Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ékszerteknős háló - Page 6 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 6 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ékszerteknős háló

Go down 
+16
Deyan Serenity
Aidric Selding
Natalia Tatiana Ridolf
David Ayton
Tuija Tykkylainen
Candra Mingan
Anelie Mei Xi
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Alexandra Voltano
Lara Corvin
Belnis Undomiel
Pierre Bontavier
Irina Yuliana
Kalandmester
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Nincskaszt

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:46 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Nargile Ljubjana
2. Lara Corvin
3. Irina Yuliana
4. Cat Morgan

A szoba lakói - bal oldal:
1. Mary Cromwell
2. Ramona Dragon

3. Viktoirya Aleksandrina
4. Willow Manson
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 11:08 am

-Természetesen a tiéd, és még nincs neve! Gondoltam, majd te elnevezed! *mondja, majd ő is elgondolkodik az ajándékokon* -Őszintén szólva nem tudom! Szeretlek! *mondja a lánynak gy csók kíséretében. Megcsodálja a nyakláncot, amit a lánytól kapott, majd rögtön a nyakába is akassza* -Nagyon szépen köszönöm! *mondja vigyorogva, majd ismét megcsókolja a lányt. Furcsamód kezdi megszeretni a lányt és egyre több időt akart a lánnyal tölteni* -Viszont olyan szép időnk van! Nem megyünk el valamerre egy kicsit csavarogni? *kérdi a lányt, majd csalódottan nyugtázza, hogy bár a cigiért ment ki, a cigit elfelejtette*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 10:53 pm

*A fiú töréletesen hazudik, Lara nem vesz észre semmit. Kézenfekvő indokokkal hozakodik elő a fiú, a lány pedig csak egyszterűen örül, hogy az innivaló elnyerte tetszését. *
-Akkor mostmár a cigi érdekel?
*Néz rá bohókásan, és szelíden megsimítja arcát*
-Rendben, csak siess!
*Kéri, s mielőtt kilép a fiú, még egy csókot ad neki. Amint magára marad, lehámozza magáról vizes gönceit, megtörölközik, és átveszi száraz, meleg ruhákra az ázottakat. Így már nincs szüksége bebugyolálásra. Kényelmesen nyúlik végig az ágyán, kezével nyakláncát babrálva, amin egy holló van, s kiveszi a fiókjából a hollója párját, amit egyszer régen vett. Markában tartja, majd elmosolyodik az ötletén. Ám ekkor belép Evandrus, egy gyanús dobozkával, ami lyukacsos. Lara gyanakvóan tekint rá, de kíváncsiság csillog a szemében. *
-Mi ez?
*Ezt követően óvatosan bontja ki a csomagot. Hamarosan egy koromfekete kölyökkutya szimatol ki belőle. Egy csöppség, akiért Lara mától felelőséggel tartozik. Valaki, akit szerethet, akinek elmondhatja minden gondolatát, és soha nem mondja tovább, és le sem szidja ha butaságot csinált. Mindezt a barátjától kapja, aki már így is rengeteg dologgal halmozta el. Szó nélkül a nyakába ugrik, és odahúzza magához, egy csók reményében. *
-Köszönöm! Mi a neve??
*Érdeklősik rögtön a lány, majd felteszi a kérdést, ami megfogalmazódott benne.*
-Egyébként az enyém?
*Harap az ajkába, s az örömtől szinte szárnyra kap. Ekkor eszébe jut, amit markában tartott. most felemeli kezét, és kinyújtja karját, de ujjait még nem tárja szét.*
-Nekem is van valamim számodra!
*Csak ez után engedi látni a hollót ábrázoló ezüst medált, lánccal*
-Csak hogy legyen belőlem valamid!
*Egyre többet jelentett neki a fiú, és egyre több időt szeretett volna vele tölteni. *
-Miért halmozol el ajándékokkal??
*Kérdi. Nem mintha bántaná, csak megdöbbenti, értetlenül éll a dolog előtt. Közben ölébe veszi a kis feketeséget, és simugatni kezdi, míg az játékosan harapdálja ujjait.*


//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 7:44 pm

*Elfogadja a teát, majd válaszol a kérdésre* -Ja, nincs semmi, csak azon gondolkodtam, hogy felkéne keresni a tesómat! *füllenti* -A hétvégére nem terveztem semmit, sosem tervezek előre. de gondoltam felkelek, felöltözök, és megkereslek téged! *mondja el tömören a hétvégi programját, majd belenyúl a zsebébe, majd amikor ráeszmél, hogy a cigije el van ázva, feláll az ágyról* -viszont mindjárt jövök! elszaladok cigiért! két perc és itt vagyok! *mondja, majd elhagyja a szobát. Egy kis idő múlva egy gondosan becsomagolt dobozzal tér vissza, melyeken lyukak vannak a lélegzés céljából. Ha a lány kinyitja a dobozt, akkor egy mászik elő belőle*kiskutya[/color]
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 7:26 pm

*Lara nekiáll gyorsan teát készíteni. Ő maga a fekete teát szereti citromlé nélkül, így reméli, Evan is kedveli majd ezt az ízt. Miokr elkészül, Leül mellé, és odanyújtja az egyik csészét.*
-Fekete, cukorral....remélem, ízleni fog.
*Majd kicsit bevackolja magát a pokrócba, de a fiú gyanúsan csöndben van.*
-Min töröd a buksid?
*Kérdi gyanakvóan, és próbál belelátni, de sehogy sem megy neki. Kicsit összeszűkíti szemeit, de semmi reakció. Remekül leplezte magát, ez nem vitás.*
-Mi a terved a hétvégére?
*Tér rá a támára, majd viszonozza a fiú kedvességét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 7:08 pm

*Amikor belépnek a Hálóba, Evandrus elveszi a felé nyújtott törölközőt, majd megtörölközik. * -Bocsánat! *kér bocsánatot, amikor a lány a kicsi ágy miatt panaszkodik, de természetesen nem áll le az ajándékokkal* -Igen kérek, köszönöm! *fogadja el a teát, majd betakarózik a pokrócba, és már a következő ajándékon gondolkodik. Több plüss nem lesz, de annak is fog örülni a lány reményei szerint. Amikor kellőképpen felmelegedtek, Evandrus a lányhoz bújik, és megcsókolja*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 7:02 pm

*Mire beérnek, Lara már alaposan átfagy a hűvös levegőben csurom vizesen. Kissé vacog, így ki is halászik két száraz törölközőt és pokrócot. Az egyiket Evannak nyújtja, a másiklba magát bugyolálja be. E közben az ágyára huppan.*
-Na hát ez lenne az én kis lakom.
*Az ágyán sorakoznak a plüssör, ami most gyarapodott egy macival*
-Látod, lassan nem férek be az ágyamba...
*Nevet fel, majd megkínálja Evandrust teával, vagy bármi mással.*
-Innál esetleg valamit?? Nagyon fázol?
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:21 pm

*Látja Larán, hogy ledöbben, de tovább énekel, majd a szám végén hallgatja az értékelést. A dícséretre fülig pirul.* -Tényleg ennyire tetszett? Köszi szépen. Ezen még nem gondolkodtam... De majd megpróbálom. Mit szólnál, ha ketten készítenénk egy albumot? *jut eszébe hirtelen egy jónak tűnő ötlet, és teljesen felvillanyozódik tőle.*
-Egyébként Bella javasolta, hogy mutatványos legyek... Igazából a mutatványos meg a druida között vacilláltam, amikor kasztot kellett választani. Mind a kettő nagyon jellemző rám... *közben Lara felhívja a figyelmét, hogy eltelt az idő, és hogy menni kéne aludni meg fürödni.* -Dehogynem, jó is hogy mondod. És igen, benne vagyok, zenéljünk máskor is. *mondja vidoran, és átmegy a fürdőcuccaiért, majd Larával átmennek a harmadik emeleti fürdőbe zuhanyozni, majd ha végeztek, elköszönnek egymástól és mindenki megy aludni.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:11 pm

*Ahogy felzendül a lány hangja, Lara keze kishíján megáll a húrokon, de tudja, ezzel megtörni az éneket is. Hangja tiszta zendülése bejárja az egész teret, és a leg keményebb szívet is megpuhítaná. Angyali hanga nem fogható semmihez, s a szám túl rövid ahhoz, hogy Lara pontosan definiálni tudja, mi is történt az imént. Minden hang, minden lélegzetvétel a helyén volt, tökéletesen a helyén.*
-Hű! *mondta válaszképp* Csak ennyi tellik? Szandi, született tehetség vagy! Nekem ezzel foglalkoznod kellene komolyabban, simán leadhatnának rádióban téged!
*Ámul el az emberlány. *
-Megnyerő a hangod, komolyan.... midnen tiszteletem a tiéd!
*Mondja ki véleményét őszintén. Kicsit megrázza fejét, csak hogy észheztérjen, majd még utóljára végigfut hátán a libabőr, ugyanis ha valami jót érzékel, mindig ez történik. *
-Ennek ünnepére nem megyünk el zuhanyozni? későre jár
*Kicsit ünneprontóan áll fel az ágyról, és kapja fel sürdéshez szükséges eszközeit.*
-És még máskor is zenélhetnénk!
*társalgás közben elindulnak a fürdőbe.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 9:59 pm

*Örül a Lara sikerének, és annak is, hogy ő is többé-kevésbé eltalálta az eseményeket.*
-Nem tudom, de szurkolok neked. Én annyit jósoltam neked... De ha tényleg annyit írtál, szerintem jó esély van rá. *kacsint Larára, aztán elkezdi énekelni a Lonely day-t. Egész szépen énekel, nem véletlenül volt otthon házi énekes... A bálokon otthon mindig őt kérték meg, hogy énekeljen vagy táncoljon. Reméli, Larának is tetszik... a dal végén kérdőn Larára néz.* -Na, hogy tetszett? Tőlem nagyjából ennyi telik... *mondja azért picit bizonytalanul, önbizalma azért nem sok van...*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 9:52 pm

*Amint LAra végignézi az eseményeket, ráébred, hogy a jóslata bevált.... Amint ez tudatosul benne, Szandi megszólal, pont ezt mondja. Lara a döbbenettől kicsit elmereng.*
-Wow, pont erre gondoltam én is! Dejó, hát sikerült!! A dolgozatnál való igaz, nem voltam első, és nem tudom az eredményt, de igen, kértem lapot, mert egyszerre minden az eszemben volt. Lehet badarságokat is írtam, de nagyrászt úgy is érzem, hogy jól sikerült...
*Ismeri el, majd átveszi a gitárt, és szépen játszni kezd. Pont, mint a látomásban, eljátssza a Lonely day-t, és Szandi feltehetőleg énekelni kezdi. *
-Szandi! És ha következő órán derül ki, hogy jeles?
*Kacsint a koboldlányra, és felerősíti a húroh hangját. tiszta szívvel játszik, és csak halkan, amolyan másodszálként énekli, dúdolja a dalt. Szandin van a sor ismételten. Ugyanis eddig nem hallotta énekelni, de ha valóban olyan szép, tiszta hangot fog hallatni, leemeli a kalapját a lány előtt. A nem létezőt.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 9:42 pm

*Lara engedélyével tehát lekicsinyíti a hangszert, csupán egyre nem gondolt... Arra, hogy így a húrok is jelentős mértékben lerövidülnek. A gitárból tehát valami rémes vinnyogás jön ki így, mert teljesen megváltoztak a hangmagasságok.* -Jajj, ez nem jött össze. Pont most nics itt a gitárom. Otthon hagytam, mikor eljöttem. Szóval az iskolában sincs... Így viszont valami szörnyű... Mindegy. Visszacsinálom, és akkor elénekelem veled a dalt. *azzal visszaadja a lánynak a gitárját, immár eredeti méretében, és ha a húrok közé csap, el is énekli a dalt... Ekkor viszont eszébe jut a tegnapi gyakorlásuk, és hogy mi is volt a látomása...*
-Te Lara, emlékszel, milyen látomást idéztél nekem? Pont ez történt. Déjávu. Illetve majdnem... Az nem szerepelt benne, hogy lekicsinyítem a hangszert. Egyébként minden stimmelt. Szóval ügyi vagy. A dolgozattal mi újság? Hogy sikerült? Nem hallottam, hogy megdicsért volna a tanárnő, és nem is te voltál az első... Arra viszont határozottan emlékszem, hogy új lapot kértél. Hogy érzed, hogy sikerült?
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 9:16 pm

*Lara jót derül a klónozáson. MAjd bólogat a lekicsinyítésre.*
-De csak akkor ha visszacsinálod, egyébként nem is mondtad, hogy tudsz játszni!
*Jegyzi meg pajkosan, majd Szépen elhelyezkedik ágyán a lány mellett. Vidoran nyújtózik egyet, majd hagyja a lánynak, hogy azt játsszon, amihez kedve van.*
-SZívesen hallgatom, bármit is játszanál!
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:59 pm

*Felnevet az ötletre, hogy egyből két gitár kellene.* -Jó ötlet, de sajnos klónozni még nem tanultunk. Majd talán jövőre. *nevetgél egy sort, és figyeli Larát, ahogy játszik. A gitár nem ismeretlen neki, sőt tud is gitározni, csak épp klasszikuson és picit kisebb a gitárja. Lara magyarázatára nagyokat bólogat.*
-Tudom, tudom. Tudok gitározni elég rég óta. A családomban mindenki vagy énekel vagy hangszeren játszik vagy táncol. Én mindegyikhez konyítok valamit... *magyarázza, és neki is ül játszani a számot. Egy gond viszont valóban akad neki... A pici kezéhez túl nagyok az akkordok, és nem tudja rendesen lefogni...*
-Öh... nagyon megharagszol, ha kicsit megbűvölöm? Nyugi, vissza tudom csinálni. Csak kicsinyíteni akarom. *mondja, és ha engedélyt kap, akkor lekicsinyíti, és próbálkozik a játékkal. Ha nem, akkor visszaadja a lányak, és énekelni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:49 pm

*Boldoggá teszi a leányzó látogatása, és az, hogy tetszett neki amit játszott.*
-Örülök, hogy tetszett, persze, ha gondolod. NEm akkoros, hanem bontva játsszák, kicsit nehezebb talán, de tudom, hogy te ügyes leszel! Kéne mégegy gitár. Van ötleted hogy lehetne kettő egyből?
*Nevet egyet saját kérdésén, majd megfogja hangszerét, és ismét elkezdi ( https://www.youtube.com/watch?v=lf49jMPNO-k ). Miután a szám első részét eljátszotta, odanyújtja a hangszert, és magyarázni kezd. *
-Azok ott a bundok, nézd, itt a pengető, bár kézzel is játszhatsz, ha szeretnél.
*Azzal megmutatja, milyen sorrendben pengesse, és hol szorítsa le ujjával a húrokat.*
-Lehet, kicsit fájni fog majd az ujjad, de hamar hozzá lehet szokni.
*Bíztatja a lány, majd gyorsan lekörmöli a dalszöveget. *
-Ha énekelni akarnád...
*Nyújtja oda Szandrának.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:39 pm

*Nem soká kinyitja Lara neki az ajtót, ő meg belépdel rajta, és leül arra az ágyra, ahol a gitárt találja, mert valószínűleg az a Lara ágya.* -Mit játszottál az előbb? Olyan szép volt, de nem
ismertem fel, mi lett volna az. Bár az más kérdés, hogy én más számokat ismerek, mint az emberek... Megtanítod nekem? *kérdi, és a gitárt kezdi méricskélni. Picit nagynak tűnik neki, de talán nem reménytelen. Ha meg mégis, akkor van egy gondolata, hogy oldja meg...*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:27 pm

*Átadta magát a zenének, a kopogás törte meg a bódulatot. Felkapta fejét, és azonnyomban ki is szólt az ajtón.*
-Szia Szandi! Gyere be!
*Azzal maga mellé tette a gitárt, és fülig érő vigyorral várt.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Idezo

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:09 pm

*Szandra ugrándozik át Lara szobájába. Nemrég fejezte be a tanulást, úgyhogy úgy gondolta, épp ideje átmenni hozzá, hogy be tudják fejezni a jósmágiás házit, és persze, hogy megtudja, hogy sikerült a napja. A lány szobájából gitározás, éneklés hangzik. Kicsit hallgatja, majd bekopog.*
-Szia, Lara! Ugye odabent vagy? Én vagyok az, Szandra! Bemehetek? *kérdi vidoran, és várja, hogy beinvitálják.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Mentalista

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 8:04 pm

*Lara nyugodtan hever az ágyán, ami szép, rendben van. Szemezget kifényezett gitárjával, és az óra felé tekintget. Felváltva pásztázza a tárgyakat, majd beleun. Tudja, hogy Szandi még ma jönni fog. Kicsit elmereng a nemrég történteken, Evandruson. Az eseméneyket újra és újra lejátssza fejében, majd lassan abbahagyja a töprengést is. Egy dallam jár a fejében, amit hamarosan külső fülei számára is hallhatóvá tesz, ugyanis magához veszi hangszerét, s lányan pengetni kezdi a kicsit szomorkás hangulatú akkordsorozatot.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 8:21 am

*Miközben haladnak vissza a vendég szobába, ahol még Belnis csomajai vannak, Irina beszámol órai élményeiről. Lassan odaérnek a szoba ajtajához. Benyitnak, majd Belnis beszalad a csomagjaiért, míg Irina megáll az ajtóban.
-Isten veled szoba. Jó volt itt is. *Intett búcsút a szobától Belnis. Fogta batyuit és elindult a turul hálóhoz, az új lakosztályába. Izgatottan várja a pakolást. Főleg Irinával történik mindez. Ez még jobbá teszi a dolgokat. Elértek a Turul hálóhoz.
- Hol a kulcsom? *kérdi hirtelenBelnis.*


//fagyi, mert rossz a gép-.-//


A hozzászólást Belnis Undomiel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 08, 2010 1:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Irina Yuliana
Diák
Irina Yuliana


Főkarakter : roxy82@windowslive.com
Hozzászólások száma : 148
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel nagyon szívesen játszok . És nyugodtan felvehet msn-re aki szeretne.

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 7:52 am

*Belnis beesik az ajtón majd Irina csak nevet de azért segít neki feltápászkodni.*-Téleg jól vagy? Egyszer csak megjelentél és bum!*Mondja vicesen majd hallgatja hogy milyen újsággal jött hozzá barátnője.*-Ez nagyszerű Belnis.Milyen jó hogy ilyen közel leszünk egymáshoz.*Mondja nagy örömmel majd válaszol a kérdésére.*-Még szép hogy segítek addig sem unatkozok.És messze sincs.*Mondja ismét nevetve.Miközen elindulnakBelnis szobája felé a lány elkezd mesélni az órán szerzett élményeiről.*-Hát nekem a hangmágia tetszett de nagyon. A végén volt egy feledat amit megkellet oldanunk az órán vett varázsigák segítségével.nagyon izgalmas volt.*Meséli nagy lelkésedéssel barátnőjének miközben beérnek a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 2:13 pm

~Igen, mintha valaki jönne.~ *De abban a pillanatban nyílik is az ajtó és beesik rajta a lány. Majd megismeri Irina aggódó hangját, aki elkezd nevetni.*
- Jesszusom. *Próbál felállni a lány.*
-Semmi gond. Az én hibám. Csak próbáltam kideríteni, hogy van-e itt egyáltalán valaki. De ha jól látom, akkor te itt laksz. *Most már ő is elkezd nevetni, mert magával ragadja barátnője végeláthatatlan jókedve.*
- Amúgy azért jöttem, mert képzeld kaptam szobát!! Még hozzá a tulur háló az. Itt van melletted. *Mosolyog most már ő is.*
-Nagyon örülnék, ha segítenél bepakolni és eltudnánk tölteni az időt kettesben. Annyi mindenről lehet még beszélni. Például, hogy tetszenek neked az órák? Na akkor jössz vagy más elfoglaltságod van? *Kérdezi a lánytól tapintatosan. Reméli, hogy igen lesz a válasz. De megérti, ha nem. Hisz a barátok megértik egymást.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Irina Yuliana
Diák
Irina Yuliana


Főkarakter : roxy82@windowslive.com
Hozzászólások száma : 148
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel nagyon szívesen játszok . És nyugodtan felvehet msn-re aki szeretne.

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 2:01 pm

*Miután a lányok visszamennek a hálójukba még Irina nem is tudja hogy már Belnis is már a saját szobájába megy.Mikor Irina felér becsukja ajtóját és bekapcsol egy kis zenét. Kicsit hangosra de nem volt ott senki így hát elvan.Még egy kicsit dalol is hozzá.Egyszer csak kopognak az ajtón.A lány először észre sem veszi.Mikor lekapcsolja a zenét van egy olyan érzése hogy van valaki az előtérben.Megy és kinyitja az ajtót. Ahogy kinyitja csak azt veszi észre hogy valaki beesett az ajtón és most a földön hever. Irina csak néz egy kis ideig mire magához tér.*- Te jó ég!Ne haragudj Belnis! Jól vagy? Mit keresel te itt? Mint aki hallgatózik!*Mondja majd elneveti magát.*- Ne haragudj de ez nagyon vicces.*Még mindig nevet és alig bírja abba hagyni.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 1:44 pm

*Belnis, miután megkapta végleges szobájának kulcsait, ment, hogy elújságolhassa legjobb barátnőjének.* ~Az ékszerteknős hálóban lakik, de vajon melyik oldalon? Jobb vagy bal?? Legyen először a jobb.~ *Azzal az ajtóhoz lépett és bekopogott.* ~Nyissanak ajtót. Kérlek szépen. Remélem itt lakik. Nem szeretnék égni. Semmi. Csönd.~ *Majd a fülét az ajtóhoz tapasztotta és fülelt.* ~Mintha hallanék valamit. De mit?~
Vissza az elejére Go down
Irina Yuliana
Diák
Irina Yuliana


Főkarakter : roxy82@windowslive.com
Hozzászólások száma : 148
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel nagyon szívesen játszok . És nyugodtan felvehet msn-re aki szeretne.

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 2:38 pm

*Miközben megköszön mindent a fiúnak csak mosolyog és nézelődik az új szobában.Nem sokkal később a fiúnak el kell mennie,így a lány elköszön.-Rendben. Szia.*Mikor elköszön visszamegy az ágyához majd kipakol most már hivatalosan is és nagy örömmel.Alig várja már hogy megismerkedhessen szobatársaival.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 6 Druida

Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 2:32 pm

* Irina nagyon belelkesedik az új szoba megkapása hallatán. A rohanásban majdnem Pierrét is fellöki de nem olyan könnyen elburítható a fiú. Mosolyogva figyeli az örömében majdnem ugrándozó lánykát.
- Én most itt hagylak pakolászgass aztán majd mesélj, hogy sikerült beilleszkedned. Nagyon szívesen, ha valami van szóljál csak. Szia. * Mondja kimegy majd becsukja az ajtót maga mögött.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ékszerteknős háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ékszerteknős háló
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: