Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Prérikutya háló - Page 3 I_vote_lcapPrérikutya háló - Page 3 I_voting_barPrérikutya háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Prérikutya háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Prérikutya háló - Page 3 Nincskaszt

Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:37 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Vica Caroline Evans
2. Gwen Janessa Kingstone
3. Rory L. Milborrow-Quenell
4. Akarai Náhámi

A szoba lakói - bal oldal:
1. Anna Svetlana
2. Eira Eilertsen
3. Ann Harvard
4. Rayna Borislava
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Prérikutya háló - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 12:19 pm

-Pont ellenkezőleg, ha beleszólhatok. *fordítja a fejét Jack a lány felé.* -Nagyon is sok mindent lehet velük kezdeni, csak bánni kell velük tudni. Vannak dolgok, amiket emg kell ismerni és szelidíteni ahhoz, hogy meglásd bennük a szépeket. Mint a thestrálokat. *halvány mosoly suhan át az arcán, ahogy kissé elréved. A lány szavaira biccent.* -Remek, nekem sincs kedvem pattogó, neveletlen utcakölykökkel szenvedni, úgyhogy ezt szerintem meg is beszéltük. Ha kell valami, keress fel azért, Fehér Cápa, de kopogás nélkül ne gyere be. Amúgy a vezetőség általában császkál valamerre, ha vonzz a jelvények csillogása. *mondja eléggé lenézően végigmérve a lányt, majd, az újabb szavakra szemei immáron gyilkosan villannak meg.* -Goodbye Sarah, good bye. Hell is such a good place, that's too good for you. But yes, I really wish you would die.. *angyali mosolyt villant, majd talárjába kapaszkodva stílusosan megfordul, és szépen elhagyja a terepet. Nem érdekli, hogy mi a véleménye másoknak róla, nem érdekli, hogy a lány lehet, nem tud angolul, ha nem tud, talán még jobb is neki. Minden esetre Odron halkan mormog még valamit, amire Jack csak somolyog.* -Nem minden barátság gyümölcsöő, és nem minden kapcsolat barátság. Nekem ez így tökéletes. *azzal el is tűnik a folyosókon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 12:10 pm

*Mikor Odron kikéri magának a dolgokat, akkor kissé nevetve, védekezően emeli fel a kezeit maga elé.* - Jól van, no! Nem tudhattam, azért gyanakodtam rád, hogy esetleg te nem veszed jó néven ezt a lustálkodást. *A következő szavakra csak a szemét forgatja, leeresztve a kezét, persze csak az egyiket, mert a másikkal ugyebár a bőröndöt húzza maga után.* - Szóval az arrogáns banda, amelynek tagjai képtelenek elengedni magukat, és nem lehet velük kezdeni semmit. Remek. *Foglalja össze röviden Odron szavait. Az sem érdekli, ha az ocelot szerint nem így van, ő ezt vette le a szavakból, és Jack viselkedéséből. Végül felsóhajt, majd megvonja a vállát.* - Mindegy, nekem nincs kedvem antiszoc emberekkel szenvedni, úgysem érek el vele semmit. Tudod, azért igazából sajnállak. Rossz lehet barátok nélkül. Vagy mégis akad, aki elviseli a jellemed? Szólhatnál neki, hogy keressen meg, kíváncsi lennék rá... és beutalnám egy jó kis vizsgálatra valami pszichológushoz. Na mindegy... azért kösz. *Elveszi a fiútól a kulcsot, persze már a háló előtt, a falnak támaszkodva.* - Kviddics. Azt még nem próbáltam, majd lehet, hogy benézek. Mehetsz, úgyis látom, hogy a Pokolba kívánsz. További szép napot, még egyszer köszönöm. *Azzal már be is fordul az ajtón, és becsukja Jack előtt, de persze a farkas mögött. Talán nem a legkedvesebb megnyilvánulás, de Jacktől sem kapott ilyesmit, akkor meg minek?* ~ Lehettél volna kicsit kitartóbban kedves vele... - Nem az én dolgom beleverni valami normális jellemet... ~ *Felsóhajt, majd elfoglalja az üres ágyat, és nekiáll kipakolni.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Prérikutya háló - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 11:53 am

-Másik szakmegbízottat, vagy egy rendes prefektust keresel esetleg? Mert persze a rang a minden, hát persze, semmi más nem számít, csak, hogy csillogjanak. *forgatja meg a szemeit, miközben elindul ugyebár a szoba felé. Odron kihúzza magát.* -Kikérem magamnak. Nem vagyok 180 centi magas, szőke, és nem tért.. khm.. Lényeg, hogy nem én voltam. *mondja hevesen megrázva magát, majd ugyebár úgymond beszélget Sárával, miközben a folyosókon sétálgatnak, meg a lépcsőket másszák meg.* -Láthatóan semmit sem tudsz az aranyvérűekről. A nemessség és a köszönés két szép dolog, de az aranyvérűek arisztokratikussága arroganciával is párosul, amiben benne van mások lenézése, a felsőbbrendűségi komplexus, és társai.. ráadásul Jack soha nem kedves, ha igen, akkor minden bizonnyal rosszul van. Bár akkor sem szokása. Sosem tesz semmit ingyen, pusztán kedvességből, de azért szép dolog, hogy vannak még ennyire naív emberek. *ezt a lány veheti dícséretnek is, mert Odron díjazza az efféle dolgokat, mégha Jack nem is.* -Amúgy nem savanyú, csak megtanult túlélni. *húzza ki magát az ocelot, majd elérkeznek a szobába is.* -Lőn, a Prérikutya háló. Itt a kulcs, a szobatársakkal remélem remekül ellesztek. A szakkörök lényege az, hogy a diákok, akik itt maradnak a nyári szünetben, azok is részesei lehessenek programoknak, ezért a tanárok szakköröket tartanak. Az órarendedben, amit te is akptál, ki van írva, hogy melyik tanár mikor és hol tart szakkört. Ha van kedved és időd, ajánlom, hogy látogass el, mert mindig remek programok szoktak lenni. Holnap kviddics lesz, vagy valami efféle. A lehető legváltozatosabb dolgok szoktak lenni, kirándulások, kalandok, nyomozások, különböző programok, vidámpark, búcsú, vagy csak egy könnyednek ígérkező séta egy színházba.. Érdekes, és meglepő fordulatot vesznek időnként a dolgok. A szakmegbízott lényege pedig az, hogy egy bizonyos diák, aki már eleget tett le, de nincsen helye a prefektusok között, mert meghatározott számokban vannak jelen, kap rálátást a vezetőségi dolgokra. Mivel én vagyok el Jericho jobb keze, ezért egyértelmű, hogy efféle titulussal minimum rendelkezek. Igazából ugyanaz, mint a prefektus, csak nem feltétlenül tudnak róla, inkább a háttérben marad, és nem villog a jelvényével. Egyéb kérdés? *kérdezi a maga rövid kis beszámolója után, magában forgatva a szemeit, tipikus "újak" felsóhajtásokkal, persze szigorúan magában. No igen, Jack nem szokott társasághoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 5:19 pm

-nah ja de hogyha nem kapta meg amit akart akk berágott..*mondja fiú édesen grimaszolva aztán csak sóhajt..*_nah mindegy örülök h megismeretelk majd még beszélünk..*mondja a fiú mosolyogva azzal feláll és kezet csókol Lily-nek..*-Szai..*mondja miközben fekete leopárd jával kisétál az ajtón..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 5:17 pm

*Lily nevet egyet, majd megszólal.*
- Biztos lehetsz benne nem fogok nővel kezdeni. Amúgy pedig szerintem egy kapcsolat nem arról szól. hogy mindent megvegyél a másiknak meg ide vidd oda vidd....az már nem a szereteten alapul.Legalábbis én így gondolom.*vélekedik Lily, majd rámosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 5:14 pm

-Bocs..*mondja a fiú amjd felül..*-Bocsi csak próbálom elfeljetni Alice-t..*mondja a fiú miközben nagyot sóhajt.. *_tudod fura egy csaj..mindene berág pedig elvittem hawaira fehér lovon mentem érte elhalmoztam ajándékokkal meg minden de neki semmi sem elég..*mondja fiú ami igaz aztán rámosoylg a lányra..*-Nőpvel soha ne kezdjél..*mondja fiú aztán csak elneveti magát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 5:10 pm

*Lily nem érti a fiút. Hogy veszi a bátorságot arra, hogy bele feküdjön más ágyába....Lilyt ez feldühíti, de egyenlőre nem tezs semmit.*
- Másfél éve tanulok itt és te mióta veszed birtokba az idegen lányok ágyát?*kérdezi Lil holmi egyszerűséggel a hangjában, majd oda ül az ágy szélére persze a távolságot megtartja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:53 pm

-Én rámenős..lehet de azért vannak értem oda a csajok..*mondja a fiú ami igaz is..aztán leül a lány agyára és a csajt kezdi el nézegetni..*~Egész jó csaj..~*mondja fiú mire leopárd daimonja csak elsompolyog oldara aztán a fiú hanyatt vágja magát a lány ágyán..*Ugye nem baj..*pislog a lányra kiskutya szemekkel. aztán elmosolyodik..*-és amúgy régóta vagy itt??*kérdezi..kacéran*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:47 pm

*Lily elmosolyodik a fiú kérdésére, de nem gondolta volna hogy a srác egyből behúzza a szobába.
- Ö nem gondolod, hogy egy kicsit hogy is fogalmazzak...á megvan, szóval nem vagy egy kicsit rámenős?*kérdezi Lily, majd amikor Susant említi meg Edward Lily csak elmosolyodik.*
- Már megbeszéltem vele a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:42 pm

-Nem akarsz beszélgetni ment egy kicsit..*néz a fiú rá kiskutya szemekkel.. amjd megfogja Lily kezét és behúzza maga után a szobába. az ajtót pedig be csukja..*-ja amúgy a nővérem miatt ne harizz néha dinka egy csaj..*mondja a fiú a Susan+Lily ügyre célozva.. aztán rá kacsint a lányra..*-szép a hajadd..*mondja neki a fiú..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:39 pm

*Lily kicsit hülyén érzi magát, mert nem tudta, hogy már nincsenek együtt, de inkább eltereli erről az apróságról a figyelmet és gyönyörű haját hátra dobja. Amikor Edward kezet csókol neki csak egy mosollyal viszonozza. *
- Én is örülök annak, hogy megismerkedtünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:33 pm

*Edward elmosolyodik mikor a lány ajtót nyit..*-sziaa hát izé igazából jobb is így legalább megismerhettelek téged..*mondja neki Edward miközben kezet csókol a lánynak..*-amúgy Edward Watson vagyok...és már nem vagyok Alice pasija..*mondja a fiú egy csibészes mosoly kiséretében amitől álltalában elájulnak a nők...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:30 pm

*Lily éppen sétálni készül...Egy rövid nadrág és egy fekete top van rajta. Haja is a vállára lóg. Körülnéz a szobában, hogy esetleg nem e hagy maga után rendetlenséget, de úgy véli, hogy minden oké. Így elindul, amikor azonban kinyitja a szoba ajtaját szobatársa barátját pillantja meg.*
- Á üdv! Lilyana Marisol vagyok Alice szobatársa, nincs most bent ha őt kerested volna.*mondja egy mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 4:25 pm

*Edward sétálgat ennek a hálónak az ajtaja elött *~vajon ben van Alice?~*kérdezi a fiú daimónjától aki csak ül az ajtónál és a farkát legyezgeti..~szedjéll fel vamai jobb csajt..~*mondja neki gia mire Ed csak rákacsint..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:44 pm

*A simogatás hatására megint elmosolyodik*
Akkor még ott volt Wanda, és úgy teljesen más volt a helyzet meg minden*mondja el az indoklást*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:38 pm

*Lily elkezdi simogatni a fiú oldalát. Örül annak amit a fiú mond.*
- És amikor a vízesésnél megsimogattam a kezed, akkor még nem érdekeltelek?*kérdezi a lány közben továbbra is simogatja a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:31 pm

*Ő is átöleli a lányt, és csak utána válaszol*
Te is szép lány vagy, csak hát tudod mindig volt barátnőm is, meg ugye msot is van félig meddig, és hát így eléggé más volt a helyzet*mondja őszintén a dolgot, hiszen neki is tetszik már egy jó ideje a lány, csak máshogy alakultak a dolgok*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:28 pm

*Lily elmosolyodik, amjd amikor Zoro odafekszik mellé, akkor átöleli a fiút.*
- Tudod amikro először megláttalak a társalgóban, nagyon megtetszettél. De nem mertem a közeledbe menni vagyis ez dzrva kifejezés, szóval nem mertem közeledni hozzád.*vallja be őszintén Lily.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:22 pm

*Látja, hogy a lány is hasonló képpen gondolkodik mint ő*
Rendben, én is így gondoltam*mondja, miközben oda fekszik a lány mellé, és most nem készül ő sem semmi másra, csak ha már itt vannak akkor nem akar ott az ágy szélén gubbasztani ő sem*
Semmi gond, de akkor én is*mondja egy mosoly keretében*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:19 pm

*A lány elmosolyodik, majd odaül a fiú mellé.*
- Felőlem is maradhatunk itt és beszélgessünk.*mondja és közben elfekszik a puha ágyon. Nem akar semmit Zoro-tól, most csak romantikus hangulata van.*
- Ugye nem bánod ha elfekszem?*kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:16 pm

*Mikor a lány hellyel kínálja akkor nevetve ugyan, de el is indul az ágy felé. Aztán megvárja amíg a lány átöltözik, és utána nem tudja, hogy mit is csináljanak*
Hát igazából nem tudom, te mit szeretnél?*kérdezi meg a lánytól, mert felőle itt is maradhatnak egyenlőre*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:11 pm

*Lily nyitja az ajtót és előre megy. Megfordul a fiú felé és elmosolyodik.*
- Nos kedves Zoro. Üdvözöllek szerény hajlékomban.*mondja nevetve majd az ágyára mutat.*
- Ülj csak le nyugodtan.*mondja, közben kinyitja a szekrényét, amiből kivesz egy fekete nadrágot és egy piros pólót. Oda viszi az ágyra, hajából gondosan eltávolítja a hajtűket és így gyönyörű haja a vállára omlik. Gyorsan elkezdi a kimonóját levenni, ami persze nem a legkönnyebb dolog, de már gyakorlott ebben a dologban. Felveszi a nadrágot és a pólót, majd egy zoknit is húz a lábára.Haját kifésüli, majd mikor készen van Zorora pillant.*
- Kész is vagyok. Szeretnél esetleg menni valahova vagy maradjunk itt?*kérdezi felvont szemöldökkel a lány.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:04 pm

*Zoro Lilyvel együtt lép be a szobába, ám természetesen előre engedte a lányt, hiszen egyrészt úgy is illik, és amúgy meg a kulcs is a lánynál volt, hiszen az ő hálójáról beszélünk*
Nah akkor most már a szobádat is ismerni fogom*mondja a fiú egy mosoly keretében, hiszen most jár itt először*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 4:44 pm

*Lily belép a szobába és az ágyán meglát egy vörös rózsát és egy levelet. Elmosolyodik, majd kibontja a levelet és olvasni kezdi.*
- De édes. Tudja, hogy mikor van a névnapom.*mondja halkan Lil, majd gyorsan leül az íróasztalához és körmölni kezdi a választ.*
~ Kedves Will!Nagyon megörültem a levelednek. ÉS köszönöm szépen a köszöntést is!Remélem minél hamarabb tudunk találkozni, mert már nagyon hiányzol.Ölellek: Lily~*A lány fogja a levelet és a bagoly lábára köti egy kis madzaggal, majd miután a madár eltűnik Lily mosolyogva elfekszik az ágyán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 9:27 am

*Egy sötétszürke, elég nagyméretűnek mondható bagoly röppen be a préri Kutya hálóba, és egyenesen Lily ágyára száll. Lábára egy levél van erősítve, amit ha akarna se tudna leszedni magáról, de ez nem baj, a feladó célja pont az volt, hogy a madár várja meg a választ. Will írt levelet Lilynek, akivel már elég régen találkoztak, sajnálatos módon, és ez ellen sürgősen tenniük kell valamit. A levélen kívül egy száll vörös rózsa is van a madárnál a csőrében, de ezt most lengedi, így a virág pontosan a lány párnájára esik, de szerencsére nem lesz baja. A levélben ez áll.

Lilym!

Remélem értesüléseim nem csalnak, de valahol azt hallottam, hogy ma Lilyana nap van, így ezúton szeretnék neked nagyon boldog névnapot kívánni! Remélem nem tévedek, de ha igen, az se baj, ürügyet adtál, hogy ha csak levélben is, de tudassam veled, hogy nagyon hiányzol. Amennyiben neked is jó, valamelyik nap lemehetnénk együtt nellondba. Kérlek írd meg válaszban, ikor érsz rá, a madár ugyanis addig nem fog békén hagyni, kénytelen vagy írni nekem, ha nem szeretnél egy baglyot, drágám..

Ölel: Will
*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Prérikutya háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prérikutya háló   Prérikutya háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Prérikutya háló
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: