Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Csíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_lcapCsíkos Boa Háló - Page 2 I_voting_barCsíkos Boa Háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Csíkos Boa Háló

Go down 
+3
Hikaru Tudor Patrik
Evangeline Elovics
Kalandmester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nincskaszt

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:59 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Boris Casimir Pavlov
2. Nye Drystan
3. Grozdan Georgi

4. Nick Damien Parlay

A szoba lakói - bal oldal:
1. Han Jaejoong Varvara
2. Fred Jackson
3. Exan Frostburn
4. Petrik Soon
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csíkos Boa Háló - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 5:41 pm

*Az elmúlt hónapja igazán rémes volt, és nem fest valami jól, mivel túl sokat aggódott, és keveset aludt. Ezért sötétkék szeme alatt szintén sötét árnyalatú karikák ülnek, amik a baráti hazatértével azért halványultak valamicskét. Azóta az Evangeline-nel lefolytatott beszélgetés okozott neki álmatlan órákat, mivel a lány szavaiból azt vettek ki, hogy korántsem mondott le Exanról. De most nem azért jött, hogy a fiúval beszéljen, Borist keresi. reméli, hogy az örökké optimista fiú felvidítja egy kicsit, és annyira beleéli magát, abba, hogy ő fog ajtót nyitni, hogy amint az halk nyikorgással kitárul, rögtön belekezd a mondókájába.* Szia Boris, jaj de jó hogy látlak... *Ekkor megakad a szeme az ajtót nyitó alakon, aki bár csak egy pólót és alsónadrágot visel, nem hagy kétséget a kiléte felől. Nati egy pillanatra elfeledkezik magáról, és tényleg azt csinálja, amit szeretne. Egy hatalmas- vagyis a viszonylag csendes lánytól hatalmas - kiáltással a fiú nyakába ugrik.* Exan! *Kiáltja egyszerre meglepetten és boldogan, majd eszébe jut, hogy hol van, mit csinál, miért jött és hogy hogyan viselkedett vele a másik. Ugyanolyan villámgyorsan, ahogy a nyakába ugrott, a szoba másik sarkában terem, egyik kezével zavartan babrálva a másikon levő karkötőt.* Én csak Borist keresem. *Mondja tétován, a padlót nézve. Ha feljebb emelné az arcát, látható lenne annak szép, bíborvörös színe. Örül ugyan, hogy végre találkoztak, de még mindig bántja a megválaszolatlan levél, és az egy hónapos hallgatás. Olyannyira, hogy ezt szóvá is teszi.* Nem tudtál volna válaszolni a levelemre?! Egy hónapja küldtem el. de neked nyilván fontosabb dolgod is volt, annál, hogy válaszra méltass. *Egyenesen a fiú szemébe néz, az előbbi elpirulásnak már nyoma sincs, sőt, a szemében düh lángol. Nem szeretne beszámolni arról, mennyit aggódott az elmúlt időben, de a szeme alatt ülő karikákból erre könnyedén következtetni lehet.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 5:19 pm

* Ki tudja mióta bámulja a plafont, és a sarokban lévő pókot, ami éppen szövi a hálóját, mesterművébe beleakadt egy katica vagy valamilyen bogár, és nem tud szabadulni. Megérti a menekülni kívánó rovart, ő is úgy érzi, hogy egy gondosan szőtt hálóba akadt, és még játszani is lehetne vele mint egy marionett bábuval. A legnagyobb meglepetése, hogy aludt, azt hitte, hogy egy szemernyit sem fog tudni az éjjel. Minden kis hang, az ablakon beszűrődő neszek, a folyosóról hallatszódó diákok beszéde is idegesítette, és összerezzent tőlük. Semmire nem vágyott, csak, hogy egyedül legyen egy picit. Most az tenne neki jót, bár tény és való, hogy ő sem tudja mi lenne jó neki, hiszen össze van zavarodva, és idő kell amíg helyreállnak a dolgok. A fali órára pillantott.* ~ Piszkosul lassan telik az idő.~ * Mondja és visszadől a párnák és takarók rengetegébe. Boris nemrég hagyta el a hálót, kosarazni ment, vagy ki tudja már mit mondott. A szavakat kissé nehezen érti most meg, vagy inkább csak máshol jár. A lényeg az, hogy itthon nem leledzik, és amikor csöngetést hallott - Az ideges összerezzenés után - Bosszúsan pattan fel az ágyból. Nem öltözik fel, mivel azt hiszi, hogy Boris itthon felejtette a kulcsot és azért jött vissza. Fekete pólóban és alsóban közelíti meg az ajtót, a kulcsot a kezében feltartva bele is kezd a dorgálásba, miután kinyitotta az ajtót.* - Mondtam, hogy nem megyek sehova, nyugodtan vidd a... Nati? * A kulcs ki is esett a kezéből hirtelen meglepődésében. A legkevésbé sem számított most a lány látogatására, holott az várható lett volna. A lány érkezése viszont elűzött valami rosszkedv félét. Nati nem Boris --> ebből kifolyólag illene összekapnia magát. Ujjával fekete hajába túr, de az mégsem funkcionál úgy mint egy fésű. Egy pár másodpercre csak szótlanul bámul az előtte lévőre.* - Nahát, micsoda meglepetés.. *Zavarodottan jobbról bal lábra váltogatta az egyensúlyt.* - Gyere be! * Invitálta. Borisról meg is feledkezett.*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csíkos Boa Háló - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:55 pm

*Mei pár napja egyszer csak felbukkant az Óriás skorpió hálóban, és Nati rosszkedve egy csapásra elszállt. A kínai lány elmesélte, mi történt vele az alagutakban, és megemlítette, hogy Boris is ott volt. Így hát Natalia a Csíkos Boa háló felé veszi az irányt, hogy beszéljen rég látott unokatesójával. csak amikor megpillantja a fiúháló ajtaján díszelgő feliratot, akkor jut eszébe, hogy még valaki lakik ebben a szobában: Exan. Mivel nem is olyan rég megfogadta, hogy nem foglalkozik többet a fiúval, főleg nem azzal a közönnyel, amivel - nyilvánvalóan - a nagy nehezen megírt és elküldött levelét fogadta, ezért elszántan harcol a gondolatai ellen.* ~És mi van, ha már visszajött, és ő nyit ajtót?~ *Jut eszébe, de gyorsan más irányba tereli a gondolatait.* ~Azért jöttem, hogy Borissal beszéljek. Borissal, és nem valaki mással. Aki egy hónapig nem képes egy levélre válaszolni, az nem érdemli meg, hogy beszéljek vele. Most bekopogok, és Boris fog ajtót nyitni.~ *Szuggerálja magát, majd a kezét felemelve néhányat koppant az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csíkos Boa Háló - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:37 pm

*A Csíkos boa háló ablakán ismét beszáll a kis, barna kuvik, és már szinte otthonosan pottyant egy keskeny, lila tintával megcímzett borítékot az egyik ágyra. A borítékon ismét csak annyi áll: Exan Frostburn részére. Pavel egy vidám huhogást hallatva száll ki az ablakon, egyenesen a Madárposta torony felé, ahol végre megpihenhet. A boríték pedig egy sötétlila tintával és enyhén jobbra dőlő betűkkel írt levelet, valamint néhány fényképet tartalmaz. A levél azonban kevésbé rendezett, mint a legutóbbi, tele van ugyanis átfirkált, kihúzott szavakkal.

DráKedves Exan!
Tegnap az idióta baglyom, Pavel végre hazatért, így megint írhatok neked. Úgy látszik, a drága így egy hét után rájött, hogy akár levél nélkül is hazarepülhet. Szóval a lényeg, hogy tegnap este kopogott az alakon, de attól tartok, nem pihenhet sokat, mivel ma megint útnak indítom.
Mostanában nem csak Pavel indul útnak, hanem Mei is. Egy félórával ezelőtt raktam fel a vonatra, ami majd hazarepíti Bulgáriába. Ugyanis közben hazajöttünk Boriséktól, és Meimei egy hétig itt volt nálunk a csodálatos(an unalmas) faluban, ahol élek. Főleg ilyen csajos dolgokat csináltunk, – néha azért az is kell – jópárszor bementünk Arhangelszkbe nézelődni (ez a legközelebbi város) és néhányszor sétálni is voltunk. Arra sajnos nem tudtam rávenni, hogy ússzon velem a Jeges-tengerben, de őszintén szólva még korai is lett volna, a víz úgyis augusztus közepén a legmelegebb. Közben néhány újabb fotó is készült, többek között a kedvenc erdőmről, de van egy Mei-jel közös is, ezeket mellékeltem.
Örülök, hogy hazautazol, biztos hiányoztál már az otthoniaknak de nem csak nekik hiányzol. Az ilyen családi banzájokat én sem szeretem, bár nálunk nincs annyi családtagom jóban, hogy komoly tömeg gyűljön össze. Casimir bácsi (Boris apja) szokott néha ilyesmit szervezni, de arra szerencsére sosem hív meg, mivel utálja anyát. Amúgy az opera iszonyúan unalmas volt – és nem csak azért, mert mugli – a közepénél szó szerint majdnem elaludtam. Meinek kellett a karomba csípnie, a nyoma még most is látszik. (Tíz perc múlva viszont visszakapta…)
Most egy elég unalmas, itthon punnyadós hét következik, aztán pedig egy hét Meimei-éknél a sárkánytelepen – természetesen Borissal együtt. Utána pedig ha jól értettem, a többiek visszautaznak a suliba, de anya megmakacsolta magát, így még augusztus első két hetében itthon kell maradnom. Igazából itt elég unalmas az élet, segítek anyának a boltban, sétálok az erdőben, vagy a nyárra feladott házit körmölöm. Arra gondoltam, hogy ha lenne kedved hozzá ha nem volna ellenedre mit szólnál hozzá, ha ha anya is beleegyezik, és ha lenne kedved hozzá, esetleg meglátogathatnál. Még rágom a fülét, de előbb-utóbb bele fog egyezni. Alig várom már, hogy élőben hallhassam a Jeniliás sztorit, és kell egy vállalkozó szellemű önkéntes, aki úszkál velem egy kicsit a Jeges-tengerben. Augusztus első két hetében bármikor jöhetsz, a részleteket még később megbeszéljük, csak könyörgöm, egyezz bele.
Pavel már türelmetlenül csipkedi a kézfejemet, úgy látszik nem repült eleget az utóbbi időben. Kérésének engedve – vagy különben holnap feldagadt jobb kézzel járhatok – zárom soraimat.
Kérlek, válaszolj minél előbb!
Szerete… Üdvözl
Nati*

Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csíkos Boa Háló - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 10:05 pm

*Az éjszakai égen egy apró, barna kuvik tűnik fel, aki egyre közeledik a kúria felé, majd beszáll a Csíkos Boa háló ablakán. Karmai között egy hosszúkás boríték, amire ennyi van írva, sötétlila, dőlt betűkkel: Exan Frostburn részére. A madár - akit egyébként Pavelnek hívnak - lepottyantja a levetet az egyik ágyra, majd fáradtan a Madárposta Torony felé veszi az irányt. Hosszú út áll mögötte, ugyanis Szentpétervárról érkezett, és a gazdája sürgető szavainak engedelmeskedve meg sem pihent. Ha a fiú, akinek a levél szól, megtalálja, és kibontja a borítékot, a következő levelet találja benne - szintén lila, dőlt betűkkel:

Kedves Exan!
Már egy hete itt vagyok Szentpéterváron, de csak most jutottam el odáig, hogy írjak neked. Eddig jórészt maratoni városnézés volt a program, főleg persze Mei kedvéért. Ma este viszont operába megyünk, úgyhogy végre volt egy nyugis délelőttöm - és íme, előhívtam a képeket. Van egy-két egészen szörnyű, de a jobbakról csináltam másolatot is, a borítékban vannak.
Amúgy is nagyon szeretem ezt a várost, de most valahogy különösen szép. Lehet, hogy azért, mert egészen meleg van - ne gondolj semmi egetrengetőre, ez itt 20-25 fokot jelent. Boris családja szokás szerint nagyon kedves - vagy legalábbis annak akarnak tűnni - a húga pedig még mindig nagyon aranyos, és egyre ügyesebb, már ami a mágiát illeti. Nem lennék meglepve, ha pár év múlva felvennék hozzánk.
Eddig már a fél város bejártuk, voltunk többek között a Téli Palotában (fotó mellékelve), és a kedvenc helyemen, Dosztojevszkij házában. Ha nem tudnád, ő egy nagy orosz - mugli - író volt még a 19. században, és nagyon szeretem a könyveit. Mondjuk az igaz, hogy a legtöbbet simán lehetne ajtó kitámasztására, vagy kézifegyvernek is használni, a méretük miatt, de szerintem mégis jók.
Ma viszont - mint már írtam - az operába megyünk, a Bohéméletet nézzük meg. Nem annyira rajongok érte, meg úgy általában az operákért sem, ráadásul ez olaszul van, úgyhogy még csak érteni sem fogom. Erősen gondolkozom rajta, hogy keresek valami bűbájt, amitől hirtelen a világ összes nyelvén beszélni fogok, mert egy kicsit ciki lenne elaludni a külön nekünk fenntartott - igen előkelő - páholyban, jobbomon magával Casimir Fiodor Pavlovval (azaz Boris apjával) az orosz Mágiaügyi Minisztérium tárgymágia főosztályának vezetőjével... Boris talán még viccesnek is találná - imádja, ha bosszanthatja a szüleit - de nekem valahogy nincs kedvem összeveszni a nagybácsimmal, addig pláne nem, amíg nála lakom.
Még egy hétig maradok, addig is bejárjuk a város többi részét, megnézzük például az Ermitázst, ami Pétervár legnagyobb múzeuma, és ha minden igaz, néhány varázstörténelmileg fontos helyre is ellátogatunk. Igaz, hogy ezeket szinte már mnid láttam, de jó lesz őket még egyszer megnézni. Meimei is élvezi az ittlétet, jól megvannak Borissal, és még a szülei is bírják - már amennyire képesek rá - és még nem döglött ki a városnézéstől sem. Tényleg, hogy ne fulladjunk bele a sok kultúrába - bár én szeretem ezeket a helyeket - valamelyik nap elmegyünk egy koncertre, és egyszer még a varázslók kedvenc klubjába is lenézünk. Nem vagyok az a bulizós típus, de talán tökéletesíthetem a tánctudásomat, hátha mégis sor kerül egyszer azokra a bizonyos táncórákra...
Mindezek mellett nagyon - meglepően nagyon - hiányzik a suli. Mi van veletek, sokan maradtak ott? És Belwarral mi a helyzet, berendezte már a lakását? Mikor utazol haza? Kérlek válaszolj minél előbb, Pavelt megtalálod a Madárposta toronyban, ő majd tudni fogja, hova hozza a levelet.
Most viszont a szobalány - képzeld, itt még szobalány is van! - kopogtat az ajtón, hogy két óra múlva indulunk, szóval ideje készülődnöm, aztán irány az opera. Szurkolj, hogy ne aludjak el. Mindenkit üdvözlök, Catnek pedig küldök két puszit is.
Sok szeretettel a messzi Pétervárról:
Nati


A borítékban a levél mellett van nagyjából tíz mozgó fénykép, amik a kastélyt, a környező tájakat, illetve a pétervári Téli Palotát ábrázolják. Van néhány művészi felvétel rovarokról és harmatcseppekről, valamint az a bizonyos, Varázslatos Titkok Erdejében készült közös fotó is.*

//Oroszországba válaszolj//
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 10:17 pm

* Ahogy felméri a jelenlegi helyzetet, semmi olyasmiről nem maradt le a lány, amit ne látott volna már Exan baráti társaságától. Eva jól tudja, hogy mindennek ára van, s jelenleg úgy tűnik, a heccéből akár "komoly" csata is kialakulhat. Pont mint a minap. * -Vagyis, Patrik nem volt olyan gyors mint Te, ééés figyelemelterelőnek se vált be. * Simogatta meg a fiú erős vállát, hogy ő is megértse mire is gondol a vélakisasszony jelenleg. Elvégre életveszélyes fenyegetést kapott a tündétől, igaz csak a mozdulataiban, de ettől függetlenül nagyon is igazinak látszott. * -Ne siess, a tündék türelmesek, nem? Mindennek eljön a maga ideje, vagy azt szeretnéd ha itt kerekednék felül rajtad? * Szavainak kétértelműségét csak azok kiejtése után fogta fel, javítani nem akart rajta, mert abba csak belebonyolódna és Merlin se lenne képes megmagyarázni. S talán a komikum kedvéért Exan is elszólja magát kissé, amit nem hagy szó nélkül a leányzó. * -Oh.. Szóval tetszik az alakom. * Határozottan jelentette ki, hízelgett neki ez a tény, s bár tudta mit gondol róla az ifjú, mégis csak nőből van, s mint olyan: Hiú. * -Köszönöm a bókot. * Válaszolta végül s az ezt követő hosszas hallgatást Sawier ajándékhozatala törte meg. Ev nem nyúlt hozzá, mert bár édesszájú volt, kételkedett a tálca tartalmának eredetében. * -Majd máskor. * -Én most passzolom, késő van hozzá. * Érdekes pillantásokkal méregette a frissen kapott árut, de inkább nem szólta meg azt. * -Inkább csak távolabb maradtam. * Válaszolt csendesen a lány, aztán felállt s az ajtó felé indult. * -Viszont most már késő van, majd találkozunk. Jó éjt Vitéz uram! * Azzal integetve távozott a tündelakból szerény hajlékába. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 9:59 pm

* Eva roppant hálás, hogy a törpés alsónemű újból jogos tulajdonánál nyugszik.* - Ó igazán semmiség.. Amúgy meg én is unom már, hogy állandóan belebotlom. * A szobában aztán Patrik hirtelen távozását Exan sem értette, a helyzet ismerős neki, és emlékszik amikor Eva itt volt, s leült az ágyára. A vélára néz, és bólogat a kijelentésére.* - Igen, nem lepődnék meg, az viszont nagyon is meglep, hogy te még itt vagy. Bár a múltkor már láthattad eme csodálatos rendetlenséget. * Leült mellé ő is az ágyra, és hallgatta amit a lány mond. A márványarcon a kétkedés látszik.* - Éppen csak eszedbe jutottam? * Kérdi, és már emeli is fel a háta mögött lévő párnát, jelezvén, hogy vigyázzon mit is fog válaszolni a lány, lehet, hogy a végén csatatérré változik a háló. Végigmér a lányon.* - Sportcsarnok? Ott maradt egy befejezetlen ügyünk, túl hamar le kellett lépnünk onnan. * Eszébe jut a "párbaj" ami inkább bohóckodás volt szerinte, de attól még jól mulatott.* - Nem mintha szükséged lenne bármit is sportolni. * Nem tudja miért mondta ezt, viszont ezzel elárulta mit is gondol. Kicsit fészkelődött zavarában, és nekidőlt az ágy vaskeretes háttámlájának. Pár másodperc telt el szótlanul, Ex nem igazán tudta mit is mondhatna, illetve mondana sok mindent, de nem tette. A csendet ütemtelen kopogás szakította félbe. A fiú úgy pattant fel mint aki egy hosszú rémálomból ébredt volna fel. Az Ajtóban Sawier állt, kezében tartott egy tál süteményt. A féltünde elmosolyodott, hát hogy is haragudhatna rá, amikor ilyen akciókat csinál, de azért miután elvette tőle a tálcát rácsukta az ajtót.* - Ez igazán rendes tőle, ezért kedvelem. * Fordul vissza a véla felé és leteszi az ágyra a tálat. Ő egyáltalán nem édes sszájú bár lehet, hogy a neveltetése miatt. Hozzászokott a vadhúsokhoz, mivel az erdőben azokra vadászott az apja.* - Azt hittem, hogy többet nem tévedsz majd erre. * Nézett a szőkére, emlékezett, legutóbbi látogatására.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 9:36 pm

* Legutóbb akkor járt erre a vélakisasszony mikor Exan még lábadozott a halálából, amit sikeresen kihevert a fiú. Ebből is látszik milyen kemény fából faragták a könnyüléptű uraságot. A vélakisasszony mosolyogva fogadj a becenevet, amit újonnan kap Frostburntól. Evangeline nem feszeng, sokkal oldottabb, mint mondjuk a sportcsarnokban, mikor még csak ketten voltak Hikaruval. Igaz, a lány nem sok esélyt lát arra, hogy ez a változás Patriknak is feltűnjön, másrészről meg a Tudorban egyáltalán nem bízik annyira mint a tündében. Bizonyos, ha bármiféle indokból meg akarná vagy megérintené az Eramiros, akkor közel se kapna kellemes szavakat a vélától. Az előbb említett fiú ötletére miszerint törölközővel kellene törölgetnie az asztalról a mocskot csak ennyi a válasza.:* -Látsz itt te olyat? * Enyhén gúnyos, de ezt megszokja idővel Hikarus is. Frostburn hamar visszaér és tájékoztatja a félvélát, hogy amit a kezében tart az Sawier tulajdona. * -Roppant hálás vagyok amiért visszajuttattad a tulajnak. * Jegyezte meg Exannak aki a fehérneműt tulajdonosának fejére helyezte. Hallgatja a fiúk beszélgetését, miközben a helyet foglal Exan ágyán, s örömmel hallja, hogy a tünde igazán remek egészségi állapotnak örvend. Az angol úrfi hamar távozóra fogta a dolgot, csodálkozott is Evangeline, hogy pusztán erre a pár röpke percre jött be, viszont nem vitatkozott vele. Nem az ő dolga, ahogy jónak látja Patrik úgy cselekszik. A távozó után tekint, kitől megtartotta a tisztes távolságot, hisz szemernyit se bízik benne.* -Szerintem megrémült attól amit látott. * Vélekedett miközben átvette az üdítőt és belekortyolt. * -Ma is a sportcsarnokban voltam, találkoztunk, futottunk egyet és mikor sétáltunk visszafelé megemlítettelek. * Egy pisszenésnyi idő után azért hozzáteszi.* -Épp csak eszembe jutottál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 9:26 pm

* Az üdvözlés tetszett neki, így ő is valamivel viszonozni akarta.* - Üdv jégkirálynő. * Futtában a konyha felé még hátranéz és mosolyog, amikor eltűnik egy fordulóban. Visszatérve látja, hogy a lány megpróbálja a lehetetlent, valamennyire rendet tenni, vagyis feltörölni az asztalt.* - Á hagyd csak, majd holnap megcsináljuk. * Exan elgondolkozott, hogy vajon hányszor hangzott el ebben a szobában a majd holnap kifejezés. Gondolat menetéből egy felé tartott alsógatya zökkenti ki. Jobban szemügyreveszi a figurákat.* - Erm Nem, én teljesen más fazont hordok, azt hiszem ez Sawieré lehet, a legjobb ha visszaadod neki. * Letette a kukoricástálat és kikapta a lány kezéből az alsóneműt, és egy elegáns mozdulattal a horkantó Sawier fejére dobta.* - Oké akkor kerüljetek beljebb a tiszta részlegbe. * Menet közben még válaszol Patrik kérdésére.* - Hogy mikor aludt el? Tudod az a jó Sawierben, hogy sosem lehet tudni, mikor van ébren vagy éppenséggel alszik, ugyanis hasonló a társalgása mindkét állapotában. * Fejti ki véleményét Patriknak és ezzel mindent elárult szobatársáról.* - Amúgy köszönöm kicsattanó formában vagyok, mint mindig. * Villant egy mosolyt és leteszi a tiszta asztalára a kukoricát és az üdítőt. A fehér hajú fiú következő kérdésén egy jóízű kacaj hagyta el a fiú száját.* - Igen, azt hiszem, ő mindig. * Éppen töltötte az üdítőt és nyújtotta volna át Patriknak, aki közben elálmosodott és közölte, hogy mennie kell, nem teketóriázott, szaladva hagyta el a csíkos Boa hálót. Patrik jelenléte nélkül viszont teljesen más hangulat köszöntött rájuk.* - Hát csak ketten maradtunk úgy tűnik. * Nyújtja át az üdítőt a lánynak.* - Hogy hogy Patrikkal jöttél? Azt hittem nem ismered. * Kezdte a csevejt és leült az ágyára.*
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Auror

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 9:16 pm

* Patrik körbenézett a szobán és megállapította hogy az övé se nagyon sokkal tisztább. -Mióta aludt el? *Amikor látta hogy Eva leakarta törölni a nyálat a fiú szájáról egy alsónadrággal elnevette magát.* -Eva nem lenne jobb egy törölköző? *Közben bement Exannékkal a szobába ahol már rend volt.* -Hogy vagy? *Kérdezte a fiút* -Amúgy a szobatársad így szokott aludni? Ha igen nem irigyelek. Na de én megyek. Mert álmos vagyok. *Kiszaladt a szobából egyenesen az ő szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 9:07 pm

* Ev már kicsit ismerte errefelé a járást, mosolygott a tündére mikor ajtót nyitott. Az asztalon hortyogó Sawiernek kifolyt a nyála miközben motyorgott valamit. A véla halkan kuncogott a jeleneten, cseppet se volt meglepett.* -Üdv Nagyfiú. * Köszöntötte viccelődve a fák gyermekét, mert nem felejtette el a tegnapi élcelődésüket. Rendetlenségről is jól tudta kinek a számlájára írható, ezért részéről nincs miért szégyenkeznie Exannak. Hogy segítsen a földön lévő egyik ronggyal le akarta kicsit törölni az asztalt, míg a tünde távol volt. Szerencsétlenségére az egyik fiú alsógatyája keveredett a kezébe, amin apró törpe szerű figurák voltak páncélba öltözve. Mikor a fiú visszatér kérdőn néz rá, felmutatva a kétes eredetű ruhadarabot. * -Csak nem a kedvenc fazonod? * Igaz ezek után, Eva elmegy kezet mosni, még mielőtt összeszed valami betegséget. A popcorn illata viszont nagyon csábító volt így követte a tündét a szobájába, ahol már patika rend volt látható. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 8:55 pm

* ugyan kártyázás lett volna a mai program, de a szobatársak ehelyett mélyen édesdeden szundikáltak saját szobájukban. Amit tegyünk hozzá, hogy ritka, általában hajnali 2 körül szoktak záródni az ajtók, vagy még annál is később, mivel kimerülésig vagy kártyáznak, isznak vagy nagy ritkán sakkoznak, néha Exan is beszáll, mert ő sakkozni szeret. Jobb szereti a gondolkodós játékokat. Tehát a szobában csodálatos a rendetlenség, az asztalon üres, vagy éppen kiborult sörös korsók hevernek, szétszóródott kártyákkal együtt. Egyedül Sawier és Exan voltak ébren, beszélgettek, már amennyire tudtak, lévén Sawier nem volt olyan állapotban, úgyhogy kissé lassan tudta megértetni vele magát az ében hajú. Éppen a mézsörről tárgyaltak amikor Exan örömmel hallotta, a kopogtatást az ajtón.* - Hagyd csak .. majd én nyitom.. * Áll fel Exan, nem mintha a kanapén elterült bódult állapotú Sawier ki akarta volna nyitni, de semmi gond, unott arccal indul el az ajtó felé. Viszont amikor meglátja az küszöb előtt állókat, rögvest megváltozik az arckifejezése és be is invitálja őket.* - Nahát, Patrik és Evangeline, micsoda meglepetés, hát kerüljetek beljebb. * Áll az ajtó mellé, kissé szégyelli a rendetlenséget, hiszen ront az imázsán, gyorsan felkapja a dohányzóasztalkáról az üres poharakat és egy pillanatra el is tűnik a konyhában velük, de kisvártatva vissza is tér pattogatott kukoricával és valamilyen üdítővel.* - Bocsánat, ő Sawier.. Patrik te még nem ismerted. * Mutatja be az alvó szobatársát, aki csak horkant egyet. Ex csak kérdőn pillant a fiúra.* - Szimpatikus vagy neki, ezt veheted akár bemutatkozásnak is. * Mondja váll vonva.* - Üljetek le valahova.. * Mondta miközben átlépett egy elhullajtott ruhadarabon.* - Vagy tudjáto kmit? Inkább gyertek be a szobámba, ott nagyobb a... rend? * Nem kérdés, inkább kijelentés, már el is indul a szobája felé, remélve, hogy a többiek nem tartják szórakoztatóbbnak Sawier társaságát.*


A hozzászólást Exan Frostburn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 04, 2012 9:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Auror

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 8:44 pm

*Eldöntötte hogy elmegy Exanhoz úgysincs más dolga ma este. De először elmegy letusolni mert nagyon izzadt. Zuhanyzás után felvett egy fekete csőszáru nadrágot, egy fekete pólót,egy fekete pulcsit, beledugta a cipőjébe a lábát s ment is. Nem sokat kellet menni-e. Amikor az ajtóhoz ért ott látta Eva-t.* -Na én is jöttem. Gondolom már bekopogtál.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 8:30 pm

* A kellemes esti edzés után a szobájába indult a lány, megemlítette Patriknak, hogy átugrik egy könnyed késő esti kártyázásra Exanhoz és a barátaihoz a Csíkos boába, ezért lehet az angol is feltűnik a színen. Mivel az izzadságtól nem a legkellemesebb az illata, ezért még gyorsan letusol mielőtt átmenne a fiúkhoz, hajat is mos, de azt csak félig szárítja meg. Úgy véli lazább környezetbe készül, elvégre a banketteket máskor szokták megrendezni. Pálcát visz magával, de csak ha nagy szükség lenne rá, pl Sawier ismét füstmérgezést akar kapni a saját szivarjától vagy ilyesmi. Térdig érő feszes farmergatyát és egy ujjatlan felsőt kap magára a vélakisasszony, így indul a "bálba". Persze jobb keze most is fedett, de a kúria esti hideg levegőjétől ez nem védheti meg, talán még meg is fázik ebben a közegben, persze lényegtelenek tartja saját testi épségét. Határozottan lépdel a második emeleti folyosókon, mígnem megleli a szobát, ahol már beteglátogatóban is járt. Kopogtat rajta hármat, s várja, hogy kinyissák az ajtót. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 9:12 pm

* A szobatársak most még nincsenek itthon, ha megérkeznének, akkor azt hallani lehetne a folyosón, olyan hangosan közlekednének az emeleten, és mivel buliztak, bizonyára ittak is, szóval nem egy kellemes társaság ilyenkor, pláne nem a szőke Evangelinenek, viszont egyelőre tiszta a terep és Exan is örül, mert nincs kedve most sem párna csatázni, sem játékból verekedni amiket egyébként szoktak.Nem azért mert most ő lesérült, hanem csak mert nincs hozzá hangulata, talán most kezd megérni a gondolkodása.A seb tisztogatása közben aztán Evangeline mutat egy szép lila foltot a lapockáján.* - Hűha, hát ez nem valami.. szép, de akkor minek veszel fel ilyen kivágott ruhát? * Kérdi érdeklődve.* - Ja mert úgy is eltakarja a hajad értem.. de nem mégsem. Csúnya seb, még jó, hogy nem történt komolyabb baleset, amúgy azt vettem észre , egyszer csak, hogy valahova eltűntél, kerestelek, de nem találtalak, nem is értem. *Gondolkozva vakargatta hegyes füle tövét.Közelebbről is szemügyre vette a sérülést.* - Látod? Nem játék az élet, de te úgy kezeled. *Elkezdett sétálgatni a szobában, felkapta a botot és rámutatott a lányra vele, hogy nyomatékosítsa utolsó kijelentését.De, hogy a lány ne vegye annyira komolyan, utána elkezdett szórakázni a bottal, és úgy csinált, mintha 800 éves tünde lenne, akinek ténylegesen szüksége lenne egy ilyen botra.De aztán megunta és bevágta az ágy alá.A lány megint egy olyan dologra gondolt, amit Exan rég elfelejtett volna, hogy a szobatársai gyakran mennek e el itthonról.Kicsit megállt a sétálgatás közben.* - Igazából igen, tudod, mindig buliznak vagy barátnőznek, most éppen a Jeniliába mentek kártyázni, tudod egyszer te is ott voltál. * Mosolyog amikor eszébe jutott az az ökörködés, amit az asztalnál Sawierékkel műveltek, csak aztán jött Ági. Furcsa gondolatok jutnak eszébe, de elhessegeti őket.* - De képzeld, amíg itthon voltam ebben a pár napban, új hobbit találtam magamnak. Najó őszintén szólva nem olyan új, de amíg egyedül voltam unatkoztam és elkezdtem gitározni a szobatársam gitárján. *Végre visszaszállt a fiúba az élet, és a szokásos derűs mosoly ült ki az arcára, hosszú idő után megint őszintén. A folyosóról viszont léptek zaja hallatszott, és hangos hahotázás.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 8:46 pm

-Igen, én is emlékszem valami hasonlóra. * Mondta mosolyogva a leányzó a fiúnak mielőtt még a fürdőbe indult volna. A tündefi követi és figyeli miként tevékenykedik a vélaleányzó.* -Nincs mit, szívesen teszem. Csak ne újságold mennyire nagylelkű vagyok évente egyszer. * Kacsintott a tükörben lévő hegyes fülű fiúnak. Mikor a hölgy kutakodni kezd, botor módon kérdés nélkül, a fiúnak mentenie kell a helyzetet, hogy senki ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. Azonban így is, ahhoz hogy megállítsa Evangelinét a folyamatban meg kellett fognia a szőkeség kezét. Ez önmagában nem is volt probléma, de Eva nem szerette ha akárki hozzá ért, általában ha olyasvalaki érintette meg akit nem kedvelt legszívesebben lemosta volna magáról az érintést. * -Bocsánat. * Mondta apró mosollyal, hiszen sejtette, hogy valami olyasmit rejtett volna a szekrény ami miatt aztán bizonyosan nem tette volna be a lábát ide, de talán még a folyosóra se. Láthatóan elég engedelmes a tünde, ezért nincs is gond, szépen nekiáll a seb megtisztításának.* -Nos... Nekem is akadt egy-két gondom.* Abbahagyta a fiú kezének ápolását, megfordult háttal a tündének, haját előre húzta. Felsőjéből szinte az egész háta kilátszott, ahogy a sötétlila folt is ami a lapockájánál húzódott fel a vállára.* -Meggyűlt a bajom a beomló épülettel. Már nem is tudom ki segített visszajönni. Az is lehet, hogy egyedül voltam.* Kicsit várt még, hátha meg akarja jobban nézni a tünde is, majd visszafordult a "munkájához" Most valahogy mást érzett mikor a fiút érintette, talán mert eddig ha bármiféle férfihez hozzá ért, nem akart törődni azzal milyen érzést vált ki belőle. Talán ez most azért jött elő így mert már tudomást szerzett arról mit érez iránta a tünde. ~Vajon ez megváltoztat bármit is? ~ Költői kérdésnek szánta, de valahogy egyre több válasz kezdett el kibontakozni gondolati között, arról árulkodva, hogy akár bármi megváltozhat. A fiú belekezdett valamibe aminek hatására, Eva az arcát kezdte el fürkészni várta a folytatást, de az csak nem akart jönni. Összeráncolta a homlokát, gondolatban találgatva mit is szeretett volna mondani neki. A kérdésre azonban megértette. * -Igen. * Mondta és bár nem igazán értette a gesztus jelentőségét, de beleütött a fiú nagy kezébe. Igaz, nem volt több mintha csak tapsoltak volna és a lány keze pár másodpercig ott maradt a fiúén. Befejezte a műveletet és az asztalon lévő tea felé fordult. Kiitta, hogy nehogy rossz vendégnek legyen titulálva. * -A barátaid gyakran magadra hagynak? És hol van a sólymod? * Kezdett kérdezősködni picit a véla miközben jobban körbenézett a szobában. Oldottabb volt bátrabban foglalt helyet az egyik széken. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 8:19 pm

* Az érdekes kis eszköz kijelentésre nem válaszol semmit, csak nézi, ahogy a szőke a kezében vizsgálgatja a botot. A kötéscserét igazából, nem most rögtön gondolta a fiú, de Eva már készségesen fel is pattant, és jó barát módjára rögtön mellé lép, hogy lecserélje azt. Miközben tekeri le a vastag csuklóról a kötést, a fiú megszólal.* - Mintha ez már megtörtént volna egyszer velem. * Mondata végén lekerült róla, és megcsodálhatta a gyönyörű vágást.* - Remek, úgy néz ki mintha felvágtam volna az ereimet. * Bosszankodik a hegyes fülű, aztán követi Eva-t a fürdőbe. Exan az ajtófélfának dől és nézi a lányt ahogy mossa a textileket. A tükörből Eva láthatja a fiút.* - Köszönöm. * Mondta halkan, Eva meg már el is kezdett kutatni az egyik szekrényben, de Exan még gyorsan odasietett, mivel rossz szekrényt nyitott volna ki és ez kínos lett volna szőkének, feketének egyaránt.* - Hóhó, majd én.. segítek. * Mondja mosolyogva, és kinyit egy másik szekrényt, amiben a kötések, szalagok, és egyéb egészségügyi dobozka található.Kiveszi a dobozt és átnyújtja a lánynak.Aki aztán betessékelte a fiút, és leültette egy székre, és szépen ellátta a kezét. Nézi ahogyan ellátják sebét.*
- Nagy szerencsém?Nem tudom mi történhetett, téged sem láttalak, az utolsó perc az volt, hogy minden tekintet rám szegeződik, de a tiédet nem láttam. * Ökölbe szorítja a kezét.* - Már formában vagyok, eddig is abban voltam, szóval ne aggódj. * Pattan fel és kihúzza magát. Szóra nyitná a száját, mert még valamit meg akart beszélni a lánnyal.* - Tudod.. * De nem fejezi be a mondatát, csak legyint egyet, hogy ne is törődjön vele, szóra sem érdemes, csak mosolyog.Belül fáradtnak érzi most már magát, és a "kis" kalandja után alaposan átértékelte a dolgokat, harcolni nem kell esztelenül ahogyan azt eddig ő tette, harcolni azért kell amiért érdemes, nem kell ok nélkül. Aminek nincs értelme abba pedig kár energiát fektetni, márpedig a fiú hiú ábrándokat kerget, nagyon is tudatába van ő ennek, csak naivan továbbgondolta a történetet, de már kezd kitisztulni szemei előtt minden, és talán a fizikai gyógyulás jelenti érzelmileg is a talpra állást.Nem is kíván több szót fecsérelni ilyesmire, nem is akarja az amúgy is "vibráló" lányt megijeszteni, egyszerűen csak ennyit kérdez tőle.* - Akkor tisztalap? Mit szólsz? *Kérdi mosolyogva.Ha a lány beleegyezik akkor pedig játékosan felmutatja nagy tünde tenyerét, hogy csapjon bele a lány.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 7:52 pm

* Láthatóan a fiú is aggódót volna érte, de ez jobban belegondolva természetes is. Hiszen azt érzi Eva iránt amit. Az igazat megvallva a lány még gondolatban is alig ejti ki a szót, annyira "idegen" számára. Végtére hagyja a dolgot, nem tesz jót az izgalom a beteg számára. Arra a kijelentésre, miszerint Evangeline nincs tisztában azzal, milyen érzés volt, a lány arca is kicsit elsötétül. Tényleg nem tért vissza a halálból, csak közel volt már hozzá. A kettő közel sem ugyan az, sőt nagyon messze állnak egymástól. A vélaban felmerült, hogy a fiú mostantól ha nem is fog gyökeresen megváltozni, de eddigi céljait még pontosabban és határozottabban el akarja érni. A vélakisasszony mozdulata, hogy kivegye a tünde kezéből a botot sikertelen volt, ugyanis erősen tartotta. Eva magában elismerően gondolt a fiúra, hogy még ilyen állapotban is ekkora fizikai ereje van. Azonban a mozdulat egy nem várt szituációt eredményezett, szinte teljesen odahúzta magához a fiú. A lány zöld szemei megilletődötten keresték a jégkék mélységet, hogy ha csak egy pillanatra is, de elvesszen bennük. Nem szóltak, nem mozdultak. A fiú aztán elengedte a botot, így Evangeline is vissza tudott húzódni a helyére, rózsás arcpírral. * -Érdekes kis eszköz. * Vizsgálgatta meg tulajdon kezében a botot. A tünde úgy tett mintha az iménti jelenet meg sem történt volna, de a hölgy végiggondolva, tudja ez közel sem így van. ~Rosszul tettem volna, hogy eljöttem?~ Tanakodott magában, hiábavaló az összes gondolat, ha nem lát bele a másik elméjébe. Csak kérdéssel tudhatná meg, vajon mi is a válasz, azonban attól ebben a percben még fél. Exan viccelődve beszél arról, hogy valójában egy cseppet sem beteg. Gesztikulálása, mimikája mind arra késztetik a lányt, hogy kuncogni kezdjen a tréfálkozó tündefiún. A végére azért átvált némi komolyságba. * -Igen azt hiszem értem a célzást. * Tette hozzá, a nevetés még mindig ott bujkált a hangjában, mintha bármelyik pillanatban újra felhangzana. Ajánlatára, mit szívesen teljesített volna, olyan választ kap, aminek hatására szemeit inkább lesüti és még azért is szégyelli magát hogy egyáltalán átmerészkedett, megölelte vagy újra eszébe jutott a csók. * -Megértettem. * Tömör, rövid válasz miből kiérezni azt, hogy nem örül az eseményeknek, de kénytelen elfogadni a tényeket. Ekkor már távozna is, ha nem kérné fel a fiú arra, hogy cserélje ki a kötését. * -Rendben. * A fiúhoz lép, leveszi a kötést a kezéről, hogy aztán a fürdőbe sétáljon velük.* -Ezeket jól ki kell áztatni, ne maradjon benne vér és aztán mosd ki. Van másik? * Kutatni kezdett de csak óvatosan semmi olyasmit nem akar találni ami női szemnek nem való. Akkor aztán tényleg utoljára járt ezen a helyen. Szerencsére talál ezt azt, kisebb edénybe langyos vizet hoz, meg egy tiszta ruhát és két fáslit. * Ülj le kérlek valahova. * Utasította a fiút, Eva elé ül le, valamiért szeret a földön ücsörögni, pedig ezt úri kisasszonyoknak nem illik. Kitisztítja a sebet alaposan és befáslizza. * -Nagy szerencséd volt, de csak azért, hogy előbb formába gyere ne erőltesd meg magad. * A jó tanács nem használ, de nem is árt, valahogy kifogyott a lány a szavakból és jobb nem jutott az eszébe. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 7:09 pm

* Eva kijelentésén, miszerint ő lenne az aki alig bír lábra állni, még jobban kihúzta magát a fiú, akármennyire fáj is neki, ezt úgysem fogja elmondani a lánynak, meg, hogy mit érez. A lovagiasság szó hallatán inkább csak a plafont nézte. Eva határozott válaszát, hogy "nincs mit" és, hogy ő nekromanta, valamiért nem tudta komolyan venni.*
- Az oké, hogy nekromanta vagy, de ember vagy.Sérülsz. * Nyelt egy nagyot.* - Nem tudod milyen érzés volt! * A mondat vége elhalkult, ahogy pedig a lány leült mellé, mélyet sóhajtott.Jobb ötletnek találta volna, mintha sétálnak valamerre, mintha itt ül mellette a szobában, és elfojt egy csomó mindent. Még bűvészkedett egy picit a bottal, hadonászott vele, pörgette amikor a lány kivette a kezéből.Illetve próbálta kivenni a kezéből, de nem tudta, mert a fiú erősen fogta, és ha Eva is erősen fogta akkor odahúzta magához a lányt. Exan csak játszani akart, viszont olyan helyzetet alakított belőle, ami valószínűleg, csak neki kínos, a jól ismert zsibbadás ismét kezd a felfelé kúszni a lábától egészen a szájáig.Pár másodpercig csak élvezi a kialakult helyzetet, majd hirtelen elengedi a botot és hátradől, mintha semmi nem történt volna, gyorsan válaszol is a lány egyik kijelentésére.* - Milyen állapotban? * Kérdi tettetett kíváncsisággal, mintha nem tudná miről beszélnek.* - Vagy nem nekem szóltál? Hmm ebben a szobában nincs egy sérült sem. * Körbenéz az üres szobában, mintha keresne valakit.De aztán a szórakozottság eltűnik és ismét komolyra vált a fiú.* - Hát, nem tudom, igazából az az érdekes, hogy vagyok egy állapotban, már ha érted a célzást. * Evangeline aztán felajánlotta, hogy ha a fiú szeretné akkor minden nap meglátogatja,kedve támadt volna hazudni, hogy még sokáig fog betegeskedni, de ő nem az a fajta aki tétlenül ül és nyalogatja a sebeit.Sőt kifejezetten zavarta, hogy ilyen állapotban van, "hát így nem lehet harcolni". Lassan felállt és az ablakhoz sétált, kinézett rajta, közben válaszolt.* - Tudod, azt hiszem akkor nem gyógyulnék meg olyan hamar. * Fordul hátra, és olyan tekintettel néz, hogy abból egyértelműen leolvasható, hogy mire gondolt pontosabban a fiú, és nem fizikai értelemben.De hirtelen témát vált.* - De öö a csuklómon mondjuk ha kicserélnéd a kötést, annak örülnék..A nő aki rátette nagyon nemértett hozzá. * Nézegette az átázott kötést, de aztán leeresztette maga mellé a kezét és visszasétált a lány mellé.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 6:49 pm

*Tetszett neki, hogy a fiú bármilyen rossz passzban is van a jelen pillanatban mégis képes mosolyogni. Ez Evangeline arcára is mosolyt csalt, nem úgy mint a tea amibe túl korán akart belekortyolni, így ajkait kicsit megégette. Könnyen észre lehetett venni ezt arckifejezésén és a halk nemtetszést jelző hangon amit hallatott az esemény után. Nem csak kizárólag azért van zavarban, mert a Jeniliai vagy az erkélyen történtek felelevenednek elméjében. Hanem mert kettesben van egy fiúval, a fiú szobájában akit pár perccel ezelőtt még „lerohant” Leteszi a csészét az asztalra, majd ha hűlt akkor ismét megpróbálkozik vele, addig is a fiúra és mondandójára figyel. Meglepte, hogy egyáltalán észrevette a mozdulatot, így zavarba jött a köszönettől. Azonban mikor elhangzott az a szó, hogy: „Pont” Kicsit értetlenkedve nézett, de hamar rá kellett jönnie miért is hangzott el így ez a szó. Eleinte szélesen mosolygott a dorgáláson, aztán csupán egy halovány mosoly járta táncát ajkain. Aggodalom csillant Eva szemében mikor a fiú felállt, hiszen látta milyen nehézkesen ment. Közelebb lép hozzá a fiú és érzi ahogy melegség önti el az arcát, egyre inkább zavarba jön az atyai szidalmak hallatán. * -Akkor az én lennék az aki alig tud lábra állni. Legalább gyakorolnád a lovagiasságot. * Próbált elviccelni a végét, de talán Exan nem fogja annyira mókásnak tartani ezt a dolgot. Miközben a kék a zöldet fürkészte és a tekintetek egybeforrtak Eva elméjében megjelent az a bizonyos Jeniliai csók. Ahogy a tünde visszaindul az ágyhoz Evangeline is vele együtt sétál oda. Azonban még mindig nem ül le. * -Szóval, először is: Nincs mit. Másodszor meg: Én is nekromata vagyok. * Talán picit gyenge érvelésnek számít, azonban nem elhanyagolható tény. Exan megérzései nagyon is helytállóak, hisz a lány egyből oldalra billenti a fejét enyhén és kérdőn tekint a Vitéz úrra. A magyarázatra viszont már biccent. * -Nem, inkább maradjuk, jobb neked ha pihensz. * Válaszolt és azzal leült a fiú mellé az ágyra. Azonban a bot története hallatán Evangeline volt az aki szúrós pillantással ajándékozta meg a ifjút. * -Jobban tetszene, ha használnád. Nem véletlenül lett neked adva. * Jelentette ki, miközben előre hajolt, hogy kivegye a fiú kezéből a botot. Talán még össze is ér a két kéz, de sok pironkodást ez már nem okozhat. * -Mit mondtak? Meddig leszel ilyen állapotban? * Várt egy cseppet és folytatta. * -Ha gondolod, minden nap benézek hozzád, hogy szórakoztassalak. Persze, ha a szobatársaid épp nincsenek itt. Nem szeretnék zavarni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 6:26 pm

* A még kellemesebb meglepetés kisebb fájdalommal is járt, ajtót nyitva Evangeline a fiú nyakába ugrott, Ex nem nagyon akart kibontakozni az ölelésből, de ereje sem lett volna most jobban magához szorítani a lányt, és az a pár másodperc gyorsan elillant.* - Semmi gond, örülök, hogy eszedbe jutottam. * Válaszolja mosolyogva.* - Hát jól esik, ha az emberért aggódnak a barátai. *Mondat közben csak egy fejbiccentéssel, invitálta beljebb a lányt.Belépve a szobában aztán észrevette, hogy a lány feszeng, nem is nagyon ül le, úgyhogy rövidebbre és lényegre törőbbre fogta a dolgot, elvégre a múltkor világosan kijelentette, hogy ők csak barátok, és ő ezt tiszteletben tartja, majd ha látja annak a jelét, hogy léphet, hát fog.Mosolyogva fordul a szőke felé.* - Nos, láttam még, hogy elém álltál, ezt akartam megköszönni, elvégre a saját testi épségedet kockáztattad.Pont.Ez volt a köszönetrész.. A második: Mi a jó fenét gondoltál? Meg is halhattál volna! *A teát mérgesen leteszi az asztalra és feláll az ágytól, hogy közelebb sétáljon az ácsorgó lányhoz.* - Még szerencse, hogy későn álltál elém, mi lett volna ha téged talál el? * Magyarázás közben a smaragd tekintetet fürkészi.*
- Engem is megrémített volna ha láttam volna, hogy.... hogy téged talál el az átok, tudod? * Kissé atyáskodóan hangozhat a beszélgetés, de egy pillanatra el is vonja a fiú figyelmét az oldalába szúró fájdalom.Kívülről csak egy grimaszt vág a srác, viszont muszáj leülnie, odabicegett az ágyhoz.* - Örülök, hogy aggódtál értem és hát, a család és barátok igazán fontosak. * Válaszolta szemforgatva, haragudott a lányra, hogy elé akart ugrani.A lány utolsó kijelentésén aztán elkapta a nevetés, ami átment újbóli köhögőrohamba.* - Na igen, de a lényeg, hogy itt vagyok. *Mondta mosolyogva.* - Vibrálsz! * Talán elsőre érdekesnek hangozhat ez a kijelentése a fiúnak, és bizonyára a lány majd kérdően néz rá, ezért meg is magyarázza.* - Úgy értem, feszengsz látom, akarsz sétálni? Képzeld, kaptam egy egész csinos sétabotot a gyengélkedőn. * Humorizál, majd lehajol az ágy alá és kiveszi onnan a botot és megpörgeti a kezében.* - Tetszik?Ezzel kéne járnom elvileg, gyakorlatilag persze itt van az ágy alatt és itt is marad.*Mondja viccelődve, talán ezzel oldja majd a feszültséget.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 6:04 pm

*Tenyere izzadni kezdett, ritkán aggódik mások testi épsége miatt, még a sajátja sem szokta különösebben érdekelni. Egyáltalán nem szokott törődni mások hogylétével, képes volt elfogadni a halált. Várta, hogy kiszóljon odabentről valaki vagy végre kinyissák az ajtót. Szíve szerint topogott volna, de az illetlenség lett volna. Ahogy az ajtó lassan kezdett kinyílni és a Vitéz úr arcvonásait fedezte fel a túloldalon egyenest szerencsétlen fiú nyakába vetette magát. Kezeivel átölelte és a fiú jobb oldalához szorította inkább magát, mintsem a mellkasához. Igaz ez nem volt tudatos cselekedet, de ez kevésbé okoz fájdalmat a tündefiúnak. Mikor észbe kapott mit is csinált hátrébb lépett a fiútól, lángragyúlt arccal. * -Bocsánat, elragadtattam magam… Nem szoktam ilyesmit csinálni… Csak aggódtam. * Zavartan picit motyogva, de érthetően beszélt. Még mindig nem tudott rá másként tekinteni, mint barátra, de az bizonyos, hogy a fiú testi épsége fontos a lány számára. Ezért aztán van oka elkerekedni azoknak a szép kék szemeknek, s nem csupán azért mert a vélakisasszony házhoz jött. Eva önmagát szidva el akart tűnni, ám az ifjú beinvitálta, sőt állítása szerint még beszélgetni is akart vele így aztán belépett a szobába. A szanaszét hagyott holmikra ügyet se vetve sétált beljebb, a terem közepén állva fordult csak vissza Exan felé. Felajánlotta, hogy készít neki teát, de a lány látta, hogy nehézkesen megy a tünde. Elszégyellte magát az iménti érzelemkitörésért. * -Gyümölcsteát, ha van akkor epret, de bármi más megteszi. * Gondolkodva lépdelt az ablak melletti ágyhoz, s kitekintett a külvilágba. ~Miért vagyok itt? Mert szerettem volna tudni hogy van. Most már tudom, akkor miért nem megyek? Mert beinvitált és nem akarod megsérteni. Elmehettem volna. Beszélni is akar velem~ Belső kis cseverészését a tea koccanása zavarja meg, mikor is a fiú az asztalra helyezi az Evának szánt csészét. * -Köszönöm szépen. * Nem foglalt helyet, felvette a csészét mindkét kezével átfogva, hogy apró fújásokkal hűteni tudja. *-Szerettem volna tudni, hogy vagy. Nagyon megrémítettél mikor láttam, hogy… *Elhalgatott, nem igazán tudta befejezni a mondatot. * -Tudod, még magamért se szoktam aggódni, csak olyanokért akik fontosak nekem. Családtag, barátok. * Próbálta megmagyarázni kicsit önmagának is, nem csak ittlétét, hanem az ajtóban történt jelenetet. * -Ahogy elnézem, elég rosszul festesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 5:49 pm

* Az olvasást nem tudta elkezdeni, mert félbeszakította egy bizonytalan és halk kopogtatás, Exan becsukta a könyvet, nehézkesen felállt az ágyról, gyorsan magára kapott egy fekete pólót. Lassú léptekkel haladt az ajtó felé.* ~ Na melyik birka jött vissza.?~ * Gondolja magában, mert szobatársai éppen az előbb léptek le bulizni a jeniliába, Exan is ment volna, de ilyen állapotban most sem kedve sem ereje nem lett volna a fiúnak. Kinyitva az ajtót aztán, kellemes mégis nem várt meglepetés fogadta az ajtóban.* -Evangeline! * Suttogta tágra nyílt kék szemekkel, erre számított legkevésbé, hogy a lány majd egyszer bekopogtat hozzá.* - Gyere be úgyis beszélni akartam veled. * Mondja a lánynak mosolyogva és jobban kinyitja előtte az ajtót. Szegény lánynak át kell majd lépkednie egy két elhullajtott zoknin, egy pár alsógatyán, mire elérkeztek Exan szobájáig. A változatosság kedvéért a szobában viszont minden a legnagyobb tisztasággal csillogott és a rend kedvéért még elől volt egy porszívó is, na nem mintha Exan most éppen azt művelte volna, egyszerűen csak a tisztítószereknek, meg az ilyesmi dolgoknak a tárolója Exan szobája.* -Gyere, hozok inni, addig foglalj helyet, érezd magad otthon. * Mondta a fiú, és sietősen elrohant a konyhába csinálni valamilyen teát. A konyhából még kiáltott a lánynak.* - Milyen teát kérsz? * Miután aztán elkészült, bevitte a szobába, a szoba tágas volt és fényes. Az ágy egy hatalmas ablak mellett helyezkedett el, egy kisebb szekrény és egy íróasztal pedig a másik oldalon.A tálcát letette az asztalra, az egyik csészét átnyújtotta a lánynak majd leült az ágyra, egyelőre még nem szólt semmit, csak nézte Evát, még mindig alig hitt a szemének, hogy ő most bent van.Elfojtott egy kisebb köhögést, minek következtében megint érezte a vér ízét a szájában.* - Nahát nem számítottam ilyen kellemes meglepetésre. * Törte meg a csendet.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Csíkos Boa Háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 5:29 pm

*Idegesen szedte a lépcsőfokokat, egészen a második emeletig, eredetileg ajándéknak szánta a Nellondban vásárolt süteményeket. Töprengve nézte a folyosót, hátha történik valami amivel aztán egy csapásra megoldódna dilemmája. Öt percnyi ácsorgás után úgy döntött, mégiscsak felmegy a szobájába és hanyagolja az ajándékozást. ~Talán még nincs is olyan állapotban, vagy ott sincs… Mit is gondolok...~ Szobájában aztán letette a becsomagolt cukrászsüteményt, de a gondolat nem hagyta nyugodni, miszerint talán ott találja a fiút. Annak érdekében, hogy lekösse gondolatait elkezdte pakolni a ruháit, ami átöltözések sorozatába csapott át. Legvégül mérgesen tett mindent a helyére abban a ruhában amiben éppen volt. Így egy majdnem térdig érő farmernadrág és egy sötétszürke felső maradt rajta. Utóbbiból a laza esésének és a szabásának köszönhetően kilátszottak a vélakisasszony vállai s hátának egy része is. Cseppet fázott ebben a ruházatban, de már az sem érdekelte, végérvényesen rászánta magát, hogy megpróbálja. Más nem valamely szobatársa közli Evával, hogy nincs ott a fiú, hiába jött, vagy be akarja csalni ebben a ruhában. ~Még egyszer nem fogok átöltözni!~ Jelentette ki önmagának végmérve kinézetét a tükörben. Határozott mozdulattal nyitotta ki szobájának ajtaját és lendületes léptekkel haladt lefelé a második emeletre. Szőke tincsei szabadon szálltak után egy-egy nagyobb irányváltoztatásnál. Azonban a nagy önbizalom, a fiúk szobáinak közepe táján elillant és már csak lassú léptekkel haladt előre, megkeresve Frostburn szobájának ajtaját. Bizonytalanul nézett szembe az ajtóval, hogy aztán fehér kacsójával finoman kopogtasson rajta háromszor. *

Ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 5:18 pm

* Az, hogy életben maradt, olyan dolog ami teljesen új világszemlélettel ajándékozta meg a fiút, alapos jellemfejlődésen megy most keresztül. Sokkal jobban értékeli a kötött barátságait.A halálkapu varázsige ugyan meggyógyította, de sebei még megmaradtak, vagyis az ereinél mély vágás húzódott csuklóján, az avada kedavra átok pedig pontosan a mellkasán érte, egy örökre megmaradt sebhellyel emlékeztetve a fiút, hogy túlélt egy halálos csapást. A folt szabálytalan alakú égési sérülésre hasonlít, ami egészen közel van a szívéhez.Nem meglepő, hogy a történtek után a fiúnak még sokáig minden porcikája fáj, a gyengélkedőn még rá is akartak sózni egy sétabotot, mivel nehézkesen jár a fiú, el is vette az ápolónő nyaggatására, viszont hazaérve csak bevágta az ágy alá és többet nem nyúlt érte.A mellkasán éppen most cserélte le a hosszú kötést. Ahogy a tükörben nézte magát megérintette azt a pontot ahová a halálos átok csapódott iszonyat gyorsasággal. Arcán sebhelyek, a szája felszakadt.* ~ De még élek.~ *A levegővétel is fájt, ugyan ennek kívülről semmi jelét nem lehet észrevenni a fiún. Néha rátör még a véres köhögőroham. Visszaemlékszik milyen érzés volt megtapasztalni a halált ilyen közelről. Nem fájt, egyszerűen csak..* ~ hideg volt és sötét ~ * Emlékszik vissza miközben támaszkodik a tükör előtt, a fájdalom ismét mellkasába hatol és nyögve a földre rogy, feltápászkodva aztán bemászik az ágyába és elkezd olvasgatni, az egyetlen olyan dolog ami most eszébe jutott, hogy jó lenne figyelemelterelésnek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csíkos Boa Háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csíkos Boa Háló   Csíkos Boa Háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csíkos Boa Háló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: