Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Madárpók háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Madárpók háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Madárpók háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Madárpók háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Madárpók háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Madárpók háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Madárpók háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Madárpók háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Madárpók háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Madárpók háló I_vote_lcapMadárpók háló I_voting_barMadárpók háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Madárpók háló

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:44 pm

-Lepkék? Ez érdekes... azok csak szánalmasan szépek, és ennyi....*nevet fel, majd Dar segítségével megetetik az állatokat, Angi sokat mesél róluk, szinte mindegyikröl csak úgy árad belöle az információhalmaz, azt is lehet érezni, hogy imádja ezeket a kis lényeket, söt, szinte megszállott lesz ha gondozhatja oket, mintha egy olyan világba húzódna általa ami teljesen konfortos számára, és teljesen lebilincseli, ahol biztonságban van. Majd ahogy végeznek, egy fiolával a kezében egy kis doboz kíséretében Angi ellibben az éjszakába, kitudja merre tart, de természetesen nem hivja a lányt, most egyedül kell arra a helyre mennie ami hívja, de azért kedvesen elköszön töle, remélve egy újabb viszontlátás reményében.*

Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:40 pm

- Öhh persze van.. csak nyugtass meg hogy nincsenek lepkéid.. azok az egyetlen élőlények a földön amiktől kiráz a hideg.* Elpirul, és követi Angit a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:24 pm

-Oh, értem...*mondja, majd egy félmosolyt ejt a lány felé, érzi hogy ezzel az lezártnak tekinti ezt a beszélgetést, úgysem szedheti ki belöle hogy hol is van konkrétan az a hely* -Igen, igazad van...jobb is igy...na, de most már nekem meg kell etetnem az állataimat, van kedved segíteni? *kérdi, majd beinvitálja a szobájába, ahol az egyik sarokban megannyi kisebb-nagyobb akváriumban meg lefedett leplek alatt érdekes mindenféle csúszómászók láthatóak. Vannak itt denevérek, varangyok, fehér egerek, mezei pockok, többféle kígyó is, skorpiók, és még több tucat szépség.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:19 pm

*Daran kicsit meglepődik de visszaöleli a lányt. Talán most tényleg őszinteséget érezhet a lánnyal szemben.*- Tudod ezek a teremtések ha meghalnak visszanyerik emberi alakjukat. Nem mondhatnám eltemetésnek.. hiszen csak tizennégy éves voltam.. volt egy barlang amiben sokat játszottunk kisebb korunkban. Oda vittem el a testét aztán ráomlasztottam a barlang szájára egy csomó követ.. nem talál rá senki sem és ő békében nyugodhat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:12 pm

-Uristen, ezt valóban ö tette.?..elképesztö...*tátja el a száját, majd alaposabban megvizslatja a sebet, és tökre megérti valahogy egyszeriben a lányt, mintha egy olyan titkot mondott volna el, ami kicsit közelebb hozza öket, mintha egy kisebb fal mely kettejük között lett volna, egyszeriben leomlott és semmivé porladt volna. Majd olyat tesz Angi, amit csak igen kevesekkel....visszahúzza a lány sebhelyére a ruha ujját, majd megöleli, gyengéden és részvéttel szívében, és érezheti Dar, hogy valóban nem hazudik, nem játsza meg magát, tényleg elképedt amit hallott, és igen, valódi részvétet, még ha hihetetlen is.* -Nem lesz most már semmi baj....vége van....és, eltemettétek vagy ilyesmi? es hol? megszentelt földön? *faggatja picit tovább a lányt, de csak kíváncsi, mert ezek is olyan info.-k számára amik még jóljöhetnek valamikor*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:06 pm

*Daran keserűen felnevet majd lehúzza a fáslit a karjáról amin egy 10 centi hosszú és kb 5 centi mély seb tátong.*- AZért nem mutogatom mert nem akarom hogy valaki begyógyítsa.. attól félek ha eltűnik az életem egy részét viszi magával..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:04 pm

-Ertem, ez szomorú, de hát nem tehettél mást...jaj, bárcsak rám is rám támadna egy ilyen valami....olyan izgi....rám eddig még csak hárpia támadt, de le volt bilincselve, így nem tudott sok kárt tenni bennem, meg nem is ölhettem meg, mert sok info.-t kellett még elmondania, pedig olyan szívesen kinyiffantottam volna.... *mondja kacagva, majd nézi a lányt, mintha az a lény tényleg megsebesitette volna, úgyhogy odamegy a lányhoz közelebb és fejével a karjára biccentve mondja* -Megsebesitett, ugye? Mutasd, nem árulom el senkinek...
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:59 pm

-Hmm...nem mondanám hogy teremtették.. ő már ilyennek született.. az édesanyja vámpír volt.. bár őt sohasem ismertem mert meghalt.. ha jól tudom vámpírvadászok keze által. Az apja.. ő egy elég rendes ember volt.. farkas volt.. de rendes. Igen márt meghalt... megöltem őt... egyik éjel nem itta meg a bájitalt ami csillapíthatta volna ezt az állati gént.. és hát rám támadt... én pedig úgy voltam vele hogy inkább ő vesszen mint én.. * Önkéntelenül is megfogja a bal karját, aztán hirtelen, montha semmi sem történ volna elengedi..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:53 pm

-Azta, az nem semmi.....*hüledezik leányzónk, és próbál többet megtudni az érdekes lényröl* -Es, amúgy úgy teremtették? Es most már nem él? Mert valahogy ezt érzem a hangodból...ugye?...szomorú....*szontyolodik el, majd tovább hallgatja csendesebben* -Megértem valahogy én is az ilyen lényeket, nem is értem hogy miért kell két ilyen eltérö fajt egyesiteni, biztos hogy egy gigászi képességü valamit hozzanak létre, de ezek az egyének sosem gondolnak arra hogy azok a lények amiket létrehoznak, teremtenek, azok is élölények....és lelkük van....meg minden...
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:48 pm

- A nevét nem mondta el... annyit tudok hogy valami idétlen sapkát visel.. *A lány félre húzza a száját, majd így felel.*- Csúnyának nem mondhatóak.. illetve én nem tudom csúnyának nevezni a legjobb barátnőmet.. vagyis a volt legjobb barátnőmet.. ő félig vámpír volt félig pedig farkas.. valami hibrid... ugyan olyan volt mint emberi korában csak az arca eltorzult...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:40 pm

-Ki az? Csak kíváncsi vagyok, mert van itt néhány....ha rólam lenne csak szó, akkor egyetlen férfi sem lenne a világban...csak tenyésztés szempontjából egy pár, meg szolgának, esetleg ilyesminek....*fitymálja le közönyösen, vagy inkább már-már ócsálja a másik nemet, majd nézi ahogy a lány leporolja magát, de ezt fel sem veszi, mindenkinek vannak nyavalyáji, majd az újabb felsínylett témára újra lecsap* -Pedig én szeretek minden ilyen állatot, alig várom már hogy egy órai anyag alkalmával sikerüljön valamelyikkel szemtöl szembe alkalmaznom valamelyik SHE órai varit.....tényleg olyan ijesztöek, és tényleg annyira csúnyák?...
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:34 pm

- Elvagyok.. találkoztam egy elég idegesítő nekromata fiúval.. majdnem bántottam olyan szinten idegesített már.. *mondja Daran és leporolja a vállán lévő apró porszemeket amiket minden bizonnyal csak ő lát.*- Ami pedig a vérfarkasokat és a vámpírokat illeti.. addig örülj még egyel se találkozol..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:26 pm

*Kicsit elszomorodik hogy Dar nem meséli el a dolgot.* ~Lehet hogy megijesztettem, hogy ennyire akartam, meg láthatta rajtam....esetleg...~ *gondolkodik el, majd válaszol* -Velem? Semmi...vagyok...még élek...és remélek...*vet még egy mosolyt is a lány felé, majd a vállát felemeli és lassan visszaemeli, és még egy szájbiggyesztésre is futja neki* -Végre találtam valakit aki eléggé jó bájitaltanból, úgyhogy még arra is hajlandó hogy bizonyos dolog fejében megcsináljon pár fözetet nekem....és neked hogy megy a suli? Nekem rémesen, kivéve pár tantárgyat....*vet oda egy általános kérdést, valahogy nem szeretné ha róla kezdene a lány faggatózni, úgyhogy ez akár egyfajta terelésnek is vehetö*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:11 pm

- erről a dologról nem beszélek.* szól Daran és inkább másra tereli a témát.*- Te hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:03 pm

-Egy találkozás velük? Mesélj....*mosolyodik el, kapva az alkalmon, hisz minden ilyen igazi beszámolót vagy ilyesmit mindig is szeretett. * -Meg is sértett esetleg? Bajod esett? *kérdi csillogó szemmel, majd várja a lány válaszát* -Igen, én...miért? *csillan fel a szeme ismét, márcsak a vér hallatán is, szíve hevesebben dobog, szája kiszárad, kezei remegni kezdenek*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:37 pm

- Vérfarkasokról én nem olvasok! Elég volt nekem egy találkozás velük...* Mondta komoran és felpillantott a könyvből.*- Te vagy az a vérengzős lány a boncteremből igaz?* kérdezi és újra beletemetkezik a könyvbe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:31 pm

*Angi is bosszús hogy zargatják, úgyhogy a megjegyzésre csak szúrosan felpillant a könyvböl, kicsit lentebb emeli és válaszol, mintha egyenesen magára venné.* -Igen, pontosan.... eltaláltad....nekromanta vagyok.....és te....már megint, te...*mondja nagy sóhajok közepette, most egyáltalán nem veszi fel a kedves arcát, hisz ilyen kezdettel az elsö az lenne hogy egyenesen megfojtaná egy pálcaintéssel a lányt, de a Kuriában ez tilos, szigorúan veszik nagyon, sajna, és számontartják az embereket, úgyhogy erösen koncentrál magára, hogy ne fajuljon el a gondolatába a tetlegességig.* -Mi a fenét keresel itt? Viszont érdekes a könyved? Tán csak nem vámpírokról és vérfarkikról olvasol....*csillan fel picit a szeme, mert ö imád minden állatot, vagy izét, ami a sötét oldalon van, és ez egy olyan szenvedélye, mely sosem fog mulni, ettöl nem lehet menekülni, ez van és kész* -Szóvall.....*kérdi ismét*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Madárpók háló Auror

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:24 pm

*Daran egy barna pánt nélküli toppot visel, narancssárga cicanadrággal és bundás csizmával. Puszta véletlenségből téved be a Madárpók hálóba, és megpillantja a számára elég ismerős leányzót. *- De jó.. már megint kifogtam egy nekromatát...*mormogj aaz orra altt és nem titkolt undorral ül le az egyik karosszékbe, majd előhúzza a " Sötét Varázslatok Kivédése és Ellentámadások Nagykönyve" címet viseli.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:11 pm

*Fekete farmerben, bakancsban és fekete hosszúujjúban ül szobája elöterében Angi, és egy könyvet olvasgat. A boriton csak ezt lehet olvasni: Vérlények és vérimádók kegyenc sármöreinek megbéklyózása - Az az hogyan tégy egy élöholtat vagy egyéb szellemsíkon lévö lényt ártalmatlanná. Ez a leányzó nem más, mint Angi, aki mindig is ilyen könyveket búj, sosem áll le, mármár annyira, hogy tisztára bezsong amiket olvas. Most is néha feláll, és pálcájával próbálja a mozdulatot elismételgetni, miközben maga elé képzeli azt a rusnya, cafatokban lelogo karokat melyek felé araszolnak.* -Mircanto Misemba! *mondja csendben, alig hallhatóan, mire nem történik semmi, csak egyszeruen a varit próbálja megjegyezni hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Angel Sofiya
Diák



Főkarakter : juhasz001@windowslive.com
Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Madárpók háló Vandor

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeCsüt. Szept. 30, 2010 7:29 pm

*Frissen és üdén tér vissza az éjszakában a hálószobájába. Mivel nincs kedve aludni, kitakarítja a macska almát, kifésüli a bundáját, és álomba simogatja. Hallgatja a jellemzően erőteljes dorombolását, majd elmosolyodik. Eszébe jutott az előző kiskedvence. Ennek az anyja. Teljesen ugyanolyanok. Szépek, és kicsit idióták. Nagyon.*
- Jaj, cicám, miért történt az veled? - *kérdez bele a semmibe, majd ledől az ágyra, és olvasni kezd.*
*olvas, olvas, olvas, és csak olvas, amíg el nem fárad.
A könyv kicsúszik a kezéből, többé már nem olvassa. Beleesik a megszokott ki kómájába, hogy legalább ilyenkor elfelejtse a sorozatos tragédiát azokkal a macskákkal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 4:50 pm

*Angel nehezen röpköd ilyen varázsbigyón, mivel Ashley mellett/mögött halad a saját lábain. A prefektus lányka kíséri el ugyanis a hálóig, majd odabent körbevezeti, megmutatja mi hol van, majd a lány kezébe nyomja a kulcsot.* Ha lehet, ne hagyd el, de ha ez megtörténik, szólj nekem és kapsz másikat. Házirend az asztalodon az órarended mellett. Ha nincs kérdésed, akkor én megyek is dolgomra. Szia!* Elköszön a lány, majd szemforgatva kezd el bandukolni saját hálója felé.*~szerintem ez a csaj...nem igazán van magánál. Érdekes, az egyszer biztos.~*Csak sóhajt egyet a tigris véleményén, majd kissé fáradtan dől bele az ágyába.*
Vissza az elejére Go down
Angel Sofiya
Diák



Főkarakter : juhasz001@windowslive.com
Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Madárpók háló Vandor

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 4:46 pm

*Bejön a szobába, azon a menő varázsmeghajtású farönkön, amiről még az ajtó előtt leszáll, és elrakja a kimonója zsebébe. Bejön, majd meglátja az egyetlen üres ágyat, de mielőtt lefeküdne, köszön at ott tartózkodó szobatársainak, és lefekszik aludni.*
Vissza az elejére Go down
Selene Ashley Northingham
Diák
Selene Ashley Northingham


Hozzászólások száma : 166
Kaszt : Madárpók háló Nekromanta
Üzenőláda : "A múltból tanulj, a jövőre gondolj, de a jelenbe élj... Az élet egy út, a megérkezés a halál, épp ezért soha ne csak a cél legyen szemed előtt hanem az út...Ha valaki csak a múlt fájdalmaira, vagy a jövő félelmeire tud gondolni, elfelejt élni..."

Selene

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 6:45 pm

*-Az klassz hely, rendben, biztosan találkozunk még, ha nem máshol, akkor órán! Szia! *Köszön el Susan-tól a lány, majd a terráriumát, amibe a kígyója van maga mellé teszi az éjjeliszekrényre, kiveszi az állatot, hogy hadd csúszkáljon a padlón kicsit, ő sem szeret sokáig bezárva lenni, közben ír a naplójába, amíg az állata élvezi a szabadságot. Fél óra múlva befejezi a naplóírást és visszateszi a kígyóját a terráriumába, majd az ágyra ül és elmerül a gondolataiban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 6:30 pm

*Egyszerűen nincs ideje másokkal találkoznia..ennyi az egséz...*-Aham értem...*mondja a lány aztán a kérdésre, csak elmosolyodik. Kicsit sejtelmes a mosolya. Mindenesetre válaszol...*-Anglia...Az örökké esős Angliából...Azon belül pedig Londonból a város szélén van egy kúriánk..A muglik bármit meg tesznek, csak, hhogy nem kelljen elmmeniük a "kisértet ház" mellet...*meséli a lány egygúnyos mosollyal, aztán felsóhajt. Végül az órájára pillant...*-Ne haragudj de nekem még van egy kis dolgom, majd még biztos talizunk!*mondja a lány azzal feláll, majd kilép az ajtón és elkezdi róni a folyosókat.*
Vissza az elejére Go down
Selene Ashley Northingham
Diák
Selene Ashley Northingham


Hozzászólások száma : 166
Kaszt : Madárpók háló Nekromanta
Üzenőláda : "A múltból tanulj, a jövőre gondolj, de a jelenbe élj... Az élet egy út, a megérkezés a halál, épp ezért soha ne csak a cél legyen szemed előtt hanem az út...Ha valaki csak a múlt fájdalmaira, vagy a jövő félelmeire tud gondolni, elfelejt élni..."

Selene

Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 6:22 pm

~Furcsa, hogy múlt időben beszél, talán már nem áll szóba más ház tagjaival? Bár lehet, csak én értettem félre, de inkább nem firtatom, mert elég szomorkásan mondta.~
- Norvégiából jöttem, Oslo-ból, de már pár éve itt lakom a szüleimmel és a bátyámmal ebben az országban. Szerettem ott lakni, de már kezdem itt is megszokni, alkalmazkodnom kellett az új helyzethez, ugyanis apám itt kapott új állást. *Feleli a lány, majd ő is érdeklődve megkérdezi:*
- Te honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárpók háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárpók háló   Madárpók háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Madárpók háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: