Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nyest háló - Page 2 I_vote_lcapNyest háló - Page 2 I_voting_barNyest háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nyest háló

Go down 
+5
Lina Wierro
Loretta Q. Alvord
Arabella Jagusia
Éclair Lagarde
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Nincskaszt

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:36 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.Mila Zelenkova
2. Sidonia Gisa
3. Lyra Thistle Swoire
4. Persephone Spenser

A szoba lakói - bal oldal:
1. Emily Dautry
2. Lorraine Betranche
3. Kade Wulandari
4. Petia Ageniya

Zoé Love része:
Zoé része többnyire rózsaszín. Az ágyhuzat és a párna, takaró huzata is rózsaszín árnyalatokban szokott lenni. Az ágy mellett egy asztal van és egy ablak. Az asztalon virág szokott lenni nyáron mikor nincsenek órák. De ha tél van, akkor a tanszerek vannak rajta és egy lámpa. Az asztalon három fiók van, abban vannak néhány fontos cuccok például mp3-mas és Vinni étele. Van Zoé részén egy kisebb szekrény, amiben a ruhák vannak. Az ágy mellett a falon van egy fali lámpa így szokott este olvasni Zoé, hogy felkapcsolja. A fürdőben Zoénak van egy Rózsaszín törölköző és a többi fontos dolog. Zoénak az ágyában lévő kispárnában vannak titkos dolgai például fényképek a rokonairól.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Nyest háló - Page 2 Tek5081a3816d18e4585836

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 7:18 pm

-őő köszi-* Mondja mikor a lány sütivel kínálja meg*- Nyami de finom lett-* Mondja a lánynak éslefeszi a pólóját mivel még vizes és kiteríti. A fiú mivel lázas nem jól érzi magát és megint az elájuláshoz van közel.*- Lécci kapj el-* Mondja a lánynak és összeesik. Nem tudja hogy összeesett-e vagy mi történt.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 7:14 pm

*Mire Zac készen lesz a fürdéssel, addigra Lorr már megis issza a teáját.*-De tényleg nem kell megháláni ez semmiség.* Mondja Lorr a fiúnak, majd elővesz egy süteményes tálat.*-Hát ezt még tegnap csináltam De szerintem az ízét nem befolyásolja. Tessék vegyél. *Aztán meglátja az asztalon lévő rajzot, és azt hiszi káprázik a szeme.*- Azta ezt komolyan te rajzoltad? Profi vagy, de tényleg. Köszönööm.* Mondja Lorr Zacnak majd egy apró puszit nyom az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Nyest háló - Page 2 Tek5081a3816d18e4585836

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 7:04 pm

*Zac bemegy a fürdőbe lefürdik, és azt a ruha anyagot bevizezi. Majd vissza megy a szobába.*- DE én valamivel megakarom hálálni.-* Mondja a lánynak és töri a fejét*~ Meg is van~* Majd a teát iszogató lányt lerajzolja és kirakja az asztalára. Majd lefekszik fejére teszi a vizes rongyot*- NA és milyen volt a falud?-* Kérdezte a lánytól de eszébe jut a tea és felül. Neki dől a falnak és szürcsölgetni kezdi.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:55 pm

-Na ez remek, mert már kész is van.* Azzal Lorr odanyújtja a fiúnak a teát, és magának is tölt.*-Miért veszed fel a pólót? Még nem száradt meg. Ja amúgy a fürdőszoba arra található.* Mutat Lorr a bal irányba.*- De várj adok egy törölközőt.* Lorr egy törölközőt nyom a fiú kezébe.*-Nem kell meghálálni ez csak természete.*Majd leül egy székre és elszürcsölgeti a citromos teáját.*
Vissza az elejére Go down
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Nyest háló - Page 2 Tek5081a3816d18e4585836

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:47 pm

-Persze hogy szeretem. A kedvencem.*- Mondta a lánynak*- ó köszi-* Mondta a lánynak és a nyirkos pólóját felvette.*- És én ezt mivel tudom meghálálni neked?-* Kérdezte a lánytól és lefeküdt az ágyra. Beletörődött hogy ő fog az ágyon aludni. Majd letépett a pólójából egy darabot*- Merre van a fürdő?-* Kérdezte a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:40 pm

*Lorr egy kicsit megkönnyebbül, amikor látja, hogy Zac már kicsit jobban van.*-Ne butáskodj, ilyen állapotban nem hagyom, hogy a földön aludj, te maradj csak ott. És ez parancs.* Mosolyodik el a lány, utána Zac a füzetéért lesz oda.*-Egyet se csüggedj, majd én segítek. *Azzal Lorr mond egy varázsigét .*-Reparo!* És Zac füzete már meg is javul.Aztán Lorraine teát kezd főzni a fiúnak.*-Remélem szereted a citromos teát mert csak az van.*Majd Zac lehuppan a földre.*-Na nem, mondom, hogy te ma az ágyon alszol.*Mosolyodik el ismét a lány, és segít feltápászkodni Zac-nak az ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Nyest háló - Page 2 Tek5081a3816d18e4585836

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:36 pm

- Nem kell aludj te az ágyon alszok én a földön. Nem nagyon számít a betegségem jobb lesz neked hogy fenn alszol.-* Mondja a lánynak majd üldögél. Egy kis idő múlva felveszi a táskáját és csak ekkor veszi észre hogy a füzete szétázott*~ Ne már pedig mennyit dolgoztam vele~* Dühöng magába. Majd kipakol a táskájából és kiteszi a szárítóra*- Jaj bocs elfelejtettem szabad?-* Kérdezte a lánytól. Majd lehuppant a földre túl gyenge még ahhoz hogy járjon.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:28 pm

* A fiú láthatólag nincs túl jó állapotban.*- Ne aggódj. Elájultál. Az én szobámban vagyunk.Ma már semmiképp nem mehetsz haza. De nekem viszont csak egy ágyam van. Viszont neked most nagyobb szükséged van rá. Majd én alszok a földön.* Ajánlja fel a vörös hajú lány az ágyát Zac-nak.* Remélem nem baj, hogy levettem az ingedet, de nagyon vizes volt.* Majd a fiú elkezd tüsszenteni. Utána pedig Lorr betakarja a takarójával, hogy ne fázzon. Aztán megdícséri a szobáját. Lorraine nagyra értékeli, hogy a fiú még ilyen betegen is bókol neki. Ezért mosolyogva megköszöni.*
Vissza az elejére Go down
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Nyest háló - Page 2 Tek5081a3816d18e4585836

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 6:23 pm

- Nem. Ezt se tom hol vagyok. vagy hogy mi történt. HOl vagyok?-* Kérdezi a lánytól majd csak a nézelődik a szobában.*- HAPCI-* Tüsszent egyet a srác*- úgy látszik hogy megfáztam-* Majd megnézi a homlokát és láza is van*~ jól fog végződni a nap~* gondolja magába és felül.*- de szép szobád van-* Mondja a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 4:38 pm

*Lorr erőt vesz magán és ismét megfogja a fiú lábát, hogy elvipelje a szobájába. Már az iskola épületénél vannak.*~Jajj, de jó. Már csak felkell cipelnem ezt az élő hullát és megis vagyunj.*-Na gyere te túlméretezett óriásbébi. Jajj csak egy kicsit segítenél abban, hogy feltudjalak vinni. Végre megérkeznek Lorraine szobájába. A lány kinyitja az ajtót és becipeli a fiút, majd először a földön hagyja utána pedig felteszi az ágyára. Utána leveszi az ingét és kiteszi a ruhaszárítóra. Utána előveszi a varázspálcáját, elmondja a megfelelő varázsigét és felébreszti a fiút.*Stimula!-Halihó? Jól vagy?* Kérdezi Lorr a még kómás állapotban lévő Zac-től.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nyest háló - Page 2 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Nyest háló - Page 2 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:54 pm

- Persze jó lesz a narancslé. * és mihelyt megkapja, gyorsan meg si issza, borzasztó szomjúság öntötte el a lányt.* - Hát, csak meglátogattalak, tudod régen láttalak. * mosolyog a lányra, majd a poharat elmossa, és visszarakja a helyére.* - Na, és hogy vagy? * kérdezi, miközben vissza megy a lányhoz. A válaszra bólint, majd a zsebóráját veszi elő. Szétnyitja azt, és kicsit szétszereli. A belsejében egy kis körlap van, amit felvesz, és némi vízzel bevizesíti. az megpuhul, és feldagad. Egy kis üvegcsébe rakja, és átadja Lorrainek.* - Tessék. Ez egy olyan termesztő, amivel a virág örökké él. Kapható a virágboltokban, de elég ritka..* majd mosolyog egyet, és visszarakja a cuccokat amiket kirámolt a táskájából.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:34 pm

*Lorraine meglátta ahogy barátnője kedvesen mosolygott ezért ő is visszamosolygott rá.*-Igen elég furcsa az időjárás biztos a globális felmelegedés miatt van.*Bár magában azt gondolja mostanában az időjárás szeszélyességét mindíg erre fogják, ígyhát ősem tesz másként.*-Persze, hogy szabad csak nyugodtan. Akár bele is fekhetsz ha úgy tartja a kedved.* Mondja ezt Lorraine kissé elmosolyodva*-Köszönöm. Saját darab én készítettem. De ugye szerinted nem túl kivágott? Neked pedig nagyon szép a cipőd pont az én stílusom nekem adod?*Persze Lorraine tudja, hogy Lina úgysem adja neki, de azért megkérdezi.*-Ja persze, hogy van narancslé jólesz?*Kérdezi a lányt majd levesz a polcról két poharat.*-Amúgy mi járatban errefelé?
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nyest háló - Page 2 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Nyest háló - Page 2 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:24 pm

* Lina rögtön abbahagyta a gondolkozást, és egy bályos mosollyal üdvözölte a lányt.* - Szia Lorraine! *int, majd beljebb ment.* - Micsoda hűvös idő lett. Nem? *Kérdezi, ugyan is nagyon hideg lett a hőmérséklet a napokban.* - Ezelőtt 40 fokok voltak, és most.. Felháborító ez az időjárás.. *panaszkodik, majd leül a lány ágyára.* - Szabad? * bár már leült, úgyhogy ez elég hülye kérdés.* - Hm, de jó ruha. * dicséri a lány ruháját. Szép fekete, bár nem igazán az ő stílusa, de tetszik neki.* - Hú, ne haragudj. Nincs valami víz féléd..? Tudod, valami üdítő féle.. *igazán megszomjazott, a száraz idő miatt. Furcsa, de inkább a meleg időszakokban szokott kiszáradni,de eszerint ekkor is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:06 pm

*Lorraine ma fáradtan kezdte a napját pedig délben ébredt fel. Bár már 8 órakor kinyitotta a szemét, mikor kinézett az ablakon értelmetlennek látta, hogy felkeljen. Aztán mikor végre erőt vett magán és kikelt az ágyából egy fekete mélyen dekoltált ruhát vett fel, amely tökéletesen illett hangulatához és ez ehhez illő fekete topánkát. A haját pedig egy fekete hajpánttal ékesítette. Miután felöltözött Egyik barátnője Lina lépett be hozzá. Várlatlanul érte a látogatás mivel már régen találkoztak. Lorraine mikor ajtót nyitott a lány egy dalt énekelt.
-Szia Lina!Mi újság?*


A hozzászólást Lorraine Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 21, 2011 2:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nyest háló - Page 2 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Nyest háló - Page 2 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:51 pm

* Lina a Nyest hálóhoz baktat, ahol egyik barátnője Lorraine van elszállásolva. Régen látta a lányt, így hát, úgy gondolta, ideje meglátogatni. Linán most egy ruha van, és egy barackszínű topánka. Haja most két copfba van összefogva, persze nem a fejtetőjénél kezdődik, hanem inkább a fülénél, kicsit lóg a haja egy része. Számára ez most a divat.. Egy táska is vele tartott amin sárga rózsácskák díszelegnek. Sárga piciny virág fülbevalója, pedig a fülét díszíti. Szép kecses léptekkel megy ezúttal, végül is ráér. Néha ránéz a táskájára, ahol egy aranyzsebóra van. A bőröndjében találta, amit még egykor édesapja kosztümében látta. Ezt most kiegészítőnek belerakta a táskájába a pálcája mellé.* ~ Háromnegyed négy.~ *suttogja, majd kissé sietős léptekkel folytatja az utat. Nincs olyan messze a Nyest háló, de bizony meg kell járni az utat.. Mikor megérkezik, a háló ajtajának kilincsét lenyomja, és odasétál a bal oldalra. Ott bekopogtat, és várja, míg ajtót nyitnak neki. Közben az új dalának dalszövegét próbálja kitalálni. *~ És, csak neked mondhatom, hogy Szeretlek..~ *
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nyest háló - Page 2 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Nyest háló - Page 2 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 11:42 am

*bólint a lány válaszára, majd a jegesteára csak megrázza a fejét.* -Bocsi, de most nem. Majd máskor. *mosolyog a lányra.* - Akkor minden rendben? *kérdezi, majd sarkon fordul.* - Akkor én megyek. Szia! *int a lánynak, amjd rögtön szobája felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Nyest háló - Page 2 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 11:09 am

*Lorraine körülnéz az újdonsült szobájában.~Nagyon kellemes hely.*Köszönöm a szobát. Á köszönöm egyedül is boldogulok, már ígyis sokat segítettél.* Ezzel egyidőben leveti magát az ágyra meg a bőröndjét majd megkérdezi.*-Van kedved meginni egy csésze jegesteát?*


A hozzászólást Lorraine Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 04, 2011 12:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nyest háló - Page 2 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Nyest háló - Page 2 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 11:02 am

* Mikor ideérnek, akkor előveszi a kulcsot, és kinyitja a hálót. A bal oldalra megy. Ott is benyit, és szétnéz. Jó hűvös van odabent, így elmosolyodik* ~ Nézd már.. Még jó is a "légkondi" ~ *gondolja magában, természetesen nem légkondi, hanem a természetes szellő kavarja fel itt a levegőt. Az egyik ablakot becsukja, nehogy nagy legyen a huzat.* -Nos, ez lesz a szobád. És az ágyad.. *mutatja az egyik üres ágyat, és a lebegtetett csomagokat az ágyra vezeti.* - A kulcsok. *nyújtja a lánynak a kulcsokat, és egy újabb kérdéssel áll elő.* - Segítsek kipakolni esetleg? *ha a lány nemet is válaszol, akkor is legalább a huzatot ráhúzza a paplanra, meg a párnára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:34 pm

*Mivel a lánynak nincs kérdése, így hát elköszön tőle és szépen kisétál a hálóból, becsukva maga mögött az ajtót* ~Na, ez is készen van~ *sóhajt egyet, aztán elindul a lépcső felé. Még nem tudja, hogy hová tart, de nincs kedve visszamenni a hálójába, így inkább felfedező útra indul, hátha talál valakit, akivel aztán elbeszélgethet egy kicsit. Addig is sétálgat daimónja társaságában*
Vissza az elejére Go down
Loretta Q. Alvord
Diák
Loretta Q. Alvord


Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Illuzionista

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:30 pm

*Figyelmesen hallgatja a lányt, majd belép utána a Társalgó részlegbe.* Szóval bal oldali rész. Rendben.* Ismétli el aztán elveszi Bellától a kulcsot, majd beteszi a zárba, ám az ajtót még nem nyitja ki.* Most nincs. Köszönök mindent! Remélem összefutunk még!* Köszön el kedvesen Lea, majd a kulcsot elfordítja a zárba, ami halk kattanással jelzi, hogy beléphetnek rajta. Az üres ágyhoz sétál, leteszi bőröndjeit, majd szép csendben elkezd kipakolni.*~ Jó lesz nekünk, ne félj! Remélem, és nem félek Ters. Addig nem amíg el nem veszítjük egymást.~* Halkan sóhajt egyet, feláll és az ablakhoz sétálva figyeli a tájat, amely most fehér színben pompázik.*
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:22 pm

*Lassan megérkeznek a háló elé, így hát megáll. Közben persze hallgatja a válaszokat is* - Igen, ez így szokott lenni *bólint a megjegyzésre, hogy közel van, mégis távol, aztán a kérdésekre is válaszol* - Immár harmadik éve koptatom itt a padokat *mosolyodik el, elég sok ideje itt van már, de nem is igazán érzi az idő múlását* ~Mennyire repül az idő... Olyan, mintha csak tegnap érkeztem volna~ *gondolkozik magában, aztán inkább a zárba teszi a kulcsot, hogy kinyissa azt* - Én Magyarországról érkeztem, de a szüleim sokáig itt éltek Bulgáriában *mondja, elég viharos volt a gyerekkora, nem is nagyon akar ebbe belemenni* - A bal oldali hálóban lesz még egy üres ágy, az lesz a tiéd *mosolyog a lányra, aztán előre engedi* - Tessék itt a kulcs is *adja át, miután sikeresen kiveszi a zárból és ő maga is beljebb lép. Nem megy be a hálóba, inkább itt a társalgóban marad* - Van esetleg valami kérdésed? *érdeklődik még, miközben körbepillant. Nem mintha nagy különbség lenne, hiszen minden háló ugyanúgy néz ki. Legalábbis a társalgó biztosan*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 7:48 am

*Zoé arra gondolt nem árt egy kis gitár gyakorlás, ezért elő veszi gitárját és elkezd rajta játszani egy szép dalt.* //Zoé gitár szólója ^^//*Vinni is hallgatja ,hogy mit játszik a gazdija.*-Nagyon szép, látom sokat gyakoroltál!*Dicsérte meg Vinni Zoét.* -Köszi! *És illendően köszönte meg Zoé.Mikor befejezte Zoé adott Vinninek reggelit és maga is evett egy kis cukrot.Tegnap Zoé roszul volt de ma már semmi baja,se gondja.* -Jó idő van! Azt nagyon szeretem! *Mondja magának Zoé.Mikor már mindennel végeztek Zoé elővett egy könyvet és elkezdte olvasni.*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 12:08 pm

*Zoé és Vinni egy szép reggelen ül a fotelba és könyvet olvas,Vinni pedig játszik a párnával.*-Milyen gyerekes vagy! *Mondta Zoé Vinni-nek.*-Nem is! Csak mókus vagyok!*Válaszolt vissza Vinni.Zoén rózsaszín hosszúujjú poló és hosszú nadrág van.Zoé sokat szokott olvasni igazi könyvmoly.Majd mikor eszébe jut ,hogy talált egy kristályt ,elővette és belerakta a fiókba.A nap sütött de ottkin hideg volt.A szél is fújt egy kicsit de csak lágyan.Zoé feláll a fotelből és reggelit csinál magának és Vinninek aki alig várja az ételt.Zoé müzlit eszik Vinni pedig mogyorót eszik mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 2:08 pm

*Zoé kel fel az ágyból.Mikor kikelt elnevette magát mert pont a hasára sütött a nap sugara.Ma jó sokáig aludt.Zoé felkelt és látja ,hogy Vinni még alszik.Zoé erre elmosolyogta magát és indult mosakodni.Fogat mosott és felöltözött egy pink rövidujjuba és egy térd nadrágba ami fehér volt.Természetessen ki is sminkelte magát a varázs smink tükörrel halvány rózsaszín árnyalatra és megcsinálta a haját kettős copfba..Mikor végzett kijött a fürdőszobából és arra már Vinni is fennt volt.*-Szia! Éhes vagy? Én igen? -Igen én is! *Mondta Vinni és felfutott Zoé vállára.*-Mit szólsz a mókus kajához? Vagy sütihez? -Mind kettő jöhet...! *Válaszolt Vinni aki izgatottan várta a falatozást.Zoé kiburította az ételét és ment ő is enni egy kis maradék teát szivárvány cukorral.Mikor ettek Zoé rendet rakott, de minden hol.Mikor már mindennel véglegessen végzett akkor leült az asztalhoz és elővett egy papírt és egy rózsaszín borítékot.Levelet írt a barátainak és a testvéreinek ,hogy aki tud jöjjön el a Nezabarba.Reméli valaki eljön, mert Zoé már annyi jót mesélt róla.Vinni lemászott Zoé válláról és átmászott az ablakhoz és nézte a lenyugvó nap sugarait ami szépen lassan mentek le.Mikorra már Zoé is végzett a levél írásával be tette a párnája alá és oda ment Vinnihez majd elkezdte simogatni a buksiját.*-Szép a napsugár! Nem? -De igen!Válaszolt Zoé kérdésére Vinni.Mikor már lement a nap Zoé leült a fotelbe és elkezdte olvasni az egyik könyvét.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Nyest háló - Page 2 Nincskaszt

Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:36 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.Mila Zelenkova
2. Sidonia Gisa
3. Lyra Thistle Swoire
4. Persephone Spenser

A szoba lakói - bal oldal:
1. Emily Dautry
2. Lorraine Betranche
3. Kade Wulandari
4. Petia Ageniya

Zoé Love része:
Zoé része többnyire rózsaszín. Az ágyhuzat és a párna, takaró huzata is rózsaszín árnyalatokban szokott lenni. Az ágy mellett egy asztal van és egy ablak. Az asztalon virág szokott lenni nyáron mikor nincsenek órák. De ha tél van, akkor a tanszerek vannak rajta és egy lámpa. Az asztalon három fiók van, abban vannak néhány fontos cuccok például mp3-mas és Vinni étele. Van Zoé részén egy kisebb szekrény, amiben a ruhák vannak. Az ágy mellett a falon van egy fali lámpa így szokott este olvasni Zoé, hogy felkapcsolja. A fürdőben Zoénak van egy Rózsaszín törölköző és a többi fontos dolog. Zoénak az ágyában lévő kispárnában vannak titkos dolgai például fényképek a rokonairól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyest háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyest háló   Nyest háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyest háló
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: