Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ölyv Háló - Page 2 I_vote_lcapÖlyv Háló - Page 2 I_voting_barÖlyv Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ölyv Háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Nincskaszt

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:46 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Aidan Hamilton
2.
3.
4.

A szoba lakói - bal oldal:
1. Solomon Reed
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 9:41 am


* Soha nem gondoltam volna, hogy képes leszek valakire ilyen hatással lenni. Vagyis ez az egész tényleg tök önkéntelen volt, és azt hiszem ideje lenne utána olvasnom a témának. Eddig csak azt hittem azért nem lehet a szárnyához érni, mert nem szereti, de nem tudatosult bennem, hogy talán izgatólag is hathatok rá, nem is kicsit. Vajon a szárnya egy olyan erogén zóna, amelyet eddig nem vettem figyelembe? Mindenesetre furcsa, ahogy az is, hogy érintésem nyomán hangosan felnyög. Kezével a falnak támaszkodik, nyakára ömlik a meleg víz, én pedig fel sem figyelek a jelekre amíg be nem ránt maga mellé.
Meglepődöttségemben meg sem tudok szólalni, egyszerűen csak hagyom hogy történjenek a dolgok. Beveti férfias erejét, én pedig egy halk koppanással érkezem a falhoz. Fehér felsőm teljesen átázik, ahogy a nadrágom is, de most valahogy nem tud ez sem érdekelni. Közelebb jön hozzám, szinte már a falnak présel. Látom meztelen testét, érzem, mennyire kíván, én pedig képtelen vagyo arra, hogy a testemet irányítsam, kezem a mellkasára téved, majd a tarkójára és úgy húzom magamhoz még közelebb. Nem tudok betelni vele, valószínűleg soha nem is fogok. Így hát erőteljesen kapaszkodom hosszabb hajába, és rántom magamra még jobban, csak hogy érezhessem minden porcikáját. Megcsókol, én pedig vadul viszonzom. Na jó, nem vagyok egy vadállat ezen a téren, azonban az elsőhöz képest erőteljes fejlődést mutatok. Próbálok szenvedélyes lenni és remélem csak, hogy izgalmam rá is átragad.
Miután elenged kissé kijózanodom. Arcom kipirult, szemem vadul csillog. A víz elzárásra kerül én pedig csurom vizesen sétálok utána. Csipkés melltartóm teljesen átlátszik a felső alatt, így latba vetem minden büszkeségem és lekapom magamról. *
- Tudnál adni egy pólót, kérlek? * pirulok el, majd nadrágomat is kezdem kigombolni, hogy megszabaduljak tőle. Azt mondta, nem erőlteti rám magát, én pedig naívan elhiszem szavait, és nem gondolok semmi rosszra, miközben a földre dobálom a vizes cuccaimat… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 9:26 am

*Érzem a hangjában, mennyire bizonytalan, de meg is értem, fogalma sincs, hogy mire vállalkozik, és most nem csak a szárnyaim mosdatásáról van szó, hanem úgy általában arról, hogy velem akar lenni. Háttal állok neki, amikor kilépek az alsómból, de így is tökéletesen biztos vagyok benne, hogy megnézett magának, és újra elpirult, vagy még jobban, mint eddig, ha ez még lehetséges. Tudtam én, hogy nincs vele tisztában mire mondott igent. Óvatos mozdulattal nyitom ki az egyik szárnyam, hogy hozzáférjen. Rendkívül finoman és óvatos bánik minden egyes tollammal, apró ujjai mintha csak arra termettek volna, hogy kényeztessen velük. A szivacs és a keze lassan a belső ívhez ér, oda, ahogy a szárnyam a bőrömmel találkozik. A legérzékenyebb része, ahol a legapróbb pihék bújnak meg a tollak alatt. Akaratlanul is felnyögök érintésének hatására, főleg miután még szórakozottan el is játszadozik a tollaimmal. Oh, hogy mennyire keveset tud az angyalokról. Elpirul, ha csak olyasmit tapasztal, ami zavarba ejtő számára, viszont most mégis ő kínoz engem. Hevesen dobol a szívem a mellkasomba, ahogy a másik szárnyamat tárom ki előtte, azt pedig, ami még készen van visszahúzom. A falnak támasztom a kezem, a meleg víz áztatja az arcom, szükség is van rá, különben nem biztos, hogy türtőztetni tudnám magam. Amikor apró kezei a másik szárnyamnál járnak, ugyanúgy finoman mozogva, mint az előbb... nem bírom tovább. Hirtelen fordulok meg, és rántom be őt magam mellé a zuhany alá. Hidegen hagy, hogy ruhában van. Forró csókot lehelek az ajkaira, most nem olyan puhát, jóval erősebbet és követelőzőt. Nem tudok ellenállni, hiszen ő tette ezt, ő izgatott fel...* -Kínzol, és közben tudom, hogy nem állsz még készen... rám. *Suttogom a fülébe, miközben a falhoz szorítom. Zuhog ránk a víz, nem engedem, hogy moccanjon, nagyon jól érezheti mennyire kívánom, ahogy a testem teljes felületével nekifeszül. Mélyet lélegzem, próbálom rávenni magam, hogy elengedjem, nem akarom elriasztani, vagy legalábbis nem végleg. Finom mozdulattal csókolok bele a fülébe, majd végül hátrébb lépek. Biztos vagyok benne, hogy végképp zavarba fog jönni, ha meglát szemből is teljes valómban, ha megpillantja mennyire is vágyom az érintésére, hogy a teste minden egyes porcikáját magaménak tudhassam. Magamra tekerek egy törölközőt és csak némán nézek rá. Ha el akarna menni, nem akadályozom, bár csurom víz. Talán így csak még izgatóbb, hiszen a ruhája teljesen átázott, előttem pedig felsejlik kecses alakjának teljes valója, és az is, hogy bár a lelke fél tőlem, a teste igenis az enyémért sikít.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 9:10 am


- Persze, hiszen segíteni szeretnék… * mondom nem túl meggyőzve. Igen, tudom, egyáltalán nem gondoltam végig megint, hogy mit is vállaltam, azonban azt érzem, ennyivel tartozom a fiúnak. Hiszen az életemet is megmentette volna, és annyira brutális sebet szerzett, hogy legalább ennyiben segítenem kell. Kicsit megcsóválom hát a fejemet, majd mikor meztelenre vetkőzik, akkor én ismét elpirulok. A földet nézem és minden mást, csak hogy ne kelljen tökéletes testét bámulnom. Már- már fizikai fájdalmat érzek, mert olyan szép és én annyira megérinteném. Tudom, ennek nem most van itt az ideje, de mégis olyan nehéz kivonni magamat a hatása alól.
Követem a fürdőbe, majd mikor kilép az alsójából, tátott szájjal szemlélem. Műsorára nem tudok mit mondani, egyszerűen ledöbbenek. Hiszen soha nem láttam még meztelen férfit, és ilyen formás feneket sem. Bizonyos munkálatokra pedig igen nehéz az ember lányának koncentrálnia, ha olyan dolgokkal szembesül, amik először is izgatják, másodszor pedig halálosan zavarba ejtik.
Kellemes pára száll fel a zuhanyzóban, Aidan alá áll, én pedig megszabadulok a pulcsimtól, és most már csak atléta trikót viselek a hozzá passzoló melltartóval együtt. Mivel a víz és a pára kissé meleg, így hosszú nadrágomat a combomig feltűröm, hogy ne legyen vizes, és lehúzom a cipőmet és zoknimat is, hogy kényelmesebbnek érezzem a helyzetet.
A fekete szárny felém nyúlik, én pedig megfogom a szappant, és a szivacsot. Tudom , hogy mennyire érzékeny számára ez a terület, ezért óvatos mozdulatokkal kezdek neki a műveletnek. Ahogy az idő telik lassan elfelejtem, hogy mit is csinálok, hogy egy hús-vér férfi áll előttem. Agyam kitörli a meztelenséget és csak a feladatomra koncentrálok. Határozott mozdulatokkal húzom szét a vastagabb tollakat, majd erőteljes, határozott mozdulatokkal mosom át azokat. Mikor az érzékenyebb pihékhez érek, kicsit visszaveszek az erőből, így azokat puhán érintem. Ujjaim eljátszadoznak egy-kettővel csúszósra dörgölik szappannal, majd apró, simogató mozdulatokkal mosom le a habot róla, mikor készen vagyok. *
- Remélem nem okoztam kellemetlenséget… és adhatod a másikat! * mosolygom a fiú arcát nézve. Ki gondolta volna hogy valaha is pasit fogok mosdatni… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:55 am

*Elmosolyodom szavai hallatán. Milyen egyszerű megfogalmazás, hogy hirtelen természetű vagyok, pedig alig negyed órája még látta azt a gyilkos lángot a szememben, amivel Gazielt kínoztam, és igen... nem tagadom, hogy élveztem minden egyes mozdulatot, a bosszú édes ambróziaként áradt szét a számban. Nincs tisztában vele, hogy talán neki is képes lennék ártani, ha valami bekattan... vagy talán tisztában van vele, de nem akarja teljesen tudomásul venni. Számára nem csak az a veszély, hogy az apám nem értékeli ezt a kapcsolatot, én magam is veszélyt jelentek rá nézve. És hogy egy nagy családi idillt hogyan viselnék? Fogalmam sincs, nem hiszem, hogy jól, hiszen az, hogy vele hogyan viselkedem, nem jelenti azt, hogy hirtelen megváltoztam. Nem leszek kedves és barátságos csak azért, mert itt van egy törékeny ember, aki rövid idő alatt furcsán fontossá vált számomra. Talán valahol mélyen egy kicsit emberivé tett, de nem tudja az egész lényemet megsemmisíteni. Félő, hogy a bátyja féltő ugratását sem venném valami jó néven...
Elérjük hát lassan a szobámat, ő pedig bár most is kicsit zavarban van, nem ellenkezik, hogy vissza szeretne menni esetleg a sajátjába. Hirtelen mondd igent, bár azt hiszem ő maga sem tudja, hogy pontosan mit is vállal. Nem fogok ruhában beállni a zuhany alá, a szárnyaimat pedig csak akkor lehet rendesen átmosni, ha igazán mélyen átáznak. Igazából magam sem tudom, hogy van-e rajtam más sebesülés, ami erőteljes volt az a lábamat ért csapás, azon kívül talán karcolások lehetnek Gaziel kardjától, de nem hiszem, hogy túl sok. Jóval erősebb az izmaim erős sajgása a megerőltetés miatt. Azt hiszem holnapra brutális izomlázam lesz. Levetem hát a ruhámat és csak az alsó marad rajtam.* -Biztos vagy benne cicám? *Incselkedem kicsit, de végül úgy látszik minden pironkodás ellenére követ engem. A reakciói láttán van egy halvány sejtésem... talán soha sem volt még együtt férfivel, és biztosan nem volt olyannal, mint én. Akaratlanul is elmosolyodom, finomnak kellene lennem vele, pedig heves szeretek lenni. Megmosom az arcom, és megszemlélem magam a tükörben, mennyire ziláltan is festek, majd amikor belép a fürdőszobába a zuhanyzóhoz lépek.* -No és mi lesz, becsukod a szemed? Úgy igen nehéz lesz megmosnod a tollaim. *Megnyitom a vizet, pillanatokon belül finom pára lepi el a kis helyiséget. A víz csobog, én pedig egy mozdulattal lépek ki az alsómból is, hátat fordítva neki. A szárnyaim egyelőre még jótékony takarásban tartják meztelen hátsómat. Belépek a víz alá, hátrahajtom a fejem, és hagyom, hogy az apró cseppek kényeztessék az arcom, majd a víz átmosson és végigcsorogjon a tollaim között is. Hátrapillantok a vállam felett és felé nyújtom a tusfürdős flakont.* -Csak finoman a belső részeknél. *Súgom, majd egyelőre csak az egyik szárnyamat nyitom ki kissé. Nem kimondottan angyalok számára tervezték a zuhanyzót.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:40 am


- Az apám jó ember volt, és olyan mint én. Lehet hogy féltett volna, hiszen eléggé hirtelen természetű vagy, de… * mosolygom a fiúra, majd mikor az ölébe vesz egyszerűen csak befúrom magam a kezei közé. Még soha nem repültem, és most a hideg levegő tökéletes arra, hogy kitisztítsa a fejemet. Vajon apám kedvelné? Vajon ő is pont ugyanúgy reagálna, ahogy én is? Csak a jót látná benne, és értené, hogy azért van mindez, mert a figyelem, és a szeretet nem volt biztosítva számára. Vajon ha velünk élne, ha ismerné a családomat mennyire érezné velünk jól magát? persze, tudom, nem egyszerű dolog egy háromgyerekes családba becsöppenni… hiszen nálunk mindig zajlik az élet… de vajon furcsa lenne számára az a fajta összetartás, ami minket jellemez? És vajon a bátyám hogyan fogadná? Hiszen ő az egyetlen, akiben túlteng a féltés mások iránt. Ő nehezebb eset lenne mint az apám, és el tudom képzelni, hogy direkt heccelné, csak hogy lássa, milyen is valójában.
Nagyot sóhajtok majd a fejemet jólesően átadom a hűvös szellőnek. Hajam kissé összeborzolódik, majd lassan meg is érkezünk a fiú szobájába. Megtart a levegőben, én pedig gyors, kecses mozdulatokkal mászok át az ablakon, és huppanok le az ágyra, ami nem is tudom kié. Hamar utánam jön, én pedig már épp szólásra nyitnám a számat, mikor tudatosul bennem, hogyan is fest. Szárnya össze van tapadva, mindenhol sár és vér. Kissé elhúzom a számat, majd mikor megkérdezi segítek – e azonnal igent mondok.
- Persze, segítek… * Miért ne tenném?! Legalább meggyőződöm arról, hogy nincs rajta semmilyen seb már, vagy ha van, azokat bekötözöm. És hát a szárnyát rendbe tenni sem lesz egyszerű feladat, úgyhogy félreteszem a szégyenlősségemet próbálok nem férfiként nézni rá. Ez az elhatározás persze csak addig tart ki, amíg le nem vetkőzik. Ismét előbukkannak izmai, formás feneke, izmos combja, én pedig ismét elvörösödöm. Tekintetemmel másfelé nézegetek, majd a fiú utn indulok, és ha a kezembe ad pár tisztálkodó szert, akkor segítek neki… de addig inkább másfelé nézek… Úristen…milyen szép.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:13 am

*Akárhogy is, de a mai napig és még valószínűleg sokáig le fog nyűgözni az a naivitás, ami benne van. Mintha az apám egyetlen fia lennék, nem tudok semmi pontosat, de kétlem, hogy csak az anyámmal feküdt volna össze. Bár persze az anyám csábította el, véla... erre született. Az apám talán csak azért nem ölte meg után, mert ő is élvezetét lelte ebben a kis kapcsolatban. Milyen elfajzott szüleim vannak! Soha életemben nem éreztem szeretetet irántuk... soha. Szóval nem meglepő, ha az apám gond nélkül végezne velem, idős már, pontosan nem is tudom hány éves, én sem lehetek neki más, mint egy rosszul sikerült projekt. Majd lesz... másik. Finoman megrántom a vállam gondolatban. Kit érdekel? Nem adom egy könnyen a bőröm és kész, már amúgy sem tudnék visszakozni. Ahhoz nagyon erősen kény előtte térden csúsznom, hogy visszafogadjon a kegyeibe, és soha sem voltam az az igazán alázatos típus. Elmosolyodom a válasza hallatán, határozott és... fogalma sincs, hogy pontosan mit is vállal.*
-Azt hiszem az apád, akit már annyit emlegettél nem kedvelne túlzottan. Bajba sodorom a lányát. *Súgom még, mielőtt ajkaim az övével találkoznak. A nyelve finoman időzik el az enyémen, egészen gyakorlott már, pedig még nem volt olyan sok alkalma ismétlő leckéket venni. Kissé talán még hevesnek is mondhatnám, szinte hallom, ahogy a szíve hevesen ver, a keze pedig a tarkómra csúszik. Oh, hogy mennyire kívánom! Hevesen zakatol a szívem, aztán végül felállok és őt is felsegítem. A karjaim még mindig ellenállnak, de az akaraterőm nagyobb, minthogy engedjek nekik. Felkapom könnyű kis testét, amire halkan felsikkant.* -Öleld át a nyakam, és ha túl erős a szél... nyugodtan csukd be a szemed, nem foglak leejteni. *Mondom még neki mielőtt elrúgom magam a földtől. Néhány erősebb szárnycsapás után már a levegőben is vagyunk. Én már megszoktam ezt, de neki talán hűvös lehet, ahogy az esti szél erősen csap az arcába. Gyorsan átvágunk az udvar felett, elhagyva a mocsarat, és végül a szobám nyitott ablaka előtt állapodom meg. Egy helyben repülni nem egyszerű, nem vagyok kolibri ugyebár, de igyekszem minél inkább tartani a magasságot, amíg leteszem a nyitott ablaknál. Megvárom, amíg bemászik, aztán végre az én fáradt testem is pihenhet kicsit. Hátrapillantok, éjfekete szárnyaim, sártól mocskosak, érzem, ahogy a tollak több helyen is összetapadtak.*
-Nyugodtan várj meg itt, vagy ha segítenél... *Mosolyodom el kicsit, sötéten és hívogatón, mint amit már nagyon jól ismer. Egy pillanat alatt megszabadulok a felsőmtől és a nadrágomtól is. Látott már így, egy szál alsóban, bár akkor is rendkívül zavarban volt, aztán a fürdő felé lépdelek. Egyelőre csak az arcomat mosom le, és iszok pár kortyot a csapból. A tükörbe pillantva látom, mennyire szét vagyok csúszva. Fáradtság, sár, egy kis vér keveredik a hajamban és a tollaimon is. Lepillantok sérült lábamra, ami szinte tiszta alvadt vér. Nehéz egy este volt.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 8:15 pm

*Egymás mellett pihegnek, illetve már csak Solomon pihen. Ujjai lágyan simítják végig Mila testét, amibe a lány kicsit beleremeg. Lassan felül és egy puszit nyom a fiú arcára, majd mikor visszautasítja a bugyit, vigyorogva húzza fel, majd egy szempillantás múlva kisebb széllökés után az összes ruhája rajta van, immár a melltartó is. *
- Most akkor nem lesz miért visszajönnöm. *biggyeszti le az ajkát a lány, majd elvigyorodik el felkapj a földről az ingjét.*
- Borzalmas ez az ing, ezt lenyúlom, rendben? *vigyorodik el a leányzó, és lazán belegyűri a zsebébe, habár a nagy része kilóg, így asrác simán kiveheti. De talán ő is játéknak érzi ezt a ruhadarab-cserét. Így van okuk ismét találkozni. A komoly megjegyzésre Mila is lazán bólint.*
- Naná. Nem vagyok az az érzelgős, szerelembe esős típus. Ha majd beléd estem, szólok. *kacsint a fiúra gonoszkás mosollyal. *
- Addig is élvezhetjük egymás társaságát kötöttséget nélkül, nemde? *tesz fel egy költői kérdést és habár nem tudja, hogy a fiú hogy gondolta, de ő afféle nyílt kapcsolatnak gondolja ezt az egészet. Nem mutatják az iskolának, hogy össze szoktak járni és ha bárki megtetszik, akkor esetleg őt is kipróbálhatják. Hiszen a fiúnak is ott van Raven.*
- Nem, kihagyjuk, köszönöm. *szólal meg Mila többes számban, és titokzatosan elmosolyodik. Biztos benne, hogy a fiú már totálisan elfeledkezett Miroslavról, aki most lassan ásítva áll fel és sétál a lány mellé. Mila megsimítja a párduc fejét.*
- Ugye, hogy nem zavart? *kacsint a fiúra mosolyogva. *
- Én is éhes vagyok... *súgja a lány, megöleli a fiút és lágyan beleharap a nyakába, de természetesen nem sérti fel a bőrt, meg semmit.*
- Majd találkozunk. Csáó! *köszön el a fiútól lazán és hogyha Solomon nála hagyta az ingjét, akkor megpörgeti a feje fölött, majd el is tűnik Miroslavval a nyomában.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 8:05 pm

*Együtt jutnak hát el a csúcsra, a végső beteljesülésig. Ez az, ami tuti, hogy mindenféle stresszt levezet, és eltörli egy időre a gondokat. Egyáltalán nem zavarja semmi ebben a vámpír lét dologban, főleg miután Mila belecsókol a tenyerébe, utána is finom mozdulatokkal simogatja még a mellkasát, a hasát, afféle önkéntelen mozdulat ez, hogy ne feküdjön csak úgy semmittéve az oldalán, mint egy farönk. Követi a leányzó pillantását a padló irányába, ahol a ruháik egy része van szétszórva, már az inge is sikeresen lekerült oda, a helycserénél lelökték simán. A kérdésre viszonozza a vigyort, aztán csak megrázza a fejét.* -Nem az a fajta vagyok, aki kifejezetten női fehérneműkre élvez, szeretem élőben megtapasztalni a dolgokat és inkább lerángatni lehetőség szerint. *Szóval nem veszi el tőle a bugyit, és mostmár ő is felül, a hátát a falnak veti, egyáltalán nem zavarja, hogy az hideg, amúgy is teljesen felhevült a teste, kifejezetten jó is most, ha van ami egy kicsit hűsít. Ettől függetlenül viszont követi a mozdulatot és amíg Mila fel nem öltözik addig még igenis jól megnézi magának, hogy elraktározhassa a látványt. Ha tudná, hogy a vöröske egy időre el fog tűnni a Nezából, akkor most tuti, hogy minimum sikítófrászt kapna.* -Persze, hogy lehet róla szó. De tudod... nem vagyok a komoly kapcsolatok híve, ezt azt hiszem jó, ha eleve tisztázzuk. Viszont tuti, hogy jó veled és mondhatjuk úgy a szex alapvetően remek testmozgás, és élvezet, nem feltétlenül kell, hogy nagy szerelemmel is járjon igaz? *Eddig legalábbis úgy tapasztalta meg, hogy Mila sem annyira az a magát lekötő fajta. Végül ő is feltornássza magát az ágyból és összeszedi a cuccait a földről, gyorsan belebújva a ruháiba.* -Tuti nem jössz le a partra? Mondjuk valami fürdőruci felkapása után, keresek valami durva árnyékot. *Invitálja a leányzót is kicsit. Ő mindenesetre tuti megy, szóval még a törölközőt magához veszi. Megkorran a gyomra.* -A büfét azt hiszem útba kell ejteni. *Jegyzi meg csak úgy saját magának, aztán az ajtó felé indul, röpke csókot lehel Mila ajkaira, aztán kiengedi maga előtt és vagy találkoznak majd a tóparton, vagy majd máskor.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 7:39 pm

*Szorosan húzza magához a fiút, és hamarosan már mindketten hangosan sóhajtoznak, és Mila még egy halk sikolyt is hallat. csodálatosan érzi magát, fantasztikusan élvezi ezt az együtt létet, és örül, hogy a fiú is hasonlóan érzi magát. Testük összefonódik, szinte együtt mozognak, együtt lélegeznek, vad és gyengéd csókokkal halmozzák el egymást, majd együtt élik meg a fantasztikus gyönyört is. Mila teste megfeszül, ahogy a fiú is halk morgással élvezi a gyönyört, majd lágyan mellé fekszik, mellé könyököl. Mila arca kicsit kipirul, hiszen azért vér van benne, de a légzése ismét visszaáll - a semmire. Most nem játssza meg magát, most nem figyel arra, hogy ember-szerű legyen. Mozdulatlanul fekszik, ami kicsit ijesztő lehet a fiúnak. Lágyan megfogja a fiú kezét és belecsókol a tenyerébe.*
- Na igen, a melltartó... *néz le a földre, ahol a ruhakupac alatt kivillan a melltartó egyik kosara. *
- Most mit hagyjak itt, a bugyimat? *vigyorodik el a lány és egy cuppanóst nyom a fiú arcára.*
- Megismételjük valamikor? *ül fel a lány, és lassan a bugyijáért nyúl, hacsak Solomon el nem veszi tőle.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 7:33 pm

*Naná, hogy bőven hagyják el az ajkait kéjes sóhajok és nyögések, valószínűleg kevés pasi van a földön, aki ilyen kényeztetés hatására nem ugyanígy reagálna, maximum az aszexuálisok, de azért ők a föld lakosainak kisebb hányadát képezik. Az enyhe karmolás sem zavarja, sőt kifejezetten érzékinek veszi a helyzetet, amit ennek megfelelően reagál le, finoman belefeszül a teste, követve a mozdulat vonalát. Aztán fordulnak és ő kezd bele a leányzó kényeztetésébe, finoman és már nagyon is a lényegnél járva gondolatban. Az pedig végképp nagyon is kedvére való, hogy Mila sóhajtozik és levegő után kapkod, pedig ugye nyilvánvaló tény, hogy nem igazán van szüksége olyan húde sok oxigénre, sőt. Belesimul a lány érintésébe, egy pillanatra hátravetve a fejét, és utána folytatja tovább, csókkal kényeztetve őt, csak akkor álla meg, amikor feltör az a bizonyos halk sikoly. Széles mosollyal nyugtázza, hogy nem ment semmi sem mellé. A mozdulat pedig végképp tökéletes, így igazán közel lehet minden, aminek közel kell lenni. Ütemes mozdulatokkal juttatja el a leányzót a csúcsra, annyi tapasztalata már van, hogy semmiképpen se legyen gyorsabb nála, hiszen utána már esélytelen lenne folytatni a dolgot, legalábbis egy ideig, és mégis csak úgy az igazi, ha mindketten beteljesülnek, nem az, ha csak ő. Időnként hevesen belecsókol Mila nyakába, de már igen nehezen tud másra koncentrálni, csak hogy mindketten elérhessék a célt, ami nem sokára be is következik, a lány egyértelmű reakciója után kapcsol csak mondhatni magasabb fokozatra, hogy végül ő is egy kéjes morranással kevert nyögés kíséretében fejezze be a délután tornát. Az tuti, hogy ezek után a tóparton inkább csak dögleni fog egy ideig, és nem sokat mocorogni. A végjátéknál lehunyta a szemét, azt most újra kinyitja és finoman felemelkedve hemperedik el a leányzó mellett. Leheletnyit felkönyököl, majd gyengéden cirógatni kezdi a mellei környékét.* -Megérte megvárni, hogy elgyere a melltartódért, kiborító lett volna ezt kihagyni.
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 7:13 pm

*A lány igazán büszke magára, hiszen Solomon ajkait bőven hagyják el kellemes, kéjes sóhajok és nyögések, amikbe a lány belemosolyogok. Kényezteti a fiút, ajkaival, kezével pedig a mellkasát simogatva, néha végighúzza körmét gyengéden a fiú mellkasán, piros csíkokat hagyva maga után. De persze nem olyan erősen, vagy durván, hogy nyoma legyen, inkább csak éppen annyira, hogy ne fájjon. Azonban nem sokáig időzhet odalent, hisze na fiú egy határozott mozdulattal ül fel és Mila máris alulra kerül. Ez már neki is tetszik ,hiszen általában az élvez, aki alul van. Solomon nem is várakoztatja meg, egyből csókolgatni, puszilgatni és simogatni kezdi a testét. Mila is halkan nyög, és kéjesen sóhajtozik, habár neki nem sok szüksége van a levegőre, mégis kapkodja azt, talán már csak megszokásból. Lehunyt szemmel túr bele a fiú selymes hajába, és úgy élvezi a dolgot. Teste néha megremeg és megfeszül, majd egy halk sikoly hagyja el ajkait, amikor testük eggyé válik. A lány átkulcsolja a fiú derekát és úgy fonódnak össze, még jobban, ha lehetséges.*
- Hát szomorú vagyok. *jegyzi meg Mila halkan kuncogva arra, hogy Solomon nem is gondolta, hogy itt kötnek ki.*
- Én igen. *súgja kéjesen a fiú fülébe a szavakat, és belenyal a srác fülébe, majd kezét a fiú arcára téve húzza közelebb magához és egy sóhaj kíséretében csókolja meg, miközben átadja magát az élvezetnek, amit Solomon nyújt neki.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 7:05 pm

*Hát ő nem az a nagy speciális, vagy válogatós fajta, úgyhogy alapvetően nem kimondottan nehéz elérni, hogy nagyon is bejöjjön neki, amit egy lány csinál. Igazából úgy is fogalmazhatunk, hogy a végcél élteti, az összes előzmény maximum az ehhez tartozó szükséges kellék. Ahogy a Jóbarátokban fogalmazták meg az előjáték olyan, mint az előzenekar, az ember szívesen meghallgatja, nem panaszkodik, ha nem túl hosszadalmas, de mégis csak a fő zenekart várja igazán, azért vette meg a jegyet, nem az előzenekar miatt. Időnként már erről a kényeztetéstől is kéjesen felnyög, főleg amikor Mila pont eltalálja a legérzékenyebb pontjait, csak egy-egy lejjebb haladás szünetében tud válaszolni a válaszra, amit a leányzó ad.* -Akkor mindig is fitt és friss voltál, büszke lehetsz magadra. *Jegyzi még meg, majd a leányzó egyre lejjebb halad, amitől megfeszül a teste, amikor a leányzó a lényeghez ér és az ajkaival kezdi el kényeztetni. Ott vannak bőven azok a nyögések, és sóhajok, de ő sem akarná, hogy így érjenek el a végéig, szóval csak néhány percet "engedélyez" a leányzónak, aztán akaraterőt erőltetve magára egészen hirtelen ül fel, hogy átfordítsa Milát, és mostmár igenis ő kerüljön felülre. Mégis csak ő a pasi no. Egy mozdulattal tolja le az alsóját, majd mostmár a leányzót is megszabadítja a teljesen felesleges szoknyától és bugyitól. Azért egy kicsit ő is ad, ha már ennyi mindent kapott, egy rövid csók után indul meg lefelé, Mila kebleit csókolja végig, finom szívó hatást keltve a bimbóknál. Gyengéden végigsimítva az ajkaival a köldöke körül, majd újra felfelé indul és a nyakát kezdi el kényeztetni, odalent pedig az ujja játszik kellemesen kényeztető táncot.* -Nem gondoltam volna, hogy itt kötünk ki, amikor az első órán láttalak... *Súgja a fülébe, és újra egy csókkal tapasztja be a száját, majd mostmár ténylegesen beléhatol... jöhet a főzenekat.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 6:54 pm

*A fiú szerencsére hamarosan felfogja, hogy ne nagyon most beszéljék már meg az ilyen dolgokat. No, meg Mila nem is hagy neki sok időt, mert hamarosan nyelvével és ajkaival kényezteti a fiút a nyakánál, az arcánál, a szájánál, majd a felső testénél. Érzi, hogy Solomon néha beleremeg egy-egy csókba és ez mosolyra készteti a lányt. Habár nem volt még olyan sok fiúval, azért tudja, hogyan is kell bánni a hímekkel, így tudja, hogy mit is élveznek. Persze mindenki mást szeret és máshogy, de az erogén zónák általában ugyan azok. Csak hát az a nem mindegy, hogy ki élvezi, ha harapdálják, ki élvezi, ha csak nyalogatják... Szóval számos lehetőség van, de úgy tűnik ,hogy eddig egész jól eltalálja a dolgokat a lány. Amikor a fiú megjegyzi, hogy a vámpírság miatt lett ilyen dögös a lány, Mila kicsit felmordul, hiszen a vámpírlét a testén nem változtatott semmit, eddig is köszöni szépen, el dögös volt.*
- Zsíros kajákat? Eddig sem ettem szerintem, úgyhogy nem is hiányzik. *neveti el magát a lány és megcsóválja a fejét, majd lekushadva a fiú mellkasára néz fel rá. Ismét puszikkal halmozza el a fiú testét, majd egyre lejjebb halad, és mikor Solomon közli, hogy köszöni szépen, ő már tökéletesen készen áll, Mila titokzatosan, pajkosan elmosolyodik, majd a fiú gatyájába nyúl és ajkaival kényezteti Solomont. Reméli, hogy kicsikar belőle néhány kéjes nyögést, és sóhajt... De nem igazán így szeretné befejezni, úgyhogy reméli, hogy a fiú sem hagyja a végéig...*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 6:47 pm

*Na igen tiszta vérű vélaként azért egészen más a helyzet, neki baromi sok negatív megkülönböztetésben volt része csak azért, ami, de végülis ezt valahol ma már megérti, de egy kiskölyöknek nem nagyon lehetett megmagyarázni, hogy csak azért vernek meg a srácok az otthonban, mert nem bírják a pofád, igazából nem az ő hibájuk. Azért lássuk be, aki alapból nem agresszív, az nem válik e miatt sem azzá, maximum kerülték volna, de hát nem erre került sor. Úgy fest, hogy e téren tehát mások a szokásaik, persze a lényegi részek indításakor már benne sem szokott felmerülni, hogy kérdéseket tegyen fel, de addig még valahogy előfordul. Néha olyan irányba kapcsol az agya, hogy az amúgy is feloldott, laza állapotban, nem igazán tudja befolyásolni, hogy mi csúszik ki a száján és mi nem. Sokszor pedig olyan tudat alatti dolgok kerülnek elő, amik minden bizonnyal felmerültek már benne korábban és ilyenkor utat kapnak, mint amikor álmodunk és az is belecsövődik az álmainkba, amit amúgy nem is tudtuk pontosan előtte, hogy mennyire érdekel.* -Ez végülis igaz, mondjuk úgy, hogy mindkettőnké, mert azért az a helyzet, hogy igazán ritka, amikor valaki csak úgy letámad, pedig azért jár néhány leányzó a suliba. *Igazából még Raven is inkább eddig csak epekedett utána, semmi konkrét vagy komoly, persze volt már olyan, akit zavarba hozott csak a jelenlétével, de igazán ritka, hogy valaki így fejezze ki végül a dolgot. Az alhasi simire halkan felmordul, és mostmár végképp készenlétben áll minden létező módon ez nagyon jól látszik és érezhető is. A válaszra akaratlanul is elneveti magát, csak röviden egy pillanatra.* -Jól van no, de tudod nem kell zsíros kajákat enned, tuti változott az anyagcseréd. Nem láttam még elhízott vámpírokat. *Na mintha olyan sok vámpír látott volna már. Szinte izzik a bőre, ahogy Mila lejjebb halad, és apró csókokkal borítja bőrét egyre lejjebb haladva. Lassan pattanásig csordul benne a vágy, és igen nehezen fogja vissza magát, hogy ne tegyen menten pontot a dolgok végére. Egyelőre még bírja, lehunyja a szemét és időnként remegés fut végig a testén, ahogy fekszik. Finoman simogatja a leányzó hátát, majd ahogy lejjebb halad a fejét, a hajába túr bele, finoman meg is húzza, épp csak izgatóan.* -Ne húzd az időt, én készen állok...
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 6:33 pm

*A tanáros faji dolgokat átbeszélik és hát valóban igaz, hogy néha az előnyökön kívül a hátrányok is egész durva dolgokat tudnak okozni. Szerencsére Milának azért ezzel nincs annyira problémája, hiszen a negyed-vélaság olyan szinten nem igazán érződik, hogy még nem találkozott olyan lánnyal, aki csak ezért a faji dolog miatt gonoszkodott volna vele. Az mellékes, hogy a vámpírság okozta sötétebb aura miatt néhányan elkerülik, de persze erről sem tehet. De legalább nem gonoszkodnak vele. Hamarosan heves csókokban forrnak össze, majd Solomon levegőt véve kérdezgetni kezdi a lányt. Mila totál megdöbben, ő szex közben köszöni szépen, de nem szokott beszélgetni, maximum édes szavakat suttog a partnere fülébe, de nem ekkor szokta az ilyen érdekes kérdéseket megfogalmazni. *
- Na igen... De ez nem az én hibám. *vigyorodik el a lány gonoszkásan, bár a helyzet az, hogy cseppet sem bánja, hogy ebből a két találkozásból eddig mindig hevesen feltüzelve került ki mind a fiú, mind ő. Most is szinte elégeti a vágy belülről, annyira érezni akarja a fiút. Hamarosan ledönti a fiút és az igazat megvallva élvezi, hogy most ő irányít. Azért az erejét nem használná a fiúra, hogy kényszerítse, hogy ledőljön, vagy ilyesmi, de az biztos, hogy élvezi ezt az egészet. Lágyan végigcsókolja a fiú nyakát, ajkait és arcát, miközben lejjebb húzza a nadrágját és néhány ujját becsúsztatva simogatja meg a fiú alhasát. Érzi, ahogy a fiú beleremeg a lágy nyaksimításra, és halkan kuncogni kezd a dicséretre. Na igen, általában elég jól csinálja a dolgát, bár az biztos, hogy tényleg nagy dilemma előtt áll, hogy vajon a fiú vére, vagy a lentebbi testrésze vonzza jobban a lányt. Megérzi a fiú kezét a fenekén, és halkan doromboláshoz hasonlatos hangot ad ki, szinte a torkából morog.*
- Hé! A vonzerőm nőtt, nem a testem változott. De köszönöm szépen! *vigyorodik el a lány, majd lágyan végigsimít a fiú felső testén, és egyre lejjebb haladva kezdi el puszilgatni az édes, finom illatú bőrét, elidőzve az erogén pontokon.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 6:23 pm

-Igen, ezt valahogy sejtettem. *Mosolyodik el az érezhetően gúnyos szavakra. Tény és való, hogy jó eséllyel őt meg a pasi tanárok nem igazán bírják és bírták soha sem, de nem sok mindent lehet ezzel kezdeni, egyszerűen a fajából adódik, aztán igyekszik lehetőség szerint nem nagyon konfrontálódni.* -Akkor ezzel már ketten vagyunk. *Bólint végül, hiszen egyértelműen neki is az lett volna a legjobb, ha ott maradt volna vele a leányzó. A visszakozáson alapvetően jól szórakozik, mert hát no, lássuk be hogy ott a játszótéren finoman szólva is Mila indította el az események folyamát, szóval azért ez alapján sejthető volt, hogy nagyon is rá volt indulva már előtte is, vagy épp csak annyira szabad szellem, hogy az első pasira rámászott, akit rá tudott venni, hogy beüljön a hintába? Ki tudja, végülis nem ismeri még olyan mélyen. A csókcsata utáni kérdése egy pillanatra talán befagyasztja a levegőt, de ez nem zavarja, az a helyzet, hogy szeret közben beszélgetni, valahogy ez már megszokottá vált nála, pedig a legtöbb pasi nem tud ilyenkor másra koncentrálni, nála ez nem feltétlenül van így.* -Mikor máskor? Eddig akárhányszor találkoztunk kettesben valahogy rövid időn belül lekerült rólad a felső, szóval... *Vigyorodik el, mert hát tény és való, hogy ez így történt, és nagy nyilvánosság előtt meg nem igazán lehet megbeszélni az ilyen ügyeket, minden bizonnyal Mila nem értékelné, ha mindenki előtt kérdezne rá eszik-e a vámpír mást a véren kívül. A ledöntést persze, hogy hagyja, amúgy se tudna ellenkezni, lássuk be, hogy a másik sokkal erősebb, ami azért ronthatná a férfiúi önbecsülését, de... nem így van. A nadrág eltávolítására a szívverése, ha ez még lehetséges ennél inkább is felgyorsul, és gyors mozdulatokkal engedi ki mostmár az ing maradék gombjait is, hogy ügyesen kibújjon belőle. Így még felülni sem kell, egyszerűen csak alá kerül a ruhadarab. Érezhetően beleremeg, amikor Mila végigkarcolja a nyakán az érzékeny bőrt a fogával.* -Nem tudom, de amit csinálsz az... eszméletlen, nekem mindegy, hol csinálod, de az a helyzet, hogy rendesen szeretem a leginkább. *A szoknyával nem szórakozik sokat, ahhoz már túl sokat kéne helyezkedni, hogy lehámozza a leányzóról, úgyhogy inkább csak felhúzza a derekáig, és a hátsóját szorongatja meg kicsit.* -Nem tudom, hogy azért ilyen baromi jó a tested, mert vámpír vagy, vagy ez már előtte is így volt, de... pazarul festesz.
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 12:13 pm

- Naná, imádom a tünde-véla nőket! *morogja gúnyosan a lány és vág egy fintort.*
- El se tudnék képzelni kellemesebb társaságot, mint azt a nőt. *mondja totális iróniába mártva a mondatát, hiszen tényleg ki nem állhatja Mediarist. Persze bizonyára csak a vélasága miatt, amúgy lehet, hogy még jó fej nő is lenne. Ha... De nem az, és Mila már számtalanszor elképzelte, hogy átharapja a nő torkát. Persze csak óvatosan, ki tudja, hogy mennyire lát bele a fejébe a nő. Az biztos, hogy állati finom vére lehet. *
- Na igen... Dariant jobban élveztem volna. * vigyorodik el Mila, és megcsillan a szeme. Úgy tesz, mintha gondolkozna, végül mélyen a fiú szemébe néz.*
- Nem, az lett volna a legjobb, ha ott maradhatok veled. *dönti oldalra a fejét pajkosan mosolyogva.*
- Azért azt nem mondanám, hogy jó ideje... *csattan fel a lány játékosan, hiszen azért nem akarja, hogy a fiú kihasználja, vagy éppen büszkén viselje, hogy egy ilyen jó nő, mint Mila ( xD ) is döglik érte. Hamarosan egy vad csókban forrnak össze ismét az ajkaik, és Solomon teljesen a falhoz szorítja a lányt. Hogyha érezné a hideget, biztosan felnyüszítene a hideg fal miatt, de így csak belenyög a fiú ajkaiba, ahogy élvezi a kezének mozgását. Hevesen csókolóznak, majd mikor ajkuk elválik, Solomon egy furcsa kérdést tesz fel. Mila döbbenten néz rá, szinte tátott szájjal.*
- Jézusom, ezt muszáj most megbeszélni? Nem, nincs szükségem emberi ételre, csak néha szoktam enni, hogyha olyan társaságban vagyok, hogy álcáznom kell magam. *csóválja meg a fejét a lány, majd erőteljesen dönti le a fiút az ágyra, és határozottan ül rá a hasára. Hevesen lesmárolja a fiút, miközben húzni kezdi lefelé a nadrágját. Lágyan végigpuszilgatja az arcát, a nyakát és beszívja a fiú illatát, és hallgatja vérének száguldását a nyaki ütőerén.*
- Hmm... Maradjak itt, vagy menjek lejjebb? Nehéz a választás... *súgja a fiú fülébe lágyan, miközben végighúzza szemfogát a fiú bőrén. Nem fájdalmas, nem karcolja meg, csak éppen hozzáérinti a fogát az érzékeny bőrhöz...*

//Fagyunk!//
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 12:04 pm

*Ő aztán igazán nem az a típus, aki nemet mondana arra, hogy egy leányzó kikezd vele, sőt egyértelmű célokkal nyit felé. Hülye lenne ellenállni!* -Vagy egy rejtett tisztás, igen... *Bólint, hiszen azzal is simán helyettesítene lehet a játszótereket, bár az erdőben vajmi kevés a közvilágítás, ami legalább a parkban van és ő nem kimondottan lát sötétben, mint egyesek, de hát, akkor kell menni, amikor elég erős a hold fénye, és talán ez sem jelent nagy akadályt.* -Pedig azt hittem, hogy a szakvezetőd társaságát élvezted jobban, bár gondolom, ha nem Mediaris lett volna ott, hanem teszem azt Darian, vagy Pandorica... *Ők még az ő szemével is jó pasinak minősülnek, bár persze jó eséllyel akkor sem juttatták volna olyan élvezetekhez a vámpír lányt, mint mondjuk ő, de legalább a látvány valamelyest kellemesebb, mint egy tünde-véla esetén.* -Is? Tehát már te is jó ideje? Tudod, hogy ez csak azért van, ami vagyok, de... kit érdekel? *Rántja meg újra a vállát, és szépen feltérdel a leányzó elé a ágyra, aki szabad utat ad azzal, hogy még hátra is húzódik kicsit.* -Hát akkor ideje megjegyezni. *Mosolyodik el, és naná, hogy fokozza a csókot, amikor Mila hátrahúzódik az apró kis csók után, szépen utána hajol, finoman a falnak döntve a fejét, hogy erőteljesebben kalandozzon el a nyelvével is az ajkain, simítsa végig a fogait, és kényeztesse kicsit. Egyik kezével megtámasztja magát a falon, hogy ne dőljön előre teljes testsúllyal, a másik keze viszont kellőképpen elkalandozik, Mila kebleit véve célba, finom masszírozó mozdulatokkal. Majdhogynem percek telnek el mire hátrahúzza a fejét, de csak épp egy pillanatra.* -És egyébként eszel mást is a véren kívül? Vagy a többi szükségtelen és felesleges? *Lássuk be no, szeret közben beszélgetni, ez már legutóbb is kiderült.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:53 am

- De csakis takarodó után. *neveti el magát Mila és megcsillan a szeme. Érti ő a célzást, hogyne értené? És igazán tetszik is neki, hogy Solomon ennyire benne van a dologban. Furcsán jó érzés, hogy általában sikerül elérnie, amit szeretne. Miroslav persze egyet nem értő módon morrant egyet, de Mila csak egy lenéző pillantást vet a daimónja felé, aki visszafordul az ablak felé és úgy csinál - továbbra is - mintha ott sem lenne. Solomon megfogja a kezét és lágyan végigsimít rajta, amibe a leányzó kicsit beleremeg. Vesz egy mély levegőt, de persze nem sok szüksége van rá, inkább csak megszokás az, amiért csinálja. *
- Vagy az erdőben egy rejtett tisztást... *teszi hozzá Mila angyalian mosolyogva és úgy tesz, mintha igazán gondolkodtatná a dolog. *
- Az én hibám? *háborodik fel játékosan a lány, és megcsóválja a fejét.*
- Hidd el, hogy inkább maradtam volna ott Veled, minthogy egy kellemetlen beszélgetést kellejen tennem Mediaris Professzornővel, és hogy el legyek tiltva Nellondtól. *nyög fel a lány, majd sóhajt egyet. Elgondolkozik azon, amit a fiú mond, hogy a "barátja" nem csak a barátja szeretne lenni, és hogy bizony kihasználta szegény lányt.*
- Biztos ő is úgy csorgatja utánad a nyálát, mint a többi nőnemű... *jegyi meg kissé gunyorosan Mila, de a szeme játékosan csillog. Észre sem veszi, hogy beletette a mondatba az "is" szócskát, ami bizony azt jelzi, hogy ő is csorgatta Solomon után a nyálát. De ő legalább - úgy néz ki- megkapja a fiút. Szempillantás alatt a háta mögött terem, kikapja a kezéből a melltartót és néhány szót suttog a fülébe, majd visszatér az ágyra.*
- Hát... Ez van. *vigyorog gonoszul a fiú álnyafogására.*
- Igen, azt hiszem! *nevet fel a furcsa hasonlatra, majd mikor Solomon közelebb lép hozzá és feltérdel az ágyra, kicsit hátrébb csúszik, hogy a fiú elférjen. A melltartót vigyorogva teszi arrébb, és így fedetlen melleit tárja fel a fiú felé, aki lágyan simogatni kezdi őket. *
- Nocsak, ezt nem tudtam, pedig kaptam illemtani nevelést. Mit szeretnél? *mosolyog angyalian a lány, és csábos tekintettel néz mélyen Solomon szemébe. Majd lassan felül és egy lágy csókot lehel a fiú ajkaira, ami egy vadabb csókba is átmehet, hogyha a fiú szeretné...*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:45 am

*Zuhanytémában azért nem teljesen ért egyet, no persze az is igaz, hogy össze lehet bújni, de aztán meg ki tudja, hogy kinek mijébe mi áll bele, amikor épp nem arra figyelnek, hol van a csap és hasonlók.* -Nem tudom, akkor már inkább egy játszótér, mint egy zuhanyzó... *Dönti oldalra a fejét egyértelmű célzattal. Amúgy se azért menne egy lánnyal zuhanyozni, hogy megmossa a hátát, az azért nem ő lenne, ha semmi többre nem tartana igényt egy meztelen hölgyemény láttán. Mila keze után nyúl, finom az érintése, megfogja egy pillanatra a kezét, hogy megszemlélje a gyűrűt és egy gyengéd simítás után engedi csak el.* -Hát akkor ideje beszerezni egy napszemüveget, bár én sem bírom annyira a tűző napsütést, úgyhogy tuti, hogy árnyékot keresek majd a tó partján. Nem csoda a meglepettség, sőt érthető, hiszen azért az efféle barátok nem gyakoriak és Ravent sem teljesen mondhatja barátnak. Egy pillanatra elhúzza a száját.* -Ha jól tudom inkább a pasikat részesíti előnyben, és van egy olyan sejtésem, hogy ha tehetné, akkor ő nem baráti szinten állna velem. Igen, mondhatjuk úgy, hogy szimplán kihasználtam a dolgot, de... a te hibád. *Megrántja újra a vállát. Azért egy leheletnyi lelkiismeret furdalása azért van, de nem túl sok, annyira nem szokta a lelkére venni a dolgokat, de az tény és való, hogy erőteljesen kihasználta Ravent. De valamit tennie kellett, és pénzt költeni meg nem akart, és egyébként is a boszi is mondhatott volna nemet, de nem tette, akkor pedig nincs miért agyalnia ezen igaz? Nem ellenkezik, amikor Mila kikapja a kezéből a melltartót, főleg amikor még a derekát is átöleli.* -Azért az nem fer, hogy ennyire gyors vagy és akármikor használhatod az erőd. *Teszi hozzá egy kis álnyafogással, de menten csendben is marad, amikor a leányzó lekapja a felsőjét, hogy felvegye a fehérneműt.* -Akkor ez nálatok olyan, mint a pasiknál a szex, bárhol...bármikor. És nehogy eltakard előlem! *Lép mostmár előre és megpróbálja csak azért is visszaszerezni azt a melltartót, mielőtt a leányzó felvenné.* -Tudod te, hogy nem illik egy pasi előtt felöltözni? Csakis akkor, ha már megadtad, amire szüksége van. *Mostmár közvetlenül Mila előtt áll, és egyszerűen feltérdel az ágyra a lábai mellett két oldalt. Gyengéden nyúl előre, hogy végigsimítson tökéletes keblein.* -Ugye nem lépsz meg előlem újra?
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:31 am

*Solomon kérdésére Mila csak titokzatosan elmosolyodik és megvonja a vállát.*
- Hát, lehet... Szeretek zuhanyozni. *vigyorodik el bájosan a vörös. Meghallgatja a zuhanyzók rossz elrendezését, majd lassan előredől és úgy pislog fel a fiú szemébe.*
- Ugyan, össze lehet bújni és úgy szerintem el lehet férni. De még nem próbáltam. *vonja meg a vállát a lány és hogyha tudna, akkor kicsit el is pirulna. Már itt van vagy 2 éve a suliban, de még nem sikerült összefeküdnie senkivel. Ez persze nem szégyen, csak egyszerűen nem szereti hangoztatni. Kicsit jobban elvonta a figyelmét a vámpírsága, mint a szex. Habár a vágya, az érzékei és érzelmei felerősödtek, a vér iránti vágy elég sokáig uralta a fejét. Most az elmúlt fél-egy évben sikerült majdnem hogy visszarázódnia a rendes kerékvágásba. Solomon a gyűrűről kérdezi és Mila lágyan felemeli kecses ujjait és megnézi a cseppet sem csinos gyűrűt. Kár, hogy nem ő választhatta.*
- Igen, megvéd, de azért a szemem elég érzékeny a fényre. Nem szívesen megyek ki ilyen napsütésben. Hacsak nem valami frankó árnyékos helyre, ahova nem tűz annyira oda a nap. *magyarázza meg a leányzó a dolgot. De egy napszemüveg tényleg segítene rajta. Elmosolyodik arra, hogy Solomon majd megkeresi neki a jó helyeket.*
- Kössz, hogy ekkora áldozatot teszel értem. *kacsint a fiúra pajkosan vigyorogva. Hamarosan előkerül a melltartó is, és Solomon meglengeti Mila előtt. A lány nem igazán érti, hogy mit is akar a srác, így felvonja a szemöldökét. Kiderül, hogy nem a piros lámpás házban volt a fiú, hanem "egy barát kisegítette". Mila erre igazán meglepődik, és ez látszik is rajta.*
- Aha, neked vannak ilyen barátaid, akikhez a szexért jársz? Bemutatsz nekik? *vigyorodik el szélesen a leányzó. Elég furcsának tartja, hogy valakinek ilyen barátai legyenek, de hát megesik az ilyesmi. Ismét egy furcsa kérdés, amiből a lánynak kezd elege lenni, így villámgyorsan a fiú háta mögött terem, és lágyan megérinti a melltartót, ha a fiú hagyja, akkor kikapja a kezéből, másik kezével pedig átöleli a derekát.*
- Minden nap szükségünk van friss vérre minimum egyszer. De mindig szomjazunk a vérre, így ha lehetne, akkor ezerszer ennénk. *súgja a fiú fülébe a szavakat. Majd ha sikerült elvenni a melltartót, akkor visszaül az ágyra, és lazán leveszi a felsőjét, hogy visszavegye a fehérneműt.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:22 am

*Csak jót mosolyog Miroslav reakcióján, még jobb is így, legalább magától elsomfordált kevésbé látható helyre, így nem jelent zavaró tényezőt semmilyen tekintetben. Elidőzik pár pillanatra a leányzó hosszú csupasz lábain, amikor szépen felteszi őket és még hátra is dől. Mi ez, ha nem nyílt ajánlat? De azért mégis csak adjuk meg a módját, lehet, hogy tényleg csak a melltartóért jött, vagy ilyesmi, hiszen most nincs éjszaka, nincsenek feltétlenül annyira beindulva, nála sem áll fenn az az apró probléma, mint legutóbb, hogy hónapok óta kénytelen volt olyan téren parkoló pályára tenni magát.* -Mert velem szeretnél zuhanyozni? Az a baj, hogy ezeket az iskolai zuhanyzókat nem több személyesre találták ki, legnagyobb bánatomra persze. Nem is értem sosem, hiszen lássuk be felnőttek vagyunk már, erre alig van hely értelmes célokra. *Azért persze biztosan minden megoldható, de nem tuti, hogy igazán kényelmesen.* -Valahogy sejtettem, hogy nem vagy túlságosan napsütés párti, de az megvéd nem? *Pöccint az állával a leányzó keze felé, amin a gyűrűje díszeleg. Ennyit azért tud, bár persze egy gyűrű még nem jelzi, hogy valaki vámpír, de ha már eleve tudja valakiről, akkor tisztában van vele, hogy mire is való. A nyelvöltésre elvigyorodik.* -Kellett neked a hatósággal packázni, de majd addig is keresek jó helyeket, aztán neked már nem kell. *Aztán végül mostmár feláll az ágyáról és a szekrényéhez lépdel. A papucsot közben már lerúgta, szóval marad egyelőre mezítláb, bentre minek a lábbeli? Pár pillanat múlva elő is kerül az említett fehérnemű, amivel aztán a leányzóhoz sétál, de első blikkre szimplán csak meglengeti előtte és vissza is rejti a háta mögé. Na persze a vámpír tuti gyorsabb, ha akar.* -Pedig igazán felesleges, e nélkül is remekül állnak. *Kis szemöldök felvonás, majd a kérdésre megrázza a fejét.* -Nem kimondottan, csak egy barát kisegített. *Fene tudja, hogy Ravennek mi is a pontos megnevezése, hiszen soha sem volt kimondva közöttük semmi, most sem, még csak ott sem aludt. Akaratlanul is követi a leányzó mozdulatát, ahogy megnyalja az ajkait és a szemfogait.* -Nem is tudom, egyáltalán milyen gyakran eszel? A szimpla élők átlag napi háromszor, nálatok ez hogy megy? *Úgy fest ő már csak ilyen, folyton efféle kérdésekkel jön, daimonok, vámpírság. De honnan tudhatja meg jobban ezt, mint attól, aki eleve rendelkezik daimonnal, és eleve vámpí?*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:11 am

*A párduchoz intézett szavakra Miroslav megforgatja a szemét, majd tüntetőleg elmasírozik a fiú mellett és leheveredik az ágy mellé a földre oda, ahol nem igazán zavar. Nem is látja a fiatalokat közvetlenül, és ő sem olyan észrevehető ott a sarokban. Nincs ínyére persze, hogy el kell "bújnia" - úgymond, de sejti, hogy itt aztán nem feltétlenül kellemes csevegés lesz, és hát nem kíváncsi a részletekre. Leteszi a fejét a mancsaira, és unottan pislog kifelé az ablakon, hátha lát valami érdekeset. Eszmébe jut, hogy pofátlanul felfekszik az ágyra, de Mila egyből lehurrogja gondolatban, így inkább csak igyekszik elfoglalni magát. A leányzó is besétál a szobába és lecsüccsen az egyik szabad ágyra, lábait keresztbe téve egymáson, és kezeivel támasztja meg magát úgy, hogy hátradől.*
- Tóparthoz? Ja.. Azt hittem, zuhanyozni indultál. Én ma biztos nem megyek ki, kiégne a retinám. *vonja meg a lány a vállát és kicsit szomorkodik is miatta.*
- Azt hiszem, be kell majd szereznem megy napszemüveget... *gondolkozik hangosan, végül elmeséli, hogy miféle büntetést kapott. Solomon szurkálódására játékosan nyelvet ölt a fiúra.*
- Persze bulizz csak, és közben gondolj rám, hogy itt a kúriában porosodom egy koporsóban. *forgatja meg játékosan a szemét a lány, majd elneveti magát.*
- Igen, az apróságért jöttem... *pillant a fiú ülepére és gonoszul elvigyorodik, majd ártatlanul pillant a fiú szemébe. Mikor azonban Solomon közli, hogy megoldotta a dolgot, felvonja a szemöldökét.*
- Nocsak, benéztél a piros lámpás házba? *kérdez rá konkrétan a dologra, mert valami ilyesmit sejt a háttérben. Az utolsó opcióra Mila titokzatosan elmosolyodik és megnyalja az ajkait, és a szemfogait.*
- Most, hogy mondod...
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:04 am

*A morranásra azért a daimonra pillant, egy leheletnyit oldalra dönti a fejét és csak egy finom vállrántás mellett szólal meg.* -Azért pakolnak ki dolgokat a kirakatba, hogy megnézzük, nem? *Egyértelműen a párduchoz intézi a szavait, mert hát így van no, ha rövid és kevés ruhát vesz fel a vámpír lady, akkor egyértelmű, hogy megnézi magának, és egyébként is látta már ennél hiányosabb öltözékben is, szóval nem nagy cucc. A kérdésre kiszélesedik a mosolya.* -Nem kifejezett úgy indultam fürdeni, de ez a meleg nehezen viselhető el máshol, mint vízparton, szóval a tóhoz indultam. Mondanám, hogy gyere te is, de úgy látom, hogy ha levennéd a felsőd, és más is lenne a környéken, akkor valaki tuti, hogy zavarban lenne és biztos, hogy nem én. *Sőt jó eséllyel nem is Mila, bár ki tudja. A lényeg, hogy arra céloz ugye, hogy elég jól látszik a melltartó hiánya. Aztán meghallgatja a választ, szépen lehuppanva a saját ágyára, arrébb tolva kicsit a törölközőt.* -Áh, hát az pech és mennyi időre? Én este is megyek majd, lesz valami buli valahol, nem is tudom pontosan. *Apró szurkálódás, hiszen ő mehet, de a hölgyemény nem, ami azért tuti nem lehet kellemes. Viszont a benne is felmerül, hogy minden bizonnyal nem az iskolában szokott vadászni, bár ki tudja, akár vega is lehet, állatok meg vannak a tölgyesben, bár első látásra ezt nem igazán nézi ki belőle.* -És mi járatban? A nálam maradt apróságért jöttél, netán befejezni, amit elkezdtél? Bár már azért megoldottam, elég kellemetlen volt ott maradni begerjedve, szó se róla. Esetleg nem tudsz lemenni Nellondba vadászni és éhes vagy? *Kicsit megemeli a szemöldökét, igazából láthatóan egyik opció sincs feltétlenül ellenére.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Ölyv Háló - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Ölyv Háló - Page 2 93is

Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 10:56 am

*Az ajtó persze néhány másodperc múlva kinyílik és szerencsére Solomon jelenik meg. végigméri Milát, mire Miroslav halkan morrant egyet.*
~Most mi van? Ez természetes!~*védi a srácot a lány vigyorogva, és lazán csípőre tett kézzel várja, amíg a srác befejezi a mustrát. Közben persze Mila is végigméri őt, és megállapítja magában, hogy a piros jól áll a srácnak, de ez a hawaii ing valami borzalmas. Egy vigyorral elfojtja a fintorát és besétál a fiú szobájába. Lopva körbenéz és észreveszi a törölközőt az ágyon.*
- Nocsak, fürdeni indultál? Megmossam a hátad? *mosolyodik el titokzatosan a lány és a válla fölött hátranéz a fiúra, majd egyszerűen leül az egyik üres ágyra.*
- Hát, küldtek levelet a szüleimnek, és a Szakvezető is elbeszélgetett velem. Most egy darabig el vagyok tiltva Nellondból. Pech. *húzom el a számat,mert hát azért én is szeretek a városba járni bulizni és persze ott szoktam elfogyasztani a napi véradagomat is.*
~Kénytelen leszek majd Éclair-tól vér kérni, így hogy nem mehetek le.~*jut eszembe a fél-tünde lány és összefut a nyál a számban, hiszen isteni finom vére van. Mindegy is... Ismét a fiúra nézek és oldalra döntött fejjel mosolyogva figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ölyv Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ölyv Háló   Ölyv Háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ölyv Háló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: