Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Csörgőkígyó háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Csörgőkígyó háló I_vote_lcapCsörgőkígyó háló I_voting_barCsörgőkígyó háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Csörgőkígyó háló

Go down 
+3
Elizabet Kingston
Rupert Rankle
Kalandmester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Csörgőkígyó háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Csörgőkígyó háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 10:05 am

*Bella tudja, hogy kicsit szigorú volt Szandrával, de tényleg csalódott a lányban. Azonban megtörténik az, amitől félt: Szandra nagy szemeitől, bocsánatkérő pillantásától és persze attól, hogy felhozza azt, hogy ennyi év barátság után neki ő a legfontosabb, és nem akarja elveszíteni egy ilyen kis botlás miatt. A lány hallgatja Szandra mondanivalóját és váratlanul könnybe lábad a szeme és magához öleli a lányt, miközben néhány könnycsepp gördül le az arcán.*
- Tudom Drágám. Én is nagyon szeretlek! Csak... Tényleg nem tudom, hogy mi ütött beléd, hogy pont Olivert hoztad fel. *neveti el magát néhány könnycsepp után Bella és kicsit játékosan ellöki magától a lányt. A haja lassan visszakékül és a szeme is kivilágosodik. Látszik rajta, hogy már nem haragszik a lányra, de az biztos, hogy egy darabig még nem fog bízni benne annyira, amennyire kellene. A babára terelődik a szó és kiderül, hogy sokkal gyorsabban fejlődik, mint kellene neki és Szandra szűzen szülte meg a babát. Illetve hát császározták, de a lényeg ugyan az.*
- Nagyon érdekes. Gyere, menjünk le ebédelni, és segítek megszervezni a bulit! *nevet fel Bella. Teljesen máshogy viselkedik, mint mikor bejött és hogyha kilépnek a folyosóra, a többi diáknak is furcsa lehet, hogy a fél órája még dühöngő, dörömbölő lány most nevetve és mosolyogva indul le barátnőjével az Étkezőbe.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 9:58 am

*A jelek szerint nem fog egykönnyen megbocsátani neki Bellus... ez azért eléggé kétségbeejtő több évnyi barátság után.* -Bellus. Sajnálom. Hülye voltam. De ahogy mondod, megtörtént, és meg is bántam. Többet nem tudok tenni az ügy érdekében, csak azt, amit már mondtam, hogy megtartom a titkaidat, Deyan előtt is. Meg reménykedni benne, hogy egy botlás miatt nem fogsz felrúgni több évnyi barátságot. Nekem változatlanul a legjobb barátnőm vagy, és nagyon szar érzés lenne, ha ez bármikor is megváltozna. Nem is tudok elképzelni egy olyan világot, ahol nem te vagy a lelki társam és fordítva. Mit gondolsz, miért rólad neveztem el Isát? Pont azért, mert ő is olyan fontos nekem, mint te. Egyébként nem, fogalmam nincs, hogy született. De mint tudod, nem voltam együtt senkivel sem sosem. Egyszer csak... lett. És ráadásul nagyon különleges baba, mert sokkal gyorsabban fejlődik, mint az normális lenne. Hihetetlen, de... elsején én születésnapot rendezek neki. Teljesen olyan, mintha már egy éves korához közelítene, és elsején született, úgyhogy az lesz a szülinapja, csak nem évente, hanem havonta. Jó sok tortát kell majd neki vennem... *próbálja monológja végét a tőle szokásos vidámsággal befejezni, de az arca most nem a szokásos. Komolyság látszik rajta, amilyet Bellus is nagyon ritkán látott. Például akkor, amikor megtörtént az az ominózus esett azzal a bizonyos sráccal...*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Csörgőkígyó háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Csörgőkígyó háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 9:46 am

*Bella egy kis ideig Isa-val foglalkozik, hogy kicsit lenyugodjon, de mikor nem igazán sikerül neki, Szandrára zúdítja az összes dühét, ami ez alatt a néhány nap alatt felgyűlt benne. A lány persze tudja, hogy ő a hibás és bocsánatot is kér, de Bellát ez valahogy jobban megérintette. Miért pont Olivert kellett elmondani? Persze Szandra közli, hogy megtanulta és, hogy többet nem fordul elő az, hogy elárul bármit is.*
- Elhiszem Szandra, de ez sajnos nem elég, mert már megtörtént.* motyogja csalódottan Bella és most látszik csak rajta, hogy már nem is dühös, hanem egyszerűen csalódott a lányban. Csalódott a legjobb barátnőjében és ezért nem tud olyan hamar megbocsájtani neki, mint másnak. Persze, lehet, hogy alapjáraton nem haragtartó és nem is haragudna sokáig az emberekre, de Szandrával most ez más. Mikor Szandra felhozza, hogy Isa már ki tudja mondani a nevét, a lány halványan elmosolyodik és a kislányra néz.*
- Nagyon ügyes. Tudod már, hogy hogy is jött ez a kis csöppség? *simogatja meg a pici fejét Bella és szeretetteljesen néz a babára. Ő maga nem tudná elképzelni magát anyaként, de az, hogy a legjobb barátnőjének van egy babája, akihez bármikor átjöhet babázni, az örömmel tölti el.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 9:31 am

*Isa a Bellus nevével próbálkozik, mire Belluson egy halvány mosoly fut át, de aztán újra dühös lesz és tovább zúdítja a mérgét Szandira. Szandi persze elsírja magát, mert nem szereti, ha dühösek rá, még akkor sem, ha jól tudja, hogy megérdemli. Főleg nem a legjobb barátnőjétől nem szereti, és bántja is most már a lelkiismeret rendesen, hogy miért nem volt képes ügyelni a szájára.* -Igen, tudom. Tudom, Bellus. Nyugi, megtanultam. *ekkor jön a büntetés része, ami végül is annyira nem súlyos, ki fogja bírni.* -Rendben... ha nem akarod... De ha ő hoz fel témának, nem mondhatom, hogy nem beszélek rólad. De nem mondom el a titkaidat az engedélyed nélkül legközelebb. Lakat a számon. *elengedi Bellust, a szemébe néz, és végighúzza az ujját a száján, mintha egy cipzárt húzna rá.*
-Látod, milyen ügyes Isa? Megtanítottam neki a nevedet. Már tud mászni meg majdnem ülni. Irtó sokat fejlődött rövid idő alatt... *próbálja terelni a szót, többet nem akar erről a témáról beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Csörgőkígyó háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Csörgőkígyó háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 9:18 am

*Bella először a kislánnyal foglalkozik és felveszi a karjába, aki a nevét kezdi el mondogatni, már egész szépen.*
~Nahát, már tudja a nevemet?~*fordulna oda Szandrához, de az utolsó pillanatban rájön, hogy most bizony haragban vannak és mikor eszébe jut a lány, egyből elönti a pulykaméreg. Lerakja a lánykát és úgy fordul Szandrához és zúdítja rá az összes haragját, dühét és csalódottságát, ami néhány nap alatt összegyűlt benne. Nem mert még eljönni Szandrához, mára szedte össze magát, hiszen egy elég kínos álmot látott, amiben Dey dobta őt Szandráért, mert hogy neki nem volt még pasija és nem epekedik Oliver után. Ezért ma reggel eldöntötte, hogy rátöri az ajtót a lánykára, aki belekérdez Bella haragjába, de a lányt ez nem érdekli, tovább és végig mondja a dolgot, ami a lelkét nyomja. Úgy érzi, hogyha megszakítaná Szandra a dühös kitörését, akkor nem tudná folytatni. Végigmondja hát, mire Szandra átöleli a derekát és magyarázkodni kezd.*
- Igen, pontosan. Nekem kellett volna elmondani neki, de tudod mit?? Nem is akartam. Már nem érdekel Oliver, és hogyha itt megjelenne a suliban, akkor is köpnék rá. Deyant szeretem és kész! Nem akartam ebbe az egészbe belekeverni. *jelenti ki határozott hangon Bella és még mindig dühösen pislog a lánykára, aki viszont úgy tűnik, hogy a sírás hatásán van.*
- Jó lenne, ha megtanulnád. *dörren a lányra Bella azzal kapcsolatban, hogy Szandra nem tudja tartani a száját. Eszébe jut, hogy esetleg egy Silentio-val "megátkozza" a lányt, de ennyire nem lenne gonosz ő sem. Tudja, hogy Szandra nem akart semmi galibát okozni és nem akarta Bellát megbántani, mégis... Meg kell tanulnia, hogy nem járathatja a száját akárkinek, akármiről.*
- Örülnék, hogyha innentől kezdve nem nagyon cseverésznél rólam Deyan-nel...
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 9:05 am

*Bellus paprikapirosan megy be a szobába, de ahogy meglátja a gyereket, láthatóan picit megnyugszik és egész más hangnemben kezd el beszélni. Isa is sikeresen megnyugszik, tökéletesen el van Bellával.* -Be... la. Be.. la. *igyekszik kimondani a lány nevét, Szanditól egész hamar megtanulta. Aztán Bellus nagy levegőt vesz, és higgadtan összefoglalja, hogy mi is nyomja a lelkét.* -Miért, mit tettem? *kérdi az első kérdésre védekezésül meglepetten. Még mindig nagyon nem érti, hogy mi van... végül aztán a lány elmondja, hogy Deyan miatt haragszik, amiért elmondta neki Olivert. Lesüti a szemét, és úgy próbál válaszolni. Legbelül érzi, hogy a lány felháborodása most teljesen jogos.* -Ne haragudj, Bellus. Kérdezősködött rólad meg rólam, hogy hogy ismerkedtünk meg, miért lettünk barátnők. Nekem pedig... kicsúszott a számon, hogy Oliver... Aztán persze nem értette, hogy miről beszélek, és el kellett mondanom az egész sztorit. Rögtön utána megbántam az egészet, de végül is úgy gondoltam, hogy meg kellett tudnia előbb-utóbb. Persze jobb lett volna, ha tőled tudja meg, elvégre a te történeted... Csak ugye én meg nem bírom tartani a számat, túlságosan sokat fecsegek. Meg tudsz nekem bocsátani? Nem akartam rosszat. *magyarázkodik Bellának, és megöleli a derekát. Igyekszik, hogy ne kezdjen el most meg ő sírni, de lehet, hogy nem fog sokáig tartani a kitartása...*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Csörgőkígyó háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Csörgőkígyó háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 8:53 am

*Bella az ajtón dörömbölve lassan bejut a szobába, hiszen Szandra úgy tűnik, hogy fent van - vagy legalábbis most már biztosan - és ajtót nyit. Bella vörös arccal berobog a szobába és bevágja maga mögött az ajtót. Ekkor néz le Szandrára és a kislányra, Isára, aki sírni kezd.*
- Jaj Drágám, ne haragudj, nem akartalak megijeszteni. *lép oda a kislány mellé Bella, Szandrával egyelőre nem is foglalkozva. Igyekszik lehiggadni, mert érzi, hogy kicsit levetette a sulykot, de tényleg nagyon dühös a lányra. Felveszi a babát és magához ölelve őt, ringatni kezdi. Legalábbis addig is foglalt a keze és nem fogja megfojtani a lányt. Isa lassan elhallgat és nevetgélni kezd, ahogy Bella mosolyog neki és simogatja az arcát.*
- Még mindig tündéri vagy. *teszi le a kis ágyba a lánykát Bella, majd lassan megfordul és vesz egy nagy levegőt.*
- Alexandra! El tudod képzelni, hogy mekkora hülyeséget csináltál és hogy mennyire utállak jelen pillanatban? *emeli fel a hangját Bella és szikrázó szemmel néz a lányra.*
- Az természetesen, hogy Deyan-nel rólam beszélgettek. De hogy volt képed felhozni neki Olivert??? Hogy merészelted elmondani a legféltettebb titkomat, az engedélyem nélkül? Szerinted hogy esett Deyan-nek ez az egész? Teljesen meghülyültél?? *adja ki a haragját Bella egy huzamban és már szinte várja, hogy SZandra mikor sírja el magát, de úgy érzi, hogy ez kellett. Nm tud és nem is fog haragudni a lányra, mert egyszerűen nem tud, de most dühös és csalódott. Ez kellett.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 8:43 am

*Szandra épp itt van a hálószobájában. Nem rég kelt fel, épp csak megreggelizett, majd mivel a kicsi is felébredt és éhes volt, és a többiek is épp elmentek valamerre, megetette a szobájában. Közben azon gondolkodott, hogy vajon mi lehet Bellussal, a legjobb barátnőjével. Nagyon rég nem találkoztak. Miután megszületett a gyerkőc, természetesen egyből hozzá rohant, de azóta nem látta. A gyerkőc azóta rengeteget fejlődött, ő maga is meglepődött rajta, hogy ilyen gyors ütemben növöget a picúr. Nemrég rájött, hogy nem kéne neki anyatejet adni, mert egyszerűen nem kérte már. Gondolkodott, hogy akkor mégis mit kéne neki adni, és azóta joghurtot meg babakaját ad neki. Úgy tűnik, azt szereti...
Miután megetette, meg elintézte a körülötte lévő tenni valókat, úgy gondolta, hogy ideje felkerekedni Bellát meglátogatni. A jelek szerint épp egyre gondoltak a barátnőjével, mert épp ő „kopogtat be” hozzá, pontosabban dörömböl és üvöltözik odakint, mire a gyerek hangosan sírni kezd. Odarohan az ajtóhoz, és kinyitja neki. Megölelgeti a lábát, és úgy válaszol neki.*
-Szia, Bellusom. Rég láttalak. Mi a baj, mi történt? Ne kiabálj, mert megijeszted a gyereket. Egyébként pedig már régen fenn voltam, Isát etettem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Csörgőkígyó háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Csörgőkígyó háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 8:38 am

*Bella iszonyatos dühvel és hanggal csörtet végig a folyosón. Még hogy a legjobb barátnője meséli el párjának ezt, hogy ki is volt a volt szerelme?? Oliverről cseveg vele?? Talán azt is el fogja mesélni, hogy elsőben, amikor még csak a szárnyát nyitogatta, milyen varázslatokat rontott el, minden cikis sztorit. No, ezt nem fogja hagyni a lányka, így most tényleg iszonyatosan mérgesen indul el a Csörgőkígyó háló felé. A haja most vörösben pompázik, és apró hullámokban omlik le a vállára, szeme pedig egészen sötétbarna. Látszik rajta, hogy dühös és ölni készül. Na jó, persze azért annyira nem durva a dolog, de az biztos, hogy most a harag sokkal nagyobb benne, mint pl. a csalódottság, amit a lány iránt érez. Az majd később fog jönni, amikor esetleg meglátja Szandra bájos arcát és bocsánatkérő szemeit. De ez csak azután lesz, hogy a lányra töri az ajtót, úgyhogy nincs vész. Tehát végigcsörtet a folyosón, majd mikor a lány ajtajához ér, dörömbölni kezd az ajtón.*
- Alexandra! Alexandra!! *visítja magából kikelve és az sem érdekli, hogy néhányan kikukkantana az ajtók mögül, vagy valaki pisszegni akar.*
- Fél 11 van, ilyenkor már tett ki a segged az ágyból. *mordul rá Bella az egyik lányra, aki csak egy dühös pillantással visszahúzza a fejét az ajtón és becsukja a szobája ajtaját.*
~Kit érdekelnek... Volt már, hogy valaki itt rendezte le a szerelmi ügyeit, vagy éppen a szakítását. Most én dühönghetek. ~*gondolja mérgesen a lány és tovább dörömböl az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 8:56 pm

*Picit babát cserélnek, azaz Szandi ölébe fogja a kis Lily-t, Nessie pedig Isát fogja meg és játszanak a babákkal.* - Köszi, Lilyke is gyönyörű ám. Engem úgy néz, ki hogy szeret... nézd! *mondja ujjongva, mikor a kicsi az arca felé nyúl. Ő ért a jelzésből, és közelebb hajol, hogy megsimíthassa a picúr, és ő is kap egy cuppanóst a pofikájára Szanditól. Aztán viszont a csöppség ásít egy hatalmasat. Láthatóen elfáradt aznapra és alukálni szeretne.*
-Úgy látom, alukálni szeretne. Menjetek csak, hadd pihenjen. Mi is alszunk egy jót az én kis Isámmal. Holnap megint hosszú nap vár a picúrokra, lesz sok felfedezni való. Ugyebár, Lilyke? *kérdi a kislánytól kuncogva, majd visszaadja az anyukájának, Nessie-nek, és ő is visszaveszi az ő kis babusát, majd a babával a kezében kikíséri Nessie-éket.*
-Köszi, hogy átjöttél, Nessie, remélem, legközelebb picit hosszabban lehetsz. Szióka. *köszön el tőle, majd integet neki, illetve integet Isa is, majd mindketten lefekszenek aludni.*
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Csörgőkígyó háló Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Csörgőkígyó háló Tek4ee5fd2b42d832965449





Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 8:27 pm

*Boldogan mosolyog barátnőjére, aki ugyebár beengedi a szobába. Kisvártatva fogja magát, elkezd kipakolni abból a nagy táskából. Először letett egy plédet a földre, oda fektette a babát. Aztán kiszedett belőle egy csörgőt, azt adta a pici lánya kezébe. Majd megfogta a Voltano kislányt, s az ölében ringatta kicsit.*-Nagyon aranyos!*Mondja álmélkodva, s mélyen a kis Isa szemébe nézett.*-Gyönyörű baba! Ő itt Lily, Lily Hannah di Alsiera.*Mondta mosolyogva, majd kislánya felé intett.*-Te is nyugodtan megfoghatod, bár nem nagyon kedveli z idegeneket...*Mondta, majd hogyha Alexa felvette a kislányt, valóban mocorgott egy kicsit, de nem vészesen, szóval lehetett könnyedén tartani.*-Szép neve van!*Mondta, miközben A két lányra mosolygott.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 8:12 pm

//Olvad//
*Kisvártatva megjelenik Nessie a babusával ugyebár. Isa a barátnője után kap, hogy őt is megismerhesse.* -Na, elveszed? Hadd ismerjen meg téged is. *mondja nagy mosollyal Nessie-nek, és felé nyújtja a kicsit.* - Egyébként Isabellának neveztem el. Isabella Voltano a kicsike. A legjobb barátnőm, Bellus után neveztem el, őt Isának hívom. Na és a tiédet hogy hívják? Ő is nagyon édes ám.
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Csörgőkígyó háló Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Csörgőkígyó háló Tek4ee5fd2b42d832965449





Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 7:25 pm

*Az ajtóban ácsorog, s őszintén szólva már kezdi nehéznek érezni a csomagokat a ifjú édesanya. Mikor végre meghallja Alexanra hangját, nagy mosolyt ken az arcára, aztán egyszer csak nyílik az ajtó, és a kis koboldlányt pillantja meg, aki épp a babácskával játszik. Tudja, hogy Alexa babája is egészséges, és örül is neki.*-Szia Szandi! Igen, valóban nagyon édesek a kicsik!*Mondta mosolyogva, majd megsimogatta Lily fejecskéjét, aki erre odakapta pici karocskáit.*-És hogyan hívják a picit?*Kérdezte.*

//Fagy. Bocsi, de mennem kell, holnap mindenképpen folyt. köv.//
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 7:18 pm

*Egyszercsak kopogást hall odakintről, mire a pici örömteli gügyögést hallat. Valószínűleg megérezte, hogy édesanyjának második legjobb barátnője áll az ajtóban. Szandi is boldogan invitálta be Nessie-t.*
-Szia! Gyere be nyugodtan! *szól ki, majd megörül, mikor megpillantja Nessie-t. Egyik kezével odainteget neki és közelebb hívja az ágyához.*
-Szia, Nessie-ke. Épp játszunk a kicsivel. Olyan gyönyörű. Én meg úúgy szeretem. *mondja boldogan és büszkén a gyermekére. Óvatosan magához szorongatja Isát, és nyom egy cuppanóst a picike arcára. Az övének is, akárcsak Nessie-ének, apró fehér babahaja van, ami szerinte külön érdekessége a kis picikének. Valószínűleg ugyanolyan szép hosszú haja lesz, mint az anyukájának van.
Mikor a kis Isa megpillantja Nessie-t meg a babust, utánuk nyúl, valószínűleg át akarna kéredzkedni hozzájuk.*
-Nézd csak, téged is meg akar ismerni. Tessék, csak vigyázz vele. Nagyon kis apró, és törékeny. *figyelmezteti szeretetteljesen Nessie-t, bár valószínűleg ezt ő maga is tudja.*
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Csörgőkígyó háló Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Csörgőkígyó háló Tek4ee5fd2b42d832965449





Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 7:04 pm

*Nessie, mivel már végzett a patakparton, így jött is felfelé a szobájához. A kis csöppség, Lily már nagyon éber, jó sokat aludt Ness hasán abban a babahordozóban. A szobájába beérve megetette a kicsit, ő is evett egy keveset, mert csak így tudta anyatejjel ellátni a kislányát. Ezután tisztába tette a leányzót, s legújabb elhatározásához híven elindult Szandra barátnőjét meglátogatni. Vitt magával egy nagy táskát is, amiben benne volt minden ami szükséges lehet. Lilyt az ölében hozta most éppenséggel, hisz gondolta, hogy ennyi időre nincs rá szükség. Pontosan tudja, hogy a lány is anya lett, hát most bizonyosan tudnak folytatni egy kis eszmecserét, esetleg engedhetik összeismerkedni a két babát. Ahogy az ajtó elé ért, halkan kopogott, hiszen ha a kisebbik Szandi alszik, akkor nem szeretné elébreszteni. Eközben megsimogatta kislánya hófehér haját. Nagyon örült neki, hogy a pici egészséges, csak szegény Cassandrát sajnálja, amiért az ő babája halva született. Most viszont boldog, mert ilyen gyönyörű kislánykája született, aki az egész életét megváltoztatja.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csörgőkígyó háló Idezo

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 6:51 pm

*Szandi épp a szobájában tartózkodik. Vége lett a bálnak, és úgy gondolta, hogy ideje megnézni, mi újság az ő csöpp kicsi lányával. Gyönyörű három napos babája van, akit bár nem akart, mégis nagyon szeret. Amint rájött, hogy mit jelentenek a női problémái és a folyamatos hányingere, fejfájása, egyből megszerette a kis születendő gyermeket, bár fogalma nincs, hogyan lehetséges ilyesmi. Még csak egy csók sem csattant el soha életében senkivel, nem hogy lefeküdt volna bárkivel... De azért nagyon örült neki, hisz szerinte ő a hatalmas szíve miatt máris kész az anyaságra. Vasárnap aztán pár órányi vajúdás után megszületett Isa, akit Bella, legjobb barátnője után nevezett el. Nemrég evett egy jót a kis csöppség, így már csak játszanak egymással, meg Szandi gügyög neki. Szandi maga kicsi, így a csöppség valóban igazi csöppség, Szandinak a két tenyerén elfér, ami azt jelenti, hogy alig nagyobb egy ember kortársa tenyerénél.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Drawer - Allidon
Diák
Aaron Drawer - Allidon


Főkarakter : daviid018@citromail.hu
Hozzászólások száma : 451
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:53 pm

*Nah nem számított erre. De nem ellenkezik persze. Sőt, a csókot viszonozza. Már azon kezd el gondolkozni, hogy mit fog mondani, hogyha valamelyik tanár beront és megkérdezi, hogy mégis mit csinál takarodó után egy női szobában? Hogy valahogy álcázza magát, esetleg szobornak, vagy valami ilyesmi, de hát egyik hülyébb ötletet váltotta a másik, semmi nem jutott eszébe. Csöndbe hallgatta a lányt, amint elmesélte, hogy mit tervez. Vagyis nem is mondott semmi, mindegy. Aztán amikor nyílik az ajtó, a kutyus szalad ki, akit Aaron megsimogat, de ezután inkább a lányra néz. Elcsodálkozik rajta, hogy hogy lehet az, hogy bármikor meglátja, egy ideig elidőz rajta a tekintete. Gyönyörű, na de ennyire nem lehet senki se szép. El se tudja képzelni, hogy mi lehet Ana sorsa, hiszen ő még véla is. Nah de ez most nem számít, elindulnak Lizával. Megfogja a lány kezét, és minden szó nélkül elindul arra, amerre csak a lány vezeti őt.*
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:44 pm

* A lány először meglepődik a kijelentésen.* - nem gondoltam volna hogy ma még látlak.* jelenti ki egyszerűen a hidegség már eltűnt talán a véla vér vagy más.... A papírt jött csak áthozni ennek a lány nem igazán örül de hát mit tudna tenni? Hát valamit csak tud. A papírt elveszi majd a fiú ajkira tapasztja ajkait és ismét egy érzéki csók következik úgy látszik ma a csókok napja van.* - nem arról van szó hogy nem szeretnék veled lenni csak hát akkor kell abbahagyni a játékot amikor kezd veszélyes lenni szerintem.* Talán a fiú nem érti hogy érette, de ez ne is baj.* - egy perc és itt vagyok* Mondja a lány és bemegy a szobába mert hogy eddig ezt nem tette meg mert a fiú nem mozdult. Az ajtót becsukja természetesen és gyorsan magára kap valamit ami kint van az ágyon. Majd kimegy az előtérbe. egy sima mezei farmer van rajta egy garbó fehér színű pulcsival. Ahogy az ajtót kinyitotta kutyusa kiszalad aki eddig a fürdőben pihent de a fiú illatát meg ismerte így azonnal üdvözölte őt.* - Mia most nem tudsz jönni tudom hogy örülsz Aaronak.* Mondja a lány és fel is kapja kutyusát és vissza viszi a helyére.* - gyere.* Mondja a fiúnak és elvileg el is indulnak az ismeretlen felé már mint csak a fiúnak ismeretlen.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Drawer - Allidon
Diák
Aaron Drawer - Allidon


Főkarakter : daviid018@citromail.hu
Hozzászólások száma : 451
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:31 pm

*Az ajtó kinyílik, és egy új Liza van az ajtóban. Máris átöltözött, mintha aludni szeretne.*-Úgy látom nem nagyon szeretnéd ha maradnék. Csak gondoltam hátha.*Mondja, majd követi a lányt a szobába, ahol annyira más minden, mint nála. Nem baj az, bár nem tudja, hogy meddig is maradhat. Ránéz a kezében tartott papírra, és eszébe jut, hogy miért is jött.*-Elhoztam a képedet, tessék! És úgy látom aludni szeretnél, jó éjszakát!*Mondja, majd elindul kifelé, miután odaadta a lánynak a képet. Reméli, hogy miközben megy kifelé Liza odajön. Mindenesetre kinn van az előtérben, mert ha marad, akkor is le kell dobnia a cipőt, ha meg nem marad, akkor meg errefelé van a kijárat.*
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:26 pm

* kopogás hallatszik kintről a lány meg sem mozdul hiszen nem gondolja hogy őt keresik. Majd a nevét hallja a fiútól először nem reagál rá aztán fel kell. Magára kapja fehér színű köntösét és az ajtóhoz megy. Egy percig gondolkodik hogy szeretne e a fiúval beszélni vagy sem de végül kinyitja az ajtót és a fiú arcát kémleli.* - Mond csak mit szeretnél!* Mondja hidegen a fiúnak és vár aztán inkább beljebb lép még se az ajtóba beszélgessenek ha már a fiú azt szeretne legalább is azt mondta. A lány bemegy a jobb oldali szobába és az ágyra csüccsen nem mond semmit csak hallgat.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Drawer - Allidon
Diák
Aaron Drawer - Allidon


Főkarakter : daviid018@citromail.hu
Hozzászólások száma : 451
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:17 pm

*Aaron felszalad a lépcsőn, végig a folyosón. Ha jól emlékszik, akkor egyszer mondta neki Liza, hogy hol is lakik. Nah most ezt a szobát keresi. Igazából nem érdekli mennyi az idő, nem érdekli ha megbüntetik, csak az a fontos, hogy ezt elrendezzék Lizával. Meg is érkezik a csörgőkígyó háló elé. És megáll az ajtóban. Elkezd kopogni. Persze csak halkan, mert nem tudja, hogy ki mit csinál benne. Majd elkezdi szólongatni is a lányt.*
-Liza, Liza kérlek engedj be. Vagy legalább gyere ide az ajtóhoz és beszéljünk.
*Nem tudja, hogy mit is akar mondani, ezen nem gondolkodott. Csak abban bízik, hogy az ajtó pár másodperc múlva nyitva lesz. De nem tudja, nem tartja valószínűnek.*
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:10 pm

* A kulcs a zárban és az ajtó már nyílik is majd csukódik. A vörös hajú leányzó tért vissza a szobájába természetesen. Az előtérbe a cipő le és már a jobb oldal felé veszi az irány és egészem ágyáig megy ahol ledől és gondolkozik a történteken. nem érti ezt a viselkedést és hogy miért is kell elrontani a szép pillanatokat amiket szereznek egymásnak na de ez van. fürödnie már nem kell azt le tudta. Ruháját leveszi s átöltözik egy háló ingbe mert már nem tervez kimenést a szobából hiszen késő van és egy óra múlva úgy is takaródó lesz. Most érzi csak gitárja hiányát hiszen most zenélne valamit mely megnyugtatja mondjuk nem ideges hiszen amilyen gyorsan fellobban olyan gyorsan le is csillapodik. egy könyvet vesz a kezébe hogy olvasson valamit ám nem nagyon tud a betűkre koncentrálni csak a fiú jár a fejében. A könyvet az ágyra teszi és párnáját a feje alá gyűri így fekszik az ágyon magányosan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 4:04 pm

*Christopher felvonja a szemöldökét, mikor Liza megjegyzi, hogy pedig kedvelte volna azt a srácot, aki bedobta.*
~Hát ez már elszúrtad haver~*gondolja kissé morcosan és szomorkásan a srác, majd megvonja a vállát.-
-Na igen. Biztos vagány srác... - ismétli meg Lizát. Majd mikor a lány ablakot nyit, Chris beleszippant a levegőbe.*
-Miért nyitsz ablakot? Nem szereted az epret? - kérdezi vigyorogva. Oké, persze ennyire töményen nem jó, de azért nem is mondható rossznak.*
-Füstbomba. Jó ötlet, legközelebb én is ellövöm ezt a poént - jegyzi meg Chris vigyorogva és Liz-re kacsint. Majd mikor a lány megjegyzi, hogy menne szakkörre, Chris megvonja a vállát. Kezeit a zsebébe süllyeszti, majd kisétál a lány mellett. Lekiséri az Udvarra, majd ott eltűnik, magára hagyva a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Csörgőkígyó háló Nincskaszt

Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 4:00 pm

* Liza elmosolyodik hogy nem a fiú volt.p
- Kár mert biztos vagány srác. Szívesen megismerném* mondja a fiúnak hiszen ő az ilyen ifjukat kedveli akik mellet nem unatkozna.*
- Hát valaki bedobott egy bombát. Csak ennyi. mondjuk elég vicces volt. Hogy van a fejed?* Kérdezi meg mert hát ő is látta hogy Rup mit csinált. A köd lassan el is oszlik a szobából aminek Liza örül is.*
- ha nem haragszol meg akkor most mennék lesz egy szakkör amint részt vennék*Mondja mosolyogva majd megvárja a fiú válaszát és ablakot kinyitja hogy mire vissza jön jó illat legyen bár az eper sem rossz csak hát töményen nem túl jó. Majd kimegy az ajtón be bezárja azt majd az udvara siet*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 3:46 pm

*Christopher bent van már a szobába, természetesen ő is a ködben áll.*
~De jó illata van. Ezért már érdemes volt ~*gondolja vigyorogva a srác, majd a bomba a fején landol, ahogy egy másik embereke kifut a szobából. fogalma sincs, hogy ki az, de egy Áú! kiáltás hagyja el a száját, hiszen a bomba kemény tokban volt és eléggé fájt, ahogy nekiütődött a fejének.*
~Ki az az idióta, aki egy emberhez hajitja a bombát?~*gondolja kissé mérgesen, dörzsölgeti a fejét. Majd Liza támadja le és a falhoz szoritja.*
-hé! Nyugi Kislány! - mondja vigyorogva Chris. Rupert, ahogy kivitte a bombát, lassan a füst is oszladozni kezd és Christopher meglátta Lizát. Elvigyorodott, ahogy a lány az arcába bámult.*
-Nahát! Ismerős! - mondja vigyorogva a lánynak, majd észreveszi, hogy Liza markolja a pólóját. Lenéz a kezére, majd a lány szemébe és, ami egész közel van.*
-Köhhmm... Elengednél? - kérdezi meg mosolyogva a lányt, aki el is pirul, majd elengedi. A kérdésre elvigyorodik.*
-Nem. Nem én voltam. Csak éppen erre sétáltam, és láttam az ajtó alatt kiszűrődni a füstöt és gondoltam benézek,hogy mi történt. Na meg akkor meg is kérdezem - magyarázza, majd elvigyorodik.*
-Mi történt? - kérdezi meg vigyorogva a srác. Reméli, hogy Liza nem jön rá a turpisságra. Mindig is jó szinész volt és tudott bánni mind az arcmimikájával, mind a hangjával, igy elég csekély az esélye, hogy lebukjon. Kivéve ha a lány már hallott róla és a csibészségeiről. Ami - bizony nem sok volt - de annál hatásosabbak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csörgőkígyó háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csörgőkígyó háló   Csörgőkígyó háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csörgőkígyó háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: