Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fürge gyík háló - Page 5 I_vote_lcapFürge gyík háló - Page 5 I_voting_barFürge gyík háló - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fürge gyík háló

Go down 
+6
Aali White
Laura Wylee
Ann-Tabitha Serenity
Pierre Bontavier
David Branson
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Nincskaszt

Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:13 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Aletha Apphia
2. Juliett de Sedritta
3. Lumiére Etoiles
4. Samantha Radoslava

A szoba lakói - bal oldal:
1. Tanja Tereskova
2. Ann-Tabitha Serenity
3. Cloe Noybe
4. Lycoris Kuolema
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:31 pm

*Ele úgy látja Ann-on, hogy a lány most tényleg komolyan beszél, és valóban szereti. Habár az is biztos, hogy egyszer már kiderült róla, milyen jó színész...* ~Mi van, ha most is csak színészkedik? Biztos, hogy nincs valami a háttérben? De most nem is tettem ellene semmi rosszat... Az okés, hogy akkor megleckéztetett, mert a bátyámmal szembeszálltam... Most viszont semmi ilyet nem tettem.... Viszont olyan hirtelen volt ez az egész.~ *gondolkodik Ele, jár az agya, mint a motolla. Az egyik fele azt mondja, hogy a lány most 1000% komolysággal beszél, a másik fele viszont azt, hogy ne bízzon meg benne, mert már egyszer átverte. Ann őszintesége vagy színjátéka nem tudja meghatni, annál inkább viszont az utolsó mondata.*
-Hát jó, mutasd meg. Kíváncsi vagyok. *mondja, hisz egy esélyt adnia kell a lánynak, hogy bizonyíthassa állításai helyességét, na meg akkor neki is könnyebb lesz átgondolnia a dolgokat kettejükről...
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:20 pm

//olvad//

-Szerelmem! Nekem az is elég ha átgondolod, és a közeledben lehetek... De ezt ne tilsd meg nekem... Kérlek szépen!- *kéri Ann Elrost. Rosszul esik Ann-nak, hogy Elros nem szereti már úgy, ahogyan azelőtt, de erről csak a lány tehet* -Annyi dologért kellene, hogy bocsánatot kérjek, hogy ez az élet is kevés lenne hozzá...- *fakadnak ki a lányból az érzelmei* -De egyet megígérhetek neked... Nem adom fel! Harcolni fogok érted!- *hát igen... Ilyen se volt még sokszor, na de mint látjuk mégis van, hogy előferdül...* -Ha kell Deyannal vagy a tulajdon családommal is szembeszállok... Mert szeretlek!- *mondja a legkomolyabban a lány. Elros pedig láthatja is rajta, hogy nem viccel. Minden arcvonása az elszántságát tükrözi...a szeme viszont...a szeme viszont csillog. Ilyennek talán gyermekkorukban sem látta még Ann-t Elros, de ha mégis, az nagyon-nagyon régen lehetett már... Ann a tekintetét egy időre a plafon irányába emelte, majd visszanézett Elroszra* -Tényleg érdekel Deyan ügye? Tényleg érdekel, hogy mi az amiért öltem volna? Ha akarod, én megmutatom, csak kérned kell... Egyetlen szavadba kerül...- *mondja a lány a legnagyobb alázatossággal, majd a fiút nézi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:23 pm

*Ann sajnos félreérti a helyzetet, mert egyáltalán nem utálja ő a lányt, egyszerűen nem tudja mire vélni a helyzet ilyen gyors megváltozását.*
-Nem, Ann, félreértesz. Szeretlek, de csak mint a legjobb barátomat. Valahogy úgy, mint Deyan is téged. *mondja, aztán végül is átöleli a lányt, és úgy hallgatja meg a történetét. Egy ideig nem tud rá mit mondani, kicsit emésztenie kell a dolgokat. Elég sok információt hallott most így egyszerre.*
-Most már értem. Nos, az a helyzet, hogy nem tudom, mit mondjak neked. Egész eddig úgy tudtam, hogy soha nem fogsz szeretni, és lemondtam rólad. Pedig mielőtt el nem árultad, hogy anno átvertél és nem szerettél igazán, én tényleg szerettelek. Azután viszont már lemondtam rólad. Ez volt minden vágyam, hogy egyszer szeress, de azóta történt egysmás köztünk... Szóval időre van szükségem. Nem tudom, mit tegyek. Egyszerűen túl gyors volt ez az egész. *mondja tanácstalanul Ann-nak, de azért átöleli, és az arcára nyom egy puszit. Jelen pillanatban ennyi telik tőle, talán ha majd helyre tette magában a dolgokat Ann-nal kapcsolatban, akkor újra fogja tudni szeretni.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:06 pm

*Ann magához is tér a víztől, de a hideg is kirázza, hogy Elros ennyire nem szereti őt... Bár Elrosnak igaza van, hiszen hihetetlen volt, ahogyan a lány bánt vele* -Legalább egyszer ölelj meg... Könyörgöm!- *mondta sírva és remegve Ann* -Szeretlek, és ha ennyire utálsz, én inkább meghalok!- *jelenti ki a lány miközben érzi, hogy Elros felemelte, és az ágyra ültette. Végre érezte Elros érintését, de tudta, hogy ez csak azért volt, mert a földön csak nem hagyhatta őt a fiú* -Rendben van... Elmondom- *sóhajtott egyet a lány, majd belekezdett* -Szóval Deyannak volt egy barátnője, Aravis. Davidnak pedig egy bátyja van, Steven... Setven és Ari összejöttek, így én két tűz közé kerültem... Hiszen én szeretem Deyt és Stevent is... Nem akartam egyik pártyára sem állni... De ha Daviddal maradok előbb utóbb erre kényszerültem volna... Arival csúnyán összevesztem... de már ez sem érdekel...- *hajtotta a fejét a tenyereibe Ann* -Ha a két fiú összeverekedett volna, valamelyiket muszáj lettem volna bántani...vagy valami még rosszabb, esetleg megölni... Az a hülye liba, Aravis pedig végig is nézte volna mind ezt... De ha Deyannak baja lett volna, vagy baja lenne...Az a csaj halott ember...- *Elros láthatja Ann szemeiben a dühöt* -David pedig a testvérén keresztül üzent, hogy ideje döntenem, hogy kit szeretek jobban... Ilyen kapcsolat nekem nem kell...- *nézett rá Ann Elrosra kérdően, hiszen fogalma nincsen hogy ő mit is mondhatna még.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:40 pm

*Ann válaszol is minden kérdésére, de lényegében semmit nem ért belőle. Elég sok mindenről lemaradt Annékkal kapcsolatban, úgyhogy muszáj lesz rávennie a lányt, hogy mesélje el neki a történteket. Azonban ahogy válaszra nyitná a száját, Ann egyszerűen elájul, ami nagyon megijeszti. Hirtelen azt se tudja, mihez kapjon, majd végül a konyhába megy, és keres egy poharat, amibe vizet tölt. Azt odaviszi Ann-hoz, és egyszerűen ráönti az arcára, amitől reméli, hogy felébred. Aztán hoz még egy pohárral és egy nyugtatót is, hogy ha esetleg felébredt a lány, akkor odaadhassa neki.
Miután Ann sikeresen magához tért, újra kérdéseket tesz fel neki.*
-Na de... most mi? Mondd el részletesen, mert semmiről nem tudok, ami veled történt mostanában. *mondja, és az ágyához viszi a lányt, és maga mellé ülteti.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:17 pm

*Elros kérdései teljesen jogosak, hiszen a lány szabály szerűen letámadta őt a szerelmével, na de ilyen az, amikor az ember szerelmes...* -Teljesen igazad van. Hibás vagyok, de nekem is idő volt mire beláttam. Hiba volt veled akkor játszani, de pontosan abból tudtam meg, hogy már akkor szerettelek, csak... Csak gyáva voltam...- *sír tovább Ann, és ténylegesen a teljes kiborulás szélén van* -Az önzőségemmel, és Aravis hülyeségével elrontottam, elrontottuk, én és Dey, az én és az ő életét is... Ő megtalálta azt, akit keresett, én pedig elengedtem azt akit szeretek...- *gondolkodott el Ann a történteken* -Nem akarok úgy élni, hogy nem szeretem, azt aki engem igen... És nem akarom a testvérét sem bántani... De nem akarok Deyannak sem fájdalmat... Meg kellett volna, hogy öljek valakit... Képtelen vagyok rá...- *szállt el minden erő Ann testéből, és hirtelen eszméletlenül rogyott a földre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:54 pm

*Elros jól sejtette, Ann tényleg szerelmet akart vallani neki. Amint belép az ajtón, a nyakába borul, és megcsókolja. Ele azonban nem viszonozza... Igaz, mindig is erre vágyott, és jól is esik neki a csók Ann-tól, de egyszerűen nem képes felfogni, hogy ez hogyan lehetséges. Finoman eltolja magától a lányt, de Ann sírni kezd, mint mikor Arxant temették. Pár pillanatig csak néz Ann szemébe, próbálja összeszedni a gondolatait, hogy most mit mondjon.*
-Bocsi, de ezt nem értem. Hogyhogy szeretsz? Nem oly rég még a halálomat kívántad. És volt is egy barátod, David. Úgy volt, hogy nem leszünk egymásba szerelmesek, nem? *értetlenkedik egy sort, aztán eszébe jut, hogy Ann azt mondta, hogy bajban van, vagy valami rosszba keveredett.*
-Na de... hogy érted ezt? Mibe keveredtél? És mi az, hogy nem voltál szerelmes? Nekem úgy tűnt, hogy nagyon is boldog voltál vele, nem? Na meg egész eddig egy szót nem tudtam rólad július óta, most meg hirtelen rájöttél, hogy szeretsz? Nem értem.*zúdít egy újabb kérdés özönt a lányra, és aztán helyet foglal a lány ágya szélén. Ha azt akarja Ann, hogy újra szeretni tudja őt, akkor meg kell értenie mindent kettejükkel kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:30 pm

*Amint meghallja Elros hangját az ajtóhoz rohan, kinyitja és behúzza rajta a fél-tündét. Becsapja az ajtót, és nemes egyszerűséggel megcsókolja Elrost, majd sírva távolodik el tőle* -Megértem ha elküldesz a francba, de kérlek hallgass meg... Szeretlek! David mellett egy olyan dologba bonyolódtam bele amibe nem kellett volna... Nem voltam szerelmes... Szeretlek! Akár milyen hihetetlen! Nem tudok neked mást mondani- *és tényleg őszinte volt, mert Elros Ann utoljára így Arxan temetésén látta sírni... És igen ez az első alkalom, hogy hajlandó lenne könyörögni egy ölelésért, egy megbocsájtásért...egy baráti szóért...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:22 pm

*Ele érkezik a fürge gyík hálóhoz. Először a gepárd hálóba nyitott be, de mivel ott nem találta sem Ann-t, sem a cuccát, kicsit kétségbeesett.* ~Na francba. Most hogy találom meg?~ *gondolta magában, és elkezdte sorban böngészgetni a hálók ajtaján a neveket. Kicsit sok idő múlva végül is sikerült neki megtalálnia Ann új szobáját, amin ott a neve, úgyhogy bekopog hozzá, remélve, hogy a lány ott van.*
-Szia, Ann. Ele vagyok. Beengedsz? A leveledről szeretnék veled beszélni. *szól be a csukott ajtó mögül, és vár a válaszra. A hangjában nem érződik különösebben semmi. Az sem, hogy nagyon odáig lenne a dologért, de az sem, hogy teljes mértékben ellenzi. Egyszerűen nem érti a dolgot, ennyi az egész.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 3:41 pm

*Ann egész nap a szobájában ült eddig, és azokat a papírokat nézte, amiket az apja küldött neki. Jó és rossz dolgok is kiderülnek a Dragomir családról úgy néz ki... Aztán egy bagoly érkezik... És ki küldött levelet? Ann kishúga... A levél tartalma kellemesen érinti a lány szívét... Érdekes dolog áll benne, ami valószínűleg Deyant is meg fogja majd lepni... Most viszont valami furcsa dolgot tesz a mi Annünk is, ugyan is egy lapot fog, és levelet kezd el írni... Kis idő multán pedig egy bagoly hadja el a lány szobáját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:52 pm

*Felderül az arca, mikor Ann-nak leesik a névről a lány arcának képe. Nem csalódott benne, tudta, hogy ismerős lesz neki, aki neki is tetszik.*
-Igen, pontosan ő az. Violette Offilya Ramirez. Egyről beszélünk. Remélem, összefutsz vele. Megkérhetlek róla, hogy számolj be róla? Kíváncsi lennék, hogy milyennek ítéled meg te. Tudod, hogy adok a véleményedre. *mondja kérlelő bociszemekkel a lányra nézve. Kicsit rossz érzése van, ilyet még soha nem kért tőle, de biztos benne, hogy majd megoldódik a dolog, és majd Ann segítségével összejönnek. Egy kis idő múlva aztán az órájára néz, mert úgy érzi, hogy már elég késő lett, elbeszélgették az időt.*
-Bocsi, de most mennem kell. Mindjárt kijárási tilalom, és nem szeretném, ha megbüntetnének. Majd még beszélünk. Szia, és köszi a segítségeket. *mondja mosolyogva Ann-nak, és elindul kifelé az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:45 pm

-Ramirez... Ramirez... Ramirez...- *gondolkodik el a lány, aztán valami az eszébe jut... Az egyik óra... Ott egy Ramirez nevű lányt szólítottak fel...* -Kék haja van? Kicsit furcsa a kiejtése? Talán spanyol lehet... már a kiejtése miatt... Csak azért kérdezem, mert az egyik órán, ami allidonos óra volt... felszólítottak valami Ramirez kisasszonyt... A keresztnevét nem jegyeztem meg... de mintha a második valami Otília vagy Offilya lett volna... Lehet hogy ő az? Megvallom csinos és okos leányzónak tünt... Tudod...olyan művész lélek... De ezt persze csak a kinézete alapján mondom... Még nem beszéltem vele, csak amikor az óra előtt egyel mellettem foglalt helyet... de az is csak egy szia volt... Na de ha összefutok vele...- *zsong be teljesen a lány, hiszen Ari elvesztése óta először sugárzik Deyan arca*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:32 pm

*Mosolyogva bólogat Ann válaszára. Mindig is tudta, hogy ha valaki, ő teljes mértékben együtt tud érezni vele és megérti őt. Sőt, még többet is tesz. Bizonyítékot gyűjt, amiért nagyon hálás is neki.*
-Hát nem. Úgy beszél, mint aki a nőket valamiféle gyárnak tekinti. "Garantáltan normális gyereket tud nekem szülni." Mintha valami gépről beszélne. Soha nem volt ez az ember normális. *mondja Ann-nak. Tény, hogy szomorú, ha valaki így beszél az apjáról. Na de az is tény, hogy ez csakis az apát minősíti, nem az ártatlan gyerekét, aki egy szóval nem kérte, hogy megszülessen...* -Köszi szépen. Gondolod, hogy meg tudná tenni? Az nagyon jó lenne. Bár nem tudom, mennyi hatással lenne rá... Valószínűleg csak vállat von rá, hogy igen, mégis van, aztán továbbra is leejt engem magasról. Na mindegy, azért meg lehet próbálni, hátha mégis. *mondja, aztán kicsit elmereng a gondolataiban. Nem is azonnal válaszol Ann kérdésére, csak egy pár másodpercnyi késés után.*
-Ja, a jó hír? Képzeld, van megint valaki a láthatáron. Egy nagyon aranyos és gyönyörű lány. Violette Offilya Ramirez. Ismered? Igaz, Aravis is ilyen volt az elején, de... Valahogy mégis más. Tudom, hogy ő megbízható, hűséges típus. Hogy honnan, fogalmam nincs... Épp ezért tartózkodom kicsit tőle, nem akarom megmondani neki, mi a helyzet. Pedig szerintem én is tetszek neki... De mindegy. A lényeg, hogy valószínűleg nem sokára lesz egy új barátnőm, csak kicsit jobban meg kell még ismernem. *foglalja össze a helyzetet erről is kissé elpirulva, és kíváncsi, mit mond rá Ann. Az jó lenne, ha ismerné Violette-t, mert akkor könnyebben meg tudná róla győzni, hogy nincs mitől félnie.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:20 pm

*Csak hüledezni tud a levél hallatán* -Normális ez? ha legalább valamit elbarmolt, azt legalább beismerhetné... Azt mondtad már, hogy önfejű, na de hogy lökött is... Hajlamai tudod kinek vannak? Maximum neki...- *fakad ki a lány dühösen* -Írjak apámnak egy levelet? Ő elő tud ásni minden iratot... Tud neked segíteni... Akár milyen rejtetten hordta ki az édesanyád a gyermekeket, feljegyzés valahol kellett, hogy készüljön róla... Főleg, hogy az édesanyád varázsló...- *gondolkodik el An, és ha Deyan is azt akarja lesz is bizonyíték, ettől nem kell, hogy féljen Deyan apja... Csak a szomorú valóság lesz a fiú apjának nagyon szomorú, mert csak be kell egyszer ismernie, hogy tévedett* -És mi a jó hír?- *próbálja a fiú gondolatait terelni Ann, feltéve, hogy sikerül is ez valamellyest.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:09 pm

*Látja Annon, hogy nem nagyon tud rá mit mondani. Előhúzza a levélkét, amit apjától kapott, és felolvassa Ann-nak.*
-Elmondtam apáméknak is, hogy megtudtam, mi az igazság, és mondtam, hogy mindezek ellenére megbocsátok nekik, és szeretném, ha apám visszafogadna. Ezt figyeld, mit kaptam érte az én hőn szeretett apámtól. *mondja gúnyosan, aztán elkezdi olvasni a levél szövegét.*
"Deyan!
Mindig is tudtam, hogy nem vagy teljesen normális, de hogy ennyire komoly a baj veled, azt soha nem gondoltam volna. Ez a történet egy nagy hazugság. Soha nem volt testvéred, és biztosíthatlak róla, nem is lesz, legalábbis tőlem. Valami bizonyítékkal is jó lenne, ha előállnál, mielőtt ilyenekkel hozakodsz elő. Az, hogy volt egy agyrémed, és megjelentek neked a testvéreid, nem bizonyít számomra semmit, csak annyit, hogy őrült vagy.
Azért tagadtalak ki, mert alkalmatlan vagy arra, hogy a családom tagja légy, ahogy anyád is. Gondolhatod, hogy ha az esküvő előtt tudtam volna, milyen hajlamokkal rendelkezik, soha nem vettem volna feleségül. Ezért is nősültem újra, és vettem el egy olyan nőt, aki garantáltan normális gyereket képes nekem szülni.
Borisz Dragomir.
"
*mikor a levél végére ért, Ann arcát fürkészi, na meg hallgatja, hogy mit válaszol rá, ha mond valamit.*
-Anya egész normális volt. Azt mondta, hogy teljes mértékben igaz, és hogy szégyelli is a dolgot, de nem merte elmondani a dolgot, míg apám a közelben volt, karácsonykor meg nem akarta elrontani az ünnepet. *teszi még hozzá, hogy a kép teljes legyen.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 8:00 pm

*Ann viszont most csak nagyokat tud nyelni... és hogy szóljon valamit? Ezek után? Ugyan mi okosat lehetne erre mondani?* ~Most mit mondjak?~ *gondolkodik el magában, hiszen a fiút nem akarja megbántani* ~lehet, hogy az életed...sőt biztos...hogy teljesen más lenne, ha az én testvérem lennél...~ *fogalmazódik meg a gondolat a lány fejében, de egyenlőre nem akarja kimondani, ugyan is nem tudja, hogy a fiú hogyan is reagálna rá...* -SAajnálom!- *jön ki végül az egyetlen normális szó a torkán* ~Ehhez képest az én bajom semmi...~ *fogalmazódik meg a lány fejében a gondolat, miközben szerelmének az arcát idézi fel magában, aki persze lehet, hogy most már csak a volt szerelme.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:51 pm

*Deyan elmosolyodik Ann szavaira. Na igen, ezek szerint már félszavakból is megértik egymást. A lány már egyből ráérzett a lényegre, hogy mit akar mondani Deyan. Valószínűleg ő is kitalálná, ha Ann mesélne neki... De most egyelőre rajta a sor, hisz azért is jött Ann-hoz, hogy ezt megbeszéljék.*
-Hát, végül is talált, süllyedt. Apám szokás szerint megkavarta az életemet, de ezúttal anyával együtt, és úgy, hogy 15 éven át nem is tudtam róla. *kezdi el a mondandóját, közben figyeli Ann arcát, és hatás szünetet is tart.*
-Képzeld. Kiderült, hogy van nem is egy, de két testvérem is, akikről mindeddig semmit nem tudtam. Kiderült, hogy anyáék kaptak egy jóslatot, miszerint egyetlen fiuk fog születni, vagyis én. 4 évvel az én születésem előtt aztán anyáéknak született egy lányuk, aki a születése után rögtön meghalt. Ekkor azt kívánták, hogy ha ő nem született meg, akit annyira vártak, akkor más se szülessen meg. Én mégis megszülettem, mert a jóslat rólam szólt. És az is kiderült, hogy miért is utált engem főleg apám már a születésem után. Semmi köze nincs a dolognak ahhoz, hogy nem fogom tovább vinni a cégét. Az én drágalátos édesapám azért nem bír elviselni, mert én születtem meg ahelyett a lány helyett, aki először született volna nekik. Engem hibáztat a haláláért. Anya persze felnevelt, de csak kényszerből. Ő sem szeretett igazán sosem. Aztán később, nagyjából kilencéves korom körül újabb testvérem fogantatott, ezúttal egy fiú. Ő viszont pár héttel később meghalt, ezért nem láthattam anyán, hogy terhes. Ezeket a vérszerinti nővéremtől tudtam meg, aki kísértetként vagy látomásban vagy nem is tudom, hogy hogyan, de megjelent nekem. Azt ne kérdezd, hogy hogyan tudtam vele beszélni... Annyit tudok mondani róla, hogy ugyanúgy egyértelműen láttam őt, mint téged. Háromszor találkoztam vele és a kisöcsémmel, a harmadik alkalommal mondta el ezeket. *meséli a lánynak. Aztán előhúzza a levelet, amit az édesapjától kapott. Azt viszont egyelőre nem mutatja meg, majd ha Ann válaszolt neki.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:33 pm

-Csak nem apud csinált valamit? Vagy anyukádnak van baja?- *valószínűleg eltalálta, mert a gondok általában Deyan családjával szoktak lenni* -Mit tettek? Vagy nem is ők voltak? Mesélj már... ne nekem kelljen kihúznom belőled...- *unszolja a fiút, hiszen tényleg érdekli Deyan sorsa... Most valahogy az sem érdekli, hogy az ő kapcsolata lehet, hogy menthetetlen, vagy van valami baja Davidnak...bár ha Davidnak baja lenne, akkor arról Steven valószínűleg értesítette volna őt, annak ellenére, hogy mostanában steven szerelmével Aravisszal voltak nézet eltérései Ann-nak... legalább is a lány így gondolja... De persze most minden idegszállával deyanra koncentrál...* ~Valahogy szomorú a szeme...de mégse... Pedig ég a szemében az a tűz, ami a baleset óta ott van... Akkor nem lehet akkora a probléma... Vagy mégis~ *töpreng el a lány, miközben Deyan gondolatait próbálja kitalálni... na de úgy is rövidesen minden kiderül, ha a fiú mindent elmesél részletesen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:21 pm

*Dey nem sokára meg is hallja Ann hangját odabentről, úgyhogy elmosolyodik, és ő is átöleli fogadott nővérkéjét.*
-Szia, nővérkém. *mondja kedvesen, majd bemegy a szobába, és leül Ann ágyának szélére. Aztán hirtelen azt se tudja, mivel kezdje a mondanivalóját, úgyhogy inkább meghagyja Ann-nak a választási lehetőséget, hogy mit akar először hallani.*
-Én is kerestelek téged, de nem találtalak. Valahogy elkerültük egymást. De semmi bajom. Legalábbis fizikailag. *mondja kissé sejtelmesen válaszul Ann kérdéseire.*
-Egyébként van egy jó és egy rossz hírem. Melyiket szeretnéd először hallani? *kérdi, és mélyen a lány szemébe néz, kíváncsi, mit tud leolvasni belőle, vajon miket érezhet a lány mostanában. Olyan rég találkoztak, hogy szinte semmit sem tud a legújabb fejleményekről Ann körül, ha voltak egyáltalán.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:12 pm

*Ann kómásan kászálódik ki az ágyból, illetve csak a takarón fekve aludt el, de ez elég volt, hogy az arckifejezése, és az egész kinézete lényegesen megváltozzon. És ez a kopogás... Éppen valami szépet álmodott... lehet, hogy éppen Davidot látta álmában, bár mostanában minden reményét kezdi elveszteni, hiszen a fiúval valahogy sehogy sem sikerül összeakadnia... Viszont most valami kedves és megnyugtató hangot hall...Igaz, hogy nem David az, de valaki olyan akit Ann nagyon szeret...* ~Deyan...~ *azonosítja be Ann a hang forrását, és már az ajtónál is van... Szinte Deyan karjaiba repül* -Hova a fenébe tünhettél el? Kerestelek! És nem voltál sehol... Úgy megijedtem... Ugye nincs bajod?- *láthatja meg a könnyeket Deyan Ann szemében, hiszen Ann nagyon szereti az ő fogadott öccsét... Amikor kómába esett Ann azt hitte megőrül... Minden nap ott volt a fiú mellett, és a kezét fogta... Na és persze az ébredésekor is ott volt... És ha akkor nincs Elros... Kitudja, hogy An mit művelt volna... De most itt van... Itt van Deyan, és úgy tűnik, hogy semmi baja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:01 pm

*Deyan érkezik a fürge gyík hálóhoz. Kicsit sokáig tartott, kinyomozni, hogy hol is lakik Ann, mert a Gepárd hálóban nem találta. Most azonban majdnem biztos abban, hogy a lány itt lakik, úgyhogy bekopog az ajtaján, és várja a választ.*
-Ann. Deyan vagyok. Itt laksz? Beengedsz? Valamit meg kell beszélnünk. *mondja odakint Dey. Reméli, kap választ, hisz tényleg fontos lenne beszélnie szeretett fogadott nővérkéjével.*
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Mutatvanyos

Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 5:45 pm

*Angel érkezik halk léptekkel a hálóba.A ma reggel az 5-ös vonattal hazautazott és ezt a szép napot Angliában töltötte.Most jöt meg fájó szível hagyta el a családját...de ez az átka ha valaki a Nezába jár.A klucsut kotorássza a táskájában de nem találja*~A fenébe otthon hagytam!~*Szörnyű ilyedség nyilal belé*~Most,hogy jutok be?~*Gondolkozik ijedten majd próba szerencse mondján lenyomja kilincset...Mikor elment nem zárta be az ajtót így bejutott.Nagy kő esett le a szívéről.Betoppan a hálóba és beugrik az ágyba észre sem véve az ott lévő levelet.El is bóbiskol majd.Fél óra múlva meg is ébred és felül ekkor veszi észre az asztalon heverő borítéskot és a már kókadozó virágot.Gyorsan kerítt vmi váza félét és belerakja a virágot.Majd lázas kibontja a levelet.*~Bál megyek!~*Határozza el majd izgatottan visszafekszik az ágyba..talán ~Pierr ma még meglátogat~*Reménykedik Angel *
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Druida

Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 1:39 pm

[Angel Nedelya]

* Pierre vidám indult el barátnője hálójához. Ma egy fekete nadrágot egy zöld pólót és fekete talárját viselte. Kezében egy boríték és egy száll vörös rózsa volt. A Helloween bálra szerette volna, ha elmegy vele. Az ajtó előtt megállt bekopogtatott és várta, hátha kap bebocsátást. Sajnos nem úgy tűnt mintha valaki lenne a szobában. Megpróbál benyitni hátha betudja vinni, a levelet és a virágot. Az első ajtó nyitva volt. Belépett az asztalra rakta a levelet rá a virágot majd elhagyta a szobát és a folyosót.

// A levélben ez állt:

Kedves Angedl Nedelya!
Remélem nincs programod október 31-ére. Ha még nincs kísérőd, a Helloweeni partira szeretnélek én kísérni Téged. Remélem van kedved velem tartani és együtt mulathatunk a bálba.
Várom válaszod!
Szeretettel:
Pierre Bontavier.
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Druida

Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2009 7:39 pm

* Pierre tovább akarta faggatni a lányt, de végül hagyta. Talán majd elmondja vagy, ha nem hát így járt.
- Rendben van nyertél. * Mondta egy mosollyal aztán órájára pillantott.
- Igazad van most megyek. Majd beszélünk. Szia. * Mondta aztán elhagyta a szobát. Persze először megölelte és puszit nyomot a lány arcára. Intett kutyusainak, hogy indulás.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Fürge gyík háló - Page 5 Mutatvanyos

Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2009 7:33 pm

*Angel most minden erehét összeszedi de mégsem jön ki egyetlen hang sem a torkán.*
-Igen a bartátság alapja bizalom is szóval ha azt mondom,hogy csak fujtatam akkor csak fújtattam...*Mondja erényesen Angel...és újra feltenné a kérdést de...*
-Pierr lassan menned kéne mert fél tííz és mindjár takarodó és én is elég fáradt vagyok..majd holnap beszélünk!*Mondja és próbálja kitessékelni a fiút ezzel is idő nyerve magának..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürge gyík háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürge gyík háló   Fürge gyík háló - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürge gyík háló
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: