Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:47 pm

*Mégszorosabban von magához. Érzem hogy a sírás által megkönnyebbülök. Nem tudom meddig zokogok. De érzem ahogy ellazulnak görcsös izmaim. Úgy érzem hogy az a bizonyos pohár teljesen kimerül. De hirtelen nem bírom megtartani magam. Szédülök és homályosan látok. Úgy látszik idegileg teljesen kimerültem. Teljesen zsibbatnak érzem magam. Soha nem éreztem még így magam. *-Sajnálom. Nem tudom mi van ma velem.*suttogom és szorosan lehunyom a szemem. Erősen kerülget a rosszullét. De nem adom meg magam a közelgő sötétségnek. Nem tudom miért van. Talán ennyire kimerültem volna? Lehet. *-Nyugi majd elmúlik.*suttogom remélve hogy meghallja amit mondok neki. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:32 pm

*Látom, hogy görcsösen markolássza a pólómat. Még szorosabban ölelem magamhoz, miközben patakozni kezdenek a könnyei. Érzem a meleg, sós könnycseppeket. Elég szaporán hullanak nyakamba, majd folynak végig hátamon.*
-Sss, nincs semmi baj! *próbálom nyugtatni, miközben a hátát simogatom. Rossz így látni őt, hogy keservesen zokog. Maga is olyan, akár egy angyal, aki sok fájó sebet visel a testén és lelkén egyaránt. Biztosan fájó seb neki ez, és a hajózást illetően is csak azért ment el, mert valami fontos elintéznivalója lehetett. Nem tudtam, mi az, de azt igen, hogy lehet az is közrejátszik a kiakadásában.*
-Nyugodj meg! *mondom halkan, majd elnémulok, hogy fel tudjon szabadulni a sírás által. Remélem, hogy ezután már könnyebb lesz neki minden és hogy visszaszerzi majd a jókedvét.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:13 pm

*Felrémlenek előttem azok a percek mikor meghalt Angyal. Hallom Stev szavait de most nem tudok figyelni. Túl gyorsan és túl mélyre sülyedek a kétségbe esésben és az emlékben. Csak az rángat vissza hogy szorosan magához ölel. Hirtelen nem is tudok reagálni majd megerednek könyeim és érzem hogy ha Ő nem tartana össze esnék. Kétségbe esve kapaszkodom felsőjében és néma zokogásban török ki. *-Sajnálom. *suttogom hallkan görcsösen belé kapaszkodva. Nem rég megöltem azt aki elárult és úgy látszik most telt be a pohár nálam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:00 pm

*Megérintem a festményt, s puhán végighúzom rajta. Érzem, hogy minden érzelem amit csak bele vittek, amit csak a nő átélt, lassanként átömlik belém. Olyan vagyok, akár csak egy szivacs, aki felnőttként is nagyon érzékeny a környezetére, a környezetében élőkre, no meg erre a lágy színű csodára. Miután végzek, nyugodtan leengedem magam mellé karom, s Eden felé fordulva hallgatom végig válaszát.*
-Az olyan angyalokat sajnálom a leginkább, akiknek összetörik a lelkük. Elég érzékeny teremtések, és ha egyszer összezúzzák a kis világukat, csak nehezen tudnak újat építeni. *tanakodom el. Megremegteti a lelkem ez ez az egész. A szobában kissé szomorkás hangulat uralkodik most, ami rögtön megcsap engem is.*
-Értem és.. Igazán sajnállak mindkettőtöket. *komolyodom el, majd odamegyek hozzá és szorosan átölelem erős karjaimmal, csak hogy érezze, továbbra is itt vagyok mellette és sosem hagynám el. Főleg most, hogy kissé elkeseredik.*
-Sajnos csak elképzelni tudom, milyen élete lehetett neki, és neked. De ő biztosan egy jó helyen vagy, ahogy te is. Soha többé nem kell egyedül bolyonganod, attól tartva, hogy elragad a magány és a lelked ténylegesen magával ragadja a semmibe. *felelem halkan, félig még a gondolataimba temetkezve.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 4:44 pm

*Mosolyogva figyelem ahogy megérinti a festményt. *-Lehet törékenynek látszik de nem volt az. Határozott és erős volt. És nem rettent meg senkitől, ha kellett kegyetlen volt.*mondom majd csak biccentek mikor megkérdezi hogy ő volt a nevelőanyám. *-Igen Ő volt aki felnevelt. Angyal volt kinek összetört a lelke. Soha nem mondta el hogy mi az igazi neve. Mindenki csak Feketeangyalnak hívta. De velem mindíg kedves volt mintha csak a saját lánya lennék. És varázsolni is Ő tanított. *mondom ahogy ránézek. *-Kicsit sajog a lelkem mikor arra gondolok hogy Ő saját lányaként nevelt de csak akkor szólítottam anyának mielőtt meghalt.*mondom és lehajtom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 4:28 pm

*Hamarosan kiszáll az ölemből, majd megfogja a kezem és vezetni kezd. Automatikusan követem, mert mutatni szeretne nekem valamit. Csak bólintok, majd nyugodt, ugyanakkor tempós léptekkel haladok mögötte, míg nem beérünk a könyvtárba. Ott a kandalló felett egy fehér szárnyú, hosszú fekete ruhás nő képét pillantom meg. Barna haja lágy hullámokban omlik vállára. A tartása kissé szomorú, mégis finom és határozott. A bőre világos és hibátlan. Kellemes érzés lenne megérinteni. Csodálkozva lépek közelebb, s megérintem. Óvatosan húzom végig kezem rajta, mintha csak attól félnék, hogy miattam eltűnik az a törékeny lélek a képről, vagy netán maga a festmény leesik, noha erős a rögzítése. Kis idő után elhúzom a kezem, s Edenre nézek, csillogó szemekkel.*
-Igazán szép! * jegyzem meg elismerően. * -Ugyanakkor nagyon törékeny egy ember. Nagyon vékony. *nézek újra a képre, majd rá, de ezúttal már nem fordítom el a fejem*
-Szóval.. tényleg volt ő a nevelőanyukád?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 4:09 pm

*Halkan felnevetek a vidámságán. Jól érzem magam mellette. Majd mikor eszembe jut angyal kicsit elszomorodom. Felkelek az öléből és megfogom a kezét. *-Gyere mutatok valamit. *mosolygok halványan és magam után húzva, elindulok a könyvtárba. Ott a kandalló előtt megállok mert felette van egy festmény ami Fekete angyalt ábrázolja. *-Ő a nevelőanyám Feketeangyal. Ő tanított meg mindenre amit tudok. Neki köszönhetem hogy életben maradtam.*mondom mosolyogva. Tiszteltem mint anyámat. És be kell valjam nagyon hiányzik. *-Hiába nevelt bűnözőnek hálás vagyok neki. *teszem hozzá. Kíváncsian figyelem Stev reakcióját, hogy mit szól hozzá hogy egy angyal nevelt fel.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 3:53 pm

-Örülök, hogy tetszenek neked. *puszilom meg homlokát, majd elhúzom fejem és végighallgatom őt.*
-Valóban előttünk az élet. Nagyoooon sok időnk van még! * mondom vidáman, aztán meghallom az idézetet, ami még jobb kedvre derít. * -Igen, tényleg igaza van. Nagyon bölcs lehetett az az ember, kár is, hogy én nem ismerem. *csóválom a fejem, majd kifújom magamból a levegőt.* ~Valóban magányosak voltunk hosszú ideig, de ennek már vége. Egymásra találtunk, most pedig itt élhetünk együtt, egy csodás házban, Nellond palotanegyedében. Túl szép álom, hogy el tudjam hinni. Sosem voltam még ilyen boldog, de most határozottan az vagyok.~ *gondolom magamban, miközben egy gyengéd csókot nyomok Eden ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 3:32 pm

*Miután visszaül mellém az ölébe ültet és az arcomat cirógatja. *-Reméltem hogy ezt mondod. Szerintem szépek a szemeid. *mosolygok fel rá. Elmagyarázza hogy azért nincsenek barátai mert túlzottan is változékony a hangulata. És hogy én még nem igazán tapasztaltam meg. *-Még van idő rá. Hisz előttünk az élet. *mondom mosolyogva. *-Tudod angyal sokszor mondogatott nekem valami olyasmit hogy ''Időnként az ember megégeti magát. Sokszor
megperzselődtem. Egyszer-kétszer ropogósra is
sültem. De meg kell tanulni együtt élni a tűzzel.'' És szerintem igaza van.*monom hallkan. *-Mindkettőnknek meg kell tanulnia a tűzzel együtt élni, hisz nagyor sokáig magányban éltünk. *magyarázom neki.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 3:15 pm

*Ismerős az, amit mond. Én is pont így vagyok a dologgal.*
-Én sem, de így a jó, mert látod, hogy szeretlek, és azt hogy fontos vagy nekem. *felelem rá kedvesen, miközben a lábai alá nyúlok és az ölembe veszem, miután leteszem az ő poharát is az asztalra. Az arcát kezdem el cirógatni, miközben hallgatom, amit mond.*
-No rendben, akkor marad továbbra is az eredeti színében! *kacarászom, ezután az arcára pillantok. Még mindig el van pirulva. Annyira aranyos!*
-Nekem sem. Igaz, jól bírom, de nem szeretnék becsiccsenteni tőle. Tudod, néha előfordul velem az, hogy a kevésbé erős italoktól is képes vagyok berúgni, és akkor csak még kiszámíthatatlanabb a viselkedésem, ami háát.. így is az. Sok ember pont ezért utál, mert olyan változékony vagyok, akár az időjárás, bár te még nem nagyon tapasztaltad.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 2:59 pm

*Vigyorog a zavaromon. Miután kiürültek a poharak lerakja őket az asztalra. Majd mikor visszaül magához szorít. *-Valahogy mióta veled vagyok nem bírom elrejteni az érzéseimet. Legalább is előled nem. *mondom zavartan. Majd felkapom a felem mikor azt mondja valami szemszín változtató bájital kéne neki. *-Azt meg ne próbáld. Pont úgy jó a színe ahogy van. *szólok rá. Majd vöröslő arcom elfordítom. *-Legalábbis engem mindíg megbabonáz. *mondom és vörös arcomat úgy rejtem el hogy hozzá bújok.*~Ajj. Miért viselkedek úgy mint egy szerelmes kamasz? ~*gondolkodom ahogy fejem el kezd zsibogni, amiből tudom hogy nem kell több pezsgő mert az hamar üt és nagyot. Valahogy a pezsgőre érzékeny vagyok. *-Azt hiszem nekem már nem kéne több pezsgő.*mosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 2:46 pm

*Megkérdezi, hogy baj van -e. Megcsóválom a fejem, majd elvigyorodom. Tudom, hogy sejti, nyomja valami a lelkem, de most nem akarom fárasztani őt. Inkább csak élvezem a jelen helyzetet, hogy édes kettesben lehetünk. Látom rajta, hogy zavarban van, aztán még el is pirul, tekintetét pedig lesüti. Aranyosnak találom így. Most már fülig vörösödik, és  tovább kortyolgatja a pezsgőjét. Én is beleiszom az enyémbe, miután koccintunk is persze, majd lerakom a kiürült poharat az asztalra, magamhoz szorítva őt. Egy húzásra megittam az italt, ebből is látszik, hogy jó torkom van.*
-Mi az? Elvesztem a szemeidben, édes. No meg cuki vagy, amikor kiül az arcodra a zavartság. * vigyorodom el szélesen. * -Tényleg? Szerintem pedig rémesek a szemeim. Néha nem is értem, miért jég kék. Talán egy szemszín változtató bájital segíthetne rajta.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 2:31 pm

*Megcsóválja a fejét és azt mondja nincs baj. Tudom hogy van valami baj de nem firtatom. Közelebb ül hozzám, és én mosolyogva figyelem. Még mindíg zavarba tud hozni csak annyival hogy rámnéz. Apró kortyokban fogyasztom italom hogy megnyugodjak de zavarom nem akar elmúlni. Halvány pírrel az arcomon mosolygok rá.*-Mi az? *kérdezem meg végül, hogy legalább mondjak valamit. *-Még mindíg zavarba tudsz hozni a pillantásoddal.*mosolygok rá majd félre fordítom a tekintetem és érzem hogy ok nélkül fülig pirulok. A pezsgőt zavaromban hamar megiszom. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 2:17 pm

*Éberen figyelem őt, közben megint csak elgondolkodom. Rossz szokásom, hogy sokat tanakodom az olyan dolgokon, amik nem hagynak nyugodni, egy másik pedig az, hogy nagyon változékony a hangulatom, akár az időjárás. Egy kicsit megint csak feszült vagyok, de nem tart tovább pár pillanatig. Mikor Eden megkérdezi, baj van -e, csak megcsóválom a fejem. Nem akarom, hogy miattam aggódjon. Épp elég hogy az utóbbi időkben is ezt tette.*
-Nincs semmi bajom, ne aggódj miattam! *ülök közelebb hozzá, a szemeit fürkészve.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 9:14 pm

-Rendben akkor igyunk az új otthonunkra és a jövőnkre. Kettőnkre.*mondom halkan. Látom rajta hogy valami baj van. *-Édesem mi a baj? *kérdezem ahogy megérintem a kezét. Nem tudom mi a baj és aggódom hogy valami nagy baj van. *- Tudod hogy elmondhatod.*mosolygok bíztatóan. Sejtem hogy az új asszisztensel van baj de nem vagyok benne biztos. Már a teázóban is feszült volt a hangulat. Remélem nem haragszik rám azért hogy felvettem Beccát.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 9:02 pm

*Nem tépelődök a történteken, mert sikerül megnyugodnom. Egyedül Az idegesít, hogy Rebecca azt mondta, holnap ugrik be. Nos, nem választ el sok attól a naptól. Rá kell jönnöm, hogy nagyon nem csípem őt, mert van valami a kisugárzásában, ami nagyon taszít, ha csak a közelemben van. Amikor rápillantok, minden hajszálam égnek áll.*
-Mondjuk erre a csodás házra amit szereztél, és a jövőre! *pillantok le rá, ahogy letelepedik mellém.* ~Ha közel merészkedne hozzám, én odébb állok. Nem csípem a búráját, és ő sem az enyémet. Lehet nem is kell lelécelnem, hiszen biztos nem kell sok idő és elhagyja a házat.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:52 pm

*Ahogy kinyitom az ablakot meghallom a pezsgősdugó hallk pukkanását majd megfogom a poharam és leülök mellé az ágyra.*-Szés mire igyunk? *kérdezem mosolyogva. Mindketten nyugodtak vagyunk. Végre Ő sem tépelődik a történteken, aminek nagyon örülök mert nem szeretem ha miattam aggódnak. Kicsit elgondolkozom a másnapon mert a jelentéseket elméletileg hamarosan megkapom. *~Lehet Stev a társam de egy asszisztensre is szükség lesz.~*tervezgetek magamban. Sajnos a rossz szokások sokáig megmaradnak és rajnos az én legrosszabb szokásom hogy a munkámba temetkezek. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:39 pm

-Jövök, ki nem hagynám! *bólintok és követem őt a hálószobába. Míg ő villanyt kapcsol, és kinyitja az ablakot, én a pezsgővel bíbelődöm. Szerencsére nem makacskodik, hamar lejön a teteje, utána könnyű szerrel töltök mindkettőnknek a drága, törékeny poharakba. Leteszem az üveget az asztalra, majd felkapom a magam poharát és leülök az ágy szélére. Ha esetleg rám törne egy ájulás, ezúttal nem a földön esek majd el, bár nem vagyok egy ájulós fajta, és nincs különösebb ok sem, ami ki tudná váltani belőlem. Most jól vagyok, vidám a kedvem, ez főleg abban nyilvánul meg, hogy végre beszélek. Idáig nem nagyon tettem, mert túlságosan a gondolataim közt ragadtam hozzá, de Edennek sikerült teljesen felébresztenie. Azon agyalok csak, hogyan tréfáljam meg kicsit.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:25 pm

*Mikor odaér hozzám lágyan megcsókol. *-Rendben akkor pezsgő. *suttogom zavartan. Majd mikor elmondja hogy érez elmosolyodom. Örülök hogy így érzi és hogy gyógyír vagyok a sebeire. *-Igen Stev nagyon szeretlek. És örülök hogy így érzel. *Mondom el neki. Átölelem majd lassan visszafordulok a szekrényhez. Kiveszek egy üveg pezsgőt majd a dohányzóasztalra kikészített poharak közül felkaptam kettőt.*-Gyere menjünk vissza mosolygok rá és lápujjhegyre állva adok neki egy csókot. Majd elindulok kifelé hátrálva. *-Na jössz? Nem érdemes kihagyni egy francia pezsgőt. *vigyorgok az ajtóból. Mikor visszaérünk hálóba csak az egyik éjeli lámpát kapcsolom fel mert nincs utca lámpa, sem telihold ami világítson nekünk. *-Kinyitnád a pezsgőt? *kérdezem majd az ablakhoz lépve kigyitom hogy a friss esti levegőt engedjek be.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:02 pm

*Elgondolkodom pár pillanatra.*
-Legyen pezsgő! * mondom vidáman, miközben egyre csak közeledem hozzá. Végül megállok előtte, és egy gyengéd csókkal illetem meg őt. * -Én is hasonlóan érzek. Mondjuk én a lelkemet nem éreztem halottnak, de éreztem, hogy beteg. Beteg, mert az életem nagy részéből hiányzott az a személy, aki szeretne. Te viszont szeretsz, és én is téged. Ahányszor csak veled vagyok, úgy érzem, hogy gyógyulásnak indulnak a régi sebeim, és lassan eltűnnek, mintha nem léteztek volna, soha. *végig komolyan beszélek, a szemeibe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:47 pm

*Végig Őt figyelem ahogy hozzám beszél. *-Vörösbor vagy pezsgő? *kérdezem de még mindíg őt figyelem. *-Igen de előtted senki iránt nem éreztem így. Te vagy az egyedüli aki képes volt belopni magát a szívembe. Te vagy az első aki képes volt visszahozni engem az életbe. Mert már nagyon régen halottnak éreztem a lelkem. De neked sikerült értelmet adnod a létemet. *mondom ahogy egy pillanatra lehunyom a szemem, majd felkapom fejem mikor észreveszem hogy felém közeledik. Kicsit hátrébb húzódnék csak a hátam mögött van a szekrény. Mosolyogva nézek rám ahogy próbálok a szekrénybe préselődni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:29 pm

-Valami kevésbé erőset, ha lehet! *válaszolom, majd csípőjére tekintek. Tetszik, ahogy ringatja. Tuti azért csinálja, hogy hergeljen, ami sikerül is neki. Még mindig vigyorogva követem őt, a dolgozó szobába.*
-Bármi jó, rád bízom magam! * felelem vidáman, majd mikor rákérdez mi a baj, csak legyintek. * -Nincs semmi bajom, ne aggódj. Csak elmerengtem azon, hogy alig pár hete ismerjük egymást és máris olyan erős a kapcsolatunk, hogy soha a büdös életben nem szakítana szét minket senki. Másnál ez évekig tartana, de nálunk gyorsan haladtak a dolgok. *lépek közelebb hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:17 pm

*Ha Ő akkor nincs lehet nem úszom meg épen azt a kalandot. Elmosolyodom mikor azt mondja ihatnánk valamit, ünneplésként. *-Ez jó ötlet. Mit szeretnél? Valamhi erőset vagy kevésbé erőset? *kérdezem ahogy elengedem és elindulok az ajtó felé. Szándékosan ringatva a csípőmet. Nem túlzottan csak annyira hogy hergeljem. Átmegyek a dolgozó szobába ahol a hűtött bárszekrény található. Kicsit áldogálok a bárszekrény előtt. Még mimdíg elgondolkodok azon hogy jutottam el idáig. De ez nem is olyan fontos. Mert végre haza találtam és nem hagyom hogy ez megváltozzon. Nézelődök az italok között majd hátra nézek. *Mit kérsz? *kérdezem ránézve. Kíváncsian figyelem mert nem tudom miért tekint rám ilyen furcsán. *-Mi a baj? *kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:55 pm

*Emlékszem rá. *bólintok. Soha nem felejtem el azt a napot, amikor felbukkant egy vámpír banda ott, ahová szórakozni mentünk, s a hipnotikus zenéjükkel elragadták tőlem azt, akit szeretek. Ha baja esett volna, nem hagytam volna életben őket.*
-Oh, értem! * kacagok fel, majd rávigyorgok, jókedvűen.* -Mondjuk ihatnánk valami jót arra, hogy van házunk, hogy együtt vagyunk, teháát úgy erre az egészre. *válaszolom, mikor azt kérdezi, mit tervezem.*
~Teljes szívemből szeretem őt.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:38 pm

*Nagyot sóhajtok mikor végre megnyugszik. Örülök hogy egyetért velem. *-Miért haragudnék rád? Ez csak egy véletlen baleset volt. És már egyszer bebizonyítottad nekem hogy bármitől megvédenél. Emlékszel a Holtlelkekre? Ha ott nem szedsz le a színpadról lehet engem is megharap az a vámpír.*mondom hallkan. Nem szeretem ha butaságokon rágódik. Kicsit elmosolyodom mikor megkérdezi mikor lesz kész a szoba. *- Khm... a hálónk már kész van. *mondom és pajkosan rákacsintok. Szeretem ha vidám mert jól állneki a vidámság. *-Csak a dolgozó szobából hiányzik egy két dolog.*mondom és átkarolom a nyakát. *-Miért amúgy mit tervezel? *kérdezem kíváncsian mert sajnos nem látok a fejébe.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 16 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
16 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: