Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Oroszlán háló - Page 5 I_vote_lcapOroszlán háló - Page 5 I_voting_barOroszlán háló - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Oroszlán háló

Go down 
+10
Játékmester
Eldunary Aysa
Mephisto Pheles
Wanda Dorcas Gloria
Amelia Ellwood
Alfons Gerard
Rosetta Waylan
Juan Miguel Santiares
Shawn Griffin
Kalandmester
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Nincskaszt

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:47 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Emanuel Branimir
2. Alfons Gerard
3. Huan Migel Santiares
4. Aleksandar Grozda


A szoba lakói - bal oldal:
1. David Robert Beawer
2. Mephisto Pheles
3. Jay Monroe
4. Kasey Jake Ellswood
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 5:10 pm

- Szárnyas Gorilla meg vannak még ilyen gyöngyszemek.*Vonja a meg a vállát, hirtelen csak ez jutott eszébe, de ha több dolog is eszébe jutna akkor viszont soha nem fogná be.* -Naná. Ha a suliban nem megfelelő a kaja akkor Nellondban is tudsz enni. Szóval feltalálod magad. *Vigyorodik el a másik, majd az eltévedéses dolgon felröhög.* -Akkor nem tudsz valami jól tájékozódni, nemde? *Mondja a kulcsokkal babrálva, majd előre engedi a fiút, ő meg megáll az ajtóban.* -Ja, bár, majd ha sikerül átcuccolnod akkor otthonosabb lesz. *Mondja kicsit unottan a fiú, majd lerakja az asztalkára a kulcsokat, ő maga meg leül egy fotelbe.* -Mikor? Hát erről Gis tudna infókkal szolgálni. Amúgy mostan téli szünet van szóval majd csak januárban lesz tanítás meg azt hiszem más nincs. Ja, de. Az órákról nem tudsz lógni szóval ne is próbálkozz.*Vigyorog a fiú, majd a kabát zsebéből egy dobozt, és rágyújt. Lass n szívogatja a cigijét, majd a másikra pillant.* -Kérsz? *Nyújtja a cigisdobozt tartó kezét Mephisto felé.*
Vissza az elejére Go down
Mephisto Pheles
Diák
Mephisto Pheles


Főkarakter : fodnorbi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Nincskaszt
Üzenőláda : Mindenkivel szívesen játszok ha időm engedi. Tessék írni!

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 4:34 pm

- Béna nevű? No és mi az? *Kérdezi izgatottan Mephisto. Sajnos elég kíváncsi természet így néha elég idegesítő is sajnos.* - Azt mondod sok helyen, találhatok kaját? Muszáj lesz le ellenőriznem. Egyébként csak az a baj, hogy nem veszem észre sokáig, hogy eltévedtem. * Mondja hülyén vigyorogva Pheles. Most kicsit zavarban van szóval még ez is társul a hülye vigyorához. Közben oda érnek a hálóhoz. Antonie kinyitja neki az ajtót Pheles meg szépen nyugodtan, besétál. Körülnéz és meg állapítja, hogy nem is rossz ez a szoba. Bár kicsit aggódik, hogy nem jön majd ki valami jól a lakó társakkal, de az még a jövő nótája. Majd aggódik az miatt később. Most meg kell néznie a hűtőt, amit említett Antoine. Azonnal oda rohan hozzá, ki kap belőle pár dolgot, ami finomnak látszik és elkezdi falni a kaját.* - Király lesz ez a szoba vagy mi a szösz.* Mondja tele szájjal Pheles.* - Mikor tudom meg a többi dolgot, amit kell ahhoz, hogy tanulhassak is majd?
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 6:18 pm

- Igen, ez mindenképpen jót jelent. *Feleli, majd egyszerre megissza az egész teát, ami már nem is annyira forró, mint volt.* - Dartsoztam egyet, legközelebb majd hívlak Téged is. *Mondja egy mosollyal, aztán mikor a fiú megkérdezi tőle, hogy a jó kislányok közé tartozik-e, csak bólint.* - Én nem szoktam inni, nem is cigizem, és soha az életbe nem nyúlnék tiltott szerekhez. Szerintem alkohol nélkül is jót lehet bulizni, a ciginek meg abszolút semmi értelme. *Mondja elgondolkodva, aztán a - természetesen - rózsaszín karórájára néz.* - Későre jár, jobb lesz, ha felmegyek, különben holnap nem bírok majd fel kelni. Jó volt beszélgetni, és köszi a teát. Jó éjszakát. *Mondja, majd el is tűnik a szoba teleportjában, reménykedve benne, hogy most jó helyre teleportálja magát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 6:00 pm

-Remélem azért ezt jónak vehetem.*Mondja halál nyugodt arccal miközben már megint a múlt vájkál az agyában és ezért kicsit el is bambul .Majd két húgára gondol hogy épp hol lehetnek.* ~Talán Hollandia vagy Japán még mindig de lehet hogy épp Angliában.Nyugi már nincs semmi bajuk.~*Szólal meg Dec a fejében.*~Túl sokat aggódsz nem kéne ennyit inkább írj nekik egy levelet.Tudod jól hogy nem tehetem.Ez volt a kérésük.És amúgy is mit írnék nekik hogy még élek...~*Majd mikor feleszmél hogy kicsit elgondolkodott folytatja a csevegést a lánnyal.*-Igen és mi jót játszottál?Remélem legközelebb hívsz engem is.*És ezzel a mondattal eltünteti merengése és aggódása jeleit az arcáról és vissza vált a mosolyra.*-Jó kislányok közé tartozol?*Válaszol a kéz emelésre.*-Én néha iszom ha netán van kedved jönni valamikor szólj nyugodtan úgyis unalmas egyedül lenni mindig .Kivéve persze.*Biccent a kaméleon felé az ölében majd felveszi a bögre teát és lehúz belőle egy keveset.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 5:41 pm

*A lány kedvesen rámosolyog a fiúra, nyugtázva a gondolatmenetét, aztán belekortyol a teába.* - Hű, de rég ittam már így. Mondjuk néha jó egy kis változatosság. *Mondja, majd a fiú következő mondataira csak bólogat, jelezvén, hogy felfogta őket. Ezek szerint nem baj, hogy itt van. Mert ha baj lenne, akkor bizonyára elmenne onnan.* - Én a társalgó játéktermébe voltam. Nem nagyon tudtam aludni, és hát gondoltam, egy kis játék esetleg megnyugtat, de nem jött be. Csak még jobban pörgök, mint ezelőtt, pedig nem ittam energiaitalt, és durvább dolgokat sem csináltam. *Magyarázza, majd felteszi a kezeit, jelezvén a tisztaságát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 5:33 pm

-Lehet hogy csak mert nem látják hogy kivel beszélnek csak azt amit mutatsz nekik és a szeleburdiság egy elég tág dolog.*Gondolkozik hangosan félig a lányhoz is intézve szavait.*-Citromlé nem nagyon vagyok oda a tejért de ha kérsz olyan is van.*Majd a lány tölt neki is.*-Köszönöm.*És elgondolkozik kicsit hogy baj-e hogy a lány megjelent itt.*-Nem csak mint mondottam másra számítottam és reméltem nem az lesz és hát bejött.*Majd ő is ki pillant az ablakon .*-Igen szépek.De te tulajdonképpen merre jártál ilyen későn?Ha szabad megkérdeznem.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 5:21 pm

- Én nem szeleburdi? Pedig általában ezt a jelzőt aggatják rám... *Picit elgondolkodik rajta, de továbbra is mosolyog, majd a biccentésre leül a fiú mellé.* - Ebben a teában citromlé van vagy tej? Igazából mindegy, csak érdekel, mire számítsak, mert ugye mi Angliában tejjel szoktuk inni. *Érdeklődik, majd tölt mind a két csészébe, de mielőtt még belekortyolna, megvárja a fiú válaszát.* - Egyébként biztos nem baj, hogy csak úgy betörtem ide hozzád, az éjszaka közepén? *Kérdezi nevetve, aztán kinéz az ablakon.* - Szépek a csillagok. *Jegyzi meg, majd a teáját kezdi kortyolgatni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 5:11 pm

*El mosolyodik a lány szavainak hallatán.*-Nyugi nem vagy szeleburdi csak lehet egy kicsit fáradt és nyugodtan hagy úgy a szobatárásim se biztos hogy örülnének egy kihűlt szobának.*Majd ettől az orosz témától még jobban mosolyog.*-Nem nem vagyok az csak szeretem a hideget.*Majd a fiú előkerít két bögrét a szekrényből és egy kancsó frissen lefőzött teát ugyanis elég trükkös megoldással van megáldva a kancsót és a két bögrét leteszi a dohányzó asztalra majd leül az egyik bőrfotelba Dec odavánszorog mellé felugrik az ölébe és lefekszik oda.Majd a fiú a lánynak biccent hogy üljön le ne ácsorogjon ott az ablaknál.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 4:52 pm

- Te jó ég. *Mondja, amikor rátör a felismerés, hogy nem jó helyre teleportált.* - Na, még egy bizonyítéka a szeleburdiságomnak, de sebaj... Én már csak ilyen vagyok. *Közli mosollyal az arcán, elvégre ő mikor nem mosolyog? Majd az ablakhoz sétál.* - Ha neked úgy jó, akkor kinyithatjuk, de akkor adj egy takarót, amibe belebújhatok, mert baromi hideg van... Nem említetted, hogy orosz vagy. *Viccelődik, majd amikor a fiú megkínálja teával, csak mosolyogva bólint.* - De aranyos vagy. Igen, kérek szépen, köszönöm. *Feleli, majd a fiúra mered a válaszért, hogy kinyissa-e vissza az ablakot vagy nem. Elvégre a lány igencsak könnyen lesz beteg, és nem igazán szeretne bemenni a gyengélkedőre.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 9:30 pm

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 9:23 pm

*A fiú kicsit meglepődik mikor valaki megjelenik csak úgy a szobában mivel nem nagyon számított rá hogy bárki is jönne.De mivel Dec mellet tartja az ágyon a pálcáját így hirtelen a lányra rántja és mikor fel eszmél hogy nem ellenség akkor vissza is teszi a helyére.*-Ó Szia másra számítottam .Hova szerettél volna menni?Mert ez a második.*Majd mikor látja hogy a lány becsukja az ablakot.*-Most miért pont jó idő volt itt legalább is nekem megfelelt.És ha már kérded én vagyok az állat.*Mondja miközben felült az ágyra.*-De ha már itt vagy megkínálhatlak valamivel esetleg egy forró tea?*Mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 9:08 pm

*A lány egyszer csak megjelenik a szoba teleportjában, aztán az egyik ágyhoz sétál, majd ledől rá, aztán a szívéhez kap ijedtében, amikor meglátja Alfot.* - Jesszus. Szia. Már megint rossz helyre teleportáltam, vagy csak bejöttél a szobámba? Vagy most mi van? Te jó ég... *Kezdi kicsit kellemetlenül érezni magát a lány, időnkén a fejéhez kap, meg néha-néha a szívéhez beszéd közben.* - És miért van ilyen hideg? *Kérdezi, majd az ablakra néz.* - Ki az az állat, aki ősz végén, tél elején, mínusz két fokban kinyitja az ablakot? Nincs észnél... *Kissé felháborodik, majd odasétál az ablakhoz, és becsukja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 9:02 pm

*Alf az ágyán fekszik miközben az otthoni dolgain tűnődik miközben valami átlátsz dolgot forgat az ujjait között csak hogy csináljon valamit és mivel megint üres a szoba így úgyse lenne kivel dumálnia kivéve Dec-et de ő most ott fekszik mellette és eléggé el van mélyedve ő is így miért is zavarná.Az eggyik ablak kicsit nyitva van hogy jöjjön be a levegő mert hát ugye néha az is kell.A fiú kicsit előredől majd vissza hátra dönti a fejét az átlátszó dolgot még mindig ujjai közt tartva kicsit behunyja szemét.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 9:47 pm

*Alf kételkedett benne hogy a lány elfogadja az ajánlatot de végül is csak elfogadta .*
- Dehogy zavarsz.Te most idáig kísértél ez a minimum amit tehetek érted.És majd holnap haza kísérlek hogy biztos hazaérj .*Ezzel leül a saját ágyára és úgy ahogy van el is alszik.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Druida

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 9:40 pm

*Amelia mér épp indulna, amikor Alf felajánlja neki, hogy maradjon ott északára. A lány nem tudja mit tegyen. Még sosem aludt idegeneknél, főleg nem idegen férfiaknák.*-Hááát. Nem is tudom. Tudod nem szeretnék zavarni. Meg hát. Amelia nem is mond már semmit. Hiszen az az igazság, hogy nem túlzottan van magánál. Lehet, hogy az út már kiverte a szeméből az álmosságot, de attól még nem biztos, hogy visszatalálna a lakásához.*-Na jó, de csak akkor, ha tényleg nem zavarok.
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 9:35 pm

*Alf látja hogy a lány alig áll a lábán így felajánlja hogy aludjon ott és reggel legalább biztonságosan haza tud menni.*-Szerintem maradj itt északára van itt elég ágy a többiek is biztos buliznak és reggelnél előbb úgyse jönnek vissza.Tudom hogy fáradt vagy úgy hogy ne is tiltakozz.*Ezzel neki áll egy ágy rendbeszedésének .*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Druida

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 9:30 pm

*Amelia sikeresen elkíséri Alfot a szobájához, bár ami azt illeti ő sincs éppen a legjobb állapotban.*-Nos, akkor én nem is zavarnék tovább. Örülök, hogy megismertelek. Mondja az ír lány a búcsúszkodó szavakat, majd az irányt az ajtó felé veszi.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 9:16 pm

-Őőő oké szia jó éjt neked is.~Csak egy baráti meghívás volt ha teát kér akkor se sértődök meg na mindegy .~*Néz a lány után egy darabig majd majd bemegy a szobába halkan kipakolni és lefeküdni.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5177c71f872575175299

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 9:08 pm

*A kezdőmondatra kissé értetlenül vonja össze a szemöldökét, vagy inkább érdeklődve, mint értetlenül.* - Van egy varázsló, aki beleszól a természet törvényeibe és féllényeket teremt, amiknek egy része olyan szinten természetellenes, hogy el is pusztul. Ennek akarok utána járni. Velem tartasz? *Kérdezi a lány, de aztán szinte felnyöszörög az invitálásra.* - Sör? Vodka? Én... Nem nagyon ittam még, azt se tudom mennyire bírom. De ha annyira ünnepelni szeretnél, akkor hatodikán volt a szülinapom... *Mondja, vonakodva felnézve a fiúra, de végül vadul megrázza a fejét, csak úgy röpködnek vörös tincsei.* - Na nem, kizárt, nem fogom itt elkezdeni az ivást. Alkohol, cigi... *Hirtelen megborzong, a fiún végignézve, a kezeit a saját karjaira csúsztatja, átölelve magát és kissé megdörzsölve.* - Rémes alak vagy, tudd meg. És most megyek, jó? *Mondaná magabiztosan, de azért még is csak visszakérdez.* - Jó éjt, és... Szokj le! *Szól még a fiúhoz, miközben elindult, a válla fölött visszapislogva rá, aztán végleg magára hagyja, szépen fellépcsőzve a Hiúz hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Elemista
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 8:58 pm

-Hát mindig útra késznek kell lennie az embernek ha netán úgy hozná a sors...*Elveszi a kulcsot és ezt a mondatot ne is folytatja tovább helyette válaszol a kérdésre.*-Hm vasárnap fél öt nem tudom miért?Azt hiszem van valami programom csak nem emlékszem hogy mi.Miért te? Oké de ha most nem jössz be akkor valamelyik nap várlak 1 pohár vodkával vagy sörrel amit szeretsz és megünnepeljük hogy idekerültem és nyugi nem rúgunk be.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Oroszlán háló - Page 5 Tek5177c71f872575175299

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 8:42 pm

*A köszönetet egy mosollyal fogadja, de azért még nem felejtette el a cigizés tényét, ami nagyon nem tetszik neki, de nem ismeri annyira a fiút, hogy joga legyen beleszólni.* - Gyors voltál. *Mondja a fiúnak vidáman, de azért még suttogósra fogva, mert az alvó fiúk még a végén utána vágják a... ami a kezükbe esik, csak ne alsógatyát. Ideérnek az oroszlán hálóhoz, és Rosetta egy hozzá képest két ökölnyi kulcscsomót vesz elő, és ügyesen piszkál le róla egy kulcsot, Oroszlán hálóét. Természetesen miközben kutat, megcsillan a fény az oroszlános gyűrűén... Egy pillanatra lefagy, megáll a levegőben a keze és a tekintete is elréved.*
- Alfons... Mit csinálsz vasárnap fél öt körül? *Megérzés, de hátha jó megérzés. Oroszlán háló, oroszlános gyűrű, Rosetta pedig van, hogy hisz a sorsszerűségben. A kulcsot átadja a fiúnak.* - Van néhány szobatársad, nem tudom, hogy alszanak e, de nem kockáztatok a bekíséréseddel, szóval szerintem még az ajtóban elköszönök. *Mosolyodik el finoman, habár még kíváncsi a fiú válaszára, szóval szépen álldogál, válaszra várva.*
Vissza az elejére Go down
Juan Miguel Santiares

Juan Miguel Santiares


Főkarakter : tamka7@citromail.hu
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok^^
Oroszlán háló - Page 5 Tek4e3d558e15c829798164

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 2:04 pm

*Mikor kész a kép, akkor odaadja Rékának.* -Tessék. *majd megnézi a lány arcát.* -Van valami gond? *érinti meg a lány arcát, és csak aggódva néz a lányra.* ~ Vajon mi a baj?~ *majd megfogja a lány kezét, és leülteti a kis kanapéra.* - Réka... furcsa érzésem van irántad. De most inkább az nyomja a szívem, hogy valami baj van.* néz aggódó szemekkel a lányra, majd ha ő válaszol, akkor megérti, és feláll. Nos, ő a szünetet most igazán a rajzokra, és új hobbijára: A napi edzésre. fekvőtámasz. Majd gyorsan összepakolja a rajzeszközöket, és a helyükre rakja őket. Kivéve egy piros filcet. Réka rajzát még elkéri, és a bal alsó sarokba odaírja: by.: Huan. És a jobb alsó sarokba azt, hogy Réka. Majd elrakja a piros filcet is, és a lányra tekint.* - Nos, mit csináljunk?

http://folyt.szakkör.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 1:50 pm

*Iszogatja a teát és a képeket nézegeti. Nem nagyon figyel most másra, csak a rajzokra, meg a gondolataira. Ismét csak elmerül a gondolataiban, miközben a képekre bambul, és tényleg kezdi furcsálni, hogy mostanában eléggé Huan körül járnak a gondolatai... Hát igen. Nem tudja felismerni az érzéseit a kis naiv, de hát nem tehet róla. Még nem volt szerelmes. A fiú kérdésére kicsit meglepődik, már csak azért is, mert elfeledkezett róla, hogy hol is van és kivel.* - Persze. Nyugodtan. *Feleli mosolyogva, majd megissza a maradék teát, a poharat meg leteszi az asztalra. Visszasétál oda ahol állt, és újra a képeket kezdi nézni, de most ügyel rá, hogy ne kalandozzanak el a gondolatai. Most nem kéne.* - Igen. Elég sokat. *Feleli kuncogva, miközben visszagondol azokra az időkre, amikor még szinte csak a rajzolásak élt.* ~ Azt hiszem a szünetet most rajzolással fogom tölteni. Ideje bepótolni az elvesztett időt. Meg Ricknek is megígértem, hogy segítek. ~ Gondolja mosolyogva, és szeme ismét végig fut a rajzokon. Tényleg nagyon tetszenek neki. Mikor a fiú közli, hogy a Kilátó lesz a háttér, csak bólint egyet. A szeme megakad az egyik rajzon, amin mind a hárman rajta vannak. Sandy, Huan és Réka. Kicsit elszomorodik, ami ki is ül arcára. Nem gondol bele, hogy ezzel el is ronthatja a képet... Ilyen szomorú arcal nézi most azt az egy képet. Bár pontosan nem tudja, hogy miért lett szomorú, de érzi, hogy ez most összeszorítja a szívét...*
Vissza az elejére Go down
Juan Miguel Santiares

Juan Miguel Santiares


Főkarakter : tamka7@citromail.hu
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Oroszlán háló - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok^^
Oroszlán háló - Page 5 Tek4e3d558e15c829798164

Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 1:25 pm

*Bólint, majd megissza a Ice Teat.Leteszi a poharat, és feláll. Egy hatalmas lapot vesz elő, és ceruzákat.* -Lemásolhatlak?* Kérdezi, és ha a lány szeretné, rögtön ceruzát vesz a kezébe, és megkezdi a rajzot. Először Réka arcformáját kezdi megformálni, majd a testét. Ezután jöhet a haja, az arcán a szeme,szája,orra... Tehát mindent sorjában szépen kidolgoz, és közben Rékától kérdezget. Mivel már a lánynak meg van a szája, így nyugodtan beszélhet már.* -Mondd te már másoltál valamit? Tehát egy személyt. *kérdezi, és közben a grafit cerkával árnyékolást képez, és tónusokat.* -Úgy terveztem, a háttér a kilátó lesz. *majd a kilátó korlátját megrajzolja arany hatású filccel.* ~ Kellene egy kis zsírkréta.~ *ezzel fogja meghasonlítatni a kilátó belső foltjait. A zsírkrétát szépen lemorzsolja egy kicsi lapra, és a kis szemekkel bedörzsöli az ujját. Így fekete lesz mind az öt ujja, és foltokat képez, úgy, hogy rányomja az ujját a megfelelő helyre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 6:44 pm

*Bólint egyet a fiú válaszára és szépen követi őt, és az ajtókat út közben beteszi. Megáll úgy a szoba közepén és körbe néz.* - Rég voltam itt. *Jegyzi meg kuncogva, majd tesz 1 lépést a képek irányába, és szépen lassan mindegyiket végig nézi.* - Nagyon szép rajzok. *Mondja, és a fiúra mosolyog. Mikor meghallja a kérdést oldalra fordítja a fejét, hogy tudja miről is van szó, majd mosolyogva bólint.* - Igen. *Aztán tekintetét visszafordítja a rajzokra. Nagyon tetszenek neki. Miután Huan kiöntötte az italt, akkor átveszi tőle, és ügyel rá, hogy ne érjen hozzá a fiúhoz. Tényleg nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni.* - Köszi de nem. *Mondja, majd ahogy iszogatja az Ice Tea-t úgy nézegeti a képeket.* - Jól látom innét is. *Feleli a fiúnak és tényleg tartja a 2 lépés távolságot. Nagyon félre értette szegény a fiú lépcsős tettét.*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oroszlán háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oroszlán háló   Oroszlán háló - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Oroszlán háló
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: