Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_lcapNílusi krokodil háló - Page 2 I_voting_barNílusi krokodil háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nílusi krokodil háló

Go down 
+10
Lumiére Etoiles
Ariadne Helena Krausheim
Isidor Tibor
Aali White
Pierre Bontavier
David Branson
Toportyán Zakariás
Yosif Zhivko
Lizbeth Westlive
Kalandmester
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Nincskaszt

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:50 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Mike Preston
2. David Branson
3. Theodore Harris
4. Nathaniel Harris

A szoba lakói - bal oldal:
1. Colin Chase
2. Gwilim Jan
3. Isidor Tibor
4. Bradley Chase
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 3:54 pm

-Világos, tényleg, csak azért elég rossz, hogy ennyire nem bírjátok egymást. Én bírlak titeket, na jó, van persze, ami kissé...húzós, de ettől függetlenül bírlak. *Hát igen azért nem egy kellemes helyzet, hogyha az ember két újdonsült ismerőse, akik még a szobatársai is, és akikkel szimpatizál, történetesen folyamatosan marják egymást. Elég esélyes, hogy még lesz nem egy eset, amikor majd ő jön ki belőle rosszul, hogy ezek ketten valahogy le kell, hogy vezessék a problémáikat. A napszemüveges játszadozás már lassacskán kezdi kiverni a biztosítékot valahol az agyának egy mély bugyrában, igyekszik minél inkább nem oda nézni. A kérdésre csak megrántja a vállát, amitől még erősebben belehasít a fájdalom a hátába, újfent felszisszen.* -Nem vészes... *Na jó, ez egyértelműen nem igaz, hiszen látszik az arcizmainak feszülésén, hogy nincs a legjobban.* -Régi sérülés, időnként ha rosszul mozdulok mindig előjön, majd elmúlik. *Na persze ez sem igaz, helyre kéne tenni, de majd ha már nagyon nem bírja, akkor inkább lemegy a gyógyítóhoz, vagy ilyesmi, ez lenne a legkézenfekvőbb és ez járna a legtöbb zavaró tényezővel is. Feláll, azaz felküzdi magát, és az éjjeli szekrényéről szerez egy cetlit, tollat, majd szépen felírja a címet, és Theo ágyához lépdelve át is adja azt. Majdnem minden lépésnél felszisszen.* -Tessék, szerintem nem lehet nagyon elvéteni, bár még én sem voltam ott, de csak nem tévedünk el vészesen. Mondjuk nekem kell időben odaérni, ha ti késtek, az alapvetően nem olyan vészes. *Teszi még hozzá, majd szépen visszaszenvedi magát az ágyához, és leül.* -Hát lássuk be van annak hátránya, ha az ember eddigi élete során nem egy sérülést összeszedett, de amúgy...ti mit csináltatok mielőtt a suliba jöttetek. Alig tudok valamit rólad...rólatok.
Vissza az elejére Go down
Theodore Harris

Theodore Harris


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Boszorkany

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 2:52 pm

- Szerintem sok mindentől függ, hogy ki lehet-e nőni. Bár nem ok nélkül mondják, hogy a fiatalkori évek alapozzák meg legnagyobb mértékben valaki életét. Meg aztán a negatívumot nehezebben felejti az ember. Főleg, ha az első negatívum folyamatosan újabb és újabb negétívumokhoz vezet, mint a mi esetünkben. *Magyaráz, és fene tudja, hogy valaha is le fogják-e tudni tisztázni a dolgokat... elvégre még a hülye is sejtheti, hogy igazából bármennyire is marják egymást meg minden, attól nem hajlandóak elengedni egymást, sőt. Theo igazából azt is szokta mondani, hogy majdan, amikor a Révész majd átviszi őket a túloldalra... akkor ki fogja lökni Khárón őt a csónakból a Styx folyóba, Theo meg halálra röhögi majd magát a csónakban ülve. Játszadozik a napszemüveggel tovább, még a nyelve is néha meg-megjelenik, majd "ártatlan" tekintettel Mike-ra pislog.* - Mi a gond, fáj valamid? Talán tudok segíteni... *Ühüm. Oké, na ezt hagyjuk.* - Inkább írd fel nekem is, ha nem gond. Nathanieltől teljesen kitelik, hogy valami másik valdoni színházba irányít el. Vagy valahova máshova. Biztosabb, ha én is tudom, hogy hova kell menni, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 6:41 pm

*Hát most sem kap teljes választ, de mondjuk, hogy egy fokkal legalább bővebbet, mint az előző esetben, ezt vehetjük előre lépésnek.* -Áh értem, vagyis nem teljesen, de hát akkor tuti meg van az indokotok. Bár azt hinné az ember, hogy egy gyerekkori bakit idővel ki lehet nőni, de akkor ezek szerint nem esélyes. *Náluk meg pont fordítva van, kisebb korukban voltak jobb viszonyban Jonasszal, és később romlott ez meg, mert nem ugyanazt az utat választották, azaz nem azt, amit kellett volna, vagy legalábbis nem mindketten. A nyílt reakcióra kicsit azért meglepődik, és akárhogy is próbálja kényszeríteni magát, igen nehezen tudja elszakítani a tekintetét Theo szájától, amiben a napszemüveggel játszadozik aktívan. Mintha csak direkt ezzel akarná...ingerelni.* ~Hagy már abba!~ *Erőszakosabban szól rá saját magára, és végül csak félrefordítja a tekintetét, újra a szekrényére figyelve, de nem sokat ér vele, hiszen nem illik úgy beszélni mással, hogy közben nem nézünk rá, így aztán akaratlanul is visszatéved a tekintete időnként Theo szeméről lejjebb kúszva.* -Én nem így fogalmaztam volna, de hát...ha te mondod. *Megrázza kicsit a fejét, aztán ki is söpri a fürtöket a szeméből. Aztán kicsit fészkelődik, kinyújtóztatja a lábát maga előtt, és kissé felnyög. Akármennyire is igyekszik palástolni a dolgot. Megpróbál rendesen fordulni, megint maga alá húzva a lábait, de csak felszisszen. Bírja, volt már ennél sokkal rosszabb is, inkább válaszol.* -Oké, Nath tudja a címet, Valdonban a színház, de felírhatom neked is, ha nem együtt jöttök. 11-kor kezdődik, lehet hogy csak fél óra lesz, vagy fogalmam sincs, még nem voltam ilyesmin.
Vissza az elejére Go down
Theodore Harris

Theodore Harris


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Boszorkany

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 6:19 pm

*Jót vigyorog Mike zavarán, élvezi ezt a kis játékot na, kár is tagadni. A kérdésre, hogy miért fújnak egymásra annyira, picit vállat von, továbbra is fekve.* - Régen kezdődött. Gyerekkori keserűség, ha úgy tetszik. Visszagondolva talán nem is egymásra kéne olyan dühösnek lennünk, de hát tudod hogy van ez. Gyerekkorban történik valami, észreveszel valamit, és egy életre tönkre vágja a kapcsolatodat valakivel. *Tisztában van vele, hogy nem Nath hibája, hogy az anyjuk Theót kevésbé... szereti. De a keserűségében kicsapott Nath irányába, rajta csattant, Nath meg persze nem hagyta magát, és azóta megy a spirál lefelé. Ez van, és jelenleg egyáltalán nem érzi Theo, hogy le tudnának állni.* - Ribancok vagyunk, mondd ki. *Mondja egyszerűen, a hasára fordul, és továbbra is a szájában tarja a szemüveget, és játszadozik tovább, forgatja a szájában, és a tekintetét nem veszi le Mike-ról. Nem csinál titkot abból, hogy elég szabad felfogású Nathanielhez hasonlóan.* - Vasárnap? Hmmm, rá. És ígérem, hogy nem verem meg Nathot a meghallgatásod alatt, hogy ne zavarjalak be. *Mondja, azért vissza tudja fogni magát... általában. Többé-kevésbé. Na jó, jó fiú lesz... ez paradox.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 5:49 pm

*Finoman szólva is megint zavarba jön, amikor a combon belüli anyajegy témája kerül elő.* -Öhm...azt hiszem nem ilyesmire gondoltam. Akkor marad a tippelés. *Ha még valami mellkas lenne, akkor esetleg, talán, de azért jó eséllyel nem fogja Theo combját nézni belülről, amikor már a téma említésétől is inkább kimenekülne a szobából. Na nem azért, mert annyira visszataszító lenne a gondolat, épp ellenkezőleg, azért, mert sokkal érdekesebb, mint aminek lennie kellene.* -De mégis miért utáljátok egymást ennyire? Nath nem mondott semmit, csak hogy valami gyerekkori izé. Nem vágom... *Megrázza a fejét, amitől a haja megint csak össze-vissza száll az arcába. Ez van, ha az ember hosszú, kissé göndörkés, rakoncátlan tincsekkel rendelkezik, amiket nem igazán szokott összefogni.* -Fene tudja, szerintem egyszer sem fer valakit megtéveszteni, tehát aki egyszer megtette, simán megteheti máskor is. *Fejti ki a véleményét egy apró vállrántást hozzátéve még. A kérdésre csak bizonytalanul felhúzza a szemöldökét, miközben a tarkóját vakargatja.* -Nem szántam sértésnek, csak hát a testvéred finoman szólva is...de te is mondtad, könnyen ágyba visz bárkit, és a szavaid alapján ha jól sejtem, akkor te is nem? *A felsőtestes megjegyzésre, meg a füttyentésre érti persze.* -Örülök mindenesetre, hogy tetszett. És nem tudom, hogy ráérsz-e vasárnap, de lesz egy meghallgatásom Valdonban. Úgy fest sikerül melót találnom, színházban, gitárosként. Nath is eljön, ha nem ölitek meg egymást a nézőtéren... *Na igen, kérdés, hogy mennyire jó ötlet az ikreket egy légtérben elhívni bárhova is.* -Persze csak barátilag, még nem nagyon ismerek mást, és Nath szerint bátorítólag hathat...mert annyira nem vagyok egy nagy szereplő típus. *Teszi még hozzá, csak a tiszta víz kedvéért a pohárban. Ő nem akar ágyba mászni...egyelőre legalábbis úgy tudja, hogy nem.*
Vissza az elejére Go down
Theodore Harris

Theodore Harris


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Boszorkany

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 5:38 pm

- A bal combomon belül van egy anyajegy, Nathnak meg nincs. Bár kérdés, hogy mennyire lenne kedved minden találkozásnál lecsekkolni... *Vágja rá rezzenéstelen arccal. Kérdés persze, hogy ennek mennyi a valóságtartalma, és ha tényleg így van, akkor Theo mégis honnan tudja ezt. Oké, ikrek, együtt nőttek fel, azért csak ismerik egymást elég jól, még ha az embernek az az érzése is támad mellettük, hogy előbb-utóbb meg fogják fojtani egymást álmukban.* - El tudnám játszani Nathanielt ha akarom. Helló, Nathaniel vagyok, Theo egy barom, és utálom nagyon, de az ágyam szabad nyugodtan beugorhatsz mellém. *Magyaráz, és igazából persze a hangját se nagyon kell elváltoztatnia, hiszen ikrek. Majd pedig vállat von.* - Nem olyan poén mint amilyennek hangzik amúgy, bár mindenki azt hiszi, hogy rohadt nagy poén. Meg aztán nem éri meg. Amiért a legutóbb eljátszotta, hogy én vagyok, és még a tortámat is megette, legalábbis a felét, azért is megkapta a magáét. Meg aztán veled már egyszer eljátszotta, miért lenne poén többször? Ezt csak tudatlanokkal poén játszani, akik nem tudják, hogy ikrek vagyunk. *Mondja, legalábbis ahogy ő gondolja, és csak rágcsálja tovább a szemüvegének a szárát. * - Várj... ez most sértés volt? *Vonja fel a szemöldökét, amikor megjegyzi Mike, hogy Theo bizony Nath is lehetne.* - CD-t megkaptam, marha jó lett, tényleg, köszi. A tortának meg a felét. Amúgy jól teszed, hogy nem bízol benne. Megbízhatatlan egy alak. *Ja, mert Theo amúgy annak a mintaképe, akiben annyira meg lehetne bízni.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 5:21 pm

*Inkább csak kicsit elhúzza a száját alig láthatóan, még a szekrény felé nézve, amikor az ijesztőségről van szó. De neki, az ikrek nagyon is azok, persze nem úgy, mint egy randa ősboszorkány, vagy valami egyéb rémség.* -Áh, szóval Theo. *Aztán el is suhan a fürdőbe, és akkor szólal meg megint, amikor már visszatért és pakolni kezdi a cuccait a szekrénybe.* -Komolyan nincs semmi apró jelzés, amiből idővel rá lehet jönni, hogy melyikőtök kicsoda? Akkor nem lenne esély rá, hogy Nath megint át talál verni...ha jól sejtem képes lenne rá. Vagy te is? *Felszökik kicsit a szemöldöke, miközben oldalt pillant és visszatuszkolja az utolsó pólót is. Homlokráncolva értetlenkedik, mert az előbb még minden befért, plusz az is, ami most rajta van, most pedig...mintha kisebb lenne a hely. Még is hogy francba? Megrázza végül a fejét, nem érti, hogy nőtt meg a pólók térfogata, bár jó eséllyel csak nem hajtogatta őket rendesen össze, mint előtt, aztán lehül a saját ágyára. Amúgy is mezítláb van, nem akar sokat állni a padlón, mert azért nem kifejezetten durva padlófűtéssel operál a kúria. Törökülésben helyezkedik el, és úgy pillant a másik ágyra. A megjegyzésre viszont már komolyan vörösben kezd el lángolni az arca.* -Na jó, akár Nath is lehetnél... *Kicsit megropogtatja a nyakát, hogy leküzdje a feltörő zavartságot, majd utána szólal csak meg újra.* -Vadásznak születtem, ha akarnék sem lehetnék olyan tipikus bárd. *Finoman megrántja a vállát, lassan az arcszíne is visszatér a normálisba.* -És megkaptad a cd-t? Meg a tortát? A testvéred azt mondta igen, de hát...fene tudja.
Vissza az elejére Go down
Theodore Harris

Theodore Harris


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Boszorkany

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 5:12 pm

- Naaa nem vagyok ilyen ijesztő. *Vigyorog, amikor minden borul, annyira meglepődik tőle Mike. Meglepődik vagy megijed? Mindenesetre jót derül rajta, és ő ugyan nem bánná, ha lehajolna Mike összeszedni, vagy csak egy kicsit tovább ott maradna.* - Ó hidd el, rengetegen kívánták már ezt. De adok neked egy kis segítséget. Én még nem játszottam el neked, hogy a testvérem vagyok. *Innen már nem túl nehéz kitalálni, hogy Theo az, ugyebár. Egyébként a kulcsszó a "neked", mert azért valljuk be, volt már, hogy eljátszotta Nathot. Vagy csak úgy alapból összekeverték őket... jó, ez gyakori esemény. Nagyon is gyakori. Aztán Mike eltűnik, és hamarosan ruhában tér vissza, és elkezdi összeszedni a leborult ruhatornyot, Theo meg még mindig a hátán fekszik, és azért ruhástól is megnézi magának a fiút.* - Be kell valljam, kellemesen meglepett a felsőtested látványa. Azt hittem olyan tipikus bárd-típus vagy, aki a hangjával aláz, de fizikailag azért nincs a toppon... erre az a felsőtest... *Még füttyent is mellé egyet, nem rejti véka alá, hogy tetszett neki, amit látott, na. Nathaniel szemei meg tuti sárgába fordulnának az irigységtől, ha megtudná, hogy mit látott. Hm. Talán elhamarkodott volt azt kívánni, hogy Theo legyen az, és ne Nath, elvégre egyik kutya, másik eb, bármennyire is szeretik mind a ketten a másikat beállítani a rosszabbnak.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 4:56 pm

*Na igen ő is ettől a Harris-szindrómától tart erősen, mégha nem is nevezi nevén a gyereket, csak a zsigeriben érzi, hogy nem lesz így ideális, vagy legalábbis igen nehezen elviselhető. De hát megmondták a srácok, hogy szadista a szöszi és ennek ezzel a lépésével újfent helyt is adott. Alig veszi észre a srácot az ágyon, amikor kilép a fürdőből, dúdolgat még, így aztán totál el is vonódik a figyelme. Már épp a szekrénynél áll, amikor meghallja a köszönést. Egy pillanatra lefagy a mozdulatban, végül csak kiránt onnan egy pólót. Az egyik alsót szemelte ki, szóval ennek hála a felette lévő összes többi lazán a padlón végzi széthullva.* -Hogy az a... *Nyel el egy feltörni készülő káromkodást, de nem, ezt nem most fogja összeszedni finoman szólva is hiányos öltözetben, főleg miután Theo nem titkolt figyelemmel nézte meg magának.* -Öhm...hello Nath...Theo? Igazán lehetne valami megkülönbözető jelzésetek, de komolyan... *Megrázza kicsit a fejét, és rámarkol a törölközőjére. Isten ments, hogy visszafelé menet netán elengedjen és leesen róla. Felnyalábolja hát a pólót, kikap még egy alsót, és egy nadrágot is, aztán visszazúz a fürdőszobába. Pár perc múlva már felöltözve kerül elő, persze mezítláb, mert mindent nem akart vinni magával és visszatér a szekrényhez visszapakolni. Egyelőre azt sem tudja melyik sráccal beszél, így aztán igen nehéz beszélgetést indítani. Theot kérdezné a cd-ről, meg a tortáról, meg a vasárnapi meghallgatásról, Nath-et, jó ég tudja, ha ő azt, akkor az már régen rossz, mert eddig elég erősen nyomult, hátha nem ő az...hátha...előtte nem akart volna egy szál törölközőben flangálni.*
Vissza az elejére Go down
Theodore Harris

Theodore Harris


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Boszorkany

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 4:46 pm

*Hát igen, valljuk be, az ikrek mellett, ha az ember a közelükben van, igen furán érezheti magát átlagember. Vagy jót tesz az önbecsülésének, hogy egy ikerpár mindkét tagja flörtöl vele, vagy zavarba hozza. Vagy hülyének érzi magát mellettük miközben beszólongatnak egymásnak. Vagy mindegyik egyszerre. Theo és Nath már csak ezt szokták kiváltani az emberekből. Harris-szindróma, ha úgy tetszik. Most viszont csak Theo kerül elő, besétál a szobába, és igazából nem is hallja, hogy mi is van a fürdőben, mert dúdolgat az orra alatt miközben elvetődik az ágyán. Elfekszik, a hátára, kockás inget visel, amiknek az ujjai kicsit fel vannak tűrve, farmert, és tornacipőt, és elgondolkozva rágcsálja a napszemüvegét. Orális fixáció. Freud imádná kielemezni Theót, maradjunk annyiban. Időközben viszont megjelenik egy... határozottan félmeztelen Mike, mire elvigyorodik lassan, a napszemüveg szára még mindig a szájában.* - Helllóó Mike. *Mondja kicsit elnyújtott hangon, mintha csak az Animánia sorozatban lenne, és a nővérke sétált volna el mellette. Mindenesetre határozottan megnézi magának a fiút, más kérdés, hogy Mike elsőre mennyire vágja, hogy melyik iker az... alighanem elsőre semennyire.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 3:59 pm

*És az a nagy helyzet, hogy az emlegetett szadista szöszi sikeresen beosztotta épp abba a szobába, amibe nem nagyon akart menni. Nem azért, mert rendkívül nagy baja lenne az ikrekkel, de annyival már tisztában van, hogy nehezen viselik el egymást, és folyamatosan kereszttűzben lenni nem igazán kellemes. Bőven elég, hogy a bátyjával otthon sokat marták egymást, mostmár inkább nyugalomra vágyott volna. Arról már nem is beszélve, ahogy az utóbbi találkozásaikkor Nath viselkedett, kissé számára zavarba ejtő és ezt napi x órában...azért attól erősen tart. Reggel sikerült elintézni mindenesetre, hogy legyen szobája, nem dekkolhatott tovább a vendégszobában, pedig az sem lett volna feltétlenül ellenére. Mostanra már nagyjából ki is pakolta a cuccait szekrénybe, meg miegymás és az utolsó üres ágyat is befoglalta magának. Azt viszont inkább megvárta, amíg nyugi lesz és a többség elszállingózik a dolgára, és csak akkor vette be magát a fürdőszobába, egy gyors zuhanyra. Természetesen a zuhany alatti énekelgetés alapvető szokása, ha már zenészről van szó, ez egyáltalán nem meglepő. Aztán, amikor készen van, a derekára csavar egy törölközőt és szépen visszaindul a szobába, hogy szerezzen magának valami friss cuccot, mert alapból nem vitte meg magával. Szokása olyankor össze-vissza vizezni a ruhákat, így aztán inkább nem kockáztatott.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 6:23 pm

- Nem mondtam, hogy zavar. Sőt. Csak elég nehéz már ilyen embereket találni a világban. ~ Majd meglátjuk, meddig tart a becsületed. ~ *Kissé pesszimista, de meg van róla győződve, hogy a világ előbb vagy utóbb úgyis tönkrevág mindenkit, legalábbis részben. Nincsen teljesen tiszta ember, Mike is annak tűnik, mégis hazudott, éppen most, a csapról, ami azért elég kis dolog, de na.* - Szerelem... *Kicsit ingatja a fejét.* - Nem volt még benne részem. *Mondja végül kurtán, különösebb kifejtés nélkül, aztán felpillant a másikra. Lassan kiderül a turpisság, és bólint a kérdésre.* - Mondjuk, hogy nem vagyunk jóban. *Feleli arra, hogy vele nem akar egy szobában lenni, majd felsóhajt.* - Jaj, ugyanmár. Csak egy vicc volt. Akkor nem lett volna fair, ha valami hatalmas titkot akarsz neki bevallani, és akkor játszom el, hogy ő vagyok. De nem történt semmi. *Vonja meg a vállát, majd a CD-re bólint, persze, odaadja.* - Mike! *Szól utána, majd ha hallja, hogy a fiú megtorpant, akkor még folytatja.* - Jófejnek tűnsz. Azért még biztos látlak. *Mondja, majd ha a másik elment, szépen az asztalra teszi a CD-t. Firkál egy üzenetet Theonak, hogy Mike hozta, meg hogy nézzen majd be a hűtőbe is, aztán ő is elmegy valamerre, nem akar itt ülni.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 6:17 pm

*Hát igen, tényleg átlátszó a füllentés, főleg, ha ugye eddig az ég világon semmi baja sem volt a csapnak, akkor nem lett hirtelen valami baja.* -Aham, majd a manók... *Bólint kissé vontatottan. A kérdésre pedig csak megrántja a vállát. Hát igen, azért kifejezetten becsületes, nem szereti a nem fer dolgokat azt meg kell hagyni.* -Ez zavar téged? Úgy gondolom, hogy vannak elveim, amiket mindenképpen meg akarok tartani, mert úgy tudok igazán önmagam maradni, ide tartozik az is, hogy fer vagyok mással. *Fejti ki kicsit jobban. Talán az emberségét így tudja igazán megtartani, vagy így tudta abban a világban, ahol megannyi csúnyasággal kellett már összefutnia. Lehet, hogy ha engedi, hogy felületesebbé váljon, akkor nem tudja megtartani az emberségét sem teljesen.* -Igen, nekem szerelem kell hozzá. *Erősíti meg. Persze vannak heves testi dolgok, szenvedély, de azok mögött is lappang azért többnyire valami vonzalom, amit csak érzések táplálnak. Nem csak a romantikus hosszan kifejtős szerelemre érti a dolgot. Azért kicsit tényleg meglepődik, de leesik neki a dolog.* -Ikrek vagytok? De akkor veled nem akar Theo egy szobában lenni? De miért...miért játszottad el őt? *Nem érti, de azért egy kicsit mérges na. Így átejteni a másikat és kihasználni.* -Majd talán...talán valamikor. *Válaszol még az éneklésre. A tortájának bőven megmaradt a fele, de már nem nagyon foglalkozik vele.* -Megyek, majd akkor...valamikor benézek, ha Theo is itt lesz. *Kérdés, hogy megtudja-e őket majd különböztetni, ha arra lesz szükség.* -Ez nem volt...fer. *Elhúzza kicsit a száját, felmarkolja a táskáját és már csak az ajtóból szól vissza.* -A cd-t add majd oda neki, légyszíves... *Kicsit morcos na, azért ez érthető. És ha nem tartóztatják kifejezetten, akkor el is inal.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 6:06 pm

- Áh, a csapszerkezet... majd lehet szólok a manóknak, hogy gond van vele. *Persze nem hiszi el a dolgot. Normál esetben talán, bár akkor is mentalista, de így, hogy pontosan tudja hogy Mike zavarában menekült ki a fürdőbe... így valóban nem túl hihető, de nem mond ellent fennhangon a másiknak, legyen neki gyereknap.* - Szóval ennyire becsületes, fair alak vagy? *Kérdezi, és közben érdeklődve méregeti Mike-ot. Aztán megvonja a vállát.* - Mintha elmennél futni, csak jobb. Mintha legurítanál egy jó hideg italt egy meleg nyári napon, de nem, igazából még annál is jobb. De kinek a pap, kinek a paplan, ha neked szerelem kell hozzá, az is rendben van. *Mondja végül, majd odaadja a személyit. Mikor a fiú felnéz rá, és megkérdezi, nem Theo-e, akkor vigyorog és integet. Napszemüveg, az mondjuk van a nadrágja zsebébe tűzve, ő is hordja magával, csak nem annyira a szemén. Főként Theo közelében vannak erős érzelmei.* - Heló. Nem vigyázok az alakomra, Theo-nak raktam el a sütit, bár nem biztos hogy megérdemli, és amúgy legközelebb tényleg énekelhetnénk együtt. Ha nagyon akarsz vele beszélni... hát, igazából nem tudom mikor jön.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 6:00 pm

*Mázli, hogy legalább erre nem kérdez vissza, igazából amúgy se tudná, hogy pontosan mit is válaszolhatna. A kérdésre, amikor még a fürdőben van csak visszaszól egy "Igen!"-t. Aztán, amikor kifelé jön, akkor válaszol rendesen.* -Minden oké persze, csak kicsit kiakadt a csapszerkezet, azzal bajlódtam. *Apró füllentés, azért ez belefér és megy is, nem annyira átlátszó talán, hiszen hazudni megtanult, és ha nem az érzéseiről van szó, amik össze-vissza kavarognak jelenleg, akkor azért jobban megy. Átveszi a tortát, bár fogalma sincs róla, hogy érdemes-e megint megpróbálkoznia az evéssel, lehet hogy hasonlóképpen járna és csak félrenyelné megint a falatot. A kérdésre picit ráncolja a homlokát, aztán végül csak visszaül az ágyra a srác mellé. Persze nem közvetlenül mellé.* -Nem is tudom, kérlelés talán, esetleg kölcsönös megegyezés, amivel mindkét fél jól jár, igen, azt hiszem inkább ez az utóbbi. Így fer. *Nem az a kihasználós fajta, azért hozta a tortát is, pedig Theo csak egy apró javaslattal segített, igazából nem lett volna köteles meghálálni, de mégis úgy érezte, hogy illene. A másik válaszára egy picit azért elcsodálkozik. Valahogy belé nem neveltek ilyen rugalmasságot.* -Le nem nézlek, természetesen, de azért én...azt hiszem azért máshogy gondolom. Nem tudom, nekem fontos, hogy a dolgok mögött legyen valami több is, valahogy mégis csak úgy az igazi. A többi csak szimpla testiség, érzelem nélkül, mintha futnál egyet...csak... *Nem fejezi be a mondatot. Csak bizsergetőbb, vagy talán kéjesebb? Nem is tudja hirtelen, mi lenne a jó szó. Amikor megkapja a személyit egy pillanatra erőteljesen elcsodálkozik.* -Nathaniel? De hát nem Theodore? Én emlékeztem rosszul? *Nem, nem szokott semmi baj lenni a névmemóriájával. Mostmár leteszi a tortát és feláll az ágyról. A napszemüveget keresi a tekintetével, hiszen Theo azt mondta, az mindig nála van.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 5:48 pm

*Mikor a másik még inkább befeszül, azért visszahúzza a kezét. Megállapítja, hogy a másik vonzódik hozzá, de valamiért küzd az érzés ellen, szóval nem akarja szándékosan kiakasztani az eddiginél... sokkal jobban. Na meg valljuk be, hogyha tényleg komolyan ki akarna kezdeni a sráccal, az nem lenne fair úgy, hogy még mindig Theo-t játssza. Így még a csakra sem kérdez rá, jótékonyan hagyja a dolgot. Majd a másik elrohan a fürdőbe, Nath pedig szépen befejezi a saját tortája felét, még a kis hűtőhöz is kisétál, hogy eltegye a tortát. Persze csak miután ráfirkantotta a papírra Theo nevét, hogy megtalálja. Majd maximum ha berág a srácra, nem szól neki, hogy ott van, korántsem biztos hogy magától benéz a hűtőbe rögtön. Mikor visszaér, és Mike még mindig a fürdőben van, azért kicsit összeráncolja a szemöldökét.* - Minden oké? *Szól be, visszahuppanva az ágyra. Visszaadja a visszatérő fiúnak a tortát, és megvonja a vállát.* - Attól függ. Meggyőzés, kérlelés... miért, te hogy éred el amit akarsz? *Dobja vissza a kérdést, aztán elmosolyodik, és megcsóválja a fejét.* - Persze. Szép dolog az is. Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha valami jól esik, és senkinek nem ártassz vele, akkor csináld, szóval... nem csak zárt kapcsolatokban megyek ágyba. Sokan lenéznek miatta, de ez van. *Megvonja a vállát, majd felkel, személyit keresni. Őszintén szólva megfordul a fejében, hogy Theoét szedi elő, de a testvére nagy eséllyel elvitte magával, na meg mostmár lehet, le kéne buktatnia magát. A torta felét úgyis megette. Szóval előbányássza a kártyát, és odadobja Mike-nak. Rajta a neve, Nathaniel Harris.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 5:41 pm

*A fene tudja, ezt így nem vallaná be magának, hogy vonzónak találja őt (őket), főleg, mert miért találna vonzónak egy másik pasit? Az furcsa lenne nem, hiszen eddig barátnői voltak? Bár nem sok és valahogy nem volt az igazi, de hát...akkor is na. Nem csoda, ha zavarban van. Amikor Nathaniel elkezdi masszírozni a vállát röviden majdnem levegőt venni sem mer, valahogy bennakad a dolog és erre a pár pillanatra egészen befeszül a teste, pedig nyugtatólag kéne hatnia a dolognak. Nem nagyon így sül most el.* -Nem...nem félek a helytől, csak...csak... ~Csak mi Mike? Mit mondasz, össze vagy zavarodva?~ *Elharapja a mondatot és sejtése sincs róla, hogy mit is mondjon, hogyan fejezze be a mondatot. A gitár említésére erős késztetést érez, hogy egyből felpattanjon, és elrohanjon érte, aztán mondjuk vissza se jöjjön. Legutóbb Theo nem volt ilyen, nem volt ennyire...nyomulós? Ez létezik, most rá nyomul? Kavarognak a gondolatok a fejében, de valahogy nem tudja mi lenne a megfelelő reakció. A tortás dologra csak bólint, az alakjára? A lányok szoktak ilyesmit mondani ugye, akkor tuti, hogy viccel csak egyszerűen. Pánikszerűen elmenekül a fürdőszoba felé, és rátapad a csapra. Kicsit be is hajtja az ajtót, megmossa az arcát, és nem zárja el a csapot csak feltámaszkodik és belebámul a tükörbe.* ~Mi a franc van velem?~ *Mintha a tükörképe válaszolni tudja. Némán formálja is a szavakat, amit gondol, de nem kap választ. Talán egy perc is beletelik, mire elzárja végül a csapot, megtörli a száját, az arcát nagyjából a pulcsijával. Nem akarja más törölközőjét összekenni, az milyen már? A viccelődést már-már képtelen viccként kezelni.* -Kösz! Ilyenkor az lenne a fer, ha te is megmutatnád a tiédet. *A személyire gondol természetesen. Közelebb lép, de önkéntelenül is távolságot próbál tartani, a kezét nyújtja, hogy visszavegye a sajátját.* -Akkor mivel éred el, amit akarsz? *Bukik ki belőle az önkéntelen kérdés. A másikra csak kicsit elhúzza a száját.* -Én inkább úgy gondolom, hogy azzal fekszem le, akit szeretek is, nem csak...nem csak úgy.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 5:27 pm

*Persze, hogy észreveszi, alapból is figyel az ilyenekre, most meg főleg. Szóval elkönyveli sikernek a dolgot. Mike vonzónak találja, őt, Theot... nos, ha külsőre, akkor ugye mindkettőjüket. Ez igazából nem szokatlan számára, határozottan nem, még csak az sem, hogy fiúktól kapjon ilyen reakciókat. A hebegésre kicsit Mike vállára teszi a kezét, és néhány másodpercig masszírozza, talán hogy megnyugtassa. Taláán.* - Na, nyugi, nem kell ennyire dadogni. Nem muszáj a cukrászdába, mehetünk máshova is, ha ennyire félsz attól a helytől. *Próbálja elviccelni, majd ugye elrakja a süti felét, amit Mike rögtön félreért.* - Dehogynem, nagyon finom! Csak vigyáznom kell az alakomra, nem vághatok be egy egész szelet tortát csak úgy. A többit majd később. *Magyarázza szemrebbenés nélkül, és elteszi a felét.* - Akár áthozhatod a gitárodat, és énekelhetünk ketten, ha úgy kényelmesebb. *Úgyis halálra unta magát, legalább van társasága, ráadásul Mike zavarán remekül szórakozik. Na meg mit kap majd ezért Theótól... Majd összeér a térdük, Mike pedig felpattan.* - Víz? Persze, a fürdőben. *Bök arra az állával, mutatván, hogy menjen nyugodtan, igyon a csapból ha kell neki. Arra, hogy Mike ember, nem vágja rá rögtön hogy ő is. Nem tudja biztosra, hogy nem az, de... azért gyanús a dolog, a képességei. Majd elkapja a személyit, és siker! Legalább mostmár tudja a srác nevét. A képen persze vigyorog.* - Most miért... igazán szívdöglesztő vagy a képen. *Vigyorog, és rákacsint a másikra. Aztán megvonja a vállát.* - Csak vicceltem. Ha el akarok érni valamit, nem azzal teszem, hogy lefekszem emberekkel. De persze hogyha véletlen alkalom adódik rá, és a másik is benne van... akkor miért ne?
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 5:13 pm

*Amikor Nathaniel megnyalja az ajkát a sütire pillantva, csak nem kerüli el a figyelmét, sőt mintha a kelleténél jobban meg is nézné magának a mozdulatot, pedig ezt nem kellene ugye? Neki legalábbis nem, miért kéne, miért érdekli ez egyáltalán? Amikor a másik felnéz a kelleténél gyorsabban kapj el a tekintetét, megpróbálva úgy tenni mintha éppen a szoba berendezését figyelné. Túl átlátszó lássuk be, főleg, ha a másik eleve azért csinálta az egészet, hogy reakciót csikarjon ki. A megjegyzésre kicsit elkerekedik a szeme, és igen erősen zavarba is jön.* -Ja...jó...hát oda is...elmehetünk valamikor...majd. *Kissé hebegős-habogósra veszi a figurát, zavartan vakarja meg a tarkóját, e miatt aztán igazán fel sem tűnik neki elsőre, hogy a srác elpakolja a süti felé. Lehet, hogy csak sok neki egyszerre?* -Nem ízlik? *Bukik ki belőle a kérdés, mert végülis ez is lehet, talán másfajtát szeret, vagy más volt, amit New Yorkban evett. A felvetésre nem nagyon múlik a zavara, pedig azért erősen próbálja leküzdeni. Egészen kiszárad a szája, inkább a tortára pillant, mert eddig sikerült kb. egy falatot lenyomnia belőle a torkán.* -Öhm..nem hiszem, annyira nem szeretek, tudod így mások előtt, gitár nélkül meg főleg. Jobban szeretek játszani, mint csak úgy énekelni. *Amikor a térdük összesimul egy pillanatra épp a szájába emel egy falatot a tortából, amit aztán finoman szólva is majdnem félre nyel, ami aztán heves köhögőrohamot vált ki belőle. Reflexből felpattan.* -Van egy kis...vized? *Kissé fuldokol, nem lenne rossz egy pohár víz, aztán még jobb lenne kicsit lehiggadni, talán úgy jobban fog menni, hogy felállt. Ha kapott vizet, akkor válaszol csak a kérdésre.* -Nem tudom persze, fiatalnak nézel ki, én...én ember vagyok. *Ráncolja a homlokát, aztán a táskájába túr, majd tényleg odadob egy személyit.* -Nem ér a képet cikizni, már pár éves, akkor még rövid volt a hajam. *Egy mosolyt erőltet az arcára, most annyira nem jön könnyen.* -Miért kell mindenképpen ágyba vinned valakit? Eléggé nem is tudom...lekicsinylően beszélsz a lányokról...
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 5:01 pm

*A nyelés talán elkerülne egy átlagos ember figyelmét. De mint tudjuk, Nathaniel majdhogynem minden érzéke ki van hegyezve a tetszés apró jeleire, a visszajelzésekre, na meg Szerető francoska is, bár arról nem tud... így természetesen észreveszi a gesztust. Elmosolyodik, hiszen nem tud a hajelsöprésről, de azt nem nehéz kitalálni, hogy Theo már flörtölt eleget a másikkal. Kicsit megnyalja az ajkát, a sütire pillantva, mintha amiatt lenne, de igazából félig-meddig Mike reakcióját figyeli, vajon erre kap-e bármit is.* - Hát, a cukrászdában biztosan, még nem jártam ott. Akár oda is elmehetünk, ha gondolod... szívesen mennék veled bárhova. *"Vallja be", pedig abszolút nem ismeri a srácot. A sütit végül mégiscsak elfelezi nagy nehezen, és az egyik felét visszacsomagolja a papírba, majd elrakja a hűtőbe. Nem magyarázza meg rögtön, ha Mike rákérdez, majd kitalál valamit. Az viszont még ebből nem biztos, hogy Theo meg is kapja később az édességet... az még sok mindenen múlik. De a szándék megvan.* - Akár most is énekelhetsz valamit. *Ajánlja, és érdeklődve kicsit közelebb húzódik a másikhoz az ágyon, a térdük összesimul néhány pillanatra, mire kicsit elmosolyodik.* - Bocs. *Mondja, és arrébb húzza, de még mindig elég közel van.* - Akkor szombat este. És honnan veszed, hogy én annyira fiatal vagyok? És honnan tudjam, hogy te ember vagy, és korombeli? Minimum valami személyi igazolványt követelek, itt már nem lehet tudni. *Ingatja a fejét, majd arra, hogy diákvezető is elég, elgondolkozik, a saját sütifelét majszolgatva.* - Igazad van. Akkor a szadista szöszit viszem majd ágyba, nem a szakvezetőt.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 4:49 pm

*Az előélete miatt még mondhatnánk is paranoiásnak, lehetséges, hogy elsőre valami nagyon rosszra gondolna, bár fene tudja. Igazából akár az is megfordulna a fejében, hogy a régi démonai jöttek ide is utána, pedig egyszerűen már meg akart az egésztől szabadulni végleg! Még jó, hogy arról nincs sejtelme sem egyelőre, hogy Jonas is előkerült közben.* -Dobostortát? Szerintem mindenhol árulnak, még nem is jártam olyan helyen ahol nem, ez olyan nagyon alap torta, szerintem legalábbis. *Kicsit talán meglepődik, hogy nem székre mutat a másik, de az a hajelsöprés...önkéntelenül is nyel egyet, majd végül lehuppan az ágyra és előkotorja ugye a cd-t. Füzet az nem nagyon kerül elő, szinte mindent a laptopjába szokott beírni, nem igazán használ papírt erre a célra, arra meg ügye nem írta fel a nevét.* -Szívesen, gondoltam végülis megillet. *Mellékel egy mosolyt. Lorell szerint jó dal lett, neki már megmutatta tegnap este, amikor készen lett a szöveg is, meg az utolsó simítások.* -Kösz, de majd ha hallottad, akkor mondj véleményt. A karaoke jó ötlet, miért ne! Rémesen régen voltam szórakozni úgy igazán. *Hát igen, eljött már egy ideje otthonról, hiába járt el sok felé a barátaival, erre már pár hónapja nem volt lehetősége. Arra, hogy majd ágyba viszi a szakvezetőjét kicsit felhúzza a szemöldökét, de bizonyára csak viccel.* -Én úgy tudom, hogy az itteni szakvezetők többnyire elég erős varázslók és nem túl fiatalok. Az enyém valami éjtünde, tippem sincs hány éves lehet, de szerintem minimum 200, ha nem több. De erre nem elég valami diákvezető? Nem értem még az itteni rendszert pontosan. *Hát igen, még nem régen jött csak, szóval még saját szobája sincs, nem hogy másokéról többet tudjon.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 4:40 pm

*Csak akihez jött... vagy majdnem. De hát ha valakiről nem tudjuk, hogy ikertestvére van, nem gyanakszunk rá rögtön, hogy talán nem azzal beszélünk akivel akarunk. Ki tudja, ha Mike elkezd gyanakodni, hogy mégse ő Theo, talán nem is ikerre gondol először, hanem gonosz alakváltóra. Attól függ, mennyire paranoiás.* - Attól függ. Nem gondoltam volna, hogy az itteni cukrászdákban árulnak ilyet... bár tény, nem sokat jártam még lent. Egyébként ülj le nyugodtan. *Gesztikulál a kezével az ágy felé - igen, az ágyra ültetné Mike-ot rögtön, hogy a fiú ebbe mit lát bele meg hogyan, az az ő dolga. Nath is lehuppan szépen Mike mellé, elhelyezkedik, és próbálja nem leejteni a süteményt. Aztán Mike tovább beszél, és szerencsére egyre többet árul el a nemrégi beszélgetésükről. Már csak arra kell figyelnie, hátha elővesz a srác valami füzetet, amin mondjuk rajta van a neve, mert arról gőze sincs. Arra viszont, hogy a fiú hozott egy példányt neki a dalából, eléggé meglepődik.* - Wow, köszi. Erre nem számítottam. És ugyanmár, tuti jól énekelsz. Van kedved elmenni mondjuk karaoke-zni hétvégén? Vasárnap este, vagy akár holnap is. Csak keress meg majd megint. *Na persze ő nem lesz itt, csak Theo, de ez más kérdés. Az utálatos valaki említésére viszont egy pillanatra ledermed.* ~ És én akartam neked elrakni egy fél tortát... menj az anyádba Theodore. ~ *Aztán megrántja a vállát.* - Sajna nem, nem nagyon foglalkoznak a kérvényekkel. A végén személyesen fogok könyörögni a szakvezetőnek. Vagy ágybaviszem, hátha az használ, csak nem lehet annyira öreg.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 4:26 pm

*Feltűnt neki a hang, de tényleg elég gépies volt, hogy ne gondolj, netán megzavar valamit, mivel ugye fiú szobáról van szó...lehetne akár valami vendég is. Annyi viszont azért sejthető, hogy nem ilyesmiről van szó, hanem varázslatról, netán a magnó szól, vagy hasonló. És amikor nyílik az ajtó, tényleg kiderül, hogy nincs bent senki más, csak akihez jött. A megjegyzésre elmosolyodik, majd beljebb lépdel. Nem ül le csak úgy, ennyire azért jól nevelt, megvárja majd amíg hellyel kínálják.* -Én nem szoktam elfutni az ígéretek elől, főleg ha nem bonyolultak. Végülis egy torta beszerzése nem nagy ügy. *Kicsit meglepődik a megszólaláson, aztán csak bólint.* -Igen tudom, mondtad, azért ezt hoztam, a kottában való segítségért cserében. *Aztán hirtelen felgyullad a villanykörte a feje felett, azaz látszik, hogy valami eszébe ötlik. A táskájába kotor, könnyen megtalálja a laptop melletti cd-t.* -Gondoltam hozok neked egy példányt, ha már segítettél a végében. Közben meg lett a dalszöveg is, bár azt hiszem a gitározás nagyobb erősségem, mint az ének, de állítólag azért abban sem vagyok annyira rossz. *Óvatos mosolyt ejt meg, nem az a fellengzős típus, hiába mondták már sokszor, hogy kimondottan szép hangja van, de igazából jobban szeret háttérben lenni, zenélni, nem pedig elől állni és énekelni. Inkább csak vokalistaként. A tortára bólint.* -Persze, nem titkolom, azért hoztam kettőt, én is imádom, és nem akartam a tiédet kinézni a szádból. És sikerült már új szobának utána járni, hogy megszabadulj attól az utálatos valakitől itt?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 4:08 pm

*Békésen elvan a szobában, éppenséggel a tananyagot olvastatja fel magának bűbájjal. Az túlzás lenne, hogy tanul, inkább csak egykedvűen hallgatja a kicsit gépies, mágikus hangot, és bámul ki a fejéből, gondolkozik. Háttérzajként megy az elmélet, és vagy megragad, vagy nem, a legnagyobb hangsúly úgyis a gyakorlaton van. A kopogtatás kizökkenti az egészből, int a pálcájával, elhallgat a hang. Mike talán hallotta bentről a női hangot, de azt is, hogy elég gépies, nem igazán élő személy.* - Pillanat! *Nyújtózkodik, majd kinyitja az ajtót. Ismeretlen fiú, aki láthatóan nem ismeri Theot annyira, hogy megkülönböztesse őket, szóval ő majd most mindjárt szépen felvilágosítja a tévedésről, és... jé, süti!* - Heló neked is. Gratulálok, manapság elég kevesen tartanak be ígéreteket. Bújj be. *Végülis lehet ő most ideiglenesen Theo, hogyha ezért sütit kap... szóval át is veszi a tortát, és belepillant, hogy milyen.* - Tökéletes, pont a kedvencem! Kéred az egyiket?
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Nílusi krokodil háló - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Nílusi krokodil háló - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:55 pm

*Szóval volt lent Nellondban és megszerezte, amit akart, két szelet dobostortát. Igen, akkor már magának is vett egyet, mert mégis csak úgy az igazi. Megkívánná, ha előtte enné a másik és nem lenne jó, ha ott csorgatná a nyálát, amíg Theo eszik. Szokásos farmer-edző-kapucnis pulcsi összeállításban feszít. A gitár most nincs nála, de egy válltáska igen, amiben a laptopja lapul, és egy cd. Amikor felér és eléri a megfelelő ajtót kopogtatásra emeli a kezét. Fene tudja, hogy vajon itt van-e a megmentője, aki segített az utolsó taktusokat eltalálni. Várakozóan ácsorog, és amennyiben nyílik az ajtó egy mosollyal köszön.* -Szia Theo! Hoztam valamit, ahogy ígértem. *A kezében kis csomagocska, papír borítás, amit át is nyújt. Tányért mondjuk nem hozott, de csak meg lehet enni egyszerűen kézzel is, szalvétát meg rakatott be a pultos hölggyel. Át is nyújtja a két szelet tortát, körbepillant kicsit, vajon itt van-e az az illető, akit a srác, annyira nehezen visel, hogy nem akart vele egy szobában lakni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nílusi krokodil háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil háló   Nílusi krokodil háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nílusi krokodil háló
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: