Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Szürke farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Szürke farkas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Szürke farkas háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Szürke farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Szürke farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Szürke farkas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Szürke farkas háló I_vote_lcapSzürke farkas háló I_voting_barSzürke farkas háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Szürke farkas háló

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 8:01 pm

*Akkor mégsem sikerült leégetni magát. A daimonja ki is nyírta volt érte Giselle-t. Hát nem valami beszédesek, de most kivételesen nem baj. Fárasztó nap a mai, és még nincs vége... Legalábbis neki, mert egész éjszaka talpon lesz.* -Igen a második. Az elsőn a betegszoba meg a tanárok vendégszobái vannak. A második a fiúké, a harmadik a lányoké.*Kicsit élőholt üzemmódba van így inkább az ordas ragadja magához a szót.* -Nézzétek el neki. A sok papír munka teljesen leszippolyozza azért ilyen hülye este felé. Kösz szépen. Süket azért még nem vagyok. Egyébként tényleg jó neve van a szobának. Már csak azért is... Szerintem senkit nem érdekel most a monológod.* Kezdenek vitázni miközben Ylinore próbálja visszafojtani az ásítást. Mikor Kamen lelép azért elköszönnek tőle is. * -Ideiglenesen, igen. De majd jönnek mások szóval osztozni kezd. Egyébként nem gond menni akartam. A fene enné meg a járőrözést. További szép estét, és tíz után ne fussunk össze. Ha bármi van a szakod vezetőségétől, a barátaidtól, ismerőseidtől, vagy akár tőlem is kérdezhetsz. *Megint elnyom egy ásítást, majd a daimon szépen kilökdösi az ajtón így a fél-tünde leányzó kissé kómás állapotban kezd járőrözni. Első dolga megkeresni a szaktársat, hogy tájékoztassa a dologról, aztán járőrözés, ha nem sumákolja el a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 7:50 pm

- Helló *üdvözli a lányt. A kérdésre biccent, és fél füllel hallgatja a lány mondandóját. Az Kamenhez is intéz egy kérdést, aki csak bizonytalanul megvonja a vállát, és egyelőre marad. A kijárási tilalomra is bólint, Kamen többek között erre is kitért út közben. Elvégre elég hosszú volt az...* - Tehát második emelet, Szürke farkas. Jó neve van *mosolyodik el. Aztán engedelmesen követi a fél-tündét az emeletre. Ott Kamen leválik róluk, és elvonul a Nílusi krokodilba egy elmotyogott köszönés után. Patric jelentősen élénkebben követi a prefektust a szobába. Odabent könnyedén a jobb oldali rész irányába kormányozza a ládát, és leteszi, a gitárt pedig a falnak dönti.* - Tehát enyém az egész kéró? Király *vigyorodik el. Gyorsan körbepillant, majd a lányra nézve elmosolyodik.* - Szerintem jobban tennéd, ha elfoglalnád a saját szobádat *javasolja, majd udvariasan kitessékeli a másikat az ajtón, és miközben nekiáll az első saroktól az utolsóig feltérképezni a szobát, és közben fennhangon a Whispers in the dark-ot énekelgeti. Na igen. Hangulata az van...*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 12:33 pm

*Jól van, később már neki is leesik a dolog, de akkor hirtelen nem tudott mire gondolni* - Nos... *kezd bele, bár a gondolattól neki is enyhe pír szökik az arcára, most kell rendesen összeszedni a gondolatait, hogy válaszolhasson* - Ha a szüleim ezt gondolnák, akkor csak nyugodtan, de nem hiszem, hogy bármi probléma lenne ebből *mosolyodik el aztán pár percig csendben maradva figyeli a fiút. Na igen, már ő is elgondolkozott ezen amikor felvetette, hogy elmehetnének együtt hajókázni, de bízik abban, hogy a szülei nem fognak majd balhézni és minden rendben fog menni. De addig még úgyis rengeteg idő van, majd szépen levélben előre letisztázza a dolgokat és akkor nem lesz baj. Aztán tovább hallgatja a fiút és nem igazán tetszik neki, hogy Noel azért szomorú, mert a mestere egy tuskó és nem tudja kimutatni amit érez, ezzel fájdalmat okozva a fiúnak. De most nincs ideje ezen morfondírozni, ugyanis jön az újabb kérdés ami nagyon feldobja a lány hangulatát, hiszen újra találkozhatnak majd és ettől aztán tényleg elszáll a pillanatnyi rosszkedve* - Az nagyon jó lenne *nem, most visszafogja magát, nem akar túl lelkesnek tűnni* - Rendben, biztosan megtalálom *mosolyodik el aztán érdeklődve figyeli, ahogy a fiú lerakja Prince-t az ágyra és közelebb húzódik hozzá. Pár másodpercig zavartan pislog maga elé, miközben érzi, hogy a pír szépen lassan elönti egész arcát. Na igen, nem szokott hozzá az ilyen dolgokhoz és tudni kell, hogy Noelhez amúgy is jobban kötődik, mint eddig bárki máshoz. Gyorsabban kezd el kalapálni a szíve, főleg amikor a fiú megpuszilja. Erre aztán tényleg nem számított volna, de azért jól esik neki a dolog, még akkor is ha esetleg csak baráti jóéjtpuszinak minősül az egész* - Igen... azt hiszem... igazad lehet *tördeli szépen a mondatot, de el lehet nézni neki, zavarban van.* - Nem, a kérdéseket most inkább kihagynám *áll fel, hogy megigazítsa a szoknyáját. Közben Prince természetesen felébred a helyváltoztatástól, de hát nem tud mit tenni, így most onnan figyeli az eseményeket, ahová a fiú letette* - Ugyan, igazad van, tényleg késő van és még vissza is kell érnem a hálóba *mondja, egyáltalán nem érzi kidobásnak, jogos a dolog. Prince a kérdésre csak vakkant egyet, ezt igennek lehet venni* - Rendben, de te is vigyázz! Köszi a beszélgetést, meg mindent. Jó éjszakát! *kapja ölbe a kutyust és szépen kisétál az ajtón, maga mögött becsukva azt. Nagyot sóhajt és boldog mosollyal tér vissza saját hálójába. Izgalmas egy nap volt, az már egyszer biztos*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 12:14 pm

*Mikor a lány értetlenül néz, hogy nem tudja, mire is gondol, a fiú vörössége egy szinttel lejebb csúszik, majd halkan sóhajtva elvigyorodik, zavarát leplezve, és gyorsan kimondja azt, maire is gondolt.*
- Úgy értettem, hogy mi van, hogyha nem csak barátnak hisznek. Ahhoz mit szólnának a szüleid? *Kérdezi, lazán, legalább is próbál lazán beszélni, nem teljesen elvörösödve, és dadogva, de hát ki tudja, hogy mennyire is jár sikerrel. A dadogást minden bizonnyal kikerülte, a vörösödést meg hát… Azt nehéz kikerülni, bár a fiúk nagyobb része nehezebben vörösödik el. Mikor a lány a mesteréről, vagy olyasmijéről beszél, hogy biztosan szerette, cska nem tudta kimutatni, kissé megcsóválja a fejét.*
- Hát nem is tudom… Nem ismertem meg igazán. *Mondja egyszerűen, bár kicsit bánatosan, majd ugye jön az hogy már elmúlt kilenc is. A fiú szeme kissé kitágul a meglepődéstől, tényleg nagyon sokáig beszélgettek, elment az idő. *
- Igen, nagyon gyorsan elment az idő, és nagyon örülök, hogy benéztél. Mi lenne, hogyha valamikor összefutnánk az Amfiteátrumban? Szép hely… Tudod, itt a földszinten lehet kimenni oda. *Mondj aa fiú, mosolyogva, aztán odacsüccsen a lány mellé, kicsit közelebb húzódva, miközben persze Prince-t óvatosan lerakta az ágyra, nem vele csúszott arébb, hanem nélküle. Noel lassan közelebb hajol a lányhoz, majd egy óvatos puszit nyom… az arcára. Nem, nem csókolná meg a lányt, nem egy kezdeményező fajta, csak egy jóéjtpuszi még belefér.*
- Késő van, menned kellene aludni. Meg persze a szobatársaim lassan biztosan ide érnek. Hogyha nem szeretnél kelemetlen kérdéseket… Vagy szeretnél? *Kérdez vissza, egy mosollyal, miközben Prince-re sandít, figyelve, hogy a kutyus felébredt e attól, hogy lerakta az öléből.* - Sajnálom, hogy kiraklak, igazán nem akarom, hogy kidobásnak érezd ezt, csak tényleg későre jár! Majd összefutunk az Amfiteátrumban! Vigyázz magadra Medie, majd Prince is vigyáz rád a kedvemért. Ugye Prince? *Kérdez, most a kutya felé fordulva, majd megvárja, míga páros lelécel és lassan nyugovóra is tér, nem csinál sok midnent. *
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 7:29 pm

// Fagyika //
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 7:04 pm

*Na most ő az aki érdeklődve pislog a fiúra. Nem, egyáltalán nem érti, hogy mire gondol* - Nem, hogy őszinte legyek, nem tudom *csóválja meg a fejét. Lehet, hogy az időpont teszi, vagy egyszerűen nincs annyi ereje, hogy megerőltesse az agyát, de tényleg nem érti* - A szüleim kedvesek, biztosan meg fognak kedvelni *mondja, közben pedig a fiú elvörösödik. Na igen, lehet, hogy most már mégis tudja, hogy mire gondol. Remek, hogy ez előbb miért nem jutott eszébe, most már mindegy* - Vannak olyan emberek, akik nem tudják kimutatni a szeretetüket, de mégis szeretik az embert *na igen, ez aztán az értelmes mondat, bár már megszokhattuk, hogy Medie gyakran értelmetlenül fogalmaz. Igen, talán adhat neki egy kis erőt és segíteni is fogja a fiút, persze csak akkor, ha ő is szeretné, Medie senkire sem akarja ráerőltetni magát. Aztán jön a kérdés* - 9 múlt pér perccel *mondja, mintha ez olyan természetes lenne* - Jesszus, mennyi ideig feltartottalak, nem is vettem észre, hogy így repül az idő *tér észhez a lányka és rendese ülőhelyzetbe tornázza magát* - Mi aztán jól elbeszélgettük az időt *mosolyog a fiúra, lehet, hogy ideje lenne távozni, hogy Noel pihenhessen? Még megvárja a fiú reakcióját, aztán meglátjuk mi lesz, addig türelmesen várakozik. Prince közben már elég régóta egyenletesen szuszog Noel ölében, úgy tűnik elaludt*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 6:52 pm

*Mikor a lány megemlíti a féltés részt, aztán a kivetni valót, Noel pislogva néz a lányra, kissé nyelve egyet.* - De... Mit fognak rólam gondolni? Mármint... Tudod, hogy értem. Vagy nem tudod? *Kérdezi a fiú, zavartan, egy kicsit elvörösdve, ez a pír csak elárulja a lánynak, hogy mire is gondol. Aztán ugye előadja, az álmait, hogy mivé is akar válni, és a lány is elhallgat. A fiú lassan, de biztosan lenyugtatja magát, és az érzéseit, majd többynire elkezd semleges hangon, nyugodtan beszélni.* - Lehet, hogy érzelmileg is kötődik hozzám, de sosem mutatta ki. Soha nem volt egy ölelés se, egy kedves szó se. Csak azt akarja, hogy erős legyek, és megérteni, hogy hogyan verhettem vissza az ő tapasztalt varázslatát. * Mondj egész lassan aztán néhány hálás pillantást ejt a lányra nézve. Ő bízik benne... Bár csak a bizalma erőt adna, legalább egy keveset, hogy ne ilyen kritikán alulian teljesítsen. Miközben a fiú elgondolkozik, lassan lepillant az ölében lévő kutyusra, és végigsimít rajta.* - Medison... Hány óra van? Mióta vagytok itt? *Kérdezi hirtelen, összevont szemöldökkel, ma teljesen elvesztette az időérzékét, hiszen későn kelt, most meg igazából fogalma sincs, hogy hány óra lehet. A szobában sehol sincs óra, ő se tart magánál soha, csak stoppert, azzal meg nem sokat ér. Ha csak nem nyomná be minden nap éjfélkor. De az vicces lenne...*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 5:29 pm

*Na igen, egy újabb érdekes arckifejezés, de ez most értetlenséget sugároz. Hát igen, azt hogy aranyos, Medie is észreveszi és el is mosolyodik rajta. Noel mindig tud meglepetéseket okozni neki ezekkel az aranyos arckifejezésekkel és egyebekkel* - Igen, persze *bólogat* - Nem, dehogy lenne belőle baj, a szüleim örülnének. Mindig nagyon féltettek, de nem hinném, hogy találnának benned bármi kivetnivalót *mondja, aztán tovább hallgatja a fiút, őt is feldobja a lelkesedés, igazából ő az első akit elhív hajókázni, más eddig nem érdemelte ki ezt a dolgot. És igaz, hogy még csak pár napja ismerik egymást, de Medie egészen máshogy viselkedik Noel jelenlétében, mint eddig. Sokkal felszabadultabb, boldogabb és mosolygósabb, szóval ennyivel tartozik neki* - Ennek igazán örülök *bólint egyet* - Csak nem lehetnek olyan rosszak és még amúgy is van egy év, és addig megismerjük őket, meg különben is nyár lesz *sorolja az indokokat, amiért el kell engedniük őket, de azért nem tervez előre, azt nem. A végén még balul sülnek el a dolgok és azt nem szeretné. Egyenlőre megelégszik azzal, hogy boldognak látja a fiút, ez bőven elég. És azt sem bánna, ha ugrálna, de az biztosan sértené a büszkeségét a fiúnak, így ez most elmarad. A boldogság után azonban jön pár perc szomorú hangvételű dolog* - Értem, hát akkor ez mégsem lehetett túl jó *na igen, nem igazán tud mit mondani, együtt érez a fiúval, de hogy mutassa ezt ki?* - Szóval Auror *próbálja megérteni a dolgokat, amik így első hallásra nagyon kuszák neki. Azt kiveszi a mondanivalóból, hogy ez az ember megölte a szülei gyilkosát, aztán magához vette, végül mégis eltaszította* ~Jaj, szegény, nem lehetett könnyű élete~ *sóhajt egyet ő is aztán hallgatja tovább Noelt* - Biztosan bele fogsz jönni a varázslásba is, hiszen azért vagyunk itt, hogy megtanuljuk. Nem születik senki sem profinak, gyakorlás kérdése az egész *próbál komoly lenni, hiszen ilyen témában nem illik viccelődni* - Nagyon rendes tőled, hogy megpróbálod megvédeni őket. Biztos vagyok abban, hogy sikerülni fog és eléred a célod, én hiszek benned *mondja együttérzőn aztán elhallgat egy időre, talán jobb, ha most csendben marad pár percig*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 5:14 pm

* A fiú arca értetlenséget tükröz, amikor a lány elhívja magához hajókázni, de hirtelen akkora boldogság fogja el, hogy már nem tud szomorkodni. Még sosem járt hajón, még sosem járt sehol, és természetesen szíves örömest menne a lánnyal bárhová, a világ végére is. Na jó, ilyen felelőtlenséget talán azért nem mondd ki, de gondolja. Megrökönyödve néz a lányra, de csillogó, nagy szemekkel, kitágult pupillával. Hogyha lehet ilyet egy ilyen magas, sportos srácra mondani... Irtó aranyos.* - Tényleg? Megtennéd? Biztosan nem zavarnék? Nem lenne belőle baj? *Kérdezi, mint egy aggódó kisgyermek, aki nem hiszi el, hogy az édesanyja beviszi a munkahelyére. Na jó, érdekes kis hasonlat volt, de tényleg vaalhogy így.* - Nagyon... Nagyon szívesen veled tartanék, és minden bizonnyal elengednének minket. Ha jól tudom annyi ilyenkor a dolog hogy beszélni kell a szakvezetővel... Én még alig ismerem az enyém, te meg alig ismered a tiéd, szóval.. na amjd jövőre úgy is meglátjuk. jaj... Annyira feldobtál! *Mondja a fiú, és kihúzza magát az ágyon, legszívesebben ugrálna, no de ott van a kutya, és ott van Medie is. Hogy venné az ki magát? Annyira nem lehet gyerekes... Nem, nagyon égő lenne.* - Nem tudom... nem hiszem, hogy szeretne. Csak azért vitt magával, mert azt hitte, hogy különleges vagyok, hogy erős mágus lehetek. Hát, nem így van. tudod, ő egy különleges Auror, akinek az a dolga, hogy azokat az elszökött öhm... Dolgokat fogja be, amik a muglikra támadhatnak, amik veszélyeztetik a titkunkat, és mugli életeket. Ő volt az, aki megölte a szüleim gyilkosát, és megpróbálta kitörölni az emlékezetem, de... Nem tudom hogyan, visszavertem a varázslatot, úgy, hgy még nem is ismertem ezta világot. Ezért hitte azt, hogy különleges vagyok. De nagyon, nagyon rossz a teljesítményem a varázslatokból, nem tudom, hogy mi van velem, összejönnek a varázslatok, tehát, mágus vagyok, de átlagon aluli... Nagyon aluli. Nem igazán lehet rám büszke, de jónak kell lennem, hogy olyan lehesek, mint ő. Jónak kell lennem, hogy senki más ne veszthesse el a szüleit a mágusvilág miatt, a miatt, amire mi felelünk. *Mondja a lány, torka cseppet elszorul, és a hangja is elcsuklik, aztán nagyot sóhajt, de a sóhaj is cseppet akadozik.* - Ennyi... Ennyi az egész életem.
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 4:55 pm

*A fiú arcát látva Medie elmosolyodik* - Azért nem volt olyan rossz íze annak a valaminek *mosolyog rá, bár lehet ezzel nem hozza meg a kedvét, de az sem biztos, hogy szüksége lenne a fiúnak arra a löttyre. Lehet, hogy nagyon is bírja a tengert, csak még nem próbálta, így nem tudja. A riadt pillantást először nem érti, de aztán rájön, hogy miért is van mindez* - Ha gondolod, egyszer majd eljöhetnél velem hajókázni. Ha ebben az évben már nem is, jövőre szüleim biztosan hajókáznak majd erre és biztos vagyok abban, hogy szívesen látnának a hajón. Persze, olyan sok dolgot nem láthatunk, mint én eddig, de azért nagy élmény egy rövid út is *mosolyog kedvesen a fiúra, nem akar semmit sem ráerőltetni, de nagyon szeretné, ha Noelnek is lennének szép élményei, amikre bármikor visszaemlékezhet* - Persze tényleg csak akkor, ha szeretnéd és az iskola is engedi. Gondolom azért nyáron haza lehet menni, vagy ilyesmi *még nem nagyon ismeri a rendszert, de idővel majd ez is megváltozik. Aztán a fiú belekezd a mesébe, ami igaz, hogy nem tart sokáig, de legalább nem csak ő beszél és ennek már nagyon örül* - Azért biztosan érdekes volt annál a mágusnál lakni, hiszen egészen más közeg, mint ami otthon volt, és... *hát igen, nem is tudja, hogy mit mondjon tovább, itt most elakadt* - A lényeg, hogy nem hiszem, hogy unalmas életed lett volna *sóhajt egyet, ez most elég érdekesen jött ki, de mindegy* - Azért gondolom szeretett téged, különben nem fogadott volna be, vagy esetleg tévedek? *kérdezi aztán a fiú jó házigazdaként megengedi neki, hogy elfeküdjön* - nagyon kedves vagy, de így is kényelmes *mosolyog a fiúra, nem akar ő nagyon fetrengeni más ágyában, mégis hogyan nézne az már ki? Jó ez így, nagyon megfelel ez a pozíció is neki* - Elhiszem, de ha tényleg nincs mit, akkor nehéz lenne. Nos igen, igazán nekem sem szokásom ennyit beszélni másokkal, de te más vagy *mosolyog még mindig, valahogy a fiú mellett mást nem is igazán tud, csak mosolyogni. Most egy időre ő is elhallgat, csak nézi Noelt meg néha Princet, de vele most nem nagyon kell foglalkoznia, nagyon jól el van a fiú ölében*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 4:42 pm

*A fiú hallgatja a lány szavait, mikor a löttyöt emlegeti, kissé elfontorodik. A fiú enyhén szagérzékeny, mármint, van néhány szag, amire azonnal hányingert tud kapni, és persze a beazonosítatlan folyadékok sincsenek a kedvenceinek listáján. Kicsit irigykedve hallgatja a sok ismeretséget, hogy felfedezte a fél világot, miközben ő csak Londonban volt, aztán nem is tudja, hogy hol, aztán ide ekrült. Ennyi volt az egész élete. Három helyen járt, és gyászosabbnál gyászosabb az egyetlen története az életének. Mikor a lánynak eszébe jut, hogy ő már túl sokat mesélt, és hogy már Noelnek kéne, akkor a fiú védekezőn pillant a szemébe, kicsit riadtan.*
- Én... Irigyellek. Nekem egyáltalán nem volt izgalmas életem, egyetlen izgalmam a... Szüleim halála. De semmi más, semmi nem történt velem, amit történetként elmesélhetnék. Egy mágusnál laktam, azt se tudom, hogy hol, talán két-három évig, de ott se történt sok minden... Igazából, megpróbált mágiára tanítani, de azt hiszem, hogy besokkalt és gyorsan átpasszolt ide, hogy szenvedjen az iskola velem. Legalább is, azt hiszem, hogy emiatt. *Mondja a fiú, megvonva a vállát, miközben felpislog a lányra, aki kicsit hátradőlt. * - Hogyha úgy kényelmesebb, nyugodtan feküdj le az ágyra. *Említi meg, amikor látja, ahogy támaszkodik a lány. Kicsit arrébb húzódik, ölében a dögével, hogy a lány, ha akar, kényelmesen el tudjon heverni. Persze nem muszáj ám, ő csak próbál valahogy házigazdáskodni, nem mintha jó házigazda lenne. Főleg kutyuval az ölében.* - Szívesen mesélnék, tényleg, hogyha lenne mit. Szeretek beszélgetni, bár másokkal sosem szoktam ennyit, mint veled. *Folytatja, ezzel a pár szóval, kicsit elhúzva a száját, valóban, olyan más az életük. A lányé izgalommal van teli, Noelében a halál az egyetlen izgalom. Na meg persze a jövője, az áhított jövője lesz az.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 3:53 pm

*Hallgatja szépen sorban a válaszokat* - Soha nem késő elkezdeni *ő is gyakran mondogatta magának ezt, amikor úgy döntött iskolába fog járni és felhagy a családi hagyománnyal és utazással.* - A tengeri betegség meg hamar kiderül és le is küzdhető, remek ellenszerek vannak rá. Amikor kisebb voltam én se nagyon bírtam a hajókázást, ami persze nagyon meglepő lehet, főleg, hogy a családom szinte egész életében a vízen élt. Szóval édesanyám mindig valami fura löttyöt itatott velem és ettől sokkal jobb lett *mosolyog biztatón a fiúra, aztán hallja az újabb kérdést, amin már azért halkan halkan el kezd kuncogni, aztán abba is hagyja, nem illik ilyet csinálni* - Nos, Kínában nem jártam, vagy ha mégis, akkor lehet még kicsi voltam, nem nagyon emlékszem *na igen, ő sem tudhat mindent, főleg, hogy az első pár évben azt sem tudta, hogy éppenséggel hol jár* - Igen, találkoztam Indiánokkal is, nagyon barátságosak voltak, szóval nem értem ezeket a legendákat, hogy vérszomjasak, meg folyton gyilkolnak. Ez mind csak mese, talán pont azét, hogy távol tartsák az idegeneket maguktól és békében élhessenek *mondja, az indiánoktól kapott egy kalapot is, melyben van egy toll. Nagyon szép, de nem igazán szokta hordani, inkább csak emlékként őrzi* - Huh, jó sok helyet ismersz *mosolyog továbbra is, eddig sem gondolta, hogy a fiú tudatlan* - Nos, nézzük sorban. Közép-Amerika stimmel, aztán Ausztrália is, ezekre tisztán emlékszem. Hawaii mellett azt hiszem, csak elhajóztunk, nem kötöttünk ki, de Egyiptomban még nem jártam. A Kongó-medence, hát igen, ez megint egy érdekes helyszín. Rengeteg féle állat él a környéken, de sajnos csak pár napot maradtunk, így nem igazán ismertem ki a helyet. Pedig az állatok, mindig mindennél jobban vonzottak, nagyon szeretem őket *mosolyodik el aztán szusszan egyet, most aztán jó sokáig beszélt egyfolytában* - Milyen fura, hogy én mindig ennyit mesélek, te pedig nem. Gondolom neked is voltak érdekes kalandjaid *mosolyog Noelre, és egyáltalán nem kell hátrányban éreznie magát, hiszen míg a lány sok helyen járt, addig a fiú például sportban sokkal több mindent tud, mint a lány* - Nem mesélnél te is valamit? Bármit, minden érdekel. Persze, csak ha szeretnéd, nem szeretnék semmit sem erőltetni *mondja, aztán csendben marad. Kezét háta mögé teszi és kicsit hátradől, már elég kényelmetlen egy helyben üldögélni*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 3:35 pm

*Mikor a lány rákérdez a tengerre szállásra, a fiú egy kissé elgondolkozik.* - De, persze, hogy gondoltam rá, szívesen utaztam volna, de a szüleimnek nem volt rá pénzük sem, és... Hova mentem volna? Nem volt semmiféle célom, hogy vízre szálljak... De igazából, most íyg belegondolva, szívesen szálltam volna fel bármelyik hajóra, hogy lássam a tengert, az óceánt. bár azt sem tudom, hogy tengeri beteg lennék e. *Mondja a fiú, halkan elkuncogva magát, majd tovább hallgatja a lány szavait, ahogy mesél, majd egy igazán bugyuta kérdés jut eszébe, egy tényleg bugyuta, és beszélgetés romboló kérdés.*
- És... Voltatok kínában is? Tényleg olyan csing-csáng-csungosan beszélnek, mint ahogy mindenki csúfolja őket, vagy ez csak egy hülye kis dolog, amivel a "fehérek" cukolhatják őket? *Kérdezi, de már a kérdés közben is határozottan nevetésre álla szja, alig bírja eltusolni a vigyorgást a beszéd közben, hogy véletlenül se röhögjön bele, és ki lehessenek vennia a szavait. Feszülten várja a választ, de persze csak játsza ezta angy komolyságot, egyáltalán nem ilyen egetrengető ez a kérdés, csak ezsébe jutott. Közben a kezét Prince-szen pihenteti, lassan simogatva őt.* - És... Indiánokkal is tlálkoztál? Közép-amerikában is voltatok? És... Asztrália? Hawaii? Egyiptom? Kongó medence? *Kérdezi sorban,a sok földrajzi helyet, amik hirtelen eszébe jutnak. Ő még sosem járt sehol, na jó, természetesen Londonon és Bulgárián kívül... Még is kicsit hátrányban érzi magát a lánnyal szemben.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 3:04 pm

*Na igen, azért egy labda, az labda, még akkor is, ha ki van párnázva* - Hát nem tudom, biztosan érdekesek ezek a dolgok *mondja ezt még a szabályokra, aztán pár percig elhallgat, hiszen a fiú tovább folytatja a beszédjét* - Hát igen, elég ellentétes életmódot folytattunk *mosolyodik el ő is* - És nem is gondolkoztál el azon, hogy egyszer tengerre szállj? Mármint nem egész életedben, csak egy-egy útra *kérdezi érdeklődve, ha jövőre szülei erre hajóznának és Noelnek is lenne kedve, akkor elvinné hajókázni egy kicsit. Persze csak nyáron, hiszen máskor nem igazán hagyhatják el az iskolát, télen pedig amúgy sem olyan jó a tengeren lenni. Nyáron a legszebb. De ez még messze van, addig nagyon sok idő fog eltelni és senki sem tudhatja, hogy mi minden fog még történni* - Igen, plusz az ember hangulatától is függ, hogy milyen zenét hallgat *jegyzi meg, aztán jön az, hogy a fiú dobol* - Az nagyon jó lehet, én nem tudok hangszeren játszani, igaz nem is próbálkoztam még semmivel *a hajón senki nem tanította, magától meg nem akart megtanulni, így ezt a dolgot inkább kihagyta az életéből. Közben Prince is elszórakozik, élvezi a simogatást, és még véletlenül sem szeretné megharapni a fiút. Amikor Noel mosolyogva pillant le rá, halkan felvakkant aztán újra csendbe burkolózik és hallgatja a beszélgetést, amiből úgysem ért sokat, de nem baj* - Oh, hát voltak elég érdekes nyelvek is, főleg amikor egy-egy törzs lakhelyén kötöttünk ki. Nem mindig választottuk a forgalmas hajókikötőket, volt amikor egy homokos tengerpart mentén vertünk tábort pár napig. Az idő pedig változó volt, volt hogy csak egy-egy napot, volt mikor egy hetet is elidőztünk a városban *meséli mosolyogva, azért rengeteg élménnyel gazdagodott, még akkor is, ha nem nagyon szerette ezt az életmódot, voltak szép pillanatok. Miközben beszél, persze folyamatosan a fiú szemébe néz, mely most különös színben csillog. Nem nagyon tud rá mit mondani,í gy inkább szó nélkül hagyja az eseményt*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 2:46 pm

- Egy kicsit megszédült, de nem volt nagy baja. Végül is a röplabda a legpuhább labda szerintem az összes labdajáték közül. Legalább is a Mikasák azok jól ki vannak pánrázva, és nagyon jól szállnak. *Mondja, majd a szabály kérdésre is felel.*- A szabályokkal?... Nos, néhányat már megtanultam, de biztos vagy benne, hogy a röplabda szabályokra kiváncsi vagy? *Kérdezi, halkan elnevetve magát.* - Tengerészdalok? Én még egyáltalán nem hallottam tengerész dalokat. Sőt, még tengeren sem voltam, soha. Te alig voltál szárazföldön, én meg még sosem voltam tengeren... Fura.*Mondja a fiú, egy mosoly kiséretében. Mikor jön a további szó, és a kérdés is, Noel meleg tekintetével a lány szemébe néz, végig ránézve, de nem is tudni, hogy miért lett ilyen kedves tekintete, hiszena szavai olyan egyszerűek. * - Persze, hogy értem. A zenék mindig különbözőek, bár én inkább a pörgősebbet szeretem... Egy hangszeren játszom, dobolok, mást nem nagyon tanultam, a ritmus megy nekem igazán. *Mondja, miközben lassan lepillant, mert addig simogatta a kiskutyát az arcánál, míg Prince szájában nem kötött ki a keze. Persze nem a kutyus harapott rá, csak addig piszkálta a pofiját, míg a fogai nem következtek. A fiú kihúzza a kezét nevetve nézve a kutyusra, és beletörli a rövidnadrágjába a rákerült nyálat. nem az ő hibája, Noel nem figyelt. * - És te? Játszol valamilyen hangszeren? És milyen nyelvekkel találkoztál az utatok során? Biztosan sok mindent láttál már... Mennyi időt töltöttetek egy-egy városban? *Kérdezi a lánytól, kedvesen, kíváncsian, furcsán örvénylő tekintetével. Ugyanis a szeme eléggé különös színt vet. *
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 2:10 pm

*Nocsak, megszólalt a kis ártatlan fiúcska. Hát igen, a fröcskölés, Medie még nem felejtette el, és ha szerencséje van, akkor nem is fogja* - Hát az nem lehetett túl kellemes *jegyzi meg, őt is dobták már fejbe labdával, bár az kosárlabda volt, mindegy, szinte ugyanaz* - És hogy haladsz a szabályokkal? *érdeklődik, ő elég keveset játszott másokkal, de ha úgy hozta az élet, akkor érdeklődve figyelte a játszó gyerekeket, néha még őt is bevették, bár erre elég kevésszer került sor, de nem is bánja. A lány mosolyogva nézi, ahogy Noel eljátszadozik kutyusával, aztán figyeli a szavakat* - Rendben, akkor maradjunk, legközelebb pedig elmegyünk sétálni *mondja, neki aztán oly mindegy, hogy hol vannak, csak Noel közelében lehessen* - Igen, ez eddig kimaradt *sóhajt egyet* - Hogy milyen zenét szeretek? Hát nem is tudom *gondolkozik el egy pillanatra* - Legtöbbször tengerészdalokat szoktam hallgatni, legalábbis az utazások során, de azért kedvelek minden dallamot, ami úgy első hallásra megfog, szóval érted, ugye? *hát igen, a dolgok körülírásában mindig is rossz volt, de talán ezt most mégis sikerül értelmesen elmagyaráznia...vagy nem* - És te? Tudsz valamilyen hangszeren játszani? *érdeklődik, bár eddig nem esett szó arról, hogy lenne valamilyen hangszere, de olyan sok dolgot nem tud még a lány*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 1:58 pm

*Mikor a lány ártatlanul néz rá, a fiú elmosolyodik, és majdnem elneveti magát. Azért senki sem olyan rátatlan. Csak Noel, de ő nagyon. ha rosszat tesz olyan mély lelkiismerete tud lenni, hogy abba más már megpusztulna. De szerencsére nem szokott semmiféle rosszat tenni, az gyámoltalan lányok lefröcskölése, az aztán nem bűn. Azért nem volt lelkiismeret furdalása.*
- Ó... A röplabdásat? Tudod, megpróbáltam egy Eramirost megtanítania röplabdára, és olyan rosszul sikerült, hogy leütötte magát. Tudod, csak gyakorolt a labdával, és fejbe vágta magát a röplabdával... Azóta próbálkozom megtanulni a szabályokat, meg persze azt, hogy hogyan is kéne úgy megtanítani Kate-et hogy ne üsse le magát. *Mondja a fiú, kicsit rosszallóan megcsóválva a fejét. Még mindig nem érti, hogy hogy történhetett az. Aztán figyeli a lány szavait, hogy még csak őt ismeri, és szívesen lemenne vele most Nellondban kószálni. Mikor a kutyus odaugrik az ölébe a fiú halkan felnevet, és elkezdi simogatni a pajkos kiskutyát.* - Örülök, hogy megkedvelt. Én is kedvelem ám ezt a kis állatkát. *Mondja a fiú, kedvesen és tovább játszik az ölébe fekvő kutyussal. * - Nincs szívem elindulni, olyan aranyosan fekszik... Mi lenne, hogyha most itt maradnánk beszélgetni kicsit? Például... Arról még sosem meséltél, hogy milyen zenét szeretsz. Jobban mondva átugrottuk ezt a kedvences ismerkedést, ahogy illik.*Mondja a fiú, halkan elkuncogva magát, hisz olyan sok mindent lehet kérdezni. Ital, étel, szín, szám, könyv, film, zene, és így tovább, a végtelenségig.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 1:40 pm

*Gondolkozásából az ajtó nyílása téríti vissza a valóságba, a fiú ott áll előtte letusolva, törölközővel a fején. Medie halkan kuncogni kezd, ahogy a fiúra pillant, de aztán hamar abba is hagyja* - Ugyan, semmiség *legyint egyet a várakozásra* - Rosszalkodni? Én olyat nem szoktam *néz ártatlan arccal a fiúra, aztán végül csak elmosolyodik* - Megnéztem azt a könyvet *mutat az asztalra a nyitott könyvre, aztán visszateszi maga mellé a kezét. Na igen, a találkozás. Nem igazán beszélt még sok emberrel, usernek nem volt ideje, hogy ismerkedjen a kari* - Nem, még nem találkoztam senkivel, bár ez elég furán hangozhat *gondolkozik el egy pillanatra* - De ami késik, nem múlik. Lesz még időm emberekkel ismerkedni, addig pedig örülök, hogy Téged már ismerlek *mosolyog rá a fiúra, és válaszol a felajánlásra is* - Az nagyon szuper lenne, kíváncsi vagyok arra a falucskára *mondja miközben a fiú arcát fürkészi. Prince közben közelebb somfordál Noelhez, végül pedig lesből ugrik az ölébe. Még szerencse, hogy csak ilyen pici állatról van szó. Medie már inkább meg sem szólal az állat viselkedésére, mikor Noellel van rá sem ismerni az amúgy nagyon félénk kutyusra* - Nagyon megkedvelt téged *jegyzi meg inkább csak magának, persze mivel a fiú itt ül mellette biztosan hallja amit mond*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 1:26 pm

- Nem hinném, hogy bárki is ismer! *Szól még oda a lánynak, a "valaki csak tudja" kifejezésre, aztán már csak szépena zuhany alatt ásztatja magát. Haját is megmossa, futtában, aztán gyorsan kilép a zuhany alól, megtörölközik, és a fürdőben magára kap néhány ruhát. Egy póló, egy rövidnadrág, de egyelőre mezitlább csoszog ki, a fején egy törölközőben, mintha valami török basa lenne. Hát igen, különleges könyvket Noelnél nem lehet találni, tök egyszerű srác, a kis sportoló... Semmi más érdekesség nincs benne, mint a multja, az meg nincsen könyvbe szedve. *
- Bocsi, hogy várnod kellett rám. *Mondja, még egy kicsit vizesen, aztán megdönti a fejét, ahogy hallgatja a lány dúdolását. azaz, ahoyg eljut az agyáig, hogy a lányt hallotta dúdolni.* - És mit rosszalkodtál a szobában, amíg zuhanyoztam? *Kérdezi, kicsit vigyorogva, miközben megtörölgeti a vizes haját, és leszedi a fejéről a turbánt. Leül Medie mellé és kíváncsian figyeli aza rcát.*
- Esetleg elmehetnénk Nellondba... Vagy... Körbevezethetlek még a Kúria birtokán is. Találkoztál már új arcokkal? Kiket ismertél meg? *Krédezia fiú, hátha van a lánynak valami mesélni valja, hiszen azért 1-2 nap eltelt, mióta nem találkoztak. Vagy nem?... *
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 1:07 pm

*Nos igen, ez tényleg elég kínos lett volna, még szerencse, hogy itt van neki Prince, így megkímélte magát az ilyenektől* - Hát ha nem is mindenhova... valaki csak tudta volna, hogy hol is laksz *mosolyodik el, aztán a magyarázatot is megkapja a puffanásra, bár eléggé körülírtan, azért ő mégis megérti, ha csak pár perc múlva is esik le szegénykémnek, néha lassú a felfogása. Amíg a fiú tusol, addig körbeszemlél a szobában, miközben hallgatja a csobogó vizet. Prince ott fekszik mellette, így most őt simogatja, majd amikor tekintete az asztalra és a nyitott könyvre téved feláll és kíváncsian megnézi a könyv elejét. Nem akar beleolvasni, lehet, hogy a fiú naplója, vagy valami. A könyv címéből azonban hamar kiderül, hogy szó sincs semmiféle titkos könyvről, egy egyszerű sportágot taglal, így visszaül az ágyra, még véletlenül sem szeretne kutakodni, csak hát kíváncsi természetű. Halkan dúdolni kezd, néha az ajtóra pillantva, de aztán vissza a földre maga elé. Nem kell sokat várnia és amúgy sem egy türelmetlen típus. Ahogy visszagondol az ajtónyitásra újra elmosolyodik és inkább eltereli a gondolatait más irányba*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 12:58 pm

*A fiú mindahányszor megrázza a fejét, amikor a lány elnézést kér tőle az ébresztőért, a zavarásért, és minden másért.*- Ne kérj elnézést, tényleg örülök, hogy jöttél. *Bizonygatja, miközben a lány válaszol arra, hogy hogyan is találtak ide. A fiú elmosolyodva pislog Prince-re, amikor hallja, hogy ő találta meg, igazán jó a szaglása. * - Amúgy... Te végig kopogtattál volna minden ajtót? *Krédezi a fiú, kicsit nyújtózkodás közben, majd halkan elneveti magát, ahogy élképzeli, hogy Medie végigkopogtat kb 30 hálót ezen a szinten. Vicces lenne, az biztos. Vagy ha nem is vicces, de eléggé kínos, hogyha minden szobában ismeretleneknek kell magyaráznia a dolgot, hogy miért is kopogott be. Lassan elvonul a fürdőszoba felé, és az ajtóból pislog vissza a lányra, s mintha az arcán egy halvány pír lenne, de épp hogy látható, nem a vörösödéséről híres. * - Ó, hogy a puffanás?... Hát... Erőtelejsen keltem. *Mondja röviden, de nem akar többet mondani, lehet, hogy bből könnyedén rájön a lány, hogy az az erőteljes, az a pofára esés. A fiú olyan 10 percre eltűnik, addig Medienek igazán van ideje körbe nézni. A fiú részén minden szétcsúszottnak, rendetlennek tűnik, aza sztalán csak néhány könyv van, egy nyitott, amiben a röplabda szabályai, és maga a játékról van írva pár dolog. Többsége a könyveknek sportos könyvecske, de a másik fele inkább a pálcahasználatról szól... A fiú még enm bukkan fel, csak tusolás hangja hallattszik az ajtó mögül.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 12:44 pm

*Úgy tűnik a fiú lassan magához tér és rájön, hogy ki látogatta meg* - Ne haragudj, hogy felébresztettelek *mondja a lány aztán rápillant kutyusára, aki nagyon jól érzi magát az ágyon. Őt egyáltalán nem zavarja, hogy a fiú ágya rendetlen-e vagy sem, hiszen ha most kelt fel, akkor minden bizonnyal nem volt ideje megcsinálni, ennyi az egész* - Hát nagyon szívesen, bár nem állt szándékomban, de ha már így alakult *mosolyodik el* - Hát igazán nem történt még semmi érdekes, gondoltam megnézem, hogy mit csinálsz *mondja aztán jön az újabb kérdés* - Az az igazság, hogy Prince-t követtem, ha nincs velem kicsit tovább tartott volna végignézni az összes hálót, hogy vajon melyikben lakhatsz. Az ilyenekhez nagyon jó orra van *amikor a fiú beleszagol a pólójába csak halványan elmosolyodik, nem a kellemetlen szag vonzotta ide őket* - Persze, nagyon szívesen *hát lehet kicsit túl lelkes, de ez van* - Köszönöm, akkor itt megvárlak *mosolyodik el, hát végül is hol máshol várhatná meg, na mindegy. Medie szépen leül az ágyra, előtte azonban még felteszi a takarót összehajtva az ágyra* - És amúgy mi volt az a hangos huppanás, miután kopogtam? *kérdezi mielőtt a fiú eltűnne a fürdőben*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 12:35 pm

*Mikör lassan ásít, és dörzsölgeti a szemét, a lány lassan megszólal, jobban mondva köszönti őt. Noelnek ekkor jut el a tudatáig, hogy nem álmodik, már ébren van, és éppenséggel Medison jött be, Prince társaságában. A fiú csak hebeg-habog néhány Ő és izé kiséretében, aztán megpróbálja kicsit a haját rendbe tenni, néhány simítással, mondanom sem kell, hogy nem segít ez semmit. * Szi... A... Én... Csak.. Most keltem. *Vallja be a fiú, elvörösödve, lesütve a tekintetét, miközben zavartan húzza lejjebb a trikóját. Mikor Prince betámadja az ágyát, amiről félig lelóg a takaró, akkor a fiú halkan elneveti magát.* - Semmi baj, nyugodtan maradhat ott. Nem votl nehéz kitalálnni, hogy melyik az enyém, ugye? A legrendetlenebb. Köszönöm jól vagyok, és örülök, hogy felébresztettél, mert már nem szabadott volna itt lustulnom az ágyamon. Túl sokáig aludtam, most amiatt lehetek kimerült. De veled miújság? Honnan tudtad hogy ebben a hálóban vagyok? Vagy Prince megérezte azt a kis kellemes szagom? *Kérdezi a fiú, miközben azért zavartan szagol bele a pólójába, de szerencsére tényleg nincsen kellemetlen szaga, bár jó sokat forgolódott az ágyban.* - Ugye... Megvárod, amíg lezuhanyozom? *Kérdezi a fiú, zavartan, de még nem indul el, csupán rákérdezett.* - Nyugodtan üllj le.. Az ágyamra. hogyha nem zavar a kutyusod tappancsa rajta.
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Szürke farkas háló Mutatvanyos

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 11:47 am

*Türelmesen vár, de amikor a puffanást hallja felvonja egyik szemöldökét* ~Mi folyhat bent?~ *kérdezi magától, de hamarosan úgyis választ kap rá, mert valaki szól, hogy mindjárt jön. A lány egyből felismeri Noel hangját, bár hogyne tenné, hiszen annyit beszélgettek már. Prince is érdeklődve figyeli az ajtót, ő sem érti mi volt az előbb ez a zaj. Amikor végre kinyílik az ajtó Medisonnak leesik az álla. Hát erre igazán nem számított, úgy tűnik, hogy mégis rosszkor jött* - Szia *köszön elég vékonyka hangon, de aztán összeszedi magát* - Remélem nem zavartalak meg semmiben *néz végig érdeklődve a fiún, aztán amikor beljebb tessékelik akkor belép a szobába. Nem nagyon néz körül, inkább csak a fiút fürkészi tekintetével, aki így kusza hajjal nagyon aranyosan fest. A lány meg is mosolyogja a dolgot, bár lehet kicsit későn, nem baj. Prince amikor kinyílik az ajtó rögtön leugrik a lány öléből és szépen besétál az ajtón. Amíg a lány a fiúval társalog addig megkeresi Noel ágyát és felugorva rá elfekszik rajta* - Prince, azonnal gyere le, nem szabad... összekoszolod az ágyat *szól rá a kutyusra, de mintha a falnak beszélne, az állat meg se moccan. Lemondó sóhajt hallat, aztán a fiúra néz* - Néha nagyon szófogadatlan *mondja aztán pár másodpercig csendben várakozik* - És amúgy hogy vagy? *érdeklődik kíváncsian aztán várja a fiú válaszait*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Szürke farkas háló Nekromanta
Üzenőláda : Szürke farkas háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 11:39 am

*Noel most olyan bűnt cselekszik, amit még sosem ezelőtt. Bűnös, rossz tettet, mit az értékei és az élete nem engedhet meg magának... soha nem engedhetné meg magának, még is ezt cselekszi, ezt a fertőt, amit egy sportolónak nem szabad.
Durmol az ágyában.
A szürke farkas lakója szépen húzza a lóbőrt, boxerében és egyszerű atléta van felsőtestén. Takarója félig lerúgva, ő maga is úgy elfordult, hogy lábának az alja lelóg, és a karja is a másik oldalon. Horkolás nem hallattszik, ez legalább nem árulja el, hogy így fél kettőkor az igazak álmát alussza. A fiú ugatásra kel, ami beszűrődik az ajtója előtt, és a kopogásra lendületesen felül... És leesika padlóra, hisz úgy elnyúlt, hogy nem figyelte, hogy milyen részen is van. A hatalmas puffanást természetesen Medie és Prince is hallhatja. *
- Megyek! Már is... Ott vagyok! *Hallatszik elpször az erős hang, aztán az elhalkuló zombi ásításos hangszín. Lassan odacsoszog, felállva, és úgy ahogy van, kócos hajjal, csík szemmel, atlétában ajtót nyit, lassan kinyitva, és elállva az útból. Olyan álmos, hogy meg se nézi ki az, csak reflexből beengedi.* - Gyere be... *Mondja egy ásítás múltán, aztán kicsit megdörgöli a szemét, nem, még nem esett le neki, hogy ki is az.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szürke farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szürke farkas háló   Szürke farkas háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szürke farkas háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Farkas Zsuzsanna Gaiaea, Mentor: Laura

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: