Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Menyét háló - Page 4 I_vote_lcapMenyét háló - Page 4 I_voting_barMenyét háló - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Menyét háló

Go down 
+7
Rosetta Waylan
Effy Siggers
Rowan Stanford - archiv
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Lina Wierro
Lismine Lockwood
Kalandmester
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Nincskaszt

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:17 pm

First topic message reminder :

A szoba lakói:

Jobb oldal:
1. Aeryn Baker
2. Bianca Phelps-Blamely
3. Hazel Ravenwood
4. Alice Wantroose

Bal oldal:
1. Ginnie Baker
2.Yeo Jung-hwa
3. Aadhaya Surapanani
4. Kádár Enikő
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 8:57 pm

*Egy rózsaszín selyem pizsamában olvasott egy kisebb könyvet.Mire kopogást hall,feláll,és beengedi a lányt.* -Szia,én vagyok Mollyson! *ránéz a lány kezében lévő füzetre.* -Ez az én füzetem lenne? *Elveszi a lány kezéből,de persze nem tépkedve.*-Köszi szépen,nem tudom mikor eshetett ki.Ja és bocsi hogy most épp pizsamában vagyok! *végig méri saját magát,majd megint a lányra pillant.* -Ha már itt tartunk nem ülsz le? *mielőtt a lány válaszolni tudott volna,leült az ágyára,és megtapogat mellette az ágyon egy helyet,arra célozva hogy Gaiaea üljön le ide mellé.* -Nos,még egyszer köszi a füzetem.Ja,és ő...téged láttalak a héten vagy a múlthéten az egyik órán? Csak mert valahogy ismerős vagy.Szóval vagy láttalak valahol,vagy mesélt nekem valaki rólad.Nos,ha meséltek,akkor biztos Lina,Lina Wierro,szerintem ismered.De nem baj ha nem.*hátradőlt a pihe puha kényelmes ágyán.* -Mesélj kicsit magadról! Rólam annyi,hogy apu magyar,anya félig angol,és anya imádta azt a nevet hogy Mollyson,és akkor születtem amikor a szüleim esküvője és anya szülinapja volt,és apától azt kapta ajándékba hogy Mollyson lehet a nevem,és olyan 8 éves koromban már hosszúnak tűnt a nevem,ezért anyával lerövidítettük Mollyra.De most te jössz,mesélj magadról!
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Menyét háló - Page 4 7fbf210


Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 8:44 pm

*A lány teljesen idegesen a tagnapi eseményektől, éhesen, hiszen egy falat étel, nem sok, annyi sem ment le a torkán, ezenkívül újra fűzőben, hiszen előjött belőle a "fűzős-éne". A lány vörös,hosszú haja most kiegyenesítve, a szemei erősen feketére kihúzva, mélykék fűzőben, és szinte feketének ható, tinta kék hosszú szoknyában sétálgatott. Hátán a védőrúnás köpeny, és a lábán a lopakodócsizma. A varásztárgyai nála....egyszóval nagyon-nagyon készenlétben van. Ekkor talál a harmadik emeleti folyosón egy füzetet, rajta Mollyson névvel. Felkapja a földről, majd elindul arra, amerre sejti a lány szobáját. És igen jól tippelt, hiszen a lány neve a vastag tölgyfaajtón leledzik. Benyit, majd bemegy a közös helységbe, és bekopog a lányhoz, aki valószínűleg a szobájában van.*-Jó estét!*Kopogtat.ha a lány ajtót nyit, akkor megszólal.*-Üdv. Farkas zsuzsanna Gaiaea vagyok, és ..*Itt leles a füzetre.*-Mollyson Willbertet keresem.
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Menyét háló - Page 4 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Menyét háló - Page 4 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 2:57 pm

* A fényképalbumra felül, majd most ő lapozik, és rámutat egy képre.* - úr isten! Ez nem rég készült kép! 2 éve asszem. itt te, Én, és, hogy hívták ő... Rolando volt! Ő volt az első szerelmed Mollym. Amúgy, miért is szakítottatok? * kérdezi a lánytól, és a válaszára bólint, és tovább lapoz.* - Ez pedig újévkor készült mikor, tíz évesek voltunk. Emlékszel? Az volt az első tüzijáték amit láttunk. * azérte lső tüzijátékuk volt, mert faluban nevelkedtek, nem voltak valmi nagy gazdag család. Picike házuk volt nekik, amellett egy ugyanekkora ház ami Mollyéké volt. Mollyék háza mellett barkács kunyhó is volt, úgy nevezett, nyári konyha, de mégsem. Ott Molly édesapja fúrt-faragott, és persze ők ott tartottak bulikat. Vissza térve a tüzijátékhoz. Az első tüzijátékukat Budapesten látták, hiszen ők Szolnokiak voltak. Akkoriban nem volt pénz a buszra vagy ilyesmire. Nem. Ők sétáltak, és egy lovaskocsival értek Budapestig, onnan meg sétáltak a tüzijáték színhelyére. menet közben, beszélgettek, és nem volt ilyen, hogy, anya fáj a lábam!. Nem ám. De ő nem is tudta volna mondani, hiszen édesanyja már rég meghalt akkor. Apja volt vele, ezért azt mondhatta volna apa fáj a lábam. De nem volt ilyen.Sétáltak, míg egy lovaskocsis meg nem állt, és beengedte őket a kocsiba.*

// Fagyizunk egyet, Molly Userének mennie kelett//
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 2:44 pm

*Mikor Lina belép kicsit arrébb csúszik az ágyán.* -Hali,ok *nem túl bő válasz,de aki ismeri,.az tuja hogy hétvégén lazább is,meg fáradt,és ennél több szó nem jön ki a száján.* -Segítek ha kell.Mit csináljunk? Á megvan! Nézzünk régi képeket,itt a mi fényképalbumunk,amibe CSAK és KIZÁRÓLAG MI raktunk be képet. *leszáll az ágyról és keresgélni kezd a polcán.* -Hol van,pedig ide tett...Á megvan! *visszaül Lina mellé.*- Emlékszel erre? Itt a mezőn voltunk és virágot szettünk! *lapoz.* -Ó ez pedig az,amikor anyával főztünk.Régi szép emlékek...
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Menyét háló - Page 4 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Menyét háló - Page 4 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 2:31 pm

* Ellátogat jó barátnőjéhez Mollyhoz, csak azért, hogy tisztázzon fele pár dolgot. A háló ajtófélfáján kopogtat, jelezve, valaki itt van.* - Lina vagyok. Beengedsz? * majd akármit is mond, belép, és becsukott szemmel Molly ágyára huppan. Hogy honnan tudja, hol van Molly ágya? Onnan, hogy már kívülről tudja hol avn Molly cuccosa. Majd csukott szemmel beszél.* - Molly, tudatni szeretném veled, hogy akármelyikünket válassza Lor, én akkor is a barátnőd leszek. És ha engem választ Lor, akkor szívesen segítek fiút találni, és remélem te is segítesz. * majd kinyitja a szemét, és rögtön Molly ágyára dől.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 6:00 pm

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:54 pm

~Ajj! ~ -Mért pont az én ágyamat kellett tönkre tenni? *Röhögött.* -Helyeeeeeeeeet! *Egy mozdulattal ráugrott Linyre.* -Bocsi ha fájt! *Elkezte püfölni a lányokat a párnával.* -Felőlem mehetnünk! És még nem jártam ott.
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Vendég
Vendég




Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:51 pm

*Tudja, hogy elszomorította a lányokat, ezért sajnálkodza néz rájuk. Mikor Lina elkezdi dobálni a párnákat, elkapja az egyik párnát és vissza dobja Linának. Majd csak elkezdi dobálni a lányokat, közben persze nevetgél. Végülis ez jó szórakozás. Közben eszébe is jut valami.* - Mi lenne, ha lemennénk a Jeniliába? Szép hely. *Kérdi a lányokra nézni.* - Jártatok már ott? *Kérdezgeti, és reméli, hogy tetszik nekik az ötlet.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Menyét háló - Page 4 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Menyét háló - Page 4 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:32 pm

* sajnálkozva néz rájuk.*- Akkor valhova megyünk? Vagy itt is csinálhatunk valamit. majd a földre dobta apulcsiját, és már ment is az ágy felé. Ráugrott az ágyra, és a szívalakú pánát felvette, és nekidobta a két lánynak.* - Szerintem nem kell mondanom mi ez, majd a többit is elkezdte dobálni, majd mikor elfogyott, gyorsan pár asztalon lévő papírt összegyűrt, azt is dobálta. Nagyokat röhögött.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:24 pm

*Mikor beérnek, Molly máris csokival, és narancslével kínálja őket.* - Köszi. *Mondja, kicsit meglepődik, de elfogadja, ráharap a csokira, ami kicsit kemény, hát már egy ideje bent lehetett a hűtőben. Elkezdi iszogatni a narancslevét is, meg figyeli a beszélgetést is. Mikor a játszóteres részhez érnek, közbe szól.* - Öm Lina. Ha a nellondi játszótérre gondolsz, akkor van egy rossz hírem. Oda csak hétvégén lehet lemenni. Hétköznap meg csak tanárral. *Mondja sajnálkozva.* - Majd hétvégén lemegyünk, jó? *Mondja vígasztalás képpen. Megissza a maradék narancslevét, majd csak hallgatja a beszélgetést.* - Amúgy, hogy vagytok? *Kérdi, találomra bedobva egy témát.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:16 pm

*Eltette az üdítőt.* -Én megyek,és nekem ugyan az a sztorim mint neked.Csak nekem anya volt félig angol és ez volt a kedvenc neve,és azon a napon esküdtek meg amikor megszülettem,vagyis pont a szülinapján,és apától lett az ajándék: a név.*Ő is felvette a pulcsiját és az ajtó felé vette az irányt.De megtorpant mint aki gyanúsat észlelt.* -Cserélünk macskát az útra?
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Menyét háló - Page 4 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Menyét háló - Page 4 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:12 pm

* A szobába belépve, meglepődik. Rövid névvel rendelkező szoba, és mégis, egy gyönyörű látvány! A falon sok sok kép, kis polcokon könyv, a fal szép citromsárga, és még az ágy is gyönyörű. Ez egy igazi csodaszoba. Az ővé fehérfallal van festve, kevesebb könyv van ugyan, viszont van neki óriási ablaka. - Szia Molly! Oh, köszi a csokit, és a narancslevet! * Mikor ráharapott a csokira, kicsit kemény volt, de nem volt betonkemény. A narancslében nem volt panasza, kellemes volt inni.* - Molly, ti honnan jöttetek? * A lánytól azért kérdezte, mert a szomszédjuk volt ugyan, de nem Magyar neve van. Aztán adofordult a két lányhoz.* - Na, ki akar a játszótérre bohóckodni? * Majd a derekán lévő pulóveret felvette, és az ajtóra mutatott. Hópihi, az oldalán lévő táskából dugta ki a fejét.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:03 pm

*Feláll a vendégek láttán* -Sziasztok! Igen,cuki,ő itt Cirmi! És a könyv is érdekes! Egy sárkányról meg egy tündérről szól,mit még a déd nagymamám írt. Úgy szeretem ezt a könyvet.Nem akarok megválni tőle.*magához öleli a könyvet.* Ez a kapocs ami összefűz minket.*lerakja a könyvet az éjjeli asztalára.* -Kértek frissítőt vagy csokit? *kivesz a mini hűtőből három csokit,és három pohárra való narancslevet.* -Tessék! fogyasszátok egészséggel! *beleharapott a csokiba.Kicsit keménynek érezte,mert túl sokáig volt a hűtőben*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Vendég
Vendég




Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 4:56 pm

*Réka sétál a Menyét háló felé, Linával az oldalán. Az ebédlőből jönnek, mivel Molly felhívta őket. Csak sétál, és közben folytatja a beszélgetést Linával.* - Értem. Örülök, hogy egy újabb magyarral találkoztam. *Mondja mosolyogva, majd benyit a Menyétbe. Oda megy Molly oldalához, és kopog kettőt az ajtón. Ha kinyitják vagy beengedik akkor bemegy Linával, és köszön Mollynak.* - Szia Molly! Aranyos a cicád. *Mutat a fejéval a macsak felé. Közben észre veszi a könyvet is.* - Miről szól? *Kérdi majd hadja Linát is szóhóz jutni.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 6:35 pm

~Remélem fel jön Lina,meg Réka!~ * Elővett egy könyvet és azt olvasta.Kis korában anyja sokat olvasta neki,alvás előtt.* -És miután a sárkány letette így szólt...*Cirmi kiverte a kezéből a könyvet és e helyett ő feküdt a hasán.* - Na hát ha már te vagy itt...Jólvan simogatlak! *ráhelyezte kezét,és megsimította.* ~Ahj,mikor jönnek már a lányok? vagy jönnek egyáltalán? Akkor olvasok egy kicsit és megvárom amíg jönnek. Ha jönnek

//fagy,mer Mollynak mennie kellett//
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 2:18 pm

~Akkor én azt hiszem akkor megyek is a könyvtárba.~ -Cirmi gyere vissza! *parancsolta macskájának,aki egy szempillantás alatt ott termett Molly lábánál.* -Indulás a könyvtárba!
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:57 pm

~Ekkora marhát...azt hiszi csak úgy bealszok? nem! Tettettem! Gyorsan körbenézek...~ -Cirmi! Ide! Menj a csaj után! Kémkedj! Gyerünk,menj! *parancsolta~ -Áh,tényleg lekéne dőlnöm! Sokmindent csináltam ma! Nem hiszem hogy Lina is kimerülten akar majd látni! Meg Serafine! *Ledőlt,behunyta a szemét,de még 5 perc sem telt el mire felébred.* - Na jó,az alvás ki van csukva! Akkor mit csináljak? Van itt könyvtár? Biztos van! *majd vállat vont,elővett egy papirost és levelet írt*

"Kedves Lina!

Ha keresnétek Serafineval,akkor menjetek le a könyvtárba.
Ha ott sem vagyok akkor a szobámba tartok,a Menyétbe

Molly"

Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Vendég
Vendég




Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:48 pm

*Mollysonnak elég nagy szerencséje van, hogy a jós-Ravenwooddal futott össze a mentalista-Ravenwood helyett, mert utóbbi aligha hagyta volna figyelmen kívül ezt a gondolatot... Bár a mozdulataiból Ariana is egész tisztán le tudja olvasni, a lány körülbelül mit gondol róla.* ~ Ó, fogsz te még itt jóval megdöbbentőbb diákokkal is találkozni... Addig örülj, amíg csak engem látsz. ~ - Igen, ez a szobád. Aeryn és Bianca laknak ezen az oldalon, két jó barátnőm. Nem vagytok kevesen, hárman vagytok, és négy a maximum. Bár a másik oldal tényleg üres, de majd betelik. *Megvonja a vállát, majd szemöldökfelvonva nézi, ahogy a lány egyszerűen bealszik.* ~ Még egy narkolepsziás... ~ *Azzal megfordul, és Pereus-szal együtt visszasétálnak a saját szobájukba.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Menyét háló - Page 4 Tek508437ac2362e2096004



Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:43 pm

~Furcsa egy szerzet...~ -Igen van! Kibékülünk? Amúgy ez lenne a szobám? nagyon kevesen vannak itt! *mondta,és kiengedte a macskáját a szobában.* -Ő ...mért vagyunk kevesen? *mondta majd leült az ágyra,és elnyomta az álom....*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Nincskaszt

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:33 am

*Aeryn reggelre egy kis csomagot talál az éjjeli szekrényén, amiben nem más van, mint egy kék gyertya. Hallott már erről a misztikummágiás tárgyról, aminek az a hatása, hogy a füstjét belélegzők bódult állapotba kerülnek tőle. A gyertya sosem ég le, viszont, ha valamilyen módon eloltják, akkor is még három körig él a bódulat.*
http://www.gyertyakeszites.hu/files/products/kek_hh_m.jpg
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Menyét háló - Page 4 Nincskaszt

Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:17 pm

A szoba lakói:

Jobb oldal:
1. Aeryn Baker
2. Bianca Phelps-Blamely
3. Hazel Ravenwood
4. Alice Wantroose

Bal oldal:
1. Ginnie Baker
2.Yeo Jung-hwa
3. Aadhaya Surapanani
4. Kádár Enikő
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menyét háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menyét háló   Menyét háló - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Menyét háló
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: