Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:07 pm

- Gusztustalan. * Ennyivel nyugtázom a nyálfröcskölést, majd letörlöm az arcom, és ölbe teszem mindkét kezem, majd díva módjára kihúzom magam, és hátat fordítok Stevennek, kicsit előrehajolok, jelezve ezzel a kedvesnek nem mondható gesztust, amit neki szánok. Ennyivel letudom a kis vitánkat, látva, hogy végre belefojtottam a szót. Igazán nem érdekel ki ijedt meg a pofonra, nagyobbat is ütök ha kell. Ami nem is lenne olyan nehéz... De úgy tűnik nem szándékozik visszatámadni. Egyelőre. Persze minden reflexem készen áll a védekezésre, majd hirtelen egy hangos füttyentés miatt a fülemhez teszem a kezem. *
- Áucs. * Nyugtázom, majd hirtelen ötlettől vezérelve egyszerűen hátat fordítok mind a kettejüknek. Gonoszul mosolygok a földön heverő kis áldozatomra, de még azért hátrafordulva néhány szót intézek a párnak. *
- Rendben van. De tudnod kell, őt most magammal viszem, és ha kiderül, hogy te voltál, és nem vallottad be, minden bűntársad egy gerinctelen, gyáva alakként fog ismerni életed végéig, aki nem tudott elbánni egy nem is olyan idős lánnyal. * Kacsintok rá Stevenre ravaszul mosolyogva, és már repülnék is fel, ruhájánál fogva a kis kémet, kivéve, ha valaki meg nem állít... *
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:47 pm

*Fejemet fogom a vitájuk miatt, majd kikerekedik a szemem, mikor pofon vágta Stevent.*-Jó, szerintem, kicsit higgadjatok le. Nem szeretném ha elfajulnának a dolgok.*mondom majd a bejáratnál ácsorgó Nanny-ra pillantok. Óvatosan megingatom a fejem, hogy ne tegyen semmit. Vitájuk egyre jobban erősödik és nekem is felmegy a pumpa. Nagyot füttyentek. *-Na most már nekem is elegem van. Lehetne higgadtan megbeszélni?*kiabáltam velük és dühös pillantásokat vetek rájuk, és most még az sem érdekel, hogy Cat mennyivel erősebb nálam. Ha muszály kiállok ellene ha kell.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:34 pm

*Látom Caten, hogy dühös. Hát rohadtul nem izgat, s az sem, mikor felképel. Komor, szúrós tekintettel pillantok le a kék hajú cafkára.*
- Fulladj meg! *sziszegem hűvösen képébe, mikor közel hajol hozzám. A nyálam szétfröccsen, ahogy erőteljesen kipréselem fogaim közt ezt a két szót. Első mondatával sem törődöm. Miért izgassam magam ilyen kis apróságok miatt? Fő a nyugalom.*
- Ooh, dehogy is nincs, főleg, ha az illető démon! *bólogatok hevesen, karba tett kézzel.*
- Különben is egy utálatos alak vagy és biztosan a diákok is irtóznak tőled. Mi van, ha az egyik ilyen küldte rád, hmm? *kérdezem érdeklődve, leplezve azt, hogy én tettem volna.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:17 pm

* Még hogy én bőszítem fel őt? Akkor ez úgy tűnik kölcsönös... Viszont halvány lila gőzöm nincs mire fel van ekkora szája, mikor mindketten tudjuk, hogy egy csatának kettőnk között mi lenne a végeredménye... És ez dühít, de nagyon, ugyanis nem akarok nekiugrani, de szívesen torkon harapnám, ami fura, mert nem vagyok vámpír, de olykor nekem is lehetnek hasonló vágyaim... Engem kicsit sem szórakoztat semmi, meg akarom tudni miért küldte rám ezt a barmot. Viszont beszólásait, és hogy megpróbál porig alázni, azt nem fogom tűrni. Vérig sért a szavaival, ezért visszakézből csapom arcon. No nem olyan erősen, csak épp hogy csattanjon. *
- Valóban? Én pedig csodálkozom mit eszik egy olyan kifinomult nő mint Lisa egy ilyen hústornyon mint te! * Vágok vissza dühösen, ügyet sem vetve Lisa csitítgatására. Szeretem ha félnek tőlem az emberek, legalábbis azok, akikhez nincsen semmi közöm, de őszintén nem az a célom hogy Lisát félemlítsem meg. És nem, nem fogok maradandó kárt okozni Stevenben, legfeljebb ha nagyon kiprodukálja. *
- Ó igen cukifiú? Nem tudom ki siránkozott a párját keresve a kikötőben. * Sziszegem nagyon közel hajolva hozzá, így valószínűleg csak ő hallja, majd ismét valamelyest eltávolodom tőle. *
- Hogy mi lenne? Az, hogy ez jogsértés! Nincsen jogod valakit felbérelni ahhoz, hogy figyelemmel kövesse a mindennapjaimat! Ez aljas kémkedés! De akkor lássuk... Mivel te vagy az egyetlen nyilvános utálom Nellondban... Vajon ki is tette volna?


// Olvad. //
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:45 pm

-Tényleg? *kérdezem meglepődve. Soha nem veszem észre, hogy néz rám a többi nő, mert nem érdekel. Hiszek a szavának és sajnálom, ha féltékeny, de sosem néznék fel más nőre, őt kivéve. A kérdésre felvonom egyik szemöldököm. Nem, soha senki nem veszi majd át a helyét.*
-Megígérem! *csókolom meg újra, majd gyengéden magamhoz ölelem. Már csak abban kell reménykednem, hogy el tudjuk csípni azt a tettest, báár jelen helyzetben ő számít mos a legkevésbé.*
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:28 pm

*Mosolyogva bújtam hozzá. Örülök hogy ezt mondja. Tudom hogy egy nagy gyerek de én ezt nem bánom. Még illik is hozzá.*-Tudod mindíg amikor a városban sétáltunk mindíg féltékeny vagyok mert láttam hogy néznek rád a nők. *mondom hogy másfelé tereljem a témát. Ténydg nagyon féltékenynek érzem magam. Mert nem szeretem mikor úgy néztek rá mintha fel akarnák falni.*-Megígéred hogy nem lesz másik nő az életedben?*kérdezem komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:14 pm

*Belemosolygok a hosszú csókba, végül megszakítjuk, hogy levegőt vehessünk. Percekig tart a dolog, aminek nagyon örülök. Minden pillanat varázslatos, amit vele tölthetek el, nem is tudom, mi lenne velem nélküle.*
-Én is, hogy végre akad egy normális ember, akit teljes szívemből szeretek! *továbbra is mosolygok, ma azt hiszem töretlen a jókedvem. Utoljára évekkel ezelőtt éreztem így, csak amióta vele vagyok, azóta érzem úgy, hogy visszatértem teljesen, lélekben. Igaz, néha olyan vagyok, mint egy nagy gyerek, ez eleve a jellememhez tartozik. Amiatt alakult ki, mert sosem akartam igazán felnőni, de tudtam, muszáj ahhoz, hogy váljak valakivé. Hogy ember legyen belőlem, fel kell nőnöm, így megtettem, most pedig itt állok a közös házunkban egy olyan nővel, akit nem hagynék el sosem. Valószínűnek tartom, hogy a síron túl folytatjuk a csevegést, ha már megöregedtünk és beáll a halál.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:03 pm

*Nagyon jól esett a csókja. Képes volt megnyugtatni, és bátorságot adni számomra. *-Pedig minden nap hálát adok az égnek hogy te velem vagy.*mondom mikor megszakítjuk a csókot. Hozzá bújtam és hallgattam szívverését. Megnyugtat, és ellazulok. Képes vagyok tisztafejjel gondolkodni. És hinni hogy sikerül visszaszerezni a látásom.*-Szeretlek.*mosolygok rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 4:47 pm

*Azt szeretném, hogy higgyen magában és bennem. Bár nem tudom, tényleg beválik -e a főzet, én bízni fogok a hatásában, ahogy magában az öreg lányban is, hiszen ő jó lélek, akkor is, ha a tekintete mást sugall. Segített régen Edenen, később rajtam is, most pedig ismét Neki van rá a legnagyobb szüksége. Felállok, s kissé eltávolodom, elég helyet hagyva neki a felálláshoz.*
-Én is téged, ezt meg ne köszönd, mer tudod, hogy szívesen teszem. *veszem suttogóra hangom, majd lágyan bekapom ajkát és átadom magam az élvezet pillanatának.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:40 pm

*Hinni akarok neki. Mert bízom benne. A legmesszebb menőkig bízom benne.
-Igen remélem sikerül. *mondom hallkan. Halványan elmosolyodom mert mindíg meg tud nyugtatni. *-Szeretlek Steven. És köszönöm hogy mellettem állsz.*mondom hallkan lehúnyt szemekkel. Majd óvatosan fölkelek hogy szembe fordulhassak vele. Közelebb lépek hozzá és óvatosan megcsókolom. Továbbra se tudom ki az aki vadászik ránk de most nem az a lényeg. Csak mi vagyunk a lényeg. Mert szeretjük egymást.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:27 pm

-Nincs mit sajnálnod. *mondom halkan, majd megpuszilom feje búbját. Ezután néma csend telepszik ránk. Csak az eső kopogását hallani a háztetőn és az ablakon.*
-Ez jó ötlet. Kíváncsi vagyok, mi lesz majd, tudd, hogy én továbbra is a legjobbakban bízok. Meg van az esély arra, hogy láss, és amíg van remény, abban kell hinned. Ami a rejtélyes alakot illeti a sikátorban, nem tudom ki az, de van néhány tippem rá. *komorodom el. Ha beigazolódik a gyanúm, akkor bizony veszélyben vagyunk mindketten.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:12 pm

-Sajnálom. *mondom hallkan ahogy hozzá bújok. Az utóbbi időben tényleg nagyon gyengének érzem magam. Valamiért mindíg azt érzem mintha figyelnének, és ez félelemmel tölt el mert már túl sokat veszíthetek. Eddig az sem érdekelt ha egy nap jön egy erősebb ellenfél és végez velem. De mióta Ő velem van tudom hogy van értelme küzdeni. Érte van. Lassan sikerül megnyugodnom és már csak az eső hallk kopogását lehet hallani a szobában. *-Ma beszélek akkor Nanny-vel. És lehet holnap megcsinálja a főzetet.*mondom megtörve a csendet.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:58 pm

*Látom, hogy sír, hogy ezért odamegyek hozzá és átölelem. A könnyeit a saját kendőmmel itatom fel. Átérzem a helyzetét, tudom jól, hogy neki sem könnyű, de ki kell tartania, hiszen már ott van előtte egy kis kapu, ami talán segíthet, ha nem is mindenben. A látását visszakapja, ebben bizakodom nap, mint nap. Hirtelen ment el, de talán hirtelen is jön vissza, csak a sors tudja, én nem. Sosem remekeltem a jóslásban, és ezután sem fogok, miután nem is izgat a dolog.*
-Na, ne sírj! *mondom kedvesen, simogatva őt. Jól esik, hogy végre van, akit így vigasztalhatok, ha rossz kedvű. Sosem jelentene terhet számomra ez az angyal.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:43 pm

*Érzem hogy odajön hozzám. Csak erőtlenül dőlök mellkasának. Mostanában túl sokszor borulok ki. Mióta kiderúlt hogy valaki ismeri a múltam és fel is használja ellenem. És ez a támadás is. Nagyon kibuktat a dolog és soha nem volt rám jellemző hogy sírjak. Mindíg attól félek hogy gyengének látnak. És nem akarok Stev terhére lenni. De így semmire nem vagyok képes. És csak teher vagyok most.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:31 pm

*Elkezd beszélni egy főzetről, ami talán segíthet neki. Elgondolkodom pár percre, míg összeszedem magam, majd véleményezem az ötletet. Szerintem beválhat, de az is lehet, hogy nem. Ez egy rémes kétélű kard, ami vagy felvidítja, vagy végleg tönkreteszi szerelmemet, amit nem szeretnék. Tudom, hogy erős, ugyanakkor mégis érzékeny a lelke.*
-Igen, idővel. *elbambulok a kinti táj látványán, majd rá pillantok. Látom, hogy elfordítja a fejét. Néma könnyeivel itatja az egereket.*
-Jól esik, amikor ezt mondod. *azonnal felállok, odalépek a fotel mellé, s karfájára ülök. Kedvesen átölelem Őt, miközben egy puszit nyomok arcára.*
-Én is így érzek! Boldog vagyok, hogy akkor és ott megismerhettelek, most pedig szintén, met végre nem vagyok egyedül. *előveszek zsebemből egy kék selyem kendőt, azzal szárítva fel nedves arcát.*
-Nincs semmi baj, minden rendben lesz! *suttogom fülébe, szelíden.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:17 pm

*Bólintok egyet hogy megértem amit mond.*-Akkor majd beszélek Nanny-vel. És majd kiderül mi lesz. *mondom hallkan majd Scarlett az ölembe ugrik, és dorombolni kezd. Mintha érezné hogy valami nincs rendben. Elvégre évekig csak Nanny és ő volt a társaságom. De mióta Steven velem van végre nyugodtnak és kiegyensúlyozotnak érzem magam. *-Tudom hogy mondtam már de örülök hogy velem vagy. Boldog vagyok hogy akkor ott találkoztam veled.*mondom hallkan de még is inkább az ablak felé fordítom a fejem hogy ne lássa a könnyeimet. Valahogy érzelmileg túl terhel hogy nem látok. A legszívesebben tombolnék törnék zúznék, de nem tehetem meg.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:59 pm

*A cicát cirógatom, végül sóhajtva lerakom, s útjára engedem.*
-Örülök! *mosolyodom el, majd elnémulok, mert sejtem, hogy van további mondanivalója. Pontosan, még hozzá egy főzettel kapcsolatban. Eltanakodom, mert hallottam ilyenről, de sosem tudtam, mik a hatásai.*
-Nos, az a véleményem, hogy nem ártana kipróbálnod. Szerintem beválhat és nem csak ideiglenesen. *felelem biztatóan, egyébként is ezt gondolom.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:46 pm

-Igen már rendben van.*mondtam mosolyogva. Kicsit elgondolkodom majd nagyot sóhajtok. *-Nanny említett egy főzetet. Álítólag ha a szembe csepegtetik néhány napon keresztül visszatérhet a látás. *mondom hallkan. *-De még Nanny sem biztos benne hogy ez segít. Csak tudni akartam hogy mi a véleményed a dologtól.*mondom hallkan. A kopogó esőt hallgatom közben azon gondolkozod vajon tényleg sikerülhet-e.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:30 pm

*Felérünk a folyosóra, melyet egy vörös hosszú szőnyeg díszít. Jobbra fordulva bemegyünk a hálóba, ott pedig leülök a vele szemben lévő fotelra, karjaimban a cicával.*
-Igen, köszönöm. Teljesen eltűnt a seb, aminek őszintén örülök. *mesélem jókedvűen. Valóban komolyabb lehetett volna, elég volt az a szúrás a bordáim közé. De még mindig nem értem, hogy vajon ki lehet a rejtélyes bántalmazó?*
-Na és te? A homlokod rendbe jött? *kérdezek vissza, miközben elkezdtem az állat fejét simogatni. Elképesztő, hogy ennyi szeretet legyen egy ilyenben, aki állítólag elég morgós és nem kedveli az idegeneket.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:17 pm

*Scarlett hangos dorombolásba kezd, ahogy elindulunk. Már megszoktam hogy magamban számolom a lépéseket így hamar eltalálok a szobáig. Bemegyünk a szobába és leülök a fotelba. *-Jobban vagy már? *kérdezem, utalva a nemrég még igen súlyos sebre. Nanny mesélte el hogy nagy szerencséje volt mert komolyabb lehetett volna. Nagyon aggódom mindíg ha nincs velem, mert nem tudom mi van vele pedig, tudom hogy erős és megtudja védeni magát. De féltem őt. Majd meghallom hogy megint esni kezd. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:58 pm

*A nappaliból elindulunk felfelé. Érzem, hogy valaki folyamatosan a lábamhoz dörgölőzik, ekkor pillantom meg a cicát.*
-Azt hiszem, igen! *kacagok fel, majd felveszem karjaimba. Dédelgetni kezdtem, mire jól hallható dorombolásba kezd. Milyen aranyos! Bármily meglepő, szeretem az állatokat és a kisgyerekeket is, függetlenül attól hogy nem épp a jó oldalon állok. Na igen, azt hiszem ez soha nem fog megváltozni, ahogy más sem. Örökre szerelmem mellett maradok, mert a közelében boldognak érzem magam. És az élet is picivel hosszabbnak tűnik számomra.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:49 pm

*Tudom hogy Nanny-nek nem tetszik de nem szól meg minket érte. Mikor megszakítjuk a csókot kicsit a házvezetőnő felé fordulok. -Nanny ma az ebédet a szobában fogyasztanánk. *mondom hallkan mire elindult gondolom a konyha felé. Mielőtt elindulhattunk volna, Megéreztem Scarlett-et a lábunk körül tekeregni. *-No csak, az állandóan morgó macskám megkedvelt téged? *kérdezem hallkan és nem bírom megálni hogy ne mosolyogjak. Majd lassan elindulok a lépcső felé. Most hogy kezdek ráérezni, hogy is közlekedjek és mire figyeljek, egész egyszerűnek tűnik a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:34 pm

*Kedvesem viszonozom ölelését, de csak óvatosan, eómert a kezeim elég piszkosak. Szinte feketére színeződtek a sötét talaj miatt.*
-Jól vagyok, attól még inkább, hogy látom, kitartasz. Tudom, hogy még zavarhat téged a látás dolog, de én biztos vagyok benne, hogy még visszatérhet. *gyengéd puszit nyomok fejére, majd meg is csókolom őt, mit sem törődve a díványnál álló Nannyvel, aki láthatóan zavart. Nos, engem nem igazán bosszant, hogy ő itt van -e vagy sem, amíg Eden velem van.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:20 pm

-Mondták is hogy esik.*válaszolom. *-Megvagyok. Néhány kék zöld foltot leszámitva jól vagyok és te?*kérdezem és átölelem. Nem érdekel ha Nanny mond valamit de most kellett hogy megöleljen. Hiába mutatom azt hogy nem zavar az hogy nem látok, de valójában ott motoszkál bennem a félelem, hogy soha nem láthatom Őt. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:08 pm

A kertből visszatérve a nappaliba érek, ahol a nemrég emlegetett házvezetőnő épp kedvesemet oktatja arról, hogyan közlekedjen bottal. Aggodalmasan nézem végig próbálkozásait, majd mikor odalép hozzám, kedvesen megcsókolom.*
-A kertben dolgoztam, nemrég jöttem be. Elkezdett zivatarozni, de most elállt. Soha nem fogok tudni kiigazodni az időjáráson! *sóhajtok fel.*
-Láttam, hogy te meg épp leckéket veszel. Hogy van a lábad? *kérdezem halkan.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: