Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér cápa háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér cápa háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér cápa háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér cápa háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér cápa háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér cápa háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér cápa háló I_vote_lcapFehér cápa háló I_voting_barFehér cápa háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér cápa háló

Go down 
+13
Aleksandar K. K. Deyan
Rosetta Waylan
James Ravenwood
Anaze White
Senna Marsine - archiv
Mardhug Grihol
Sepp Dierk
Blanche Ravenwood-archiv
Laura Wylee
Hunyadvári Szevér
Samantha Troops
Jack Darkfield
Kalandmester
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér cápa háló Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:58 pm

*Szorítom magamhoz, érzem a gyengéd érintését, ahogy nyugtatni akar, a szavait a fülembe susogja, de képtelen vagyok a nyugalomra. A testem meg-megfeszül, mintha bármelyik pillanatban egy dühkitörés környékezne, nem vagyok olyan megfontolt angyal, mint akit harcos-mentalistaként várna az ember. Pedig valaha az voltam, nyugodt, ritkán kaptam fel a vizet, ritkán harcoltam, csak a kézzel fogható ellenségek ellen, de most még is kivel küzdök? Miért küzdök? Hogyha lenne esélye, hogy visszahozzam... Ráadásul halhatatlanként vesztettem el, mikor őt az foglalkoztatta, hogy mi van, hogyha túl sokáig él és a szerettei kihalnak mellőle! Lassan az ágyhoz sétálok, engedelmesen leülök, majd ölébe hajtom a fejem, miközben ködös tekintettel pillantok hol rá, hol egyszerűen a falra.* - Nem vagyok benne biztos, hogy képes vagyok elviselni. Ariana vérfarkas volt, Isobel... attól félt, hogy túl él engem, túléli a halandóbb barátait és most még is ő ment el először. *Halkan beszélek, érdes, fájdalmas hangon, ahogy felidézem a lányt magam elé, amikor ezeket mondta. Akkor eszembe se jutott azt mondani, hogy mi van, hogyha ő hal meg előbb és ezzel ne törődjön, sose jutott volna eszembe, hogy előttem halhat meg. Hallgatom egy ideig a kedvesem halk énekét, de képtelen vagyok hinni a szavaiban, nem tudok beletörődni ikerhúgom halálába.* - Már annyian haltak meg és tértek vissza... Egy angyalnak... egy angyalnak lenne hatalma visszahozni őt? Vissza az életbe? *Suttogok, elhalóan, saját magam sem hiszek a szavaimba. Hogy belenyúljak én az élet és halál dolgába? Képes lennék így felbolygatni mindent? Igen. Teljes mértékben. A gyász és a fájdalom pillanatában legalább is gondolkodás nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér cápa háló Tekb916204

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:30 pm

*Erős vagyok, mindig is erős voltam ahhoz, hogy meg se kottyanjon, ha a nyakamba borul, vagy szorosan magához ránt. Hagyom magam, boldogan simulok erős karjaiba, az én érintésem viszont gyengéd, szinte anyai. Magamhoz vonom a tarkóját, és megsimogatom a haját. Válla felett végignézek a szoba romjain* Szegény, szegény édes szivem. *Susogom bele a fülébe.* Itt vagyok drága, itt vagyok neked. *Adok egy puszit az arcára, most alá kell rendelnek magamat a gyászának. Sosem ismertem igazán Arianát, aki talán sógornő jelölt lehetett volna, így erre már nem kerül sor. Lehúzom James-t az ágyra, és azon merengek, hogy vajon gyógyítsam-e őt. Semmi értelme, még napokig tombolni fog, érezni akarja a fájdalmat, meg is értem ezt. Amikor anyám meghalt, ugyanígy éreztem, ráadásul egy ikert elveszíteni - semmihez nem fogható veszteség.* Nem tudom, hogy mit mondjak. Nem akarok olyasmit, hogy majd elmúlik. Mert nem fog. Így kell együtt élned a dologgal. Megtanulni elviseli. *Sóhajtok fel, és felhúzva a lábamat az ágyra hagyom, hogy beledőljön az ölembe, ha szeretne. Egy régi angyali dalt dúdolok, amely ugyan a gyászról szól, ám arról is, hogy a halál csak egy kapu, amelyen többször kell áthaladnunk, hogy a végső nyughelyen majd ismét találkozzunk a szeretteinkkel. James angyalnak született, a mi fajtánkhoz közel áll ez a gondolat, Ariana viszont nem közülünk való, de talán a halála angyallá tette, így láthatjuk őt majd még egy szebb, és jobb helyen.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér cápa háló Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:18 pm

*A szobában vagyok, már egy jó órája, a ruhám kissé szakadt, izzadt, az öklömön friss gyógyítások, rózsaszín hegek, amik majd idővel eltűnnek. A fájdalom tompán dübörög bennem, de alig érzem ahhoz az ürességhez képest, amit az énem másik fele hagyott. Mielőtt a diákok visszaértek volna éppen Nellondban voltam, egy apróbb ügyet elintézni, amit Jack hagyott hátra nekem feladatként. Abban a pillanatban, hogy - most már tudom -, Arianát elérte a halál, az a mocskos féreg... levágta a fejét hihetetlen fájdalmat éreztem és ott helyben összeestem. Első pillanatban fogalmam sem volt, hogy mi lehetett ez a szokatlan fájdalom, azt hittem valaki egy tőrrel lepett meg a szívemben, csak valami kétely motoszkált a fejemben, Ariana arca és a dübörgő gondolatok... Ne, ne, ne... És még most is ez az érzés és ez a gondolat hullámzik végig rajtam. Az ágyon ülök, a zsibbadó ökleimet összeszorítom, kiengedem, újra összeszorítom, a falat fixírozom, amin horpadás és vérfoltok vannak. A sírás kényszere már egy ideje megszűnt, de a feszültség ott tombol bennem és Isobel még hallhatja, hogy felugrok és egy utolsót ütök a falba, ami tovább reped energiamágusi és angyali erőmtől, az öklöm felhasad, újabb vérfolttal gazdagítom a leamortizált falat. Visszafogottan zihálok, mikor meghallom a lány hangját. Nem szólalok meg, de azonnal felkapom a fejem és az ajtóhoz érve ajtót nyitok. Egy pillanatnyi időt se hagyok neki, ahogy meglátom azonnal izzadtan, sérülten, kissé vérezve ölelem magamhoz, illetve... most először az ölelés olyan szoros, olyan ragaszkodó, hogy érezni, hogy én keresem a biztonságot, nekem kell egy támasz, szükségem van rá.* - Olyan üresnek érzem magam Isobel... olyan üresnek... *Suttogom rekedt hangon a lány fülébe, miközben szorítom erősen, persze nem akarok kárt tenni benne, nem olyan erővel.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér cápa háló Tekb916204

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:06 pm

*Amint meglátom az üzenőfalon, hogy szüksége van rám, azonnal pattanok. Túlságosan szoros már a kötelék, amely összefűz minket ahhoz, hogy tudjam, hogy szüksége van rám, haladék nélkül. Most szó sem lehet a szexis öltözetről, főleg, hogy hallottam, visszatértek társaink, ám nem teljes létszámban. Én is voltam már ilyen küldetésen, hogy tudjam, itt bármikor kerülhetünk olyan veszélybe, amely az életünkbe kerül. Drámai veszteség, hogy pont a párom ikertestvére veszett oda, nyilván James is érezte a fájdalmat, így sejthető, hogy milyen állapotban találom. Feltűzöm a hajamat, főleg a melegre való tekintettel, a ruházatom pedig egy lágy szövetű fehér egyberuha, amiből azért kilátszik a combom és a karom. Oldalamon a hivalkodó varázskard, nem szokásom angyali fegyvert idézni. Harcos vagyok, és ilyenkor sem titkolom. Főleg ha az iskolában sem vagyunk biztonságban, bármikor az életünkre törhetnek. Legtöbbször kopogás nélkül nyitok be a hálójába, de most nem merek. Odatapasztom fülemet az ajtóhoz, és behallgatózok. Összeszorul a torkom, ha esetleg sírást, vagy szipogást hallok.* Édes... bent vagy, ugye? Bejöhetek? *Kérdezem bizonytalan rebegéssel. Majd várok. Ha kell, akár órákig is.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér cápa háló Nincskaszt

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:10 pm

*James ágya mellett nem nagyon van reggel semmi, hiszen lássuk be a levele immár tárgytalanná vált, viszont egy csomag bonbont és sok csokit talál.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 4:52 pm

*Ezúttal érkezik válaszlevél, Jack ágyára, borítékban. Semmi más, csak a fiú neve a borítékon.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 10:26 pm

- Rendben. *Elfogadja ugye az italt, meg hogy miért kapja, de ettől függetlenül már állna is fel, amikor a fiú felajánlja neki, hogy maradjon és aludjon itt. Kicsit vonakodva válaszol, sőt, néhány percig nem is válaszol, először inkább a Nephilim szavak visszhangoznak a fejében, visszagondolva arra, hogy a fiú ezelőtt se hívta őt Szevérnek, vagy csak azért Nephilimezi ennyire, mert a fiú kiírta üzenőfalra, hogy éhezteti magát. Kicsit fogcsikorgat, aztán felsóhajt, végigmérve a fiút.* - Rendben. *Visszhangozza az előbbi szavait, talán a fáradtság, kókadtság miatt még a szókincse is kissé elveszett út közben. Ellenben néhány mozdulattal leveti a cipőjét, zokniját, aztán a nadrágját, de az amúgy mindig fürgén vetkőző lány most bágyadtsága miatt kissé lassú, de csak-csak sikeredik az a vetkőzés és bebújik a takaró alá. Gyengének érzi magát, de hogyha nem is mindig, nem is feltétlen bízik a fiúban, most biztos benne, hogy nem kell tartania, hogy a halál csókjával a nyakán ébred, majd alszik el mindörökké. Nem ölné meg, ma biztosan nem, és egyre biztosabb benne, hogy soha sem, hiszen egy biztos pont az életében ez a harcos vérbank itt az ágyán.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 10:10 pm

-Ne aggódj. Nem állok fel olyan hirtelen.. Gyenge vagyok, de már nem halok éhen. Ezt pedig részben azért kapod, hogy ne ájulj el, részben azért, hogy később is tudj nekem még vért adni. *szavai enyhén hidegen hangzanak, fejét kissé félredönti, és ide-oda ez a szexi vámpírápoló szöveg, egy kissé még mindig nem képes befogadni. Nem, nem kellenek a szép szavak, ha nem onnan jönnek.. Ahogy a lányt szemléli, a szomszédos ágyra néz, és igazából a szoba kellőképpen üres. Szevér nincs itt, másik két szobatársáról jó ideje nem hallott semmit, kérdéses, merre is járnak tulajdonképpen. Minden esetre a fiú a székről felállván átsétál az egyik ágyhoz, az ocelot nagyot nyújtózva ugrik fel, majd kuporodik össze mellette, Jack pedig a lányra néz.* -Aludj itt nyugodtan, a Nephilim nem biztos, hogy visszatér. A többiek biztosan nem. Gyenge vagy, pihenj. Szükséged lesz még az erődre. *mondja, és érezhetően kissé távolságot tart a lánytól. Arra, hogy már inkább egyben van, nem felel semmit. Még mindig ugyanazoka cuccok vannak rajta, csak mostmár kezd jobban lenni, fizikailag. De ami mélyen dúl benne...*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:36 pm

*Igen, kicsit elgyengül a vérveszteségtől, de amikor a fiú az ágyra húzza, majd elmegy a bájitalszekrényéhez Elinor feszélyezetten helyezkedik el. Nem mintha még nem lett volna ebben az ágyban... Még is kissé szorongva követi a pillantásaival a fiút, és nézi, ahogy a fiú sóhajtozik, keringeti a vért az ereiben.* - Milyen kemény meló ez az emésztés... *Mondja halkan, aztán átvéve azt a bizonyos csészét kissé szemöldök felhúzva tartogatja a kezében. Igen, jól jön neki egy ilyen bájital, de...* - Ez a felállás nagyon nem tetszik nekem. Hogyha már valakit ápolgatni kell, ne én legyek. Nem vagyok én fekvő beteg, nem kell szexi vámpír ápoló se, de azért kösz. *Felhajtja a bájitalt, de nem marad veszteg, ahogy lerakta a csészét a kezeivel megtámaszt maga mellett és felül, majd kicsúszik az ágy széléhez, hogy felálljon, vagy minimum letegye a lábait. Túlságosan gyengének érzi úgy magát, hogy csak úgy fekszik a fiú mellett. Igen, testileg alapból kicsit kába, de az önérzete is sérül, hogyha pátyolgatják, nincs rá szüksége.* - Most már nem vagy annyira szétcsúszva, megnyugtató. *Méri végig a fiú arcát, tekintetét, miközben a jobb keze a bal csuklóján pihen, teljesen elállt a vérzés, nem is fog az már felszakadni, már csak a fogak helye látszhat, a kötés alatt.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:17 pm

*Ahogy a lány békésen elveszi az anyagot, a fiú beletúr a hajába. Ivott, Elinor ezzel elvégezte a feladatát tulajdonképpen. A fiú felsandít rá, és látja, hogy nem nagyon van magánál teljesen, és kellőképpen szédül. Nem kérdez, egyszerűen lerántja a lányt az ágyra, ő maga pedig felkel róla, és a zenegéphez sétál, amit egyszerűen lelő, majd a maga kis bájitalos szekrényének int, a zár kattan, és a fiú pár könnyed mozdulattal kinyitja a szekrényt. Halkan veszi a levegőt, sóhajtozik, hagyja, hogy a vér szépen szétáradjona testében. Gyorsan kutat a fiolák között, majd leveszi az egyiket, a fény felé fordítja, majd vizet melegít, egy kisebb csészényit, belekeveri a furcsa port a fiolából, persze nem mind, csak egy részét, felkeveri, és a lányhoz viszi.* -Segíti a vérképzést. Idd meg. *mondja, miközben odahúz egy széket, és leül a lánytól távol, de mégis közel hozzá. Igaz, hogy nincsenek komolyabb, mély érzelmei a lány iránt, de szüksége van rá, és mivel Jack maga a törvényes gonosz, és eléggé függ a lánytól, ha más miatt nem, akkor a ki nem mondott alku miatt vigyáz rá és igyekszik gondoskodni róla. Ha mást nem, nézhetjük úgy is, hogy önös érdekből, de talán valahol nem csak ez van mögötte.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:09 pm

*Egy kis mosoly szalad az ajkára, de nem több, nem nagyon épít arra, hogy a fiú jelenleg nagyon önmaga lenne. A vér kifut az ereiből, a szíve vadul dobog, de már egyre kevesebb vért tud a testében keringetni, lassul a dobogás, gyengül. Nem vár túl sokat, a másik vagy elengedi őt, vagy abbahagyja az ivást, vagy karddal fog belevágni, hogy erre kényszerítse. Már csúszik szabad keze a fegyverére, mikor Jack elengedi és hátra ugrik. Erőtlennek érzi magát kissé, emiatt szakad csak fel belőle egy megnyugvást mutató sóhaj. Nem bízott benne olyannyira, hogy a vámpír képes magát visszafogni, picit meglepte, hogy sikerült, pozitív csalódás. Az anyagot felveszi, a csuklójára köti szorosan, áttekeri, hogy a vért eltakarja, miközben halkan gyógyító, enyhítő varázslatot suttog, mert eléggé sok vért veszített így is, hogy viszonylag "békésen" váltak el.* - Félő, hogyha őszintén felelek azt hiszi az a bizonyos vérivó lény ott benned, hogy vissza ugorhat rám repetázni. Szóval megvagyok. *Mondja, de ahogy álldogál a lába néha-néha megremeg. Flame aggódva pislog Elinorra, és azonnal küldi a gondolatot, hogy inkább üljön most le. Nem vár túl sokat a lány, hogyha van a közelben szék, fotel, kanapé, akkor oda ül, hogyha nem, akkor az ágy végébe, de úgy fordulva, hogy lássa a fiút.* - És te? *Egy csöppnyi aggodalom sincsen benne, Jack ivott, jelenleg fizikailag ereje teljében lehet, legalább is a harcos lányhoz képest mindenképpen.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:59 pm

-Hazudsz.. *sziszegi, majd finom gonosz vigyor suhan a szájára.* -De jól áll. *mondja, bár kérdés, mennyi igaz ebből, és mennyi az éhség. Ahogy a fájdalmat a gyönyör váltja fel, úgy Jack érzi, hogy egyre erősebb és erősebb benne a vágy, hogy még, még.. és Elinor szavai nagyon messziről jutnak el hozzá. Aztán mégis, valahogy, furcsa módon, elérik a tudatát, mintha felismerné a lányt. Persze nem egyből engedi el, de végül lassacskán, a rántásra, és a aszavakra eszmél, észhez kap, és hátravetődik a lány kezétől. Finoman letörli a szája szélét, és érzi, ahogy a kezeit mozgatja, és egészen élet-szerűen fest. Lassan, magabiztosan húzza ki magát, de érzi, hogy még mindig gyengébb, mint amilyen lenni szokott. De máris sokkal jobb. A kezével egy anyagdarabért nyúl, majd Elinor elé dobja.* -Nem haraptam nagyot. *mondja, és a többit mondania se kell, igazából az intésből érezhető, mit akar a fiú, meg a rongyból. Hogy a lány eltakarja a vért, mielőtt még visszakattanna rá. Érzi, hogy nehezen nyomta le a fenevadat, de sikerrel járt.* -Hogy vagy? *fordul lassan a lány felé, miután az eltakarta a sebét.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:49 pm

*Azóta ismeri a fiút, hogy először megkereste őt, hogy kardvívásra tanítsa. Volt az már pár éve, és azóta, még ha Elinor igazán háttérbe szoruló alak is, és sokszor már olyan volt, mintha nem is járna ebbe az iskolába, azért néha látta a fiút, hogy kivel és hogyan viselkedik, milyenné változik, vagy éppen mi benne az, ami állandó. De azt, hogy ez a bizonyos szakítás hova vezet, milyenné teszi a fiút így se tudja. Nem jós, nem látnok, nem tudhatja.* - Lágy leszek és kedves, a legnyájasabb vérbank a Földön. *Feleli, szemforgatva kicsit, majd összeszorítja a száját, mikor a fiú ráhajol a csuklójára és belemélyeszti a fogait. Perzselő fájdalom helyét perzselő gyönyör cseréli fel, ahogy a vámpír harapás kissé lezsibbasztja az érzékeit. A fiú egyre jobban szívni kezdi, egyre mohóbban kortyol és Elinor pillantásaival figyeli a vért, ami lecsorog a szája mellett, kényszerítve magát hogy észnél legyen és közbe lépjen.* - Elég... Jack, elég. Türtőztesd magad, eleget ittál. *Kezdi valamivel korábban mondani, mint tényleg elég lenne a fiúnak, de érzi, hogy idő lesz, míg leállítja. Először csak szóval teszi, de ha a fiú nem hajlandó elhajolni a kezéről durván elrántja előle és az ágyról azonnal felállva hátra lép. Persze ha a másik képes elengedni őt.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:36 pm

*Röviden összefoglalva Jack kellőképpen szánalmas látványt nyújt, de lesz ez még így se, és amint összevakarja magát, ismét a megszokott, hideg, mindenkit elutasító Jack lesz. Mint régen, valamikor, nagyon régen.. vagy abban a 9 hónapban.. vagy nagyon, de nagyon régen, pár éve, amikor senki és semmi nem állt mellette, csak a Mestere. Amikor megkapja, hogy nem ihat a lány nyaki artériájából, és látja a felé nyúló kezet, akkor finoman pulzálni kezdenek a szemei. Aztán felpislog Elinorra, kissé kihívóan.* -Csak ne vadulj nagyon. *mondja, enyhén cinikusan, irónikusan, aztán lepillant a lány kezére, vesz egy mély levegőt, igyekszik leküzdeni magában a különböző dolgokat, majd, mintha csak parancsszóra tenné, beleharap a lány csuklójába, és lassan, fokozatosan inni kezd belőle.. Az első korty lassan csúszik le a torkán, és érzi, ahogy a szervezete mintha rávetné magát. A második, és a harmadik még bírja, ott még tartja magát. Aztán a fenevad egyre többet és többet akar. Lassan, de annál mohóbban kortyol, és egyre kevésbé tűnik úgy, hogy magától le fog tudni állni.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:29 pm

*Figyeli a tekintetet, azért az elmúlt időszakban is látta már éhesen, de ennyire maga alatt, és ennyire soká éheztetve magát nem. Természetesen össze tudja rakni, hogy vagy iszik, vagy rövid időn belül kiszárad, vagy éppen elveszti a fejét és az utolsó erejével bárkit elkap a környezetében, hogy igyon belőle. Mert a túlélési ösztön nem hagyja. Egy ember se tudja magát a fejét a vízbe nyomva megfojtani, akármennyire akarja, mert az ösztönei nem fogják engedni, kiemelkedik a vízből és mindenképpen levegőt vesz. Meghallgatja a sztorit, kicsit szűkszavú így nem is nagyon érti, hogy mi volt a "váló ok" és hogy végleges e, vagy mi van, de a hatását látja. Egy életunt szenvedő kocsonyásra száradó vámpírfiú. Remek.* - Értem. *Mondja, majd szinte megesik a szíve a fiún, hallgatva a szavait. Nagy levegőt vesz közelebb lép és a bal kezét nyújtja a fiúhoz.* - Vissza tudlak. De a biztonság kedvéért nem ihatsz a nyaki artériámból, arra ne is áhítozz. *Mondja a fiúnak, tudja, hogy ez a mai egyirányú lesz. Most csak Jack fog kapni, csak Jack fog inni, ugyanis miután evett belőle azután Elinornak vajmi kevés ereje lesz, hogy bármit is kérjen cserébe. A jobb keze az egyik pengére fut, hogyha elszabadulnának a másik ösztönei, akkor nem lesz rest belevágni, hiszen bele nem hal, de ha szárazra szívja, akkor az emberi életet viszont könnyen kiolthatja.* - Innod kell. *Zárja le röviden a dolgot, a kezét nyújtva, félig az ágyra térdel, hogy könnyebben ráhajolhasson, de úgy helyezkedik, hogy legyen esélye az ellenkezésre, hogy levágja magáról.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:14 pm

*Visszahanyatlik, majd arra, hogy a testvére, átfordul a másik oldalára, egészen konkrétan hasra, majd onnan pislog a lányra, kellőképpen ellenségesen. Igazából éhes. De tulajdonképpen nem nagyon akar élni. Így nem. De Elinor itt van.. Viszont azzal is tisztában van, hogyha most ráveti magát, lehet, hogy túl sokat inna.. Éppen ezért nem nagyon mond semmit, csak a lányt méregeti. Nem forrócsokire, vagy nyugtató szavakra van szüksége, sokkal inkább egy jó nagy adag vérre. Az ocelot azonban közlékenyebb.* -Leültek beszélgetni. Elmesélték egymásnak, mi van, meg volt a másikkal, amíg távol voltak. Aztán Chris kiakadt. Beszélgettek, veszekedtek, és aztán.. vége lett.. *morogja az ocelot, miközben Jack egy kicsit közelebb kúszik. Persze, nincs értelme, persze van még rengeteg dolga, persze, nem kellene, hogy összedőljön a világ.* -Vissza tudsz fogni? *gyors hangulatingadozások. Ahhoz képest, hogy halott, egész jó. És igen, direkt nem veti rá magát a lányra, és inkább előbb kérdez. Nem lenne szabad hirtelen, sokat innia, de valahogy érzi, sejti, hogyha nem eszik tovább, nem sokáig húzza. Amit talán valahol akar is, de mégis.. a hangulatváltozásai miatt, meg elemi ösztönei miatt Elinor közelsége egyre inkább ösztönzi arra, hogy egyen. Ezért is gyűlöli most nagyon a testvérét, mert direkt csinálta. Tudta, hogy az ösztön legyőzi az akaratát. Túl fiatal még ahhoz, hogy ezen ennyire erősen uralkodni tudjon. Elinor érezheti, hogy mintha kissé jobban dobogna a szíve, erősebben.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:06 pm

*Várta, érezte, hogy valamivel már is beletalált, hát megfeszülnek az izmai, mikor a vérvörös szempárba bámul.* - Rendben. *Mondja egyszerűen, hogy felfogta, aztán tovább hallgatja a másikat.* - Az angyal a testvéred. *A hangja tényközlő, hihetetlenül nyomasztó hangulat uralkodik a szobában, a zene, a kisugárzása a párosnak, rémes. A fiú visszahanyatlik az ágyra, követi a pillantásaival, kissé közelebb sétálva mellé, de nem ül le és nem is megy túl közel. Hallgat, egészen addig, míg meg nem hallja a daimón szavait.* - Sajnálom. Miért?*Mondja ki és kérdezi meg az egyértelműt, de képtelen afféle öribariként ápolgatni a másik lelkét, legalább is úgy nem, ahogy az megszokott. Nem fog forrócsokival mellé bújni és nyugtató szavakat suttogni a fiúnak. A számváltásra kicsit megrebben, annyira nem érdekli, hogy mi megy a háttérben, csak ne nyomja el a hangját.* - Annál okosabbnak hittelek, mint hogy éhségsztrájkba kezdj. Segít ez? *Kérdez, beszélteti, de nem úgy tűnik, mintha ezt a morgós aszalódó vámpírt ki tudná ragadni a mély depressziójából.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:53 pm

*Hagyja, hogy a lány besétáljon, majd csak figyeli, persze nem néz rá, mert kellőképpen ramaty állapotban van. Amikor meghallja azt a bizonyos szót, akkor összeszorul az ökle, és hirtelen ugrik fel, szemei vérvörösen, gyilkosan merednek Elinorra.* -Nekem. nincs. pasim. *sziszegi a szavakat, érezni, hogy feszült minden izma. Aztán végül csak elfordítja a fejét, és nem néz tovább a lányra.* -Amikor utoljára ittam belőled. Az angyal szárnyait meg majd kitépem tollanként. *mondja, és érezni, hogy a dühe nagyobb, mint az ereje, de elkeseredettsége még ennél is mélyebb. Az utolsó kérdésre csak elnyúlik az ágyon, láthatóan megtörik, és csak fekszik, némán. Az ocelot emeli fel a fejét, hol a daimonra, hol a lányra, hol kisgazdájára nézve.* -Egy hete szétmentek Chrissel. Láthatóan rosszul viseli.. viseljük.. *morogja a macska, az ő hangja is kellőképpen száraz, Jack pedig csak fekszik, és bámulja a plafont, miközben vált a szám, de valami hasonlóképpen keserű, közepesen zúzós szám csendül fel.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:45 pm

*Az ajtó kattan, de nem nyílik ki. Jó, bizalmatlan néha még a srác iránt, de azért annyira nem, hogy féljen benyitni, mert fél, hogy a pofájába robban egy rúnacsapda. Szépen kinyitja az ajtót, Flame becsusszan, Elinor is besétál, és a döbbenetét leplezve szépen lassan néz végig a fiún tetőtől talpig. Kicsit le is fagy talán a látványtól, de a "kérésre" belöki maga után az ajtót és kissé megdöntve a tekintetét szólal meg.* - Rémesen festesz. Mikor ittál utoljára? És vagy ő, vagy a pasid, nem tudhatom melyikük, de az üzenőfalon egy kedves udvarias kérés várt... Etesd meg, éhezik. *Idézi, miközben a kezeit leengedi az összefonásból, mivel a másik lépten-nyomon felmordul, akármennyire gyengének tűnik, talán már ennyivel felidegesítette, akkor viszont szeretne gyorsan mozdulni a fegyvereiért. Kissé paranoiás tán, de egy éhes vámpír akkor is rá fogja vetni magát, ha engedi, ha nem.* - Mi történt, vámpírfiú? *Kérdezi, miután látta, hogy milyen szarul néz ki jelenleg valahogy a dühe sem olyan erőteljes, hogy ugráltatni akarja valaki eleségül neki. Tényleg rászorul.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:36 pm

*Kissé idegesen mordul fel, miközben még mindig a Carbonfools-tól a Hideaway című szám dübörög, ám amikor orra megérzi, ki is az, csak idegesen lendít a kezével, csap egyet, és az ajtón kattana zár, de nem nyílik ki, viszont Elinor beléphet. Nem csapja ki az ajtót, ahhoz se túl sok ereje van. Odron is felpislog, majd nyújtózik egyet. Jack kellőképpen úgy fest, mintha konkrétan halott lenne, hullaápadt, vészesen beesettek a szemei is, és mivel Elinor tudja, hogy a fiú már egy hete legalább nem volt nála, összerakhatja a képet. Amikor belép, a fiú kb ugyanúgy van, mint tegnap este, sőt, ugyanúgy, viszont a lány érkezésére felmordul.* -Az a rohadt Nephilim köpött, mi? *morogja cseppet sem kedvesen.* -Csukd be magad mögött. És ne aggódj, nem tudja, hogy rendszeresen ittam belőled. Nem buktattalak le. Csak azt tudja, hogy belőled már ittam. *hhoz kéepst, hogy pocsékul van, egész közlékeny, bár kérdés, mennyire lesz segítőkész, vagy lelkes a lány jelenléte iránt. Egyelőre megrögzötten a plafont bámulja.* -Az ajtót tedd be magad mögött. *teszi még hozzá, ha esetleg a lány nem csukná be magától az ajtót, bár ez eléggé esélytelen.*
Vissza az elejére Go down
Elinor Rheia Lioness

Elinor Rheia Lioness


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 307
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos
Üzenőláda :
Fehér cápa háló Tek4e5aa0db2679a3149402
Nem barátaink kellemes ujjongásában, hanem ellenségeink vad ordításában halljuk meg a helyeslés hangját.


Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:28 pm

*Olvasta az üzenőfalat. Múltkor Jared lőtt egy kicsit túl, most meg valaki írt, egyértelműen azt üzenve, hogy Jack éhes. Márpedig úgy tudta, hogy ez eléggé magánügy, tehát nem tudta, hogy bárki is tudna róla. Két tippje van: Vagy Chrisnek lett elmondva a dolog és ő írta, vagy Szevérnek, és ő írta. Fogalma sincsen, de semelyiküknek nincsen joga, hogy parancsolgasson neki. Igen, vérbankot játszik, amikor úgy van kedve, de kap is cserébe, és másnak ehhez nincsen túl sok köze. Zene szűrődik ki, de Elinor így is bekopog, valamivel hangosabban, mint szokott, Flame a lábához simul, érzi a társa idegességét és gondolatban már azon pörög, hogy vajon a vámpír srácot milyen állapotban fogják találni. Etesd meg, éhezik. Baljós, és idegesítő. Nála vannak állandó fegyverei, fókuszai, kopott köpeny, kényelmes szokásos ruhája, épp csak az arcán van szokatlan morcosság. Jó, sokszor morcos, de most annál is jobban, és számon kérő. Összefont karral várja a bebocsájtást.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 8:53 pm

*Fekszik az ágyon, miközben közepes hangerővel szól mellette a zene. Az ocelot csak nyüszög, majd lassan elhallgat, és egy nagy nyújtózás után kinyúlik. Nem, nem mond semmit, már nincs mit mondania. A fiú sápadt, szemei beesettek. Sápadtabb, mint lenni szokott. Hátán fekszik, félig lelógva az ágyról, már ki tudja, mennyi ideje. Cipő nincs a lábán, háromnegyedes, fekete nadrágot visel, oldalán lánccal, nyakában a Christől kapott lánc, az ocelotos medál, felsótestét egy sima, fekete póló, rajta a felirat: It can't rain all the time. Jobb csuklóján fekete csuklószorító, halálfejes, haja kissé a szemébe van fésüólve, már amennyire ez meg van fésülve. Ahogy valaki benyit a szobába, csak az ocelot néz arra, és már reménykedne, de hiába. A szőke alak odalép az ocelothoz, finoman beletúr annak bundájába, majd hoz neki egy kisebb tálka tejet, amibe az ocelot csak belenyal, de mennyiséget nem fogyaszt belőle, aztán visszahanyatlik a földre, és elnyúlik. A hang, a szólás, a jótanács el sem jut a tudatáig. Jack felemeli a tekintetét, majd egyszerűen int, mire a zene felerősödik, és már zeng, bömböl a szobában. A fekete hajú vámpífiú pedig csak bámulja tovább a plafont.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 6:08 pm

*Hallva, hogy semmire sem képes, csak hümmög egy sort, az ocelot felpislog, megforgatja a szemeit, de Jack ezt sem nagyon veszi fel.* -Hogy minden rendben lenne.. Lassan rájöhetnél, hogy ez nem az a hely, ahol minden rendben van. És mindenkin Te sem tudsz segíteni, hiába vagy az, ami, vagy aki.. *méri végig a fiút, nem akar utalni konkrétan semmire, bár tény, hogy céloz a képességeire, a két szárnyára, a jellemére, a vérmérsékletére, aztán majd James besértődik, vagy megérti, ahogy tetszik neki. Inkább nem is mond semmit, ám a kérdésre megtorpan, elhúzza a száját, szemei hidegen, gyilkosan villannak meg az ajtó felé, majd visszanéz, válla felett, egyenesen a fiúra. Érzi a kérdés mögötti érzelmeket és mögöttes tartalmat.* -Ez a sors. És attól még, hogy az árnyékok sötétek, ha nincs fény, eltűnnek. *mondja kissé más hangnemben a fiúnak, eléggé rébuszosan, ez tény, de ami igaz, az igaz. Könnyű iránta bizalmat érezni, van benne valami, ami nem annyira sötét. Talán, hogy törvényes gonosz. Hogy régen jóba voltak. Hogy neki is számítanak néhányan. Aztán csak kihúzza magát, és James felé fordul.* -A halál ügyében általában nyomozni kell. Ha félreteszed a jóskisfiús sármod, bemutathatlak néhány embernek.. Kellőképpen későre jár. Ne heveskedj, hagyj beszélni. És ne akard megváltani a világot, és az emberiséget ezen az estén. Inkább próbálj meg tanulni, és csendben figyelni. Gyere. *inti maga után a fiút, és az jó, ha sérti a kislányos megjegyzés. Ez volt vele a célja. És, hogy merre is indul? Természetesen a maga kis társaságához, Nellondba, a sötétebb környékekre. S közben mesél.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér cápa háló Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér cápa háló Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:59 pm

*Már túl sokszor tombolt, még ha Energiamágus is az energiáinak itt lenne az ideje, hogy elfogyjanak. Éppen csak azt nem engedheti meg magának. Mondjuk épp úgy, ahogy az önsajnáltatást sem engedhetné meg magának.* - Te kérdezted, hogy segíthetnél e valamiben. Válogasd ki, de ahogy hallom semelyikre se vagy alkalmas. *Mondja, most már egy fokkal csendesebben, de csak akkor fordul már a fiú felé, mikor az feláll néhány lépést tesz felé és hozzá is vágja a pólót. Könnyedén elkapja, és kissé elhúzva a száját emésztgeti a válaszokat, amiket kapott.* - Hogyha tudnék cselekedni, már megtettem volna. Isobellel nem mehettem, Arianára egyetlen kereső varázslatom sem mond semmit, Nikorina pedig... Neki az én segítségemre van éppenséggel a legkevésbé szüksége, csak azt szeretném, hogyha minden rendben lenne. *Kirázza a pólóját, kifordítja, mert igénytelenül vágta le a földre, vagy az ágyra, és lassan belebújik.* - Milyenek lehettünk az álom világban, milyen lehetett az életünk ott, és a barátságunk? *Kérdezi csendesen, minden mástól függetlenül, ez most csak róluk szól és arról, és arról, hogy egyszerűen nem érti, hogy egy ilyen sötét alakkal hogyan is állhat szóba, sőt, miért érezhet felé bizalmat is. Eligazítja a pólóját, majd közelebb lép a fiúhoz, de már azonnal el is lép mellőle.* - Cselekedni akarok. Terved is van? *Kérdezi, a nyafogós kislánynak titulálás természetesen sérti, elég rendesen, de igyekszik felülkerekedni rajta, összeszedni magát. Miután rajta a póló és cselekvésre szólította a másik, természetesen elhatalmaskodik rajta a mehetnék, persze ameddig nincsen célja, nem tud indulni.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Fehér cápa háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:33 pm

*Hallva a másik fiú kirohanását, és dühét, csak egy aprót biccent.* -Rendben, majd feljegyzem magamnak. *könnyedén, hidegen hárítja a támadást, nem támad vissza, nem emeli fel a hangját, végig nyugodt marad, talán már-már túlságosan is nyugodt. De az ő stílusa ilyen. Látja James-en, hogy nagyon, de nagyon ingerült, de valameddig éppen ezt akarja. Valamilyen szinten azt akarja, hogy a fiú tomboljon, adja ki magából, ő pedig ebből a valamiből fog kiokoskodni egy csomó dolgot. Nem, nem okosabb és tapasztaltabb mindenkinél, de jobb megfigyelő sok embernél, és könnyedén csavarja a maga oldalára a hátszelet. A fiú kérdéskirohanásáéranem is válaszol, csak hagyja, hogy kijöjjön belőle, de fel sem veszi a kérdéseket. Finoman végignyúlik a fotelben, féloldalasan ülve, a karfáknak támasztva fejét és lábát, békésen, mintha halálos nyugalom szállta volna meg. És tényleg.. A felsorolásra azonban kissé elhúzza a száját.* -Azt hiszem összekeversz egy segélyszolgálattal. És egy információirodával. *aztán beletúr ébenfekete hajába, majd feláll a fotelből.* -Ha abbahagytad az önsajnálatodat, akkor akár fel is öltözhetnél. Isobelen nem segít, hogyha itt nyűglődsz és agonizálsz. Akár tetszik, akár nem. Sőt, a testvéreden sem. Az exbarátnődről nem is beszélve. *vonja fel egyik szemöldökét, miközben néhány könnyed, de határozott lépéssel közelebb sétál a fiúhoz, annak pólójához, majd tekintetével felkapja azt és a fiúhoz vágja.* -Szólj, ha cselekedni is akarsz, nem csak nyafogni, mint egy kislán. *erős szavak, de valahol igaza is van, bármennyire is nehéz most a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér cápa háló   Fehér cápa háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér cápa háló
Vissza az elejére 
1 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: