Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Kalandmester
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Déli Torony - Madárposta torony I_vote_lcapDéli Torony - Madárposta torony I_voting_barDéli Torony - Madárposta torony I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Déli Torony - Madárposta torony

Go down 
+50
Clína Aoife Nessa
Felaern Yhendorn
Sasha Lupinien
Adam Kerphina
Natalia Tatiana Ridolf
Exan Frostburn
Sidonia Gisa
Deyan Serenity
Wade Jackson
Gabriella Ophelia Milena
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Emily Kyra Beawer
Eira Eilertsen
Isabella Newton
Kádár Enikő
Sarah Crawford
Alice Wantroose
Isidor Tibor
Hideki Yuu
Madeleine Mayeul
Victoria T. Lassenien
Oyasumi Setsuna
Jack Darkfield
Mary N. Juliett
Lizbeth Westlive
Mariya Zaharina
Samantha Troops
Katherine Mary Black
Jessa McFarland
Sheena McFarland
Moyra McFarland
Laura Wylee
Shawn Griffin
Nikorina Grozda
Vendess Yankov
Selena Angel
Arysha Kazume
Leona Arts
Ayla Madyzyn
Aaron Drawer - Allidon
Fleur Isabelle Trender
David Branson
Pierre Bontavier
Anastasiya Mila
Cerridwen Paderau Afon
Natalie Depp
Ashley Christable
Kaen el Jericho
54 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 5:07 pm

*Ő is felkel és nyújtózik. Leporolja a ruháját.*-Nem mondta el a teljes nevét. Annyit árult el hogy Jean- nak hívják. Mást nem tudok róla.*meséli és elindulnak lefelé. Tetszik neki a madárposta torony mert nyugodt hely. *-Szerintem megyek egy kicsit edzeni. Már rég futottam egy jót. *mondja és elhadják a tornyot.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 4:56 pm

*Rögtön felismeri a szemében a csillogást.*
-Tetszett neked az a fiú, eltaláltam? * kérdezi, majd egy kíváncsi kérdést tesz vele kíváncsi kapcsolatban, miközben feláll és nyújtózik egyet. * -Mi a neve? Elmondhatnád és még mesélhetnél is róla, miközben megyünk. *nem rossz neki a madaraknál időzni az egyik legjobb barátnőjével együtt, de kicsit fárasztó is. Hamar leszívja az ember erejét, ha csak ül, bár az ilyen kis beszélgetések csodákra képesek. Nagyot sóhajt, úgy néz le rá, miközben megint csak elgondolkodik egy percre. Esze a családja és az utazás téma körül jár, majd egy kicsit átvándorol Felicity felé is.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 4:51 pm

-Leginkább menekülés céljából, de amikor Párizsban jártunk, találkoztam egy fiúval. Nem igazán aza hú de jóképű fajta, de gyönyörű zöld szemei voltak, kicsit arcába lógott a haja, álandóan feketében járt. Kissé arrogáns még is nagyon kedves is.*mesél közben az eget figyeli. Szemeiben furcsa fény csillant és halvány pír jelent meg az arcán.*~Jean vajon mi lehet vele? Nagyon régen találkoztunk.*gondolkodik, és nagyot sóhajt.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 4:37 pm

-Az bnem rossz! * feleli, majd a felsorolást végighallgatva egyre inkább meglepődik. Mire Sophie végez, konkrétan el is lekerekednek. * -Na hát, ti aztán tényleg voltatok egy pár helyen! * elismerően bólogat. * -Mi jókat láttatok amúgy? Vagy inkább csak a rosszra fordult dolgok miatt volt leginkább ez az egész? *érdeklődi, miközben elgondolkozik. Nem lenne rossz, ha világot láthatna. Nincs szebb életcél, mint megismerni a Föld minden zeg-zugát, új kultúrákkal megismerkedni, új emberekkel találkozni... Vágyik rá hogy ez az álma egyszer teljesüljön.*
~Igen, jó is lenne. Ha utazhatnék, minden időmet a felfedezésnek szentelném és arra hogy olyanokat tegyek, amiket idáig nem tudtam. Főleg ismerkedni szeretnék és látni a különféle országok látványosságait.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 4:23 pm

-Lássuk. Legutóbb mikor üzenetett kaptam a nagyitól, akkor épp, Moszkvában volt. Hogy most hol jár nem tudom.*gondolkodik. Ketyeg az agya hogy fel elevenítse, az utazásaikat.* Jártunk, Görögországban, akkor Olaszban, Norvégia, Sédország, Franciaország, Spanyol, Portugália, Anglia... Annyi helyen jártunk hogy nem is emlékszem tisztán. Lehet a nagyi megtudná mondani, mindenre pontosan emlékszik.*vakarta a fejét és vigyorgott.*~ha a menekülést lehet utazásnak nevezni.*gondolkodik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 4:09 pm

-Nem volt valami kellemes. Ami meg a nagymamádat illeti, előfordul az ilyesmi. Nem mindegyik felnőtt tud olyan fitt lenni, mint fiatalabb korában, de ha aktívabb mint te az sok jót sugall! * vigyorodik fel, aztán halk kacagásba kezd. * -Mamád hol él most amúgy? Vagy változó? *kérdezi kíváncsian. Jó, hogy most van társasága és hogy így belekezdtek a család témába. Érdekes és jót is, főleg a vicces történetek és az azokra való visszaemlékezések. Bár a trutyis nem volt kellemes, pont ellenkezőleg. Nagyon rossz volt átélni is és Haku reméli hogy soha, de soha nem kell átélnie még egyszer. Elég volt akkor, régen * ~Jajj, nem is hiányzik ez az emlék! De a többi igen. Most így elgondolkodva... A közös beszélgetések, a jobbnál-jobb napok amit együtt öltöttünk, mind.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:48 pm

-Te jó ég. Nem lehetett valami kellemes. Mielőtt, ide kerültem a nagyival éltem és utaztunk országról országra. 56 éves de még mindíg pörög mint a búgócsiga. Nem lehet megállítani. Aktívabb mint én.* meséli mosolyogva, és nyújtózkodik. Kicsit fáradtnak érzi magát, de még is jólesik neki a társaság.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:36 pm

//Olvad.//
*Jóízűen nevet fel a lány történetein, miközben minden esetet elképzel. Szinte látja maga előtt ahogy fegyelmezi a testvéreit, majd a tigrist, aki éjszaka morgások közepette próbál kiszúrni a két fiatalabb gyerekkel, aztán elkezd körözni, miközben szemeit rajtuk tartja. Gondolkozik hogy eszébe jutnak -e vicces emlékek a családjával kapcsolatban.*
-Nekem lévén hogy nincsenek testvéreim, a szüleim és a többi rokon heccelt meg, akik néha átugrottak hozzánk. Tudod, régebben elég hiszékeny voltam, csaknem minden tréfának bedőltem. Volt hogy elhittem, hogy a szobámban egy új kisállat vár és ha én érek fel előbb a lépcsőn akkor az enyém. Ezt apum találta ki és ő mondta hogy fussunk versenyt. Ő direkt lassan futott, én nyerte és amikor berontottam a szobámba, egy nagy vödör borult a nyakamba valami zöldes trutymóval, ráadásul még az ajtónak is nekimentem. *emlékszik vissza.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:53 pm

*Vigyorogva halgatja Hakut és áhitattal figyeli a sárkányt.*- Az ikrek és az öcsém kedvenc hobbia az volt hogy csapdákat álítottak nekem, meg füstbombát robbantottak a szobámban.*mondta és megdörszölte a fejét.*-Néha igazán kiborítóak voltak. Egyszer Tora farkára kötöttek egy szines zászlót, bár utánna az éjszakát egzfa tetején töltötték. Mert nem szóltam rá hogy hadja békén őket.*meséli és egy ördögi vigy ölt magára.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:44 pm

-Én tudnék örülni nekik. Melyeket adnád kölcsön? * nevet, aztán tovább hallgatja ahogy Sophie beszél. * -Örülök, hogy itt jól érzed magad és úgy érzed, el tudsz lazulni. Valóban jó, ha az ember kicsit független lehet mindentől és mindenkitől, néha határozottan ez is kell, hogy az ember igazán remekül tudja érezni magát a bőrében. Ami a boszorkányságot illeti, háát igen! Mindent elmondhatnak róluk, de azt nem hogy átlagosak lennének. * előveszi pálcáját és elkezd vele játszadozni. Hamarosan egy kékesfehér amorf anyag jelenik meg, amit elkezd formázni. Elsőre egy tipikus kínai sárkány formáját veszi fel, ami egyenesen a lány felé úsztat. * -Már ebből a kis sárkányfigurából is látszik. Nekem a játék régen az volt, hogyan tudjam kiborítani a szüleimet az erőmmel, most pedig az, hogyan fejleszthetem magam és azt az erőt, ami nekem is megadatott.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:32 pm

-Nekem öt is van. Adhatok kölcsön vagy kettőt.*mondja vigyorogva és kinyújtózik.*-Ha nem ilyen lenne a családom még jó is lenne. Nálunk sose volt arról vita mit nézünk, kié elsőnek a fürdő stb.*mondja és kereztbe rakta a lábait. Karjait pedig feje mögé rakta.*- Jó hogy itt viselkedhetek átlagos lány lehetej. Már amenyire egy boszi átlagos.*vigyorog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:20 pm

-Értem. * bólint, miután megette a sütemény utolsó darabjait is. Amikor az a kérdés üti meg fülét, miszerint vannak -e testvérei, szomorúan megingatja fejét. Megint csak lófarokba kötött haja vadul csapkod, majd le is áll, amint Haku abbahagyja a mozdulatot. * -Nincs, én egyedül születtem. Sosem tudtam, milyen ha az embernek vannak testvérei, csak egy távoli ismerősöm tudott mesélni róla, akinek három is volt. Ma már házas és kint él Amerikában egy gyönyörű kínai nővel. Igazából anyum ismerte jobban, de én is leálltam vele beszélgetni néha, így ismertem meg én is. *feleli elgondolkodva.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:09 pm

-Mintmár mondtam Chang 21, Tao és Cheng 19, Erik a kisöcsém pedig 10. *meséli és másik fivérét inkább nem említi meg. Nem gylöli, hanem inkább fél tőle. Nagyon remélte mire sorkerül az utazásra minden elrendeződik.*-És neked vannak testvéreid?*kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 6:00 pm

-Kell bizony! * bólogat, majd a süteményre néz. * -Egyet elfogadok, de csak akkor ha te is eszel! * feleli komolyan, majd egy halk "köszönöm" után átveszi a sütit és beleharap. * -Mellesleg, a fivéreid menyi idősek? Oké, hogy van egy aki 21, na és a többiek? *kérdezi kíváncsian, miközben a kezében tartott csokis édességet majszolja. Igazán ropogós és ahogy szétharapja, rögtön érez némi kakaókrémet is. Igazán isteni, ráadásul házi manók csinálták. Nem is gondolta volna, hogy ilyen finomságokat is tudnak. Na de a lányra rátérve most azt gondolja, hogy gyorsan erősödik a köztük lévő kötelék. Már-már kezdi úgy szeretni őt, mintha csak a húga lenne, pedig olyan érzése van, mintha egy idősebb lélekkel lenne dolga, a bölcsességeit, a tudást elnézve amit birtokol. Még mindig lenyűgözi.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:50 pm

-Nem is rossz. Masszázs, milyen jól hangzik. Nekem meg felel. Eddig úgy is minden napom edzésekkel telt. Néha kell a kikapcsolódás.*mosolyog a lányra. Örült az ötletnek mert még nem, igazán volt ilyen helyeken. Átragadt rá a lány vidámsága.*~ Mien kedves. Emlékeztett Fenghua-ra. Ő ís ilyen életvidám volt. Olyan mintha Haku a nővérem lenne.~*gondolkodik és mosolyogva nyúl a táskába.*-Sütit?*kérdezi és felé nyújtja.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:36 pm

-Nem hangzik rosszul, viszont vásárlás helyett mást is tudnánk csinálni. A mágusvilág is ismeri a szépségszalonok, fürdők csodáit. Mivel az alagsori fürdőt már láttuk mindketten, elmehetnénk egy szépségszalonba. Tudod, masszás, meg ilyesmi. Ott aztán el tudnánk lazulni, közben még beszélgetni is tudnánk! * csapja össze kezeit. * -És alap esetben nem mondanám, de most az edzés várhat, elvégre egy-két csajos nap is belefér az életünkbe! *mélyen magában nagyon örül, hogy Sophie felajánlotta ezt az egészet, ráadásul egy valamire rá is világít ezzel. Néha ki kell törni a hétköznapokból és lazítani, erre pedig a holnapi nap nem is lehetne jobb!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:27 pm

*Kicsit elmosolyodik ahogy meséli neki Haku hogy a kékszemű fiúkat szereti. *- Ne félj a pénz miatt nem kell aggódnod. Tényleg, holnap lemehetnénk a városba, vásárolgatni meg teázni. Mit szólsz?*kérdezi mosolyogva a lányt. Szeretne végre úgy viselkedni mint a korabeli lányok mert eddig nem volt rá lehetősége.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:15 pm

*Az alma utolsó falatjait nyeli le. Egyelőre csak leteszi maga mellé a csutkáját és Sophiera néz, a szemeibe. A meleg, barna szemek őszinteséget és komolyságot sugároznak felé, tehát komolyan gondolta amit az előbb mondott, ráadásul erősen fogja Haku bal kaját is*
-Nos, biztosan hamar rendeződnek majd a dolgaid és abban az esetben szívesen mennék veled. Amúgy is látnám már, csak át idáig időm, erőm és pénzem sem volt rá. * sóhajt fel keserűen, de aztán rámosolyog. * -Az egyik kék szemű? Hmm, nekem azok a fiúk jönnek be a legjobban, de biztosan a többi fivéred is aranyos. Előtte feltétlen meg fogok ismerkedni mindegyikőjükkel és csak azután döntök! *a mosoly jókedvű, széles vigyorrá fejlődik.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:58 pm

-Khöm... Hát nincs. Még más korombeli lánynak több barátja is volt, addig, nekem vagy a munka tett, be vagy a menejülés miután a tesóim megszöktettek. Így sosem volt alkalmam igazán ismerkední se.*meséli és az eget figyeli.*- Tudod ha kicsit rendeződnek a dolgok, eljöhetnél velem kínába.*mosolyog. *~Bár nem hiszem hogy valaha is rendeződni fog.~*gondolja és megfogja a balkarját.*- ismerek pár srácot akik odáig lennének érted. Többek között a fivéreim. Chang, igazán jóképű és csak huszonegy éves. Ja és még ott vannak az ikrek Tao és Cheng. Őket csak a szemük alapján lehet megkülömböztetni. Tan szeme barna, még Cheng-é kék.* meséli mosolyogva. És felrémlettek az ikrek csínyei. Önkéntelenül is elmosolyodik az emléktől.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:41 pm

*Meglepi, hogy olyan fiatalon kezdte az egészet. Hakunak aligha lett volna hozzá elég elszántsága és ereje, hogy a katonaságot szolgálja, egyébként sem az a típus. A sas felé néz, aki pár perc alatt eltűntei a húst, majd a levéllel együtt elrepül.*
-Ha a fiúkat nézzük, akkor nincs. * neveti zavartan, eszébe jut még Dwayne Brox, aki még a betegszobán látogatta meg, amikor bent feküdt egy Nekromágia óra után. Aztán Radomir a húsvéti bálról. Azt a kobolt fiút azóta sem látta, legalább is nem gyakran. * -Igazi reménytelen romantikusnak érzem magam, ha erről van szó. Volt 3 helyes is akikkel megpróbáltam megismerkedni, de háromból egyet barátnak tudnék elképzelni csak, a többi kettő meg nem igen ért rá mostanában. * süti le tekintetét, majd azonnal visszanéz a lányra. * -De ezek szerint neked sincs!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:28 pm

-Különleges, megbízás különleges képességeket, igényel. A katonaságnak sokszor kellet kémkedni és dokumentumokat lopni. Nekem ez már rutin, hisz tízéves korom óta ezt csinálom.*mondja és beleharap a sütibe. Kicsit elgondolkodva figyeli a madarat ahogy megeszi a húst, és elindul a levéllel. *-Ha jól vettem ki a szavaidból nincs barátod.*mondja és kíváncsian néz rá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Déli Torony - Madárposta torony 82h3


Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:19 pm

*Kacagva rohan Sophie mellett. Amikor elérnek a Madárposta toronyhoz, a sast figyeli, ő miután odaadna neki a húst, majd együtt ültek le, kicsivel távolabb az állattól.*
-Az alma jó lesz, köszi. * mosolyogva, majd kivesz egy almát és megtörli kezével. Hamarosan is beleharap. * -Nem semmi, hogy milyen gyorsan tudsz zsákmányolni. Ugyan még nem mondtam, de alaposan meg tudsz lepni néha, mindig új és új dologgal. *néz rá, miközben az almát eszi. Valóban így gondolja, és azt is látja, hogy hatalmas ismeretei vannak. Nagyon tapasztalt, nem véletlen az sem, hogy a mesterének kérte meg Soph'ot, még a tónál.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:09 pm

*Egészen a déli toronyig, rohantak majd, mielőtt felmentek volna kifújták magukat. *- Remélem a madaraknak tetszeni fog csemege. Nem szeretnék megismerkedni a karmaikkal. *mondja mosolyogva és felmennek a lépcsőn. Amint felérnek meg pillantják a madarakat. Mindegyik fenséges látványt nyújtott. Kivette a táskából a levelet és egy darab húst. Nem messze az egyik sólyomtól lerakta azokat,majd hátrébb ment.*-Na most kiderül megfelel- e neki az ajándék. Addig üljünk le.*mondja és leül a fal tövébe.*-Tessék, csokissüti vagy alma?*kérdezi és a lány felé nyújtja őket.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Déli Torony - Madárposta torony Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 3:58 pm

*Éles szemeimmel végigjáratom a tekintetem Diana kezein, és összeszorul a gyomrom. Vajon ezek a sebek még az akkori sebek, amikor totálisan kiakadt? Kikerekedett szemmel jártatom végig a tekientem a sebein, de ekkor Diana már meséli is, hogy "jól van-e". Nagyon úgy tűnik, hogy nem, ugyanis valami agyműtétről kezd el mesélni, én pedig szájtátva, döbbenten hallgatom és csak az riaszt fel, ogy a kiválasztott sólyom a kezembe csíp.*
- Áú, hé! *ripakodok az állatra, és bekapom az ujjamat, majd hamarosan már nem is látszik a seb. Gyorsan gyógyulok. A lábára kötözöm a levelet, és az útjára engedem. Ekkor fogom fel, amit Diana mondott. Gabriella a szobába zokog.*
- Hogy mi?? Zokog? Mi... Hogy.. *dadogok egy sort, majd érzem, hogy elfehéredek.*
- Ne haragudj... *száguldok el a lány mellett,szinte fellökve őt és már robogok is le a lépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Déli Torony - Madárposta torony Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Déli Torony - Madárposta torony Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 3:52 pm

*Mivel nincs rajta sem pulcsi, sem kabát, Jake láthatja a karjai belső oldalán húzódó forradásokat, amik túlcsúsztak, amikor bele-beleszaladt a mellkasába a penge. Az egész bal kezét átütő forradást sem tüntette el, minden sebe olyan tiszta, mintha semmiféle mágia nem segítette volna a gyógyulásban. A kérdésre nem tekint oda, üres, halott hangon válaszol, mint egy gép.*
-Kiderült, hogy nem a pszichém omlott össze, hanem az agyammal van valami szervi probléma. Agyműtétre lenne szükségem a gyógyuláshoz. Egyébként már jobban vagyok, a főzetek helyre tették a gyomromat. Ludo a szobában van, Clínával játszik. Nem tartom szerencsésnek éhes vadmadarak közé engedni addig, amíg nem tanulja meg, hogy mire támadhat és mire nem. Te miért vagy itt? *Megfordul, és leplezetlenül kutató szemekkel néz rá.* -Gabriella a szobánkban zokog, vígasztalhatatlanul. Nem mellette lenne a helyed?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Déli Torony - Madárposta torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Déli Torony - Madárposta torony   Déli Torony - Madárposta torony Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Déli Torony - Madárposta torony
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Az eramir torony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Északi- és Déli Torony-
Ugrás: