Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ördögrája háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ördögrája háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ördögrája háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ördögrája háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ördögrája háló I_vote_lcapÖrdögrája háló I_voting_barÖrdögrája háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ördögrája háló

Go down 
+5
Selene Ashley Northingham
Katherine Mary Black
Leona Arts
Myistra Doarden
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 4:43 pm

*Sok hozzávaló van szert-széjjel a lány ágyán, ágya körül. Mágiázik kicsit, vagy is próbálkozik. neki lát óvatosan és készít Sebgyógyító főzetet na meg egy Tudatvédő amuletet is. User lusta leírni a folyamatot, de összességében elkészül egész sikeresen. Az amuletet a nyakába akassza, a bájitalt pedig kis fiolába teszi.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ördögrája háló Nincskaszt

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:36 am

*Katherine reggel kis dobozt talál az éjjeli szekrényen, amiben egy kék köves gyűrű lapul. A mellékelt leírás szerint ez egy Aura érzékelő gyűrű, amivel innentől a lány látni fogja mások auráját, kivétel ha jóval erősebb mágusról van szó, aki rejteni tudja azt. Így az aura színéből következtetéseket vonhat le az illető lelki állapotáról, vagy pl. hogy hazudik el.*
http://www.saffron.hu/images/BKRF535-59.jpg
Vissza az elejére Go down
Caroline Peony
Diák
Caroline Peony


Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Ördögrája háló Harcos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:52 pm

-Sziasztok. Caroline vagyok *Int a másik kettőnek, és egy mosolyt is elenged*
-Tényleg remélem, hogy még beszélünk, de most átmegyek a cuccomért a váróba *Ajkára ráharap és az ajtó fele mutat*
-Amúgy Nepálból jöttem *Fogait kivillantja és int, hogy egy pillanat múlva jön vissza. Mikor visszaér, még beszélget a lányokkal akik ha akarnak segíteni a kipakolásban tudnak. De utána Caroline elhúzódik a saját kis zugába*

//bocsi, mennem kell. vihar közeleg...ismét//
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:43 pm

*Már a bejövő lányokat figyeli, és észre sem veszi, hogy Lezz megcsikarta. A köszönés, illetve Kat bemutatkozása után ő is azt teszi.* -Alena vagyok, és te? *Érdeklődik, majd ismét a londoni barátnőjére figyel. Szimpatikusak neki az új társai, jó lesz neki itt. Ismét elgondolkozik, ahogy szokott, így már csak a kérdést hallja meg.* -Londonban volt, de azt ott kellett hagynom, mert húgom is szerette, meg úgy gondoltam ott jobb helye lesz. *Mondja kicsit bánatos hangon. Az új lány felé fordul, és egy kicsit kérdezősködik.* -Mesélj te is magadról, szeretnénk megismerni. Kell esetleg valami segítség? *Érdeklődik, majd visszafordul Kathez.* -Katthy, sikerült már sok barátot szerezned? *Kérdezősködik, neki ez a legnagyobb baja.* -Remélem nem sok a kérdésem, ha mégis bocsi. *Pirul bele a mondatába.*

//fagyika//


A hozzászólást Magdalena Kristina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 06, 2010 6:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:32 pm

*Vidámabb szokott ő lenni, talán egyszer ugyan olyan naiv lesz mint volt, de az már nem valószínű.*
-Örülök, hogy ha tetszik. *Az ő szeme is felcsillan.*~Egy ilyen rendes londoni szobatársat kapok? Waow. A hónapban szerintem ez a legjobb napom.~*Majd megjelenik Rose is és még egy új leányzó. Ő az ajtó túloldalán vannak, de azért köszön nekik.* - Sziasztok! Amúgy Kat vagyok! *Int a lánynak mosolyogva. Lazz eközben örül a simogatásnak, bár a mancsán lévő karmok egy picit megkarcolhatják Alena kezét, persze a kis farkaskölyök ezt nem direkt teszi. Nagyon úgy tűnik, hogy a kis közös helységen túli szobában, el vannak mind a ketten.*~Két új lakosa lesz az Ördögrájának? Hát ez király.~*Tényleg nagyon örül, ha a közel múltban nem történtek volna ezek a dolgok, most tapsikolna. Alenara pillant.* - És neked van valamilyen kis állatod? *Kérdezi kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:23 pm

*A lány hallgatja, amit a másik mond neki. A becenév hallatán elmosolyodik és bólint egyet.* -Ez jó lesz, tetszik. *Mondja vidáman az általában szomorú lány. Elgondolkozik, milyen lehetett az élete a másiknak, míg nem jött ebbe az iskolába. Hallja, hogy a másik már felel az előbb feltett kérdésre, és ez felcsillantja a szemét. Magában mosolyog, hiszen ugyan arról a helyről jöttek.* -Én is onnan jöttem, néhány héttel ezelőtt. *Mondja, majd ismét gondolataiba mélyed.* ~Hogy lehet az, hogy eddig még nem találkozunk?~ *Teszi fel magának a kérdést, amire már nem sikerül választ kapnia, hiszen bemutatásra kerül a farkaskölyök. Szereti az állatokat, így őt is aranyosnak tartja.* -De szép farkas. Szerencsére, nem vagyok allergiás a szőrére, nem bírnám ki, hogy ne legyek ilyen cuki állattal. *Mondja és megsimítja az állat hátát. A mancsát a kezébe veszi és bemutatkozik.* -Szia Lazz. Én Alena vagyok. *Mondja mosolyogva, és ismét megsimítja a hátát. Ez után hallja, hogy valakik jöttek még ide, így köszönti őket.* -Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
Caroline Peony
Diák
Caroline Peony


Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Ördögrája háló Harcos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:19 pm

-Na és milyen a szoba? Miben más mint a váró? *Kérdezi Rosetól, miközben jönnek fel a lépcsőn. Most már hajlandó körbe nézni és megerőltetni magát, megjegyezve az utat. Nem kis időbe telik egy ismeretlen mágikus helyen megtalálni bármit is*
-Sziasztok *Köszön a bennlévő lakóknak aztán követi a lányt az ágyához*
-Hmm...*Méri körbe az ágyat*
-Jó lesz...köszi *egy hirtelen mozdulattal a lány fele pördül és elenged egy halvány mosolyt. Aztán sálát lassan kicsomózza és az ágyra teríti. Csakhogy látszódjon hogy már az is foglalt*
-Van olyan ágy amelyiken most nem laknak, úgyértem elutaztak vagy ilyesmi? *Pillant körbe a kérdést Rose-nak intézve*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:07 pm

*Rose felvezeti Caroline-t a szobájához, ahol immáron teljes a létszám. Kate is itt lakik, így valamennyie Rose még reménykedik abban, hogy összefut barátnőjével. Amikor belép, rögtön felfigyel a hangokra. Gyorsan elereszt egy sziát Kate felé, majd Caroline-t vezetve az ő ágyáhozvezeti őt.*
-Ez lesz a helyed, ez az utolsó szabad ágy itt. Remélem jól fogod magad érezni.
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 6:05 pm

*Kat elmosolyodik, miközben gondolkozik, hogy hogyan lehetne még becézni.* - Moondjuk Alena? Más nem jut az eszembe. *Még mindig ott van az az apró mosoly az arcán.* - De ha ez a becézés nem tetszik, akkor inkább maradok a Lenanál. *Szeret sokat beszélni, bár mostanában nem igazán volt rá alkalma. Most már kezd nagyjából kilábalni a történtek hatása alól és próbál edzeni, hogy ha valamikor is alkalma lehet rá, lázadjon. A kérdésre persze válaszol.* -Londonban laktam, de már jó pár hónapja nem voltam ott. Na és te? Honnan érkeztél? És mikor? *Eközben Lazz Kat kezét bökdösi az orrával. Nem valami okos lény, végül is egy mondhatni egyszerű kis farkaskölyök, de szeret a figyelem középpontjában lenni.*
- Jajj, el is felejtettem, ő Lazz. Remélem nem vagy allergiás a farkas szőrre. *Mondjuk azt nem tudja, hogy a mágiával létre hozott állatok szőrére is lehet-e bárki allergiás, de ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 5:40 pm

*Tetszik neki Kat frissessége, szereti a pörgős életet. Kissé elfeküdte a haját, ezért azt igazítja, míg a másik beszél. Figyeli azért, nem akar bunkó lenni. Hallja a kérdést, amire szívesen válaszol.*
-Szeretem, nyugodtan hívhatsz úgy, ahogy szeretnéd. Legtöbbször Lená-nak vagy Mag-nek hívnak, de ezeket már egy kicsit unom. Jó lenne valami frissítés. *Neveti el magát. Látja a lány vörösségét, ezért meg is nyugtatja.*
-Semmi baj, én szeretem, ha sokat beszélnek. Úgy a jó, ha nincs csönd. *Mondja mosolyogva, szimpatikus neki a Kat.*
-Mesélj légyszi egy kicsit magadról. Pl.: Honnan jöttél? *Érdeklődik, de eközben már meglátja a lány gyönyörű arcát, ami neki nagyon tetszik. Elfelejtette a többi kérdést, amit mondani akart volna, így vár a lány válaszára.*

Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 5:24 pm

*A hang hallatán és a kéz láttán felkapja a fejét. Alapból az egyik legvidámabb teremtés, aki él, de mostanában próbálja kiheverni a történteket, de természetesen arcára ha apró is, de kedves mosoly ül ki. Hankyt leteszi, ami azt eredményezi, hogy elvörösödik. Ülésbe tornássza magát, majd gyengéden megszorítja a felé kinyújtott kezet.*
- Katherine Mary Black, allidon, a picit régebben itt lakó. *Nem célozgat, csak neki ez úgy jön. Azt sejti, hogy ő az, aki Magdalena előtt volt az új szobatárs, de az már hónapokkal ezelőtt volt.* - Amúgy szereted ha becézik a neved és ha igen, akkor hogy? Mert a Magdalena név picit hosszú, csak úgy mint a Katherine, de engem lehet nyugodtan Katnek is hívni. *Ezt egy levegő vétellel mondja el. Na igen, ha zavarban van, általában össze vissza fecseg minden félét, ami az eszébe jut. Ismét elvörösödik.* - Ne haragudj, néha sokat fecsegek, de leginkább akkor, ha kissé zavarba jövök. *Eközben Lazz feláll, így láthatóvá válik a feje Magdalena számára is, mondjuk egyenlőre a kis farkaskölyök csak a fülét hegyezi és Magdalenat méregeti.*
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 5:15 pm

*A lány észre sem veszi, hogy bejönnek az ajtón, mivel úgy belemerült a varázskönyvek olvasásába. Csak arra lesz figyelmes, hogy megreccsen az egyik ágy. Felkapja a fejét, körülnéz, ki lehet az? Látja a lányt, aki egy plüssel babrál. Egyből nem köszön rá, mivel ott van a könyv a kezében. Megjelöli, hol tartott, keres neki valami jó helyet és elrakja. Nem tudja, mit tegyen, de végül is ráköszön.*
-Szia. Én Magdalena Kristina vagyok az új szobatárs. *Mondja, majd lassan az másik ágyához sétál és nyújtja neki a kezét.*

Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 5:09 pm

*Halkan lépked be a szobájába, mellette Lazz. Óvatosan becsukja az ajtót és feltűnik neki, hogy más csomagjai vannak az egyik ágynál. A homlokát ráncolja.*~Új szoba társ vagy csak új dizájn?~*Nem igazán szokott a szobában lévőkkel beszélgetni, mert általában csak ritkán találkoztak. Észre sem veszi, hogy nincs egyedül, túlságosan lefoglalja az, hogy kitalálja, vajon mi történt az előző lakossal.*~Remélem ő kedvesebb lesz.~*Kicsit sóhajt, majd elindul az ajtóból. Leveti magát a saját ágyára, ami pont amellett az ágy mellett van, ahol az új lakos alszik. Lazz Kat ágya mellé fekszik. A lány a plafont bámulja, miközben kezével a plüss elefántjával, Hankyvel babrál. *
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 2:50 pm

*A lány látja a másikon, hogy rosszul érinti ez a dolog, így inkább nem mond semmit, csak lesüti szemét, miután észrevette. A felajánlásra csak bólint egyet és mosolyog. Válaszol is a végén, csak olyan hosszan beszél a lány, hogy nem akar közbevágni.*
-Rendben majd szólok. Nyugodtan menj, amúgy jó utat neked. És részvétem ismét. *Mondja lesütött szemekkel, szomorúan. Körülnéz, tetszik neki a szoba elrendezése. Majd hallja a hívást, még arra válaszol.*
-Rendben, akkor majd együtt edzünk. Szia, Jó utat. Jó légy, remélem, még találkozunk. Vigyázz magadra. *Elköszön, majd mikor kimegy a szobából a társa kipakol, és folytatja tovább az olvasást.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 2:39 pm

*Amikor részvétet nyilvánít a lány, szomorú szemekkel bólint. Nem sok kell neki, hogy elsírja magát, de végül sikerül, és még könnyes sem lett a szeme. Aztán amikor Magdalena körül néz, és lelkesen szemlélődik, és befele indul, már megint ott a mosoly az arcán.* - Ha kell valami, csak szólj nyugodtan. A tarantula hálóban megtalálsz, ha esetleg valamit nem értenél, vagy valamit intézni kell, … de most ha nem baj, én lelépnék. Még fel kell adnom két levelet, és be kell pakolnom, és remélem az átfestetett ruháimat is megkaptam már a manóktól. Tudod, nem volt elég fekete rucim, és az alkalomhoz illően szolid. *Kifele araszol a szobából, és az üres ágy felé bök. Meg a szekrénye felé.* - Lakd be nyugodtan. Aztán ha gondolod, összefuthatunk valamikor a jövő héten, esetleg reggel eljöhetnél edzeni velem. *A válasz után, ha van olyan, elköszön, és a dolgára indul. Gyorsan és sietve, mert még sok a dolga, és holnap reggel bizony korán indulni fognak a fiúval. Szegény! Összefacsarodik a szíve ha arra gondol, hogy szegényre marad a család vezetése, hiszen mint a legnagyobb fiúgyermek, ő lett a család feje. Senkinek sem kívánná, hogy az iskola kijárta előtt kelljen ilyen terhet a nyakába venni. És most, hogy ez így az eszébe jutott, meg is fogadja magának, hogy segíteni fogja ahol csak tudja, hiszen szeptembertől e jegyein is meg fog látszani, hogy nincs és nem maradt annyi ideje a tanulásra. … Ha egyáltalán visszajön a Nezára, és nem kell otthon tanulnia ezek után magántanárokkal.* - Szia! Vigyázz magadra, és akkor még remélem találkozunk! *Hajtja be maga után az ajtót, és siet el a folyosón a manók konyhája felé.*
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák
Magdalena Kristina


Főkarakter : santaviktoria@hotmail.com
Hozzászólások száma : 72
Kaszt : Ördögrája háló Druida
Üzenőláda : Ördögrája háló Cbb0501


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 2:16 pm

*A lány hallgatja, amit társa mond, mert kifejezetten érdekli. Bólogat, ha ő is úgy gondolja, de miközben mennek a szoba felé, azért megnézi, merre megy. Hallja, a temetés szót erre egyből felkapja a fejét, és egyből részvétet nyilvánít.*
-Részvétem, amúgy semmi baj. Remélem majd én is meg fogom szokni. *Mondja, habár már lehet, hogy nem most kellett volna ezt mondania, de egy kicsit elgondolkozott. Még tovább hallgatja, de akkor meglátja a szobáját.*
-Ez az Ördögrája háló, bal oldalon fogok lakni. *Ismétli, hogy memorizálja.* -Jéé, még itt van olyan is, aki velem egy szakon van. *Lepődik meg, majd véleményt mond a szobáról.*
-Nagyon jó ez a hely, tetszik. *Mondja a lány és letelepszik a szabad ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 2:03 pm

*Amikor látja Magdalena meglepődött arcát, akkor kissé elszégyelli magát. Bizony, ez magyarázatra szorul.* - Ne haragudj, hogy kapkodtam, de tudod, holnap reggel utaznom kell. Temetésre vagyok hivatalos, és még nem vagyok összepakolva sem. Amúgy, … *Hogy terelje kissé kellemesebbre a szót,* - képzeld, engem is azok neveltek. Csak mivel egy éve itt vagyok, valahogy rám ragadt, hogy folyton a kezemben a pálca, és már szinte a hajamat is azzal szárítom, és nem használok mugli cuccot sem szinte. Ami valahol fura. Mert amikor ide kerültem … *Megérkeztek a beszámoló közben, Gaea az ajtó kilincséhez nyúl, kitárja azt a lány előtt, és balra invitálja.* … szóval azt hittem, hogy nem fogom soha megszokni, és most tessék! *Kacag egy zavarban lévőt, és beinvitálja egy laza kézmozdulattal Magdalenát.* - Tessék, itt fogsz innentől lakni. Ez az Ördögrája háló, és a bal oldalra tettelek be, mert itt legalább van a szakodról valaki. *Beljebb noszogatja a lányt, és barátságosan mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Ördögrája háló Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 3:11 pm

// 4. oldal, Leona Arts hsz-e aránylag fent..., megint mogyoró XD //

Okés - Kaen
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:56 pm

*Kat eldöntötte, hogy a Marathonra bájitalokat fog csinálni. Persze ehhez alaposan bevásárolt és jócskán lecsökkent a maradandó pénze. Tüzet gyújt. Persze nem szobája padlóján, hanem egy tűzbiztos izét használ.Egy üstöt szed elő. Bele önt 4,5 liter.*~Talán nem a szobámban kellett volna ezt véghez vinni.~*Maga elé vesz egy mozsárt és a fekete illetve vörös puskaport összekeveri. A megmaradt fél liter erumpenthez önti a puskaport. Közben figyel a még mindig melegített lére is. A lét 5-ször megkeveri. A puskaporos főzetet oldódásig keveri. Felaprítja a tőrrel a Téltemetőt, majd az üstbe dobja. 4 balra kavarással folytatja. 2 perc múlva, hozzá önti az üst tartalmához a puskaport. Jobbra 9, balra hét, jobbra kilenc, balra hét. 3 percen keresztül keveri így az üst tartalmát. A folyadék szürkévé változik. Apró fiolákba tölti. 10 fiola telik meg a Robbanó bájitallal. Lezárja a fiolákat tetővel.*~Ezzel meglennék.~*Jön az elmeélesítés, hisz ha fut, nem biztos, hogy a varázslatok eszébe fognak jutni. Az üstöt tisztító varázslattal elöblíti.Maga elé veszi elé vesszük a mozsarat. Beledobálja a szkarabeusz bogarakat, és összetöri őket. Arcán undor jelenik meg. Halott bogarakkal dolgozik. Nem teljesen porrá töri őket, pusztán a küldő, kemény páncéljuk töri le, a bogár többi részét közepesre morzsolja. Ezután a bogáraprólékot beleönti az üstbe. Kever rajta 3-at jobbra, majd hagyja főni. Fel vágja a gyömbérgyökereket apró kockákra, majd ezt is bele dobja az üstbe. Kevergeti 4 percig folyamatosan balra a folyadékot. A 4 perc elteltével barna színű lesz. Ezután hozzá önti a tatuepét is, majd elkezdi kevergetni jobbra 10 percen keresztül, úgy, hogy minden nyolcadik keverés után kavar egyet balra is. Amikor végez ezzel is, akkor a folyadéknak zöld színűre vált, enyhe fehéres beütéssel. Ezt is fiolába tölti.*~Végeztem.~*Gondolja örömmel. Óvatosan elteszi a fiolákat. Az üstöt, tisztító varázslattal elöblíti végleg. Elindul valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Ördögrája háló Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 4:47 pm

*Mary az ajtóhoz ér, s bekopog. Majd benyit és kérdezi:* -Itt lakik Katherine Mary Black? Csak annyit szeretnék neki mondani, hogy engem már a Turul Hálóba keressen. *Csak ennyit akart Mary s már ment is vissza a hálójába.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 6:57 pm

*Kat az ágyon hasalva levelet próbál írni.*
Kedves Nancy néni!
Ne haragudj, hogy csak most írok.Sok minden történt, bár még mindig nem értem el eredeti célomat, bár már nagyon sok barátot szereztem. Minden rendben van, mindenki nagyon kedves. Már kaptam szobát is. Még egy jó darabig nem megyek haza, de ami előtt elindulnák Londonba, fogok írni róla és ajándékot is viszek. Vigyázz magadra nagyon.
100000000-szer puszil: Katherine

Felkel az ágyról és belenéz a tükörbe.*~Te jó ég! Ha így megyek ki, egy madár sem akar majd odajönni hozzám akármilyen húst is viszek.~*Kifésüli a haját, majd egy laza kontyba fogja. Felvesz egy széldzsekit és elindul feladni a levelet.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 9:08 pm

*Már az álmosság kezd erőt venni rajta.*
-Oké! Semmi baj, még nekem is kell házit írnom. *Mosolyog.* A csokit imádom.* Vigyorogni kezd.* Szia! *Amint elmegy Selene ő rögtön átöltözik pizsamába és alszik.*


A hozzászólást Katherine Mary Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 18, 2010 9:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Selene Ashley Northingham
Diák
Selene Ashley Northingham


Hozzászólások száma : 166
Kaszt : Ördögrája háló Nekromanta
Üzenőláda : "A múltból tanulj, a jövőre gondolj, de a jelenbe élj... Az élet egy út, a megérkezés a halál, épp ezért soha ne csak a cél legyen szemed előtt hanem az út...Ha valaki csak a múlt fájdalmaira, vagy a jövő félelmeire tud gondolni, elfelejt élni..."

Selene

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 9:03 pm

- Hát találkoztam pár új emberrel, de szerintem még összefutok sok ismeretlennel is, mert elég sok diák jár ide. *Feleli mosolyogva Selene, közben vesz még chipset a zacskóból, mert ízlik neki.*
- Szóval összességében tetszik az egész, még sok időt töltünk itt úgyis! *Közben rápillant az órájára és eszébe jut, hogy még egy házit nem írt meg, amit elhalasztott későbbre, azt még be kell pótolnia:*
- Ne haragudj, de még van egy házim, amit be kell fejeznem, de majd még találkozunk úgyis, már tudom, hogy hol van a szobád. Köszi a chipset, legközelebb hozok magammal csokoládét, ha szereted! Szia! *Köszön el kedvesen a lánytól, majd a szobájába siet, hogy befejezze az aznapi feladatát.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Ördögrája háló Jos

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 8:44 pm

*Továbbra is eszeget. Lenyeli a chips darabot és válaszol.*
-Hát,voltam már egy pár helyen, de szerintem mindenhova nem jutok el. *Mosolyog továbbra is. Kis tükrébe néz az éjjeli szekrényen.*~Na végre, újra normális a fejem színe~*Keresztbe hagyítja lábait.*
-És sok emberrel találkoztál már? *Kérdezi érdeklődve. Ő már annyival találkozott, fel sem bírja sorolni.*
Vissza az elejére Go down
Selene Ashley Northingham
Diák
Selene Ashley Northingham


Hozzászólások száma : 166
Kaszt : Ördögrája háló Nekromanta
Üzenőláda : "A múltból tanulj, a jövőre gondolj, de a jelenbe élj... Az élet egy út, a megérkezés a halál, épp ezért soha ne csak a cél legyen szemed előtt hanem az út...Ha valaki csak a múlt fájdalmaira, vagy a jövő félelmeire tud gondolni, elfelejt élni..."

Selene

Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 8:36 pm

- Kivárom én a soromat, vagy majd ha összefutok egy prefivel, akkor kérek szobát, egyelőre megvagyok, még az épület felfedezése is vár rám. Sok helyen voltam már, a parton is, de még van ahol nem jártam, minden esetre klassz hely. Te bejártad már az épületet? *Érdeklődik a lány, majd rágcsálja a chipsét és a falhoz támasztja magát, úgy ül az ágyon, mert úgy a legkényelmesebb neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ördögrája háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ördögrája háló   Ördögrája háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ördögrája háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: