Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vörös macskamedve háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vörös macskamedve háló I_vote_lcapVörös macskamedve háló I_voting_barVörös macskamedve háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vörös macskamedve háló

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:43 pm

//fagyó//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:33 pm

* Zara már topog az ajtóban és csak vár hogy mikor nyílik már az ajtó de semmi. Lassan kezdi feladni a dolgot ám Kate jelenik meg mellett aki szinte beront a szobába. A lány szemei kis is kerekedik hiszen nem folyik a vére hogy ennyire sürgős legyen a dolog. Mondjuk ez volt várható húgától. A szoba nem üres.* - sszzziiiiiaaaassszzzttttoooookkkk* vacogja ki a szót. Kate egy törölközött vesz elő és a lányt az ágyhoz húzza. Zara nem nagyon akar menni hiszen nem akart ő senkit sem zavarni de értelmetlen a lány ellen hadakozni ezt már jól tudja. Az ágyra ül majd válaszol a kérésre.* - háááttt aaazzzz úúúgggyyyy* nem tud értelmesen beszélni úgy hogy inkább veszi a törölközött és megtörölközik. Hajával kezdi hiszen az zavarta a legjobban. szépen sorban már nem vacok de fázik még.* - Azt hiszem én most megyek is nem zavarok meg senkit sem.* Mondja egyszerűen és fel is áll az ágyról hogy távozzon. Ayla is megkérdezi hogy mi van vele amire még válaszol.* - hát semmi különös jól vagyok köszönöm* Mondja egyszerűen a dolgot* ~ mi van veled te lány?. Légy kedves~* Szólítja fel magát hiszen nem így szokott ő viselkedni. Hirtelen tüsszent is egyet* - elnézést. Hát semmi csak eláztam egy kicsit. Nem is értem miért ide jöttem és nem a szobámba de nem szeretnék zavarni úgy hogy távoznék is* Mondja kedvesen majd szemét Akonira és Aylára kapj hiszen lehet, hogy valamit megzavart a kék hajú lány*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:27 pm

*Éppen akkor elkezdenének beszélgetni, akkor nyílik az ajtó, és ront be rajta Kate. Őt Zara követi. Ayla fel is pattan, először pálcával a kezében, majd azt elteszi, és egy törcsi lesz nála, melyet Zarára terít. Ő nem nagyon tudja, hogy mi hol van, ezért csak gondolkozik. De semmi varázslat nem jut az eszébe. Fölösleges kérdéseket meg nem akar feltenni, hiszen már úgy is rákérdeztek, hogy mi történt, ő minek tegye? Éppen ezért csak közelebb megy az ágyhoz, és onnan figyel.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:22 pm

*Ayla felpillantott és Akonit látta.*
-Jaj szia, ne haragudj, csak belefolytam eléggé a könyvbe, ilyenkor általában se kép se hang. Hogy-hogy itt? Nem mintha baj lenne, ne értesd félre.
*Újabb kopogást hall a szoba ajtó felől. No már megint valaki. Nyitná is a száját, hogy bújjon be, de ekkor Kate ront be meg Zara. Ayla rögtön felpattan, úgy reflexszerűen és pálcáját is előkapja. Kate egyelőre úgy tűnik észre sem veszi Akonit és Aylát.*
-Hahó mi is itt vagyunk ám! Frászt kaptam tőletek. Mi történt?
*megy oda a lányokhoz egy törölközővel a kezében és ráteríti Zarára.*
-Hát veled meg mi történt?
Vissza az elejére Go down
Katerina Shezhana Varvara
Diák
Katerina Shezhana Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 529
Kaszt : Vörös macskamedve háló Druida
Üzenőláda : Ha vkinek játszani van kedve és partner kell, akkor ha elérhető vok csak írjon rám itt vagy msnen és ott leszek Smile

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:14 pm

[Folyosó]

kate szökken fel a harmadik emeletre, amjd egyenesen a szobája felé veszi az irányt. Kirara ott jön mellette. Majd mikor meglátja ajtaját zara-t ismeri fel, aki majd megfagy. Gyorsan odarohan hozzá, majd kopogás nélük beront a szobába, és a szekrényéből ki vesz egy törcsit. Majd szépen az ágyára ülteti a láynt és úgy beszél hozzá.*
- te meg mit csináltál? A frászt kaptam amikor meglátalak az ajtóban!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:07 pm

[Folyosó]

* egy kék hajú lány tűnik fel a folyosón aki vacog. Mivel Kate szobája hamarabb van mint a sajátja így az ajtón kopog*- Kop, Kop* Majd türelmesen vár, hogy valami történjen.* ~ remélem itt van és siet is mert megfagyok. Lehet ellőbb az én szobámba kellett volna menni. Most már mindegy megvárom~* Gondolja magában a dolgot és az egyik tincs mely szintén csurom víz idegesíteni kezdi hiszen nem marad ott ahova rakja. Fújkálja is meg igazgatja is de semmi mintha direkt csinálná a dolgot* ~ Kate gyere már~* Kezd türelmetlen lenni a kék hajú lány*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:04 pm

*Úgy látszik vagyis hallatszik, hogy nagyon elfoglalt lehet az illető. Akoni kinyitja az ajtót, és bemegy. Még nem járt ebben a szobában, de mit veszíthet ezzel? Semmit. Amint belép, látszódik a rend, na meg persze Ayla is. A lány éppen olvasgat, melyben most valaki megzavarja. Akoni odalép mellé, lehajol, és ad egy puszit a lánynak.*
-Szia! Remélem nem zavartalak meg. De persze el is mehetek.
*Mondja egy mosollyal az arcán. Nem tudja egyenlőre, hogy miért is van itt a lány, de örül neki, hiszen ő is itt van.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 6:56 pm

*Ayla üldögél a szobájába és egy könyvet olvasgat, amit otthonról hozott el még anno. Sok ilyen könyv van a szekrényében és sosem tudja megunni. A könyv címe a Anne és a sárkány. Hátát a párnájának vetve olvas szépen, belemélyülten. Lábait előre kinyújtja és keresztbe tette még az elején azóta meg sem mozdult. Körübelül a 300. oldalnál tart, mikor kobogásra lesz figyelmes. Ablakra tekint, nem onnan jött, akkor pedig az ajtó felől. Oda sem tekint csak egy pillantással.*
-Bújj be.
*Kicsit hangosabban mondja, mint szokta, majd visszamélyül könyvébe. Lehet nem is őt keresik, egyelőre az illető majd mondja mit is akar.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 6:35 pm

*Akoni ballag a harmadik emeleti folyosókon. Farmer van rajta, kék póló, nameg egy ezüst talár. Zsebre dugott kézzel ballag, mintha keresne valamit, vagy inkább valakit. Nem is akárkit, szerelmét keresi. Először a szobájában nézi, hátha. Bár eddig ritkán találkoztak ott, főleg az új szobában, abban még sose. Na de szépen lassan megérkezik ám a vörös macskamedve hálóhoz, és kopogtat az ajtón. Reméli, hogy a lány nem fürdik, vagy alszik, mert akkor tuti nem nyitva ki, de ha nincs itt akkor sem valószínű. Mindenesetre, Akoni egy picit hátrébb áll, hogy azért ne a küszöböt álljon, és vár, hátha nyílik az ajtó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 1:41 pm

{Folyosó}

*Zara jelenik meg a harmadik emeleti folyosón.* ~ remélem hogy bent van a szobájába mert nincs kedvem megkeresni a kúriában. Olyan nagy~* Gondolja magában hiszen tényleg nagy az iskola és kitudja, hogy mikor fut össze Katel még az is lehet hogy elkerülik egymást. Lassan lépked a folyosón hiszen nem siet ő sehova. Meg azt sem szeretné ha hirtelen kinyílna egy ajtó és bele szaladna valakibe vagy ráesne valaki ki nem figyel elégé a kijövetelekor. meg is érkezik a hálóhoz ahol meg áll majd be is kopog*- Kop, kop* Majd türelmesen vár de válasz nem érkezik bentről.*~ na nincs itt senki. hát nem örülök.~* Állapítja meg a dolgot magában. Majd a zsebeiben keres egy kis cetlit de nincs benne semmi csak a pálcája. a kezében lévő könyvet kinyitja és a benne lévő fecnit ki veszi de előtte megjegyzi az oldal számot hogy tudja hol is tartott. Összecsukja a könyvet.*~ hogy most nincs nálam egy toll~* Állapítja meg majd elnéz balra de nem lát senki a folyosón majd jobbra is de ott sincs senki.* ~ na ez tök jó. nem hiszem el pont most amikor kellene nincs~* Mérgelődik egy sort majd a földre pillant az ajtó elé.* ~ oh egy toll. Milyen szerencse.~* Állapítja meg és fel is veszi. meg írja amit szeretne és becsúsztatja az ajtó alá. majd szépen a szobájába megy.*


Szia Kate

Napok óta nem láttalak ami fura. Remélem, hogy nincs nagy bajod. Jó lenne valamikor összefutni, mert hiányzol nekem.
Ha ráérsz majd keres meg vagy írj egy levelet hogy mikor érsz te rá.

Ölelek és puszilak

Zara
Vissza az elejére Go down
Katerina Shezhana Varvara
Diák
Katerina Shezhana Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 529
Kaszt : Vörös macskamedve háló Druida
Üzenőláda : Ha vkinek játszani van kedve és partner kell, akkor ha elérhető vok csak írjon rám itt vagy msnen és ott leszek Smile

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 7:56 pm

[color=blue]*Kate felcammogott a szobájába kicsit kómás már a mai nap után. Az étkezőben volt még nem rég, de most már alvásra készen, hiszen a zuhany is meg volt. Mikor benyit a szobájába a földön egy neki címzett levelet talál. Gyorsan kibontja a levelet és meglepetten olvassa a tartalmát. Majd fáradtan az ágyba zuhan, de nem tud egy ideig elaludni.De csak eljön a holnap majd..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 7:51 pm

{Folyosó}

* Zara tűnik fel a folyóson. Nagyon halkan és csendben közlekedik. Egy szobát keres amit meg is talál. Egy cetlit csúsztat be az ajtó alatt majd gyorsan eltűnik.*


Kedves Kate!

Nagyon tetszel nekem ha az érzés kölcsönös várlak holnap a nyugalom szobába.

Üdv.

Deyan


A hozzászólást Zara Nedelya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 08, 2009 7:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 5:59 pm

*Egy bagoly röppen be a szoba ablakán, és Ayla ágyára dob le egy levelet, melyben csak pár szó áll.*

"Várlak a rózsakertben.
Akoni"

*Nem túl hosszú levél, de Ayla talán örülni fog ennyinek is.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:38 am

*Nem oldott a hangulat az igaz, de miért is nem?? Ayla cseverészik szokásához híven milliót, és user alig tudja kitalálni mi a nyavalyáról essen még szóm, mert Marq drága alig kérdezget valamit. ^^*
-Hát akkor szerencsés helyzetben voltál ott Franciaországban, de nem panaszkodok a kaland megvan, csak ne lenne ennyire veszélyes. Olyan furcsa így, hogy akár meg is halhatok és nem is félek őszintén szólva. Így utólag visszagondolva meg jó mesetéma lesz majd a gyerekeimnek. Biztos szívesen hallgatják majd a meséket. Én is szívesen hallgattam az ilyen történeteket.
*Kicsit visszagondol még az árvaházi meséléses délutánokra, mikor a gondozók egy-egy kalandos utazásra hívta őket. Nagy álmélkodás és együttes ujjongás vagy óó-zgatások voltak. Hát szép emlék volt. Na de vissza a jelenbe, elég a nosztalgiázásból.*
-Amúgy hogyan érzed magad itt? Jól kijössz-e a társaiddal? És még egy kérdés. Hogyan került hozzád Akoni levele? Mármint találkoztatok?
*Az utóbbi kérdések természetesen jobban érdekelték, de hát megvárja mindegyikre a választ, hiszen egyaránt fontos neki mind.*

//Fagyóka/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:19 am

*Mivel Ayla nem nagyon akar beszélni erről, ezért hanyagolja is a témát a fiú. Marq elég sokat tud Ayláról, hiszen sokat beszélt vele Akoni is a lányról, de persze mindent nem tud.*
-Értem, hát akkor nagy kaland volt. Igen, talákoztam már egyszer-kétszer velük. Én tavaly Franciaországba jártam suliba, és ott is feltűntek néha. De nálunk szerencsére nem volt semmi. Mármint semmi kárt nem tudtak okozni, mert kevesen jönnek, és az igazgató nálunk mindig készenlétbe volt. Amint meglátták, már mentek is, de ez mindegy. A lényeg az, hogy túléltétek.
*El tudja képzelni, hogy mennyire megviselheti ez a "kis" kaland a lányt. De azt, hogy ez milyen hatással lesz rá, azt már nem tudja. Most beszélgetnek először, és egyenlőre nem túlságosan oldott a hangulat.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:07 am

*Ayla a rendes lányok közé tartozik ő mindig rendet rak szobájába és háza táján. Akoni rendetlenségén csal elmosolyodik. valójában nem sokat volt a fiú hálójában, de azért magáért beszéltek a dolgok mindig.*
-Hát tudod én szeretem a rendet és ha itt lennél, ha nem akkor is megcsinálnám.
*Feleli mosolyogva és közben néha a fiúra pillant. Még zavarja az az egy darab ruha a földön, amit Kate hagyott ott, gyorsan felkel és a lány szekrényébe teszi, majd mikor megállapította a teljes rendet, megnyugodott és véglegesen leült. Nos Ayla ilyen bezzeg az user... nah de ez már más tészta. Mikor Marq a kongresszusról kérdezte kicsit elkomorodott.*
-Nos tudod lehet kongresszus néven futott, de egyáltalán nem volt benne semmi hasonlatos. Na jó az első nap, de az dögunalom volt. A többi pedig csatáról szólt. Újra megtámadtak a kegyencek minket, nem tudom találkoztál-e velük, de ők a sötét oldalt képviselik. Már tavaly nyáron is meggyűlt az iskolának a gondja velük, volt sok támadás és bizony halálos esetek is, ahogyan most is, de inkább ne nagyon beszéljünk róla. örülök, hogy túléltem kisebb karcolásokkal.
*Fejti ki, de nem nagyon szívesen beszél az ilyen dolgokról, mert hát eléggé rossz emlékek fűzik hozzá. Az a rengeteg gólem és dínó lény, emivel legutóbb összetűzésbe kerültek, ott volt a gyilkossági eset is. Huh sokminden.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:57 am

*Marq leül arra a fotelre, amit a lány mutatott neki, és figyeli amint Ayla rendet rak. Miatta aztán egyáltalán nincs szükség erre, de ha Ayla így érzi jól magát, hát akkor nincs mit tenni.*-Miattam nem kell rendet raknod, én megszoktam. Látnád az én szobámat. Tudod, én sose ágyazok be, mert utálom. És rendet rakni se sűrűn szoktam, na ebbe talán tényleg hasonlítok Akonira.
*Mondja, a többi kérdésre is kitér.*-Én Franciaországból jöttem. Még csak pár hete vagyok itt, de már nagyon megszerettem ezt a sulit. Nem tudom mit mondhatnék még, a múlt mesélésében sose voltam jó.*Mondja Aylának mosolyogva, majd eszébe jut a lány egyik mondata.*~Tegnap értem haza a jó kis kalandból, amit sikeresen megúsztam és hát mit ne mondjak eléggé kiütött. Ezt vajon mire értette, mármint tuti a kongresszus, de hát az ilyen megbeszéléses dolog, nem?~
-Mire gondoltál amikor azt mondtad, hogy kaland? A kongresszuson voltál, nem? Ami ilyen megbeszélés, vagy talán tévedek?
*Kérdezi a lányt, most valahogy minden más kiment a fejéből, és semmivel nem foglalkozik, csak a részleteket akarja megtudni.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:48 am

*Nos igen gondolhattam volna mint user, hogy ilyen megoldást is ki lehet találni Ayla megkeresésére... Hát igen szíve választottja írhatott volna kicsit többet is, de ő már csak ilyen.*
-Úgy látszik én vagyok az első. Jó nem mondom nem vagytok ikrek azért, de meglátszik, hogy rokonok vagytok.
*jegyzi meg, mert a barna és a szőke haj hát eléggé eltérő, de az arcvonásokban talán van valami hasonlóság, de ezt talán csak azok tudják megállapítani, akik nagyon jól ismerik az egyik felet. Hát Ayla pont ilyen. Egészen közelről is megtapasztalhatta Akoni vonásait.*
-Nem, nem zavarsz ülj le nyugodtan, mindjárt beágyazok, meg rakok egy kis rendet. Amúgy is nézz az órára már rég ki szoktam kelni az ágyból, de ugye tegnap értem haza a jó kis kalandból, amit sikeresen megúsztam és hát mit ne mondjak eléggé kiütött.
*Cseverészik, miközben egy kis babzsák szerű fotelre mutat, ami a szobában van, hogy arra nyugodtan leülhet Marq, míg ő szöszmötöl.*
-Mondjuk gondolhattam volna azért, hogy nem nehéz megtalálni, de hát nézd el kicsit még fáradt vagyok.
*Magyarázkodik egy csöppet. Lehuppan az ágyra miután összeszedelőzködött.*
-Meséj honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:38 am

*Marq egyenlőre csak figyel, nézi ahogy a lány olvasgatja a levelet. A fiú tudja, hogy mit ír benne unokatestvére, igaz, azt nem érti hogy miért ennyit közölt szíve választottjával, de ő nem szólhat bele. Ayla arcáról semmit nem tud leolvasni, de amikor a lány beinvitálja, akkor bemegy a szobába.*
-Tényleg? Még senki nem mondta hogy hasonlítanánk, de ha te mondod....
*Körbenéz a szobába, és látja, hogy Aylát valószínűleg felkeltette.*
-Ha pihenni szeretnél, akkor szóljál, nem akarok zavarni. Jah, és nem volt nehéz egy prefektust megtalálni. Tudod, megkérdeztem pár szaktársad, és könnyen meg tudták mondani, hogy melyik szobába laksz. Igaz, valaki a Hermelin hálót említette, voltam ott, de azt mondták hogy átköltöztél. És onnan már egyenes út vezetett ide. Szóval ennyi a mese.
*Mondja, majd várja, hogy mit is tesz a lány.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:28 am

//Olvad//
*Bemutatkozott neki a fiú és közben szépen reggel lett...öhmm nos igen. Ayla még mindig a pizsijében szobrozik, ugyanúgy nem érdekli, hogy ki mit gondol róla. Amikor hallgatja a fiút nagyra nyílik szeme Akoni neve hallatán.*
-Hát ezért voltál olyan ismerős. Kicsit hasonlítasz rá.
*Persze szíve hevesen dobog, hiszen a fiú rengeteget jelent neki és rég nem hallott róla. Nagyon rég... már majdnem feladta ugyanúgy, mint Sethnél is, de Akoni nem vétette el azt a hibát, hogy nem írt a lánynak. Átveszi a levelet és talán kicsit kocsonyás állapotban nyitja ki, majd sebes szemekkel kezdi olvasni. Kétszer is megteszi ezt a tevékenységet, majd elmosolyodik.*
-Hát köszönöm szépen, hogy odaadtad, amúgy miből gondoltad, hogy jó helyen jársz?
*Kérdezi, mert hát azóta már új helyre költözött át, másik szobája is lett és így nehéz volt. Biztos kinyomozta. A kongresszus nos igen ennyire kifárasztotta...*
-Jaj modortalan vagyok gyere beljebb nyugodtan.
*nyitja ki a szobát és látszik a bevetetlen ágy is, de ez sem zavarja egyáltalán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzer. Júl. 22, 2009 7:02 pm

*Amint ajtót nyit neki a lány Marq száján apró mosoly látszódik. Nem ilyen fogadtatásra számított, de nem zavartatja magát. Inkább válaszra nyitja a száját, és gyorsan elmondja amit akart. Látszólag Aylának inkább aludni lenne kedve.*~Ennyire kifáradt egy kongresszuson?~
-Szia! Marquis Delmar, de mindenki Marq-nak hív. És tudod, én vagyok Akoni unokatestvére. Egy levelet hoztam neked. Igaz, sokat nem tudsz meg belőle, de talán egy picit megnyugtat. Bocs hogy láttam, de a nekem címzett is ott van mellette.


Szia Ayla!

Tudom, ennél többre számítottál, és tudom hogy valószínűleg nagyon mérges vagy rám. Remélem ismersz már annyira, hogy nem kertelek túl sokat. Egyből a közepébe vágok
Szóval nem is húznám az időt. Az az igazság, hogy haza kellett utazzak, mert anyukám nagyon rosszul van. Nem írok le mindent, mert biztos vagyok benne, hogy vissza fogok menni, és akkor mindent megbeszélünk. Már ha szóba állsz még velem, amibe azért nagyon bízom.

Örökké szeretni foglak, Akoni!


*Marq megvárja, hogy Ayla mit lép, ha azt akarja hogy maradjon, akkor marad, de ha azt hogy menjen, akkor persze lelép.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Vörös macskamedve háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Vörös macskamedve háló Tek4e9df14d075d17172896

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzer. Júl. 22, 2009 6:52 pm

*Ayla riad fel álmaiból. Még mindig az jár a felében, ami az állítólagos "kongresszuson" történt. Valójában mondhatni újabb kegyenctámadásnak, de most nem a Kúria valamint a Nezabar volt a cél, hanem egy jó kis trükk, aminek mindenki bedőlt. Veszteségek voltak.. többen meghaltak mindkét oldalról, de már lényegtelen. Azonban még mindig a zöld fény riasztja fel álmaiból, ahogyan az elmúlt napokban is történt. Ágyábvan csak forgolódott. Nem tudott visszaaludni. Pizsamában feküdt, mely kék színű volt és immáron virágillatot árasztott. Ezt is megérte, hogy ennyi idő után tiszta lett. Vörös ruháját azonnal kukába dobta, amint hazaért csupa piszok volt, csupa folt és szakadás. Annak már bizony befellegzett örökre. Kopogtatást hall ajtaja felöl, legalábbis erre lesz figyelmes.*
~Ilyenkor ki zargat?~
*nem mintha baj lenne, mert még nincsen késő, csak hát nem ilyenkor szokásos megkeresni az embert, ez esetben fél-tündét. feltápászkodik ágyából és úgy ahogy van kinyitja az ajtót. Nem zavartatja magát, hogy éppen a cuki kék, macis pizsamájában tárja ki az ajtót. megpillantja az ismeretlen fiút, de külső látásra olyan ismerős mégis. Pedig még nem találkozott vele, azt tudja.*
-Szép estét miben segíthetek? Ayla Madyzyn vagyok örvendek.
*Mutatkozik be egyúttal és vár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeSzer. Júl. 22, 2009 6:48 pm

*Marquis Delmar reményekkel teli érkezik meg az egyik női háló elé. Ez a Vörös Macskamedve háló. A mai napon farmer van rajta, ing, melyet fölül sosem gombol be teljesen, és egy nyakkendő, mely lazán lóg a nyakában. Nem tudja, de reméli hogy Ayla Madyzyn otthon van. Még sose látta a lányt, mivel ő a kongresszuson volt, és Marq meg ugye nem. Kicsit lassan halad a folyosón, mert egyáltalán nem siet. Amint megérkezik kopog. Egy levelet szorongat a kezében, melyet át kell adnia a lánynak. Unokatesója így akarta, aki állítólag nemsokára visszatér. Nem tudja mit is akar, a legjobb az lenne ha Aylával itt a folyosón találkozni, de erre vajnyi kevés az esély.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Vörös macskamedve háló Nincskaszt

Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:43 pm

Ez egy üres háló.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vörös macskamedve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös macskamedve háló   Vörös macskamedve háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vörös macskamedve háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: