Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:00 pm

*Ahogy a kanapén fekszek és macskázok Nanny visszajön és fölrángat. Scarlett nyugodtan visszafekszik nekem meg Nanny a kezembe ad valami botfélét. Meg akar tanítani hogy boldoguljak egyedül mégha nem is látok. Ahogy elkezdek sétálni a nappaliban nem egyszer rúgok bele a fotelba vagy az asztalba. *
-Hát így is fel lehet térképezni egy helységet.*mondja cinikusan Nanny.
-Tedd félre a cinizmusod, majd hozzá szokom. *Morogok a lábszáramat dörzsölve. Majd meghallom Stevent.-Szia, jól és te? -Kérdezem és elindulok felé és lám nem rúgok bele semmibe. Még is ér valamit Nanny tanítása. -Mi jót csináltál?*kérdezem tőle.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:43 am

*Korán keltem, hogy a birtokunkon munkálkodjak. Kigazolok, leszedem a növények elszáradt részeit, ezután nagy léptekkel igyekszem vissza a házba. Piros rövid ujjút viselek, egy kék keresztpántos kertésznadrággal, fekete utász bakanccsal. A bejárat előtt megtörlöm lábam, mivel eléggé földdarabos a bakancs talpa, és nem biztos, hogy Nanny díjazná, ha összekoszolnám a padlót, a szőnyeggel együtt.*
-Na, végeztem! *sóhajtok fel, majd a nappaliba sétálok, ahol kedvesem is van.*
-Szia, hogy aludtál? *mosolygok rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:23 am

*Mikor reggel felébrettem Steven-t nem találtam magam mellett. Sejtem hogy valahol a birtokon van, így nem aggódom hogy bajba kerül. Nyugodtan felöltöztem és elindultam lefelé. A lépcsőnél kicsit elbizonytalanodok de szerencsére épp bőrrel megúsztam. Ahogy leértem a konyha felé vettem az irányt mert megéreztem a kávé illatát. Mikor bementem Nanny megállított hogy ne kávézzak mert egyóra elmúlt már. Éreztem is a készülő ételek illatát de Nanny kitessékelt. Leültetett a nappaliban és azt mondta várjak ott. Ahogy vártam éreztem hogy valami állatka mászik az ölembe és tudtam hogy Scarlett az a hatalmas savannah macska. Ahogy eldőltem a kanapén lábaimat feltettem a kanapé háttámlájára és hagytam hogy macskám a hasamra feküdjön.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:47 pm

*Elmosolyodom a mondatán. jól esik tudni, hogy van, aki számít rám, akit megvédhetek. Edent tényleg szeretem, tőle sosem tudnék elfordulni, vagy haragudni rá, ha olyan hangulatom van. Kissé labilis vagyok, mint általában a rák férfiak. Olyanok az érzéseim, mint az időjárás, mindig változnak. Egyszer napfényes jókedvem van, máskor olyan búskomor vagyok, hogy a Zord kaszás is csak nagy erőlködések árán tudna felvidítani. Ez vagyok én, egy ember akinek amióta csak megölték a szüleit, semmi sem számított már. Magamat, a lelkemet ettem, amiért ők eltűntek az életemből. Nem én tehettem róla ugyan, mégis borzasztó volt a gondolat, hogy már nincsenek mellettem azok, akikre kis gyerekkorom óta támaszkodom.*
-Én is téged. *mondom olyan szeretetteljesen, mint eddig soha, majd elengedem őt és az ágyhoz kísérem. Benne vagyok, hiszen én nem kicsit vagyok fáradt.*
-Persze, jó éjt! *bebújunk a paplan alá. Jó magam kényelmesen a párnára hajtom fejem, miközben Ő meg a mellkasomra. Fél karommal szokásomhoz híven magamhoz ölelem, majd lehunyom a szemem. Mielőtt elaludnék, sok minden megfordul a fejemben. Rémképek a múltról, kellemes érzések a jelenből és szívet melengető képek a jövőről, amiben már egy kis gyerek is szerepel. Egy olyan, aki az anyukájára hasonlít, ha nem is külsőben, hát jellemben. Kicsit naiv, de szerethető, nagy kitartással és angyali kedvességgel. Persze az még jobb lenne, ha picit gonosz is lenne, akárcsak mi, hiszen ne felejtsük el, mi mindig is... rosszak maradunk legbelül.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:31 pm

*Elmosolyodom ahogy hallgatom.*-Neked elhiszem.*mondtam ahogy megérinten a karját. Jól esik az ölelése mert megnyugtatt. Tudom hogy neki is rossz hogy nem látok. És fáj neki hogy nem segíthet rajtam. *-Szeretlek és örülök hogy velem vagy.*dőlök mellkasának. Érzem hogy fáradok, és egyre laposabbakat pislogok. Úgy látszik túl sokat agyaltam mert elálmosodok. Szorosan bújok hozzá ahogy lehúnyom a szemem. *-Kicsit elfáradtam. Aludjunk jó?*kérdezem hallkan majd ha Ő is bele egyezik, elhelyezkedünk, és én szorosan bújok hozzá ahogy mellkasára hajtom a fejem. *-Jó éjt. *mondom mosolyogva. És érzem hogy lassan magukkal ragadnak az álmok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:14 pm

*Leengedem a vizet, majd követem őt. Nem sokkal utána hagyom el a fürdőt. Az ágyhoz lépek, felkapok magamra eegy alsót, a türölközőt pedig csak egy fotel karfájára teszem száradni. Felkapom fejem Eden mondatára. Magam sem tudom választ rá, csak bízni tudok a legjobbakban. Jó lenne, ha nem szenvedne sokáig szegény, hiszen nem csak neki kínzás az, ha nem láthat. Engem is csapásként ér, noha én még látok. A háta mögé lépek, kedvesen vállaira téve kezem.*
-Szerintem igen. Mindenre van esély, így erre is. *lassan előrekúsznak karjaim, majd átölelik Őt és odaszorítják hozzám, persze csak finoman.*
-Biztosan látsz még, hidd el! *biztatom.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:02 pm

*Csak mosolyogva hallgatom amit mond majd óvatosan az ajtóhoz sétálok és mikor sikerült megtalálnom a zárat elfordítom a kulcsot. *-Már nem kaphat rajta semmin minket mosolygok rá, majd vissza megyek a fésülködő asztalhoz és elveszem a hajkefét hogy végre megfésülködjek. Közben kicsit elmerengek. A régi dolgokon gondolkozom majd azon kezdek gondolkodni, hogy mi lesz ha nem tér rissza a látásom. Kicsit azért zavar de tudom hogy képes leszek így is boldogulni. Majd felvettem hálóingem és az ágy szélére ülök. *-Szerinted újra látni fogok?*kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:47 pm

-Hmm, aranyos egy nő, bár még mindig nem fogadta el, hogy felnőtt vagy. *csóválom meg a fejem, majd lassan kilépek magam is a kádból. Magamra kapom a törülközőt.*
-Één aztán nem! Azok az emberek lehet, hogy annak tartottak, de nekem csak angyalka maradsz. *vigyorodom el magam elé meredve, majd leengedem a vizet, s utána megyek.*
-Már kiléptem, úgyhogy nem kell aggódnod emiatt. Inkább csak arra figyeljünk, nehogy felbukkanjon a házvezetőnő. Bár már tényleg nem izgat, ha meglát minket, csak az ő érdekében mondtam, amit. *vonok vállat finoman. Ha csak csókon kap minket, vet ránk egy-két szúrós pillantást, majd odébb áll. Ezt nem igazán csípem benne, egyébként meg kedvelem. Tényleg egész aranyos, hogy tyúk anyóskodik és nekem is segít.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:34 pm

-Felőlem kibukhat a személyzet. Tudok főzni elbírom látni a háztartást. Ezt a házat is Nanny választotta hogy ''semmibe ne szenvedjek hiányt'' mert még mindíg ő akar rólam gondoskodni. *mondom halványan mosolyogva. *-Khm... Én angyal? El vagy tájolva édesem. *mondom neki. *-Sok mindennek mondtak már de angyalnak még nem. *teszem hozzá. Hát igen, nem épp dicsérendő a munkám. *-A szajhától a gyilkos bestiáig mindennek neveztek, de angyalnak még soha.*mondtam hallkan. Miért tagadtam volna? Az életemben Ő az első férfi aki kedves velem és vigyázz rám. Majd megéreztem hogy hűlik a víz ezért megkeresem a fekete szatén köntöst majd óvatosan kikecmergek a kádból. *-Meg ne fázz a hideg vízben. *mondom mosolyogva majd elindulok az ajtó felé. Kitapogatom a zárat és kinyitom az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:20 pm

*Halkan felnevetek. Na igen, tényleg letagadhatnék nééhány évet, a viselkedésemet tekintve. Egy biztos, hogy a lelkem sosem öregszik és soha nem is fog.*
-Naa, ha incselkedni fogsz velem, akkor ki fogok bukni és ha én kibukok, akkor a házvezetőnő fog idegbajt kapni és ha ő idegbajt kap, akkor a személyzet többi tagja is! *mondtam komolyan, sértődöttséget színlelve.*
-Na hát tényleeg? Most ahogy elképzellek gyerekként, egy sokkal édesebb angyalnak tűnsz. *jegyzem meg, s szinte magam előtt látom a fiatal, sötét hajú lányt. Igaz, hogy rosszalkodik, de amúgy biztosra veszem, hogy egy angyal, akárcsak a jelenbeli énje.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:05 pm

//Olvad//
-Tudom, hogy egy nagy gyerek vagy. *mondom mosolyogva. *-29? Igazán letagathatnál 24.*mondom incselkedve. Majd rám terelődik a téma. Kicsit elgondolkodom mert soha senkinek nem mondtam el milyen voltam gyereként.*-Nagyon rossz voltam, sose fogadtam szót. És nagyon naív kislány voltam de ezt már tudod.*mondtam hallkan. Valahogy neki jól esett beszélni a múltamról. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:45 pm

*Visszaemlékszem arra, amikor megmar az az ádáz kígyó, én pedig kórházba kerülök miatta. Emlékszem, a harapásnyoma fáj, utána meg kicsit kihagy az agyam. A következő beugró pár képsor az, amiről mesélek is neki.*
-Nem csak voltam, vagyok is. *mondom jókedvűen.*
-Jééé, 26 vagy? Én csak 29, de öregszem. *jegyzem meg száj húzva. Szerintem is egyre csak távolodik a gyerek kor, de hát az idő mozgásban van és ez így van rendjén.*
-Te pontosabban milyen voltál gyerekként? *teszek fel egy kíváncsi kérdést.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:30 pm

*Ahogy neki dőlök átölel. Hallgatom amit mond. *-Elég rossz gyerek voltál. *mondom vigyorogva. Majd nagyot sóhajtok. *-Na igen a gyerek kor. Egyre csak távolodik. Tudom hogy a 26 csak egy szám de valamiért nagyon zavar. Néha jó lenne újra tinédzsernek lenni. Sokminden van amit máskép csinálnék. *mondom nagyot sóhajtva. *~Tényleg Stevnek még nem is említettem hogy 26 éves vagyok. Most már ezt is tudja. ~*gondolkodom ahogy karját cirógatom. Kellemes így eltölteni az időt a párunkal. Nem zavar minket senki és semmi.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:12 pm

-Az bizony! *felelem vidáman, miközben kényelmesen hátradőlök. Ezután fél karral magamhoz ölelem őt.*
-Tényleg? Ezt eddig nem is tudtam rólad! *vigyorom el szélesen, majd megpuszilom a feje búbját.*
-Hát akkor sem. Nem volt életveszélyes a mérge, de azt akkor nem tettem hozzá, hogy milyen dózisban ért. Az igazat megvallva kisebb rángógörcseim lettek tőle, de a hatását 4 nap alatt ki tudtam heverni, mert sok ellenmérge volt raktáron a kórháznak. Utána, mikor rendbe jöttem, de még nem engedtek ki, mindenkit azzal boldogítottam hogy kimásztam a kórházi ágyból, megvicceltem egy-két nővért, és ha megpróbáltak a helyemre vinni, mindig elsétáltam és nem kis jelentet rendeztem le. *nevetem el magam, majd felsóhajtok.*
-Mondjuk ez már régen volt. Lehettem akkor 10 éves talán, lehet fiatalabb is. *gondolkodom el.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 18, 2013 10:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:00 pm

*Mosolyogva hallgatom ahogy beszél, majd megérzem a fürdősót. *-Rózsaillat? *kérdezem ahogy köntösömet hagyom a földre hullani, majd Stev mellé beszálok a kádba. Úgy helyezkedem hogy hátamat mellkasának dötsem fejemet meg vállán pihentetem. *-Nanny nem reagál a hisztire. Megedződött mellettem. Sose bírtam magammal gyerekként.*mondom mosolyogva. Majd elgondolkodom a kérdésén. *-Igen. Miért akkor se bírtál magaddal? *kérdezem kíváncsian. *-Engem is mart már meg kígyó de én majd egy hétre kómába estem. *mondom nagyot sóhajtva. Ezért is viszolygok a hüllőktől és tartok macskát. Olyannyira kényelmesen érzem magam hogy a melegvíz hatására, és Stev nyugtató jelenlététől majdnem elalszok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:44 pm

*Miközben hozzám beszél, a kád lassan tele lesz. Rakok bele némi rózsaillatú fürdősót, ezután odalépek hozzá.*
-Mehetünk fürdőzni. *vigyorodom el szélesen. Jó hallani amúgy, hogy Nanny nem tőlem fél, egyszerűen csak amiatt neheztel rám, mert sérültem mászkáltam..*
-Aranyos, de csak azért mentem el úgy a teaházig, mert nem tudtam egy helyben maradni, főleg, hogy távol kerültél tőlem. Mondjuk úgy, hogy mindig magadhoz vonzol, mint egy mágnes. *nevetek fel halkan, miközben beszállok a kádba.*
-Egyébként sem bírnám ki sokáig, ha csak feküdnöm kéne. A házvezetőnőt előbb-utóbb egy gyerekes hisztivel buktattam volna ki, amiért nem kelhetek fel. *na igen, ebből is látszik, hogy a nem törődöm Steven Blackfield egy nagyra nőtt gyerek.*
-Egyébként meséltem már azt, amikor megmart egy mérges kígyó?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:32 pm

-Én mondtam hogy zárkózzunk be. *mondom mosolyogva, majd nagyot sóhajtok.*-Ne haragudj rá. Én vagyok a családja és persze most már te is. Amikor legutóbb beszéltem vele, azt mondta nem tőled félt. Ő ilyen tyúkanyó típus és azért neheztel, mert sérülten mászkáltál mikor még feküdnöd kellett volna. És azt is mondta hogy örül annak hogy velem vagy mert kevesebb gondot jelentek neki.*mondom viccelődve, majd meghallom a víz csobogását. Hamar párás lesz a levegő és már alig várom a kellemes fürdőt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 5:07 pm

-Igen, szerintem ez a helyzet. Néha nem értem ezt a nőt! *nevetek fel halkan, ahogy belépek utána a fürdőszobában. Ledobom a törülközőt egy jól elérhető helyre, majd rámosolygok.*
-Lehet, nem árt! Láttam a zárjában egy aranykulcsot... nem jön rosszul, ha használatba vesszük. *viccesnek tartom, hogy csak a házvezetőnő távol tartása miatt kell. Minket figyel, ahogy észreveszem, főleg engem, mintha csak meg akarnám ölni a lányt, pedig nem így van. Soha nem tudnék ártani neki, ha csak valaki nem befolyásolna mágiával. Ha meg is tenné valaki, nem élne sokáig...*
-El kéne fogadnia, hogy felnőttél és azt, hogy már van egy párod, aki megvéd és nem akar bántani. *felelem halkan, majd lágy csókot lehelek ajkára, majd bedugom a kád lefolyóját és megengedem a meleg vizet.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 4:42 pm

*Kikászálódok az ágyból majd a fürdő felé veszem az irányt majd megkérdezem nem tartana-e velem. Persze azonnal igent mond. Hallom hogy nyílik az ajtó és sejtem hogy Nanny, az aki bejött, de gyorsan inkább beslisszolok. Hallom hogy kattan a fürdőszoba ajtó zárja. Elmosolyodom mikor lecsúsztatom a vállamról köntösömet. *-Lemerném fogadni hogy Nanny-nek nem tetszet az ötlet annyira mint neked. Igaz? *kérdezem mosolyogva ahogy felé fordulok. *-Legközelebb a szoba ajtók is be kell zárni.*vigyorgok mint a vadalma. A lehető legjobban szórakozom prűd házvezetőnőnkön. Már az bosszantja ha megcsókol mert számára még mindíg gyerek vagyok. *- Számára még mindí. A kicsi Eden vagyok, akit magához vett Feketeangyal. És nehezen fogadja el a tényt hogy felnőttem és van egy párom. *mondom neki ahogy óvatosan közelebb lépek hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 4:19 pm

//Próbálj arra figyelni, hogy a minimum öt sor. Tudom, hogy telón nem lehet könnyű, de ha próbálkozol, már az is jó. =)//
*Örömmel hallgatom válaszát, majd elengedem, mikor látom rajta, hogy menni készül. Hamarosan ki is kászálódik az ágyból, s hamarosan a fürdőnél köt ki. Jókedvűen kapom fel kék törülközőm, melyet egy fotel karfájára dobtam még valamikor, ezután odalépek mellé.*
-Óó, dehogy is nem! *vigyorodom el szélesen. Érezheti, hogy ismét majd' kicsattanok a boldogságtól, amiből Nanny árgus pillantásai sem tudnak kirázni. Ugyanis kinyílik a szoba ajtó, amin át ő dugja be a fejét. Igen csak szúrós tekintete, de nem érdekel. Kiöltöm rá a nyelvem, majd kinyitom a fürdőt és előreengedem Edent.*
-Menj csak be te először!
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 4:06 pm

-Én is nagyon szeretlek.*válaszolom mosolyogva. Jó vele minden pillanat. Mindíg vigyázz rám, és eléri hogy jókedvem legyen. Boldog vagyok vele, és mellette akarom leélni az életem. Apró csókot adok neki, majd megkeresem a szatén köntösöm. Ha hadja akkor kikászálódok az ágyból és a fürdő felé veszem az irányt. *-Megyek zuhanyozni nem jössz? *kérdezem az ajtóból visszanézve. És rámosolyogni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 3:49 pm

-Hmm, igazad van. *tanakodom el pár percre, majd kedvesen megpuszilom a feje búbját.*
-Ez jól esett és az is, hogy akkor megismertelek. Nagyon szeretlek! *mondom, vidáman. Hamar visszabillenek jókedvembe, mintha a szomorúságom csakúgy elpárolna. Azt hiszem ezt is csak neki, a közelségének köszönhetem, mert egyébként ha rossz kedvű vagyok, csak nehezen lábalok ki belőle, de neki még az is sikerül, hogy hamar visszarántson. Mondtam már, hogy lenyűgöző személyiség?* ~Bármit megtennék, hogy ilyen nyugodt maradjon a környezet.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 3:31 pm

-Igen a sebek begyógyulnak.*mosolygok rá. Tudom hogy jobban bántja a dolog mint engem. *-Nyugodj meg ezzel együtt lehet élni. Többet is veszíthettem volna aznap mint a látásom. *magyarázom hallkan. Nem akarom hogy ezen rágódjon. Mert felesleges. Ha eljön az ideje visszatér a látásom. Az élet néha próbák elé állít és most ez is ilyen helyzet. Meg kell tanulnom így élni. Ami nem olyan nehéz mint amilyennek látszik. *-Én már annak is örülök hogy velem vagy.*mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 9:20 pm

-Igen, de majd begyógyul a seb. *mosolyodom el, ahogy viszonozom ölelését. Most nagyon jól esik tőle. Megnyugtat lelkileg.*
-Azt tudom. Viszont ha akadna rá valamilyen mód, én még azt is bevetném! *sóhajtok fel keserűen, kezét az arcomhoz szorítva, majd kedvesen megcsókolom őt. Azt hiszem akarva akaratlanul is bánt az ő problémája. Őszintén sajnálom, hogy nem lát, de bízom benne, hogy már nem kell sok és visszatér.. Lehet hogy egy varázslat sincs ami segítene, s csak a csodákban bízhatok ezután? Miután elválnak ajkaink, csak szorosabban ölelem, hogy érezzem a közelségét.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 9:02 pm

*Arra ébredek hogy kedvesem fölém hajol. Az apró neszekből, a légvételeiből és az illatából tudom hogy Ő az.*-Na, igen elég rendesen megfejeltem azt a falat. *mondom majd felülök. Átölelem, mikor azt mondja jobban van. *-Ennek nagyon örülök. *mondom majd hallgatom amit mond. Kinyitom szemem majd elhúzom a szám mert csak a sötétséget látom. Óvatosan megérinte az arcát majd elmosolyodom. *-Édesem, attól hogy ezen idegeskedünk nem tér vissza hamarabb a látásom. *teszem szájára mutató ujjamat. Nem akarom hogy ezem aggódjon. Mert így csak tönkre teszi magát amit nem akarok. Elég ha én rágódok ezem neki nem kell. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
9 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: