Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vakond háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vakond háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vakond háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vakond háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vakond háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vakond háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vakond háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vakond háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vakond háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vakond háló I_vote_lcapVakond háló I_voting_barVakond háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vakond háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:41 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Vakond háló Druida

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:39 pm

* Pierret bejebb hívja barátja. Bemegy és elhelyezkedik kényelmesen az egyik szabad ágyon. Hasra fekszik lábait felhúzza és kezeivel támasztja fejét. Most éppen így érezte magát kényelmesen.
- Na ennek örülök. Gratulálok hozzá csak vigyázz is a csajszira. * Mondja mosolyogva aztán a kérdésen gondolkodott.
~ Hát reméltem, hogy erre a kérdésre Te felelsz. * Mondta neki persze csak gondolatban. Elég érdekes egy fazon eljön beszélgetni anélkül, hogy tudná miről akar beszélgetni. Ha már egyszer Leonárol kezdett kérdezni megpróbálta tovább faggatni a fiút.
- Na és, hogyan sikerült, Mesélj. * Mondta egy kacsintással aztán figyelmesen hallgatott.
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:32 pm

*Rayko átveszi a füzetet, majd a lány elmegy. Szomorúan bámul utánna. Mélázásából Pierre téríti magához, mégpedig azon kérdésével mely szerint összejöttek e.*
- Hát igen. Összejöttünk. Viszont itt akarunk beszélgetni az ajtóban vagy beljebb is jösz?
*Kérdi a fiú a barátjától, miközben eláll az ajtóból, nem tudja, esetleg nem azért nem jött be mert ő az ajtót kitakarta, bár azért közel sincsenek olyan széles vállai.*
- Miről szeretnél beszélgetni?
*Rayko közben visszament a szobába és lefeküdt az ágyára.*
-Helyezd magad kényelembe. Bármely szabad ágyat használhatod.
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Vakond háló Druida

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:25 pm

* Pierre elmosolyodott amikor kinyílt az ajtó és Rayko kikukucskált. Amint becsukódott mögötte kicsit elkuncogta magát aztán ismét nyílt az ajtó. Most már jól öltözötten jelent meg.
- Én jól megvagyok köszi. egyszer majd mutathatnál rajzokat amiket Te készítettél. * Mondta neki mosolyogva. Mostanában többször látta rajzfüzettel a kezében felkeltette az érdeklődését.
- Nos én jöttem hozzád beszélgetni. * dadogja mivel különösebb célja nem volt. A lányka távozott sajnos.
- szia.* Köszönt Leona után aztán Raykora nézett.
- Csak nem összejöttetek? * Kérdezte egy féloldalas konok mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Vakond háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:15 pm

*Leona mosolyogva pillant fel az érkező Pierre. *
- Szia jól vagyok köszi. - elpirul hiszen közben rájön hogy hol is áll pontosan. - Ez csak egy rajz. Raykonak hoztam.*
- Mi van veled mostanában? - kérdezi amikor kinyílik az ajtó.*
Látja hogy Rayko kikukkant majd bezárva az ajtót mojolo odabent. Leona elkuncogja magát. Majd ismét komoly képet rőltet magára, amikor a fiú kitárja előttük az ajtót.*
- Csak a rajzot hoztam neked. - mondja és átnyújtja a füzet. - Nekem viszont sajnos mennem kell. Sziasztok, jó éjszakát. *
Mosolyogva a fiúkra pillant. Int nekik egyet, és elindul a saját szobája fel.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:10 pm

*Rayko éppen alulról indított felfelé egy vágást, majd fej magasságban áthelyezte a kardot a jobb oldalra és lefelé vágott vele. És akkro kopogást hallott.*
~Vajon ki lehet az ilyenkor?~
*A fiú nem várt senkit sem. Éppen ezért volt félmeztelenül sé boxerben. Odasétált az ajtóhoz és résnyire kinyitotta. Kinézett. Megpillantotta Leonát és rögtön elvörösödött a feje. Utánna Pierret is észrevette.*
- Ö izé sziasztok. egy pillanat.
*Azzal becsukta az ajtót. Gyorsan felkapott magára egy nadrágot és egy ujjatlan pólót. Majd szélesre tárta előttük az ajtót.*
- Na kerüljetek beljebb. Minek köszönhetem ezt a kései látogatást? És főleg hoyg egyszerre kettőtöket?
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Vakond háló Druida

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:03 pm

* Pierre úgy döntött ma sem tölti egyedül az estéjét. Ezért aztán úgy döntött elindul egy kicsit bandukolni. Amint az emeleten ballagott Leonát pillantotta meg. Odasietett hozzá. Rayko ajtaja előtt állt ezen egy kicsit elgondolkodott.
~ Mintha már említette volna a fiúcska, hogy tetszik neki a lány. * Gondolta magában majd konokul vigyorgott.
- szia. Hogy vagy? * Kérdezte Leonától amíg nem kapott bebocsátást Rayko szobájába. látta, hogy valamit szorongat a kezében ez kicsit felkeltette az érdeklődését.
- Mi az a kezedbe? * Kérdezte hamar aztán kíváncsian várta.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Vakond háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 6:55 pm

*Leona áll az ajtó előtt. Még csak egyszer járt itt, amikor a nyakláncáért jött. Amit nem kis meglepetésésre Rayko tökéletesen elkészített. A lány Sárga ruhában van, és barna bokacsizmában. Nagyot sóhajt, és begörbített ujjaival kétszer rákoppint az ajtódeszkákra.*
~ Miért félek? Hiszen már jártam itt. ~ ennek ellenére torkában dobogó szívvel várja, hogy bent van-e egyáltalán a fiú.*
Kezeit a szoknyája mögé rejti. A zsebében egy füzettet tart, rajzokkal. Az egyik a fiút ábrázolja. Teljesen felöltözve fekszik a pokrócon. Leona ezt szánja Raykonak.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 6:50 pm

*Rayko az ágya szélén ül. Kezében kardját fogja. Bizony jó régen volt már, hogy a kezébe vette a másfél kezes fegyvert. Fenőkő fekszik mellette a földön, nem hazsnálta. Nem si érti miért vette elő. A penge tökéletes rozsdamentes japán acélból készült, a tradicionális japán kardkovácsolási technikákkal. A fiú feláll. Meglengeti párszor a kardot. Csak, hogy hallja a csengését. Majd felveszi a küzdőállást. Egyedi stílus, nagybátyjának tanította valami mára halott mester. És ő továbbadta ezt az unokaöccsének. A fiú bal lábával előre lépve, jobbjával hátra kis terpeszben áll a kard a hüvelyében nyugszik, bal kezében, aminek hüvelykujja a kézvéfőhöz nyomódik behajlítva. Hirtelen egy mozdulattal kilöki pár centire a kardot, majd a jobb kezével a maradék hosszában is kihúzza És ebből már hárító vágást is végez. egy kézzel tartja a fegyvert. Könnyedén elbírja. Felsőteste erre a fegyverre formálódott ki elsősorban.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 1:10 pm

*Rayko magányosan ül a szobájában. Nem tudja mit csináljon. Kint szépen süt anap kellemes idő van. nem fúj a szél. Ő mégis bent porosodik. Várja az esit elemi harci mágia órát már nagyon. És erről eszébe jut, hogy házit csinálhatna addig. A rúnamágia órán feladott házi egész kellemes időtöltésnek tűnik. előveszi a rúnamágia órán készített jegyzeteit és újra átfutja. Nem találta meg amit keresett. Aztán eszébe jutott, hoyg a tankönyvben van benne, mert órán egy már elkészített cipőt használt. fellapozza a könyvet és elkezdi lapozgatni előről. Mivel az első órai anyag volt, feltételezi hogy vidám, játékos kedv tanárnőjük, nem összevissza halad az anyaggal. Meg is találja hamar, pár semmit mondónak tűnű információkkal telezsúfolt lap után. Tüzetesen átolvassa újra. Egyszer már elolvasta de csak kutyafuttában. Bár a múltkor már egyszer készített egy lopakodó lábbelit, egészen pontosan a bakancsából, de most úgy döntött, hogy sportcipőjét fogja be erre a célra. elkezd kutakodnia szekrényében. a legalsó részben tartja azt a pár cipőjét. Hosszas kutakodás után, melynek eredményeképpen kirámolta az összes lábbelijét, a fiú megtalálta a keresett cipőt.*
~Ez pont jó lesz.~
*A lábbeli viseletes, kopott és szakadt. De a célnak megfelel. Előveszi egy tűt meg egy cérnát és a cipő színével megegyező színű cérnával belevarrja a rúnát a cipőbe.* Nem bonyolult jel, egy döntött egyenes vonal. Semmi extra. És még csak nem is feltűnő. Aztán erős koncentrálás közben végighúzza rajta a pálcáját, amit időközben felvett az ágyáról és kimondj a rúna nevét.*
-Isa.
*A rúna arany színnel felizzik.*
~Na most kipróbáljuk.~
*A fiú belelép. Emlékszik, hogy mivel cipőjének a sportcipők többségétől eltérően keményebb talpa van, ócska kínai gyártmány, bár a fiú sem kímélte soha, a kövön kopogott időnként. Erősen fülel miközben szándéksoan többször is kipróbálja futkározik benne a szobában, veri a tlapát a padlóhoz, de smemit nem hall. A szemei felizzanak.*
~Ez tetszik. Kéne egy basszusgitár. Á nem jó, valami személyes tárgyat kéne elhoznom. Na mindegy majd meglátjuk, mi van ott. Elvileg ilyenkor nincsenek a tanárok a szobájukban. Remélem szerencsém lesz, azzal kinyitotta az ajtót és kilépett a folyosóra. de előtte még visszaszórt a szekrénybe a cipőit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 6:49 am

*Akoni elég korán ébredt fel. Egy kicsit lustálkodott még, de nem sokat, hiszen tudta, hogy ma van pár fontos dolga. Még a mai délelőttön meg szeretné csinálni a rúnamágia leckét, éppen erre készült. Még eléggé fáradt volt, éppen ezért döntött úgy, hogy egy hideg zuhany megoldhatja a problémát. Nem is tett másképp, a szekrénye elé lépett, és kivett belőle pár ruhadarabot, na meg egy törölközőt, és elment lefürdeni.
Jó negyed óra-húsz percig tartott neki ez a folyamat, de amikor visszatért a szobába, akkor friss volt és üde. Szokásosnak mondható öltözékét viselte ma is, azaz farmert, pólót, mely királykék színben tündökölt, és egy ezüst talárt, melynek zsebében ott lapul pálcája is. Ezt találta a legmegfelelőbb helynek, hiszen így pillanatok alatt elő tudja rántani azt. Leült az ágya szélére, és elővette a rúnamágia könyvét. A tanárnő azt mondta nekik, hogy ebből kell kiolvasniuk a lopakodó lábbeli elkészítésének módját. Akoni először a tartalomjegyzékhez lapozott, és itt meg is találta azt, amit keresett. A könyvet maga mellé tette, miután végigolvasta azt a fél oldalt amit a könyv eme rúnáról írt. Ezután a cipőjét vette magához, meg egy írószerszámot, mellyel felvésheti a cipője hátuljára a kívánt rúnát. Miután a rajzzal megvolt, pálcáját vette elő, és azzal is végighúzta a vonalakat. Közben persze halkan mondta a rúnaszót is, azért halkan, mert nem akarta felkelteni a még alvó szobatársait. Miután ezzel is megvolt, tudta, vagy legalábbis sejtette, hogy a rúna aktiválódik. Hiszen megvolt az arany izzás, de azért óvatosan kell bánni vele. Akoni felvette a cipőit, és tett egy próbát. Elkezdett ugrálni, taposta a padlót, de hangot azt nem hallott, ezért egy apró mosolyt is megengedett magának.*~Remek! A feladat első fele megvan. Már csak azt kell eldöntenem, hogy melyik tanárhoz menjek be. Vajon hol találhatom a legérdekesebb könyveket? Áhhhh! Már tudom is hogy mi kell nekem.~*Ezen gondolatok közepette hagyta el a szobáját, és indult el szakvezetőjének szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 7:43 pm

~Hát én ezt nem értem. Nem tudom, hülye vagyok talán, vagy tényleg ennyire rendetlen lennék? Nem tudom...~*Gondolja, miközben ezt teszi, Ayla már le is lépett.*-Jóéjszakát!*Ennyit tudott kinyögni, majd ledől az ágyra. Lehunyja a szemét, és gondolkozni kezd.*~Mit csináljak? Mi az, amiben segíteni tudok ezen? Nem tudom, én nem érzem azt, hogy változtunk volna, de mi lehet az ami fontosabb neki? És mire fogtam? Jaj már, ez a sok kérdés.....Miért kell az életnek mindig bonyolódnia? Miért kellett ez? Tudtam hogy nem a kupi miatt van, az csak hab volt a tortán. Vagy nem tudom, talán ez csak egy álom? Egy álom, mely furcsábbnál furcsább lesz. Talán még mindig Hawaii-n vagyunk, egymás karjában fekszünk, és élvezzük egymás társaságát?....Nem, az lehetetlen, és a lehetetlen létezik, bárki bármit is mond. Na mindegy, nem tudom mivel hozhatnám helyre a dolgokat. Nem tudom, nem tudom, nem tudom, nem tudom. Mi használhatna? Mondogathatom én hogy szeretem, semmit nem ér. Az csak egy szó, valami tettek kellenek, tettek, melyekkel lenyűgözőm, és bizonyítok neki. De mit bizonyítsak? Ismer, nem tudok újat nyújtani. Nem akarom, hogy szakítsunk, pedig ez az út arra vezet, szóval muszáj lesz visszaforduljak. Vagy valami új utat létrehozni, most, amíg még együtt tudunk kanyarodni, mert ha már két felé megyünk, az már régen rossz. Ő sem akarhatja ezt, nem akarhatja!~*Gondolatai közben kezd elálmosodni. Nem mehet Ayla után, pedig talán az lenne a helyes. De miért nem? Mi, vagy inkább ki akadályozza meg ebben? Senki! Ő maga, ő szab gátakat magának, de miért? Talán ezt a gátat kéne átlépnie?*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vakond háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vakond háló Tek4e9df14d075d17172896

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 7:27 pm

*...de észrevehetné a változást, ha Akoni nem is Ayla változott egy kicsit. Sokkal jobban ragaszkodik a dolgokhoz, mint hinné a fiú.*
-Tudod ez sem igaz így. Meg most is másra fogod... Sokat voltunk együtt az igaz, de most még annyit sem találkozunk mint az utazás előtt. Lehet te nem változtál, de nekem bizonyos értékek fontosabbak lettek, amióta hazajöttünk Spanyolországból. Lehetetlenek meg nem léteznek, minden lehetséges hidd el. Csak nem kell elsiklani felette vagy éppenséggel a lustálkodni. Látod pont ezért is váltotta ki a rendetlenség mindezt. Tudod túl hanyag vagy, nekem ez így nem jó. És nem csak a személyes tárgyak vagy a szoba rendjéről beszélek...
*Szomorúan hajtja le a fejét.*
-Most inkább fejezzük be én ezt nem akarom tovább folytatni. Jó éjszakát.
*Köszön el a fiútol, majd megint csak fürgén kisurran a hálóból, mint azelőtt. Mostanság elég kiszámíthatatlan lett Ayla, máshogy tekint a világra mint eddig, ezt Akoni is észrevehette. Ha nem tudják megoldani, akkor nem lesz jó egyikőjüknek sem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 7:18 pm

*Akoni nem hiszi el a hallottakat. Ezt nem érti. Meg sem tud maradni egy helyben. Egyszerűen, nem, nem hiszi el, nem tudja, mi jöhet még ma. Nem akar veszekedni nem is fog. Nem tudja, hogy mit mondhatna erre, mi lehet az, ami megváltozott? Nem tudja, ő nem érti ezt, nem is sejtette, hogy ez lesz.*
-Mi? Én nem érzem ezt Ayla. Lehet, hogy azért van ez, mert amikor elutaztunk minden percet együtt töltöttünk, most meg ez, azt kell mondjam, hogy lehetetlen. Én nem változtam meg Ayla. Én a régi vagyok! És tudom hogy te is. Ennek semmi köze a posztunkhoz, csak annyi, hogy azzal mennyi feladatunk van. Nem ezzel akarok védekezni, de nem hanyagollak el. Én semmit nem változtam.
*Csak ismételi magát, nem igazán érti, hogy hogy mire céloz a lány. Lehet, hogy az utóbbi időben kevesebbet találkoztak, de....*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vakond háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vakond háló Tek4e9df14d075d17172896

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 7:11 pm

*Második emeleti folyosón végig és már automatikusan állt meg a szobánál, Akoni kinyitotta azt Ayla előre ment, majd csukódott az ajtó. Szerencsére egyik szobatársa sem volt benn, így "nyugodtan" lehetett beszélgetni kötetlenül, hiszen csak ketten voltak. Nos igen rendebb volt a szobában, de már ez sem érdekelte Aylát csupán a fiú szavait hallgatta, aki jogos kifogással jött, de ez még nem jelent semmit sem számára. Most végre ki is nyitotta a száját. Akoni pedig ugyebár részben eltalálta is a gondot. Szinte semmitmondó hangon beszélt Ayla, csak úgy vetette oda a szavakat.*
-Nézd igen, igaz ez a fő bajom és nekem ez tökéletesen elég is, ahhoz, hogy ilyen legyek. Egyszerűen ez a kifogás meg csak bla bla. Attól még, hogy főprefi lettél te is és én is az vagyok nem hanyagolom el a barátaimat és szeretteimet sem. Egyensúlyt tudok teremteni a kettő között. Most, hogy te is főprefektus lettél egyre kevesebbet találkozunk, úgy érzem és tapasztalom, hogy teljesen elidegenedtünk egymástól.
*Kibukott végre Ayla is. Hangja idegesítően nyugodt csengésű is volt még egyben, nem kiabálós fajtából való. Szeret nyugodt veszekedéseket folytatni.*
És nem kell könyörögnöd sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 6:54 pm

*Akoni és Ayla érkeznek meg a szobába. Akoni kinyitja az ajtót, és előre engedi Aylát. Nincs akkora rend mint Aylánál, de a változás feltűnő. Nincsenek ruhák, és könyvek a padlón, mindent a szekrénybe tett, hiszen nem akarja, hogy emiatt veszekedjenek. Akoni leül az ágyra. Szinte egy szót sem szóltak egymáshoz, miközben jöttek felfelé, de itt benn, Akoninak megered a nyelve.*
-Figyelj, nem akarok veszekedni veled. Nem tudom mi lehet a gond, egyre tudok gondolni, hogy keveset vagyunk együtt. Ezen valóban változtatni kell, de tudod, mindketten főprefektusok vagyunk, és hát tudod, sok a dolgunk, de ez nem fog közénk állni. Mond el mi bánt kérlek, ha kell könyörgök is neked, csak beszélj.
*Mondja a lánynak a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 2:54 pm

*Akoni amint meglátta Aylát megörült, de amint meghallotta a hangját, meg persze azt amit mond, hát egyből lehervadt az ő arcáról is a mosoly. Fel kellett dolgoznia ezt a sok új dolgot, mert neki ez mind új.*~Szóval az udvar. Hát jól van, ha tényleg csak akkor akar látni, ha itt rend van, akkor azt hiszem többet nem találkozunk. De ezt neki talán nem említem meg. Hiszen lehet, hogy akkor el is átkozna. Nem tudom, na de majd kiderül. Minden estere nem akarom ezt, szóval beszórok pár dolgot a szekrénybe, aztán már megyek is utána.~*Gondolatai közben már fel is pattant az ágyról. Annyi ideje nem maradt, hogy mondjon valamit Aylának, nem hogy visszatartsa, mondjuk lehet az rossz ötlet lenne. Megfog pár farmert, pólót, talárt, melyek tiszták, össze is voltak hajtva, de Akoni ahelyett, hogy a szekrénybe rakta volna őket egy gyengéd mozdulattal a földre küldte. A hajtogatással nem szórakozott, csak bedobott mindent, talárjait felakasztotta. Elpakolta a könyveket.*~Nah, azt hiszem neki úgysem lesz jó, bármit is csinálok, de ezzel meg kell elégednie. Többet belőlem nem lehet kihozni.~*Gondolja, majd elindul az ajtó felé, amint magához vette pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vakond háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vakond háló Tek4e9df14d075d17172896

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 2:47 pm

*Ayla elbabrálja a haját, majd egy halk duruzsolást hall a szoba felől, miszerint mehet a menet befelé. Nos, hát elrugaszkodik a faltól, majd megfogja a kilincset és nyit befelé szépen. Mosolyogva lép be, de amint körbenéz le is hervad ez a mosoly az arcáról.*
-Úristen, ekkora kupit még sosem láttam.
*Fut ki a száján, de hát ő ezt képtelen megállni, egyszerűen Ayla maga a rend képviselője, de itt aztán se rend se semmi sincsen, csak rengetek kacat össze vissza.*
-Hát... ha benn sem lennél, akkor is megtudnám mondani, hogy hol laksz. Tipikus fiú szoba te jó ég.
*Se köszönés se semmi csak szörnyülködés Ayla részéről és nem bírja azt sem nézni, hogy Akoni az ágyon lazul, de baromira.*
-No, most én azt mondom neked, hogy szia, majd találkozunk az udvaron lenn, ha rendet raktál. Addig nem vagyok hajlandó ide belépni és veled tárgyalni sem.
*Hát, hogy milyen kedve van Aylának az eléggé nyilvánvaló dolog, de az is, hogy megfordult és kiment a szobából becsukva maga mögött az ajtót faképnél hagyva Akonit, aki lehet elcsodálkozik mindezen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 2:30 pm

*Akoni vígan üldögél a szobájában. Semmit nem csinál, fekszik az ágyon, és bámulja a plafont. Körülbelül ezt teszi másfél órája, és ez egy elég unalmas cselekvés, főleg ennyi idő után. Már gondolkozik rajta, hogy valamit kezdenie kéne magával, amikor meghallja, hogy valaki kopog. Vajon ki lehet az? Gondolja a szőke fiú, mivel senkit sem várt. Nincs túl nagy kedve felkelni, a lustaság mintaképe ő. Ez meglátszik a szobának ezen a részén is, hiszen ha valaki látott már kupit, akkor szorozza meg azt kettővel, és kijön az itteni helyzet. Mindenfelé ruhák, könyvek, papírok. Egy sarokban van csak rend, oda egy szörfdeszka, meg egy gitár van támasztva. A kopogtató tér vissza a gondolata, hiszen lehet, hogy be kéne engedni. De nem akar felkelni a pihe puha ágyból.*
-Gyere be!
*Hangzik el Akoni hangja, és az ajtó nyílik is. De hogy ki jött be, azt még nem tudja, de az biztos, hogy valami ismerős.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:18 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vakond háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vakond háló Tek4e9df14d075d17172896

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:05 pm

*Ayla közlekedik a második emeleten szépen nyugodtan srakja lábait egymás elé, és halad egy bizonyos hálóhoz. vakond hálóban lakik szerelme és jelenleg is oda siet. Nem tudja, hogy bent va-e de ideje tellik rá, hogy megkeresse a fiút, így első dolga ide vezette a harmadik emeletről. Ha itt nem találja, nos akkor majd szépen körbenéz máshol. Megérkezik a háló elé, majd be is kopog rajta lehet kicsit erőteljesebben is, mint kellene, na de ez már így sikeredett, majd bedig vár. Távolabb is áll a falnak nekitámasztja magát és a vele szembenlévő ajtót nézegeti, elidőz egy kis ideig. Közben megigazítja a ruháját, ami ferdén állt egy picit rajta és már szúrta a szemét.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Vakond háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:54 pm

*Leona elmosolyodik a fiú szavain majd indul az ajtó felé.*
- Szia Rayko. *
Mosolyogva belekarol a lányba és kifelé indulnak. Az ajtó előtt pedig elválnak útjaik.
- Szia majd találkozunk.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Vakond háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:48 pm

*Rayko időközben kinéz az ablakon és rájön, hogy még sürgős dolgait el kell végeznie, fürdés sé társai, ezért elnézést kér a lányoktól.*
- Hát lányok, örültem neki, hogy átjöttetek, bár több időt tölthettünk volna együtt *ennél a réászénél gúnyosan mosoylog* de majd legközelebb. mennem kell fürdeni stb. Úgyhogy ha megkérhetlek titeket....
*Mondatát szndékosan nemf ejzte be mert nem szívesen dobta ki őket a szobából, de ez mégiscsak a fiúk szintje. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:44 pm

* Mivel a lány nem zavar ezért be megy és be is csukja az ajtót. Majd a kis játékot figyeli ami éppen zajlik a két diák között.* ~ na itt még lesz valami~* Gondolja magában a dolgot de hangot nem ad. Nem akar ő ebbe bele szólni meg nem is az ő dolga. majd a kérdésre válaszol a fiúnak*
- Hát ez jó kérdés tudod én nem is ide akartam jönni hanem a szobámba csak itt kötöttem ki. Mostanában illetve mióta elvesztettem Torstent nem vagyok teljesen épp ember. Nem tudom érted e mire gondolok.* És ez igaz is hiszen mióta külön vannak Zara megváltozott sokat álmodozik meg fél is bár nem a fiúról meg a fiútól. Kicsit zavart lett azóta ami nem volt jellemző rá. Nem nagyon megy társaságba sem inkább a szobájába kuksol*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Vakond háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:34 pm

*Leona vigyrorgva felpattan, majd elveszi a követ, és a zsebébe relyti.*
~ Ha komolyan gondolta örülhet, ha viccelt akkor rööhg egy jót. ~ gondolja miközben lehajol, hogy megadja tartozását. Belekapaszkodik a fiú vállába, és egy gyors puszit nyom a homlokára amúgy anyásan. Majd elmosolyodik és még egyszer köszönetet mond.*
- Nagyon köszönöm. De ugye tudod hogy ezért a jó munkádért később is megkeerslek. - mondja mosolyogva, majd odaáll Zara mellé és neki is megereszt egy mosolyt.*
- Nekem nem volt különösebb okom, csak a medálért jöttem...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vakond háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vakond háló   Vakond háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vakond háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: