz vezető ösvényt figyelem. Már alig vannak virágok és a fák lombjai is kezdenek sárgulni. Egyedül az örökzöld növények nyújtanak állandóság érzetet. Mintha nem mozdulna az idő de még is. Majd gondolataim a néhány nappal ezelőtti éjszakára terelődik. Még most is csak mosolyogni tudok azon az éjszakán. Mostanában nem volt úgy időnk egymásra és hát mondjuk úgy nem kíméltük egymást. Nem igazán bírtuk magunkat tűrtőztetni. Azért kicsit sajnálom Stevent, mert hát elég erősen a vállába és a hátába mélyesztettem körmeim. Mondjuk Ő se panaszkodott. Magamba csak elmosolyodom majd megint nagyot sóhajtok. Nem értem mi van. Soha nem sóhajtozttam ennyit. Majd a már kihűlt teámért nyúlok és bele kortyolok miközben az ablakon túl elterülő világot szemlélem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 7:56 pm

*Némán bólogatok.*
- De még mennyire! Apropó, meg van a ház, amiről beszéltem. Onnan láthatnánk *vetek fel egy ötletet vidáman. Minden akkor ért fordulóponthoz, mikor megismerkedtünk. A Jeníliában találkoztunk véletlenül. Megpillantottam egy ablakhoz közeli asztalnál és odaültem. Elkezdtünk beszélgetni, a beszélgetésből meg hamar eljutottunk a barátzónáig, most pedig régóta magunk mögött tudhatjuk azt. Sokkal, de sokkal több van közöttünk, mint holmi barátság, vagy egyszerű szerelem.*
- Csodás nap volt, még mindig szeretem, ahogy téged is szeretlek. Jók valóban ezek a pillanatok *mondom vidáman, míg végül megérkezünk ahhoz az étteremhez. Egy csodás vacsorát költünk el kettesben, végül ráadás meglepetésként elvezetem őt a házig.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 7:04 pm

*Duzzogást színlelve sétálok mellette tovább. Hiába fürkészem az eget, a lámpák eltompítják a csillagok fényét. Majd nagyot sóhajtva bújok oda hozzá. *
-Kár hogy nem látszanak a csillagok. Szép lenne. Emlékszel az első napra mikor találkoztunk és a vidámpark után a tengerpartra mentünk? Akkor gyönyörűek voltak a csillagok. *mondom hallkan. Az volt életem legboldogabb napja mikor találkoztunk. Sosem fogom elfelejteni a vele töltött időt abban biztos vagyok. Mert neki köszönhetem hogy újra élek. És újra megtanultam emberként élni. Mert mellette nem csak egy jégszívű nő vagyok aki mások élete felett ítélkezik. *
-Szeretek veled lenni. Mindíg jól érzem magam veled.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 6:44 pm

- Nyem, az meglepi lesz! *felelem hajthatatlanul, ahogy befordulunk az egyik sarkon. Óvatosan vezetem, kézen fogva sétálunk normál tempóban. Nem akarom elsietni a dolgokat, jobb, ha egyelőre megtippeli mondjuk hova is mehetünk, no meg a csillagok látványa! Bár jelenleg nem látni őket, ha várunk és alaposan megfigyeljük az eget, egyszer biztosan láthatunk párat.
.. S egyszer majd mi is azokká válunk; csillagokká a égen, ahol az örökkévalóságig egymásé lehetünk és nem kell tartanunk többé semmitől, így az idő múlásától sem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 5:07 pm

*Most már megnyugszom hogy tudom nem tréfát eszelt ki. Nyugodtan sétálok mellette majd boldogá tesz mikor viszonozza a csókomat. *
Még most sem mondod el hová megyünk és miért?*kérdezősködöm hátha elszólja magát. Imádom Őt. De tudom hogy egy nap mindennek vége lesz. De remélem még egy ideig élvezhetem a társaságát. Nagyon fájna ha elveszíteném. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 6:56 pm

*Nem valami kellemes húgom életének ezen részéről beszélni. Arról igen, hogy mi ketten mennyi hülyeséget csináltunk, mert az vidámabb téma, ez viszont komor és túlságosan fájdalmas még nekem is.*
- Neeeem, nem tréfát eszeltem ki, valami jobbat annál! *válaszolom vidáman, majd felvesszük a kabátot, s kilépünk a házból. Nyugodtan sétálunk a sötét utcákon, ahol most alig jár lélek. Minden csendes, mintha csak nyugovóra térne a város.*
- Én is téged! *mondom kedvesen s viszonozom csókját. Most már picivel jobb kedvem van, hogy vele lehetek és hogy témáról beszélhetünk majd, ami nem olyan kellemetlen. Szívesen mesélnék még Sophie életéről, de egyelőre még túl nehéz a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 7:17 pm

*Hamar témát váltok mert tényleg látom rajta hogy nem jó neki sem erről beszélni. *~Ha neki ilyen rossz erről beszélni, akkor a húgának milyen lehet átélni?~*gondolkodom ahogy megkötöm nyakkendőjét. Kérdésemre csak egy sejtelmes mosolyt és egy csókot kapok. Felvonom egyik szemöldököm, majd egy mozdulattal kicsit... Tényleg csak egy ici-picit szorosabbra húzom a nyakkendőt. *-Remélem nem egy kis tréfát, eszeltél ki megint. Mert a multkori sem sült el jól.*utalok a kígyós tréfájára. Azért mosolyogva mentem vele. Odalent felveszük a kabátot mivel egyre hűvösebb van majd nyugodtan bele karolok az utcán és sétálva indulunk el. Én rá hagyatkozom mert nem tudom hova akar menni. Gyönyörű a Palota negyed este. A gyönyörű kivilágítás a nyugalom. Felemelő érzés. Imádom a vele töltött minden pillanatot. Egy pillanatra megállítom hogy szembe fordulhassak vele.*
-Szeretlek.*mondom majd óvatosan megcsókolom és nem érdekel ki látja.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 7:04 pm

- Ja, még gyereke is, amiért még inkább sajnálom. Nem lehetett könnyű neki *csóválom a fejem, majd inkább belemegyek a hirtelen témaváltásba. Nem akarom olyan hamar leleplezni, hova is megyünk, az maradjon csak meglepetés. Sejtelmesen mosolygok, de nem szólalok meg, jelezvén, hogy egy ideig bizony.. Még nem derül ki, majd meglátja ő is, ha odaértünk. Csupán kedvesen megcsókolom.*
- Az rejtély marad addig, amíg el nem sétálunk oda! *vigyorodom el szélesen, majd kinyitom az ajtót és előreengedem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 6:03 pm

- Mi? Mégy gyereke is van? Szegény lány. Csoda hogy még egyáltalán egyben van.*és ezt nem csak a fizikai álapotára értem. Egy ilyen fiatal lány mint ő és házasságra kényszerítették. És biztos hogy azt a gyereket sem akarta. Nagyot sóhajtok majd odalépek hozzá hogy megkössem a nyakkendőjét. *
-Még mindíg nem mondod el hova megyünk? *kérdezem hogy eltereljem a figyelmét. Nagyon sajnálom a húgát, de azzal nem tud segíteni, ha búslakodik. Ilyenkor az a legjobb ha egy nyugodt helyen hadjuk átgondolni a dolgokat. A lényeg, hogy azért figyeljünk rá nehogy butaságot csináljon.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 5:51 pm

*Nem kérdeztem rá a korára, így nem tudom, minden esetre még elég fiatal lehet.*
- Talán 18 év körüli lehet, nem tudakoltam meg *dörzsölöm tarkóm, majd a nyakkendőmet kezdem igazítani.*
- Csak arra, hogy látni akarják, gondolom ezt a család tagjaira érti, akik valójában nem is a vér szerinti szülei, testvérei, maximum egy fia van és egy férje kényszer házasságból *vonom meg a vállam, bár most belegondolva érdekes a helyzet. Nem tudom miért óhajt még annyira visszamenni, minden esetre rossz előérzeteim vannak és komolyan azon gondolkodom, hogy megteszem azt, amit Eden javasol. Nem engedhetem el, mi van, ha esetleg magát akarja még inkább tönkre tenni?*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 5:17 pm

*Hallgatom amit mond. Mesélt a lány családjáról de nem gondoltam volna hogy érzelmileg ennyire függ valakitől.*
-Tényleg ennyit jelent neki az a fiú? Hány éves is 18-19? *kérdezem. Neki se lehetett túl könnyű. Hisz ő is sokat harcolt. *~Lehet ezért függ érzelmileg mástól, mert már teljesen összetörték a lelkét? Mondjuk egy olyan bátyal mint az az alak, nem csodálom hogy mem birta tovább. ~*gondolkodom, és kedvesem felé fordulok, miután kijött. *-Ne hagyd hogy elmenjen. Ha nem is bántanák lehet ő csinálna valami őrültséget. Nem utalt semmire?*kérdezem újra.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 4:51 pm

*Előkotrom a hiányzó ruhadarabokat, és lassan felöltözöm. Délelőtt már zuhanyoztam, miután segítettem a kertben, így voltaképp nem veszem fel úgy a ruhát, hogy gorilla szagom van és piszkos vagyok a földtől.*
- Igen, nagyon ki van, nem kicsit sajnálom, mert tudom, mennyire fontos neki az a fiú *húzom el a szám, majd keserűen felsóhajtok.*
- Kössz a tippet, szerintem nem is engedem el, ahhoz túlságosan féltem. Mi van, ha bántani akarják? A teleport varázslatok sem mindig hatásosak, nem tudnék azonnal mellette teremni... *fogom a fejem, ezután a fürdőbe vonulok, hogy rendbe szedjem magam.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 3:18 pm

*Kicsit elgondolkodom hogy mi ez a nagy titkolózás. Figyelem hogy mit vesz fel. *~Fehéring, fekete madrág, lakcipő. Vajon mire készül?~*gondolkodom rá sandítva majd a szekrényhez lépek én is. *-Szegény lány. Nagyon kivan? Bár mondjuk ha tényleg egy fiú miatt olyan levert, akkor nem lehet valami jól. Lehet nem kéne egyedül hagyni és elengedni, mert a végén butaságot csinál.*mondod ahogy felveszek, egy hosszú elefánt csont színű ruhát, ami takarta a hátamat. Majd megfésültem a hajam és felvettem a fehér magassarkúmat. Egy ezüst nyaklánc, és egy pár ezüst fülbevaló mellett döntöttem mint kiegészítés.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 2:56 pm

- Az meglepetééés! *vigyorodom el szélesen, majd a szekrényemhez lépek, hogy előkutassak néhány ruhát.*
- Ő? Nincs valami jól! Azt hiszem a fiú akasztotta akivel nem hivatalosan, de együtt vannak, ráadásul hamarosan visszamegy Kínába egy kis időre *komolyodom el egy hófehér inget fogva a kezemben. A fény felé fordítom, hogy lássam, mennyire gyűrött. Szerencsére nem nagyon, de azért nem árt neki egy kis vasalás. Oké, már csak egy fekete nadrág kell és egy lakkcipő, ugyanis egy étterembe megyünk.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
6 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: