Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Jaguár háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Jaguár háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Jaguár háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Jaguár háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Jaguár háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Jaguár háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Jaguár háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Jaguár háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Jaguár háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Jaguár háló I_vote_lcapJaguár háló I_voting_barJaguár háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Jaguár háló

Go down 
+3
Jack Darkfield
Samantha Troops
Kalandmester
7 posters
SzerzőÜzenet
Mira Rose
Diák
Mira Rose


Főkarakter : bognarkaroly@t-online.hu
Hozzászólások száma : 219
Kaszt : Jaguár háló Illuzionista
Üzenőláda : Mindenütt akadnak kis zökkenők és csalódások, és mindnyájan hajlamosak vagyunk arra, hogy túl sokat reméljünk; de ha az egyik úton nem sikerül eljutni a boldogsághoz, az emberi természet másikat keres; ha az első számításunk téves, csinálunk egy másodikat; valahol mindig találunk kárpótlást.

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 4:04 pm

*Mira hallgatja a válaszokat majd szépen válaszolgat is rá.Mikor a lány a kezébe nyomja a kulcsot bólint*-Jól van köszönöm* Mondja majd nekilát elpakolni.Mikor kész van még sétálgat majd úgy dönt elmegy lefeküdni.de előtte még olvasgat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fonixpark.gportal.hu
Vendég
Vendég




Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 3:53 pm

*Bólogat a lánynak, tény, hogy régen beszéltek. Tyler időközben levált tőlük, de elköszönt. Avril könnyed léptekkel halad Mira előtt, a kulcsot dobálja a kezében.* - Semmi különös, éldegélek. Na és veled? Hogy vagy? *Kérdez vissza udvariasan, és kinyitja az ajtót a kulcs segítségével. Hátralöki vörös tincseit, és a lány kezébe nyomja a kulcsot.* - Ez a Jaguár háló, az új otthonod. Remélem jól fogod magad érezni továbbra is az iskolában, és ha bármi kérdésed van, keress csak. A Szibériai tigrisben lakom, jobb oldalon. Szia, jó pakolászást! *Köszön el lezárva a találkozást a barna hajú lánnyal, és integet neki.*
Vissza az elejére Go down
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Jaguár háló Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 10:28 am

*Mikor Leona a kulcsot a zárba dugja Spiritnek eláll a lélegzete.. (már itt xD)*
-Persze engem küldesz előre mi? Kis gonosz! *Spirit elmosolyodik és besétál Leona mellett.*
-Te.. Leona.. ez gyönyörű!! affraid *Hálálkodóan körbepillant, majd Leonára, aki távozni készül pont.*
-Majd még találkozunk, én meg berendezkedek! Sziamia! *Becsukja Leona után az ajtót és leül az egyik üres ágyra.
~Na szóval mától itt kezdhetek élősködni (xD) .~
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Jaguár háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 10:22 am

*Leona elővesz egy kulcsot és kinyitja a háló ajtaját. Előre küldi Spiritet. Nem mondta neki, hova szeretné beosztani, meglepetésnek szánta inkább. Belépve körbe pillant. A lánynak maradt néhány ágy, azt választja amelyiket szeretné. *
- Remélem, hogy tetszeni fog. Rajtad kívül van itt még Allis, szóval remélem jól fogod érezni magad. Ha bármi gond van, szólj.
*Mosolyogva átadja a kulcsot.*
- Na rendezkedj be. Nekem most mennem kell. Szia!
*Int egyet majd kimegy az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Ivana Irina
Diák
Ivana Irina


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Jaguár háló Druida

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 11:46 am

*Ivana ébredezik a szobában.Szinte senkit nem ismer itt, mikor ébren van a szoba folyton üres, és valjuk be ő sem keresi nagyon a másik társoságát. Mostanában szeret egyedül lenni, csak a macskája társoságát, élvezi de az embereket inkább kerüli.*
-Nem is tudom mit kellene csinálni párduc * Szol cicájához aki a lábánál halkan dorombolva jelzi hogy ő is felébredt már.*
-Tudod mit mennyük inkább sétálni , bent úgy érzem megfulladok. *Azzal felkelt odament a mosdóhoz megmosakodott megfésülte a haját, majd felvette világoskék nadrágját és pulóverét, arra peigg hófehér kabátkáját és persze az elengedhetetlen hófehér csizmáját, azzal kiment a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Jaguár háló Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 5:56 pm

-Ari*ennyit mond, majd már bólogat is a srácnak, és integet.*-Szia, legyél te is jó, és majd szerdán.*mondja a lány, majd szépen kipakol, és elrakodik. Nagyon kimerült, úgyhogy le is fekszik aludni, miután lezuhanyzott, és átöltözött.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Jaguár háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 5:53 pm

-Ezt már mondtad párszor.* biccent a lánynak, aztán kérdőn felvonja a szemöldökét.* -Unokanővér? Várj, gondolkozom.. Eddig még csak Andreyről tudtam, hogy vele vagy valamilyen családi kapcsolatban, de lehet, hogy már erre is rosszul emlékszem. Minden esetre nem tudom, az élet errefelé zajlik. No meg a halál.. *ma már több emberrel is közölte, hogy jön a világvége, nincs kedve még egy embert sokkolni a ténnyel. Meg Sam nagyjából úgyis tisztában van ezzel.* -No igen. De akkor majd szerdán elgkésőbb látjuk egymást. Minden esetre szívesen maradnék még, de még a könyvet is le kell pakolnom, és Chrissel is találkoznom kell. Úgyhogy, majd még találkozunk, légy jó. *köszön egy biccentéssel, majd szépen eloldalog, itt az idő, hogy távozzon.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Jaguár háló Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 5:47 pm

*A lány mosolyog*-Hát, igen, bár nekem a legjobb az az, hogy, visszajöhettem.*mondja boldogan.*És veletek mi volt, hogy van az én drága unokanővérem?*kérdezi mosolyogva, reméli, érti, hogy Arira céloz. Kívánics velük mi történt, de már kapja is a választ. 2 gyászhuszár.*-Mi, hogy már áltottak is, én még Satchel kisasszonyról halottam, de csak híreket. Áhh, igen, szép párosítás, a feminista igazgatónő, és a házas igazgató. tök jó......Na de veled tartok, majd találkozunk.*mondja a lány, nem elköszönés képpen, csak ott.*-De ott, tehát, most, akkor még kicsit beszélgessünk.*Invitálja a lány Jacket, miközben a lány az ágyára telepedik, amit választott.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Jaguár háló Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 5:39 pm

-Gondoltam, hogy járni azért nem felejtettél el. *mondja gonoszul, ravasz félmosollyal, miközben felsétál a lánnyal az emeletre. Szépen előveszi a kulcsot a zsebéből, majd kinyitja az ajtót, és belöki azt, hogy a lány bemehessen.* -Kulcs az ajtóban, új otthon az ajtón túli szobában. Amúgy még ráérek egy keveset, csak nem tudok sokáig maradni. *mondja egy biccentéssel, majd a lány szavaira csak hümmög.* -Szóval elváltak, de egy ekdves ember a nevelőapád. Nos, ez azt hiszem, hogy Boldog Vég, ahogyan mindenki mondja. Legalább kellemesen teltek a napjaid, az is valami. Szerdán jössz majd a szakkörre? Van pár új gyászhuszárunk, valami fura alakok, új szakvezetőhelyettesi poszt. Mindkét szakról ugyanis kihaltak a helyettesek, mí kár érte.. értük.. Szóval van egy új férfi az Allidon fején meg egy új nő a Naxeldirban, minálunk. Ez azért jó, mert de Sovalon férfigyűlölő, el Jericho pedig házas.. Nah mindegy. *szemeit megforgatja egy cseppet, előre látja, hogy nem fog valami remekül ellenni a két tanerővel.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Jaguár háló Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 5:31 pm

*A lány Jack után sétál. Mosolyog. A lány röpteti a pálcát, de figyel a fiúra.*-Persze, hogy tudom még, hogy kell járni itt, mindenre emlékszem, tisztán.*mondja mosolyogva, majd meg is érkeznek a háló elé. Amúgy, nagyon jól vagyok, és jó volt távol, bár hiányoztatok. Mint mondtam, voltam tornászversenyen. akkor a szüleim elváltak, innen a monogramm. Samantha Troops. A nevelőapám, új ember de nagyon kedves.*mondja a lány, bár, most tervezgeti a programjait. Amikor hallja, hogy Chrishez megy, akkor csak mosolyog.*-Oké, no problem, majd máskor találkozunk..Remélem, lesz rám időd.*mondja a lány, majd megvárja, hogy a fiú válaszoljon.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Jaguár háló Nincskaszt

Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:32 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1.Spirit Oldevent
2. Jennifer Love Smith
3. Lucia Lykos
4. Marie Molly Serenity



A szoba lakói - bal oldal:
1. Claire Relge
2. Salurda Misthrell
3. Mira Rose
4. Ivana Irina
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jaguár háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jaguár háló   Jaguár háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jaguár háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: