Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:06 pm

-Oké... Kezdek megijedni. Az életben nem jellemeztek még engem. *mondom ahogy szembe fordulok vele majd lovagló ülésben ülök combjaira. *-Hogy hívták édesanyádat? *kérdezem félve. *-Ha nem akarsz nem kell válaszolnod. *mondom és megsimogatom arcát. Nem akarom a sebeit feltépni mert tudom hogy milyen fájdalmas lehet ez neki. Elvégre a szeme láttára ölték meg a családját. Én már nem emlékszem a szüleimre de benne élesen élhetnek az emlékei. *-Sajnálom nem akartalak emlékeztetni. *mondom és félre fordítom a tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:51 pm

//Olvad.//
*Elvigyorodom.*
-A többség igen, de én nem! *kacagok fel halkan. Nekem kifejezetten jól esik, ha a gyerek témáról beszélünk, már csak ezért sem zavar. A másik ok az, hogy még kedvelem is őket. Emlékszem arra, mikor én voltam az. Bizony, az sem ma volt!*
-Azért, mert szerintem nagyon jó jellemmel bírsz. Kitartó vagy, gyengéd és egy olyan ember, aki tele van szeretettel, akkor is, ha gonosz. *válaszolom őszintén a kérdésre.*
-Én sem gondolkodtam még rajta, de ha eszembe jut majd egy név, szólni fogok! *bólintok.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:30 pm

*Kipattannak szemeim mikor azt mondja számára nem korai a téma. *-Pedig a férfiak többsége kerüli a témát. *mondom majd megint csak megdöbbenek mikor aztmondja kislányt szeretne. *-Miért akarod hogy rám hasonlítson? *kérdezem kíváncsian. Szerintem jobb ha nem rám hasonlítana. Mert nem vagyok az a minta példa akit követni kéne. *-Nem tudom. Szerinted? Mondjuk még soha nem gondolkodtam ilyesmin. Eddig szópa sem kerülhdmtett egy kisgyerek.* mondom elgondolkodva mert tényleg csak azóta gondolkodom hasonló dolgokon mióta vele vagyok. És jó érzés ilyeneken gondolkodni, mert ilyenkor elfelejthetem minden bajomat.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:19 pm

*Viszonzom édes csókját.*
-Számomra már nem korai! *csóválom meg fejem, bár hamar leesik, hogy ő ezt nem látja, mivel visszadől a mellkasomra és a szemét is lecsukja, ismét.*
-A legtöbb férfi azt mondaná, hogy fiút, de én egy kislányra gondoltam, aki az anyjára hasonlít! *merengek el, mosolyogva. Ez a téma még az én szívem is átmelengeti, meg úgy minden, amíg nem látok viszont néhány kibírhatatlan személyt.*
-Szerinted milyen név illene hozzá? *kérdezem érdeklődve.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:05 pm

*Ahogy végigmér közben elbambul és én egy ''perverz'' felszólítással lefröcskölöm amit vissza is kapok. *-Igen te! *válaszolom nevetve, majd úgy fordulok hogy megtudjam csókolni. *-De én olyannak szeretlek amilyen vagy. *mondom mosolyogva. Visszadőlök mellkasára és lehunyom a szemem. Élvezem a jelenlétét, az érintéseit. Teljeszen megnyugszom mellette. Eszembe jut álmom egy része ami melengeti a szívemet.*-Tudom hogy mg korai... De te kisfiút, vagy kislányt szeretnél? *kérdezem még mindíg csukott szemmel, csak önkéntelen moydulattal elkezdem simogatni vállát és mellkasát, ahol épp elérem. *~Fura múltkor még én tartottam korainak a témát. Erre most én hozakodok elő vele. Tényleg kezdek megzavarodni.~*gondolkodom majd nagyot sóhajtok. Valahol szívem legmélyén vágyom arra hogy nyugodtan éljek a férjemmel és hogy gyerekem legyen. De egy olyan élet amit élek ez arra nem alkalmas.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:48 pm

*Figyelmesen hallgatom végig, végül csak bólintok.*
-Nem tudom, de lehet, hogy annak a valakinek köszönhetjük ezt a helyzetet. *tanakodom megint csak, amiből az arcomba csapódó bíz ébreszt fel.*
-Perverz? Éééén? *vigyorodom el. Biztosra veszem, hogy tudja, nem vagyok az, inkább csak piszkálódik. Én is élvezem, ha ezt megtehetem. Viszonoztam a fröccsöt, csak én egy picivel nagyobb kivitelben.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:37 pm

-Én is nagyon szeretlek.*mosolygok rá, ahogy kezemet arcához szorítja. Kicsit elgondolkodok mikor azt mondja érdekes dologgal állunk szemben. *-Igen. De nem értem a helyzetet hisz, senki nem tudhat a szüleimről. Mindent eltüntettem magamról. Eden Shadowblade már régen nem létezik. Ezért furcsa hogy pont ebben a városban találok rá egy medálra ami az anyámé volt. És ami a legfontosabb hogy ki tudhat az igazi szüleimről. *mondom nagyot sóhajtva. Egyáltalán nem értem a dolgot. Majd észre veszem hogy végigmér. *-Perverz. *mondom mosolyogva és kicsit lefröcskölöm az arcát. Nem mint ha zavarna hogy néz, hisz már mindent látott. Csak jól esik piszkálni. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:21 pm

*Megszólal, miközben feltekint rám és megérinti az arcom. Kedvesen odaszorítom a gyengéd, selymes bőrű kezet.*
-Ez kedves tőled. Nagyon szeretlek. *felelem rá halkan, a már ismert szempárba nézve.*
-Igazán? Akkor viszont igazán érdekes helyzettel állunk szemben. *gondolkodom el. Nem tudom, hogy mi folyik itt, de biztos voltam abban, hogy a végére kell járnunk, minél előbb. Nem élhetünk így tovább. Felkapom a fejem, mikor azt mondja, már régóta ilyen étvágytalan. Az bizony nem sok jót jelent. Nekem általában akkora az éhségem, mint egy farkasé.*
-Akkor már nem is csodálkozom azon, hogy ilyen vékony vagy. *futtatom végig szemem minden porcikáján.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:04 pm

*Mosolyogok mikor magához szorít. Jóleső érzés hogy a karjai közt lehetek. Megnyugtatt a jelenléte. *-Köszönöm. De ha kell oda adnám az életem hogy téged megmentselek. *mondom ahogy felnézek rá. Felemelem kezem hogy óvatosan megérintsem az arcát. *-Valójában azóta tart ez az álom, mióta megtaláltam anyám nyakláncát. De nem lehet az az oka hisz anyám nem volt boszorkány. Apám családja volt mágus család. *magyarázom és félre fordítom tekintetem. *-Az étvágytalanság meg nem most kezdődött. Mindíg is ilyen keveset ettem. *válaszolok aggodalmára. Na igen. Hamar elmegy az ember életkedve a saját tükörképétől is ha olyanokat tesz amiket én. Érdemes eltemetni minnél mélyebbre a lelkiismeretünket, mert ha nem tesszük hamar bele őrülünk. Rengeteg halotatt láttam de egy sem rendített meg. Nem törődtem mások érzésével, csak a magam tervei foglalkoztattak.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:44 pm

*Bevonulunk a fürdőszobába annak reményében, hogy egy kád forró víz talán segíthet ellazulni. Miután a szennyesbe dobom minden ruhámat, beülök szerelmem mellé a kádba. Mellkasomnak dől hátával, fejét pedig hátrahajtja, így a vállamon pihen.*
-Nem kell félned. Ha az életemről van szó, minden erőmmel küzdök, főleg azután, hogy így rád találtam. Most már van nekem valaki, aki számít rám és akit nagyon szeretek, no meg akiért bármit megtennék. *szorítom magamhoz, majd egy gyengéd puszit nyomok feje búbjára, majd elmosolyodom. Kicsit én is féltem. Nem tudom, mi a jelentése az álmoknak, de bízom benne, hogy nincs semmi, hogy csak az elméje tréfálta meg.*
-A végére kéne járnunk. Nem jó, hogy kis ideje nem tudsz rendesen aludni, emellett még ilyen étvágytalan is vagy. Ha nem vigyázol, a végén még eltűnsz.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 pm

//olvadunk//
*Hallgatom amit mond, és igazat kell adnom neki. Kényelmesen elhelyezkedek. Hátamat mellkasának döntöm fejemet pedig hátra döntöm hogy vállán pihentessem. *-Rendben megpróbálok. *sóhajtok nagyot mikor megcirógatja az arcom. Tudom hogy aggódik de azok az álmok. Mindíg annyira jól kezdődik. De a folytatás... borzalmas képek újra felrémlenek előtem. *-Tudom hogy itt vagy és megvédesz... de féltelek. Mindíg azt hittem hogy életem végéig egyedül maradok. De most hogy velem vagy félek hogy elveszítelek és azok az álmok... *mondom hallkan és lecsukom a szemem. Azt hittem nem félek semmitől de kiderül hogy még is. Rettegek a magánytól, hogy újra egyedül maradok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 11:14 pm

*Aggodalmasan vizslatom őt, miközben kezeimet finoman a vállaira helyezem. Azok az álmok nem valami jók. Kicsit idegesebbé tesz a válaszával, hiszem ezek szerint napok óta nem piheni ki magát rendesen, én meg nem veszem észre.*
-Nem, egyáltalán! *mondom komolyan, miközben megfogja a kezem és a fürdőszoba felé húz. Kedvesen összekulcsolom ujjaim az Övéivel*
-Nem tudom, mit jelenthetnek azok, amiket látsz, de nem hiszem, hogy nyugtalankodnod kéne miattuk, azok csak álomképek. Alvás közben sok olyan dolgot veszel észre, amit csak a fantáziád generál. Biztosan itt is csak erről van szó. *legyintek rá, majd körbenézek. Lenyűgöz a helyiség stílusa. Igazán szép, és kellemes, főleg azokkal a sötét csempékkel. Némán levetkőzöm, ezután belépek mellé a kádba . és helyet foglalok.*
-Ha végeztünk, ígérd meg hogy megpróbálsz normálisan aludni! Nem szeretném, hogy rosszul ébredj minden reggel, mert kialvatlan vagy. * cirógatom meg arcát. * -Különben is, ha baj történik, itt vagyok, megvédelek téged.
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:55 pm

*Megcsóválom fejem de ez rossz ötlet volt. Mert még jobban megszédülök. *-Tudod azok a fura álmok. Egyre többször jönnek elő. És nem bírok aludni... vagy is inkább nem merek, mert félek. *mondom hallkan mert előtte nem szabad és nem is kell titkolóznom. *-Ostobaság igaz? *kérdezem ahogy megpróbálok rá mosolyogni. Nem akarom hogy aggódjon. Inkább felkelek és megfogom a kezét. *-Gyere inkább menjünk vegyünk egy forró fürdőt. Mind kettőnkre ráfér. *mondom ahogy magam után húzom. Már nem kell tartanunk Nanny árgus tekintetétől. Mikor átérünk a szobába azonnal megszabadulok a csizmámtól és ékszereimtől. Bemegyek a fürdőbe és előkészítem a fürdő vizet. *-Gyere pont jó a víz.*mondom mosolyogva és elkezdek vetkőzni hogy minnél hamarabb a kellemes vizben legyek*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:36 pm

*Megnyugszom, amikor a lány távozni készül.*
-Szia, aztán ha megcsörren a telefon, csak el ne késs! *vigyorgok rá szélesebben az eddigieknél, majd végignézem, ahogy kirobog a szobából. Egy bólintással nyugtázom a dolgot, majd visszanézek Edenre.*
-Igen, szerintem is, bár most még jobban utálom Őt. *mondom halkan. Aggódom miatta. Látom, hogy baj van, de nem mondja el, mi az. Azonban, mivel már nincs itt Becca, könnyűszerrel rákérdezhetek majd, egy lazító fürdő közben. Ugyanis arra magam is vevő vagyok, főleg ezután.*
-Jó ötlet! Mehetünk, de közben, vagy most előtte nem ártana, ha megosztanád velem, mi a gond. *teszem kezeimet vállaira, s várok magam is a válaszára, ami ha egyelőre nem akar beszélni róla, biztos egy egyszerű szöveg lesz, amivel szépen lezárja majd a témát.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:28 pm

*Örülök neki hogy Becca nem veszi észre hogy valami baj van. Mielőtt elmenne oda adó neki a mappát. *-Rendben és neked is szép estét. *mondom és hagyom hogy távozzon. Visszaülök a székbe és nagyot sóhajtok miközben hátra döntöm a fejem. Még mindíg forog velem a szoba ezért lehunyom a szemem. Érzem Stev megkönnyebbülést, és aggodalmát. *- Egész jól ment. *mosolygok rá ahogy résnyire nyitom a szemem. *-Jól esne egy forró fürdő. Mit gondolsz? *kérdezem kíváncsian és válaszára várok.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:15 pm

* Az imént elhangzott szavait már válaszra se méltatom. Gyerekes, igen, ráadásul az a nevetés az őrületbe kerget. Egy pillanatra Lisára nézek, nem értem, hogy ők mégis miket közölnek egymással már a puszta tekintetükkel, de most nem is érdekel különösebben. A főnököm?! Most majd kicsattanok az örömtől, de inkább ezt nem mutatom ki. Lassacskán felállok a székről és megigazítom magamon a fehér ruhát. Menni készülök, mert a légkör már elviselhetetlenné vált. Ráadásul meg kell, hogy mondjam, egy kicsit zavar, ahogy ők kommunikálnak a nézésükkel, én meg itt ülök és nézek, mint borjú az új kapura. Mindegy, nem ütöm bele az orrom abba, ami nem rám tartozik.*
- Nos, akkor majd még találkozunk. Szép estét nektek! * biccentek egyet egy álmosoly mögé bújva, aztán elindulok az ajtó felé és amint kinyitom már sprintelek is el.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 9:49 pm

*A lány következő mondataira nem kicsit füstölögtem.*
-És ha nem teszem, akkor mi lesz? Elintéz egy vörös hajú rémálom? Jajj de félek! *nevetek fel halkan, majd ismét szerelmemre pillantok. Látom a szemén, hogy valami nincs rendben, de egyelőre nem kérdezek rá az okára. Egyikünknek sem lenne jó akkor magyarázkodni, ha itt van egy harmadik személy is. Majd ha egyedül maradtunk, majd kiderítem a választ ébredező kíváncsiságomra. Újra Beccára pillantok.*
-Jéé, nem mondod! Ha nem emlékeztetsz rá, hogy veled dolgozom majd együtt, hülyén halok meg! *sóhajtok fel, igyekszem végre lenyugodni. Remélem minél hamarabb lelécel ez a csaj.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 9:40 pm

*Figyelek minden reakcióra. A feszültség szinte már tapintható. Nem értem mire fel ez az ellen szenv de nem szólok. Jobban lefoglal hogy fentartsam álcamat. Nem akarom hogy meglássák a gyengeségemet. *~Nem szabad. Erősnek kell maradnom. Nem hagyhatom hogy miattam aggódjanak. ~*gondolkodom ahogy egy pillanatra lehunyom a szemem. Csak akkor eszmélek fel hogy egyre fokozódik a vita mikor Stev közelebb lép az asztalhoz. Megfogom a kezét és nagyot sóhajtok. *-Nyugodjatok meg mindketten. Becca csak szólok hogy nem egyszerű munkatársak lesztek hanem Ő is a főnököd. *mondom és szerencsére hangom nem árulkodik a gyengeségemről. Az is lehet hogy csak a feszültség miatt érzem így magam. Remélem hogy Stev se veszi észre a dolgot. Mert nem akarok Becca előtt magyarázkodni. Nem szerencsés kimutatni a gyengeséget.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 9:22 pm

* Én inkább nem is nézek rá, csak magam elé meredek, egyenest az íróasztalra. Mikor ismét kinyitja a száját, már igencsak felhergel ezzel. Hogy nem képes befogni a száját? Felé fordulok és már azon vagyok, hogy felpattanjak a székről, de inkább nem teszem. Lisának ebből előbb-utóbb elege lesz és akkor nagy valószínűséggel én fogom megjárni.*
- Gyerekes ez a viselkedés, ahogy magadat akarod védeni. * pillantok rá felvont szemöldökkel. * - De te tudod, viszont leszállhatnál rólam.* mondom kicsit megemelve hangomat, aztán hátradőlök.*
- Egy időre ássuk el a csatabárdot, hisz a munkatársam vagy, ha úgy vesszük. És jó lenne, ha nem menne fel benned a pumpa, már attól, ha megszólalok.* jegyzem meg kissé cinikusan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:57 pm

*Miután beszólok, karba tett kézzel állok, végig őt nézve. Egy percre nem venném le róla a szemem.*
-Fel, tudod, nem vagyok hülye. Te ellenben nem kicsit vagy az. *lépek kicsit közelebb hozzá, aztán megállok. Nem verekedést akarok produkálni, csak szócsatázni.*
-Én meghúzatva? Ezt pont te mondod?! *gerjedek fel. Na igen, az ilyeneket már végképp nem tudom elengedni magam mellett.*
-Hát te is kezdted, pusztán azzal, hogy megjelentél. Nem bírom a látványodat, egy Baziliszkus is szebb látványt nyújt, mint te!
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:50 pm

-Szerintem kell az a villám hárító. *sóhajtok nagyot majd hallgatom vitájukat. Na igen. Előfordul hogy nem bírják egymást az emberek. Tapasztalat. *- Azért ha lehet ne szedjétek szét a házat. *Mondom ahogy a kávéscsészéért nyúlok és megiszom a maradék hideg kávét. Egyenlőre nem zavar az ügy amég csak a hangjuk nagy. Majd ha nagyon muszáj közbe lépek. Addig meg a bennem lakó kisördög jót mulat a szóváltásukon. Keresztbe teszem lábaimat majd karjaimat a mellem alatt és csendben figyelek. A legtöbb üzleti találkozóm így telik bár akkoriban az se zavart ha az orrom előtt puffantották le egymást az üzlet feleim. Régen semmi nem érdekelt, de mióta itt vagyok jól érzem magam. Ahogy hallgatom őket úgy érzem hogy émelyegni kezdek. Az alváshiány jobban kikezdett mint hittem. *
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:36 pm

* Csak csendben hallgatom, hogy miket vág a fejemhez. Legyek őszinte? Abszolút hidegen hagy a viselkedése. Érződik a szavain, hogy már kínjában mondja azt, amit. Szánalmas, de most komolyan.*
- Tudod a hallásommal semmi gond nincs, de egy ilyen természetű embert nem áll szándékomban meghallani. Remélem fel tudja fogni az agyad.* mondom komoran. Egy vigyor nincs az arcomon, hisz én nem gúnyolódni akarok, vagy valami hasonló, szimplán védem magam egy idióta szavai elől. Lehet, hogy leszögeztem magamban azt, hogy nem szólok egy rossz szót se, de könyörgöm. Ezt már elviselni nem lehet.*
- Nem tudom, hogy kell e villámhárító, de a krapekod egy kicsit leállíthatná magát. * sóhajtok fel gondterhelten, majd Stevenre nézek, aki közben hozzám intéz pár mondatot.*
- Te meg vagy húzatva. * jegyzem meg, ahogy ráemelem tekintetem.* - Ezt most úgy mondtad, mintha én kezdtem volna ezt az egészet. Nevetséges. * ingatom meg fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:29 pm

*A lány csak arra sem méltat, hogy visszaköszön. Ezt a modortalanságot már nem tudom figyelmen kívül hagyni, ezért beszólok neki, mire visszakérdez.*
-Szóltam bizony. El kéne menned a fülészedre, édes. *vigyorgok rá gúnyosan, miközben magamon érzem Eden fürkésző tekintetét. Egy percre rápillantok, szememben pedig megcsillan rövid időre a melegség fénye. Ő rá még csak ránézni sem tudnék úgy, mint például Beccára. Mindig tekintek a hölgyre, mintha a legnagyobb ellenségem lenne, mert ha úgy nézzük, az is.*
-Nem kel, hamar lerendezünk néhány dolgot pár perc alatt. Vagy te talán játszani akarod a némát? Lesüt rólad, hogy gyűlölsz, mint a szart, és remélem észrevetted, hogy én sem vagyok másképp veled. *fordulok vissza a vöröske felé*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:21 pm

*Meghallom Stev morranását. Sejtem hogy ennek nem lesz jó vége. *~Baj lesz érzem.~*gondolkodom és halványan elmosolyodom. *-Hozzam a villám hárítót? Vagy elég leszek én is?*kérdezem de fel sem nézek a papírokból. *-Jól teszed Becca. *mondom és megírok egy háromsznr akkora összegű csekket mint amit mondott. Majd a mappába csúsztattam. Költözzön rendes környékre. Majd hátradőlve székemben figyelem az igyen cirkuszt és ha elfajulnak a dolgot közbe avatkozom. Biztos furcsa lehet Beccának hogy Stev ilyen rideg nem törődöm. Csak hogy ez álca. És én már láttam mi rejtőzik a jégpáncél alatt. Egy szív mely édes és aranyozott akár a méz. A székemmel úgy fordulok hogy mindketőjüket lássam majd kedvesemre mosolygok. *
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:07 pm

//Olvad!//

* Nem tudom elereszteni ezt a szót a fülem mellett. Ez már nem megy. Mégis mit képzel magáról ez az idióta? Hozzá se szólok, erre csak kelti a feszültséget. Idióta barom...*
- Szóltál? * nézek rá ridegen. Nem érdekel, vágjon bármit a fejemhez én visszaszólok. Nem fogom ráhagyni, mert akkor rám telepszik és állandóan nyaggatni fog. Nem is értem, hogy Lisa hogy képes ezt a fickót elviselni maga mellett. Mindenesetre érdekes. Mostani főnököm felé fordulok, majd a kérdésére csak elhúzom szám.*
- A főnököm egy tapló, csoda hogy még eddig nem rúgott ki senkit. De holnap felmondok, mert én ezt már nem bírom. * nyögöm ki.*
- Nem olyan sok, csak olyan harmincezer környékén van, de inkább spórolok rá.* mondom, aztán ismét kényelmesen hátradőlök a széken.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
13 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: