Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Illuzionista

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:24 pm

First topic message reminder :

Angol stílusú hatalmas épület. Elől rengeteg tuja fa, és virágoskert található. Gyönyörű rózsabokrok szegélyezik a kavicsos utat a kovácsolt vaskaputól egészen a bejáratig. Gránit lépcsősor vezet a hatalmas sötétre pácolt tölgyfa ajtóhoz. Az ajtó mindkét szárnyán aranyozott lovas kopogtató van. Mikor belépünk az épületbe, egy hatalmas tér tárul elénk. Szemben márvány lépcső vezet az emeletre. A bal oldali ajtó vezet az étkező és konyha felé. A jobb oldali ajtó a nappaliba vezet. Ha felmegyünk a lépcsőn két irányba vezet a folyosó. Kelet-nyugat fekvésű az épület. A keleti folyosón csak hatalmas hálószobák vannak. A nyugati folyosón is találhatók hálók, de a hely nagyrészét a könyvtár valamint egy dolgozó szoba foglalga el, ami több ember befogadására is alkalmas. Az épület mögött található a személyzeti szállás.



Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Annrmls60023747
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 1:25 pm

*Csak bólintok majd nagynehezen kikászálódok karjai közül. Majd a bőröndhöz lépek. Kiveszek belőle néhány holnit majd a fürdőbe megyek. Kicsit feszültnek érzem magam ezért a kádba forró vizet engedek. Jó sok fürdősóval és levendula illatú habfürdővel. Feltüzöm a hajam majd ledobáloj ruháimat. Bele ülök a forró vízbe majd hátra döntöm a fejem. A plafont bámulom már egy ideje és nem akaródzik kimászni. Semmire sem akarok gondolkodni. Főleg azon nem mi lesz most ezután. Rá érek később is gondolkodni. Nagyot sóhajtok mikor nyílik az ajtó én meg összébb húzom magam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:56 pm

- Szívesen tettem! *vigyorgok rá szélesen. A kérdésre enyhén elpirulok. Ami azt illeti, szívesen itt maradnék vele. Nagyon örülök, hogy feltette.*
- Itt, ha meg zuhanyozni szeretnél, amögött az ajtó mögött találsz egy kabint, de kád is van elég sok fürdősóval meg tusfürdővel körülvéve *mondom vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:26 pm

*Most nem zavar hogy kinevet. Jó a nevetését hallani. Nagyon is jól esik. Nem sokkal később egy bőrönd kerül elő. *
-Köszi. *mondom hallkan. Újra elhelyezkedem karjai közt.*
-Kicsit elfáradtam. És már késő van. Itt maradsz?*kérdezem hallkan. Jobbnak látom ha a gondolkodást és az aggódást máskorra halasztom. Túl fáradt vagyok ehez. És amég Stev nem próbálkozik semmivel nyugodt is.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 12:03 pm

*Észreveszem, hogy elpirul és nem tudom megállni, hogy ne nevessek. Felszabadult nevetésem tölti be a szobát, végül enyhén hátragörnyedek, s hétra vetem fejem is, miközben letörlök egy apró könnycseppet szemem sarkából.*
- Akkor szerzünk néhány cuccot *mosolygok rá, elővéve pálcámat. Egy latin-görög varázslat és némi pálcaintés segít abban, hogy a padlóra mutatva itt teremjen egy nagyobb ruhás bőrönd.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 11:40 am

-Nem igazán van nálam semmi. A Jeleniából azonnal ide jöttem. *mondom kicsit pirulva mert rájöttem hogy a munkaruhámon kívül nincs más nálam.*
-Azt megköszönném.*mondom hallkan. Hozzá bújva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 11:28 am

- Azt tudom! *nyomok egy puszit feje búbjára, majd elhúzom a fejem* - Persze! Akár hétköznaponként is itt lehetsz, ha itt szeretnél *mondom szelíden, sápadt arcát figyelve.*
- Egyébként hoztál magaddal cuccokat, vagy nincs nálad semmi? Ha gondolod, mágiával áthozom néhány holmidat a saját házamból, lehet úgy neked is kényelmesebb.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 11:12 am

-Miattam nem kell aggódnod. Tudok vigyázni magamra. *mondom hallkan. Fáradtnak érzem magam. *
-Akkor nálad maradhatok ma?*kérdezem hallkan hogy témát váltsak. Lehet nem kéne maradni mert elég kusza a helyzet. NEm tudom mit kéne most tennem. Óvatosan közelebb húzódom hozzá arcomat nyakába fúrva. *~Mit kéne most tennem? Nem értem. Vajon lehet nyugod valaha is az életem?*gondolkodom karjaiközt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 10:46 am

- Az a szerencse! Halálra rémülnél a rondaságától, másrészt nagyon alantas. A kisugárzása is különös, hátborzongató *magyarázom, fél karommal magamhoz ölelve.*
- Őszintén csodálom, hogy megpróbálsz közelebb férkőzni hozzá, viszont nem árt vigyáznod vele. Szerintem a gyilkolhatnékról azóta sem mondott le *Némán a fejemet ingatom, majd magam elé meredve a földet bámulom tovább.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 8:38 am

//Olvad//
*Valamien szinten megnyugszom mikor azt mondja hogy ez egy vendégszoba. Valahogy most minden olyan zavaros hogy nem igazán tudok gondolkodni. Nem is tudom hogy miért de felhozom azt a nőt aki minden áron azt akarta hogy csatlakozzak hozzá. *
-Sikerült beépülni a csapatába. Igaz még nem láttam személyesen.*mondom hallkan vállának dőlve.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 7:26 pm

- Nem, ez az egyik vendégszoba. Elég sok van belőle, de mind más *válaszolom lepillantva rá. Leülök mellé, várva hogy megszólaljon, mert sejtem, hogy valamit még mondani szeretne.*
- Tényleg? Azt hiszem akkor bizony egyikünk sem tévedett *horgasztom le fejem. Magam elé meredek* - Ha hosszú hajú, vékony és fura a tekintete - csillogásban -, akkor bizony ő az.
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 7:09 pm

*Átkísér egy másik szobába. Ahogy belépek megnyugtató a hely. A világos színek a kellemes illat.*
-Ugye ez nem a ti szobátok volt? *kérdezem majd óvatosan leülök az ágyra.*
-Emlékszel a nőre aki azt akarja hogy csatlakozzak hozzá. Tényleg vámpír. *mondom hallkan*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 6:54 pm

- Nos, rendben *sóhajtok fel, majd elengedem* - Egyáltalán nem, de jobb lesz, ha innen kimegyünk. Nem épp ez a legbarátságosabb *mondom komolyan. Kitessékelem a szobából és visszavezetem az övéhez. Na igen, ez a világos pasztell színeivel már is mosolyt csal az ember arcára. Ahogy belép valaki, csak azt érzi, hogy képes lenyugodni akkor is, ha nagyon ideges.
Ellenben a másik lelki nyomást gyakorol ránk. Azt hiszem állítólag az alakváltó csaj lakott ott, azért olyan, amilyen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 6:42 pm

*Nem tudom mit tehetnék. Félek. Nem akarok fájdalmat okozni egyiküknek sem.*
-Egyenlőre ne mondj neki semmit. Majd én beszélek vele.*mondom hallkan. Szeretem mindkettejüket és nem tudom mit tegyek. Nagyot sóhajtva próbálok fölülni. Nem akarok most elmenni de ezt a szobát szívesen kihagynám. Nem érzem itt jól magam.*
-Baj ha nem akarok ma elmenni innen?*kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 6:20 pm

*A melegsége erővel tölt fel. Az ajtó kinyílik mögöttünk, de ő nem hátrál és nem megy el, én pedig nem is engedem el. Szorosan ölelem törékeny testét, ami egy apró madáréra emlékeztet jelen helyzetben.*
- Sajnos erre magam sem tudom a választ. Szerintem bármilyen nehéz is lesz, beszélned kell erről Lincolnnal. Az sem baj, ha inkább vele lennél, csak szerettem volna ha tudod, még mindig hogy érzek irántad *felelem halkan, nagy levegőt véve* - Mondjuk az is jó kérdés, mikor méltóztat felbukkanni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 6:09 pm

//Olvad//
*Hagyom hogy magához öleljen, de valahogy én még nem vagyok képes rá. Pedig szeretem nagyon régen szeretem de még sem vagyok képes viszonozni ölelését.*
-Az nem baj. Már régóta a foglyod vagyok.*mondom hallkan. Nincs erőm viszonozni gesztusait de ahoz sincs hogy ellenkezzek. Az sem zavar hogy pöttömnek hívott. Most magam sem tudom mit akarok és mit kéne tennem.*
-Stev most mi lesz? *kérdezem remélve érti mire célzok. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 8:48 pm

- Nyissák ki azt a rohadt ajtót! *kiáltok ki még egyszer, majd Sophie-ra pillantok* - Hmm, jó kérdés! ... Lássuk csak, szerintem nem probléma, ha nem hajlandó kimászni, akkor viszont ön ma a foglyom marad, Pöttöm! *nevetek fel halkan, majd magam felé fordítom, s ismét csak átölelem.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 8:36 pm

-De igen is baj van. Mostmár nem tudom mit tegyek.* nézek rá fátyolos tekintettel. Sose hittem volna hogy ilyen helyzetben leszek hogy választanom kell kettejük között. Kicsit elmosolyodom mikor kikiabál hogy nyissák ki az ajtót. *
-És ha most nem vagyok hajlandó kimászni a karjaidból?*kérdezem hallkan tőle. Most hogy itt vagyok nem akarom elengedni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 8:26 pm

- Én is téged és sosem hagynálak egyedül! Mikor el is mentem, lélekben mindig veled voltam *ölelem magamhoz még szorosabban, végül elengedem és előhúzok egy fekete zsebkendőt, hogy felszárítsam a könnyeit.*
- Nincs semmi baj! *puszilom meg feje búbját, ezután az ajtó felé fordítom fejem, hogy ordítva ajtónyitásra kérjem az embereimet. Nem vagyok klausztrofóbiás, de lassan én érzem magam rosszul bezárva, a végén meg ki tudja! Amilyen érdekes vagyok most, lehet belekezdenék az ők szövegébe "Érzem... hogy mozognak falak és ha nem engednek ki.. meg fogok zakkanni!!"*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 8:07 pm

*A lemenő napot figyelem és erősen gondolkozom mikor hátulról átölel. Megpróbálok kiszabadulni karjaiból de ahoz elég erősen tart ahoz hogy ne bírjak szabadulni. De már abban sem vagyok biztos hogy szabadulni akarok. Újra azt a dalt énekli amit régen írt nekem. Teljesen elveszek miatta és nem teszek mást csak ellazítom az izmaimat és csöndben sírok. Már nem tudom mit tegyek. Tényleg naiv vagyok mert elhiszem amit mond pedig a szívem legmélyén tudom csak azért kellek neki újra mert egyedül van. Én még is... Még is...*
-Szeretlek...*mondom hallkan. Lehunyt szemekkel fekszem a karjai közt feladva minden ellenállást.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 7:47 pm

*Némán megcsóválom a fejem, majd felállok. Odasétálok hozzá és hátulról átölelem, fejemet a vállára hajtva. Két karját szorosan fogom enyéimmel - nem annyira, hogy ne tudja mozgatni őket, csak annyira, hogy érezze is.*
- Nagyon szeretlek! *Szeretetteljes, lágy hanggal súgom a fülébe. Hogy megerősítsem amit mondtam, megpuszilom az arcát, majd a sajátomat az övének nyomom, így még láthatjuk is az aranyló Napkorongot, mely lassan lecsúszni készül a horizonton. Az égnek tengerén sugarai ezernyi fényben pompáznak. Lehunyom a szemem és felidézem a régebbi emlékeimet, amik hozzákapcsolódnak. Végre megkönnyebbültem!*
- Álmaimnak habjain egy sötét hajú lány,
Elrabolta egy rossz fiú szívét.
Segített rajtam, ha bajban voltam, de a neve csak talány.
Egyet tudok, emlékét szívemben őrzöm örökké.

Egy nap elvesztettem, de most újra rátaláltam,
Újra éledt a dolog, mint a főnix.
Végre úgy érzem, jó, hogy újra látlak,
S hű szeretőd szeretnék lenni *éneklem a régi dalt, amit neki írtam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 7:27 pm

-Pedig elhiheted. Teljesen hidegen hagy már hogy mit akarsz.*mondom és még mindíg neki háttal vagyok. Nem akarok rá nézni mert akkor végleg elveszítem az irányítást és akkor már hiába minden. *-jól mondod. Már nem tudsz válltoztatni rajta. AKkor ott hagytál és kész. Nincs mit szépíteni.*magyarázom magamat is hitegetve. De csak folytatja és egyszerűen nem tudom mit gondoljak.*
-Idióta!*morgom miután végig hallgatom. Az ablakon keresztül figyelem a naplementét és érzem hogy néhány könnycsepp gördül le arcomon. Érzem ahogy a fal leomlik amit ellene építettem. Hogy távol tartsam magamtól. Még mindíg ugyan az a naiv kislány vagyok aki voltam. Még mindíg hiszek neki. És ezért dühös vagyok magamra.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 7:13 pm

*Dühös vagyok, csak nem mutatom ki. Egyedül a hangom az, ami árulkodó lehet. Magamra vagyok az leginkább, amiért képes vagyok ilyenekre vetemedni csak azért, hogy őt itt tartsam, de a múlt nem hagy nyugodni. Már napok óta szinte görcsösen gondolkodtam azon, hogyan hozhatnám rendbe a dolgokat és most van rá egy lehetőségem a helyzetből adódóan. Ketten egy szobában, kicsit fura, ami meg a legjobb, hogy magam sem tudok itt pálcát használni, hiszen mágiától védett kívül-belül ez a helyiség.*
- Chh, tudom, hogy nálad az ellenkezőjét jelenti, aminek... igazán örülök *válaszolom megtartva a hangmélységet, lábamat átvetve a másikon* - Ne haragudj, tényleg sajnálom, ami akkor történt! Tudom, hogy már késő, de én rendbe szeretném hozni az akkori hibámat. Nem tudok visszamenni az időben és meg nem történté tenni az utazást, viszont javíthatok rajta *kezdek bele, őszinte, reménykedő szemekkel őt pásztázva. Lassacskán észreveheti megmutatkozni igazi, régi énemet, aki akkor voltam, mielőtt elfordultam volna a világ elől. Egy érzelmekkel túlfűtött fiú, aki olyan, mintha benyomnának rajta egy gombot, utána nem lehetne kikapcsolni. Energikus, nagyon makacs és akaratos, ugyanakkor olyan ember, akinek könnyen a lelkébe taposhatnak és aki ezt duplán adja vissza. Mondhatni igaz rám az, hogy érzelemmanipuláló vagyok a maga értelmében, viszont most nem manipulálni szeretném Sophie-t, csak elmondani neki, amit jelenleg érzek, gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 6:53 pm

*Hozzá vágok egy párnát miből néhány tolpihe kirepül. Még vicces is lenne ha nem ilyen lenne a helyzet. Ahogy neki háttal leülök dacosan kibámulok az ablakon és rá sem nézek. Valahogy a hangjától kiráz a hideg. Akkor volt ilyen a hangja ha feldühítettem. Régen soha nem akartam hogy dühös legyen rám. És néhány hónapja még örültem volna. Sőt boldogan vetettem volna magam a karjai közé ha akkor mondja ezeket. De most nem akarom hallani. Nem akarom mert félek hogy mint régen is néhány szép szóval magához édesget mikor mérges voltam, hogy most is leszek olyan naiv és bedőlök neki. *
-Nem érdekel. Már nem vagyok az a naiv kislány aki régen voltam. Már nem vagy hatással rám. *mondom dacosan. Hiába hitegetem magam hogy ez így van de csak magamat álltatom mert még mindíg bedőlök neki. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 6:40 pm

*Bátran nézek szembe a felém szálló párnával. A nekem csapódó nagy erő miatt kihullat magából pár tollat, mikor elkapom. Nem kell sok, hogy az arcomba találjon. Ledobom a mellettem álló fotelba, majd leülök és Sophie-ra nézek.*
- Beszélni szeretnék veled, ha pedig végeztem, szabadon távozhatsz és Lincnek sem esik bántódása *felelem mélyebb hangon, hátradőlve a karosszékben.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 6:53 pm

*Bezárnak a szobába és magamra hagynak. Még hogy nem emberrablás. Leülök az ágyra és gondolkodom. Nem hiszem el hogy Stev ezt teszi. Úgy érzem hogy Stev valamire készül. Mikor benyit hozzá vágom az első kezembe akadt tárgyat ami sajnos egy párna. Így jár aki nem hord magánál fegyvert. Dacosan elfordítom a fejem és nem vagyok hajlandó ránézni sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: