Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Rozsomák háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Rozsomák háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Rozsomák háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Rozsomák háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Rozsomák háló I_vote_lcapRozsomák háló I_voting_barRozsomák háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Rozsomák háló

Go down 
+4
Mariya Zaharina
Elisaveta Mira
Cyprian Drest
Kalandmester
8 posters
SzerzőÜzenet
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 5:54 pm

- Tudom, hogy egy picit furcsa, hogy az előbb mondtam, hogy ne piálj... de ezt még régebben vettem, csak nem adtam neked oda. Meg amúgy sem tudok veled mit kezdeni. *Mondja, majd jelentőségteljesen a fiúra néz.* - És köszönöm szépen, hogy megérted. Na meg nekem a családom nem olyan gazdag, mint a tiéd, szóval ételt se nagyon tudok venni nekik, úgy meg, hogy nem tudom őket eltartani, nincs sok értelme. *Mosolyog, miközben beszél, de azért próbálja nem megbántani nagyon a fiút. Ad egy puszit a szájára, aztán ledől az ágyára.* - Gyere, pihenjünk le együtt! Rád fér egy kis pihenés.

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 5:40 pm

-Köszönöm Szépen! *veszi el a whiskyt, majd gondolkozik, és így szól* -A tigris nagyon lusta, egész nap csak eszik meg alszik! A macskával se kell sokat foglalkozni, Egyszer-egyszer ránézel, azt annyi! A mókus az egész nap rajtad fog lógni, és féltékeny lesz a nyulakra, úgyhogy vele se lesz sok gondod, inkább ő foglalkozik veled! Ahogy elnézem a papagáj meg a csincsilla is elvan! De szólhattál volna előbb is, hogy problémát okoz! *Mondja, és nem tudja felfogni az érveket! Evandrus egy kicsit több állat közt nőtt fel és sosem volt probléma, hogy mindegyikkel foglalkozzon!* -De jó, oké, étettem! *Azzal simogatni kezdi a tigrist, mire az felmászik a nyakába* -Egy állattal kevesebb!
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 5:29 pm

- Öhm... figyelj Evandrus, én nem akarlak megbántani, de már így is túl sok állatom van, lehet nem kellene ennyit befogadnom. Azt tudom, hogy el tudom őket tartani, meg minden, de rengeteg időmet elveszik. Szóval ezt még oké, elfogadom, de nem kérek több állatot, rendben? Tudom, hogy törődni akarsz velem, és kedves tőled, de már így is nehéz elviselni a házban ezt a sok állatot, hiába szeretem nagyon őket. *Mondja, majd szomorúan gondol arra, amikor elajándékozta a nyulakat, és ezzel megbántotta a fiút.* - Jut is eszembe, van itt valami, amit neked vettem, csak elfelejtettem odaadni. *Majd az egyik szekrényből elővesz egy üveg Jack Daniel'st.* - Remélem szereted. *Mondja egy mosollyal, majd a fiú kezébe nyomja, úgy mintha időzített bomba lenne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 5:21 pm

-Ő nem kérek semmit! Köszi* mondja, majd ledől az ágyra. Ha állatkert, akkor legyen állatkert! Gondolja, majd kimegy a szobából és kisvártatva egy nagy dobozzal tér vissza. A dobozban van egy kis macska, tényleg kicsi, egy hörcsög, egy mókus, egy törpe tigris és egy koala* -Parancsolj! *nyújtja át a dobozt, majd várja a reakciót* -Most már mondatod, hogy állatkerted van! *A dobozban természeten elég élelem van az állatoknak, és tágító bűbájjal van kezelve, ahol elférnek, bár nem luxus körülmények közt, sóval a hellyel sincs gond.*
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 5:13 pm

- Vigyázz majd a nyuszikra, ki vannak engedve, szóval ne nagyon lépj majd rájuk. *Mondja nevetve, miközben kinyitja az ajtót, aztán belépked a szobájába. Egyik nyúl az ágya alatt, a másik az ágyon, a csincsilla meg a szekrény mellett kuporog, de nem nagyon csinálnak semmit, csak néha-néha ugranak egyet. A papagáj kalitkában lóg, Wanda ágya felett, a pici kutyus pedig próbál játszani a csincsillával. Nem bántja, csak játszani próbál.* - Látod? Kész állatkertet csináltál nekem. *Mondja nevetve, és ad egy puszit a fiúnak.* - Kérsz valamit? Viszonylag egészségesen élek, szóval alkoholt nem találsz a szobámba, sem cigit. Viszont van kólám, gumicukrom, meg csipszem. Ilyen mugli dolgok.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 10:21 pm

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Rozsomák háló Elemista
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 10:14 pm

-Nem tudom a húgaim nem nagyon szeretik de én megvagyok vele már megszoktam bár az is rátehet...*Kortyol még egyet amivel ki is ürül a pohár leteszi az asztalra és folytatja a mondatot hanem átér arra amit a lány említett.*-És neked tetszett Japán mert én szeretem bár attól függ hogy hol voltatok.*És tényleg dereng neki hogy felajánlotta a Japánt.*-Ja hát persze ez egyszerű "daiszuki" de ők nem nagyon használják "inkább testbeszéddel" szavak nélkül adják egymás tudomására.Franciául pedig ha jól emlékszem "Je vous aime" ebből pedig az "aime" a szeretni ők viszont gyakran használják.*És a fiúnak elég lassú a felfogása ahhoz hogy bármi is leessen neki.Maximum csak furcsálja hogy pont ezt a szót kérdezte tőle a lány de valószinű hogy a kedvesénél akarja elsütni.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 9:49 pm

*A lány is belekortyol a kólájába, majd elgondolkodik kicsit.* - Édesebb, mint emlékeztem rá, érdekes... *Jelenti ki, aztán csak megrántja a vállát, és tovább beszélget a fiúval.* - Northampton? Jártam már ott. Egyszer családi kirándulásra mentünk oda, de ennyi. Nem emlékszem már belőle körülbelül semmire, mert nagyon kicsi voltam még. Egyébként izgalmas lehet ilyen sokat utazni. Mi családdal csak országon belül utazgattunk, viszont amikor ide kerültem, akkor egyszer Arianával, Chrisszel, és Jackkel elmentünk Japánba. Elég rövid látogatás volt... *Meséli, majd kicsit megborzad az emléktől, mikor eszébe jut, hogy mi minden is történt ott.* - Egyébként nem is olyan régen felajánlottad nekem, hogy megtanítasz japánul, vagy franciául, már nem is tudom. El tudnád nekem mondani, hogy hogy van ezeken a nyelveken, hogy 'kedvellek'? *Kérdezi egy mosollyal, azt meg már a fiúra bízza, hogy ezt utalásnak veszi-e vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Rozsomák háló Elemista
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 9:38 pm

*Elveszi az egyik pohár kólát majd iszik belőle egy kicsit majd elkezd nevetni azon amit a lány mondott.*-Eddig inkább punknak néztek mint egyedinek és én Northampton - ban születtem Londont nem ismerem annyira.Én nem nagyon éltem ott inkább csak 6 évet aztán egy-egy éveket mert folyton utaztunk csak Francia országba Japánba és Egyiptomba és nagyon ritkán Hollandiába.És te merre jártál már?*Kérdez vissza a fiú.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 9:27 pm

- Rendben. Akkor kóla. *Mondja egy mosollyal, majd elővesz két poharat, és tölt mind a kettőbe, majd az egyiket Alfonsnak adja.* - Tudod jól áll neked ez a narancssárga fölső, bár nem igazán megy a hajadhoz. Ne érts félre, nem gúnyolódni akarok, csak tényleg furi kicsit, viszont legalább egyedi. Én is kitűnök a tömegből, viszont te a zöld hajaddal mindenképpen. *Kezdi elemezgetni Afons külsőjét, de érezhetően nem beszél gúnyosan, meg nem kritizálja a fiút, igyekszik ő kedves lenni.* - Angliában születtél? Merrefelé? Én Londonban, és ott is éltem, egészen addig míg el nem jöttem a Nezabarba. Te meddig éltél ott, és milyen helyekre mentél el? *Kérdezősködik, de a mosolyát még mindig nem hagyja el.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Rozsomák háló Elemista
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 9:19 pm

*A lány kérdésére inkább nem válaszol hogy miért is zavarhatná inkább elindul felfelé vele és amikor felértek helyet foglal a felkínált helyen.Majd a kólára mutat.*-Abból kérek ha lehet ezer éve nem ittam .~Hm mugli dolgok nem is hinnéd mennyit találkoztam velük.~-Nem gond bírom a muglikat van pár barátom is aki az.Ők mondjuk azt hiszik hogy punk vagyok.Hát mit is mesélhetnék és melyik hazámról mert három is van.Habár Angliában születtem megfordultam már pár helyen.Van két hugom ennyi.Nem tudom mire vagy kíváncsi.~Úgyse fogsz neki semmi érdemlegeset mondani jól sejtem?De megkedveltem ha kérdez akkor igen.~
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Rozsomák háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Rozsomák háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 8:57 pm

//Előzmény az Amfiteátrumban//

- Ugyan miért zavarnál? *Kérdezi a lány, majd el is indulnak fölfelé, és nem sokkal később megérkeznek a Rozsomák hálóba.* - Nos, én itt lakom. A szobatársaim most nem tudom hol vannak, de nincsenek itt, majd lehet valamikor betoppannak. Szerintem elmentek bulizni. Szombat este mindenki bulizik. Nem értem mire jó, lerészegedni, és mosógép zajra táncolni, na mindegy... foglalj csak helyet. *Mondja, majd az ágyára mutat, amely le van takarva egy pléddel, ami az angol zászlót ábrázolja.* - Kérsz valamit? Van egy csomó gumicukrom, van süti, meg tea, meg van csoki, kóla, csak szólj ha kell valami. *Sorolja majdnem végig a kínálatot, majd leül a fiú mellé, amennyiben az helyet foglalt.*-Amúgy ne haragudj, hogy csak mugli dolgaim vannak, de én félvér vagyok, és a szüleim elváltak. Mugli édesanyámmal élek. *Mesél egy keveset a családjáról.* - Na és te? Mesélj valamit magadról, a hazádról, a családodról! Kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Liziuzayani Nkhotakota

Liziuzayani Nkhotakota


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 134
Kaszt : Rozsomák háló Nekromanta
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija:)

Rozsomák háló Tek4e9940ddbe5f11678500

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 4:06 pm

-Miért ne nevezhetnéd? Te is közéjük tartozol.*Állapítja meg. Az egy nemzethez tartozók általában testvérként tekintenek egymásra. Na jó, nem annyira, de rokonokként.*-Hát igen. Végülis igazad van. De attól is függ, hogy hová megy.*A testvérekre rátérve ezt válaszolja.*-Az jó. Nekem átlagosan kicsik a testvéreim. Egy van, aki tizenkét éves, de a többi kicsi. A kisgyerekekkel annyi gond van.*Sóhajt fel.*-De azért szeretem őket. Viszont otthagyni sem volt nehéz.*Van benne egy ilyen kettősség. Mindennek van jó és rossz oldala az ő szemében.*-Tényleg? Nem is gondoltam volna. Az udvaron láttam mászkálni elég sok ázsiait, ezért gondoltam, hogy talán négerek is vannak itt. De mindegy.*Annyira nem zavarja, bár az tény, hogy úgy könnyebb lenne az itt-tartózkodás.*-Vigyázni fogok. De azért, jobb, ha tudják, hogy nem fogom hagyni magam.*Mondja, majd elköszön, mikor Ari távozik.*Szia, és remélem. Jó volt beszélgetni.*Majd lehever az ágyára, és egyelőre csak gondolkozik az ideérkezésén. Még alig hiszi el.*

//Én is köszönöm, jó volt újra játszani Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 3:52 pm

- Nem mindenki angol, aki angolul beszél. De tény, nyelvileg mi vagyunk többen, már ha nevezhetem "mi"-nek az előbb felsorolt rétegeket... De tény, hogy a kínaiak is mindenhol ott vannak. Tudod, otthon csak egy ember a milliárdból, de ha kimegy külföldre, ott máris érdekesebbnek számít úgymond. Persze nem mondom, hogy mindenki ezért vándorol ki, de ez is szerepet játszhat. Mi nagyjából egy korosztály vagyunk, két-három év eltéréssel maximum... A testvéreim közül én vagyok a harmadik legfiatalabb, szóval csak egy húgom van, de az unokatestvéreim nagyrésze fiatalabb nálam. *Faith-re gondol, mint a legfiatalabbra, és elhallgat.* - Akit beosztok? De, az azt hiszem, igen. Nem vagytok valami sokan, de az unokatestvérem is az félig, Crystal... Tehát igazából képmutatás is lenne emiatt lenéznem bárkit. *Azt nem teszi hozzá, hogy Crystal apját kitagadták a családjából, mikor fekete nőt vett el... Ő akkor még meg sem született, nem volt része a döntésben, és nem ért vele egyet.* - Azért vigyázz magadra, mások is hajlamosak ellátni a te bajod, ha ilyeneket mondassz. *Nem fenyegetésnek szánja, csak megjegyzi.* - Azt hiszem, én most megyek is, még van dolgom az adminisztrációval. Akkor szervusz, majd még találkozunk. *Biccent a lánynak, majd elsiet, Pereus-szal együtt.*

//Köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Liziuzayani Nkhotakota

Liziuzayani Nkhotakota


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 134
Kaszt : Rozsomák háló Nekromanta
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija:)

Rozsomák háló Tek4e9940ddbe5f11678500

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 3:43 pm

-Gondoltam. Az angolok mindenhol ott vannak. De olyan hihetetlen! Azt mondják, a kínaiak vannak sokan, pedig ha megnézzük, hogy mennyi olyan ember van, akik Ausztráliában, Angliában, az USA-ban, meg még ki tudja, hogy hol élnek, és angol az anyanyelvük, akkor már mindjárt ők lesznek többen.*Fejti ki véleményét. Nem gúnyolódik, és nem is angolokat szidja, csak furcsának találja a helyzetet.*-Majd meglátjuk. Ha ért a szép szóból, akkor tényleg csak megkérem.*Mondja, bár azért, ha van rá lehetősége, még elodázná a találkozást Wandával.*-Hát, tényleg nem a legjobb hét testvér. Főleg, hogy öt kisebb, mint én, és mindig vigyázni kellett rájuk, mert folyton sírtak, stb. Persze érthető, mert éhesek, de egy idő után megfájdult a fejem.*Mikor elkészül a pakolással, rátér a bőrszín-problémára.*-Hát igen, belőled nem is nézem ki. Biztos nem én vagyok az első néger, akit beosztasz. Meg hát, Vannak még itt a suliban, vagy nem?*Kérdez vissza rögtön, mert nem tudja, hogy mennyire jönnek ide Afrikából.*-Talán mások sem foglakoznak vele. Ha meg igen, hát ellátom a bajukat.*Jelenti ki különösebb félelem nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 3:31 pm

- Angliából van a fél iskola. *Mosolyog halványan, majd bólint.* - Az is lehet, hogy már rég nincs itt. Csak véletlen bukkantam rá a nevére. És elég azt szépen kérni... azt hiszem. *Kicsit bizonytalanul vonogatja a vállát, de annyira nem félti Wandát. Nem lesz baja annak a lánynak.* - Néha a három is sok. De hét testvér... te jó ég, abba belegondolni sem tudok! Bár én szinte az unokatestvéreimmel nőttem fel, tehát tizenvalahányan voltunk, de azért mégsem minden nap... Csak majdnem. *Kicsit elhallgat, mikor Lizi a lenézésről beszél, majd félredönti a fejét.* - Hát... részemről ilyentől nem kell félned, de másokkal kapcsolatban nem ígérhetek semmit. Viszont nem hinném, hogy bárkinek a bőrszíned lenne a legnagyobb problémája.
Vissza az elejére Go down
Liziuzayani Nkhotakota

Liziuzayani Nkhotakota


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 134
Kaszt : Rozsomák háló Nekromanta
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija:)

Rozsomák háló Tek4e9940ddbe5f11678500

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 3:12 pm

-Akkor neked is jó. Minél kevesebben vannak egy adott országból, annál kisebb az esély, hogy szembetalálkozol a névrokonoddal.*Mondja vidáman. Ő persze részben örül is neki.*-Ha nem találkoztál vele, akkor biztosan jelentéktelen, észre sem venni, hogy itt van.*Mikor belépnek a szobába, első dolga, hogy körülnéz. Szokatlan neki az ilyen szoba, meg a magasság, sőt igazából minden. Afrikában homlokegyenest ellenkező dolgok vannak.*-Nem fog zavarni. Nem vagyok hirtelen haragú, de ha felbosszant, akkor teszek róla, hogy ne énekeljen, ha bent vagyok.*Vigyorog gonoszul.*-A három még mindig jobb. Én örülnék, ha csak három lenne. Az unokatestvéreimet meg nem ismerem.*Leül az ágyára, és a bőröndjét maga mellé hajítja.*-Igen, de nem volt nehéz. A feketéket majdnem mindenhol lenézik, szóval békénhagytak.*Mondja, miközben pakolászik. Nincs sok dolog, amit elő kell vennie.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 3:05 pm

- Nem rossz ötlet. Bár úgy tudom, Ariana sincs nagyon másik... A papírokban mintha olvastam volna egynek a nevét, de a három-négy év alatt egyszer se találkoztam vele, szóval túl sok vizet nem zavar. *Megrántja a vállát, majd lassan csak felérnek a harmadikra. Majdnem reflexből a várószobákba nyit be, de aztán továbbsétál, és a Rozsomákba vezeti Lizit.* - Na itt vagyunk. Az egyik szobatársadat, Wandát ismerem, ő jófej, szerintem jól ki fogtok jönni. Persze csak ha bírod a rózsaszínt, az énekelgetést meg a gumicukrot... *Vakarja meg a fejét kicsit zavartan. Hosszútávon ő sem biztos, hogy elviselné a lányt szobatársként, Chriséket is becsüli Lucas miatt.* - Hét testvér? Az nem semmi. Nekem csak három van, meg... kilenc unokatestvérem. És akkor egészen Afrikából jöttél idáig egyedül? Az nem semmi.
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Rozsomák háló Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 3:16 pm

// 1. oldal, fentről 3. hsz, Lucas Lawliet, trópusi gyümi vééégeee //

Okés - Kaen
Vissza az elejére Go down
Mariya Zaharina
Diák
Mariya Zaharina


Főkarakter : Babett2@hotmail.com
Hozzászólások száma : 37
Kaszt : Rozsomák háló Druida
Üzenőláda : Álmodni jó, csak felébredni szívás!
Valaki?Játszani?

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 3:06 pm

-Sziasztok!- *Mondja az üresen kongó falaknak*~Hát senki sem vár?~ *Bemegy a szobába amit Eliza kijelölt neki, leül az ágyára, és elhatározza, hogy nem határoz el semmi különöset. Főleg nem erről az Elizáról aki egész idő alatt úgy viselkedett, mint aki karót nyelt. Szerelmi gond. Biztosan.~*Fejét a párnára teszi és egy jó darabig nézi a plafont, aztán elnyomja az álom*
Vissza az elejére Go down
http://lovend.freeblog.hu
Elisaveta Mira
Diák
Elisaveta Mira


Főkarakter : michiyo913@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1948
Kaszt : Rozsomák háló Auror

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 2:53 pm

*Eli halkan elneveti magát a lány kérdésére.*
Természetesen elvezetlek a szobádig, ez a dolgom. Akkor gyere utánam. *Int Mariyának, és elindul szép lassan, ügyelve annak begipszelt lábára. is idő után felérnek a harmadik emeletre, majd pár ajtóval arrébb Eli megáll egyiknél.*
Ez a Rozsomák háló. *Mutatja meg az ajtót. Mély talárzsebéből elővesz egy kulcsot, kinyitja vele a szobát, ezzel egy kis mini folyosóra érkeztek. Innen két ajtó nyílik - egy balra és egy jobbra.* Te a bal oldali szobában fogy ezentúl lakni. *Mutat rá az egyik ajtóra megint, de ő oda már nem megy be. A szoba kulcsát Mariyának nyújtja, azzal jelezve, hogy beköltözhet a hálójába.* Remélem tetszik. Na, de akkor én megyek is, jó pakolást, szia! *Biccent, és Árnyékkal a sarkában elhagyja a szobát, vissza a saját hálójába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 1:51 pm

[Wanda]

*A naxeldires lány ágyán egy kártya díszeleg így, Valentin-nap reggelén. Egy egyszerű képeslap, két kutyával, a hátulján pedig szöveggel. Kacskaringós írás, kicsit macskakaparás-szerű. A kártya mellett egyetlen szál sárga rózsa. Az örök szerelem jele a virágnyelvben.*

Boldog Valentin-napot!
Lucas
Vissza az elejére Go down
Cyprian Drest
Diák



Főkarakter : tz2312@hotmail.com
Hozzászólások száma : 36
Kaszt : Rozsomák háló Nekromanta
Üzenőláda : Amikor csak tehetem,állatokat mentek!!!


"Ha Nemtudsz Megmenteni Egy Lelket,Nemmentheted Meg Senkiét Sem"

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 4:14 pm

*Cyprian kis keresgélés után végre rátalált a rozsomák hálora!Megigazitotta a gyürödést a ruháján,majd határozottan bekopogott az ajtón. . .
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Rozsomák háló Nincskaszt

Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:43 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Holly Kyra
2. Aicha Aphrodite Gloria
3. Liziuzayani Nkhotakota
4. Wanda Dorcas Gloria


A szoba lakói - bal oldal:
1. Neko Zutto
2. Mariya Zaharina
3. Rosa Grozda
4. Prudence Arina Cornwell
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rozsomák háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rozsomák háló   Rozsomák háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rozsomák háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: