Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 6:42 pm

*Váltok néhány szót az egyik emberrel egy titkos nyelven, majd Sophie-ra pillantok.*
- Ez még.. nem emberrablás. Amint át tudtuk ezt beszélni, elmehetsz! *Ígérem meg, ezután elnémulva követem a két fickót. Fent az egyik vendégszobába viszik őt, én viszont nem megyek be. Még beszélgetek az embereimmel rövid ideig, végül kinyitom az ajtót és belépek a mágiával megerősített területre, visszacsukatva a zárat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 6:16 pm

*Miután elkapnak Steven elé cipelnek mint valami kis tolvajt. *
-Ez már emberrablásnak számít. Nem tarthatsz itt örökké! Mit akarsz tenni?*nézek rá dühösen. Nem szeretem ha csak úgy ide oda rángatnak. Nem vagyok egy játékszer aki csak tűri ezt a bánásmódot. Az őrdémonok a ház felé kezdenek el cipelni. Nem könnyítem meg a dolgukat. Miért is tenném? Kiabálok hátha egy auror véletlenül most erre járőrözik. Egyfolytában próbálok kiszabadulni. De nem megy. Be visznek egy szobába majd rámzárják az ajtót. Nagyon nem tetszik a helyzet. Mintha csak számítottak volna rám és a reakcióimra. Csak azt nem tudják hogy a sebzett tigris még veszélyesebb. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 6:02 pm

*Látom a távolban, ahogy valakik elkapják a lányt. Megszaporázom lépteimet, odasietek, s nagyot sóhajtva a hajamba túrok. Ott állok a felbérelt őrdémonok előtt.*
- Áh, kössz fiúk! *vigyorodom el szélesen, majd a lányra nézek* - Azt hiszem nem fogsz tudni elmenni egy darabig. A fegyvereid nem használnának ellenük, a pálcádat meg el is tudnák kobozni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 5:44 pm

*Kirohanok a házból de mielőtt elérném a kaput ketten is megragadnak. Hiába kapálózok nem tudok kiszabadulni.*
-Engedjetek el! Nem halljátok?*üvöltözök velük. Nem értem miért velem történik mind ez. Olyan régen történt és akkor is magamra hagyott. Akkor miért pont most? A két gorilla a ház felé kezd rángatni egyenesen Stevenhez. Biztos hogy nem emberek mert már rég kiszabadultam volna. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 5:30 pm

- Nem, nem lenne így. Abból gondolod, hogy egyszer már megesett? Ugye tudod, hogy az már nagyon rég volt? *kérdezem halkan és utánaindulok. Sietve követem, mielőtt eltűnne a szemem elől. Nem tudom hova akar menni és hogy mikor látom újra, remélem bukott ki nagyon.*
- Hé! Hova mész? *Kezeimmel tölcsért formázok és hangosan utánakiáltok. Meg szeretném tudni mindenképp, mi van vele, bár annyit sejtek, hogy nyilván összezavarodott, Lincoln pedig mit sem sejt még az egészből!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 5:24 pm

*Még hátrébb állok mikor közelebb jön. Jeln pillanatban magam sem tudom mit érzek vagy mit szeretnék. Csak azt tudom ha rosszul döntök nem csak magamnak fogok ártani. A legnagyobb problémám hogy mindkettejüket szeretem és most hogy Stev kimondta mit érez nem tudom mit tegyek. *
-Pedig ez lenne. Amint visszajön az a nő te visszatérnél hozzá engem egyedül hagyva. *mondom majd megfordulok és elindulok kifelé. Mihamarabb el akarok tűnni. Tudom ha tovább maradok a végén olyat teszek amit meg fogok bánni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 6:47 pm

*Kicsit elkeseredem a szavak hallatán. Igazából maga 'Lis írta, hogy kezdjek új életet, én pedig talán be tudnám váltani a kérését. Nem pótlékként tekintek Sophiera, szó sincs erről. Tényleg szeretem, sosem tudnám magára hagyni, főleg azok után nem, hogy összehozott vele a sors. Viszont ott van a fiú is. Való igaz, őt sem hagyhatná magára... Mégis mit tehetnék azért, hogy egyikünknek se legyen rossz?*
- Nem csak azért érzek így, mert egyedül vagyok és sejtem, hogy tudod, mit érzek *lépek még közelebb hozzá, majd megállok* - Egyébként meg tudom, hogy nem mondasz igazat *Lehunyom szemeimet egy fájdalmas mosoly kíséretében, karjaimat egymásba fonom. Beszívom a levegőt, végül kinyitom.*
- Egyébként meg nem esett szó arról, hogy pótlék lennél. Nem csak azért szeretném ezt az egészet, hogy betöltsek egy űrt, ami utána maradt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 6:35 pm

*Ahogy elkezdi már tudom mit akar mondani. Mikor felém lép én hátrálok. Nem akarom hallani. Miért kell mindent tönkre tennie? *
-Elég! Hagyd abba! Ezzel mindent tönkre teszel. Törődj bele hogy köztünk nem lehet SEMMI! Én nem leszek pótlék. Tudom ha az a nő vissza jön engem újra magamra hagynál. Csak azért érzed így mert egyedül vagy. *mondom dühösen de tudom mit érez. *-Nem. Nem éreztem semmit. Semmit az ég egyata világon.*mondom neki. Nem leszek egy pótlék akire ha már nincs szükség eldobnak. Végre boldognak érzem magam Linc mellet. Nem fogom hagyni hogy tönkre tegyen mindent.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 9:20 pm

*Némán bólintok, jelezve, hogy megértettem, amit mond.*
- Volt az az eset *kezdek bele, miközben közelebb lépek hozzá. Az arcát fürkészem és egyelőre az süt le róla, hogy nem igazán érti, mire célzok. Ha tovább folytatom, rájöhet egyből* - Az, amikor egy szó nélkül odébb álltunk. Nagyon szeretettelek akkor, csak nem tudtam elmondani és csak akkor jöttem rá, hogy szerintem késő, amikor már messze jártam. Viszont, azóta, hogy újra látlak, újjá éledtek bennem a korábbi érzéseim és... Még mindig nagyon szeretlek, sajnálom, ha ezzel nagy gondot okozok, de tudnod kell, hogy így van. Én nem tudom ilyen könnyen elfelejti az akkorit, nem tudok már beletörődni abba, hogy vége. Elszúrtam, ám most csak úgy érzem, mintha új esélyt kaptam volna. Mondd, amikor ketten voltunk a szobádban, te nem érezted magad furán? Én igen, és először nem tudtam mire vélni az érzést *magyarázom a tarkómat dörzsölve.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 9:11 pm

*Nagyon dühös vagyok. Nem szeretem ha fenyegetőznek.*
-Minden nap találkozunk. Bátrmikor beszélhettél volna velem.*morgok tovább.*-Nem. Nem tudom miről akarsz beszélni. Jó lenne ha elmondanád miért hívtál ide. *mondom morcosan. Tényleg érdekel hogy mi lehet. Furcsán viselkedik és nem értem miért.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 8:58 pm

*Bízom a terv sikerességében. Elgondolkodva fürkészem a plafont, majd oldalra fordítom a fejem. Felülök, nagyot sóhajtva. Hamar betoppan Sophie.*
- Az csak azért volt, hogy ide gyere! *legyintek egyszerűen és felállok* - Lincolnnak nincs semmi baja, az embereim meg már elég régóta leszálltak róla, úgyhogy ne aggódj, egyben van még! *Nyugtatni próbálom, mert látom rajta, hogy dühös. No igen, még nem tudja, miért hívtam ide. Vajon ha rájön, mi lesz a reakciója?*
- Azért hívtalak ide, mert beszélni szeretnék egy fontos dologról, áám előtte megkérdezném, hogy van -e tipped a témával kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 8:35 pm

*Épp dolgozom mikor egy levelet adnak át nekem. Mikor elolvasom nagyon dühös leszek. Szólok a többieknek hogy mennem kell és már rohantam is. Nem értem miért fenyegetőzik. Elvégre nála lakom szinte minden nap beszélünk. Ahogy a házhoz érek. Kérnem sem kellett már nyitották is azt. Bekísérnek a nappaliba ahol Steven vár.*
-Még is mit képzelsz magadról? És miért fenyegetőzöl?*vonom kérdőre azonnal. Nagyon dühít a viselkedése. Főként azért mert nem értem mit akar.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 8:04 pm

*Lassan két hét telt el azóta, hogy megüresedett ez a ház. Mindennap szomorúan veszem tudomásul, hogy Eden nincs mellettem és rájöttem, bármennyire is fáj, túl kell lépnem azon, hogy haza utazott, más különben ebbe fogok belepusztulni. Tegnap meg is tettem, amikor kisírtam magam. Nem férfias, viszont felvállalom ezt az érzelmet is. Szívesen tettem, mert segített megkönnyebbülni.
Sokat gondozom továbbra is a kerteket, át-átjárok a házak között, amit már megszoktam. A cselédekkel szoktam még beszélgetni, Nannyvel, emellett takarítok, tovább folytatom a munkámat és fizetem a számlákat.
Momentán a nappali kanapéján pihenek, fejemet kezeimmel támasztom alá. Küldtem Sophienak egy levelet. Ma el szeretném neki mondani azt, ami a leginkább nyom: Továbbra sem tudom elfelejteni őt, mint... barátnőt, mint igazi barátnőt.
A levélben ennyi áll:

Kedves rokon!

Remélem jól mennek soraid és abbahagytad az auror munkát, ugyanis nem veszélytelen foglalkozás.
Ha ráérsz, gyere Elisabeth házához a Palotanegyedbe, beszélnünk kell. Amennyiben nemet mondasz, Lincolt veszem célba. Ráküldöm az embereimet, továbbá ha az kell, magam ütöm ki. Meg vannak hozzá a módszereim.
No, mit felelsz? Várlak november 10-én, este!
*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 9:13 pm

*Remekül érzem magam. Mint minden eddigi pillanat, biztosan tudom, hogy ez is felejthetetlen lesz számomra. Örökre beleégeti magát a gondolataimba és a szívembe. Nála jobb nőt nem is kívánhatnék, soha!*
- Nagyon szeretlek *mondom halkan azokba a gyönyörű, barna szemekbe révedve. Ezzel a futurisztikus tekintettel együtt fekszem és kelek fel.
Másnap délelőtt ébredek. Felülök, kitörlöm szemeimet, majd oldalra pillantok. Eden helyett egy fehér boríték fogad a párnáján. Érte nyúlok és kapkodva felbontom, majd szemrevételezem a rövid levelet amit belerejtettek. Az ő kézírása. Ahogy végigfutom, rossz érzések cikáznak át rajtam. Olyan, mintha hirtelen űr tátongna bennem. Hitetlenkedve pattanok fel a szekrényekhez rohanva. Néhány ruha itt maradt, de a több eltűnt, a fiókjai teljesen üresek. Feltételezem aközben ürítette ki, miközben aludtam. Talán hajnal lehetett? Kicsit sajnálom, ha esetleg búcsút mondott, én nem tehettem.
A kis papírlap szomorúan hull a paplanomra, a helyemre, mely ismét egyedül maradt. A kedvesem elment. Már értem, mire fel ezek a szép pillanatok, mire a tegnap, és mire ez. Elhagyott, de korántsem hűtlenségből. Valami rossz történhetett, ha így odébb kellett állnia. Nagyon féltem, remélem hogy viszont látom, hogy nem veszítem el. Belehalnék, ha többet nem láthatnám. Nem ismerjük egy éve sem egymást, viszont számomra úgy hat, mintha legalább 20 éve együtt lennénk. Ez idő alatt nagyon a szívemhez nőtt, azzal pedig hogy elment, olyan, mintha kiszakított volna belőlem darabot. Szomorúan pislantok párat. Zsebkendőért kutatok  éjjeliszekrényemen. Szerencsére van egy csomó, de nem én raktam oda őket. Azt hiszem mielőtt itt hagyott, gondolt rám. Sírva rogyok le  le a földre.*
- Sosem gyűlölnélek! *suttogom keserűen. Ráz a sírás, könnyeim arcomat áztatják. Folyamatosan patakzanak  egy percnyi megállás nélkül.*
~Drága Steven!
Sajnálom hogy csak így eltűnök. De most olyan dolgokat kell elintéznem amikbe jobb ha nem keveredsz bele. Tudnod kell hogy nagyon szeretlek és fáj hogy el kell hagynom téged. Minden pillanatot imádtam és imádok amit veled tölthettem. Kérlek ne gyűlölj ezért de jobb ha elfelejtesz. Kezdj új életet nélkülem mert lehet soha nem térek vissza. Odahaza veszélyesre fordultak a dolgok ezért kell elhagynom téged. Nagyon sajnálom hogy fájdalmat kell okoznom neked kedvesem. Remélem egy nap meg tudsz nekem bocsájtani. Vigyázz magadra.
Sokszor csókollak.
~
*Mikor lesz elég erőm, újra a kezembe veszem a levelét,  azonban nem igazán olvasom, inkább bambulok a betűk felett, miközben újabb cseppek gördülnek le az államig. Ezek is némák, akárcsak a szenvedésem és a most érzett hirtelen fájdalmam.*
- Hiányozni fogsz, buta! *temetem arcomat kezembe, összegyűrvén a közben kezem ügyébe kerülő zsebkendőt.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 8:49 pm

*Nagyot sóhajtok mikor nyakamba csókol. Már teljesen feltüzelt a kis játékunk így minden kis érintése erősen hat rám. Óvatosan kioldom a törülközőmet és azt is a földre dobom. Belemosolygok a csókba és hagyom hogy azt tegyen amit szeretne. Mindenben a kedvében akarok járni. *
[...]
*Valamikor hajnalban ébredek. Steven mélyen alszik. Nagyon óvatosan fölkelek és a fürdőbe megyek. Ott fölöltözöm majd nagyon hallkan a párnára rakom a levelet. Nem bírom megállni hogy ne adjak neki egy búcsú csókot. Majd óvatosan kilépek az ajtón és elindulok. A hajót már előkészítették így csak rám várnak. Nem akarom hogy így végződjön. De most olyan ügyeket kell elintéznem amik lehet halálos kimenetelűek lesznek. És lehdmt én sem térek vissza. Minden egyes lépésnél az együtt töltött rövidke idő emlékei felrémlenek előttem. Ahogy elérek a kikötőbe megállok a hajó előtt. Nagyot sóhajtok mert lehet soha nem térek vissza. Fölszálok a hajóra az elindul mielőtt bárki utól érhetne. Figyelem Nellondot ahogy egyre távolodom tőle és szerelmemtől. De ezt egyedül kell megtennem. És jobb ha nem tud rólam semmit minthogy a halálhíremet kapja meg. Gyűlölöm magam ezért de inkább megszakítok minden kapcsolatot vele.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 8:02 pm

*Ha az a terve, hogy emlékezetes napokat varázsoljon számomra, már akkor megtette, mikor találkoztunk Emlékszem a bizsergő érzésre, ami azóta se hunyt ki és soha nem is fog. Mindig szeretni fogom és hű maradok hozzá, ahogy azt ígértem.
Lassan lekerülnek rólam a ruhák, rajta meg csak törülköző van.*
- Csak veled lenni és veled lenni sokáig *nyomok csókot nyakára, majd ajkait is jutalmazom. Végre egy nyugodt pillanat, mikor ismét csak magunkkal foglalkozhatunk!*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 7:34 pm

*Hamar lekerül róla a ruhája de rajtam még ott van a törcsi. Nem akarom elsietni a dolgot. Azt akartam hogy minden pillanata emlékezetes maradjon a számára. Megfogom a kezét és összefűzöm ujjainkat. Közelebb hajolok hozzá de nem csókolom meg.*
-Mit szeretnél? Hm? *kérdezem hallkan és számal végig simítok az övén. Szeretem ezt a férfit. Olyannyira hogy meghalnék érte. De most nem kell másaokkal foglalkoznunk csak egymással.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 7:15 pm

*Kapkodva veszem a levegőt. Segítek levenni magamról a pólót, amit együtt a földre dobunk.*
- Tudod, hogy engem nem zavar! *felelem halkan és behunyom szemem hogy maximálisan átadjam magam a pillanatnak. Ah, mily' csodás, ha az ember már nem magányos! Érzem a kis noszogatásokat, a hatásukra lassan hátradőlök, míg teljesen az ágyon nem fekszem. Halk sóhajok hagyják el ajkaimat, ahogy a nyakamat csókolgatja, sőt! Amilyen huncut, néhol meg is harap. Ő az én ragadozóm, de nem csak emiatt. Alapból, és nagyon fájna, ha egyszer csak.. elszakítana minket a sors egymástól. Valószínű, hogy nagyon el lennék keseredve és semmi sem tudná egy hamar feldobni a kedvem.
Csíntalan mosollyal nézek rá.*
- Meg lehet, de nem sokáig, édes! *mondom vidáman, majd ismét csak besegítek.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 6:59 pm

*Nem tudom miért de letámadom. Úgy látom Ő se bánja a dolgot. Kis kínlódás után leveszem róla a pólót majd a nyakát kezdem csókolgatni. Kezemmel mellkasát és oldalát símogatom. *
-Sajnálom. Nem bírom leállítani magam.*suttogom majd megpróbálom ledönteni az ágyra. Ha sikerül azonnal mellkasát kezdem csókokkal elhalmozni. Itt ott óvatosan bele is harapok. *
-Valakin még túl sok a ruha.*mondom ahogy fölé hajolok és a szemeit figyelem és próbálom kitalálni hogy vajon mire gondolhat. Majd újra megcsókolom csak közbe kezemmel délebbre vándorlok és megpróbálom kicsatolni nadrágszíját.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 6:35 pm

*Kedvesen magamhoz ölelek, mit sem sejtve a közelgő "támadásról". Hirtelen megcsókol és az ölembe ül, amitől még inkább felkúszik bennem az adrenalin. Szélesen elvigyorodom, nem tudom miért kér bocsánatot. Szerintem mindkettőnkre ráférne az, ha lazulnánk egy kicsit pár stresszes nap után. Nem fogom megakadályozni, tegyen bármit. Vezessen, s vezesse a szíve ebben a helyzetben.*
- Én is örülök *viszonozom csókjait, majd halkan felsóhajtok.*
- Nincs miért bocsánatod kérned *súgom fülébe, miközben enyhén oldalra billentem a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 6:17 pm

*A zuhany után leülök az ágyra egy szál törülközőben. Mielőtt Stev visszajönne elintézek néhány dolgot. És egy levelet is írok amit egyenlőre jól elrejtek. Mikor bejön és leül mellém látom a szemén hogy nagyon fel van dobódva. Csak rá mosolygok majd hozzá bújok. *
-Ennek örülök. *mondom ahogy fölemelem a fejem. Két kezembe fogom az arcát majd megcsókolom. Hevesen csókolom majd az ölébe ülök. Közben megpróbálom levenni róla a pólóját.*
- Bocsáss meg. Nem tudom mi ütött belém. *mondom két csók között. Ha Ő nem állít meg nem hiszem hogy magamtól sikerül. Lassan áttérek nyaka csókolgatására ahogy izmos mellkasát simogatom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 5:09 pm

*Várok, de Eden nem jön. Nem baj, megértem, ha elfoglalt. A méreg hamar eléri a bénulási fázist. A szemem előtt kezd el a földön fetrengeni az alakváltó. Kivételesen jól esik nézni, ugyanakkor fura magamban érezni gonoszabbik énemet aki erre a lehetőségre rögtön felébredt. Na igen, ennyi erővel komoly skizofrénnak is titulálhatnának.
A görcsök után jön a sorozatos panasz, de végül megadja magát. Mielőtt teljesen elfekszik a földön, elmondja hogy a legnagyobb ellenségem egy embere küldte, aki valahol a város szélén rejtőzködik. Kössz az infót, kutyus!*
- Csupán ennyit akartam *állok fel és a fegyverért nyúlok.
Percek után elhagyom a pincét, a többit az erősebb idegzetű alkalmazottakra bízom, nekem máshol van dolgom. Bekopogtatok szobánkba, majd jókedvűen belépek és leülök. Mily' szerencse! Szerelmem bent van, így mellette foglalok helyet.
Érdeklődve pásztázom őt, miközben megosztom a jó hírt.*
- Most már megnyugodhatunk *felelem halkan. Még tombol bennem az adrenalin, szétvet belülről az az énem meg még mindig uralkodik felettem, de már közel sem olyan erővel, mint akkor. Mehetnék hivatásos méreg keverőnek, hmm...!*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 4:58 pm

*Miután átadom a fegyvert elhagyom az alagsort. Fölmegyek a szobába. Beállok a zuhany alá és csak folyatom magamra a vizet. A zuhanytálcában összegyűlő víz elszineződött annak a lány vérétől. Sok régi emléket idézett fel bennem a kínzása. Hagyom hogy Stev végezzen vele ha akar. Nekem most más jár a fejemben. Hamarosan itt kell hagynom Nellondot. De erről nem szóltam Stevnek. Mikor végzek elzárom a vizet és magamra csavarok egy törülközőt és leülök az ágy szélére. Kicsit elgondolkozom miként mondhatnám el neki de semmi nem jut az eszembe. Ezért csak írok egy levelet amit később fog megkapni. Majd várom hogy mikor tér vissza. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 4:17 pm

*Megfogom a koromfekete fegyver markolatát. Mámorító bizsergés fut át karomon. Rég nem tartottam már ilyen szépséget a karmaim közt! Vigyorogva méregetem, majd Edenre nézek. Úy érzem magam, mint egy gyerek, aki most kapta meg a karácsonyi ajándékát.*
- Igen és ígérem, hogy nem maradsz le semmiről! Ha végeztél, gyere vissza! *mondom sejtelmesen és viszonzom a kedves csókot. Halkan még megköszönöm a lehetőséget, majd félre teszem az asztalra, amíg a mellettem bugyborékoló üstre nézek. Beledobom a mellé tett békalábakat, egy mérges növény gyökerét, néhány fiolányi pókmérget, cián-, ólomport és végül a plusz adalékanyagot, ami nem más, mint a vér. Az üstben egy hatalmas keverőbot van, azzal keverem össze a hozzávalókat, végül néhány percnyi simítás után elkészül a szérum. Nem csináltam túl sokat belőle, csak egy nagy üveggel, amit Lucynek címzek.*
- M-mire készül?! Ne, ne tegye azt a számba! NEE! *ordít fel sírva. Megitatom vele egytől-egyig a főzetet, melynek pár percen belül fedezheti fel a hatását. Fokozatosan növekvő görcs, hallucinációk, émelygés, hányinger, majd a lassú bénulási folyamat. A végtagokra hat, nem végez vele, azt majd.. Együtt intézzük el kedvesemmel. Néhány csepp marad az üvegben, mely amúgy nagyrészt üresen gurul végig a földön, tőle nem messze a kupakja. Ördögi vigyoromtól úgy hatok, mint a legrémisztőbb pszichopata a TV-ben, tekintetem pedig kárörvendő.*
- Most kezdődik csak a show műsör, kedvesem! *nevetek, végiggördül egy könnycsepp arcomon. Jajj de jó ezt a balféket nézni* - Szóval, ki küldött ide?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 4:02 pm

*Miután megvan a tettes nem haboztunk és nem is kíméltük. Sajnos arra nem kapunk választ ki küldte ránk és miért. Mikor megelégelem a dolgot az egyik emberem pisztolyát megkapom és Lucy fejének szegezem. A vallatás alatt meg is feletkezem páromról aki a falat támasztja. Mikor megszólal oda kapom a tekintetem. Nem akarok lemondani a bosszúról de az elkövetkező időben eleget ombolhatok. Leeresztem a fegyvert és feléfordulok.*
-Szeretnéd? Mert ha igen megkaphatod.* mondom. Ismerem Stevent. Ha lehet még nálam is kegyetlen tud lenni. A fegyver markolatát felé nyújtom.*
-Pisztoly vagy valami más ötleted van?*kérdezem majd ha válaszol adok neki egy csókot majd elindulok a szobánkba. Ruhámat Lucy vére áztatja ezért amint felérek bemegyek a fürdőbe és ledobom ruháimat majd a zuhanyalá állok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: