Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holló háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holló háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holló háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holló háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holló háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holló háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holló háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holló háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holló háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holló háló I_vote_lcapHolló háló I_voting_barHolló háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holló háló

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 9:54 am

*Egy bagoly repül be Deyan szobájának nyitott ablakán. A fiú éppen az ágyán fekszik egy könyvet olvasva, mikor meghallja a szárnyak zaját. Felnéz és felismeri a madárban Elros baglyát. A küldemény egy igen különös alakú csomag, amihez egy borítékot is mellékeltek. Izgatottan kinyitja a borítékot, és a következő sorokat olvassa Elros kézírásában.*
"Kedves Deyan! A minap a kastélyban rendezkedtünk, és megtaláltuk Ann kardját a szobájában. A történtekre való tekintettel úgy gondoljuk, hogy ez immár téged illet, mert nekem van saját kardom és íjam is, úgyhogy szerintünk nálad lesz a legjobb helye. Használd és tanulgasd olyan szorgalommal, ahogy azt egykor drága testvéred tette. Ha szükséges, bármikor hazajöhetsz, és én is tanítgathatlak, de biztos vagyok benne, hogy az iskolában is megtalálod a módját az edzésnek. Remélem, tetszik az ajándék.
Baráti üdvözlettel:
Elros Tiwele.
"
*Deyan egyszerre örül és persze picit szomorú is az ajándék miatt. Örül, mert ő már régen szeretett volna egy fegyvert magának, de sosem áldozott rá annyi pénzt, hogy ezt az álmát valóra váltsa. Ugyanakkor persze szomorú is volt, hisz a kard a testvéréé volt, de ő már nem lehet vele. Kibontja a csomagolásából a kardot, gyönyörködik benne, majd felcsatolja az övére a kardhüvelyt, és elindul lefelé a déli szárnyba, a gyakorló terembe a bábukon gyakorolni. Nem akar szégyent hozni a többiekre, ha már ilyen kedvesek voltak vele, és nekiadták Ann kardját, igyekszik majd minél többet edzeni vele és minél előbb megtanulni a használatát.*
//Képet is mellékelek majd, de csak később. Smile//

Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 9:10 pm

*Nevet a kockahason, magán nem nagyon tudja elképzelni, de lehet, hogy majd Bella kedvéért fog oda is gyúrni. Aztán Bellus megkérdi a pályaválasztásának okát. Picit töpreng, hogy hogy is fogalmazza meg, és aztán válaszol.*
-Elsősorban azért, mert már párszor meggyűlt a bajom velük. Szerintem meséltem a halálközeli élményemet, nem? *néz Bellára kérdőn, aztán még egyszer elmeséli a sztorit.* -Egyszer, amikor őket kerestük, nem mi találtuk meg őket, hanem ők minket. Hátulról támadtak, és az egyik átkuk eltalált, én meg lebucskáztam egy emeletnyit és kómába kerültem. Aztán elhatároztam, hogy auror leszek, hogy el tudjak az ilyen és hasonló sötét alakokkal bánni. Egyébként is szeretek nyomozni, azért mentem el arra a "kirándulásra". *mutatja az ujjaival az idézőjelet.* És hát ha elkerülök innen, akkor is szeretnék ilyen dolgokkal foglalkozni. Elég zűrös egy életem lesz, jól gondold meg, hogy engem választasz-e. *mondja és egy cuppanósat ad Bellusnak. Aztán ugye sírva fakad az Ann történetén, Bella pedig vígasztalja.*
-Semmi baj. Csak megint te voltál az első ember, akinek ezt elmondhattam. De szerintem ez most már így is lesz... Ha valami történik, arról először te fogsz értesülni. Remélhetőleg azért jó dolgok is fognak velem történni, nem csak ilyenek... De azért köszi, hogy mellettem állsz. *mondja hálásan Bellusnak, aztán az órájára pillant.*
-Te jó ég, elmúlt tíz óra. Nagyon gyorsan telik az idő, ha veled vagyok... *kacsint a lányra.* Nem tudom, hogy most mi a szabály, de régen az volt, hogy nem lehetünk egymás szobájában... Szeretnéd, hogy felkísérjelek az ajtódig? Nem akarom, hogy miattam bajba kerülj. *ha Bella rábólint a dologra, akkor felkíséri a szobájába kézen fogva, az ajtajánál váltanak még egy csókot és jóéjt kívánnak egymásnak, és mindketten elmennek aludni.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holló háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holló háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:50 pm

*Van igazság abban, amit Deyan mond, szó se róla, de Bella mégiscsak megcsóválja a fejét.*
-Persze, hogy kell állóképesség, de azért egy kocka has sem árt *szemöldökhúzogatás, valamint egy csábos, pajkos vigyor játszik Isabella arcán és elneveti magát. Majd a nevetése lassan lágy mosollyá tér át.*
-Az auror szép szakma. Csak elég veszélyes is... Miért akarsz auror lenni? *tesz fel egy érdekes kérdést Bella, hiszen azt tudja, hogy párja auror szeretne lenni, de hogy miért, arra még nem kapott választ, így most érdeklődve pislog a fiúra. Hogyha Deyan válaszolt, akkor Szandrára terelődik a szó, na meg az esküvőre, amire Bella megcsóválja a fejét.*
- Na igen, egyelőre tartsunk ki egymás mellett egy ideig. Utána elvehetsz! *neveti el magát a lány és ismét egy puszit nyom a fiú ajkaira, pontosan akkor, amikor Deyan is Bella ajkaihoz ér. Néhány másodpercig a lány csukott szemmel élvezi az aprócska kis csókot, majd ismét a fiúra néz és elmosolyodik. A szeme csillog és látszik rajta, hogy nagyon jól érzi magát. Szóba kerül a Nekromágia is, de erre Isabella már nem mond semmit, csak nevet a "szemes" viccen. Új téma gyanánt a családod dobja fel, de néhány perc után már meg is bánja, hiszen kiderül, hogy Deyan fogadott testvére elhunyt egy férfias párbaj miatt. Deyan szeme ismét megtelik könnyel és Bella nyakába borul, aki szorosan magához vonja a fiú fejét és lágyan simogatni kezdi a haját és egy puszit is nyom a kobakra.*
- Nagyon sajnálom. Ne haragudj, hogy ilyen témát hoztam fel... *suttogja Bella bocsánatkérően a fiú fülébe és egy darabig nem engedi el, csak szorosan hozzábújik és öleli, amíg csak tudja...*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:40 pm

*Nevet egy jót a kockás has ötletére.* -Nem, nem igazán hasra gyúrok. Inkább karra, lábra, ilyesmi, hogy erős legyek. Egy aurornak nem árt szerintem, ha van némi állóképessége is a mágiája mellé... Nem lehet mindent pálcával megoldani. Mit gondolsz? *Bella a beszélgetés közben lelkesen osztogatja a puszikat, amit Deyan rendkívüli módon élvez... De azért persze az esküvő azért valóban odébb van.*
-Na igen, arra még én se gondoltam... Majd egyszer. Előbb járjuk ki a sulit és ha kitartunk addig egymás mellett akkor elveszlek. Mit szólsz hozzá? Az előző kapcsolatomból eleget tanultam, úgyhogy inkább várjunk egymásra. Már ha nem haragszol meg érte... *mondja és nyomatékosítóul Bella is kap egy szájrapuszit.*
-Nem tudom, ennyire nem értek a nekromágiához. Én azt látom, hogy a könyvben csupa olyan dolog van, hogy hogy szipolyozzuk ki a természetet meg hasonlók. Amire te gondolsz az inkább a jóslástan lesz szerintem, bár ahhoz sem értek túlzottan... Sose volt jó a Benső Szemem. De ha akarod, majd szerzek egy Benső Szemüveget és akkor jósolgatok neked. *nevet egy jót a viccén és egy újabb pusszancsot kap Bella.*
-Csak egy testvérem van, ő is fogadott. A másik kettő vér szerinti születésem előtt meghalt. Egyébként igen, Ann-Tabithának hívják. De ő szintén meghalt. Elrosnak, aki a Serenity család barátja, van ugyanis egy bátyja, Arxan, és ők ketten párbajoztak Annért. Már régóta verekedtek egymással, csak amíg a suliba járt, a dolog felfüggesztődött. Aztán most karácsony táján állítólag nagyon elfajultak a dolgok, és Arxan párbajra hívta Elrost, csak Elros vesztett. Arxan épp kimondta volna a halálos átkot, amikor Ann közéjük ugrott, hogy hagyják abba. Az átok azonban már elindult és Elros helyett Ann-t találta el... *a történet felidézésére sírva fakad és Bellához bújik.* -A héten találkoztam Elével, ő mesélte el. Persze Arxant elvitték az aurorok, hogy megkapja a dementor csókot... *mondja és tovább sír Bella vállán.*
-Ne haragudj. Nem akartam megint sírni. Nem egy vidám életű párt találtál magadnak... *céloz a múltkori beszélgetésükre a forrásnál.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holló háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holló háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:18 pm

*Isabella Deyan ölében köszöni szépen, egész kellemesen elvan. Nem is érezhetné magát jobban, mint most. Kellemesen elbeszélgetnek, a fiú vele van és nem tanul és minden csudijó. Habár jó lenne, hogyha Szandra is itt lenne, de hát... Az élet gonosz és kegyetlen (xD), így a lány most valahol máshol császkál. *
- Gyúrni? Hajajj! Szólj, ha kockás lesz a hasad *ölti ki a nyelvét vigyorogva a lány Dey-re, aki minden bizonnyal meg fog sértődni erre az aprócska kis beszólásra. Avagy már megmutatja kockás hasát. De akkor a leányzó tuti, hogy elájul. Érdekes reakció...
Isabella felhozza legjobb barátnőjét is, és Deyan rá is kérdez, hogy ki is ő, de csakhamar leesik neki, hogy a kobold leányzóról van szó.-
-Bizony, hogy róla. Persze, majd egyszer bemutatlak neki. De még nem most.... Elég valószínű, hogy Szandra már az esküvőnket tervezgetné, hogyha megismerne. És hát... Khmm. Szóval az még kicsit korán van *neveti el magát a lány és ismét egy újabb puszi landol Deyan ajkain. Nem tehet róla a lány, szereti osztogatni az ingyen puszikat. Persze most már csak Deyan-nek. A tanulásra terelődik a szó és a fiú egyik kijelentésére Bella felvonja a szemét.*
- Fekete mágus? Ugyan már! Hiszen a Nekormágia az végül is az élettel és a halállal foglalkozik. Lehet valaki úgy is nekromanta, hogy megpróbál valakit visszahozni az életből, vagy segít valakinek, hogy kapcsolatba léphessen a szeretteivel. Nem feltétlen rossz minden, ami annak látszik *magyarázza el Bella a saját véleményét. A tekintete most komoly és higgadt, habár a végén elmosolyodik.*
- De oké, beszéljünk másról. Például még tök keveset tudok rólad. Hogy vannak a testvéreid? Ann-Tabitha? Így hívják a leányzót, igaz? *kérdez rá a dologra Bella és kíváncsian pislog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:08 pm

*Élvezi, hogy Bellával lehet, naná hogy. Azon kuncog egy kicsit, hogy Bella nehéz lesz.*
-Nem, nyugi, nem leszel nehéz. Titokban szoktam gyúrni is... Úgyhogy edzett vagyok. Egyébként igen, drága, majdnem pontosan 36 óra telt el azóta... mindegy. Öh... Szandra? Ki is ő? *mondja, majd eszébe jut a kis koboldlány, ahogy Bella elmagyarázza, hogy ki is ő.*
-Jah, igen, nem nagyon ismerem sajna. De biztos jófej lehet... Ő a kis koboldlány ugye? Majd bemutatsz neki? *kérdi izgatottan, szeretne Bellának a barátnőivel is megismerkedni.*
-Na igen, én is így vagyok vele. Szívesebben vagyok veled, mint a nekromágiával... Förtelem az a tantárgy... Szerintem minden nekromanta fekte mágus... Iszonyatos emberek lehetnek... És még mi ebből felelünk... Na mindegy. Beszéljünk szerintem másról. *mondja, de egyelőre Bellára bízza a téma felhozatalt.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holló háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holló háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:51 pm

*Mivel Deyan kiszól, hogy az ajtó nyitva áll Bella előtt, a lány nem habozik. Lenyomja a kilincset, majd hamarosan, néhány apróbb lépés után már ott is áll Deyan szobájába. A fiú nyakába ugrik és egy cuppanós küld az arcára, majd végül kicsit hátrébb lép, hogy hagyja érvényesülni a fiút is. Bella egy ölelést és egy lágy csókot is kap, amit izgatottan és élvezettel viszonoz, hiszen egyre jobban élvezi ezeket a testi érintkezéseket a fiúval. Még egy kicsit Deyan karjaiba lóg, majd leülnek az ágyra, Bella pedig átöleli a fiú nyakát és úgy foglal helyet a fiú ölében. Habár nem túl kényelmes, ez az utolsó ok, tökéletesen élvezi ezt a helyzetet, nem akar egy centivel sem távolabb lenni a fiútól.*
- Ennek örülök Dey! Nekem is hiányoztál *mosolyodik el lágyan a leányzó és egy aprócska puszit lehel a fiú ajkaira.*
- Azért majd szólj, ha nehéz vagyok *kuncogja el magát Bella, habár a maga 55-60 kilójával nem nevezhető nehéznek.*
- 36 óra? Olyan sok? Jézusom! *szorítja magához a fiút nevetve Bella és ismét egy puszit nyom a fiú arcára. Hogy mi újság? 36 óra alatt? Nos, érdekes kérdés, ámbár mi mással kezdenék a társalgát?*
- Semmi különös. Elmeséltem Szandrának, hogy összejöttünk. Tök aranyos volt. Tudod, ő a régi barátnőm, akiről meséltem neked. Iszonyatosan meglepett, hogy ide jött. Na mindegy *legyint egyet a lány nevetve. Csillogó szemével Deyan szemébe néz és elmosolyodik.*
- Nekem is kellene tanulnom... De igazából szívesebben zaklatlak téged, mint hogy a könyvek felett gubbasszak *mosolyodik el a lányka kissé pajkosan.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:42 pm

*Az ajtót a kedvese nyitja ki, úgyhogy egy nagy mosoly terül el az arcán, kicsit el is pirul.*
-Szia, Bellus. Jaja, nekromágiát. Én se kedvelem, de muszáj... Valahogy csak le kell legalább egy kettesre vizsgáznom belőle... *mondja undorodva, majd feláll, hogy meg tudja párját ölelgetni, esetleg megcsókolni...*
-Hogy hiányoztál-e? Más se jár a fejemben, csak te... Rájöttem, hogy nem szeretek nélküled lenni. Akkor kerek minden, ha te is velem vagy. Egyébként... nagyon csini vagy. *mondja Dey végigpillantva a lány ruházatán. Deyen egyébként a szokásos fehér pulcsija van, amit annyira szeret, azon kívül egy fanyaklánc és egy kék farmer.*
-Rég nem láttalak... Hosszú idő 36 óra... Főleg nélküled... Mi újság azóta nálad? *kérdi és leül az ágyára, és az ölébe ülteti a lányt, feltéve persze, hogy nincs ellenére a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holló háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holló háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:30 pm

*Az ajtó előtt állva hallgatózik a leányzó, hiszen habár a kilincs nem nyomódik le - jelezve, hogy valaki ki akarja nyitni neki az ajtót- odabentről egy jól ismert és szeretett hang szól ki. Isabella szíve hevesen kezd el dobogni, majd benyit a szobába és a jobb oldali szoba felé indul, hiszen ott lakik Deyan. Besétálva elmosolyodik, ahogy látja, hogy a fiú tanul, ugyan akkor egy kicsit lelkiismeretfurdalás tör rá, amiatt, mert a) ő sem tanul és b) nem hagyja a fiút tanulni. Merthogy nem fog elmenni innen, az biztos, így széles mosollyal ugrándozik oda Deyan-hez és öleli át még ülve a fiú nyakát és egy cuppanóst nyom az arcára. *
- Szia! Mit tanulsz? *kukkant bele a kinyitott füzetbe az asztalon Bella és elfintorodik.*
- Nekromágia? Nem a kedvencem... *motyogja a lány, majd elmosolyodik és engedi, hogy esetleg Deyan felálljon, vagy valami ilyesmi. A lányka örömmel nyugtázza, hogy egyedül vannak a szobában, a többiek valószínű vacsoráznak, vagy éppen kószálnak valamerre. Hiszen annyi érdekes hely van itt a kastélyban, vétek a szobában ücsörögni. Kivéve ha kettesben lehetsz a pároddal. Akkor megéri...*
- Mi újság? Hiányoztam? *kislányos vigyor terül szét Bella arcán és úgy pislog fel a fiúra - már ha persze felállt.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Holló háló Vandor
Üzenőláda : Holló háló Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:26 pm

*Dey éppen tanulgatni próbál, de nem igazán megy neki. A nekromágiát próbálná a fejébe gyömöszölni, amit egyébként utál, de ráadásul még egyéb gondolatai is vannak... Az esze ugyanis folyamatosan Bellán jár. Bár tegnap találkoztak utoljára, máris hiányzik neki. Legszívesebben egész nap vele lenne, de nyilván a lánynak is kell tanulnia... Annak viszont roppant módon örül, hogy így alakultak a dolgok, amúgy is nehezére esett volna hűségesnek maradnia Violette-hez, ha a lány fél évig távol van tőle valahol a világ másik felében. Most, hogy Violette maga szakított vele és elhagyta másért, nyugodt szívvel szeretheti egyedül Bellát...
Egyszercsak kopogást hall, bár nem szól be senki. Összecsukja a könyvét, leteszi az éjjeli szekrényére, és kiszól.*
-Gyere be nyugodtan... *mondja, és reméli, hogy nem valamelyik ellensége akar épp látogatót tenni nála...*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holló háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holló háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:15 pm

*Bella érkezik a Második emeletre. no nem, most nem valami hivatalos ügyben jött, egyszerűen újdonsült párját látogatja meg, akivel tegnap délelőtt találkozott utoljára. Ma valahogy nem futottak össze sehol, így Isabella elhatározta, hogy meglepi a fiút. Reméli, hogy Deyan nem fogja tolakodásnak venni így néhány hét után, hogy Bella máris a szobájában keresi fel.*
~Biztos, hogy nem. Sőt, még örülni is fog nekem!~*bíztatja magát a lány, habár egy aprócska kis félelem és gyanú marad a szívében. Határozott léptekkel sétál végig a folyosón, majd megáll a Holló szoba előtt. A szoba ajtajára - mint ahogy mindegyikre - ki van függesztve a lakók neve és Deyan neve is ott szerepel a jobb oldali szobalakók között.*
~Azért jó lenne, hogyha nem lenne most itt senki... Vacsoraidő van~*fojt el egy pimasz kis mosolyt a lány, majd vesz egy levegőt és határozottan koppant hármat az ajtóra. Reméli, hogy Deyan a szobában tartózkodik és nem máshol. Elég komikus lenne, hogyha a fiú pl. az ő szobájában keresné. *


Ruha
Vissza az elejére Go down
Lucas Vladislav
Diák
Lucas Vladislav


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Holló háló Nincskaszt

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 8:22 pm

-Jó éjszakát neked is! *mondja, majd megindul eddigi szállása felé,
hogy elhozza egy utazótáskában elférő dolgait.
Gyorsan megjárja az utat. A táskát ledobja ágya mellé, majd lefekszik aludni.
Az álom gyorsan hatalma alá keríti, egy pillanat alatt jóízű alvásba megy át a pihenés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 8:12 pm

-Rendben, ha bármi gondod lenne vagy esetleg társaságra vágysz a harmadik emeleti Bika cápa hálóban megtalálsz.
*Látva a fiút, hogy siet, hisz biztosan fáradt nem is zavar tovább.*
-Na akkor minden jót. Jóéjt!
*Köszön el a fiútól, majd ő is szobája felé veszi az irányt. Hisz kissé elfáradt már.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Vladislav
Diák
Lucas Vladislav


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Holló háló Nincskaszt

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 8:05 pm

*Lucas körülnéz a hálóban, figyelmesen követi a lányt.
Nem mondható nagy társasági embernek,
ezért felemás érzésekkel fogadja a gondolatot, hogy szobáját idegenekkel kell megosztania.*
~Majd elférünk egymás mellett valahogy.~ *gondolja.
Ahogy az ágyáról a lányra tekint, megejt egy mosolyt Clar életkedvét látva.*
-Köszönök mindent! *majd átveszi a lány által már emlegetett kulcsot a szobához.*
-Akkor most elugrok a cuccomért. *mondja, majd egy újabb mosolyt enged el Clar felé, búcsúként.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 7:52 pm

*Lucassal együtt megállnak a Holló háló ajtaja előtt. Kinyitja Clar az ajtót, majd besétálnak egy kisebb nappali féle helyiségbe.*
-Szóval ez a központi terme a szobának. Itt ha gondolod tanulhatsz, vagy éppen megismerkedhetsz a többi szobatársaddal.
*Mutogat minden felé a kis helyiségen belül magyarázgat Lucasnak, majd a két ajtó felé mutat.*
-Van két ajtó, jobbra és balra. Az ajtókon belül vannak a hálószobák. 4-4 fős, a te szobád a bal oldalt lesz.
*Lép közelebb a bal oldali ajtóhoz, majd zsebéből kiveszi a kulcsot és kinyitja az ajtót. Aztán belép a szobába.*
-Már mind a 3 ágy foglalt, remélem tetszik a helyed. *Mutat az üresen álló ágyra.* -Remélhetőleg a szobatársaiddal, hamar megismerkedsz és jól kijösz majd velük.
*Mosolyog a fiúra, majd átadja a kulcsot.*
-Ha van bármi kérdésed tedd fel bátran. *Mondja a fiúnak, majd megáll az ajtóban és vár a fiú válaszára.*
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Holló háló Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 9:21 pm

*Fény be. Fény ki. Fény be. Fény ki. Pálca felvillan. Pálca kialszik. Na nem zárlatról van szó. Csak Rupert unatkozik. Ezért pálcájával szórakozik. A szoba a szokásos képét mutatja. Átlagos fiúszoba, pár dolog szana-szét hever, de amúgy nagyjából rend van. A legtöbben már alszanak, csak Rupert nem tud magával mit kezdeni. Hátán fekszik a szobában és mostani életén és helyzetén gondolkozik. Tekintetét a plafonra szegezi és közben kezében forgatja pálcáját és közben a Lumos-Nox bűbájpárral játszik. Bár tudna magával mit kezdeni. De sajnos mostanában elég sokat mulasztott, így kénytelen sokat tanulni. Nagyon bánja, hogy ez barátai és persze saját szórakozása kárára megy. De sajnos nem tud mit csinálni. Ilyen az élet. Szóval most is egyedül fekszik pizsamában, az ágyában és nem csinál semmit. Legszívesebben részt venne már valamilyen kalandban, de ilyennel sem találkozott mostanában.
Még ezt csinálja egy ideig, majd, egy idő után leteszi pálcáját és nyugovóra tér.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Holló háló Nincskaszt

Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Holló háló   Holló háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:02 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Iordan Desislav
2. Deyan Serenity

3. Rick McDwyer
4. Rupert Rankle


A szoba lakói - bal oldal:
1. Lucas Vladislav
2. Takeshi Shinobu
3. Spirit Darkness

4. Seth Svarog
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holló háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló háló   Holló háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holló háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: