Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kerecsensólyom háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kerecsensólyom háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kerecsensólyom háló I_vote_lcapKerecsensólyom háló I_voting_barKerecsensólyom háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kerecsensólyom háló

Go down 
+3
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Celso Eustorgio Bonifacio
Kalandmester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 10:59 pm

*Gaiaea felér a hálóba és hullafáradtan dől el az ágyon, majd elkezd írni. Egy levelet az égieknek.*

"Kedves istenkém! (Mikulás)
Kérlek, adj nekem, egy társat, aki velem van, segít, és szeretet ad, akit szerethetek. Legyen hű, és erős, kedves és pozitív. Védd meg a barátaimat, a családomat, a szeretteimet, Európát, Rodericket. Legyen béke, nyugalom, szeretet.
Mást nem kérek.
Üdvözöl a Nezabarból egy Gaiaea nevű lánykád."

*A Réka által küldött levelet észre sem veszi, elnyomja az álom, és már nem látja, amint a levele csillogni kezd, majd eltűnik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:10 pm

*A manó ide is megérkezik. Benyit, majd egy borítékot tesz le Gaiaea ágyára. A borítékra rá van írva Farkas Zsuzsanna Gaiaeának. A levél tartalma:

Kedves Farkas Zsuzsanna Gaiaea!

Horváth Réka és Mollyson Willbert meg szeretne hívni téged egy csajos napra. A program meglepetés.
Hozni kell: Egy kis meglepetést, azt mindenki hoz. Nem kell nagy dolog.

Helyszín: Vörös vércse háló
Időpont: December 12. vasárnap 14:00

Köszönettel és szeretettel: Réka&Molly


*Miután a manó ezt a levelet is kézbesítette indul tovább az utosó megállóhoz.*
Vissza az elejére Go down
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:42 pm

*A lány szavain enyhén megdöbben Véres leszámolás? Mint valami maffiozó. Bár végül is..akkor legalább túl fogja élni itt a suliban.*-Nos vér nem folyt, maximum csak az enyém...*Simít végig a kézfején, ahol egy vágás van.*-És természetesen áll.Nem zavartál meg semmit, sőt ..örülök, hogy velünk tartasz.*Ari szavaira viszont..kirázza a hideg.*-Értem Ari..de nekem nem megy, az ölbe tett kézzel való várás. Jó éjt neked is.*Magában azonban kétségbeesik. Talán igaza van. De..a helyzet az, hogy bármelyik órán meghalhat, így tökmindegy. Akár holnap is. Vagy holnapután.*-Akkor inkább holnap szórakozunk? *Kérdezi a két lányt egyetemesen.*

//Fagyikehely.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:31 pm

*A vörös hajú allidonos szavait hallva újfent a plafonra néz.* - Eddig is komoly volt. Eddig is emberek haltak meg. Megint valaki, aki el akarja foglalni a világot. Nem komolyabb, mint Deneira, hanem ugyanaz a tészta. De szervezkedj nyugodtan, csak aztán ne hozzám gyere, ha szépen megütöd a bokád, mert olyanok előtt beszélsz, akikben nem kellene megbíznod. *Veronica szavaira megrázza a fejét.* - Csak egy félresikerült bájital, semmi extra. *Feláll az ágyról, és kicsit nyújtózkodik.* - Na sok sikert a pubig, én az ottani ködöt most inkább mégiscsak kihagyom. És fél tízkor talán már nektek sem kellene lemenni. Jó éjszakát. *Köszön el, majd ő maga távozik a saját szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:28 pm

*Ariana kérdésére elgondolkozik.* - Nem tudom. *Mondja, majd megrántja kissé a vállát. Majd hallgatja többieket. Örül, hogy 3-ból kettőnek tetszik az ötlete. Erre elmosolyodik. Majd válaszol Veronica kérdésére.* - Persze. Mindenkire áll aki itt van. Jó ötlet. Ti mit szóltok hozzá? *Kérdi a Pubos dologgal kapcsolatban. Aztá a következő kérdések hallatán inkább hallgat, biztos nem tudna ehez semmit fűzni. Sajna ő lemaradt róla. Erre egy újabb sóhajt ejt.* - Nem, semmit sem. Oda vezetsz minket a Pubhoz? *Kérdi reménykedve. Mert nem hinné, hogy innét Veronicán kivül bárki is tudná hol van. Aztán kitudja. Derekára kötött fekete kabátját, most felveszi, is várja, hogy elinduljanak.*



A hozzászólást Rosita Sofía összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 07, 2010 8:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Prince Tamer

Prince Tamer


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 69
Kaszt : Kerecsensólyom háló Idezo

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:14 pm

*Csak figyeli a többieket, aki kezet nyújt neki, azzal természetesen kezet fog, majd mosolyogva húzza ki magát, miközben a kabátjáért nyúl.* -Neki se kellett volna vetkőznöm, és úgy érzem, a legjobbkor jöttem. Felém is áll a meghívás, ugye? Nem szeretek kimaradni semmiből sem. És, ha Nellond, és látni szeretnénk, akkor mit szóltok a Pubhoz? Hacsak nem akartok átmenni a hidegben, egészen a fagyizóig, ami szerintem kilenc környékén be is zárt, ha minden igaz. *mondja, kissé eltöprengve, miközben a fejébe nyomja a maga kis kalapját.* -Történt valami mellesleg itt? Vagy milyen romokat takarítottatok el? Harc volt esetleg? Véres leszámolás? *érdeklődik, miközben lassan beljebb lépdel a szobában, mintha egy kissé körül szeretne nézni, végül aztán megáll, és a hátára teríti a kabátját. Halkan felszisszen, igen, a kabát hideg, noha a melegben vannak, ő kintről jött, nem is olyan régen.* -Ugye tényleg nem zavartam meg semmit sem? *néz végig a lányokon.*
Vissza az elejére Go down
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:05 pm

*Ari szavai helyreteszik kissé. Végül is igaza van.csak ő is leül és a kezébe temeti az arcát.*-Viszont Ari ez nem csak a barátságról szól....ez életekről szól, vagy összefogsz a társaiddal vagy meghalsz. Biztos nagyon tapasztalt vagy, hiszen már a negyedik évet taposod...de én érzem, hogy ez most iszonyat komoly.*Halkan suttog.majd feláll és a lányhoz lép, és kezet nyújt neki, közben a szemeibe néz.*-Farkas Zsuzsanna Gaiaea. Örültem a találkozásnak.*Majd Rosíta felé pillant.*-Felőlem mehetünk. Legalább egy kicsit lenyugodhatok és beszélgethetünk is együtt. Te is jössz ugye Veronica?*kérdezi meg a lányt is.*-Csak várjatok egy pillanatig, amíg rendbe szedem magam.*Majd beszalad a szobájába, és pár tisztítóbűbájjal elszedi magáról a pernyét, és a kormot, felveszi a kabátját, és egy oldalt megkötős fűzőt a felsője helyett, sálat és a lapos talpú cipőjét. siet, így két-három perc alatt meg is van vele.Nála van a tatyója is.*-És mivel én okoztam a károkat, amit ti eltüntettetek, vehetitek, hogy mindenkit meghívok arra, amit csak szeretne.*Mondja mosolyogva, immár nőként kinézve.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 7:44 pm

*Gaiaea szavaira feljebb csúszik a szemöldöke.* - Nem hinném, hogy ez Jericho-n múlik. Egyrészt csak első évfolyamban volt bájitaltan, másrészt már mikor én voltam elsős, akkor sem Jericho tanította. Jack tanársegédként, Rositsa tanárnő, Reynolds tanárúr... és azt hiszem, egyszer Desierto tanárnő is volt bent helyettesíteni. *Mikor viszont a lány kiabálni kezd, elhúzza a száját.* - Hagyd már, felesleges. Az iskolán kívül pedig ugyanez van, ugyanúgy Deneira az úr, és Nordmed ugyanúgy meg fogja, vagy legalábbis akarja dönteni a többi ilyen támaszpontját is. És bocs, de nem megyek semmiféle szervezetbe. Nekem az nem ad okot bizalomra, hogy X-ért kezeskedik valaki, akiért kezeskedett Y, akiben Z, az én egyik barátom szerint tökéletesen megbízhatok. Abban bízok, akit én méltónak találok rá, nem abban, akit valamelyik barátom barátja annak talál. Ebben az iskolában különben sem működik hosszútávon és sokemberes csapatmunka, ezt már kellően megtanultam négy év alatt. Amúgy meg itt mindig történik valami. Különben is: definiáld nekem a normális varázslóiskolát. Szerintem már kapásból ez a jelző bontja a dolgot. Az meg főleg, hogy ha itt minden rendben lenne, az már nem a Nezabar lenne. *Leül az egyik ágyra, a botot elfektetve a térdén. A nyitott belső ajtón keresztül pedig egy újabb lány lép elő, úgy látszik, a külső is nyitva lehet.* - Azaz. Szerintem ideidézhette valaki, az beltérben kétlem, hogy magától megjelenik. *Bólogat nagy komolyan.* - Ariana Ravenwood. *Mutatkozik be azért, hiszen két új is érkezett. A tigrispiton nem is tűnik fel neki elsőre, de nem is nézi meg magának annyira a lányt, sokféle fura figurához szokott már itt hozzá.* - Gyere nyugodtan, épp most takarítottuk el a romokat.* - Végülis lemehetünk, bár már elég sötét van... Hova akarsz menni, ahol látunk is?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 7:35 pm

- Szia! Rosita Sofía vagyok. *Modja Linának majd távozása után az itt maradtakhoz fordul vissza.* - Értem, akkor érdekes lehetett. *Mondja. Kicsit szomorú, hogy lemaradt róla, de hát így járt, jött volna korábban, akkor még láthatta is volna, talán. Majd támad egy ötlete, amit meg is oszt a lányokkal.* - Lenne kedvetek lemenni Nellondba? *Kérdi kíváncsian. Végülis jó lenne Arianával is megismerkednie. Miközben várja a lányok válaszait körbe tekint a szobában, hogy nem maradt-e valami nyoma a robbanásnak, de nem talál semmit. Gondolatban elképzeli a robbanást, majd gyorsan visszetér a jelenbe. Közben egy újabb lány jelenik meg.* - Hello! Rosi vagyok. *Mondja.*
Vissza az elejére Go down
Prince Tamer

Prince Tamer


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 69
Kaszt : Kerecsensólyom háló Idezo

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 7:31 pm

-Gömbvillám? *lép elő szinte a semmiből egy nem olyan magas, de annál vékonyabb leányzó, éppen a kalapját veszi le, és hosszú szövetkabátját gombolja ki, hogy a fogasra terítse. Nem, egy cseppet sem tűnik idevalósinak, mintha egy maffiafilmből lépett volna elő, tipikusan olasz akcentussal, mindennel. Vámpírvadásznak lehetne még talán nézni, másnak nem igen. Kalapja a fogasra kerül, a kabátja szintén, a nyakában, a haja között pedig egy apró tigrispitonocska bújik meg, még nagyon fiatal, nagyon apró lény. Nem is lehet észrevenni, csak ha valaki nagyon figyeli a lányt, aki halvány félmosollyal lép közelebb. Amúgy rövid nadrágot visel, barnát, hosszú, testszínű harisnyát, könnyed, nem túl magas szárú női csizmát, valamint egy ujjatlant, és felette egy ing, vagy blúz-szerűséget, amit megkötött a köldöke környékén, és ki is gombolt valamikor régebben. Haja kiengedve omlik a vállaira.* -Remélem nem zavartam meg semmit, és csatlakozhatok hozzátok. Csak hallottam, hogy beszélgettek, és társaság után kódorogtam. Veronica. *mosolyodik el, halvány félmosollyal, biccentve egy apróbbat a lányok felé, és inkább csak figyel, hogy felvegye a beszélgetés folamád.*
Vissza az elejére Go down
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 7:07 pm

-Ugyan Sepp..a kísérletezéssel halad előre a diák. és mivel Kaen el Jerico meghalt...így magamnak kell megtanulnom.*Mondja a lány elég érdes hangon A gitárral most nem foglalkozik, mert Sepp szavai felmérgesítik.*- Nordred, az a Nordred eljött, és csata volt....dönthetünk, hogy Daronel vagy mellé állunk....szerinted ki mellé kéne? Egy szadista, pszichopata sötételf...esetleg egy beholder, akinek úgyan úgy csak a szolgái lehetünk. Tanulni jöttem ide.*Mondja határozottan.*-nem az iskolát akarom én romba dönteni...hanem nyugalmat, békét, és, hogy legyen már vége ennek.*Kiabálja a végét, dühösen. Mármint nem Seppre dühösen, ez látszik.*-Nos ki akar csatlakozni aa..még nem döntöttem el milyen nevű szervezetbe..akinek ez a célja? Szabadság, nyugalom, normális, nem kegyenc tanárok, lerohanás-mentes Európa, felkészülés, gyakorlás?*Kérdezi meg a többiektől. Igen most kiütközött a saját énje, egyáltalán nem félős* Ari szavaira szinte egyszerre mondja ezt, versenyt magyarázva vele.és a sírásról...nem azért sírt, mert nem tudta megcsinálni, egyszerűen csak kibukott, hogy a legfontosabb emléke összetört, és ez bizony megrémítette. ha nem lenne varázsereje, akkor vége lenne a gitárnak. majd a többiek közül Sepp megy, mert félmeztelen és fázik, Rose meg beteg és két lány lekíséri.*-Sziasztok srácok..Sepp..te pedig gondold át..Szijja Rosíta.. Egy...bájitalbalesetet gyártottam....kissé ..najó harmincszoros mennyiséget ejtettem bele véletlenül...Ari oltott, és utána együttes erővel rendet raktunk.*Szól még a srác után.*-Ari..mond..szerinted van ennek esélye? Esély arra, hogy minden olyan lesz, mint egy normális varázslóiskolában?Habár..milyen is az..Szerinted a szervezet milyen ötlet? Csak mert szerintem így szétszóródva széttaposnak minket, mint a hangyákat....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:56 pm

*Óó, ő konkrétan folyamatosan fiúk között forog. Janán kívül minden barátja fiú, látott már eleget félmeztelenül is. Túlzás, hogy immunis rájuk, de azért nem nagyon áll le Seppet bámulni. A magáról lévő rajzot látva elmosolyodik, majd mikor a lány sírni kezd, felsóhajt.* - Reparo, Zsuzsi. *Kicsit furcsán hangzik a szájából a név, de egyértelművé teszi, hogy az elsős bűbáj megoldja a helyzetet. Máskor nem zavarná ennyire, de most kezd sok lenni belőle, hogy mindenki úgy viselkedik, mintha mugli lenne. Linát és Mollysont könnyebben megérti, ő is szeret néha saját kezűleg pakolni, takarítani, de sírni nem kezd olyan miatt, amit egy alap varázslat megold. A lány következő mondatát viszont elengedi a füle mellett. Bőven megvan rá az oka, miért nem reagál erre, pláne ennyi ember előtt. Mikor Mollyson még rá is kérdez az elsős bűbájra, akkor szépen előkaparja színészi tudását, és tökéletes pókerarcot vág. Az előbb válaszolt a kérdésre, így most nem kell megszólalnia.* - Sepp, behunyt szemmel és füllel járkálsz? *Nevet fel, majd megrázza a fejét.* - Újságot olvasol legalább? Van egy Nordmed nevű fickó, aki szokás szerint világuralomra tör, és nemrég megjelent itt, asszem pénteken talán, hogy ő majd szépen elüldözi Deneira, és aki mellé áll, az nem hal meg. Hát nem tudom, én nem szeretnék cseberből vederbe esni, Deneira mellé sem álltam, Nordmed mellé sem fogok. Máshoz vagyok hű. *Fűzi még hozzá, utána ellöki magát a faltól, Zsuzsi mellé lép, és nyugtatóan átöleli, még mielőtt az kifakadna Sepp szavai miatt.* - Szerintem meg nem. *Válaszol ugyanolyan komoran, megvillanó tekintettel. De a fiú távozik is, méghozzá Rosemary-vel és Mollyson-nal együtt, így egészen lecsökken a leányzók száma... Sőt, Lina is elmegy, de előtte megérkezik egy másik lány, akit alighanem szintén idevonzott a robbanás.* - Atomrobbanás, földrengés, cunami és gömbvillám. *Sorolja pókerarccal Rosita kérdésére, miszerint mi történt.*

//Köszi a játékot Sepp, Rosemary, Mollyson, Lina Smile//
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Kerecsensólyom háló Auror
Üzenőláda : Kerecsensólyom háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Kerecsensólyom háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:55 pm

* Sóhajtott, majd letette a seprűt. Elfáradt. Majd észrevesz egy újabb lányt.* - Szia! Lina Wierro vagyok. * Mutatkozott be, és beszámolt, mi si történik itt, ebben a hálórészben.* - Tudod, most volt egy kis rendetlenség, de egy kis sepregetéssel megoldották a többiek, egy részét én is, csak én nem rég jöttem. * Majd, int egyet Mollynak.* - Szia! * Majd egy kicsit elkezd köhögni, persze elfordulva, és a keze a szája előtt van. Elkezd fájni a torka, ezért elköszön, a hálójában ledől egy kicsit.* - Sziasztok mennem kell. * majd Molly és Roseal távozott.*

// Mollynak mennie kellett...//
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:54 pm

*Két alak tűnik fel a harmadik emeleten. Rosi ruhája, egy fekete csípőnarág, pink, denevér ujjú póló, fekete csizma, haja a megszokott, oldalán most nem a megszokott katana, hanem tőrei meg pálcája. Rosi és Cel kíváncsian mérik fel a terepet. Aztán egy robbanást hallanak, amire felhúzza az egyik szemöldökét. Majd néhányan elhaladnak mellette akik a Kerecsensólyom hálóbol jöttek ki. Ő meg kinyitja az ajtót, és megáll a küszöbön. Majd csak egy elég értelmetlen képet vág.* - Hello! Itt meg mi történt? *Kérdi, kissé szemrehányóan, kissé kíváncsian. Aztán kiszúr a szoobában egy ismerős arcot is. Besétál, majd szembe áll vele.* - Szia Gaiaea! *Üdvözli mosolyogva a lányt.* - Hogy vagy? Vagytok? *ÍKérdi a lánytól, majd gyorsan hozzá illeszti az illem kedvéért.*
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Kerecsensólyom háló Elemista

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:21 pm

Na igen a látnokság tényleg nem egy jó dolog. Ő persze nem áll be takarítani, s szinén kezdi magát szűkösen érezni. Ennyi leányzóval egy szobában. Ráadásul Sepp számára kissé félreérthető helyzetben. Ez akkor vállik leginkább nyilvánvalóvá számára mikor Gaeia elpirul és elkapja róla a tekintetét. S ismét elfog pár mondatot amit nem neki szántak.
- Csatlakozás? Saját szervezet? Udvar. *kétségbeesett pillantásoat küld a többiek felé. Nagyon rossz érzése van.* Ugye nem akarják megint romba dönteni az iskolát? *kérdi azonnal. S magáan reménykedik, hogy nehogy megisméelje magát a történelem. Molly kérdésére csak haloványan elmosolyodik.
- Szerintem nem kéen eltüntetni. Okító példa lenne kisérletező leányzónk számára.*mondja komoran.*


//Legnagyobb sajnálatomra el kell lépnem... Pedig olyan jó volt játszani. De hát barátnőm éppen most akar sétálni egyet. Smile Mindenesetre nem leszek NJK vegyétek ugy h. Sepp mindenkitől elköszönt és a hidegre való tekintettel (mert ugye félmeztelenül csak fázik az ember egy kastélyban) távozott. Bocsánat mégegyszer is. Holnap mindenképpen leszek már, sokáig. Smile//
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Kerecsensólyom háló Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Kerecsensólyom háló Tek508437ac2362e2096004



Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:17 pm

*Nagyon boldog lesz,ahogy neki adta Gaiaea.*-Köszönöm,és sajnálom a gitárt.Remélem több baja nem lesz.*mondta.*-Na ez kész is lenne.Gaiaea,megpróbáljuk eltüntetni azt a csúnya karcolást? *kérdezte a lánytól,majd mielőtt Gaiaea válaszolni tudott volna,kivette a kezéből,és leült Gaiaea ágyára,és a gitárt a kezében tartva gondolkodni kezd,hogy mit tegyen ezzel a karcolással.Aztán Arianahoz fordul.*-Tudsz egy varázsigét ami jó lenne ezt eltüntetni? Vagy valaki? Te Gaiaea? Sepp? Lina? *kérdezte a többieket,majd a levegőbe tartotta a megkarcolt gitárt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:07 pm

*Rose szavaira....hát, mondhatni eléggé elérzékenyül, támadást várt, helyette féltést kapott. Ez azért nagyon jól esik neki, nem is tagadja le.*-Köszi Rose..már jól vagyok, csak megijedtem, hogy miattam leég a kastély....köszi a segítséget..*Sepp-et csak bámulja.A srác szőke, kék szemű..és félmeztelen. Majd elvörösödve fordul el.~Nagyszerű..mint egy Malomlény~Megy ő is a még mindig katasztrofális kinézetben lévő szobába.Bár Ari már nagyrészt helyrehozta, nincs égéstermék, víz, leszakadt és tönkretett függöny meg bútor...de helyette van szanaszét szóródott tankönyv, és minden más könyv, kották, a gitárja eldőlve, a rajzai szanaszét heverve..(Ariról és Mollyról van egy egy rajz is ). Ceruzák, bájitaltan hozzávalók, ruhák a földön. Igaz össze voltak hajtogatva, de szanaszét szóródtak, harisnya, fűzők, a rajzbak eldőlve, a függönykarnis leszakadva. Szóval, még van egy kis rendetlenség, de ahhoz képest, ami volt, a szoba csodás rendben, katonásan áll.*-Igen Molly, én rajzoltam. Tudod a muglik közt művészeti szakközépiskolába jártam.*Mondja egyszerű ténymegállapításként.Neki ez a természetes.*-Neked adom amúgy...*Ez a rajz tényleg jól sikerült, a lány fekete-fehérben ábrázolja, szép szürkeárnyalatos diófapáccal, egész alakosan, egy nőies ruhában.*-Köszi Rosee és Molly..*Mondja nekik, hogy ők is segítenek. Gaiaea is elkezdi felállítani az eldőlt gitárt, és a rajzbakot is. A gitáron egy elég csúnya karcolás van, erre a lány szemeiből potyogni kezdenek a könnyek. Az ő hibája, hogy a nagypapájától kapott gitár megsérült.A bejött lány kérdésére nem fele, de köszön azért.*-Szijja Lina..*Sepp szavaira viszont még könnyes szemmel felnevet.*-Lavinát?Az azért..vicces lett volna...nos...voltak dolgok. *hagyja Arinak, hogy elmondja a dolgokat.*-Én is döntöttem. A szabadságot választom, és nem csatlakozok senkihez. Kéne egy saját szervezet....*Jegyzi meg mindenkinek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:58 pm

*Nem látja a kacsintást, nem Gaiaeát nézi ugyanis. Fejcsóválva néz körbe a makulátlanul tiszta - de azért enyhén kupis - szobában, és lelki szemeivel még látja a kiömlött, felrobbant, megégett, elpocsékolt bájitalhozzávalókat... Meg is remeg kissé. Arra az alkalomra hasonlít ez az egész, mikor Sebastian magára borította a bájitalgyakorlóban a polcot, és volt egy századmásodperc, amiben Ariana hezitált, hogy a fiúért vagy a bájitalokért aggódjon jobban. Utána hangzott el a káoszon végignézve a "nyugtass meg, hogy jól vagy, aztán ölj meg, hogy ezt ne kelljen látnom" mondat.* - Élő halál esszenciája? A legtöbben ilyenkor inkább felix felicist és robbantó bájitalokat főznek, meg gradus veloxot. Élő halál esszenciája nem feltétlenül hatásos az ellenségre, mivel aligha fogja neked meginni. Persze ha magadon akarod alkalmazni, úgy használ. *Még mindig a szobát nézi, nem a többieket. Eléggé nagy tömeg gyűlik ide, és most valamiért rosszul kezdi érezni magát ennyi embertől. Furcsa hangulatban találták a nap sugarai... meg aztán a holdé is, mert lassan már az van fent.* - Sziasztok. *Köszön az érkezőknek, de ő maga kicsit a szoba falához húzódik. Hagyja, hogy a többiek pakoljanak, ő oltott és takarított. Azért néha egy-egy dolog magától megmozdul, mielőtt bárki hozzáérne, és a helyére vándorol. Mikor Mollyson seprűvel kezdi a hamut eltüntetni, felvonja a szemöldökét, de nem nyögi be az elhíresült "boszorkány vagy, te szerencsétlen!" című mondatot, annyira nincs rossz hangulatban. Seppre halványan rámosolyog.* - A látnokság előnye, hogy gyakran előzöd meg az embereket. De a lavina lehet, hogy csak rontott volna a helyzeten. De megvagyok, már amennyire az ember két szék között meg tud lenni. Deneira és Nordmed egymásra acsarkodnak, én meg egyikük mellé sem állok... Élmény lesz a karácsonyunk. *Jegyzi meg a botra támaszkodva. Mikor Lina szintén seprűt ragad, már a szemét sem forgatja, csak egy pillanatra felnéz az ég helyett a plafonra.*

//Nem gond. ^^//
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Kerecsensólyom háló Auror
Üzenőláda : Kerecsensólyom háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Kerecsensólyom háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:56 pm

* A harmadikemeleten, asz összes háló ajtaján bekukkant, megkeresi barátnőjét Mollyt, hogy tudjon vele kicsit beszélgetni, meg minden féle csajos ügyet elvégezni. Mire már majdnem feladta, a Kerecsensólyom hálóba ért, ott találta meg Mollyt. Ott volt még Sepp, Rose, Ari és Gaiaea. odafut Mollyhoz, és rögtön odaszól.* - Szia, éppen takarítgatsz? * amjd még a többieknek is köszönt.* - Sziasztok! Itt mi történt? * majd a karmaiba vett egy seprűt, és segített a hamut összesöpörni.* - Amúgy, Molly, Lort már kiheverted. Ó, vele még nem találkoztam. Majd őt is megkeresem. Amúgy, amjdnem az összes hálóba benéztem, tudod kerestelek. Tudni akartam, jól vagy e.
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Kerecsensólyom háló Elemista

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:45 pm


- Hoppá! Bocsi ezt elnéztem. *fordul Molly felé, majd Gaeiára néz s az időközben befutó Arianára is. Igazából nem akarja elismételni korábbi szavait Gaeiának, ráadásul Ariana is megtette már az ide vonatkozó dolgokat. Igazából a szőke srác megvan döbbenve. Kissé el is vörösödik. Majd Arianához intézi szavait.*
- Még szerencse hogy elöbb cselekedtél mint én. Már majdnem lavinát idéztem. *vigyorog rá. Ami elég furcsának tünhet így félmeztelenül, egy szál halásznadrágban tőle. No de sietett ugye. Aztán hirtelen felkapja a fejét.
- Udvaron történt események? Megint mi történt? *kérdi érdeklődéssel a tekintetében. Ugyebár még nem hallott a történtekről.De az már nem jelenthet jót ha egy diák bájitalokat kezd főzni felkészülés gyanánt.*
- Egyébként köszönöm a kérdésed Ariana. Megvagyok. S veled mi újság? *kérdését éppen belépő szaktársa szakítja félbe. Neki csak mosolyogva biccent, köszönésképpen. S a többi leányzóra hagyja a takaritás feleslegesséválásának kérdését.*

//hoppá. Ebbe bele sem gondoltam. Sorry.... de legalább játéklehetőség Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Kerecsensólyom háló Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Kerecsensólyom háló Tek508437ac2362e2096004



Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:44 pm

*Rosemary kérdésére beugrott neki,hogy tényleg! Mégis csak az a fontosabb,hogy jól van -e,vagy sem.A kérdésre pedig válaszolt.* -Persze megyünk,ugye skacok? *megragadott egy seprűt,és azzal odament Rose-hoz,és Gaiaea-hoz.Elkezdte söprögetni a szétszállt hamut,és ha már takarít,akkor a piszkot is.*-Ez én lennék? *mutat a földön lévő rajzra,amin ő található.Felveszi,és jobban megnézi.* -Nagyon szép,tehetséges vagy Gaiaea!
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:33 pm

*Egy hatalmas robbanás kelti fel Rose figyelmét, amire rögtön felkapja a fejét. Szobájából kirohanva még lát egy pár embert egy irányba vonulni, és ehhez nemsokára ő is csatlakozik. Szinte futva teszi meg a pár lépést, és már ott is van a katasztrófa helyszínén. Mikor belép, megpillantja Arianat, Seppet, Gaiaea-t, és Mollyson-t, miközben Gaiaea pont azt ecseteli, hogy mi is történt az imént. Egy kérdéssel kevesebb, Rose ezt már nem teszi fel neki, a többiek biztos már megtették. Helyette valami teljesen más jut eszébe.*
-És mondd, jól vagy? Nem történt bajod? *Siet oda a lányhoz, a többieknek pedig egy fejbiccentéssel köszön.* -Látom elég nagy a rumli, gyere segítek összetakarítani. Jöttök ti is? *Fordul Ari, Mollyson, és Sepp felé, majd maga elindul a "bűnös" lány szobarésze felé, hogy felmérje, és lehetőleg renoválja a károkat, bízva, hogy a többiek is mennek segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Diák
Farkas Zsuzsanna Gaiaea


Főkarakter : gaiagaia@freemail.hu
Hozzászólások száma : 392
Kaszt : Kerecsensólyom háló Mentalista
Üzenőláda : Sziasztok Játékosok! Smile Bárkivel szívesen játszom, ha van éppen időm, nyugodtan írjatok levelet, vagy vegyetek fel msnre.^^

Kerecsensólyom háló 7fbf210


Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:29 pm

-Nekem ugyan nem mondta a tanár...de hidd el nem vicces kedvemben főzögetem...*Mondja Gaiaea hisztérikusan nevetve, majd jön Sepp es előröl kezdi.*-Héé..hééé...leég a szobám, amíg itt szidtok..utána is ráértek nem?*Kissé már kezd dühös lenni. Majd jön Ari, és mindent megold.Gaiaea elképedten figyeli, hogy a szobáját gyakorlatilag pár pálcaintéssel helyrehozza...majd nem azért szidja le, hogy gyakorolt...hanem, hogy a szobájába..Nos igaza van. Ez így tényleg hülyeség volt.*-Igazad van Ari...máskor majd a mosdóban..*Kacsint a lányra. és a helyzet?*-Ari..emlékszel az udvaron történtekre?...Nos..döntöttem és nem árt felkészülni.*Mosolyog rá, egy kis félelem a szemében, de még több elszántság.*-Élőhalál esszenciáját főztem...egészen jól haladtam...csak véletlenül belement egy harmincszoros mennyiség.... és pont aszfodéloszgyökérből...*Húzza el a száját, majd a kormot letörli a homlokáról.*-Köszi a segítséget. Nektek is srácok..*Pillant a két emberke felé is, várva a szidalmakat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:16 pm

- Na, hol van a tűz? *Fordul be a közös helyiségbe egy szőke leányzó. Haja lófarokba kötve, ruhája fekete, kezébe pedig belesimul a kőrisfa bot. Hogy honnan tudta, hogy tűz lesz, igazából még azelőtt, hogy Gaiaea felrobbantotta a szobát? Ez egy érdekes kérdés hölgyeim és uraim, de igazából nem túl nehéz a válasz. Halálos nyugalommal sétál be, és már húzza is a lefelé ívelő vonalat a bottal.* - Pario Aqua! *Ejti ki a vízszintes elhúzásnál, és szépen eloltja a tüzet, majd egy-két pálcaintéssel, és a suvickus meg a reparo hatásos alkalmazásával rendet rak a szobában, aztán még egy pakoló bűbájt is nyomat, ha már így belelendült. Majd leporolja a kezeit és a ruháját, jelképesen, aztán megtörli a homlokát, és Mollyson-hoz fordul.* - Ha valahol tűz van, az ember jobban teszi, ha eloltja mielőtt nagyobb baj történik, nem pedig az okokról faggatózik. Ettől függetlenül tény, hogy a szobában bájitalokkal kísérletezni bár nem tiltott, de határozottan nem ajánlott. Akkor már inkább a bájital gyakorló, vagy végső esetben mosdó, ahol kő van, ami ugyebár nem ég. *Az utolsó mondatoknál persze Gaiaeára néz, majd megigazítja a szakmegbízotti jelvényt a mellkasán.* - Egyébként mi a helyzet? *Furcsa tőle ez... egyszerűen bejön, lát, megold... és nem csak el-, hanem le is olt. Nem tudni, milyen esemény, álom váltotta ki ezeket. Seppnek most csak biccent köszönésképp, de az utolsó kérdés persze neki is szól.*

//Sepp: Gaiaea a közös részbe rohan, ami a két szobarész között van, tehát eléggé közel. Smile Mikor bejössz, át is rohansz rajta, tehát találkozol vele.//
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Kerecsensólyom háló Elemista

Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:13 pm

* A robbanás amit Molly hallott nem is volt olyan kicsi. Még Seoo is meghalotta. Bár lehet hogy csak azért mert a szobája túl közel van a kisérletező leányzó szobájához. Mindenesetre azonnal kivágódott a szobájából és a hang forrását kezdte keresni. Fel is szalad hát a leányzók szobájához. Szinte azonnal észreveszi hogy az egyik szobából füst szivárog ki. Így már rohan is arra, kezében a pálcával. Belépve a hálóba látja hogy Molly csak úgy a levegőnek beszél kioktatóan. De az is lehet, hogy magának? Mindenesetre a tűz forrását keresi. S közben Mollyra pillant, s szinte ugyanazokat a szavakat idézi hozzá, melyeket korábban a leányzó szájából hallott.*

//Ugye Zsuzsa elrohant segítségért.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kerecsensólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerecsensólyom háló   Kerecsensólyom háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kerecsensólyom háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: