Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sólyom háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sólyom háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sólyom háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sólyom háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sólyom háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sólyom háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sólyom háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sólyom háló I_vote_lcapSólyom háló I_voting_barSólyom háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sólyom háló

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 7:16 pm

- A szüleidből én simán kinézném hogy spontán ideköltöznek, ha megkérdezed őket. *Biztatom, hiszen valóban így gondolom. Az én apám persze más tészta, nem is akarnám, hogy ennyire közel lakjon... nem utálom kifejezetten, de mondjuk úgy, hogy kényelmesebb nekem abban a távolságban, ahol most van. Felnevetek, és vigyorogva egyetértek, mikor Andie kijelenti, hogy a fiúknak nincs beleszólásuk.* - Hát naná! Itt különben is nőuralom és diktatúra van, az történik, amit mi mondunk.* - Hogy hívják? *Kérdezek rá végül. Ki tudja, a végén még kiderül, hogy ismerem... elég sokan járnak az iskolába, szóval nem garantált, de nem is lehetetlen. Aztán bólintok, és mielőtt kilépnénk a szobából, az ajtón lévő tükörben még gyorsan megigazítom a hajam.* - Gyerünk! *Azzal irány a büfé.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 7:10 pm

-Végülis megkérdezem őket, mert hát annyira durván mi köti őket oda? Mi már itt vagyunk, szóval... ki tudja. *Ez egész jó ötlet, és igazából még esély is van rá, hogy átköltöznek ide. Én örülnék neki, vigyázhatnának a gyerekre, és segíthetnének a kezdeti nehézségekben, szóval frankó lenne.* -Hát kérlek nincs beleszólásuk, mégis csak Eddie unokahúgáról van szó, vannak bizonyos kötelességei! *Vigyorodom el. Persze nem fogom én rávenni semmire, amit nem akar, de amúgy is úgy ismerem a srácokat, mint akik azért segítőkészek, maximum kicsit majd az elején húzzák a szájukat.* -Már erre is gondoltam, szóval lehet hogy ez lesz a vége. És képzeld a nevét tudom. *Öltöm ki a nyelvem, mert azért na... Jó mondjuk előfordult már, hogy másnap a pasi keresztnevében sem voltam biztos... de akkor is. Felpattanok mostmár, belebújok egy papucsba, nem nagyon érdekel, hogy eléggé light-osan vagyok öltözve.* -Akkor gyerünk csajszi, irány a büfé!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:49 pm

- Persze, nem lesznek itt, de majd kérünk telefonos segítséget. Vagy ideköltözhetnének Nellondba. *Persze sejtem, hogy az úgyse történne meg, de... ki tudja? Hogyha itt van az unokájuk, talán mégiscsak átgondolják a dolgot. Aztán vigyorogva bólintok: az biztos, hogy Eddie és Mike nem gyakran fognak velünk lejárni bulizni, szóval így jártak, akkor vigyázzanak a gyerekre.* - Nem hiszem mondjuk hogy ők annyira fognak örülni ennek a tervnek. *Jegyzem meg, majd elgondolkozok. Alighanem tényleg az üzenőfal a legegyszerűbb, ami sok emberhez elér, csak szívás, ha a célpont épp nem olvassa... de mi más mód lehet?* - Gondolom körbejárni a másodikon és elolvasgatni a neveket az ajtókon túl fárasztó lenne. Ugye a teljes nevét legalább tudod? *Kérdezem, azért kicsit piszkálódva. Aztán Andie a pasiról kérdez, mire kicsit beharapom az ajkam. Na tessék, megcsináltam magamnak... nem mintha nem tudnék improvizálni valamit egy pasiról, az a legegyszerűbb dolog a világon, na de na, ennyire nem akartam belemenni a hazudozásba.* - Na jóóó, egy kicsit, de utána te mondod el, mi volt a fiúkkal amíg nem voltam itt. *Egyezek bele végül. Felállok, és kicsit nyújtózok, majd visszahúzom a cipőmet hogy mehessünk a büfébe.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm

-Nem? Hát jó, reméljük, és persze anyuék is segítenek, de tudod ők nem lesznek itt, szóval főként rajtunk múlik majd a dolog. De majd csúcsok leszünk! *Mosolyodom el a végén, csak megoldjuk, meg hát muszáj is lesz, nem sok választási lehetőség van és kész.* -Ez igaz, letudják majd foglalni és szórakoztatni, amíg mi bulizni megyünk. *Nevetem el magam. Az tuti, hogy nem fogok beszorulni egy szobába a gyerekkel, amikor megszületett, hanem akkor is szépen nyomni fogom tovább normálisan az életem és kész, ez el van döntve.* -Szerintem sokan, de fene tudja, csak máshogy nem volt ötletem hogy járjak utána, hol lakhat. *Jaja nem sok olyan ismerősöm van, aki valami hűde nagy beosztással bír, hogy segíteni tudott volna.* -Jó, megbocsátok neked, ha hozol egy forrócsokit, vagy nem is unom magam, menjünk le a Büfébe és mesélj nekem részletesen erről a jó pasiról! *Mostmár igenis kíváncsi vagyok a részletekre, és nem lehet csak úgy leállítani a témáról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:37 pm

- Naaa, azért annyira csak nem kényeztetjük el. Majd valahogy összedolgozunk és megoldjuk a dolgot... vagy segítséget kérünk a szüleidtől, úgy értem, ti is felnőttetek valahogy, nem? *Megvonom a vállam. Nekem meg épp, hogy anyám nem nagyon volt, de mégis itt vagyok, és nem is lettem kifejezetten fiús apám meg a két bátyám mellett.* - Ha meg Eddie és Mike neveli, legalább megtanul hangszereken játszani, meg minden. *Mondom, majd felvonom a szemöldököm, mikor Andie a falat említi.* - Mármint az üzenőfalra? Bár biztos egyszerűbb, mint megkeresni, de azt tényleg mindenki olvassa? *Más kérdés, hogy én szoktam, mert hát kellenek a jó pletykák, na. Majd Andie morcos lesz, mire kicsit megbököm a hasát.* - Naa, tessék mosolyogni! Már mondtam, hogy bocsánat!
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:27 pm

*Hát ki tudja, lehet hogy a kis tündérnek tényleg remek az álcája, és amúgy mindenféle mocskos dolgokkal foglalja el magát, csak nekem csinált úgy, mintha nagyon visszafogott lenne. Simán el tudom képzelni, miért ne?* -Jó azért... nem lenne rossz, mármint tudod a gyereknek is rossz apa nélkül felnőnek. Ha fiú lenne, akkor nem akarom, hogy valami elkényeztetett kis izé legyen, mert csupa csaj neveli, meg Eddie és Mike... *Vigyorodom el a végén. Persze csak így a hátuk mögött szívatom őket, nem is tudom, hogy most mi van Mike-kal, mert valami dilemma dologról hallottam, de hogy azzal pontosan most mi van, na azt nem igazán tudom.* -Aha ide jár ő is, már írtam neki a falra, hogy beszélnünk kéne, de kissé elnyelte a föld, vagy csak kerül, a jó ég tudja. Úgy fest mostanában mindenki eltűnik... *Váltok picit morcosra, hiszen ő is ezt csinálta, és azért még picit mérges vagyok, ha a más téma miatt éppenséggel el is terelődnek a gondolataim.* -Fogalmam sincs, nem kérdeztem meg, de majd amikor megjön akkor tuti. Asszem családlátogat, vagy efféle. *Pillantok Cassandra szépen bevetett ágya felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 8:28 pm

*Felnevetek a vad szexdémon dologra - azért ennyire durvára nem gondoltam, de a mai világban már ki tudja... könnyen lehet, hogy ez lapul az álca mögött. Persze nem is gondoltam rá, hogy Andie sokáig haragot tartana, de azért annyiban kapóra jön ez a terhesség dolog, hogy legalább nem faggat nagyon, merre jártam, és van ami jóval fontosabb. Azért elsőre azon is meg fogok lepődni, ha meghallom, hogy Andie letette a cigit meg a piát, de persze érthető, ha terhes lennék - nem, ebbe inkább ne gondoljunk bele -, azért én is megtenném.* - Áh, nem is kell nekünk az az apa! Persze jó lenne, hogyha ő is foglalkozna a gyerekkel meg minden, de hogyha véletlen nem, akkor is megoldjuk. Majd lesz neki Mike meg Eddie mint apafigura. Amúgy a srác is ide jár a suliba? *Ez elsőre nem volt tiszta, hiszen akár Nellondban is lakhat, vagy ilyesmi.* - Húha. Erről nem is hallottam... mi történhetett, hogy hirtelen több csajnak gyereke lett? *Nevetek, hiszen ez azért eléggé furcsán hangzik, rögtön abszurd dolgok jutnak eszembe.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 8:16 pm

*Jó, igyekszem elhinni, de aztán ha megint elcsavarja, valami pasas a fejét, akkor nagyon-nagyon morcos leszek. És hát igen, az első logikus kérdés megakasztja az agyamat, ami elég hülyén jön ki, de nem vagyok az a rémesen logikus ember.* -Lehet, hogy egy vad szexdémon, csak jól titkolja. *Nevetem el magam. Hogy mennyire hiányzott nekem ez a csaj, nem is tudnék rá sokáig haragudni. A másik téma már azért kellemetlenebb.* -Azért muszáj lesz, de majd vigyázok, ígérem! *Mosolyodom el finoman. A lépcsők tényleg sokan vannak a suliban, de azért muszáj a közelükbe mennem, csak majd óvatos leszek. Tudok figyelni, hetek óta nem ittam, letettem a cigit, szóval... tényleg képes vagyok normálisabban élni, legalább egy ideig. Én nagyon hasonlítok a szüleimre, és sok mindenben gondolkodom úgy, mint ők, szóval bár nem örülök a terhességnek, de úgy fest annyian akarnak segíteni, hogy még a végén jól is elsülhet.* -Hát csajszi, ha a gyereknek nem lesz apja, akkor lesz egy csomó pótanyukája, szóval... annyira már nem félek. *Mosolyodom el, hiszen itt van ő, meg Cassandra, meg Berill és tuti, hogy anyu is oda lesz majd.* -Itt maradok. Cassandra azt mondta, hogy volt valami izé, több lánynak is gyereke lett hirtelen... ne kérdezd, nem mentem bele jobban, és konkrétan van gyerekmegőrző, mármint érted, szóval tanulhatok mellette rendesen, meg minden.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 8:01 pm

- Cserkészbecsszó! *Ígérem lelkesen, annak ellenére, hogy sose voltam cserkész. Egyszer majdnem bekerültem közéjük, de aztán... na mindegy, ez egy hosszú történet. Felnevetek, mikor Andie álla leesik a legelső, logikus kérdésem hallatára.* - Igazad van, tényleg nehéz elképzelni róla, de tudod hogy van ez... mindig azok, akikről a legkevésbé gondolnád... *Csóválom meg a fejem, majd automatikusan a szám elé kapom a kezem, mikor meghallom, mi történt Berillel.* - Úúúristen! *Csúszik ki a számom, és persze rögtön oda ugrik a gondolatom, mi lenne, ha Andie-vel történne ez...* - Nem mész lépcsők közelébe. *Jelentem ki, attól függetlenül hogy ez elég lehetetlen, mivel már csak az iskola is tele van lépcsőkkel. Aztán hallgatom Andie szavait, és végül ráhagyom a dolgot. Nem értek vele egyet, de úgy látom, nincs olyan, hogy igazán nem akarná megtartani, csak nem meri elvetni. Akkor azért jobban vitáznék, de így igazán nincs értelme. Az én szüleim is olyanok, mint Andie-é, de valahogy nem száz százalékosan vettem át a gondolkodásmódjukat.* - Úúú, tuti, hogy el fogjuk kényeztetni azt a gyereket! Csak képzeld el, komolyan. De... itt fogsz maradni, az iskolában? Úgy értem, itt mégis hogy lehet gyereket nevelni?
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:51 pm

-Persze... de akkor is óvatosabban! *Morranok még oda, de tényleg gyorsan letérünk az eredeti témáról, hogy nekem kéne őt leszúrnom, és már a gyerekkérdésnél járunk, ami érthető, ez most eléggé nagy kaliberű ügy. A kérdésre konkrétan leesik az állam, igen ebben én nem gondoltam bele!* -Hát ő... lehet, hogy volt mégis pasival. Basszus, erre nem gondoltam... *Automatikusan Cassandra ágyára pillantok. Na ezt meg fogom kérdezni tőle, mert hát elég fura az egész, de tuti van rá valami értelmes épkézláb magyarázat.* -Hát nem tudom, szerintem csak pont így jött ki, mázli, vagy efféle. És... Cassandra nem mondott sokat, Berill... az ő sztorija szomorú. Leesett a lépcsőn, mikor már a pasijával beleélték magukat, meg minden. *Elhúzom a szám. Azért az nagyon pocsék lehet. Nincs még látható hasam, de mégis automatikusan oda csúszik a kezem. Ez tényleg szörnyű lehet! Lory szavaira viszont morcosan húzom fel az orrom.* -De igen! Ő már akkor is egy élet, hiába nem teljes, de ha nem hagynám megszületni, azzal megölném azt, a mi lehet. Anyuék nem fognak annyira örülni, de ismered őket, ha megölném, még jobban kiakadnának. Eddie-vel mi is egy véletlennek köszönhetjük az életünket, mi lett volna, ha anyu a könnyebbség kedvéért elvetet? *Nem, ez az, ami fel sem merült bennem. A szüleim hippik, az életet szeretik, és azt hiszem anyu oda lesz a nagymamaságért, sőt szerintem a családból Eddie akad ki a legjobban, még csak nem is a szüleim.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:39 pm

- Azért abból keményebb fából faragtak! *Tiltakozom. Más kérdés, hogy ezt elég kevesen tudják - hevesen szoktam tagadni, hogy bármi közöm lenne az apám vadászatos hülyeségeihez, szóval még a saját bátyáim, vagy épp Andie sem tudják, hogy többre vagyok képes mint amennyit mutatok. Na majd amikor nekem kell kihúznom a hülye seggüket a pácból... akkor koppanhat az álluk. Egyelőre viszont még csak az én állam koppan, amikor meghallom, hogy két lányba is belefutott akik terhesek voltak.* - Várj, nem vágom... ha azt mondod, hogy nem is volt még pasival, hogy volt terhes? Ő az új Szűz Mária? *Értetlenkedek.* - És tényleg ennyien sokan esnek teherbe ilyen korán, hogy kapásból kettőt találsz? Vagy csak a terhes lányok bevonzzák egymást? Anyám! *Hihetetlennek tűnik ez a véletlen, de Andie mondott aggasztóbb dolgokat is.* - Hogy érted, hogy nem végződött jól? *Érdeklődöm óvatosan, majd megrázom a fejem.* - Ezek teljesen rossz érvek! A második hónapban még köze nincs az élethez, és hogyha úgy érzed, hogy tönkretenné az életedet, nem muszáj megtartanod. A szüleidnek elmondtad egyáltalán? Azért nem fognak kinyírni, hogy terhes vagy? *Rengeteg a kérdés még mindig, nem is csoda, hogy nem arról beszélünk hol a francban voltam.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:30 pm

-Azért ez egy veszélyes hely csajszi, mi van, ha valaki eltett láb alól, vagy jó ég tudja! *Naná, én azért gondolok erre, hiszen halottam már egy s mást és úgy, hogy még a testvérei se tudtak semmit, meg ilyen hosszú időre tűnt el, nem csoda, ha eléggé kiakadtam és már mindenféle rossz merült fel bennem. Mi magunk is kerültünk bajba, nem is olyan régen azon az ír bulin, amire a sulival mentünk, szóval a jó ég tudja. Bólogatok egy sort, igen a kis tündér és a miénk más világ.* -Áh, asszem ő máshogy látja, szerintem még csak pasival se volt soha, nem hogy csak úgy beleugorjon valamibe. Kis visszafogott, de azért kedves. Amúgy röhej, mert rövid idő alatt belefutottam két lányba is, aki terhes volt már, ez a kis tündér is, meg egy másik csaj, Berill. Bár... hát nekik nem végződött jól. *Na ja, ez nem a legjobb hely, hogy mindketten elveszítették a babájukat. Az nem lep meg, hogy Lory tátja a száját a sárkányos hírre.* -Hát remélem nem. Így csak negyed részben az, szóval hátha nem örökli a szárnyakat. Az még cinkesebb lenne, ha csak béna, nyomi szárnyacskái lennének. *Húzom el a szám. Kellett nekem pont egy fél-sárkánnyal összefeküdni, úgy hogy nem figyelek semmire. A kérdésre viszont határozottan rázom meg a fejem.* -Dehogy is! Már akkor is egy élet, ha még nem született meg, anyuék kinyírnának, ha megölnék egy babát! És hát... az elején ki voltam bukva rohadtul, de már jobb egy fokkal. A rosszullétek elmúltak Berill teájának hála, az azért pocsék volt. Aztán majd... valami lesz. *Rántom meg kicsit a vállam. Még anyuék se tudják, pedig lassan velük is muszáj lesz közölni.*


A hozzászólást Andie Fisher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 14, 2013 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:17 pm

- Már hogy ne jöttem volna vissza? *Méltatlankodok, hogy ilyen egyáltalán eszébe jut. Egy időre eltűnni egy szó nélkül egy dolog, na de hogy ne jöjjek vissza...! Arra nem gondolok, hogy a Nezabarban a szó nélküli eltűnés akár halált is jelenthet, ehhez még annyira nem szoktam hozzá, hogy nem is merül fel bennem.* - Vili! *Bólogatok nagy hevesen, és mutatom a kezemmel, hogy belekarcolom az ígéretet a szívembe, mint abban a repülő házas mesében. Aztán csak megvonom a vállam mikor Cassandra kerül említésére.* - Hát honnan tudnád, hogy kié? Ha még járnál valakivel, vagy ilyesmi... de akkor jó, ha legalább rájöttél. *Még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán én ismerem a pasit, hiszen simán lehet hogy nem voltam ott mikor Andie felszedte, futó kaland volt vagy ilyesmi.* - Áh, értem. Sárkáááány? Az duuurva! *Nyújtom el a szavakat, és elkerekednek a szemeim.* - Te, de ugye a gyereknek nem lesznek szárnyai? Mert az azért... *Durva lenne megszülni, de nem fejezem be a mondatot, Andie biztos eléggé ki van akadva enélkül is.* - És hogy viseled? Fel sem merült, hogy nem tartod meg? *Azt elengedtem a fülem mellett, hogy a srác még nem tudja és tuti ki fog akadni, legalább emiatt ne stresszeljen most.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:08 pm

*Jó hát persze, hogy ki vagyok bukva, mert szó nélkül lépett le, ami eléggé kiborított, mert legalább egy cetli, vagy sms. Mindenesetre le tud huppanni mellém és megragadni a szót, amíg levegőt veszek, mert amúgy simán mondanám tovább.* -Ha nem lennék terhes, ez akkor is milyen dolog már? Szó nélkül eltűnni, hátha azt hiszem, hogy vissza se jössz? Pasi ide... vagy oda! *Húzom fel kicsit az orrom még mindig, bár képtelen vagyok úgyis sokáig haragudni rá. Én is képes lennék ilyesmire, hogy egy pasas miatt lépjek le, de azért ha ezt velem csinálják, akkor naná, hogy eléggé rossz néven veszem.* -Ha még egyszer ilyet csinálsz örök harag, vili? Azt a három napot még elnéztem, de ez... *Rázom meg a fejem, és mostmár a nyakába vetem magam. Hiányzott na a vöröske, akármennyire is haragszom rá, de akkor is el kellett mondanom, hogy ez csúnya dolog volt. Maradjunk akkor inkább a kölyöknél.* -Két hónap körül asszem, ilyesmi, és tudom, bár nem volt tuti az elején. Te legalább érted, van az a csaj, a szobatársunk, tündér, ő világított rá erre az egészre és totál ki volt bukva, hogy nem vágom elsőre, hogy kié. Maradi egy csaj... *Darálom le megint, Cassandra ágya felé bökve közben. Rendes lány persze, de azért más az értékítéletünk, ez tuti.* -A pasi meg, hát hülye egy helyzet, félig sárkány, szárnyai vannak, meg pikkelyei, nagyon menő! És előttem nem volt neki senki, kissé rámásztam, de cuki darab, viszont egyelőre még nem tudja. Szerintem ki fog borulni. *Húzom el a szám, mert tényleg így gondolom, eléggé parázok az egész beszélgetéstől.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:52 pm

*Szerencsére Andie a szobában van, láthatóan nem is nagyon készült kimozdulni, legalábbis az öltözetéből ítélve. Én fekete farmert és fekete blúzt viselek, de még rajtam van a vékony tavaszi kabát is, attól függetlenül hogy nyár van. Persze eléggé megdöbben, mikor meglát, amit meg is értek, szóval az összezavarodás néhány másodpercét ki is használom arra, hogy a már említett kabátot ledobjam az ágyamra, és lerúgjam a cipőimet is.* - Igen, tudooom, mostmár tudom, de hát honnan tudtam volna előre, hogy pont akkor leszel terhes, amikor én elmegyek? *Panaszkodom, hiszen valljuk be, ezt nem nagyon lehetett megjósolni. Miután megszabadultam a felesleges ruhadaraboktól, lehuppanok Andie mellé az ágyra, és a vállamat vonogatom. Most kellene valamit nagyon improvizálni.* - Tudod, volt ez a helyes srác, és el akart vinni magával a kocsijában egy túrára... akartam szólni előtte, de azt mondta, vagy most indulok, vagy lemaradok, és totál le volt merülve a mobilom. Tudod milyen nehéz volt hozzá illő töltőt találni? Komolyan, annyira gáz mobilja volt az összes haverjának... *Hadarom, a szemeimet forgatva. Ez így oké, ilyesmit igazából csináltam már egyszer, csak akkor összesen három napig tartott, de ez mellékes.* - Na de most itt vagyok, úgyhogy inkább te mesélj! Mennyi idős? És tudod, hogy kié?
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Sólyom háló Illuzionista
Üzenőláda : Sólyom háló Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:39 pm

*A reggeli rosszullétek elmúltak, bár lehet hogy elsősorban annak az izének hála, amit Berill javasolt. Fogalmam sincs pontosan mi a neve, de reggel egy tea belőle és minden teljesen oké. Jó persze figyelnem kell bizonyos dolgokra, mert akad olyan, amit képtelen vagyok megenni, sőt még a szagát sem viselem, amióta van ez az egész, de nagyjából jegyzem, hogy mi az, ami gáz. Pl. mostanában nem nyúlok uborkához és kész, majd a szülés után... szülés, na erről jobb, ha nem ejt nekem senki szót, mert izomból felrúgom és leordítom a haját. Ezzel a részlettel nem akarok igazán tisztában lenni és kész. Jelenleg épp az ágyon ücsörgök, törökülésben, egy sima világoskék kényelmes rövidnaci van rajtam, felül meg egy bő szürke póló, szóval afféle otthoni cucc, lezser és egyszerű. Konkrétan összerezzenek, amikor meghallom a hangos visítást, majd Lory ront be az ajtón. Majdnem tátott szájjal nézek rá első meglepetésemben, aztán jönnek is a szavak.* -Hát te meg hol a jó büdös francban voltál? Milyen dolog az, hogy csak úgy lelépsz szó nélkül, én meg azt se tudom, hogy mi van, és a testóid se mondtak semmit, és közben meg összecsaptak a hullámok a fejem felett, és rohadtul szükségem volt rád... *Igen, nagyjából itt veszek levegőt, mert hát muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:28 pm

*Oké, szóval az tény, hogy szó nélkül léptem le, tény, hogy csúnya dolog volt, és én vissza akartam jönni, meg minden, de nem nagyon mondhattam el Andie-nek, mi történik... majd improvizálok egy jó sztorit valami srácról, vagy ilyesmi. Nem mintha nem bíznék Andie-ben, de senkivel nem akarom közölni hogy egy átkozott démon üldözése miatt tűntem el és vágtam el a kapcsolatot mindenkivel egy időre... és amikor drága, magát halálra aggódó bátyámnak sikerült végül elérnie, mi az első dolog, amit hallok? Hogy Andie terhes?! Mi a fészkes franc folyik itt? Csak két nappal azután sikerült visszakeverednem az iskolába, hogy megkaptam a hírt, szóval totálisan tűkön ültem végig, és alighogy végre újra belépek a kapun, már sprintelek is fel a szobánkhoz. Tuti, hogy Andie le fogja szedni a fejem amiért eltűntem, vagy legalábbis megpróbálja majd... de valljuk be, az ő híre sokkal fontosabb.* - Andieee! *Visítom, ahogy berobbanok a szobába, és körülnézek, itt van-e a lány.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Sólyom háló Alkimista_jos
Üzenőláda : Sólyom háló 1xv9

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 2:59 pm

[Háló első oldalra hívó hozzászólás]

*Az ablak előtt üldögélek bámulva ki, már megint kicsit hűlt az idő, fúj is a szél, nem szimpatikus. Néhány perce küldtem el egy üzenetet a táblán Andie-nek, de mióta visszaértem vastagon telepedik rám az unalom. Nagyon ritkán használtam ezt a hálót, ezért eddig nem is zavart, hogy halál egyedül vagyok, nincsen szobatársam, de most, hogy Rosetta miatt vesztegzár van otthon, ide lettem száműzve. Rosetta rosszul van, pihennie kell, nélkülem is nagy a rohanás, nem kell, hogy még velem is törődjenek, elég ott Martha, Roder, Krasimir, Dana, Rumena. Bevallom, tényleg rémesen fest, alig moccan meg, nem beszél, csak akkor eszik, amikor már az ájulás szélén Martha belediktálja az ételt, etetve őt, de... De azért fura érzés, ha kidobnak a saját házamból. Kicsit aggódom érte, de nem tudom mit mondhatnék neki, láthatóan semmire se reagál... Felállok az ablaktól, megrebegtetem a szárnyaimat és repülök egy kört, majd felkapva egy könyvet zuhanó repülést hajtok végig az ágyon, hasalva, és olvasásba kezdek. A mechanika világa. Szótár Jerry-hez. De néha annyira belebonyolódok a sok fogaskerékbe, a szerkezetekben mi hova fut... 10 perc és bele is alszom a könyvbe, na ezért nem szabad az ágyon olvasni.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Sólyom háló Nincskaszt

Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:45 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.



A szoba lakói - jobb oldal:
1. Cassandra Waylan
2. Andie Fisher
3. Lorell Preston
4.

A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sólyom háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom háló   Sólyom háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sólyom háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: