Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fiúk közös fürdői Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fiúk közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Kalandmester
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fiúk közös fürdői I_vote_lcapFiúk közös fürdői I_voting_barFiúk közös fürdői I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fiúk közös fürdői

Go down 
+4
Arabella Jagusia
Linda Luna
Aaron Drawer - Allidon
Cirelin de Sovalon
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Botond Vasil

Botond Vasil


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Fiúk közös fürdői Druida
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4e16c409a6c373585986

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 3:01 pm

//Bocsesz, hogy megint ilyen vagyok , de mindjárt kezdődik a karatém, úgyhogy le kell lépnem. szia, és kösz a játékot.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 2:49 pm

- Oh *bólint.* - Részvétem. *Valóban sajnálja, még ha átérezni nem is tudja. Ő talán még egy kicsit megkönnyebbült is lenne, ha végre megszabadulna a szüleitől. Igaz, az apja most javított egy kicsit a szemében, de az, amit korábban tett vele... Az anyja... Nem, ő sosem lenne képes igazán sajnálni őket. Nem kívánja a halálukat, már nem. Azon már túl van. Csak nem szenvedne, ha esetleg mégis bekövetkezne.* - Szeretted? *kérdezi halkan, szándékosan elfordulva, megadva a fiúnak a lehetőséget, hogy kimutassa a gyengeségét. Szinte jelzi, hogy nem nézi. Yannak megvan az oka a viszonylagos kedvességre, határozottan. Ő végre jól van, és most úgy érzi, kötelessége segíteni. Ő nagy mélypontokon jutott túl, és neki is segítettek. És ha kicsit jobban belegondol... Talán mégiscsak tudja, milyen elveszíteni egy jó apát.*
Vissza az elejére Go down
Botond Vasil

Botond Vasil


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Fiúk közös fürdői Druida
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4e16c409a6c373585986

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 2:41 pm

*Lassan felemeli a fejét.*-Hogy rossz hír-e? *Idegesen nevet.* -Negyed órája tudtam meg, hogy apám meghalt. *mondja, de visszaölti fagyos álarcát. Nem árul el érzelmet. Soha nem tette. Átfut a fején, hogy ebből még párbaj is lehet, de aztán hagyja a fenébe a gondolatait. Nincs értelme átkot küldeni valakire, aki részvéttel fordul felé. Nem érti, hogy miért ilyen fontos a srácnak az, hogy ő csalódott. Botond a kegyetlen, és rideg embereket szokta meg. Japán olyan tájain tanulta a kardforgatást, ahol az együttérzés még a mesékben sem szerepel. Nem érdeklik mások gondjai, legalábbis általában. Most furcsa érzése támad. Barátság. Kedveli az idegen fiút, amiért az nem olyan undok vele, mint a többi ember úgy általában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 2:33 pm

*A cuccokat lepakolja a kád peremére, és közben visszapillant a srácra, éppen, amikor amaz felveszi a levelet a földről. Ebből már le tud vonni következtetést, de legalábbis vannak tippjei.* - Rossz hír otthonról? *kérdezi, aztán megnyitja a csapot. Furcsa neki a másik szótlansága, pontosabban az, hogy kettejük közül ő az, aki többet beszél, mert hát ez nem igazán jellemző rá. Kezdi nem tudni, hogy mit is mondjon, vagy mit is tegyen, hogy legalább egy szót kicsikarjon a másikból, és persze továbbra is feszélyezi kissé, hogy nála nincs pálca, a másiknál pedig igen. Főként, mert a másik továbbra is a kezében tartja. És temperamentumtól függően ki tudja, hogy meg fogja-e átkozni a sok kérdésért... Aztán a pálca visszakerül a zsebbe, de a fiú rettentően tanácstalannak néz ki.* - Nézd, nyugodtan dagonyázhatsz az önsajnálatban, de legalább mondj már valamit! *töri meg a csendet néhány perc hallgatás után. Kezdi zavarni a dolog... Nem is kicsit. Ha pedig a másik erre sem reagál... Hát akkor majd egyszerűen nem foglalkozik vele. Ő megtette, ami tőle telt.*
Vissza az elejére Go down
Botond Vasil

Botond Vasil


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Fiúk közös fürdői Druida
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4e16c409a6c373585986

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 2:22 pm

*Érdeklődve figyeli a másikat, de a pálcát nem teszi el. Megfordul, ki a kar menni az ajtón. Majdnem elcsúszik a levélen, ami az anyjától jött. Felveszi. Kibontja átolvassa, de nem megy ki. Elege van mindenből. Meghalt az apja. Kell ennél több információ ahhoz, hogy egész napra kedvtelen legyen? Elteszi a levelet. A pálcája még mindig a kezében van. Úgy néz rá, mintha az űrből pottyant volna ide, majd a zsebébe süllyeszti. Még mindig nem szól semmit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 6:03 pm

*Kissé meglepődik, mikor meglátja, hogy a srácnak a ruhaujjából a kezébe csúszik a pálca, és megemeli mindkét kezét.* - Nem terveztelek hátba támadni. Nem a stílusom, az élni és élni hagyni elv alapján teszek mindent. Valamint békeszerető vagyok. Tehát azt akár nyugodtan el is teheted *biccent a másik keze felé, majd kikerüli, és a szekrényekhez sétál. Kivesz egy törölközőt, a pizsamáját és a fürdőköpenyét pedig egy asztal és szék közötti valamire rakja le. Elővesz fürdősót, habfürdőt, tusfürdőt, sampont, tehát mindent, ami csak egy kiadós forró fürdőhöz kell, és közben megszólal.* - Csak annyit akartam tudni, hogy jól vagy-e. Nem kértem, hogy mondd el, mi a gond, tudom, milyen rossz, ha megpróbálják kikényszeríteni belőled, és pontosan tudom, mennyire fontos tud lenni, hogy ne beszélj a gondjaidról. Hidd el nekem. Szóval nem foglak kérlelni, de ha ki akarod beszélni magadból, tőlem senki sem tudja meg. *Az utolsó néhány szót már a másik felé fordulva mondja, majd ismét elfordul, és lassan odasétál az egyik kádhoz, természetesen az érzékeivel még mindig a másikra figyelve, hogy ha az esetleg átkozna, nos... Legalább el tudjon hajolni előle.*

// Oké, majd akkor máskor folytatjuk ^^ //
Vissza az elejére Go down
Botond Vasil

Botond Vasil


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Fiúk közös fürdői Druida
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4e16c409a6c373585986

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 5:55 pm

*Botond sokat élt japánban, elvégre apai ágon mindenkije japán. Most csak belepillant a tükörbe, és máris látja, hogy egy másik srác áll mögötte. Rémlik neki valami, hogy talán volt néhány közös órájuk. Lényegtelen. Japánban arra tanították, hogy érzelmeit soha ne mutassa ki, és hogy mindenkire gyanakodjon. Az előbbi számára lehetetlen. Az utóbbi pedig a természetének a része. Lassan felegyenesedik és megfordul. Pálcáját a kezébe csúsztatja, de nem szól egy szót sem. A srác fegyvertelennek tűnik. De először még nem átkoz. Csak vár.*

//Sajnos mennem kell//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 5:50 pm

*Yan kényelmes tempóban sétál végig a második emeleti folyosón, a tőle megszokott kényelmes, de nyújtott léptekkel. Egy fekete fürdőköpeny van rajta, kezében egy szett fekete pizsama - persze hosszú, ő még nyáron is olyant visel -, lábán papucs. Egyébként a fürdőköpeny alatt van egy melegítőnadrág. Egyenesen a közös fürdők felé indul: a fél napot kint töltötte az erdőben, és fizikailag megerőltette magát rendesen, úgyhogy rettentő fáradt, és csak egy jó meleg fürdőre vágyik, fürdősóval, habfürdővel, meg mindennel, ami jó. Belépve azonban egyből megpillant egy kinézetre ismerős fiút, nyilván órákon látta. A nagyobb gond, hogy a srác eléggé kiakadtan néz ki, amit persze még Yan sem hagyhat szó nélkül.* - Hé... Jól vagy? *kérdezi, barátságos hangsúllyal.*
Vissza az elejére Go down
Botond Vasil

Botond Vasil


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Fiúk közös fürdői Druida
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4e16c409a6c373585986

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 5:41 pm

*Botond kerül elő "valahonnan".A valahonnan nála általában valami olyan helyet jelent, ahol néhány vadállat tépi egymást, és végül az egyik megöli a másikat. Most azonban nem ez a helyzet. Botond fekete talárt visel. Övén ott lóg katanája, ruhája ujjában pedig varázspálca van elrejtve. Odalép az egyik mosdótálhoz, fölé görnyed, és megpróbál megnyugodni. Zsebéből a földre esik egy levél, az anyja kézírásával. Nem hajol le érte, de csak nehezen tudja visszatartani a könnyeit.*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Fiúk közös fürdői Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 7:21 pm

Cirelin de Sovalon írta:
Ebbe a helyiségbe csak és kizárólag fiúk diákok léphetnek be, a lány nebulók erről ne is álmodjanak.

Tájékoztatásul közlöm ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 6:46 pm

*Minél hamarabb jut ki az aprócska helyről, minél halkabb, nem nagyon akarja felhívni a figyelmet arra, hogy mit is csinált. Szinte a lánnyal egy időben nyitotta ki az ajtót, aki rögtön a tükör előtt kezdett el tollászkodni* ~Tipikus.~ *Még jó, hogy ez csak a fejében hangzott el, azért nem szeretné már a legelején rontani az esélyeit, főleg nem ilyen hülye kis beszólásokkal. Közben megint kitámasztja az ajtót, amit inkább csak azért tesz, hogy valamennyire szemből, és ne oldalról, vagy hátulról láthassa Jessicát.*
-Nem is tudom, talán mehetnénk valami olyan helyre, ahol egyikőnket sem büntethetik meg, aztán ott szövögethetnénk tovább ezt a "szövetséget". A társalgókba ilyen későn is lehet menni, ha eramiros vagy deridionos akkor az Ázott katonába is. *Végül ha Jessica is kész van teker egyet a kulcson kipillant és célba veszik a kiszemelt helyet.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Fiúk közös fürdői Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 6:38 pm

*Végre össze akadt tekintetük s tartotta is Jess zöld íriszét a fiúéban. Végül az megengedte neki, hogy lefürödjön de a kis vörös sem volt hülye. Inkább majd pancsizik reggel de nem szívesen fürdene, akkor mikor tudja, hogy mellette egy méterrel egy fiú ’vigyáz’ a ruháira.*
-Csak nyugodtan.- *mosolyodott el s mikor hallotta, hogy csukódik az ajtó megengedte a vizet hagyta, hogy az csobogjon bevizezte kissé haját is s mikor el telt pár perc elzárta a csapot. Mély levegő vett s ismét a tükörhöz vette az irányt most már kiengedett haját fésülgette, adni kell a látszatra.
A fiúra pillant ha az vissza tér s haja fésülgetése közben pillant fel rá.*
-Na miről lenne szó? Szövetkezés?- *vonta fel gonoszan a szemöldökét miközben elvigyorodott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:48 pm

-Akkor most már minden világos. Ne zavartasd magad akkor csak nyugodtan, én nem a zuhanyt pályáztam meg magamnak. *Azért feltűnt neki, hogy Jessica eléggé intenzíven a srác tekintetét keresi, és mivel ez neki is feltűnt ő is próbálja minél gyakrabban összeakasztani a tekintetüket. Most már valószínű, hogy a zuhanyzó ajtaján belül fog leöltözni a lány, mert ez a helyzet már csak akkor lett volna sokkal izgalmasabb ha pont öltözködés közben nyitott volna be a srác, ami meg is történhetett volna, ha csak másodpercekkel később nyit be az ajtón.* -Én Gev vagyok, csak így röviden. De ha megbocsájtasz, akkor én most elfoglalnám pozíciómat, addig zuhanyozz le nyugodtan. És ha van kedved szövetkezhetnénk még egy kicsit utána. *Ezzel a srác zárt ajtók mögé vonul valószínűleg a lány is.* -Azért ha valamire szükséged lenne csak sikít, és megyek. Csak halkan sikíts!
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Fiúk közös fürdői Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:37 pm

*Mégiscsak megéri a magyarázat. Nyel egyet miközben összeszedi vörös buksijában gondolatait s lábát figyelve ahogy az játszik a hideg kövön kezdett bele mondókájába.*
-Szóóval. Az egyik kedvenc könyvemet olvastam újra mikor rádöbbentem, hogy beleestem abba a hibába, hogy nem néztem az időt. Fél 11 volt mikor rádöbbentem, hogy el kellene menni, fürdeni. Reméltem, hogy megúszom büntetés nélkül, de rá döbbentem, hogy nincs melegvíz a női mosdóban. A legtökéletesebbnek ez a hely tűnt, hogy megfürödjek, így tehát arra vetemedtem, hogy meglátogatom a ti fürdőtöket. - *Jóval többet beszélt, mint kellett volna de ez már olyan Jess szokás. Hisz hol lenne kíváncsi a könyves dologra. Le lehetett volna tudni annyival, hogy nincs melegvíz fent és kész… de ez már túl egyszerű lett volna.*
-Azt hiszem igen, jó lesz mindkettőnknek, ha ez kettőnk között marad.- *morogta maga elé csöndesen fel se nézve az egyelőre név nélküli fiúra.*
-De ha már ilyen csodás szövetséget kötöttünk: Jessica vagyok.- *nézett fel ismét a szőkeségre s próbálta íriszeit a másikba akasztani. Itt most Ő nem kérdezhetett, pedig érdekelte volna, hogy a másik is azért van-e itt, hogy fürödjön vagy csak egész egyszerűen: miért is?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:29 pm

*Az egész kezd egy fokkal érdekesebb lenni mint gondolta. Egy lány, aki takarodó után a fiú fürdőben van biztos elég nyomós okkal jött le ide a másodikra.* -Azért én kíváncsi lennék arra a magyarázatra, mert nem gyakran látni itt lányokat. *Közben maga mögött becsukja az ajtót, mert nem elég hogy elég későn van itt, még egy lány is van a fürdőben, ami aztán duplázná az örömöket, főleg ha ezt valaki még észre is venné.* -Mellesleg mindketten tilosban járunk, bár azt hiszem téged egy kicsit komolyabban összeszidnának mint engem. Szóval legalább egyezzünk meg annyiban, hogy ezt az egészet titokban tartjuk majd. *Ezzel azt hiszi elsimította a későbbi kellemetlenségeket, bár még mindig kíváncsi rá, hogy miért is van még itt a vörös szépség.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Fiúk közös fürdői Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:21 pm

*Sehogy se áll. Már mindegy. Kissé ideges, és nemhogy a fürdőjükben hideg víz nincs, könyörgöm a haja sem áll úgy ahogy ő szeretné. Nem mintha látná akárki is, de saját önbizalmát eléggé lenyomja. Ennél borzalmasabb lehet még? Persze úgy gondolja, hogy nem… hisz mi lehetne ennél is szörnyűbb? Nem gondolt végig mindent tisztán ez látszik gondolat menetén is. Már a papucs lekerült lábáról és a póló szélét is szorították apró ujjai mikor halkan kattant az ajtó s tudta eljött a pillanat: lehet ennél rosszabb is.
Nem elég, hogy elfelejtette becsukni az ajtót, fürdeni készülne a férfi mosdóban és uramisten a haja sem úgy áll, hogy mutogassa magát…egy szőke fiúval találja szemben magát. Az csöppet sem látszik, hogy zavart lenne Jess viszont feszengve, mosolyodik vissza.*
-Oké ez nem az aminek látszik.- *már mindegy, rég késő a mentegetőzésnek.*
-Nem… tényleg nem tévedtem el, tök direkt jöttem ide.- *na ez furán hangzott s csak az elmondott után esik le neki is, hogy nem teljesen ezt kellett volna mondania, hanem tisztáznia magát.*
-Mármint... áh már úgyis fölösleges magyarázkodnom igaz?- *nézett fel zavartan a fiú íriszeibe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:11 pm

*Bekövetkezett az apokalipszis, a katasztrófa, az, aminek soha sem lett volna szabad megtörténnie, eldugult a szoba külön bejáratú WC-je. Gev a falon levő órára pillant és nem hogy tíz, de tizenegy óra is elmúlt már.* -Egye fene. *Motyogja halkan maga elé, hogy a többieket fel ne keltse. Álmos banda már ilyenkor alszik mind. Beledugja lábát a papucsába, résnyire nyitja az ajtót, majd szétnéz jobbra- balra, sehol senki osonás a fürdőig. Egy szál rövidnadrág van rajta, körülbelül ennyi a hálócucca is a srácnak. Ahogy benyit viszont beüt a krakh. Egy vörös szépség áll a tükör előtt.* ~Ennél jobb nem is lehetne, de legalább ártani nem árthat. HA nem köpöm be ő se köp be remélem.~ *Beljebb megy az ajtón, ekkorra már a lány valószínűleg jól megijedhetett, mivel nem számíthatott társaságra.* -Helló, mit keresel itt? Azt hiszem eltévedtél egy emeletet. *Csak úgy finoman kérdezősködik, mert határozottan kedvére való a csaj.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Fiúk közös fürdői Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:00 pm

*Hideg víz? Szuper. Ahogy a zuhanyrózsából jéghideg cseppek kezdtek el folyni libabőrös lett karja s csak remélni tudta, hogy következő ötlete előre viszi majd. Férfi mosdó. Későre járt már így reménykedett benne, hogy egy prefektussal vagy tanárral sem találkozik össze és a fiúk is már az ágyat nyomják. Összekötött kócos haj, piros rövidnadrág, narancssárga rövid ujjú és egy papucsban szaladt le a második emeletre minden kis neszre felkapva fejét. A kilincsre téve kezét kissé megremegett gyomra, vállára csapta a kék törölközőjét s úgy lépett be a fürdőbe. Semmi víz csobogás vagy zaj így fellélegezhetett. Oldalra pillantott s szinte átesett az egyik széken megijedve saját tükörképétől.*
-Ez az Jess.- *morgolódott kicsit s közelebb lépett önmagához, hogy megigazítsa kócos tincseit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 10:47 am

//fagy//
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Fiúk közös fürdői Harcos
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4ff9970fc24443322154

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 10:24 am

- Nem gond, fémből van, semmi baja. *Egyébként eddig se nem térdelt, se nem guggolt, hanem gyakorlatilag hasalt a földön. Feltápászkodik, és el is helyezi a nyakában a bőrszíjat.*
- Bocs, de nagyon szeretem, szóval... Vágod. *Hát ez nem volt túl értelmes, de a fene vigye el, most kelt, fél órája, és hajnalban feküdt le aludni, szóval eléggé álmos ahhoz, hogy bármi okosat vagy érhetőt mondjon. Ezután megtörténik a bemutatkozás is, mire Maros vissza is kérdez.*
- Hát nagyon úgy tűnik. *Válaszolja, aztán a homlokára csap - jó nagyot, hogy csak úgy csattan - Emily-ről jut eszébe; születésnap. Leballag ma nézni valamit Nellondba. Muszáj lesz. Vagyis nem muszáj, de ő akar venni valamit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 10:12 am

*Váratlan dolgok történnek, Maros igen csak meglepődik, amikor az ismeretlen srác hirtelen elé guggol, vagy térdel, annyira azért nem akarja megfigyelni, csak azt látja, hogy valamit a cipőjénél rángat.* - Hé, valami gond van?-*Teszi fel a kérdést, felvont szemöldökkel, majd a kérésre felemeli a lábát, és később meg is pillantja a bőrszíjra kötött pengetőt.* - Áh, bocs, hogy rátapostam, nem vettem észre...kissé azért rám hoztad a frászt ezzel a vetődéssel. *Elröhögi magát, ezután mutatkozik be, ismét csak meglepődik a Beawer szó hallatán.*
- Áh, te vagy Emily unokatesója? *Kérdi a fiú egy mosollyal, bár a srác elég furán néz rá.*
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Fiúk közös fürdői Harcos
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4ff9970fc24443322154

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:23 am

*Felpillant, hogy ne pillantana, és miközben tekintetét felemeli, észreveszi Maros lába mellett lévő pengetőt... Több sem kell neki, elrugaszkodik, ugrik, és már rá is vetődik a bőrláncra. Pontosan a fiú lábai előtt ér földet, de akárhogy húzkodja, csak nem sikerül kiszednie a Maros által taposott pengetőt a lába alól.*
- Felemeled egy csöppet a lábad? *Néz fel vigyorogva. Ha ez megtörtént, odébb gurul, és feltápászkodik. Leporolja magát, megigazítja mindig tökéletesen álló, fekete haját (elől majdnem a szemébe lóg, hátul mesterien fel van zselézve) és csak a fejét rázza.*
- Nem, nem láttam, bár nem is figyeltem. Igazából én ezt kerestem! *Lengeti meg Maros orra előtt a pengetőt, és a nyakába akasztja. A név hallatán összeszűkül a szeme, és a kezét nyújtja.*
- Beawer. Az iskolában tartózkodó idősebb. És amúgy Robert. *Mutatkozik be, és olyan vörös lesz a szeme, mint még soha.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:15 am

* Tornacipőben csattog végig a folyosókon, aminek a nyelve már annyira előre lóg, hogy szinte nyaldossa a földet, talán egyszer még éppen ebben fog elbotlani. Séta közben kék farmerének zsebeibe dugja a kezét, aztán gondol egyet és kihúzza, meglengeti szürke pólóját, mert igen csak melege van, talán csak nem beteg...A fürdőszoba felé tart, mert este ott felejtett egy tubus fogkrémet és a fogkeféjét is. Az ajtóhoz érve meghall egy dalolászó srácot, belép, nem akarja megzavarni koncert közben, de ha a srác ránéz, akkor csak megszólal.* - Helló, nem láttál erre egy tubus fogkrémet? *Körbepillant, de ő maga nem látja .* - Amúgy Maros vagyok.
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Fiúk közös fürdői Harcos
Üzenőláda : Fiúk közös fürdői Tek4ff9970fc24443322154

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:04 am

*Valami hülye Rihanna számot fütyörészve indul el a közös fürdők felé. Hawaii mintás fürdőnadrág, fehér trikó és kék flip flop van rajta, így csattog végig a folyosón. Igazából nem fürdeni jön, csak valahol elhagyta a Robby-boj felirítú gitárpengetőjét, és ez most... birizgálja a csőrét, hiszen azt még a legjobb barátitól kapta. Csak reménykedni tud, hogy itt lesz, így benéz minden fülkébe, a csap alá, mindenhova, idegesen kutat a bőrszíjra függesztett pengető után.*
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Fiúk közös fürdői Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 6:39 pm

//Itt eggyel felettem. Mogyoró

Okkés, bár ez madár eleség. ^^ - Cir//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiúk közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiúk közös fürdői   Fiúk közös fürdői Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiúk közös fürdői
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: