Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tükörterem Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tükörterem Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tükörterem Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tükörterem Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tükörterem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tükörterem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tükörterem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Kalandmester
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tükörterem I_vote_lcapTükörterem I_voting_barTükörterem I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tükörterem

Go down 
+107
Janna Lemanski
Felicity Artmenson
Sophie Lee
Matthew Demerest
Hiroshi Haku
Dylan Atlas
Játékmester
Alise Ellwood
Deyan Serenity
Riley Phoenix
Lucas Harper
Munashi Kataku
Tessa Leone
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Ivona Ivanovna
Natalia Tatiana Ridolf
Cat R. Morgan
Pablo Martinez
Berill Dalida Cornish
Nessie di Alsiera
Siegfried Zauberer
Kaen el Jericho
Isabella Newton
Crystal Ravenwood
Evangeline Elovics
Rosetta Waylan
Daran Fila Chirs
James Ravenwood
Teodora Yana
Hua Xiangfeng
Játékmester Allidon
Eiron Arwel
Isobel O'Shennon
Hamon Joulice-Melange
Briannah V. Fletcher
Lavena Theia
Andrew Worthington
Yosif Zhivko
Katherine Mary Black
Jack Darkfield
Daniel Soyler
Lumiére Etoiles
Ginnie Baker
Aeryn Baker
Nicolas Demerest
Bianca Phelps-Blamely
Vivienne Mendelsohn
Gamba Drakon
Nessa Noir Andraste
Emily Kyra Beawer
Mephisto Ov Hell
Wanda Dorcas Gloria
Amelia Davenport
Senilla Rachel Roseberg
Anthon Duke Roseberg
Victoria T. Lassenien
Zoey Amanda Clapp
Shawn Griffin
Candace Flora Crystalmoon
Keith Callisto
Aleksandar Stefan
Selena Angel
Lumiére el Michelle
Lynette Stelly
Lionel Hunter-Drake
Meriel Ravenwood
Bonnie Bass - archiv
Zac Leaving
Laura Wylee
Maximilian Smith
Jay Monroe
Violette Offilya Ramirez
Carl Theunis
Pierre Bontavier
Rosalie Hooper
Sarah Christina Keller
Ayla Madyzyn
Samantha Cooper
Chiyori Kiryuu - archiv
Elisaveta Mira
Aaron Drawer - Allidon
Jessica Dream
Leona Arts
Kalandmester
Charity Foster
Alessy de Vontier
Katerina Svetlana
Nymphadora Do'Urden
Anna Svetlana
Clare Petal
Andrey Bogdan
Anabella Stepp
Angelina Mary Black
Sylvia Grozda
Concordia Xanto
Lola Lois Burn
Zender Pearce
Ginette Morient
Valeriel Ravenwood
Amy Shannon
Nagy Klaudia
Edward Freeze
David Grivalt
Ann-Tabitha Serenity
Aali White
Cirelin de Sovalon
111 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tükörterem Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:26 pm

*Cat megjegyzésén elvigyorodom, majd lassan biccentek egyet egy titokzatos mosollyal. Ahogy egyre beljebb sétálunk, kicsit leválok a többiektől és a furcsa, fehér köpenyes tükör lánnyal kerülök sokkal bensőségesebb viszonyba, mint ahogy szeretném. Lassan átveszi a lelkem felett a hatalmat, és egyszerűen ő kezdi el irányítani a testemet. A többiekhez merészkedik és hiába pórbálok kiabálni, vagy akármit csinálni, nem nagyon sikerül felhívnom magamra - mármint magamra-magamra - a figyelmet. Hirtelen dementorok jelennek meg, amire összeszorul a torkom, de a testemben lévő lány egyszerűen és magabiztosan sétál a dementrok felé.*
- Maradjatok mögöttem! *szólalok meg furcsán magabiztosan, és hogyha valaki jobban ismer, akkor érezheti a furcsa kettőséget a hangomban. Értetlenül pislogok a testemben, hogy vajon mit is akar ez a lány. Hirtelen felemeli a kezemet (?) és valamit motyogni kezd. Mintha furcsán kántálna. Ez a többieknek elég furcsának tűnhet, ahogy ott állok kitárt karral és furcsán kántáloklehunyt szemmel, mire a dementorok megdermednek, majd egyesével elkezdik betörni a tükröket, néhány kivételével. Erőteljesen igyekszem gondolkodni, majd hirtelen rájövök, hogy igazából Cat és vélhetőleg Felicity is mentalista. Koncentrálni kezdek, és hogyha sikerül, akkor megpróbálom felhívni magamra a figyelmet gondolatban. Hogyha a lányok esetleg figyelnek és érzékenyek az ilyesmire, meghallhatják a fejükben a hangomat:*
~A tükörbenlévő lány van a testemben. Össze akarja törni a tükröket, hogy ne küldhessétek vissza őket! Segítsetek!~*a hangom kétségbe esett és nagyon remélem, hogy a lányok megérzik a gondolataimat hamarabb, mint ahogy a testemben ragadó gonosz lélek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem 82h3


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 4:59 pm

*Úgy érzem ma sem tudnék túl sok mindenben segíteni a többieknek, ezért félrevonulok és Felt kezdem el követni. Remélem nem bánja ha hozzácsapódok, már rég voltunk valahol kettesben, azóta pedig sok minden változott - legalább is a személyiségünket tekintve biztosan. Látom a dementort, majd ahogy elűzi. Ejha, Fel' nagyon eszes, viszont az az izé most felém jön. Egyre közeledik, a hátamon egyre sűrűbben fut végig a hideg. Sejtem, Riel is ideges, hiszen ő a lélekmásom.
Egyre közelebb és közelebb siklik, miközben kicsit hátrahúzza fején a csuklyát. Jézusom, olyan az arca, mintha egy emberét látnám egy rémes tűzeset után. Fura, torz és bár a könyvekben találkoztam velük, élőben más a helyzet.
Végül alig egy karnyújtásnyira látom. Elég, ha kinyújtja felém sírbéli, csontvázszerű kezeit, s könnyű szerrel érhet hozzám, illetve ragadhat ki belőlem minden pozitív dolgot, ha hagyom.*
- Ne, ne, ne, neeeem! *sikítok felé erőteljesen, idegesen fürkészve őt. Arra készül, hogy megtegye, amire teremtették, de végül nem teszi. Nagyokat pislogok, az pedig hátat fordítva lassan ellebeg, néhány alak irányába. Ácsi! Az a lány abban a fehér kórházi hálóing szerűségben nem tűnik Nezás diáknak, most meg.. Eltűnt! Egyszerűen eltűnt!! Nem tudom hogyan űzhetnénk el ezeket a vándorkísérteteket, minden esetre a jelenésektől megborzongok és a hozzájuk tartozó hangoktól is, arról nem beszélve, ahogy a tükrök megfordulnak...
Arra gondoltam, hogyha a dementorokat mágiával feléjük tereljük, vagy csak a figyelmüket a kísértetekre próbáljuk meg felhívni, biztosan tennének azért, hogy azok eltakarodjanak erről a helyről.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tükörterem Mentalista
Üzenőláda : Tükörterem P0fe
Színem: cornflowerblue

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 4:25 pm

* Gyűlünk, gyűlünk, igaz még csak páran jelentünk meg, pontosabban négyen, Catet is beleszámolva. Kicsit lehettünk volna többen, ez igaz, mert ugye én már alapból irtózok ettől a helytől és ha többen vagyunk az mégiscsak megnyugtat. De mindegy, ezt dobta a gép, még mielőtt elindulnék Haku csapódik nekem. Meg kell, hogy mondjam baromira megijedek tőle még fel is ugrok. Pont erre nem számítottam volna, hogy valaki figyelmetlenségből nekem ütközik és még el is kiáltja magát. Azt hiszem a dobhártyámnak lőttek egy időre...*
~ Menjünk...~ * adja ki a parancsot Kirtel miután Cat kitárja az ajtót.*
~ Akkor indulás. ~ * ugye meg sem kell említenem, hogy egy "kicsit" felgyorsultam és jóval beljebb kerülök a teremben, mint ahogy azt elterveztem. Ennek még nem nyilvánítok túl nagy figyelmet, csak eltűnünk a tükrök között daimonommal és keressük azokat a lelkeket. Igaz, nem lenne jó ötlet elszakadni a többiektől, de jelen pillanatban hátráltatni sem szeretném őket, ezért egymagam indulok meg. Már nem is látom, hogy Hakuékkal mi a helyzet, miután elkanyarodok jobbra az újabb hátborzongató tükrök közé. Már épp elég bátorságot nyernék, amikor a tükrök csakúgy random megfordulnak.*
~ Mi a manó? ~ * akadok ki egy kicsit, ahogy tekintetemmel a tükröket vizslatom. Semmi egyéb, csak a saját arcképemet látom magam előtt, ami a többi tükör hatására megsokszorozódott. Ki is fújom a levegőt, valamelyest megkönnyebbülve, de ekkor hűvös szél süvít át a termen. Ez már eléggé gyanús... Az ezt követő hörgés meg sem lep, automatikusan rántom elő pólóm mögül a medálomat. Talán túlságosan is durván, mert a lánc azonnal elszakad és csak a nyaklánc medalionja marad a kezemben. Nem kezdek el szitkozódni, vagy nyafogni, bár tényleg nem értem mitől van ez a hatalmas erő... Kirtel cibálására figyelek fel, miután alaposan megfigyelgettem a kezemben ragadt medált. Felpillantok és tekintetem azonnal megakad egy felém száguldó dementoron. Habozás nélkül karcolom végig a medált hüvelyujjammal.*
- Fevanimus! * ejtem ki a varázsigét a dementorra koncentrálva. Remélem ez hat és még el tudok menekülni, ha mást nem, akkor mással támadok. Ideje volna talpra állnom, mert ha itt elkezdek szerencsétlenkedni, akkor az senkinek sem lenne jó. A varázslat után száznyolcvan fokos fordulatot veszünk és már robogunk is az ellentétes irányba.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tükörterem Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 2:08 pm

* Habár a létszám nem olyan burjánzó mint amit szerettem volna, de semmigond, elvégre az iskolában szinte mindenki halott már gyilkos természetemről, hála az üzenőfalnak, a ferdítéseknek és a beszólásaimnak. Minden beérkező diáknak határozottan biccentek, és rájuk hagyom hogy a terem melyik szegletébe vernek tábort. Azonban mikor egy magas, fekete hajú srác, Demyan lép a terembe, felhúzom szintén kék szemöldökömet. A múltkori kis incidens után pont az ő jelenlétére nem számítottam. Még mindig emlékszem a szavaira, de nyilván nem fogok emiatt pikkelni rá. Lehet akárminek titulálni, de intoleránsnak nem. Megpillantom a lányt, akit anno megmentettem, és őszintén remélem hogy nem mondta el senkinek... Ártana a rossz híremnek. Egy laza sok sikert kívánsággal küldöm őket a terembe, és meglepődve nyugtázom, hogy Demyan elenged maga előtt. *
- Megvan az első jó pontod. * Mosolygok a fiúra, olyan meglepődött/ravasz és miegymás mosollyal, majd átlépem a küszöböt. Mint mindenki másnak, nekem is megüti a fülemet a velőtrázó sikoly, de nem hat meg. Én egy másik utat választok, és a kis társaságot otthagyva indulok el balra. Természetesen nem fogom itt hagyni őket, ez csak a kis tervem része. Mikor a folyosó végére érek, intek egyet pálcámmal, mire a diákok arra lehetnek figyelmesek, hogy a tükrök irányt váltanak. Ekkor dermesztő hideg csapja meg szabadon lévő testrészeiket, majd hörgés a fülüket, és megjelenik három dementor. Hogy mihez kezdenek velük, az rajtuk áll, csak afféle akadálynak szántam, esetleg felhasználni a célhoz... *
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tükörterem Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:55 pm

*Természetesen én sem hagyok ki egy gyakorlati órát sem, főleg így, hogy a diáktársam tartják az órákat. Kíváncsi vagyok, hogy Cat mit hoz össze, hiszen habár nem vagyunk valami jóban a kék (most már) hajú leányzóval, azért elég sok kalandban részt vettünk. Szóval ismerem őt, így lazán a Tükörterem ajtajának dőlve várakozom rá. Elsőként érkezem oda a teremhez, így lassan végigmérem a többieket, akik szép lassan megérkeznek. Egy egyszerű farmer van rajtam, sport cipő, egy fehér-kék kockás inggel, és egy fehér pólóval. Oldalamon egy egyszerű övtáska, benne néhány cucc, és a pálcám - természetesen. Már nagyon vártam ezt az órát, habár a mentalista dolgok nem tartoznak a kedvenceim közé, hiszen én inkább a bájitalok és a gyógynövényekhez értek és azokat szeretem. Egyszerűen csak kíváncsi voltam Cat órájára (meg user ezt a karit dobta), így enyhe titokzatos vigyorral az ajkam szegletében mérem végig a kék hajú lányt, ahogy megérkezik a teremhez és köszönt minket. Lassan én is a többiek felé biccentek egyet, ellököm magam a faltól és kicsit közelebb sétálva a többiekhez, úgy hallgatom Cat információáradatát, amivel elmeséli, hogy mit is kellene csinálnunk. Körbenézek és meg is akad a tekintetem két csajszin, akikkel persze már találkoztam, de a nevük most nem igazán ugrik be. végül is remélem, hogy nem fog kelleni a név a csapat munka alatt. Haha, hát persze, mennyire valószínű? Mindegy is, majd fülelek, hogyha esetleg tudni kell a nevüket. Mikor Cat gonoszkás vigyorral a halálba küld minket, lassan elsétálok mellette.*
- Azért csak vigyáznék már magunkra! *kacsintok rá, és kicsit arrébb állok az ajtóból, hogy Cat-et beengedjem magam előtt. Hacsak meg nem torpan az ajtóban, hiszen akkor persze elsétálok mellette, és bemegyek a Tükörterembe.
A teremben rengeteg tükör van - mint ahogy egy rendes tükörteremhez illik, és valóban itt-ott felhangzik egy-egy furcsa segélykérő, vagy éppen horrorisztikus kiáltás és sikoly. Kicsit megborzongok, majd lassan megindulok a tükrök között nem foglalkozva a két lány ijedtségével.*
- Helló Kóborkák! Kik vagytok és mit akartok itt? *teszek fel egy random kérdést, és kíváncsian megállok az egyik tükör előtt, ahol megjelenik egy furcsa, hosszú, fekete lepelbe burkolt, hosszú szőke hajú lány, vöröslő szemekkel. Ijedten ugrok hátra, és meredek a lányra, aki szép lassan titokzatosan elmosolyodik, majd oldalra hajtja a fejét és hívogatóan int a kezével. Értetlenül meredek a lányra, majd a többiekre. Éppen nem látok senkit, így egyszerűen csak hozzáérintem a kezemet a tükörhöz, mire a lány hangosan, rémisztően felnevet, és érzem, ahogy lassan a kezemen keresztül bemászik a testembe... Egyet pirosan villan a szemem, majd érzem, hogy a tudatom oldalára süllyedek, és a lány veszi át bennem az irányítást.*
~Mit csinálsz? Mit akartok?~*kiáltok kétségbe esetten, de ez kifelé nem hallatszik. Pech. Én - vagyis ő - azazhogy én megindulok a többiek felé és Sophie mögött megállva az egyik tükörbe bokszolok, mire a tükör bereped.*
- Így nem tudnak visszajutni a helyükre. *szólalok meg határozott hangon, mintha ez lenne a megoldás.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem 82h3


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 5:25 pm

*Már egy ideje a Tükörteremben bolyongok puszta szórakozásból. Bár a múltkori kaland félelmetes volt, most bátorkodom újra itt lenni, Riellel együtt. Kissé félelmetes most is, a falak oly' komorak, de a tükrök ha beléjük nézek, mindig valami újat tárnak elém, ez olyan jó! Mosolyogva haladok el egy mellett, és figyelemmel kísérem ahogy az alakom megnyúlik. Vicces, mintha csak karamellából lenne az az "én" és szabadon formázhatóvá válna, pedig csak a tárgy trükkös, ami ezt az elképzelést kiváltja belőlem. Sokáig nézem, nem is látva senkit, semmit aki előttem van, ennek eredményeképp nekimegyek valakinek, majd rápillantok, mire hangos sikításban török fel.*
- Úristen!! *ordítom, miközben hátralépkedek, hajam csakúgy lobog, mintha szél fújná. Riel fölröppen, azt hiszem a hirtelen jött reakciótól ő is frászt kap. Ledermedve állok egy darabig, s csak utána nézek fel. Döbbenten pislogok az előttem állóra, illetve előttem állókra, ugyanis nem csak egy személyről van szó. Elhaladok az ismerős kék hajú lány mellett, igen! Őt már láttam, az Óvárosban, mikor segített Donchon és rajtam. A nevét azóta sem tudom, de az már tiszta, hogy ő az oktató, ennek az órának az oktatója. Biccentek neki válaszképp, végighallgatom amit mond, eleve abban a terembe, ahol a többiek is tartanának, majd ismét az alakra pillantok A rejtélyes "idegenről" hamar megállapítom, ki.*
~Hupsz, ő Feel'!~ *állapítom meg az egyértelműt.* ~Azt hiszem elég hangos voltam.~
~Én azt hittem, Sophie.... Egyébként csak annyira, hogy a fél helyiség visszhangzott, ha ez megnyugtat.~
*Egy furcsa grimaszt ejtek sasom felé, ezután körülnézek. Ami azt illeti, én nem éreztem szellemek jelenlétét, bár furcsa hangokat hallottam egy ideje, most már legalább tudom, mi a forrásuk. Most hogy végre tényleg leesnek a dolgok, érzem, hogy valami elsiklik mellettem és a bőröm libabőrös lesz. Brr, elég fagyos, meg kell dörzsölnöm a karjaimat, attól biztos elmúlik! Hűha, azt hiszem ma sem leszek egészen formában.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tükörterem Mentalista
Üzenőláda : Tükörterem P0fe
Színem: cornflowerblue

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 3:39 pm

* Úgy hallottam, hogy ismét egy oktató tart órát, ezért azonnal felkerestem a Csodák palotáját. Kicsit bizonytalan vagyok ezzel az órával kapcsolatban, mivel az utóbbi pár napban eléggé furcsa dolgok történtek velem. Kezdjük a gyorsaságommal és a reflexeimmel. Sokkal jobban reagálok dolgokra, akár a távolban lezuhanó tárgyat is simán kiszúrom és ami ennél is bizarrabb, az az, hogy el is tudom kapni. Már, úgy ahogy... Ha el is kapom, akkor nagy valószínűséggel összetöröm, legalábbis a múltkori alkalommal játszi könnyedséggel roppantottam össze a poharamat, pedig nem is akartam. Meg amúgy is, mekkora erő kell már ahhoz, hogy egy poharat széttörjön az ember? Valahogy az érzékszerveim is sokkal kifinomultabbak lettek, olyan dolgokat látok meg, amit eddig még soha. Példaként itt vannak a fűben vagy falakon mászó minimális nagyságú bogarak. Na mindegy, abban reménykedek, hogy ez csak valami szokásos dolog a felnőtteknél. Amint a Csodák palotája elé érek, máris összeszorul a gyomrom. Na igen... Itt volt egy kis incidens, amit abszolút nem élveztem. A vér, a holtak, a szörnyek, pfúj. Még visszaemlékezni is szörnyű erre, ráadásul akkor sérült meg eléggé durva módon a hátam. Kirtellel már be is slattyogunk a Tükörterem előtti folyosóra, ahol egy kék hajú leányzó áll.*
- Ő az oktató lehet. Gondolom... * motyogok daimonomnak, aki egyetértően bólogat és hümmög. Oda is lépünk az ismerős lány elé, minden bizonnyal órán láttam már valahol, de úgy igazából még nem beszélgettem vele. Páran meg is érkeznek az órára, így bele is kezd a mondandójába. Figyelmesen hallgatom, majd a végén nem szólok semmit, csak átlépek abba a terembe. Talán túlságosan is hirtelen mozdulattal akartam átlépni a küszöböt és ahelyett, hogy az ajtóhoz közel kerültem volna, most jóval távolabb állok a bejárattól.*
- Mi a fene? * akadok ki egy kicsit az ajtó és a köztem lévő távolság láttán. Daimonom gyorsan odaszalad hozzám, látszólag őt is enyhe sokként ért ez a dolog. De mindegy, nem agyalok sokat, inkább kísérteteket keresek tekintetemmel, vagyis csak keresnék, ha nem rázna ki a hideg minden egyes sikítástól. Ekkor döntöm el, hogy úgy leszek ezzel a dologgal, mint egy szimpla illúzióval... Nem valóságos, kicsit sem, legalább ez megnyugtat. Beljebb is lépek a tükröket kerülgetve, így egy kicsit el is szakadunk a többiektől.*

Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tükörterem Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 7:18 pm

* A kóbor lelkek olykor igen veszélyesek tudnak lenni, pláne hogyha az ember egymagában próbál velük szembeszállni... Ezzel inkább meg sem próbálkozok, ezért hát egy kitűnő alkalom nyílt a rám bízott diákok tesztelésére. Első órám amit tartok, igyekszem minél határozottabban viselkedni, és irányítani a kis csapatot, amin jócskán könnyít meglehetősen ijesztő kisugárzásom. Szeretek vezéregyéniséget játszani, sokáig az is voltam, azóta csak lépkedek egyenest felfelé a ranglétrán, de olyan igazi befolyásom, mint régen, sajnos nincsen. És hiányzik. De való igaz, hogy huszonéves diákokat aligha fogok tudni befolyásolni ebben az iskolában. Addig is... Állják ki az elme próbáját, amit a mai napra szántam nekik. A tükörterem ajtaja előtt várom őket összefont karokkal. Komor arccal biccentek minden érkezőnek, és amint látom hogy már elég sokan vannak az órakezdéshez, megköszörülöm a torkom. *
- Mint tudjátok, én vagyok az egyik újdonsült oktatótok. Nem szándékozom túl sokat beszélni magamról, akit érdekel belső mivoltom, ismerjen meg, de addig is lássátok milyen feladatot eszeltem ki nektek a mai napra. Odabent kóbor, elszabadult lelkek, azaz vándorszellemek tanyáznak, de egyrészt áttetszőek, másrészt vagy harmincat látsz egyből, ezért nem lesz könnyű kapcsolatot létesíteni velük. A feladatotok az, hogy rávegyétek őket a távozásra, mert amíg ők jelen vannak, a tükörterem nem biztonságos hely a diákok számára. Sok sikert. * Ravaszul mosolygok utolsó szavaimon, majd egy kecses mozdulattal kitárom az ajtót a diákok előtt, és betessékelem őket a terembe, ahonnan kísérteties sikoltások tömkelege pattog visszhangként a falakon. Utoljára én megyek be, és mohó kíváncsisággal mérem fel a reakciókat. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tükörterem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:57 am

-Tényleg nagyon sajnálom. *mondom ahogy felsegítenek. *-Csak Éjfél elrohant és őt kerestem.*mutatok a vadul morgó fekdte cicára. *-Én Sophie Lee vagyok. *mutatkozok be én is majd felveszem az elejtet könyvet közben érzem hogy a macska elkezd a nadrágom szárán felmászni. *- Remélem nem zavarok csak egy nyugodt helyet kerestem. *mondom és rájuk mosolygok. *
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tükörterem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:50 am

* Még mindig az elé táruló szokatlan látványt figyeli, aztán elfordítja jég-kék szemét a kacarászó lány felé és rámosolyog. A lány be is mutatkozik és X is kezdené, ha véletlenül nem ütközött volna belé a kínai leányzó. Exant akárki nem tudja felborítani, lévén, hogy két méteres és száz kilós meg sem moccan ahogy az ütközés történt, azonban rögtön hajol le, hogy felsegítse a lányt.* - Hoppá, nem esett bajod? * Nyúl kedvesen a lány kezéért.* - Vigyázni kell itt. * Mutat tenyerére amin egy hosszabb vágás húzódik.* - Ezt itt szereztem mikor még új voltam. Neked most szerencséd volt. * Mondja, de nem felejt el bemutatkozni sem, mert, hogy az az előbb elmaradt.* - Exan Frostburn. De legyek csak X-ha megláttok a folyosón. * Mondta majd miután ő maga is szemügyre vette sebét, egyszerűen csak zsebre vágja, hogy ne is lássa a kezén.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem 82h3


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:35 am

*Hamarosan megpillantok egy idegen fiút. Csengőn kacagok fel viccelődésére, no meg azon, ahogy néz. Mintha megilletődött volna egy kicsikét.*
-Szia! Igen, kicsit érdekes lenne. *dörzsölöm a tarkóm, majd a sötét hajú lányra nézek, aki természetesen nem más, mint Sophie, az egyik barátnőm.*
-Oh, szia! *köszönök rá, majd megkérdezem, jól van -e, miközben a kezem nyújtom felé, hogy felsegítsem. Ezután a fiúra pillantok.*
-Egyébként azt hiszem, még nem találkoztunk. Haku vagyok. *mutatkozom be.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tükörterem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:27 am

*A tükörterem felé haladok. Igaz legutóbb nem volt szerencsés a látogatás de remélem ma nem így lesz. Éjfél a nyakamban pihen a hajam takarásában. Kezemben egy vastagabb bőrkötéses napló van ami teli van versekkel meg a rajzaimmal. Mikor beérek a tükörterembe Éjfél kiugrik a nyakamból és elszalad. *-Éjfél azonnal álj meg. *szólok rá de semmi hatása. Utánna szaladok mire valami kemény felületnek neki rohanok majd a földön elterülök. Mikor kinyitom a szemem látom hogy nem egy tükörnek hanem egy diák társamnak mentem neki. *-Nagyomd sajnálom. Csak a macskámat keresem. *mondom mire a kis bestia elém ugrik és morogva fújtat az idegen fiúra. Ekkor veszem észre hogy Haku is itt van. *-Szia Haku. *köszönök neki majd feltápászkodom.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tükörterem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:15 am

* Puha csizmatalpa nem ver visszhangot ahogy a tükrök között közlekedik. Minden itt kezdődött. Felsértette a tenyerét amikor összetört egy tükröt, s aztán ádáz szélmalomharcot vívott, hogy eltüntesse a szilánk darabkákat. Mosolyra húzódnak ajkai ahogy visszagondol az egészre. Fejében lejátszódnak a képek. Úgy viselkedett mint egy elefánt a porcelán boltban, s ez igen csak zavarba ejtő, ha vissza gondol, mennyit változott azóta. Sokkal érettebb lett, a mozgása is megváltozott, úgy közlekedett, hogy szinte hozzá sem ért az egyik tükörhöz sem. Az akkor szerzett seb oly mély volt, hogy tenyerén még mindig ott virít a hosszú vágás. Az egy örökre szóló emlék maradt a fél tünde fiúnak. Minden tükörben megnézi torzított mását. Valamelyik vékonyít, valamelyiktől úgy néz ki mint egy törpe, valamelyikben pedig mintha maga mellett látna valakit akinek smaragdzöld a szeme. Azonban amikor megérintené a tükröt, egy diáktársát pillantja meg maga mögött, és megfordul.* - Oh, szia. * Fordul felé kissé megilletődve. Biztosan csak képzelődött amikor egy másik alakot látott maga mellett. Az egyik tükörtől összeolvadt a két alak és úgy néztek ki mint a sziámi ikrek.* - Azt hiszem így elég ijesztően néznénk ki. * Mondja a lánynak viccelődve.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem 82h3


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 9:57 am

*Ma korán kelek fel. Sophienak igaza volt, attól a teától jól aludtam, bár a rémálmok nem mindig hagytak nyugodni. Veszek egy gyors zuhanyt, felöltözöm, majd elindulok, hogy szárnyalva tegyem meg utam a Tükörterem felé. Nem kell sok idő, meg is érkezem. Leszállok előtte, majd besétálok. Egy nagy előtérbe érek, ahol a tükrök elég csalafintán viselkednek. Van, amelyikben nagyon szélesnek látom magam, van amelyikben ultra vékonynak és van amelyikben mintha magasabb lennék. Elszórakozom velük rendesen, észre sem veszem egy hamar, ha jön még valaki. Egy kék rövid ujjút, sötétlila sortot és a felsőhöz illő szandált viselek ma.*
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Tükörterem Nincskaszt

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:44 pm

The member 'Sophie Ellen Lee' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Tükörterem Tiz
Result :
Tükörterem Tizolda Tükörterem Tizolda
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tükörterem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:44 pm

Sophie Ellen Lee írta:
*Nagyon gyorsan történik minden. A vámpír rátámad a félsárkány srácra és megmarja. Inentől olyan gyors lefolyásúak az események, hogy követni se tudja. Mikor feleszmél már a tükörteremben vannak.* ~Ezt se felejtem el egyhamar. Csak azt sajnálom hogy nem segíthettem, mert csak útban voltam. Erősebbé kell válnom. De hogy?~*gondolkodik és lehajtott fejel elindul. Nem bír társai szemébe nézni, mert haszna vehetettlen vol.*

//Köszönöm és sajnálom hogy nem voltam jobb.
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy
remélem kezdőknek is szabad a kockadobás. Ha nem az se baj, és még egyszer bocsánat a vacakolásomért. :-S//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Tükörterem Nincskaszt

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:40 pm

The member 'Michelle Sagredo' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Tükörterem Tiz
Result :
Tükörterem Tizolda Tükörterem Tizolda
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Tükörterem Illuzionista

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:40 pm

//relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-67: mágikus felszerelés
68-89: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tükörterem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:36 pm

*Nagyon gyorsan történik minden. A vámpír rátámad a félsárkány srácra és megmarja. Inentől olyan gyors lefolyásúak az események, hogy követni se tudja. Mikor feleszmél már a tükörteremben vannak.* ~Ezt se felejtem el egyhamar. Csak azt sajnálom hogy nem segíthettem, mert csak útban voltam. Erősebbé kell válnom. De hogy?~*gondolkodik és lehajtott fejel elindul. Nem bír társai szemébe nézni, mert haszna vehetettlen vol.*

//Köszönöm és sajnálom hogy nem voltam jobb.
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy
remélem kezdőknek is szabad a kockadobás. Ha nem az se baj, és még egyszer bocsánat a vacakolásomért. :-S//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Tükörterem Nincskaszt

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:31 pm

The member 'Haku Hiroshi' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Tükörterem Tiz
Result :
Tükörterem Tizolda Tükörterem Tizolda
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem 82h3


Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:31 pm

*Az események szó szerint szárnyra kapnak körülötte. A lényeket sikerül elkerülnie és a finálé gyanánt látott plusz dolgokba való belefolyást is. Segített volna, de nem tudott mert ahhoz túl gyorsan történt minden és már különben is túl vannak a dolgok nagy részén. Ahogy kint áll a parkban, megkönnyebbüléssel tölti el, hogy végre... hogy végre zöld füvet lát, hogy végre látja a fákat magasodni maga felett és hogy minden rendben. Megúszta a dolgokat egy karcolás nélkül, most pedig a lány tart nekik kis prédikációt. Azért sajnálja, mert innen látszik hogy neki sem volt átlagos és egyszerű múltja. Haku sajnálatot érez iránta már, nem félelmet. Biztosan sok kínt élhetett át. Amikor az átjáró megnyílik, felé veszi az irányt a többiekkel együtt. Valahogy ki kell kapcsolódnia a mai stressz-futam után. Bár mintha csak nézőként lett volna ott, mégis rémesen megijedt a történések miatt, és biztos hogy később rémálmai lesznek tőle.*

//Köszönöm a mesét, nagyon izgi voolt! Very Happy//

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Tükörterem Nincskaszt

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:23 pm

The member 'Janna Lemanski' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Tükörterem Tiz
Result :
Tükörterem Tizolda Tükörterem Tizolda
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Tükörterem Jos

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:23 pm



alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Tükörterem Jos

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:22 pm



* Pár sérülés még történik, azonban én nem vagyok az áldozatok között. Mindenesetre ismét kiderül, hogy sok a túlbuzgó, aki azt hiszi, hogy némi varázzsal majd erővel rendelkezhet, és hogy feláldozhatja a saját gyermekét. Mindenesetre mindent elrendezünk, majd mehetünk is haza miután véget ért a harc… *

// köszi, nagyon jó volt, és bocsi a béna befejezésért! //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Tükörterem Nincskaszt

Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:17 pm

The member 'Felicity Artmenson' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Tükörterem Tiz
Result :
Tükörterem Tizolda Tükörterem Tizolda
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tükörterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tükörterem
Vissza az elejére 
1 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: