Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tigris cápa háló - Page 2 I_vote_lcapTigris cápa háló - Page 2 I_voting_barTigris cápa háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tigris cápa háló

Go down 
+13
Raven Blackmoon
Jared Novarro
Sasha Lupinien
Játékmester
Jeremy Hiddle
Hunyadvári Szevér
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Adanna Kinsley
Samantha Troops
Andrey Bogdan
Jack Darkfield
Nathaniel Ravenwood
Kalandmester
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Nincskaszt

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:46 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1. Nemo Blackwell
2. Kyle Peters
3. Matthew Demerest
4. Vaszilij Potrevszkij
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 7:19 pm

*Hát persze, hogy feszült és ideges vagyok, hiszen nem tudom, hogy mit fog reagálni és ezért határozottan félek az egésztől. Jó persze a lányok biztosítottak, hogy velem lesznek és nem lesz semmi baj akkor sem, ha inkább kimarad az egészből, de azért akkor is... az elég gázos lenne. Mégis csak kell a gyereknek egy apa. Aztán nagy nehezen kinyögi, hogy a lényeg eljutott a fejébe, bár eléggé elhaló hangon, amit elsőre nem veszek valami jó jelnek, majd megint kimondja, már egy kicsit erőteljesebben. Én pedig még mindig a padlót fixírozom, hiszen ez még lehet egy megdöbbenés is, ami után az jön, hogy "Nem, nem... ez nem lehet igaz!". Nem aztán nem ez következik, hanem felemeli a fejem, hogy rá nézzek, én pedig csak csendben hallgatom, amit mondd. És végül pozitívan beszél, amire elmosolyodom.* -A jó ég tudta Matt. Eléggé, hogy is mondjam bohó vagy, azt gondoltam, hogy kiakadsz majd, vagy mit tudom én. *Oh nem, az tuti, hogy nem akarnék hozzámenni csak azért, mert terhes vagyok, hiszen nem vagyok szerelmes, vagy ilyesmi. Alig ismerjük egymást, az, hogy volt egy jó éjszakánk... nekem már több jó éjszakám is volt, és még egy pasashoz sem mentem hozzá. Végül sóhajtok egyet, és mintha csak elszállna a vele a feszültség, hiszen nem borult ki és ez már bőven elég!* -Azért tényleg bocs... mármint én vagyok a tapasztalt tudod, nekem kellett volna elővigyázatosabbnak lenni, de majd idővel ám könnyebb ezt megszokni, nekem már nagyjából sikerült. *Önkéntelenül is a hasamra csúszik a kezem, pedig igazából még szinte semmi sem látszik rajta, csak pár hetes a kicsi.* -Azon tanakodtunk a lányokkal, hogy vajon lesz-e... szárnya. *Mondom aztán lassan picit oldalra döntött fejjel.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek50e042cf6cc255830694

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 6:53 pm

*Mikor tétovázik a szobában kicsit meglepődök, de mélyebben nem tűnik fel semmi, kíváncsian várom, hogy miről is van szó, mert nagyon keresett. Aztán leül mellém, érdeklődve oldalra döntöm a fejem, mint egy kíváncsi kölyökkutya. Végigpillant rajtam, ezt valahogy sokkal jobban észre veszem, mint hogy komoly téma fog következni így amikor meghallom azt, hogy terhes, totál lefagyok. Az elképedés nem lehet egy nagyon jó reakció, de Andie biztosan megérti, hogy először voltam nővel, fiatal vagyok, hülye, neveletlen csínytevő, eszetlen kölyök...! Jézusom, apa leszek.* - Apa leszek. *Bukik ki hihetetlenül remegő hangon, ahhoz képest, hogy alapjáraton mély, búgó, és magabiztos hangon szoktam megszólalni.* - Apa leszek! *Magabiztosabb, mint akinek lassan leesik, hogy igaz, amit mond. Nem akar rám nézni, de magam felé fordítom az arcát finoman és halkan, bizalommal, megnyugtatóan szólalok meg.* - Egy kisbaba növekszik a pocakodban, az én vérem, az én fiam... lányom... fiam... mit tudom én mim, és azt hiszed, hogy nem akarok majd az élete része lenni? az életetek része? Dehogynem! *Az arcomon egyszerre van ott a hitetlenség még, a boldogság, na meg valahol a tanácstalanság. Az ujjára tekintek, a saját ujjamra, majd újra ránézek. Mit kéne tennem? Meg kéne kérnem a kezét, hogy házasságba szülessen a gyerek? Andie kinevetne. Inkább hallgatok, remélve, hogy a lány feszültsége enyhül és hogy valami ilyesmi reakciót várt, nem bántottam meg valamivel. Végül is, ennél jobban már csak akkor fogadhattam volna, hogyha már átöleltem volna és pörgetném, de egyelőre túlságosan le vagyok sokkolva ahhoz, bár lehet, hogy még néhány szó, még jobban tudatosul bennem, hogy apa leszek és nekiesek a lánynak nevetve. Csak bár látnám rajta, hogy nem inkább gyászolja az esetet, mint örül. Úgy hogy örülhetnék igazán, hogyha Andie ennyire feszült?*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 6:54 pm

*Kicsit talán túlzásba viszem a morcosságot, de össze-visszatombolnak bennem a hormonok, szóval e téren ez azt hiszem, hogy teljesen érthető. Azért kicsit meglep a válasza, hogy tényleg hallott.* -De hát... hogyan? *Biztos valami mágiával, azt mondja, majd elmondja és akkor várok, mert úgy gondolom az most tényleg fontosabb, amit én akarok mondani neki. Követem inkább a szobájába, a viccelődésre pedig csak finoman elhúzom a számat. Tudom én, hogy ilyen a stílusa, de most sokkal komolyabb a helyzet annál, hogy ezt könnyen tudjam kezelni, vagy legalábbis így kezeljem, ahogy ő. Belépdelek a szobájába, és bizonytalanul állok meg a közepén, pedig én aztán nem szoktam sosem bizonytalan lenni, most mégis úgy érzem magam.* -Nem olyan jellegű, de aranyos vagy. *Eresztek meg azért egy visszafogott mosolyt, majd amikor leül az ágyra, akkor gond nélkül mellé huppanok és nem az ágy másik végébe. Nem gondolom, hogy távol kéne maradnunk egymástól, hiszen voltunk már határozottan nagyon közel is. Kicsit megköszörülöm a torkom, a tekintetem a póló alatt feszülő izmokra siklik... állítólag van olyan időszaka is a terhességnek, amikor megnő a szexuális étvágy... az az én esetemben nagyon durva! Megrázom a fejem, aztán rá pillantok, majd végül a padló fixírozása mellett döntök, azt egyszerűbbnek vélem most.* -Nem kertelek, az van, hogy terhes vagyok, és bár nem voltam az elején biztos benne, az időpont alapján tuti, hogy a tiéd. De nincs semmi kötelezettséged, oké? Szóval... csak gondoltam jó, ha tudod, meg ilyesmi. *Bököm ki végül a lényeget. Nem túl könnyen, de legalább már túl vagyok rajta.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek50e042cf6cc255830694

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 6:41 pm

*Mikor felpaprikázva von kérdőre egy kicsit megrázom a fejem, felnevetve.* - Dehogy is! Nem játszottam veled! Tényleg meghallottalak, de erről majd később. És igen, Nicolas bennfentes, de nem rég ért vissza és nem szoktam annyira tudakozó plusznak használni, bár... Na jó, szombaton tényleg megkérdezhettem volna tud e valamit tenni az érdekembe, de elfelejtettem. *A kaland után megkerestem őt, hogy segítsen, nem nagyon tudtam, hogy ki máshoz fordulhatnék, hiszen... Vámpír lettem. Jó, ezt most kifejezetten furcsa kimondani, gondolni, de az vagyok. A szívem nem dobog, a lélegzetem csak megszokásból mozog a tüdőmben, a bőröm valamivel hidegebb és... Aznap este ember vért ittam.* - Hát ez igazán biztató. Hideg vizes poharat és nyugtatót nem adsz a kezembe? *Kérdezem kicsit mosolyogva, hülyülve az aggodalmán, hogy le kéne ülnöm. Látom azért rajta, hogy enyhültebben, komolyabban mondja, szóval komolyságot erőltetek magamra és bekísérem a cápába.* - Most halt ki a fél háló, az a fele, ahol én lakom, szóval egyedül vagyunk nyugiban. Valami baj van? Tudok segíteni? *Eszembe se jut, az, amiért valóban jön. Kicsit aggódva méregetem a lányt, hogyha azt mondaná, hogy a nyomában bérgyilkosok lennének lehet, hogy félretenném a gyávaságom és segítenék neki. Mondjuk, ha ezt jelenti be, tényleg le kellett ülnöm. Az ágyhoz invitálom, leülök a sajátom egyik végére, ő leülhet a másik végére, vagy van még szabad három bevetett ágy és asztalok mellett székek is. És meglepően rend van nálam, az asztalomon csak egy hajzselé van kint és a hajvasalóm.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 8:03 pm

*Észreveszi, ahogy a srác szemforgat, amiért nem harap rá a sorozatos témára. Dehát, ez van, ha az ember fia pár éve nem látott tévét, és akkor sem kötötték le az effélék. A fénylényekről már picit jobban be tud számolni.*-Hát, itt találkozhatsz párral. Többek között a szakvezetőnk az, meg még néhány diákot láttam. És a többi fajjal is találkozhatsz. *A Strife úrfi megszólítás láthatóan eléggé kiborítja a srácot, mire Hester magyarázkodni kezd.* -Nem, szó nincs róla. Csupán annyi, hogy a többi közül őt ismerjük a legjobban, ő áll hozzánk a legközelebb. *A srác lassan elbúcsúzik, és be is zárja maga után az ajtót.* -Okés, jó éjt. Érezd jól magad a suliban. *Köszön el, majd elindul a saját hálója felé. Arianának most nem akarja elújságolni, hogy a küldetést teljesítette, majd úgyis meglátja, na meg még lesz rá alkalma máskor is.*
Vissza az elejére Go down
Maxwell Richards - Archív

Maxwell Richards - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda :
Tigris cápa háló - Page 2 Tek5153697a32e767201106

Az én színem a gray.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 7:39 pm

*Továbbra is határozottan jól mulat Deyan dühén. Lehet, hogy néha nagyon be kellene neki húzni egyet, de... hosszútávon nagy eséllyel az sem válna be. Mindenesetre megkegyelmez a srácnak, ugyanabba a témába már nem köt bele még egyszer, majd talál valami mást. Deyan láthatóan abszolút nem kapcsol a sorozattal kapcsolatban, és még csak rá sem kérdez, mire a szemeit forgatja.* ~ Na tessék. Nyugi, te is ennyire érdekelsz engem. ~ - Fénylény? Hm, azok aztán érdekes lények! Még eggyel sem találkoztam, de már hallottam róluk. Lehet, hogy ez valamiféle gyűjtőhely... bár a varázslóiskolák már csak ilyenek, Fellah is sokszínű volt. Fél-démonok, fél-angyalok, éjtündék, tündérek... előfordul, nem újdonság. *Meséli, majd a nevekre pislog.* - Strife úrfi? Mi ez, valami grófi sarj? *Fintorítja el az orrát, pláne, hogy Hester a többieket simán keresztnéven hívja, szóval nem az ő stílusa ilyen. Átveszi a kulcsot, majd megrázza a fejét.* - Nem, szerintem rendben leszek. Jóéjt, Deyan. *Köszön el, és már be is húzza a fiú orra előtt az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 7:34 pm

*"Kockásra marja magát", azaz elhúzza két kezét az arca előtt, ahogy hallja, hogy Max tovább kötözködik vele, ezúttal a személyes névmáson.* -Okkkééé, akkor érkezTEK. Így megfelel? Arra mondtam, hogy ti érkeztetek, hogy ti, mint Fellahosok... Ennyit erről. *Válaszol egy kicsit dühösen, bár azért persze még mindig türelmes, ilyen apróságokon nem fogja felkapni a vizet. A szakvezető nevén egész jót mulat a srác, de ő nem igazán nézett tévét pár éve, mióta a mugli apját börtönbe zárták és Ann szülei örökbe fogadták. Na nem mintha akkor is túl sokat nézett volna, nem vonzotta kifejezetten egyik tévéműsor sem.* -Nahát akkor hasonló élményben lesz részed itt is, attól eltekintve, hogy itt egy szem sivatagot sem találsz. Viszont a diákság és a tanári kar itt is elég sok színű, vannak itt tündék, koboldok, angyalok, fénylények, meg ki tudja, miféle szerzetek. Már alig bírom követni mostanában, hirtelen túl sokan lettek, főleg az utolsó egy-két évben. Addig valahogy nem voltunk ilyen sokfélék. Relikviát és ereklyét is találhatsz itt, ha elég ügyes vagy. Az órák a legjobb alkalmak rá, mivel mindig valami kalandba keveredünk a gyakorlatokon, és akkor varázstárgyakat is lehet találni, ha figyelmesen keresel. *Ad egy picit bőbeszédű választ, és ő is megszemléli a névtáblát. Többet is ismer közülük, némelyikkel egész jó viszonyt ápolnak.* -Igen, ismerjük például Strife úrfit vagy a Potrevszkij fiút, Noelt, Nemot... Jó társaság, nem fogsz unatkozni.*Válaszol ezúttal Hester a fiú kérdésére. Előveszi a zsebéből a kulcsot, és kinyitja a fiú előtt.* -Nos, szerintem innentől magadra hagylak pihenni, ismerkedni a többiekkel, vagy bármi más. De persze maradhatok is, ha szeretnéd...


A hozzászólást Deyan Serenity összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 29, 2013 7:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Richards - Archív

Maxwell Richards - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda :
Tigris cápa háló - Page 2 Tek5153697a32e767201106

Az én színem a gray.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 7:15 pm

- Mi? Én egészen biztos vagyok benne, hogy most érkeztem... Szóval azt a személyes névmást talán javítani akarod. *Egészen mulattatja a helyzet és Deyan maga, így nyugisan, derűsen beszélget vele. Mindig ezt csinálja, miközben a beszélgetőpartnere egyre jobban felhúzza magát... bár van, aki jobban bírja, mint mások.* - Tudod, nem vagyunk összenőve. Én utazgattam, más helyeken jártam, aztán kaptam egy fülest, hogy vannak itt páran... és megjegyzem, arról is tudok, hogy nem mindenki augusztusban jött, hanem egy-két diák később. *Mutat rá, hogy bizony nem csak ő "késő".* - Pandorica? *Rögtön felfigyel a névre, amiről Deyan talán azt hiheti, ismeri a férfit, de hamar elrontja a dolgot.* - És ráadásul Vincent is... az a legjobb epizód abban az évadban! Hogyha nemrég született volna valaki ilyen névvel, tudtam volna, a szülei milyen sorozatot néznek esténként. *Mondja kuncogva, miközben besétálnak az épületbe.* - Száraz, sivatagos... a környezet nem volt a legjobb, de mondom, legalább megtanultunk ott is túlélni. Maga az iskola jó volt. Magas színvonalú oktatás, sokszínű diákság... relikviák, ereklyék, na azok bámulatosak! Ilyesmik. *Megrántja a vállát, majd mikor az ajtóhoz élnek, a körmével megkopogtatja a névtáblát, ahol már az ő neve is ott díszeleg.* - Ismersz bárkit is közülük?
Vissza az elejére Go down
Jared Novarro

Jared Novarro


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista_harcos

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 6:19 pm

*Finoman masszírozza Raven vállát, és valóban lehajol, megcsókolva a lány nyakát. Nem gondolkozik, cselekszik, legutóbb is így járta meg, és bár még nem tudja, hogy most nem fogja, akkor sem gondolkozik előre, csak teszi, amit az ösztönei diktálnak. Amikor Raven kezei felszaladnak, a combjánál feljebb, akkor feljebb emeli a saját fejét, arcát Raven hajába temetve, és beszívja a lány hajának az illatát, és amikor a tündérvéla végre szembefordul vele, akkor közelebb lép, és megcsókolja, hosszan, határozottan. És egy ugyanolyan határozott mozdulattal felkapja a karjaiba, és az ágyához viszi őt. És maradjunk annyiban, hogy nem hazudott korábban, határozottan fel tudja találni magát, és... szóval jobb ha magukra hagyjuk most őket.*
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 6:07 pm

Ketten, engem? *Gondolkozik, miközben Jared masszirozza a vállát, és lassan azon agyal, hogy az utóbbi időben szinte csak a szexről beszélnek, beszélgetnek, lassan akár már ki is lehetne próbálni.* Fájdalom, adrenalin... *Suttogja, mert közben átadja magát a kellemes érzésnek, miszerint ellazul a masszázstól, és még közben fel is izgul, még jobban, mint eddig. Picit oldalra dönti a fejét, hogy Jared akár a nyakát is meg tudja csókolni, ha olyan tervei lennének, közben pedig folytatja a combsimogatást. Tételezzük fel, hogy Raven azért már látott egyet s mást, és a hegek láttán már picit elgondolkozott Jared nemi hovatartozásán, még akkor is, ha teljes mértékben pasiként kezeli a srácot. Tehát adott esetben nem fog meglepődni, ha bármit is talál ott, aminek máshogy kéne lennie. A lényeg, hogy évezi a másik kezének érintését, és fel is csusszan a sajátja, valahol ágyéktájra, ahol ő is maszirozó mozdulatba kezd, csak már így kissé kezd kitörni a karja, ezért hátrafordul, a szemei kissé el vannak párásodva, hívogatóan vonja magához az angyalt.*
Vissza az elejére Go down
Jared Novarro

Jared Novarro


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista_harcos

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 5:55 pm

- Így is fel lehet fogni. De úgy is fel lehet, hogyha hárman vagyunk, akkor egyszerre ketten kényeztetnek téged, ami azért ismételten nem egy elhanyagolható tényező. De persze, a hagyományos kettes felállás is határozottan érdekes. *Hagyja rá, azért, ő nincs ellenére a kísérletezésnek, persze neki is megvannak a korlátai, de azok eléggé tágak, akárhogy is nézzük. Aztán hogy mit tenne vele, ha fájna a feje, akkor elmosolyodik.* - Ha az adrenalin felfokozódik, az csökkenti a fájdalomérzetet. Persze adrenalint lehet sokféleképpen felfokozni, lehet úgy ha félelmet keltesz... ha testmozogsz... bár azt is lehet sokféleképpen... vagy persze, ahogy mondani szokás, a legélvezetesebb metódus is ott van még hátra. *Mondja halkan, majd Raven parancsoló hangjára elmosolyodik.* - Igenis, hölgyem. *Felel, ha már ilyet játszanak, és masszírozza tovább, és hagyja, hogy Raven keze felfusson a combján. Már miért is ne hagyná? Cameron szépen lehajtja a fejét az ágyon, de azért aggódó pillantásokat lövell a páros felé, hiszen... innentől kezd igazán veszélyessé válni a játék, mondhatni. Raven szándékai egyértelműek, Jared nem ellenkezne.*
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 5:33 pm

*Hát Raven ilyen jellegű borotválkozásban nem éppen gyakorlott, tehát nem tudna tanácsot adni, de jogos, illik félmeztelenül tenni. Tehát most láblógat, és ajkain letörölhetetlen mosoly játszik, gyakorlatilag Jared minden szava telibe talál nála.* Én azért jobb szeretem, ha csak ketten vagyunk, a harmadik csak elvonja a figyelmünket, nemigaz?
*Válaszolja, aztán Jared mozgását, és válaszát figyeli, amire már lassan elkerekedett szemekkel bólint.* Mondjuk az átbulizott éjszaka is jobb lehet, ma már eleve azzal tesszük, aki utána segíthet ellazulni. Például mit tennél velem, ha most fájna a fejem? *Leheli ő is enyhén célozgatva, amire talán már nincs is szükség, hiszen ő jött ide, félreérthetetlen ruházatban, de azért a felvezetést illik nem kihagyni.* A masszázs? *Most már nem fordul meg, hanem csak kiváncsian felfogja a haját, hogy Jared hozzá tudjon férni a nyakához is, ha akar.* Folytasd. *A hangja dominásan parancsoló. A szabad kezével picit hátranyúl, és végigsimít Jared combján. Némi tapogató jelleggel.*
Vissza az elejére Go down
Jared Novarro

Jared Novarro


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista_harcos

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 5:13 pm

*A szobájában hát persze, hogy félmeztelen, pláne borotválkozás közben, tutira összevizezné a fölsőjét, vagy hasonló. Vagy megvágja magát és összevérezi, mert annyira még nem profi borotválkozásban, na. Aztán Raven megjegyzésére elmosolyodik.* - Még mindig áll az ajánlat, miért csak tartanád a gyertyát nyálcsorgatva, ha te is jól érezhetnéd magad? *Hogy ahhoz először kéne harmadik személy is? Hát talán ebben az iskolában nem is lenne olyan nehéz találni. Kapásból tudunk egy embert, aki már rákattant Jared szájára... de az már nem most volt. Khm.* - Tudod mi segít sokat egy túlbulizott éjszaka után? Ha valaki segít ellazulni. *Fellöki magát a székből állásba, és pár hosszú lépéssel Raven mögé kerül, kezeit a lány két vállára téve. Közel hajol, a lány fülébe mondva halkan a szavakat.* - Például egy masszázs azt mondják csodákat tud tenni. *Leheli közel Raven füléhez, érezheti a lány a fiúnak a leheletét a bőrén, és az ujjaival finoman, gyengéden masszírozni kezdi Raven vállait.*
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 5:04 pm

*Benyit hát az ajtón, ahol egy félmeztelen srácot talál. A tél ellenére manapság mindenki félmeztelen? Na de vissza a jelenbe, kissé szájtát, aztán behúzza maga mögött az ajtót.* Úgy látom, akkor is jól jártam volna, ha csak tartom a gyertyát, mert a látvány sem mindennapi. *Jegyzi meg egy kacér mosollyal, a borznak bólintva int egyet, aztán ha már hellyel lett kínálva, le is ül... körbenézve, mondjuk az ágyra kissé korai lenne, de egy másik székre. Felteszi a lábát úgy keresztve, aztán kiváncsi várakozással pislog Jaredre.* Ezt én is kérdezhetném. Az üzented, hogy tudsz valamit, ha nagyon túlbuliztam volna magamat. Meg hát olyanokat mondtál múltkor, hogy egy magamfajta tündérkislánynak ez izgalmasan hangzik. *Emelkedik meg a szemöldöke, ha nem is csábítóan, mert látja, hogy itt azzel semmire nem menne, inkább izgatottan.* Jól éreztem magamat a bálban, és folytathatnánk a dolgot. Rád van bízva, hogy hogyan. Lepj meg. *Hajjaj, ezzel a legutolsó kijelentéssel nem bánt eléggé óvatosan, de hát szeszélyes, mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Jared Novarro

Jared Novarro


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista_harcos

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 4:45 pm

*Már éppen végez, amikor meghallja a kopogást.* - Bújj be! *Szól, de nem néz hátra, csak előrehajol, a folyó csap alá tartja a kezét, hogy lemossa a maradék habot az arcáról, szóval még mindig ott áll egy szál farmerban, háttal Ravennek, csak a borz figyel fel az ágyról, szemei megcsillannak, amikor észreveszi a lányt, és sejthető, hogy szólt is a társának gondolatban, hogy ki érkezett meg. Jared azonban még mindig nem fordul meg, megtörli először az arcát törülközőben, miután eltette a borotvát, majd egy fehér ingért nyúl, amit szépen felvesz, eltakarván immár a tetoválást a hátán. Csak ekkor fordul meg, sárgászöld szemeivel végignézve a lányon, miközben gombolja be az ingét.* - Te aztán nem vesztegeted az idődet, elég hamar beugrottál. *Mondja, láthatóan végigmérve a lányt azért, elvégre Raven nem sokat hagy a fantáziára ezzel az öltözetével.* - Mit tehetek érted? *Kérdezi, miközben befejezi az inggombolást, leül az egyik székre, és mutatja a lánynak, hogy foglaljon helyet, ahova csak szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Tigris cápa háló - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 4:28 pm

*Miután üzengettek egymásnak a bált követően, úgy döntött, hogy a tettek mezejére lép. Végülis milyen dolog már az, hogy Cecile állandóan pasizik, úgy tudja, hogy Thalia is, Sper pedig ő ilyen kis prűdek. Ennek vége, ideje változtatni ezeken. Solomon ugyan üzent neki, amiben elnézést kért, hogy nem egy ünneplős, de most már mindegy. Ha ő nem gondolta komolyan, akkor azért sem róhajta meg, ha közben élvezi az életet, legfeljebb ha mégis szándékozik előkerülni, akkor még mindig magyarázhatja azzal, hogy hiszen csak barátok. Az az igazság, hogy ő is hasonlóan Sperhez csak a szavakkal játszik, és csak csábos, de valójában csak a szája nagy, és a fele sem igaz azoknak, amiket állít magáról, annyira nem rossz kislány. Talán majd most. Mellőzte a hattyúszerelést, a tiarát is, hosszú fehér hajából kivette a csatokat, masnikat, csak egy pántot hagyott benne, míg ami a külsejét illeti, fekete, sok helyen áttetsző csipke. A lábain combfixes harisnya, magassarkú, és vörös miniszoknya. Kopog. Meglátjuk mi lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
Jared Novarro

Jared Novarro


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Illuzionista_harcos

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 4:15 pm

*Igazából, az, hogy Jared egyedül van a szobájában, igazából nem is meglepő. Négy szobatársából kettő sok időt tölt Nellondban, az ottani lakásukban, a negyedik meg sokat tölt a másik oldalt (vagy Nemo néha ide költözik be, változó), Jared az, akinek igazából nincs hova áttelepednie, így hát tökre nyugisan álldogál a nyitott fürdőajtónál a tükör előtt, félmeztelenül, és borotválkozik. Bizony, húsz év körüli fiú, kell is azt neki. Ha valaki belép, annak háttal áll, így tisztán látszik a hátán a tetoválás, ami szárnyakat mintáz, nagyon szép minta, mintha profii művész csinálta volna, a hátán van, de ráterjed a vállaira is. Szépen kidolgozott tetoválás a hátán, és még az alapjáraton pozitív kisugárzása... lehet matekozni, hogy mi is a helyzet. A borz-daimón az egyik, fürdőszobához közeli ágyon lustálkodik, várja, hogy a fiú végezzen.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 4:16 pm

*Egy újabb nap, egy újabb levél, ám ez úttal kemény borítású lap, egyí tényleges levél, mellette egy szál levendula. A levélben nemes egyszerűséggel az alábbi pár sor olvasható.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 1:11 pm

*A gyűrött papírost még inkább összegyűri, ahogy ül az ágyán, ökölbe szorítva a kezét, és a papír ott van a markában. Mély levegő. Be, ki.* - Jól döntöttem. *Suttogja, maga elé, hosszan beszívva, kifújva a levegőt újra, és újra. A daimón nem válaszol, csak néz rá, némán.* - Jól döntöttem. *Mondja félhangosan megint, majd feláll, és elteszi az egyik fiókjába a papírt.* - Jól döntöttem. *Ismétli, fél fokkal megint hangosabban, majd lassan a daimónhoz fordul.* - ...jól döntöttem, de nem akarom, hogy szenvedjen. *A hangja ismét lehalkult, és lerogy a földre, az asztala elé. Lilith odamászik, a karjaiba, Chris pedig átkarolja, szinte nem is gondolkozva.* - ...nem vagyok jó ember, Lilith. *Suttogja, amit két napja Rashnynak is mondott, és csak magához szorítja a daimónját.* - She... she was wrong. Nem ő a vírus. Hanem én. I left her. I left Jack too. And look at them now. Look at them... *Lilith nem válaszol. Már elmondta korábban, amit el kellett. Most Chrisnek kell, hogy felkeljen, és fel is fog. Pár óra elteltével nagy levegőt véve végül feltápászkodik, és elhagyja a szobáját. Nincs olyan rosszul, mint lehetne, de ez nem jelenti azt, hogy tökéletesen érzi magát.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2012 6:14 pm

*Egy kissé gyűrott papiros telepszik meg Chris ágyán, félbehajtva, amin a fiú neve áll. Ha kinyitja, kézírással egy vers található benne, de kellőképpen semleges az írás, valaki pennába diktálta minden bizonnyal. Aláírás, vagy egyéb nincsen hozzá mellékelve, csak egy vers nyugszik benne, semmi egyéb.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 3:04 pm

*Tovább somolyog Jeremy szavaira, az arcáról afféle "na persze" hozzáállás látszódik, de nem mondja ki hangosan, nem piszkálja tovább.* - Akkor inkább a te macskádat kellene sajnálnom, hogy ennyi kutyával van körülvéve. De majd ő kijön a szobatársad macskájával, ha más nem. Vagy a macskák féltékenyek egymásra? A macskák eléggé büszke lények, nem? *Gondolkozik el, bár... Nemo nem tűnt annyira nagyon büszke lénynek, vagy legalábbis nem hordta fent túlságosan az orrát.* - Nyaaa! *Behúzza a nyakát, és a kezeivel próbálja a fejét védeni, amikor Jeremy püföli.* - Gonosz vagy! Hát mikor bántottalak én? Emeltem én rád kezet? *Méltatlankodik, percekkel sem az után hogy rávetette magát Jeremyre, majdhogynem összenyomva szerencsétlen barátot. Majd Jeremynek leesik, mi van Sashával, és Meld sóhajtva figyeli, ahogy elbújik.* - Tudom. Szar ügy ez, mondjuk ki. Biztos, hogy fájni fog neki, és még fogalmam sincs, hogy közlöm vele, de... *Megakad, beharapja az ajkát, és végül csak kiböki.* - De én vele akarok lenni. Én... remélem, hogy ha... talán majd észrevesz engem is. *Vallja be lassan, majd Jeremy kijelentésére elfintorítja az orrát.* - Persze, hogy szingli vagy. Nem ezt kérdeztem. Én is szingli vagyok, de nem azért mert nincs senki.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Elemista

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 2:59 pm

- Azért nem olyan gyakori. *Méltatlankodik Jeremy, és valóban, na, ő nem hazudik, kicsit sem, egyáltalán, nem olyan gyakori az, hogy hetente hétszer megtörténjen hanem csak mondjuk úgy háromszor, vagy négyszer... más kérdés. Na jó, még annyira sem.* - Ami vicces, mert ő is inkább kutyafélére emlékeztet, tudod, az a daimónja is, de kapott egy macska familiárist. Mondhatom ők se jönnek ki vele túl jól. És igen, jól kijövünk Nemóval. *Majd ugye jön a nagy vörösödés, mire azért lelkesebben megpüföli még egy kicsit Meld fejét.* - De neeeem hazudok, mondd meg, hazudok? Nem hazudok. Te is olyan jól tudod, mint én, hogy igazat mondok. *Méltatlankodik, duzzog, lebiggyeszti az ajkait. Majd a következő szavakra megint őszintén csodálkozva néz.* - De miért kérdezne ő ilye... ó, csak nem? *Riadtan a szája elé kapja a kezét.* - Jaj szegény. Jajajajaj. Bántani fogom, ha megtudja, hogy én belé nem... ugye...? Nem akarom bántani. *Szűköl, és a párnája alá dugja a fejét, és az utolsó kérdésre csak késve válaszol, de őszintén.* - Szingli vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 2:38 pm

- Aham, összefutottunk. Bár akkor kivételesen a saját pólója volt rajta, megjegyzem, meglepett. *Na jó, túloz, hiszen Sasha találkozott egyszer Nemoval, meg ő egyszer, ebből nem lehet megállapítani, Nemo mennyire gyakran hordja Jeremy ruháit. De nem is ő lenne, ha nem húzná vele szándékosan az agyát.* - Brr, macskát tart a szobatársad? Szerencsétlen. Megértem, hogy nem kedvel. Valahogy el kellene különíteni a kutya-macska társaságot egymástól... bár gondolom te ezek szerint kényelmesen elvagy a saját macskáddal. *Fülig érően elvigyorodik Jeremy reakcióját látva, és hagyja, hogy fejbe legyen vágva.* - Ugyanmár, azzal, hogy ennyire zavarba jössz, csak bevallod, hogy igazam van. *Kötözködik tovább, majd hatalmas kő esik le a szívéről, mikor Jeremy kijelenti, hogy nem érez olyasmit Sasha iránt.* - Tényleg nem? Huh, az... hát nem tudom, jó vagy rossz-e. *Megakad egy pillanatra, gondolkozik, majd végül elmondja, mi a helyzet.* - Ő küldött hozzád, hogy kérdezzem meg, mert tetszel neki, de... igazából reméltem, hogy nemet fogsz mondani. *Vallja be félénken, a tarkóját vakarva.* - De, uhm... akkor ezek szerint neked most nincs senki?
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Tigris cápa háló - Page 2 Elemista

Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 2:33 pm

*Amikor Meld megfogja a pólót, és rákérdez, Jeremy bólint.* - Ezek szerint te is találkoztál már vele? Vagy csak alapból a macskaszag miatt gondolod? Tudod, lehetne Chrisé is. Neki van macskája. Nem szeret. Mármint a macska. Bár ő mostanság egyre kevesebbet van itt. *Mondja, elgondolkozva, majd a következő szavakra hirtelen vörösre fordul az arca.* - Ez nem így vaaaan. *És erre fejbe is vágja a párnájával a barátját.* - Csak ha én lenyúlom véletlenül ruháját, akkor ő is elviszi az enyémet. Vagy ilyesmi. *Mélylevegő beszív-kifúj, majd a következő kérdésre láthatóan meghökken.* - Hm? *Kérdez vissza, elkerekedett szemekkel, csodálkozva, majd lassan megrázza a fejét.* - Nem... nem, nincsenek. Ő... ő olyan, mintha a húgom lenne, mint ahogy Emma is, vagy akár te és Adam a fivéreim, és... nem tudnék rá... úgy tekinteni. *Magyaráz megint, gesztikulálva, őszintén rácsodálkozva a kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 27, 2012 2:17 pm

*Azért kíváncsi lenne, vajon a többiek szobatársai hogy bírják a dolgot, bár úgy tudja, a két lány együtt van valahol. Ami mondjuk azt jelenti, hogy a másik két szobatárs duplát kap belőlük, de előbb vagy utóbb megszokják alighanem. Meld meg nem beszélget sokat Jeremy szobatársaival, hogy tudja, mit gondolnak erről.* - Persze, persze, kölcsönvetted. És teljesen megvan a szándékod, hogy visszaadd. Ez a macskáé, ugye? *Az ujjai közé csippenti a pólót, mutatva, miről beszél.* - Sasha mesélte, hogy mikor találkozott vele, a te pólód volt rajta. Én már akkor is mondtam neki, hogy tuti jót szórakoztatok éjszaka és reggel elcseréltétek véletlen öltözéskor. *Jelenti ki pókerarccal, majd törökülésbe helyezkedik az ágyon, és várja a választ Jeremytől. Félredönti a fejét a habogásra, és igyekszik rásegíteni.* - Deee nincsenek irányába romantikus érzelmeid. Ugye?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tigris cápa háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigris cápa háló   Tigris cápa háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tigris cápa háló
Vissza az elejére 
2 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: