Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Grizzly medve háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Grizzly medve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Grizzly medve háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Grizzly medve háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Grizzly medve háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Grizzly medve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Grizzly medve háló I_vote_lcapGrizzly medve háló I_voting_barGrizzly medve háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Grizzly medve háló

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 7:46 pm

*Ele is érkezik Ann oldalán Vio szobájához. Felkészült rá, hogy nehéz dió lesz a lánynak megmagyarázni a helyzetet, de azért erre nem számított. Hallja, ahogy a lány az ágyból kikecmereg és a szobájában tesz-vesz, majd kinyitja az ajtót. Látja a lányon, hogy mennyire csalódott, de reméli, meg fogják tudni majd nyugtatni.*
-Szia, Vio. Tudjuk, hol van Dey. *mondja, és várja a hatást, közben Ann után ő is belép a lány szobájába, és becsukja maguk mögött az ajtót.*
-Először is, nagyon kérlek, hallgass végig, és ülj le. *mondja, és megvárja, hogy a lány leül-e, majd folytatja.*
-Deyan a Fekete Toronyban van, a másik tábor főhadiszállásán. Kitűnő egészségnek és szellemi állapotnak örvend. *próbál úgy fogalmazni, hogy a lány lehetőleg ne menjen egyből fejjel a falnak, hanem képes legyen nyugodtan végighallgatni őket. Rögtön azután áttér a magyarázatra.*
-Az a helyzet, hogy Deyan kiderítette, hogy amit a szakvezetők mondtak nekünk a kegyencekről és az úrnőjéről, mindössze egy hazugság hadjárat. Hogy miért, azt egyelőre nem tudjuk, de az is biztos, hogy az úrnő nem sötét nagyúr, csak egy egyszerű nemes asszony, akinek egyetlen célja az, hogy a világ egységét helyre állítsa és a háborúkat egyszer s mindenkorra beszüntesse. Szóval csak azokkal akar végezni, akik ezt a tervét meg akarják akadályozni.
A másik fontos dolog, ami nem tudom, mennyire jutott el hozzád, de a szakvezetők halottak. Az Úrnő ölte meg őket saját kezűleg azért, amiket összehordtak róla, és amiért nem voltak hajlandók támogatni őt. A miniszterelnökről pedig kiderült, hogy nem más, mint az Úrnő maga. Épp ezért a suliban jelenleg fejetlenség uralkodik, és ha nem állunk át, csak idő kérdése, hogy mikor akar végezni velünk az Úrnő. Egyszóval Ann-nal arra gondoltunk, hogy követjük Dey példáját, és támogatjuk az Úrnőt. Mit gondolsz?
*kérdi Viot, majd mivel már közeleg a 10 óra, levonulnak mind a hárman a nyugalom termébe, és ott csevegnek tovább.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 7:26 pm

*Egy karikás szemű Violette mászik ki az ágyból. Igen az ágyból...ugyan is az este nem tudott aludni. Az agya egyfolytában kattogott... Nem érti ugyan is, hogy mi történhetett...hiszen azt beszélték meg Deyannal, hogy a csata után mindig a nyugalom termében találkoznak. Elmúlt a gyűrűjének az izzása...nem tűnt el a fiú neve a gyűrűről, tehát él, de mégse jött a nyugalom termébe tegnap este... Ez pedig nem vall a lány szerelmére, Dey-re... Ahogy ezen morfondírozik, és az álmában valami ijesztő helyen is volt végre valami ismerőset hall, egy határozott kopogás, és egy, a szívének kedves lány, Ann hangja* -Egy pillanat *ugrik ki az ágyból, a haját megigazítja, meg a ruháját is, majd ajtót nyit. de amit lát...Hát nem pontosan ezt várta... Ugyan is az akit várt nincs ott a lánnyal és Elrosszal...nincs ott Deyan... Ugyan próbálja az elkeseredését egy mosoly mögé rejteni, és vendégeit kedvesen beinvitálni...de ennek ellenére lerí róla, hogy nem igazán ezt várta...És a kérdés is szinte rá van írva: hol van Deyan? És csak reméli, hogy a barátai felvilágosítják arról, hogy tegnap mi is történt, és miért is nemjött el Deyan.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Grizzly medve háló Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 7:15 pm

*Ann és Elros együtt érkeznek meg kézenfogve a Grizzly medve háló elé, és Violettet keresik* -Vio! Bent vagy életem? *szól a lány a maga csengő hangján egy határozott kopogás után. Reméli a lány bent van, mert most tényleg fontos lenne, hogy beszéljenek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 8:43 pm

*Kicsit furcsállkodva hallgatja Vio magyarázatát a megérzéséről Ann felől, de azért együtt érez vele.*
-Annt? Akkor láttam utoljára, mint mikor te, legutóbb Elével... nem tudom, hogy bajban lenne. De ha így érzed, nézzük meg. Megvárom, míg felöltözöl, és mehetünk is. *mondja, és míg Vio felöltözik ő szépen elsétál az ablakhoz, majd ha készen van, akkor kézen fogja, és először is Ann szobájában keresik. Ott nem találják, úgyhogy megnézik a központi termekben is, mivel már mindjárt tíz.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 8:36 pm

*Viot egy ideje gyötri egy érzés, de nem mert szólni Deyannak, nem akarja őt megbántani és felizgatni, de érzi ő, hogy csak muszáj lesz, hogy mondjon valamit, mert ez a dolog ugysem fogja őt békén hagyni...* -Láttad ma már Ann-t? Vagy valamelyik nap? Ugyan is rossz érzésem van...meg nem tudnám ezt neked magyarázni, de úgy érzem, hogy bajban van...- *erős szorítást érez a torkában, és igaza is van, mert Ann lent a kp. termeknél majd feltudna robbanni a dühtől* -Meg kell, hogy találjuk! Kérlek! Ha látom megnyugszom!- *könyörög a kedvesének, majd elmegy felöltözni, és a kp. termek felé veszi az irányt, mivel útközben a szobájában nem találják a lányt, így Vio úgy gondolja Elrossazl van...talán...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 8:14 pm

*Kuncog egyet magában Dey, mikor Vio azt mondja, hogy el akar repülni, meg hogy szeretné, ha vele repülne.*
-Én is a fellegekben érzem most magam, hidd el. *mondja őszintén Vionak, hiszen nagyon szerelmes belé, még sokkal inkább, mint annak idején Aravisba. Egyszerűen tudja, hogy ha kicsit korán is, de sikerült megtalálnia az igazit, és teljes mértékben biztos benne, hogy akármennyi év is telne el, ő akkor is szeretni fogja Vio-t.*
-Persze, hogy tudom. És a leggyönyörűbb darab, amit valaha láttam. Én is veled szeretném leélni az életemet. Imádlak, drága. *mondja csillogó szemekkel, és újra megcsókolja Viot.*
-Soha senkit nem szerettem még ennyire, mint téged. Te vagy a legcsodálatosabb lány, akit valaha ismertem. Biztos vagyok benne, hogy nagyon boldogok leszünk együtt. *suttogja szerelmesen Vio fülébe.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 7:50 pm

*Vio tényleg majd el száll erről a földről, és csak a szerelme tartja itt* -Mi lenne, ha elszállnék? Mert most úgy érzem, hogy szárnyam van...és te is repülj velem...kérlek!- *nézett a szerelmére szerelmesen, majd belékapaszkodott erősen* -Ne eressz el! Szükségem van rád!- *mondta a legőszintébben, majd azt a papírt kezdte el nézni, amit Dey vett elő* -Ez gyönyörű! És nagyon komoly! Ugye tudod, hogy ez egy életre szól? Mert csak akkor tudod levenni, ha én meghalok, és fordítva is így van... Vállalod? Én igen! Nekem te vagy minden, minden és minden ezen a földön... Veled képzelem el az életemet... Veled akarom a leendő gyermekeimet felnevelni... Szeretlek!- *majd hosszan megcsókolja a fiút, aztán a szemeit kezdi el fürkészni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 7:35 pm

*Vio szemébe könnyek szöknek. Egy pillanatra azt hiszi, hogy valami bántja, de aztán egy másodperc múlva rájön, hogy erről szó nincs, épp ellenkezőleg. Nagyon is boldog. Ő is teljesen megnyugszik, és őt is elárasztja a felhőtlen boldogság érzése. Feláll a földről, és úgy öleli át Viot.*
-Drága Viom. Nagyon szeretlek. *mondja immár fülig érő szájjal, és szenvedélyesen megcsókolja Viot. Aztán előhalássza a zsebéből a másik gyűrű képét és leírását, majd kihajtogatja a lapot, és megmutatja Vionak.*
-Ilyen lesz a másik. Amint láthatod, varázsgyűrű. Ezzel akarom majd bejelenteni az ismerőseinknek, hogy egybe tartozunk. Mit gondolsz? *kérdi, és várja kíváncsian Vio véleményét. A lapon a következő leírás áll:*
"Szerelemi bájital ( http://users.atw.hu/neza2/kepek/targyak/szerelmi_bajital.jpg , http://users.atw.hu/neza2/kepek/targyak/szerelmi_bajital_gyuru.jpg): Idd meg a szerelmi bájitalt és aznap éjfél előtt csókold meg hű szerelmedet. Mindkettőtök ujján megjelenik egy arany karika gyűrű, mely az összetartozást jelképezi, nem lehet levenni, és bele van vésve a másik neve. Ha a másikat bármi baj éri, a név vörösen felizzik. Ha meghal...a név eltűnik a gyűrűről és innentől már levehető."
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 7:21 pm

*Úgy néz ki, hogy a fiút nem zavarja, hogy ő msot ilyen rendezetlen. Így hát elengedi magát...le akar ülni, de a fiú féltérdre ereszkedik, hát fel pattan az ágyáról, és haptákba vágja magát...* ~Most valami nagyon nagy dolog következik...~ *tudja ő, hogy mi az, de vár türelmesen. Persze látszik rajta, hogy remeg egy kicsit, és izgul...de ahogy a gyürűt meglátja könnyek szöknek a szemébe...de ezek nem a bánat jelei, hanem a szereteté...* -Szerelmem!- *törli meg az egyik kezével a szemét, a másikkal pedig elveszi a gyűrűt... Jól megnézi, majd az újjára húzza...* -Gyönyörű! Hívatalosanis a menyasszonyod vagyok!- *segít felállni a szerelmének* -Istenem! Én vagyok a legboldogabb!- *mosolyodik el, és hosszan megcsókolja a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 7:01 pm

-Dey vagyok, és... háromnegyed nyolc. *szól be még az ajtó mögül, miközben egy pillanatra az órájára tekint.* -És van egy meglepetésem számodra, ha érdekel. *teszi még hozzá, aztán kis csend következik. Hallja, ahogy Vio odabent rohangál. Nem igazán tudja, hogy most mi van, egy pillanatra az is megfordul a fejében, hogy valamiért nem akar vele beszélni a lány. Aztán végül is kinyílik az ajtó, és megjelenik mögötte Vio hálóköntösben. Deyan kissé pirulva elmosolyodik, de azért bátorítóan szól Viohoz.*
-Nyugi, semmi baj. Te így is gyönyörű vagy. *mondja azért teljesen őszintén, majd átöleli, és röviden megcsókolja. Aztán beljebb megy a szobába, de nem ül le.*
-Nos... hoztam neked valamit. És... *mondja kicsit dadogva, de azért előhalássza a zsebéből a kis dobozkát, és a lány felé nyújtja, majd kinyitja.*
-Szeretném, ha a jegyesem lennél. *mondja, és kíváncsian pillog a lány szemébe. Reméli, elfogadja, hisz így lett megbeszélve... Mindazonáltal a gyűrű nem biztos, hogy túl tetszetős. Az egy teljesen egyszerű karika gyűrű, semmiféle díszítéssel. Maga a gyűrű pedig egyszerű sárgaréz, csak a színe arany. Ha a lány egy kicsit is ért hozzá, ezt rögtön megállapíthatja róla. Épp ezért gyorsan hozzátesz még valamit.*
-Ez csak egy ideiglenes gyűrű. Rendeltem még másikat is, de gondoltam, jó, ha kifejezem ezzel is neked, hogy teljes mértékben komolyan gondolom a dolgot. *mondja enyhén elpirulva, kissé idegesen, hisz nem tudja, hogy a lány mit szól az ötlethez, de azért reménykedik, hogy tetszik neki a gyűrű legalább annyira, hogy ideiglenesnek el tudja fogadni.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 6:45 pm

*Vio egy kicsit fáradtan édred fel a kopogtatásra...* -Ki vagy? Mi van? Hány óra van?- *pillant oda az órára, ami most már 19:30-on is túl jár...* -Jesszus! Elaludtam!- *aztán hallja a szerelme hangját odakintről* ~Na most mi legyen?~ *néz magára, mivel egy szál hálóingben flangál éppen a szobájában. Nincs más választása, ugyhogy magára kapja a köntösét, beszalad a fürdőbe, és megfésülködik, majd kinyitja az ajtót, de el is pirul az ajtóban...* -Hát én most nem éppena leglenyűgözőbb formámat hozom, de ha neked így is megfelelek... Akkor gyre csak!- *súgta halkan. Most igazán jól megnézheti a lányt, hiszen mezitláb van, és egy pici, vékony ruhában* -Ha gondolod, akkor átöltözöm, hiszen te olyan elegáns vagy!- *mosolyodott el, és a kedvesét hallgatta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 6:10 pm

*Deyan érkezik a szerelmének a hálójába. Reméli, odabent tartózkodik, mert halvány elképzelése nincs, hogy azon kívül hol lehet. Bár, ha azon múlik, tűvé tenné érte az egész kúriát is... Egy kis meglepetése van számára, aminek reméli, hogy örülni fog.
Mikor megérkezik a Grizzly medve háló ajtaja elé, még megigazítja magán a ruháját meg a haját, hogy kicsit tűrhetőbben nézzen ki, majd bekopog a lány szobájába.*
-Szia, Vio. Dey vagyok. Idebent vagy? *kérdi az ajtó mögül, és reméli, hogy kap választ rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 6:58 pm

*A lány kérdésére pár pillanatig mérlegelni kezdi, hogy tényleg olyan fontos-e, de aztán úgy gondolja, hogy az lehet.* -Nem tudom, mit akar mondani... De lehet, hogy arról van szó, hogy talált az apja bizonyítékot, miszerint tényleg volt egy testvérem. Ha ez igaz, akkor sok mindent elérhetünk... Talán azt is, hogy apa visszafogadjon a saját családomba. *mondja kicsit gúnyosan. Azt viszont a lány is érezheti, hogy nem jelentéktelen dologról van szó ezek szerint.*
-Azt viszont nem tudom, hogy hogyan kerül ide Elros... Az ébredésem óta nem is láttam egyszer sem. Furcsa az egész... Elros egyébként Ann másik fogadott tesója. Lényegében egymás családtagjai. Elég sok zűrük volt, mielőtt elmentem a kegyenceket keresni... Most nem részletezem, ha nem bánod. Majd máskor elmondom, most akkor menjünk. *foglalja össze Vionak azt, amit tud, és pár percen belül kézenfogva megérkeznek a nyugalom termébe.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 6:48 pm

-Olyan mintha most meg kopogtak volna.... vagy csak képzelődök?- *kérdezte a lány meglepődve. És tényleg valaki kopoghatott, mert egy papír van a földön* -Az meg mi?- *megy oda a lány a fiúval együtt* -De ugye minden rendben? Biztos, hogy most hallani akarod azt, amit Ann mondani akar?- *nézett őszintén a fiúra majd megölelte és megcsókolta* -És ha megkérdezhetem, ki az az Elros?- *kérdezi, mivel a levél tartalmát már tudja, de az Elros név nem mond neki semmit, így érdeklődni kezd, majd el is indul a szerelmével a központi termek felé* -Mielőtt elmennénk...- *húzza vissza a fiút* -Lesz két meglapatésem, és meg is fogom mutatni, csak legyen egy kis időnk egymásra- *mondja a lány, miközben mohón megcsókolja Deyt. És ezek után tényleg elindulhatnak* -De most menjünk! Mielőtt Ann és az az Elros a türelmüket vesztik szerelmem!- *indult el a szerelme oldalán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 6:36 pm

*Lassan visszatér Deyan arcára a mosoly, mert látja, hogy Vio viszont igenis szereti, és tőle megkaphatja azt, amit Aravistól nem, vagyis a hűséget, ami egyébként szerinte minden kapcsolat legalapvetőbb eleme, nemcsak a szerelemé. Annak pedig még inkább örül, hogy a lány érzései iránta ilyen mélyek, hisz ő is hasonlóképpen van vele.*
-Nem tudhattad, hogy mi a helyzet, nem tehetsz róla. Nem te szomorítottál el, hanem az, hogy visszagondoltam azokra a rémes napokra, mikor megint egyedül voltam. Neked viszont nagyon is sokat köszönhetek, hisz kiemeltél ebből a helyzetből, és ezért teljes szívemből szeretlek. *mikor a lány megcsókolja, természetesen hagyja és visszacsókol.*
-Ennek nagyon örülök. És én is így vagyok ezzel. És már most is jó barátnőm vagy. *nyugtajta meg a lányt, és újra megcsókolja, hogy bebizonyítsa neki, amit mond. Ekkor viszont megint megzavarják őket. Egy levél csusszan be az ajtó alatt. Dey egy ideig nem törődik vele, csak pár perc múlva megy oda a levélkéért, és olvassa el hangosan, hogy a lány is hallja, elvégre az ő szobája, na meg titkai sincsenek előtte.*
-Mit szólsz? Megyünk? Majd utána folytatjuk, ahol abbahagytuk. *mondja egy kacsintással kuncogva, majd végig simít a lány haján és hátán, és úgy fogja meg a kezét, és indul el vele a nyugalom termébe, már ha a lány nem tartja őt vissza.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Grizzly medve háló Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 6:26 pm

*Ann a folyosóra kiérve bevágta a szoba ajtaját, majd a Grizzly medve hátóhoz ment, és az ajtó alatt becsúsztatott egy üzenetet, egy levélkét jobban szólva*

Deyan!
Ne haragudjatok, de beszélnünk kell egymással... Hozd Viot is, így legalább mindent le tudunk tisztázni... Elros is ott lesz... Ezt azért mondom, hogy tudd... De hogy miért fontos ez, azt később megtudod.
Gyertek a társalgó nyugalom termébe
Ann


*Kopogott egyet, majd elindult a lépcsők irányába, át a központi termekbe.*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 6:16 pm

//olvad//

~Már megint elszúrom. Mindig sikerül valamit vagy ráöntenem, vagy fellöknöm, vagy megbántanom...~ *gondolkodott el a lány, pedig ő tényleg nem akart rosszat. Egyszerűen csak próbált őszinte lenni a fiúval* -Ne haragudj. Elrontottam a kedvedet. Nem akartam- *nézett a lány elszontyolodva a földre. Egy pillanatig nem is mert újra Deyan szemébe nézni* -Ne légy kérlek szomorú, mert akkor az én szívemet elszorítja a sírás- *mondja a lány őszintén, aztán a hallott dologra is próbál reagálni* -Az a boszorka pedig nem tudja, hogy mit is veszített le... Valószínűleg ő magán kívül senkit sem szeret... Mert ha valakit szeretünk, akkor azt nem akarjuk bántani... Persze ezen a vizsgán most én is megbuktam...- *nézett megint a földre, majd a fiúra* -De hidd el, hogy szeretlek! És most már még jobban!- *csókolta meg a fiút, ha az hagyja* -Ahogy megismerlek egyre jobban és jobban szeretlek! És egyre fontosabb vagy a számomra. És én csak azt remélem, hogy jó barátnőd tudok majd lenni...- *halkult el a mondat végére a lány, majd gondolatban hozzátette* ~És remélem, hogy több is lehetek egyszer a számodra, mert veled a mennyekben érzem magam...~ *persze ez még csak egy gondolat, mivel a kapcsolatuknak még sokat kell alakulnia ahhoz, hogy valami komolyabbat is tervezzenek egymással... De4 most egy biztos, a lány teljesen bele van zúgva a fiúba...és persze nem csak erről van szó, mivel nagyon tiszteli is őt...és persze a barátjának is tekinti* -Ne értsd félre, de te vagy a legjobb barátom! És ezt szó szerint értem!- *mondta a lány majd megcsókolta a fiút, persze ha az hagyja...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:51 pm

*Bólint egyet Vio szavaira, de még az ajtót fürkészi.* -Igen, hallottam. Nem tudod, mi lehetett az? *kérdi a lánytól, de aztán végül is nem történik semmi érdekes, és Vio is inkább vele foglalkozik, úgyhogy ő is visszateszi a zsebébe a pálcáját, és megsimítja Vio arcát. A történeten kuncog egyet, miszerint szétnézett a két lány egymás szekrényében.*
-Igen? És mit talált ott? *kérdi, és látszik rajta, hogy ez valóban őszinte kérdés volt, nem csak illemből vagy játékból vagy ilyesmiből tette fel. Valószínűleg jó oka lehet, hogy a lány felhozta Ann-t. A bókokra elmosolyodik és el is pirul.*
-Veled is nagyon jó lenni. És én is szívemből szeretlek. Csodálatos lány vagy, nagyon örülök, hogy megismertelek, és hogy ilyen barátnőm van. *mondja, aztán viszont egy pillanat alatt lefagy az arcáról a mosoly és lehorgasztja a fejét. Már megint Aravis. Már megint az a lány a téma, akit gyűlöl. Végül aztán úgy dönt, hogy muszáj elmondania Vionak a dolgot, hisz már az arca elárulta az érzését, meg egyébként is, tudnia kell erről a dologról.*
-Sajnos viszont nekem nem az első barátnőm vagy. Volt előtted egy lány egy fél évig. Aravis Antonnak hívták. Akkor ismertem meg, mikor a suliba jöttem, vagyis októberben, és augusztusban szakítottunk. Háromszor is megcsalt, végül elhagyott a Deridion egyik szakmegbízottjáért, Steven Grivaltért. Pedig eljegyzést is terveztünk... Ha te nem vagy... Nagyon szörnyű volt nélküled ez a néhány hónap. De most már tudom, hogy benned bízhatok, és te nem fogsz megcsalni, és persze én se téged. *mondja szomorúan, de a végén már Vio szemébe néz. Kíváncsi, hogy ezek után mi a véleménye róla. Lehetséges, hogy a lány úgy akarta volna, hogy járjanak, ha mindketten első szerelmei egymásnak... Hát ez esetben csalódnia kell benne.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:31 pm

*Látja a fiú feszültségét, de most próbál nem törődni a zajokkal* -Ezek szerint te is hallottad?- *kérdezi végül meg a fiútól* -Nyugi! Ide nem jöhet be, egyetlenem!- *jelenti ki a lány a fiú szemeit nézve. Ekkor jut eszébe Ann is* -Apropó. Azt hiszem Ann talált valamit. Ezt onnan tudom, mert valamelyik nap szétnéztünk egymás szekrényében...- *árulja el a titkot a lány, hiszen ezek ilyen csajos dolgok... Ezekről egy lány nem szokott semilyen pasival se beszélni... Még akkor sem, ha ő az életének nagy szerelme... Na de ilyenek ezek a nők... Szeretnek pletyizni... Végül Vio magához húzza mégjobban Deyant, és így szól* -Olyan jó veled így... Olyan szép vagy... olyan férfias és erős...- *pirul el a lány, hiszen maga sem akarja elhinni, hogy tényleg ezt mondta... Na de túl van rajta, és jön a következő érdekes dolog is ezzel együtt* -Nekem te vagy az első... És én úgy szeretlek!- *tényleg ő Vio számára az első, és tényleg szereti... A kérdés most már csak az, hogy Dey mit mond erre?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:13 pm

*Dey eléggé leblokkol, mikor Violette megsimogatja az arcát, csak öleli magához a lányt, és a szemeibe néz mélyen. Már azt se tudja, mit mondott az előbb, egy pillanatra minden törlődött a memóriájából. Az ajtócsapódásra is csak másodpercekkel később eszmél fel, hogy mi lehetett az. Az ajtóval szembe fordul, és miközben az egyik kezében Vio kezét fogja, a másikkal előhúzza a pálcáját, hogy ha esetleg szüksége lenne rá, használhassa. Ő sem érti, hogy ki járkálhat erre, elvégre úgy volt, hogy csak ketten lesznek...*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:03 pm

//olvad//

-Te így vagy aranyos és helyes- *símogatta meg a lány a fiú arcát. Éppen elmerülne a fiú gyönyörű szemeiben, mikor mintha ajtó csapódna és lépéseket hallana az ajtó előtt* ~Képzelődök... A többieket elküldtem, és csak mi vagyunk itt~ *nyugtatja magát, és inkább a kedveséhez bújik. Nem kakar most semmit sem szólni, csak csendben átölelni a fiút, és persze szorosan hozzábújni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:43 pm

*Fülig érő mosollyal az arcán nézi, ahogy Violette újra táncolni kezd, és természetesen megdicséri mind a táncát, mind a ruháját, persze nem csak illemből, hanem valóban úgy is gondolja.*
-Jaj, nagyon drága vagy. Nagyon szépen táncolsz, a ruhád pedig gyönyörű. *mondja, aztán újra a nyakába borul, és megcsókolja, közben pedig magába szívja azt a finom illatot, amit a lány haja és ruhája áraszt. Amikor viszont elválnak, szégyenkezve néz le magára. Az ő ruhája teljesen sima, az órákon is viselt pulcsi és nadrág. Persze nem régen vette fel, alig két napja viseli őket csak, de akkor is csúnya a lány öltözékéhez képest.*
-Óh, én viszont buta vagyok. Nem hoztam öltönyt, csak a szokásos pulcsimat és a farmeremet. Nem számítottam rá, hogy ilyen nagy estéllyel vársz engem, pedig nekem is van szép öltönyöm, csak ritkán hordom. De ha gondolod, azonnal átrohanok a szobámba, és normális ruhát öltök magamra. *mondja a lány szemébe pillogva, és ha akarja, azonnal átrohan a szobájába, és felöltözik normálisan, ahogy azt illik.* -Egyébként pedig mindegy. De ha már elkészítetted a vacsit, akkor kár lenne hagyni kihűlni. Szóval azt javaslom, hogy előbb vacsizzunk. *mondja, és leül az asztalhoz, hogy ha majd a lány is elhelyezkedett, ehessenek.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:21 pm

-Hogy táncolok, drága? Így!- *mosolyodik el a lány, és újra táncolni kezd* -7-8 éves korom óta táncolok flamenkót, és imádom... Neked tetszik?- *táncolja körül a kedvesét a lány, majd a kezét fogta meg, magához húzza, aztán átölelte...* -Tetszik a ruhácskám? Nem rég küldte az apukám...- *mosolyodott el a lány, majd a kedvese szemeit fürkészte* -Ha éhes vagy, akkor együnk...- *javasolta Violette, miközben még mindig fogta a fiú kezét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:00 pm

*Rövidesen meg is érkezik Violette, aki egy csókkal köszönti.*
-Nyugi, nem kukucskálok. *mondja kicsit kuncogva, aztán kézen fogja szerelmét, és hagyja, hogy vezesse, amerre akarja. Annyit lát, hogy valahonnan fény jön, de nem tudja, mi a szerepe neki. Aztán a lány bekapcsolja a zenét, és táncolni kezd.*
-Várj, nem látok semmit. Szeretném látni, hogy táncolsz. *mondja, és kicsit felemeli a kendőjét. A lány épp akkor van valószínűleg a háta mögött, mert nem lát továbbra se semmit, úgyhogy vissza is teszi a szemére a kendőt. Egy ponton egy rózsát is megszagoltat vele a lány. Nagyon finom illata van, Deynek nagyon tetszik. Amint vége a táncnak, a lány leveszi a szeméről a kendőt, és miután kettőt pislogott, észreveszi, hogy egy terített asztal várja.*
-Jéé, ezt nekünk csináltad? Nagyon édes vagy. *mondja, és a lány nyakába borul, és egy forró csókot nyom a szájára. Aztán megfogja a lány kezét, és úgy pislog a szemébe.*
-Mi a program? Előbb együnk és utána táncoljunk vagy előbb táncoljunk? *kérdi kedvesétől, hisz neki lényegében mindegy. Nem akarja, hogy a lány azt higyje, hogy csak a kaja fontos neki, ezért nem ül le egyből az asztalhoz, bár az biztos, hogy a fincsi illatoknak nehezen ellenáll...*
Vissza az elejére Go down
Violette Offilya Ramirez
Diák
Violette Offilya Ramirez


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Grizzly medve háló Nincskaszt
Üzenőláda : Ann-Tabitha Serenity multikája Razz

Deyan Serenity szerelme Smile

Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:44 pm

*Violette egy időre mindenkit elküldött, hogy ne zavarják őket Deyannal. És nem is kell sokat várnia, mert pont mire mindennel elkészül megjön, akire várt* -Szerelmem!- *lehel egy csókot a fiú szájára* -Kukucskálni tilos!- *jelenti ki, majd beljebb vezeti Deyant, aki csak arra lehet figyelmes a kendőn keresztül, hogy nincsen fényáradat, csak a szoba egy bizonyos részén van fény... A lány egy percre engedi el csupán a kedvese kezét, amig bekapcsol egy kis zenét... Ami nem is akármilyen zene...*
https://www.youtube.com/watch?v=ccGUJIPrF2A
*Igen... Flaminko közevkezik... A lány ruhája is megvan hozzá... Vörös ruha, ami illik a kék hajzuhataghoz, amiben most egy rózsa van benne*
http://wiwapia.com/wikipedia/commons/thumb/8/8d/Belen_maya.jpg/300px-Belen_maya.jpg
*A lány elkezd táncolni, és a tánc közben veszi ki a rózsát a hajából, amit meg is szagoltat Deyannal. Körbetáncolja a fiút, miközben a rózsát visszateszi a hajába, majd óvatosan veszi le a kendőt a fiú szeméről... Deyan így megláthatja a megterített asztalt... Igen... Vio egy zenés, táncos estet csinált, vacsorával egybekötve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Grizzly medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grizzly medve háló   Grizzly medve háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Grizzly medve háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: