Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 8:31 pm

-Ch, faragatlan némber! *sóhajtok fel, majd oldalra fordítom fejem, hogy ne is lássam az arcát. Igen, sejtem hogy ezzel egy kisebb szócsatát kezdeményezek, de nagyon nem izgat. Sajnálom, ha szerelmem nem kicsit akad majd ki az esetleges kis "csevelyen", de én nem bírom magam türtőztetni egy olyan ember mellett, akinek sötétebb a kisugárzása bárkiénél, és akiről tudom, hogy masszívan gyűlöl, mint a szart. Én is őt, nem is kicsit. Tipikusan az az eset, aki felé csak a rideg énemet tartom. Minden szavára visszareagálok, ha pedig megsebez, csak még jobban támadok, a páncélomba visszahúzódva.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 8:01 pm

*Arcom rezzenéstelen arcal hallgatom kedvesem köszönését és majdnem sikerül elnevetnem magam az ellenszenvükön. Majd figyelem Becca válaszát. *-Értem. Szóval történt valami a másik munkahelyeden? *kérdezem miközben befejezem a papírok pakolászását majd egy csekkönyvet veszek elő. *-A munkaidő kötetlen lényeg hogy készlegyél a költségvetéssel, ha vannak ötleteid a hatékonyságot illetően mondhatod nyugodtan. De ha felhívlak jönnöd kell. Rendben?*kérdezem és kinyitom a csekkönyvet. *-Mennyi a hely amit kinéztél? *kérdezem nyugodtan. Biztos furcsa lehet számára a dolog hogy nem egy cégnek vagy épp étterembe fog dolgozni hanem egy magán személynek. De majd hozzá szokik. Meg amúgy is jobban fizetek mint bármelyik munkahelye.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:44 pm

* A szobába lépve valami hasonló látvány fogad, mint amikor bejöttem a házba. Szép, angol stílusú berendezés, szóval lényegében az, amit Lisa mondott még a Jeniliában. Steven köszönésféléjét eleresztem a fülem mellett, ugyanis nekem ne köszönjön ilyen ellenszenvvel. Ha én kedves vagyok másokkal, akkor elvárom, hogy ők is legyenek azok. De nem is érdekel ez a fickó, úgyhogy nem is nézek rá, csak helyet foglalok jelenlegi munkáltatómmal, aztán kérdésére csak nagyot sóhajtok.
- Van már egy-két hely, de csillagászati áron. * forgatom szemem, közben a katalógusban olvasott házakra gondolok. Igen, találtam egy jót, de sajnos még mindig nincs rá elég pénzem és nagyon úgy tűnik, hogy a pincérkedéssel felhagyhatok.*
- Borászat? Rendben, menni fog, viszont a határidőkről és a fizetésről még nem esett szó. * dőlök hátra a széken keresztbe font karokkal, közben kisöprök egy kósza tincset a szememből. Na igen, a vörös hajat kezdem unni, ráadásul rájöttem, hogy vasalással tökéletesen kisimíthatom a hajam. Talán befestetem, de inkább a jövőre bízom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:37 pm

*Hallom, hogy a lány már úton van befelé, egy személyzeti tag jelentése szerint. Kedvesemre pillantok, karba tett kézzel.*
-Háát.. igyekszem, de nem ígérek semmit. *mondom komolyan, majd az ajtó felé nézek. Hamarosan kinyílik, és Becca már be is lép rajta. Most még inkább irritál a külseje, de inkább nem szólok be. Nem akarok már most balhét csapni.*
-Szép estét neked is! *vetem oda hűvösen, de aztán elnémulok. Nem óhajtok beszélgetést kezdeményezni egy ilyennel.* ~Szép estét? Ez neki szép?! Khm, mindegy. Türtőztetem magam, elvégre csak rövid ideig lesz itt... Remélem. ~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:32 pm

*Felkelek és odalépek Stev-hez.*-Ugye jól fogsz viselkedni? *Kérdezem mosolyogva. Tudom mennyire nem bírják egymást. Tudom hogy tűrtőzteti magát legalább is amég Becca itt lesz. *-Meggérem utánna úgy tombolsz ahogy akarsz. *kacsintok rá, majd az ajtó felé kapom a fejem, és remélem nem Nanny az mert akkor egy kisebb fejmosárban lenne részünk az illemről. Szerencsére csak Becca az. *-Neked is jó estét. *mondom mosolyogva és az asztalhoz lépek. *-Ülj le nyugodtan. Sikerült már kinézned valami új helyet? *kérdezem érdeklődve ahogy néhány papírt egy mappába kezdek pakolni. Egyenlőre csak a borászatot bízom rá, mert még biztos bele kell rázódni. *-Nos egyenlőre csak a borászat ügyeivel kell foglalkoznod. Minden hónapban lesz költségvetési jelentés azokat kell majd átnézned. Van még kérdés?.*mondom mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:15 pm

* Az ajtó elég hamar kitárul előttem, gondolom van személyzet is, akik eléggé gyorsan kapcsolnak, ha jön valaki. Bárcsak nekem is hasonló életem lehetne... De én nem a pénzre hajtok, csak azért a mostani kis putri ahol élek, nem igazán megfelelő. Meg ki akarna egy két szobából álló házban élni? Na jó, nem is nevezhető háznak, maximum kutyaháznak. Ch... Utálom azt a helyet szőrörstül bőröstül. Az ajtó kinyílása után pár másodpercre már el is indulok. Kissé megszeppenten tántorgok be a hatalmas házba, majd ámulva pislogok körbe, persze ez arcomról abszolút nem olvasható le. Egy külső szemlélő csak a rezzenéstelen, komoly arcomat láthatja. A személyzeti tagok közül már ott vár egy emberke, aki minden bizonnyal el fog kísérni Lisához és Stevenhez. Az utóbbi személlyel nem ápolok túl jó kapcsolatot és nem is áll szándékomban ezen javítani. A férfi puszta jelleme és kinézete is irritál engem, de ezt most nem fogom kimutatni, muszáj lesz eltűrnöm. A lépcsőn felfelé haladva kíváncsian legeltetem tekintetem a berendezésen, hisz nagyon szép az összeállítás. Amint jobban elgondolkozok ezen, a kísérőm már meg is áll az egyik ajtónál. Kezemet a kilincsre helyezem és lazán belépek a szobába. Feltehetően ez a dolgozószoba, ha nem tévedek.*
- Szép estét! * biccentek feléjük, amint kiszúrtam őket az asztal környékén.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:07 pm

*A dolgozó szobában állok, Edennel együtt. Az ablak mögötti kinti tájat figyelem. Ismét lehull a sötétség. Nemrég az ég színes volt, de most csak feketében tündököl, az egyik kedvencemben. Hallom, hogy felcsendül a telefon, ha minden igaz, Rebecca fog jönni. Belsőleg már felkészültem az érkezésére, így nem lesz gond, ezt megígérhetem. Egy kék bermudanadrágnál és fehér atlétánál állapodtam meg ma, a lábamon pedig a nadrághoz illő saru van. Kedvesem felé fordulok, őt pásztázva, majd az ajtóra meredek, ami vészjóslóan sejteti, hogy bármelyik percben kinyílhat, a közelgő vörösség által.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:02 pm

*A dolgozó szobában ülök és a sokadik kávémat iszom miközben az iratokat figyelem. Élesen csendül a mellettem lévő telefon. Mikor felveszem arra hívják fel a figyelmem hogy látogatónk jött. Mivel úgy is mondtam Rebeccának hogy jöjjön mikor jónak látja ezért jóvá hagytam hogy be engedjék és valaki a személyzetből kísérje fel. Ma egy combközépig érő szürke testhezálló ruha van rajtam magasszárú magas sarkú fekete csizmával, és a hozzá illő fehérarany és gyémánt ékszerekkel. Hajamat magas lófarokban fogtam össze, de frufrum nem fogtam hozzá. *~Jajj. Remélen nem esnek egymás tnrkának Stevvel. Mert akkor játszhatom a villámhárítótt.~*sóhajtok egy nagyot. Nem akarom hogy baj legyem. Bízom a páromban hogy felnőtként fog viselkedni. És Becca is.*
//Ruha//


A hozzászólást Elisabeth Ellen Torchwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 09, 2013 7:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Grifith
Nellondi polgár
Rebecca Grifith


Főkarakter : Felicity Artmenson
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:30 pm

* A kis névjegykártyával a kezemben szelem át egész Nellondot, hogy megtaláljam Lisa otthonát. Vagy inkább mondjam, hogy kúriáját? Mert hogy ez nem egy szimpla ház az tuti. Amint az épület elé érek, szinte tátva marad a szám, hisz lenyűgöző látvány, ami elém tárul. Egy egyszerű kis munkával nem ilyen háza szokott lenni az embernek. No mindegy, lazán a kapuhoz lépek és benyomom a csengőt, minden bizonnyal valaki ajtót fog nekem nyitni, ha meg nem, akkor köszönöm szépen én leléptem. Mondjuk remélem, hogy erre nem kerül majd sor, mert ami a jelenlegi munkahelyemet illeti, nos...egy kicsit pipa lett rám a főnök. De most könyörgöm. Azért egész nap még se pattoghatok a konyhában, mint holmi konyhalány, mert én pincér vagyok. Nem tudom, hogy honnan a fészkes fenéből vette azt, hogy egy pincérnek a konyhában van a helye. Idióta! Kicsit megpróbálom magam lehűteni, fejemet nyomkorászom, közben nagyokat sóhajtozok, hogy valamennyire lenyugodjak. Egy fehér térd fölé érő ruhát vettem fel, mert ebben a dög melegben hülyeség lenne nadrágokban császkálnom. Vörös hajamat most egyenesre vasaltam és a fejem tetejére tűztem fel egy kontyba.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:43 pm

*Hamar kitálal mindent ami csak hirtelen eszébe jut. *~Látszik hogy a magány miatt könnyen bizalmába fogad bárkit. Kap egy kis figyelmet és már is boldog. ~*Halványan elmosolyodom miközben hallgatom. *-Persze foglalj helyet mindjárt jövök. *mondom és bemegyek a házba. Töltök neki egy pohár ásvány vizet majd visszamegyek. *-Tessék fogyazd egészéggel. *mondom mosolyogva majd leülök én is.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Auror
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Tek4fbc95f9f17529232628

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:33 pm

-Ha nem zavarok akkor egy kis időt szívesen eltöltök itt köztetek.Artemis vagyok és a nezabárban tanulok.Van egy daimonom is.Az iskola maga az nagyon szuper csak nekem nincsenek barátaim.Valamiért nem nagyon törődnek velem.Így már elég régóta vagyok magamban.Barátokat hiába próbálok szerezni nem kellek senkinek.Esetleg egy pohár vizet kérhetek?*Nézek a birtok úrnőjére.*-Amúgy a kapu volt nyitva nem állt szándékomban magánbirtokot sérteni.Bocsánat.*Kérek elnézést a nőtől és a férfi felé fordulok.*-Mire kíváncsi?*Kérdem majd várom a kérdéseket.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:24 pm

*Jókedvűen fejezem be a vacsorát, s nézek kedvesemre, amikor valaki betoppan. Rögtön odafordítom a fejem. Egy idegent pillantok meg, igen csak finom kör alakkal. Biztosan egy lány az, de a sötétben nem látom olyan jól, ezért felállok és a korláthoz sétálok, bár igazából nem a külseje érdekel, hanem az, kivel van dolgunk. Mondjuk azt állítja, a Nezabar diákja. Életemben nem jártam még ott, s nem is fogok egy darabig, mert teljesen hidegen hagy az az iskola.*
-És ha már itt tartunk, a suli téma után magadról is mesélhetnél. *toldom meg Eden mondandóját.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:14 pm

-Nyugi te lány nem eszünk meg. Csak furcsa hogy ilyen könnyen bejutottál. Biztos valaki nyitva hagyta a kaput. *mondom sóhajtva. *~Még szerencse hogy csak egy Nezás diák. Majd adok az őröknek azért. Könnyen meg is támadhattak volna. ~*gondolkodom ahogy nagyot sóhajtok. *-Ha már erre tévedtél fújd ki magad. *mondom. Nem akarok feltűnést kelteni hogy lehordó a sárga földig mert jobb ha az terjed el hogy egy egyszerű üzletasszony vagyok és nem a maffia vezére. *-Legalább mesélhetnél a suliról. Mert egy ideig biztos be nem teszem a lábam oda.*mondom és megint nagyot sóhajtok. Nem volt valami kellemes az első látogatásom. És egy ideig biztos nem mdgyek oda.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Auror
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Tek4fbc95f9f17529232628

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:03 pm

-Elnézést kérek nem tudtam,hogy magán területre kerültem.Inkább megyek is amúgy sem szeretek magamban ilyen messzire el jönni az iskolából.Még egyszer bocsánat.*Fordulok meg és indulok el arra amerről jöttem.Remélem nem jelentenek fel magán terület sértésért vagy valami másért.Igaz nem csináltam semmi olyat vagy igen??Nézek Milóra.*~Szerinted is valami törvénybe ütközőt csináltam?*Kérdem gondolatban tőle.*~Nem csináltál semmi olyat!*Válaszolja vissza.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 9:55 pm

*Megcsóválom a fejem. Tökéletesen jól laktam, nem kell mára több.*
-Nem, de te neked lehet nem ártana, ha többet ennél. A végén még eltűnsz! *mondom komolyan, majd az idegenre pillantok. Sosem láttam még erre felé, biztosra veszem, hogy annak az iskolának a diákja. Én csak örülök, hogy nem oda jártam, hanem még szülővárosomban, Phoenixben eegy másikba.*
-Üdv. * nézek rá hűvösen. Semlegesen érint a jelenléte. Felállok én is, s közelebb lépek a korláthoz, hogy jobban szemügyre vehessem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 9:49 pm

*Mosolyogva figyelem ahogy eszik. Jó nézni hogy milyen jó az étvágya. Én már befejeztem és a szokottól eltérően most sikesült a felét megennem. *-Kérsz még? *kérdezem mikor látom hogy befejezte. Hallgatom amit mond majd egyetértően bólintok. *-Igen most minden tökéletes.*mosolygok rá ahogy közelebb húzom a székem. Had bosszankodjö kicsit a házi démon. *-Örülök hogy így gondolod. *mondom majd felkapom a fejem az idegen lány jelenlétére. *- Szervusz. Mond csak hogy jutottál be a birtokra? *kérdezem ahogy egyik szemöldököm felhúzom. Kicsit meglepő hogy a mágiával és az ''embereimmel'' védett területre betéved. *-Elisabeth Torchwood vagyok. *mutatkozom be ahogy fölkelek és a terasz korlátjához lépek. *
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Auror
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Tek4fbc95f9f17529232628

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 9:33 pm

*Sötét és hűvös az éjszaka.Nem nagyon szeretek magamban kint mászkálni de ki csalogatott ez a kellemesen hűvös idő a kastélyból.Daimonom a nyomomban pálcám a kezemben ha valaki rám támadna.Nem messze tőlem két idegen diákot pillantok meg így arra felé veszem az irányt.Nem láttam őket még a suliban így kíváncsivá tettek,hogy kik ők és merre felé laknak.Mikor oda érek így szólók.*-Sziasztok!!Artemis vagyok és Nezás diák!És ti kik vagytok?*Nézek rájuk.*-Ne haragudjatok ha valamit meg zavartam nem akartam.*Kérek bocsánatot a vacsora maradék láttán.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 9:16 pm

-Na, nekem meg azért, amiért te velem! *pillantok rá, majd vissza az ételre. Felveszek egy falatot a számba és ízlelgetni kezdem. Igazán finom, nem csak az illata nyálcsorgató. Mivel elég nagyétkű tudok lenné néha, az étel hamar eltűnik a tányéromról. Miután végzek, megtörlöm a szám egy szalvétával és Edenre mosolygok.*
-Most minden tökéletes amúgy. Tetszik, hogy ilyen a terasz kialakítása, no meg a gyertyafények még jobbak. Nem is beszélve a vacsoráról. Igazán romantikus a ma este. *elvigyorodom jókedvűen.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:53 pm

*Megfogja a kezem és én bíztatóan megszorítom ahogy rámosolygok. Nagyon jó vele minden pillanat. Az ember hamar belefárad ebbe a fajta életbe ha egyedül van. De vagyok olyan szerencsés hogy rátaláltam a boldogságra. Majd mikor kihozzák a vacsorát el kell hogy engedjem a kezét. Nagyon jól néz ki a vacsora. És az illata is jó. *- Ugyan mit? Mert nincs mit megköszönnöd.*mosolygok rá ahogy nekilátunk a vacsorának. *-Amúgy nekem kéne köszönetett mondanom neked. Amiért velem vagy. *mondom egy idő után. Kellemes hangulatban töltjük el a vacsoránkat. Ezeket a nyugodt perceket nagyon szeretem mert mindenről megfeletkezhetek ilyenkor. *~Mien romantikus. Gyertyafényes vacszora a csillagos ég alatt. A vele töltött időt soha nem fogom elfelejteni. Történjék bármi. ~*gondolkodom ahogy befejezem vacsorám majd rá pillantok. Nem szoktam túl sokat enni. Csoda ha a felét megtudom enni annak az adagnak amit elémraknak. Ezzel tudom a leginkább bosszantani Nanny-t az úgy mond ''dajkámat'' mivel néha olyan mintha még mindíg kislányként kezelne.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:34 pm

*Vidáman cseverészek vele, majd egy kedves, cinkos mosolyt ejtek felé. Kinyújtja a kezét, én pedig szorosan megfogom. Magam sem tudom, hogy tudnám visszafogni magam az ő közelében. Egy igazi ragadozó, aki körül csakúgy szikrázik a levegő, ha pedig beszállok a játszmájába, rögtön lángba borul minden. Egy őrjítő lángba, amit csak nehezen, de el lehet viselni, és ami igazából nagyon jó, legalább is szerintem. Élvezem a jelen pillanatot, így kettesben a teraszon, ám hamar kihozzák a vacsorát, így el kell engednem a kezét.*
-Köszönöm, neked is. *mosolyodom el, majd villát és kést ragadok, majd nekikezdek az evésnek. Igazán szépen néz ki az étel, kíváncsi vagyok, hogy milyen íze van.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:25 pm

*Látom hogy túlzottan nem zavarja Nanny. Nehéz hozzá szokni de nem lehetettlen. Remélem neki sikerül. Majd elnevetem magam a reakcióján mikor megtudja mennyire régimódi a házvezetőnő. Na igen. Cinkos mosolyt villant. Én is rá morolygok. Majd kinyújtom a kezem hogy megfogjam a kezét. *-Majd óvatosak leszünk. *mondom hallkan de nem engedem el a kezét. Mondjunk nem hiszem hogy bírnánk az önmegtartóztatást. Egyikünk sem az a típus. Hisz én három évig kerültem a férfiakat meg úgy minden embert, és mikor először feküdtem le vele majd letéptem róla a ruhát. Nehezen áltam meg hogy ne vessem rá magam azonnal. Mikor megjelennek a vacsorával csak nagyon nehezen engedem el a kezét. *-Köszönjük. *mondom és a személyzet hangtalanul eltünik. *-Jóétvágyat. * mondom mosolyogva ahogy nekilátunk a vörösboros kakasnak. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:07 pm

*Meglepődök, amikor kiderül, hogy ő is egy démon. Nem nézném ki a vénlányból. Mondjuk tény, hogy elég barátságtalan pillantása van és úgy az egész kisugárzása taszító, de ezt leszámítva semmi problémám vele. Tök semleges nálam, csak a két illetett lány húz elő belőlem bármilyen különös és heves reakciót.*
-Oh értem! *komolyodom el, amikor szerelmem megemlíti a természetének okát. Gondolom Angyal halála óta nem hogy nem beszél, hanem el is zárkózik mindenkitől, aki csak a közelében van.*
-Ez rémes! Szabad országban élünk! *húzom a szám. Most bizonyodik be, hogy tényleg régimódi a felfogása. Hűha, valaki nagyon lemaradt a mai korral! A 21. században élünk, nem a régebbi időkben.*
-Igen, nem árt, ha óvatosak vagyunk. *jegyzem meg egy cinkos mosoly kíséretében, bár nem nagyon érdekelt, mit reagálna a nő, ha meglátna csók közben.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:51 pm

*Mikor kimegyünk a teraszra meglátjuk hogy már megterítettek. *-Igen már jól vagyok. Amúgy bocs Nanny miatt. Nem egy barátkozós típus. Meg... hát Ő egy démon. *mondom ahogy az asztalra könyöklök összefűzöm ujjaimat és kezemre támaszmom állam. *-Mióta Angyal magához vett azóta ismerem. Mindíg gondoskodott rólunk. De mióta Angyal meghalt alig beszél. *mondom hallkan. *-Ő még azt is rossz szemmel nézi ha megcsókolsz úgy hogy jobb ha több dolgot nem kötünk az orrára. *mondom kacsintva egyet. Szerintem rendesen kiakadna.*- Elég régi módi és még mindíg azt a hitett valja hogy a nászéjszakáig tabu a szeretkezés. *fogom a fejem és kissé megcsóválom. Mondjuk nem tenne semmit de nem nézné jó szemmel. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:31 pm

*Érzem hogy Eden már távozna. Abból következtetem ezt ki, hogy a karomat cibálja, s ezzel engem is, így megindulok utána, ki a teraszra. Helyet foglalok vele szemben. Egy kerek asztal előtt ülünk, amin vörös terítő áll, rajta két sárga gyertyával, amik pont égnek. Úgy látszik, valaki tényleg számított a kinti vacsora ötletére. Igazán romantikus így a helyzet.*
n-Nincs semmi. * csóválom fejem. * -Egyébként már jobban van az oldalad? *kérdezem, a szemeibe nézve. Még most is lenyűgöz az a barna szempár.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 6:44 pm

*Stev letesz a földre és bemutatkozik Nanny-nek. Ő csak biccent hogy megértette a dolgot. Na igen ez Nanny a szószátyár házi démon. *- Nanny a vacsorát a teraszon fogyasztjuk. *mondom mosolyogva mire megint bólint majd készülődni kezd. *- Köszönöm Nanny.*mosolygok rá majd megfogom Stev kezét és kicibálom a konyhából. Kimegyünk a teraszra él leülünk az asztalhoz. Végre kicsit lehűlt a levegő. Halványan dereng a lámpa fény bentről, és látszik hogy a személyzet számított a kinti vacsira mert két gyertya világít az asztalon. És meg van már terítve. *-Baj van? *kérdezem kíváncsian. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
14 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: