Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Dingo háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Dingo háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Dingo háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Dingo háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Dingo háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Dingo háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Dingo háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Dingo háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Dingo háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Dingo háló I_vote_lcapDingo háló I_voting_barDingo háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Dingo háló

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Dingo háló Mutatvanyos

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 2:56 pm

*Nem olyan biztos az, hogy csak emiatt kedves a lány, de ilyenkor ez a természetes, amúgy sem szereti szomorúnak látni a fiút, mosolygósan sokkal aranyosabb. Amikor végre sikerül Noel szemébe néznie biztatóan elmosolyodik, aztán leveszi kezét a fiú válláról és maga mellé rakja és hallgatja a fiú mondandóját* - Értem, szóval Nellond. Az egy ilyen boltokkal teli valami? *na igen, a szép megfogalmazás, de fogalma sincs mi az a Nellond, máshogy meg nem tudja megkérdezni* - Pedig nagyon hasznosak tudnak lenni, rengeteg szeretetet adnak, engem például Prince mindig meg tud vigasztalni, nem is tudom mi lenne velem nélküle *néz állatkájára, aki nagyon jól érzi magát a fiú ölében* - Igen, az nagyon jó lenne *lelkesül fel megint, hiszen végre láthatja is azt a már oly sokszor emlegetett csodás helyet* - Biztosan megtaláljuk, bízom benned *mosolyodik el újra aztán, ha Noel esetleg elindul, akkor ő maga is felkel az ágyról, Prince-t az ölébe kapja és bezárva az ajtót elindul a fiú mögött*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Dingo háló Nekromanta
Üzenőláda : Dingo háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 2:45 pm

* Noel egy percig inkább hallgat, hogy véletlenül se lássa a lány mennyire maga alatt, ne tudjon a szemébe nézni, lesüti a tekintetét. * - Hát… Nem volt az. És gyászolni sem volt időm. *Mondja röviden, aztán kezét rárakja Prince-re és szelíden megsimogatja a kutyát. Valójában jól esik neki, hogy Prince és Medison is ilyen kedvesen bánik vele, csak az bántja, hogy emiatt. Mikor a lány gyorsan eltereli a szavakat, a fiú felemeli tekintetét, Medisonra pillogva, majd egy kicsit elmosolyodik, igazán nem akarja elrontani a lány hangulatát. Hiszen olyan kedves. * ~ Boldog leszek. Hogyha még az ő kedvét is elrontom, na az csúcs lesz. ~ *Gondolja magában, majd válaszol a kérdésre is.*
- Igen, jól láttad. Soha sem volt még semmiféle házi állatom, és most sincs. Régebbena szüeim ellenezték, aztán itt az iskolában se vettem, mert tudod, Nellondban lehet venni állatokat, és szabad a kúriába is hozni, ahogy te Prince-t hoztad. De nekem sosem volt ilyen kis társam, aki megnyalogathatta a kezem. *Mondja, kedvesen, már-már túl nyálas, elgyengült hangon. Aztán csak össze szedi magát.* - Akkor… Elmegyünk a Druidák főhadiszállásához? Bár azt se tudom, hogy megy e már az oda jutás. Nagyon régen jártam ott, és csak egyszer… De varázslatos volt, hangulatos.
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Dingo háló Mutatvanyos

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 2:28 pm

*Na, ezt az egyet tényleg nem tudta ezért is kérdezett rá. Pedig ha tudja, akkor most a fiú nem lenne szomorú. Bár ő maga szerencsésnek mondhatja magát, hogy szülei élnek, azért tudja, hogy az ilyenről nem könnyű beszélni, ő pedig nem szeretne semmit sem bolygatni, hiszen nem tartozik rá* - Nagyon sajnálom *mondja halkabbra véve a hangját, majd kezét a fiú vállára teszi, mintegy bocsánatkérés jeleként* - Nem lehetett könnyű neked *most aztán tényleg nem tudja, hogy mit is mondhatna még, így pár percig csendben figyeli Noel arcát. Prince pedig hátrál pár lépést és felugrik a fiú ölébe és megnyalja a kezét, hogy miért, nem lehet tudni, majd összegömbölyödik az ölében és úgy tekint gazdájára, akinek arcáról eltűnt a mosoly. És már tekintete sem olyan vidám, mint pár perccel előbb* - Nos talán beszéljünk valami vidámabbról *kezd bele kissé nehezen a beszédbe, most valahogy nehezen jönnek szavak. A pár pillanatra beálló csendben azon töri az agyát, hogy mi is legyen az a vidámabb téma, amiről beszélgethetnének* - Tegnap észrevettem, hogy kicsit félve simogattad meg Prince-t, gondolom akkor neked nincs semmilyen háziállatod itt a suliban, vagy esetleg rosszul láttam és tévedek? *kérdezi halványan mosolyogva. Hát igen, jobb hirtelen nem jutott eszébe, úgyhogy talán ezen újra elindulhat a beszélgetés*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Dingo háló Nekromanta
Üzenőláda : Dingo háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 2:13 pm

* Azért annyira nem kell félteni a fiút, csak az ajtón volt nehéz áthúzni egyszerre két böröndöt, meg persze magát, amúgy meg elég izmos srác ahoz, hogy meg ne szakadjon ennyitől. Miközben a lány az álomhoz fűz hozzá egy mondatot, inkább hallgat, már így is beszélt egy csomót, pedig lenne újabb kérdése. Először inkább végig hallgatja a lányt, hogy ne beszéljen bele a mondandójába, még a végén elfelejti, hogy mit is akart mondani. Aztán mikor a lány végez, a fiú egy kicsit lesüti a tekintetét, majd sóhajt.*
- Hát, akkor neked is izgalmas életed volt. Én néhány éve hagytam el Londont, amikor meghalltak a szüleim, és egy mágus magához vett. Akkor tudtam meg, hogy mi is az a varázs világ. Amúgy London külvárosában éltem, ott semmi furcsaság nem történt soha. Telejsen átlagos volt minden. *Mondja a fiú, röviden, miközben látszik a szemén, hogy nem hazudik, csupán nehezen beszél, elhallgat valamit. Igen a szülei meghalltak, de nem mindegy, hogy éppenséggel miért is haltak meg, és hogyan. Mikor a kutyus elkezdi szaglászni a lábát, és meglökdösi, Noel szorongva elhúzza, és csendesen sziszegni kezd neki, boldogabb tekintettel.* - Prince, ne, nagyon csikizel! *Mondja halkan, egy mosollyal, de amikor felnéz a lányra, ismételten szorongva gondol vissza a szüleire. Persze, hogyha akarja a lány, akkor mesél neki, csak mondja ki. Mert magától nem fog belekezdeni abba a történetbe.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Dingo háló Mutatvanyos

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 1:49 pm

*Figyeli, ahogy a fiú bevonszolja a bőröndöket, segítene is, de hát most már nincs szükség rá. Azért egy biccentéssel megköszöni a cipekedést, majd a bőröndöket szépen az ágy alá tolja, egyenlőre nincs kedve kipakolni, majd talán később* - Hát igen, megesik, hogy az ember nem emlékszik az álmaira, pedig néha jó lenne *mosolyodik el újfent, majd szépen leül az ágyra és szembefordul Noellel. Prince pedig befészkeli magát a lány ölébe és ő is a fiút figyeli. Medie simogatni kezdi az állat fejét, mire az halkan felugat és leugrik az öléből, úgy tűnik most nem vágyik a simogatásra* - Azt hiszem majd csak később álok neki kipakolni, hiszen nem 5 perces munka az ilyen és nem is szeretnélek feltartani vagy untatni *mondja, de ekkor jön az újabb kérdés, vagyis inkább kérdéssorozat, mert hogy egyszerre több félét is kérdez a fiú* - De nagyon szívesen *bólint, már alig várja, hogy felfedezhesse a Kúriát, a szép helyeket és mindent* - Nos rengeteg felé jártunk, hajókáztam az Atlanti-óceánon, pár napot eltöltöttünk Brazíliában és egyszer valami különleges véletlen folytán az Északi-sark közelébe is eljutottunk. Jobban mondva viharba keveredtünk és a szél meg a hullámzás sodort minket északra *a vízen már csak előfordul, hogy viharba keveredik az ember és akkor bárhol kilyukadhat* - Amúgy igazán csak azt szerettem a hajózásban, hogy megismerhettem sok szép tájat, de ha nyílt vízen hajóztunk, akkor nem igazán tudtam lekötni magam, csak a hajón dolgozó emberekkel beszélgettem néha, de aztán szerencsére rátaláltam Prince-re, akivel aztán jókat lehetett játszani a hajó fedélzetén, őrületbe kergetve ezzel szüleimet *kuncogja el magát az utolsó mondatrészre, szülei nem nagyon szerették a kiskutyát, de muszáj volt elviselniük, mert Medie ragaszkodott hozzá* - Szóval összességében nem olyan jó egész életedben hajókázni, mint azt mások gondolják *ha egyszer belekezd, akkor nehezen hagyja abba, de most azért már elég sokat beszélt, így a fiún a sor, hogy meséljen* - És te egész életedben Londonban éltél? Milyen ott az élet? *kérdezi miközben Prince valahogy megint Noel közelébe keveredik, nagyon megkedvelte a fiút. Apró mancsával óvatosan meglökdösi a fiú lábát, majd szandálját szimatolja körbe*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Dingo háló Nekromanta
Üzenőláda : Dingo háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 1:34 pm

• A fiú derekasan bevonszolja a bőröndöket a szobába, amikor a lány kinyitja az ajtót, és lerakja az üres ágy mellé. Mikor a kutya az ágyra veti magát, kicsit elmsolyodik, és Medie-re pillant.* - Hát, én eléggé jó alvó vagyok, minden éjjel kialszom magam, bár az zavar, hogy soha sem álmodom. Vagy csak nem emlékszem álmaimra. *Mondja, majd leül Medie ágya melletti ágyra, a lány felé fordulva.* - Kipakolsz most, vagy későbbre rakod? Nincs kedved most elmenni egy kicsit sétálni? Tudod, a Druidákhoz, vagy mondjuk… bárhová. *Mondja a fiú, kicsit bután, a végén az a bárhová, eléggé furcsán hangzott. * ~ Vajon éppen kinek az ágyán ücsörgök? Még jó, hogy akkor jöttünk, amikor nincs itt senki, lehet, hogy zavartam volna… Végül is egy lány szoba, vagy mi a szösz. ~ *Gondolkozik magában, miközben elkezdi piszkálni a nadrágjának zsebét, ami egy kicsikét kiszakadt.*
- Vagy nincs ekdved mesélni magadról? Mármint az utazásaidról. Merre jártál? *Kédezi érdeklődve, majd csak fürkészia lány tekitnetét, a válaszokra várva. Eléggé sokat kérdez ahoz, hogy a lánynak muszáj legyen sokat beszélni is.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Dingo háló Mutatvanyos

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2009 1:19 pm

*Hát igen, nem nagyon pakolt szét, gondolta, hogy nem marad sokáig itt, meg amúgy sem az a rendetlen típus, aki mindent szétszór maga körül* - Reménykedtem, hogy ma vagy holnap már rendes hálóban leszek, így csak a nagyon szükséges holmikat kerestem elő *mosolyodik el, majd mivel Noel úriember módjára felajánlja, hogy viszi a bőröndöket megköszöni, ellenkezni úgysem tud és nem is akar* - Hát ha ennyire szeretnéd, azért köszönöm *sétál ki a fiú mögött becsukva maga után az ajtót. Prince pedig mögöttük szalad, valami okból kifolyólag lemaradt egy kicsit* - Egész nyugodt, hamar elaludtam, viszont reggel emiatt korán fel is ébredtem. És te hogy aludtál? *kérdez vissza kíváncsian, aztán lassan meg is érkeznek a hálóhoz* - Értem, majd kiderül, remélem azért hamar találkozok a lakótársaimmal, érdekel, hogy kikkel is fogok együtt lakni *mosolyodik el, aztán egy kulcsot is átnyújtanak neki, így elveszi és a zárba téve elfordítja. A zár halk kattanás után kinyílik és a lány be is lép az ajtón. Szemével rögtön az üres ágyat keresi, amit nem nehéz megtalálni, hiszen csak egy van belőle. Prince közben beéri őket és még a lány előtt az ágyra veti magát. Medie megáll a kutyus előtt és rápillant Noelre, hogy esetleg bejön-e vagy valami*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dingo háló Nincskaszt

Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:34 pm

Ez egy üres háló.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dingo háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dingo háló   Dingo háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dingo háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: