Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Hópárduc háló - Page 2 I_vote_lcapHópárduc háló - Page 2 I_voting_barHópárduc háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Hópárduc háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:47 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón, egy központi kisebb közös szobában találod magad. Van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Kalea Sepora
2. Shari Laurinda
3. Nadin Senoil

4. Aelin Amoure


A szoba lakói - bal oldal:
1. Nedelya Rayna Bilyana
2. Millie Matilda Morgen
3. Lilia Radoslava
4. Johanna Hilary Anderson


Jobb oldali szoba:
Egy fekete ajtó pillantható meg jobb oldalt, amin ezüst táblán a szoba lakóinak neve látható. Maga a szoba nem túl nagy, téglalap alakú. Négy ágy helyezkedik el az ajtóval szemközti falnál. Minden ágy bal oldalán egy kisebb komód, és minden ágy jobb oldalán egy íróasztal foglal helyet. Az íróasztalok előtt ablak található, olyan függönyökkel, amilyet a négy lány akart. Mindenkinek más-más színű.
Az ajtó jobb és bal oldalán kettő-kettő felosztásban ruhásszekrények találhatók. Mindegyik szekrény ajtaján egy kis ezüst tábla látható, belevésve a tulajdonos neve.
A komódok, az íróasztalok, és a szekrények bükkfából készültek, sötétbarna színűek.
Az egész szobát fapadló borítja, csak az ágyak végétől az ajtóig található egy hófehér, nagy, bolyhos szőnyeg. Ezen a szőnyegen középen, pont az ajtóval szemben egy kicsiny kerek, világos fa asztal található, mondhatni dohányzóasztal, - csak nem annak használják -, körülötte pedig babzsákok, szám szerint négy. Ezek is olyan színűek, amilyet a 4 lány szeretett volna. A „dohányzóasztalon” mindenféle kicit - kacat található, amit a lányok ott hagytak, és középen egy üvegváza, amiben mindig friss virágok szín kavalkádja illatozik.
Bal és jobb oldalt a falakon fényképek, poszterek, fotók helyezkednek el. Sőt, ezek majdhogynem minden falon megtalálhatók, kivéve persze ahol a szekrények elfoglalják a helyet.
Balról jobbra haladva az első ágy Kaleá-é, utána jön Nadin, majd Shari, és Aelin.
Minden ágy baldachinos, a függönyöket tartó fa oszlopok finoman díszítettek inda mintázattal. Minden függöny más-más színben pompázik, a lányok egyéniségéhez mérten. Ez vonatkozik az ágyneműre is.
Meg persze, hogy ki milyen rendet tart maga körül, bár ezt inkább nem részletezném.

Leírást készítette: Nadin Senoil
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 12:35 pm

-Kérése számomra parancs, Kisasszony! *hajolok meg a lány felé vigyorogva és elhatározom, hogy innentől kezdve már csak azért SEM húzok fel inget, hogyha Liliához jövök. Had pukkadjon meg a csaj. Persze legbelül szeretnék tetszeni a lánynak, így biztos, hogy még láthat rajtam ilyen dögös inget.*
- Legénybúcsú? *vonom össze a szemöldökömet és értetlenül nézek a lányra. Egy pillanatra ijedtséget fedezhet fel rajtam, hiszen még nem akarok legénybúcsút és még egy jó darabig köszönöm, de elvagyok én agglegényként is. Besétálok a szobába, és egyből Zoknihoz csatlakozom és simogatni kezdem. Megjegyzem, hogy nekem csak egy jazz kotta kell, úgyhogy bőven elég lett volna a jazz kottákat elhozni, de hamar kiderül, hogy totál össze vannak keverve.*
- Jézusom,minek van ott a könyvtáros? Az ő feladata lenne, hogy rendbe tartsa az egész könyvtárat, nem?*puffogok egyet magamban mérgesen, majd mikor Lili megjegyzi, hogy inkább köszönjem meg, elvigyorodok. Felugrok és mikor a lány visszatér a csészékkel, kiveszem a kezéből, leteszem az asztalra és megölelem.*
- Oh drága Lilia, nagyon hálásan köszönöm, hogy segítettél nekem!* ölelem szorosan magamhoz a lányt és furcsa éneklős hangon hálálkodom, mintha valami hatalmas dolgot tett volna. Majd lassan elengedem, nem akarom, hogy túl közel legyünk egymáshoz hosszú ideig. Egyikünknek sem lenne túl jó... Vagy éppen túlságosan is az lenne. Mindegy is, hamar leállítom a gondolataimat és visszaülök az ágyra, miközben hallgatom, hogy hódította meg Zokni az egész szobát.*
- Na, akkor igazi kis hódítót, Szívtiprót vettél. *vigyorgok a lányra, és ismét megsimogatom Zoknifülét. A kérdésre elkomolyodom és felemelve a fejemet Liliára nézek. Mélyen belenézek a szemébe, majd ismét a nyuszira nézek.*
- Még nem mondtam Gabinak, hol voltam. De igazából elmondom neki, nem igazán érdekel, hogyan reagál. Nem tilthatja meg, hogy találkozzunk. *fintorodom el kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 12:21 pm

to; Kasey

- Igen? Sűrűbben is hordhatnád, jól áll! *bököm ki vigyorogva*
- És természetesen nagyon boldog vagyok, hogy nem kell orosz sztrippereket rendelnem a legénybúcsúdra.. * kacsintok egyet a fiúra, majd beljebb tessékelem *
- Lya ugye még mindig külföldön, a többiek meg könyvtár, uszoda és szomszédos szobákban traccsparti. Igazából csak este szoktunk együtt lenni… napközben mindenki mindenfelé rohan, és szerintem ezért is jövünk ki jól. Nem telepszünk a másikra. * bólogatok, majd hellyel kínálom a fiút, ha esetleg szeretne leülni. Közben míg a kottákat szemléli és a jazzről kezd el beszélni, csak felvonom a szemöldököm. Persze ezt nem láthatja, hiszen épp a szoba távoli pontján lévő forró tea felé veszem az irányt. *
- És honnan tudjam, hogy melyik jazz? Valami trehány hülyegyerek összegórta az egészet és egyáltalán nem volt szétválogatva. Úgyhogy hoztam az egészet, mert biztosra akartam menni. Inkább hálásnak kéne lenned, nem pedig kötözködni… mert tudtommal nem vagy gipsz.. *osztom az észt, ám hallhatja hogy közben elég jól szórakozok. Ez csak amolyan Liliás beszólogatás, semmi komoly, még a hangos is mosolyog, ahogy én is, mikor visszatérek hozzá a nagy bögre teával. Hoztam neki is egyet, bár nem tudom az áfonyával milyen barátságban van. *
- Szólni? Nem volt választási lehetőségük… ugyanis Zokni Úr nagy nőcsábász, és immár nem csak én, hanem még jó pár lány szerelmes belé. De csak engem puszilgat, szóval így nem vagyok féltékeny.. * vigyorgom, majd kortyolok a teából és lehuppanok az ágyra. Ledobom a magas sarkú cipőmet, és törökülésbe helyezkedem Kasey mellett. *
- Nem volt baj, hogy elkísértél?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 12:10 pm

*Mikor az ajtó kinyílik, vigyorogva pillantom meg Lilia arcát és alakját. Mikor megjegyzi, hogy kiöltöztem, megvonom a vállam.*
- Pedig van egy pár a szekrényemben. Most nem volt kedvem a pulcsihoz. *kacsintok a lányra és - valóban - elmasírozok mellette, be a szobájába. Gyanítom, hogy a bal oldali szobában lakik, hiszen ott van nyitva az ajtó.*
- Egyedül? Nocsak. Az én szobatársaim a szobában dekkolnak. *morgom és felidézem magamban a kellemetlen ébredést. Az ablak felé nézek és látom, hogy még mindig esik. A fenébe! Lili jön mögöttem és az ágyra mutat, ahol tényleg ott van rengeteg gitárkotta.*
- Ehh. Az összeset elhoztad? Mondtam, hogy amit keresek az egy jazz szám. Jézusom. *csóválom meg a fejemet és lenéző hangnemben közlöm a lánnyal a dolgot. Ekkor jelenik meg Zokni is a takaró között.*
- Jaj, hát helló Zokni! *vigyorodom el és mintha Lilia ott sem lenne, guggolok le az ágynál a földre, és onnan simogatom a nyuszit.*
- Mekkora jó fej vagy, uram isten. *vigyorgok,miközben a füle tövét vakargatom a vadul szimatolgató állatkának.*
- A szobatársaid nem szóltak semmit? *nézek hátra Lilire és kíváncsian pislogok a lányra, majd ismét Zokninak szentelem a figyelmem.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 12:01 pm

to; Kasey

* A nyúlsimogatást egy kopogás szakítja félbe én pedig az égre emelem a tekintetemet. El sem hiszem, hogy ennyire „hamar” képes volt ideérni. A férfiak néha annyit bírnak tökölni, hogy az összes hajam kihull tőlük. Ennél csak az a botrányosabb, hogy minket nőket piszkálnak általában, holott, mi nem vagyunk ludasok semmiben… na de ebbe inkább ne menjünk bele. Zoknit az ágyon hagyom, hagy bujkáljon a takaró alatt, én pedig felállok. Megigazítom a nadrágomat, mentazöld blézeremet, majd az ajtóhoz sétálok. Hajamat lazán hátra dobom, majd ajtót nyitok. Nem lep meg, hogy Jake áll ott, így csak egy szemöldök felvonással eresztem be. *
- Lánykérés lesz, vagy csak elfogyott a tiszta ruhád? Ki vagy öltözve… Szerintem ismertségünk alatt még sosem láttam inget rajtad, és ez furcsa, és ijesztő… * mondom, majd vigyorogva félre állok, hogy bemasírozhasson. Ahogy elhalad mellettem, orromat megcsapja parfümének friss illata, én pedig egy pillanatra lehunyom a szemem és magamba szívom annak bódító aromáját. A pillanat azonban hamar elillan, igaz, én akarom, hogy elhúzzon a fejemből, úgyhogy inkább követem a fiút és az ágyra mutatok a sok papírhalom felé. *
- Az összeset ide adta. Szerintem nyom vagy 10 kilót! Szóval a vállam leszakadt, jössz nekem egy masszázzsal. Nem muszáj neked csinálni, be is fizethetsz egyre ! * vigyorgom, majd megcsiklandozom Zokni kilógó fülét, amire előbújik *

//a ruha//
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 11:53 am

*Délelőtt álmomból keltett fel egy gonosz bagoly. Illetve az egyik szobatársam visítozása, hogy baglyom jött. Végül is tök mindegy. 11 óra körül bújtam ki a takaróm aló, amikor is a pimasz baglyot az ágyamra dobták.*
- Hé, bakker, óvatosan! *morrantok rá szobatársamra, mire a bagoly a nagy hangtól ijedten belecsíp az ujjamba.*
- Jaj, takarodj már! *hessentem el a baglyot, aki ledobva a levelet, már ki is repül.*
- Csukd már be azt a sz@rt, beesik az eső! *mormogom, miközben kibontom a levelet. Nem valami kellemes reggelre ébredtem és erre még rá tesz egy lapáttal az idő is. Morcosan bontogatom ki a levelet, visszabújva takaróm rejtekébe. Az ismerős írás azonban mosolyt varázsol az arcomra, és kíváncsian olvasom el a levelet. *
- Ez az! *bokszolok a levegőbe, mire az egyik szobatársam értetlenül pislog rám.*
- Na mi van, a gonosz démon-nőd kinyírt valakit? *veti oda vigyorogva a srác, mire egy könyvet hajítok felé.*
- Jaj, fogd már be... *mormogom. Kipattanok az ágyból, egy gyors zuhany, felöltözök és útnak indulok. Most hanyagolom a kapucnis pulcsit, annyira a kastélyban talán nincs hideg. Egy egyszerű, fehér-kék csíkos inget veszek fel, aminek lazán feltűröm az ujját, egy laza sötétzöld nadrágot, egy fekete sportcsukát és a vállamra kanyarintok egy sötétzöld kabátot is. Ki tudja, hova keveredek még ma. Elveszek az asztalon álló tálból egy sajtos pogácsát és azt nyommogva indulok Lilia szobája felé. Odaérkezvén meglesem a szobatársait, hiszen még nem jártam itt. Furcsa... Az biztos, hogy furcsa lesz. Mindegy. Lenyelve a falatot, kopogtatok az ajtón és várom a bebocsájtást.*

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 11:42 am

to; Kasey

- Zokni! Megjöttem! * kiabálom az apró tappancsosnak, mihelyst belépek a szoba ajtaján. Már több mint egy hete gazdája vagyok a világ legaranyosabb nyúl urának, és bevallom őszintén, férfi még ilyen könnyedén és gyorsan nem vett le a lábamról. Az apróság már hangom hallatán felkapja a fejét, és sután ugrándozva rohan elém. Beléptemre a barna szőrgombóc elém rohan, majd mikor elkapom, és magamhoz szorítom apró puszikkal áraszt el. Tudom, immár bizonyos, új udvarlóm akadt, ráadásul a legsármosabbak közül. Arcomra mosoly ül ki, majd szétnézek a szobában. Nincs kupi. A nyuszim épp nem csinált semmi rosszaságot, ezét pedig alapos fülvakarást érdemel. Miután ezzel végeztem lerakom a földre az én drágámat, majd leakasztom a vállamról a nehéz táskát. Tartalmát az ágyamra borítom, majd hümmögve figyelem a rengeteg szétterülő kottát. Kasey még a múltkor megkért, hogy ha nem felejtem el, hozzam már ki a könyvtár összes kottáját, melyet kifejezetten gitárra szereztek. Hát most volt időm, neki persze nem, és én a nyúlvásárlás miatt készségesen, szájhúzást mellőzve elcipeltem onnan ezt a rengeteg szerzeményt. A könyvtáros immár tutira biztos vagyok benne, azért mosolygott, mert végre megszabadult ettől a sok poros kacattól. Ujjaimmal belelapozok, majd az éjjeliszekrényen ácsorgó órára lesek. Fél órája küldtem a baglyot, hogy jöhet érte… remélem ma még idedugja a képét… *
- Na gyere ide nyúl úr! * Hívom a nyuszit, majd az ágyra teszem magam mellé és simogatni kezdem puha szőrét.. *
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 10:53 pm

*Ahogy visszaér a szobájába, azonnal levetkőzik, elfut zuhanyozni, majd mikor mindennel végez, visszajön, megszárítja és alaposan megfésüli a haját, majd gyorsan felkap magára egy rövidnadrágot és egy kényelmes alvó pólót, és hamar ágyba bújik. Eloltja a villanyt, majd egy kér perci gondolkodás után rögtön el is nyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 2:16 pm

- Nyugi, biztos, hogy jó kép lett. Nézd csak meg.
*Mondja, majd átnyújtja a fényképeket, amit a gépből szedett ki. az egyiken csak Lyriel és Lio van, míg a másikon már mindhárman mosolyognak. Ez sima fénykép, nem varázslatbeli, ami mozogna.*
- Szerintem jó alany lenne belőled, belőletek. Ketten együtt jól mutattok a képeken.
*Teszi hozzá kedvesen mosolyogva, miközben figyeli a fiút, hogy mit szól a képekhez.*
- Pedig meséltem. Anyuék már nagyon várják, hogy mikor mutatlak be nekik. Tudod, mugli család meg minden, így ők nem igen ismerik ezt a világot, és féltenek. De nagyon örültek, mikor elújságoltam, hogy összetalálkoztam veled.
*Néz mosolyogva Liora, miközben elteszi akkor a képeket, ha a fiú megnézte őket.*

//És most fagyunk, mert Lionak mennie kell.//
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 2:12 pm

*Kicsit elmosolyodik*-Lehet nekem se jutott volna eszembe *mondja mosolyogva majd amikor megkapja a papírt gyorsan lekörmöli a saját címét is lehetőleg olyan írásmódba hogy azt a lány is el tudja olvasni az övét pedig elrakja, a fényképezőgép volt a második meglepetés de azért félmosollyal bólint*-Hm persze. Nem is tudtam hogy meséltél nekik*mondja mosolyogva bár azért ő is beszámolt a saját szüleinek abba az 1-2 levélbe amit küldött haza az évben, úgytűnik meg is volt a fénykép sőt volt még egy páros is *-HÁt remélem nem lett túl rossz, nem hinném hogy jó fénykép alany lennék*mondja félmosollyal, persze azért nem annyira kényes az ilyenbe*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:57 pm

- Ja télleg.
*Csap a homlokára, mikor eszébe jut, hogy azért csak úgy nem címezheti meg a levelet, hogy Lionel Estrax-nak, azt pápá. Így gyorsan felkel, majd az asztalához lépked, előkap papírt és tollat, majd azzal együtt tér vissza. Gyorsan leírja a saját címét a fiúnak, majd átadja a kis papírfecnit, amit letépett a lapból, majd Lionak nyújtja a papírt és a tollat, hogy ő is le tudja írni a címét.*
- Tessék. Jó hogy mondtad, különben kiment volna a fejemből, hogy cím is kéne.
*Mondja mosolyogva, miközben vár.*
- Jah igen.
*Ismét felkel, majd kotorászik egy kicsit a szekrénye mélyén, majdhogynem teljesen eltűnik a szekrényben, mikor végre kibújik a szekrény belsejéből, s egy fényképezőgéppel tér vissza.*
- Szabad? anyuék már kíváncsiak rád.
*Pillan ismét elpirulva Liora és Lyrielre, s ha engedik, akkor lefényképezi őket, persze úgy, hogy a gépet leteszi az asztalra, majd beállítja az időzítőt, s letelepszik a két jó barátja mellé, aztán katt, és kész is a kép, ami a gépből elő is mászik.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:46 pm

*Kicsit elmosolyodik miközbe a másik fele néz Lyriel úgytűnik jól elvan néha néha csak felmorran de semmi különös*
-Hát ha azt mondod hogy örülsz neki akkor itt és most ezt tudtam kivitelezni nomeg én is örülök*mondja mosolyogva a lány fele majd bólint*-Majd próbálkozok ilyesmivel én is bár nem vagyok nagy bagolypóstás. De majd kérek segítséget a rokonoktól, úgyhogy szerintem akkor az ünnepekkor is lesz majd üzenet válltás*feleli nyugodt hangon a lány fele, amúgy ő is boldog azért kevésszer voltak ilyen pillanatai főleg még itt a suliba node most lettek, egy élménnyel több amire majd emlékezni fog*
-Csak majd add meg a címet hogy merre menjen, *feleli félmosollyal elvégre azért az az infó is kéne*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:33 pm

- Juj.
*Mondja, mikor kap egy puszit az arcára. Kábé most olyan vörös lett, mint a főtt rák. Igaz, én még nem láttam főtt rákot, de biztos olyan piros.*
- Tényleg? Hát én még nem kaptam senkitől semmit, csak most tőled ezt a nagy puszit és ölelést.
*Vigyorodik el, majd akkor örül, hogy Lyrielnek is tetszik az ajándék. Kis lelke meg lett nyugtatva.*
- Na igen, majd azért kapsz ám bagolypostán karácsonyi üdvözlő lapot, azt azért nem hagyom ki. Minden évben én írok a család nevében mindenkinek, persze a többiek s segítenek aláírni. De ha postázni kell, az az én feladatom.
*Teszi hozzá elgondolkodva, s hogy ihajj csuhajj. Most nagyon boldog, és nem tud magával mit kezdeni. Nem tudja, hogy örüljön a fejének. Hát igen, van ez így.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:27 pm

-Tudom, csak ilyenkor bennem van az az érzés hogy gondolhattam volna én is ilyesmire*mondja mosolyogva, mjad még egy puszti is ad az ölelés mellé a lánynak. A farkas csak kíváncsian vizslatja az ajándékot, úgytűnik neki tetszik is bár mostanába elég szótlan hogy ezt még ki is fejezze*-Hát a bagolypóstát én se nagyon szoktam még meg. Valahogy a személyes az jobb*mondja mosolyogva a másiknak ténleg fel lett dobva, és meg is lepve *-Hát, akkor elmondok én is egy titkot. Nekem meg te az első akitől kaptam valamit a suliba*mondja mosolyogva elvégre lehet ez is közös kivéve talán az adó és kapó szerepét, persze azért még valahogy viszonozná is ha lenne alkalma*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:14 pm

*Pirul, mikor végül Lio megöleli.*
- Nincs mit.
*Mondja mosolyogva és kissé zavartan, de nagyon örül, hogy tetszett az ajándék.*
- Nincs semmi baj. Nem azért adom, hogy valamit kapjak érte. Nekem egy hatalmas nagy puszi és ölelés is ugyan olyan szép ajándék.
*Teszi hozzá nagy boldogan, és tényleg nagyon örül, hogy a fiút és a farkast meglephette ezzel. Már csak az a kérdés, hogy Lyrielnek tetszik-e.*
- Gondoltam most oda adom, hátha nem találkoznánk a szünet előt, és bagolypostával nem akartam elküldeni. Az olyan furcsa még nekem. Jobban szeretem személyesen odaadni.
*Beszél, és tényleg meg van hatódva, hogy ennyire meglepte a fiút.*
- Megsúgom, te vagy az első ember, akinek vettem valamit itt a suliban, és akit megajándékoztam.
*Teszi hozzá pirulva, s büszke magára nagyon. hát igen, van ilyen.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 1:07 pm

-Nem túl sok, azt hiszem úgy annyi bár tanítás már csak az újévben lesz. Szóval legalább lesz egy kis időnk pihenni*mondja derűs hangon majd lassan bólogat a lány szavaira*-HÁt álltalába a sütős az a nagyi*mondja majd kicsit elmosolyodik*-Igen szokott bár kérdés mennyire, de álltalába karácsonyra már az egész környék tiszta fehér. Szeretem a telet*mondja mosolyogva, majd a következőn kicsit meg is lepődik, amolyan csend áll be a srácnál bár a meglepetés látszik az arcán, majd amikor meglátja a doboz tartalmát kicsit elmosolyodik*-Igazán nem kellett volna*mondja kicsit ő is vörösödve, nem igazán kapott még ajándékot így sulin belül így a reakció se marad el, mégpedig az hogy megöleli a lányt*-De köszönöm*mondja kicsit elcsendesedve ténleg meglepték, nem is kicsit, de viszont kellemesen*-Kicsit szégyelem is magam hogy én még nem gondoltam ilyesmire*vallja be kicsit halkan*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:54 pm

- Na igen. Mennyi is van vissza még a suliból? Két hét nem?
*Kérd érdeklődve, mivel nem igazán tudja, mikor kezdődik majd a téli szünet. Hiába jár már ide sok éve, akkor is. Valahogy mindig lemaradt a dolgokkal, de hát megesik az ilyen. Kis figyelmetlen.*
- Tényleg. Gondolom ti is szoktatok sütni, főzni, meg hasonlók. Amúgy Skóciában is esik a hó télen, ugye? Nem eső szokott esni gondolom.
*Pillog kissé zavarodottan Liora, mivel ő bolgár, így nem igen tudja, hogy Anglia felé milyen az időjárás. Csak annyit tud, hogy ott mindig esik. De hogy Skócia milyen lehet, arról fogalma sincs.*
- Jut eszembe. Mielőtt vége lenne a sulinak, ezt oda akartam adni. Igaz, kicsit még korai, de nem tudom, mikor találkozunk még a szünet előtt.
*Mondja, miközben felkel, s az ágyához lépked fürgén, majd egy kisebb fajta dobozzal tér vissza, amin egy sép karácsonyi csomagolás van, no meg persze egy vörös szalag.*
- Boldog Karácsonyt, így előre is.
*Pirul a jányka, s átnyújtja a fiúnak a dobozkát. A dobozban egy ezüst karkötő található, amin egy kicsiny farkas medál van. És az ajándék mellett van még egy nyakörv szerűség, amin ugyan úgy a farkas medál található, pont a párja. Ezt Lyrielnek vette. A két farkas medálra Lionel és Lyriel neve van begravíroztatva. Ami Lio karkötőjén van, azon Lyriel neve szerepel, s ami Lyriel nyakörvén van, azon pedig Lionel neve kapott helyet.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:47 pm

*CSAk hallgatja a másikat úgytűnik hogy ők is tudnak ünnepelni ha arról van szó*-Akkor minden esetre jó lehet, legalább együtt vagytok. BÁr nálunk annyira fa díszítés nincs de a többi előfordul*feleli félmosollyal a kérdésre csak oldalra dönti a fejét*-Hát valahogy így bár nekem mindig szokatlan volt, a felhajtás, de attól még nem mondom hogy nem szeretem*feleli komolyabb hangon de a kis mosoly megmaradt az arcán*-HÁt akkor remélem hogy majd neked is jó lesz az ünnep elvégre lassan kezdetét veszi, ez az utolsó hónap*mondja*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:38 pm

- Értem.
*Figyelmesen hallgatja Liot, majd ő is belekortyol a narancslébe.*
- Nálunk? Huhúúú. Ilyenkor akkora felhajtás van, hogy csak na. Sütés, főzés, hóember, aztán karácsonyfa díszítés, házdíszítés, és így tovább. Nagyon kész, de annyira szeretem.
*Mondja mosolyogva, és nagyokat mutogatva közben a két kezével, persze miután letette a poharát az asztalra.*
- Nagyon jó mulatság. Ilyenkor mindig mindenki mindenhova rohangál, jön-megy, jönnek a rokonok, és a többi. Nálatok is így megy?
*Kérdezget ismét. Közben ismét fészkalódik kicsit a babzsákon, felhúzza lábait, majd úgy figyeli a fiút. Lyrielnek pedig örül, hogy elfogadta tőle a sütit. Saját készítés.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:31 pm

-Nekem tetszik, bár időm jó részét Londonban töltöttem szóval ténleg csak ünnepekre megyünk haza legalábbis oda. A család skót származású csak anyámékkal én is költöztem. Miközbe elveszi a poharat lassan elmosolyodik*-HÁt más jelzőt nem találtam ki az örökmozgóságra*feleli nyugodt derűs hangon *-HÁt nemtudom én úgy fél óráig olyan vagyok ébredés után mint valami élőhalott szóval mások a tapasztalataim*feleli kicsit mosolyogva és nem is hazudik ténleg kb úgy néz ki kelés után. A füstölők nm zavarják bár ő nem nagyon szokott használni ilyesmit*
-Nem szerintem ténleg kicsit olyan hangulatot ad pedig még nincs is karácsony*feleli mosolyogva, a farkas pedig óvatosan kiveszi a kekszet a szájával. A kérdésre kicsit elgondolkozik*-HÁt ez mindig változó csak annyi a biztos hogy álltalába mindig össze jön a család meg ajándékozás meg ilyesmi. Nálatok?
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:22 pm

- Skócia? Biztos szép lehet.
*Mondja mosolyogva, s figyelmesen hallgatja a fiú válaszát.*
- Narancs? Oké.
*Bólint, majd tölt akkor mindkettőjüknek narancslevet a poharakba, s a fiúnak nyújtja.*
- Hogy hiperaktív? Na, szép...
*Pillog párat morcosan, majd csak elvigyorodik.*
- Na igen, ha épp az előbb kel fel az ember, akkor mit vársz tőle?
*Néz kedvesen Liora, majd felkel, s meggyújt pár füstölőt, hogy jó kis illat legyen a szobában.*
- Remélem nem zava, most valahogy ilyen kedvem van. Narancsos-fahéjas. Olyan kis karácsonyos.
*Teszi hozzá, miközben körbejárja a szobát, s meggyújtja a füstölőket, aztán visszatér a fiú mellé.*
- Ti mit szoktatok karácsonykor csinálni?
*Kérdi kíváncsian, miközben visszaül a helyére, s egy kakaós kekszet nyújt Lyrielnek.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:17 pm

-Hát nálam már párszor igen node igazából nem mindig ilyen valamikor tök normális*mondja mire a farkas csak enyhén morran egyet , a srác pedig fél mosolyt ereszt*-Igazából én se, lehet vissza megyek skóciába vagyis skócia meg london, mindkét helyen laknak rokonok, a szüleimmel londoba éltünk de a család nagy része skót, aztán ilyenkor szokott lenni kissebb felhajtás*meséli a lánynak vidám hangon*-De még lehet hogy itt maradunk nem tudom. *mondja a kínálásra csak félmosolyt ereszt*-Nekem jó a narancs is köszi*mondja a lánynak majd kicsit fel is nevet*-Azért te rajtad is kiütközik pár hiperaktív jelenség*mondja egy félmosollyal persze nem bántásnak szánta*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 11:59 am

- Hiperaktív? Hát nem tudom, nálam nem váltott még ki ilyesmit, de lehetséges.
*Gondolkodik el, majd elvigyorodik.*
- hát még nem tudom. De lehet, hogy majd hazamegyek az ünnepekre. De még nem biztos. És ti? Itt maradtok, vagy mentek?
*Kérdezget ő is, miközben felkel, hoz két poharat, meg narancsos és almás üdítőt, majd leteszi az asztalra, s megkínálja a fiút.*
- Milyet kérsz? Vagy inkább valami más?
*Pillongat, miközben figyel ám a válaszra is. Kíváncsi, de most nem bír megmaradni a popóján.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 11:52 am

-Ó nekem mindegy elülök bárhol*mondja majd helyet is foglal majd csak lassan megcsóválja a fejét*-HÁt igazából én se vártam hogy vendég leszek de az én szobámhoz képest itt óriási rend uralkodik, tudod nálam bevállik a bizonyos " legénytanya " kifejezés*mondja kicsit mosolyogva, miközbe figyeli a másik tevékenykedését*-Akkor szerencsénk volt, bár ilyesmit nem szokott csinálni*céloz a daimonra miközbe hallgatja a lányt*-HÁt élünk , bár nem virulunk mondjuk úgy hogy szokásos napunk volt de azért az is elég jó*mondja nyugodt hangon, a farkas pedig engedi a simagatást*-Azóta pihengettünk bár a meditáció még mindig nem az igazi de most már jobb, azt hiszem lyrielnél átváltott valami fura hiperaktivitásba*mondja kicsit felnevetve közbe*-Na és te? Mész valamerre ünnepekkor vagy a suliba maradsz?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Vandor

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 11:40 am

*Nosza, akkor mindannyian bemennek, bár kicsit meglepte, hogy a farkas jött elsőre, d csak megmosolyogta a dolgot.*
~ Kis hamis.~
*Gondolja magában mosolyogva, majd miután beléptek a Hópárduc háló jobb oldali részébe, becsukja maguk után az ajtót.*
- Foglaljatok helyet nyugodtan, ki hova akar ülni.
*Mondja, miközben a babzsákok és az asztalka felé mutat, ahol mindig szívesen fogadják a vendégeket. De mikor észreveszi, mekkora rumli van az astalon, gyorsan odalép, majd elpakol onnan jó pár könyvet, meg cukros zacsit meg hasonlókat.*
- Bocsi, nem vártam vendéget, így kicsit kupis itt minden.
*Jegyzi meg a szétdobált ruhákra gondolva, de hát no. Gyorsan azt is ágyára dobálja az összeset, majd összerántja a narancssárga függönyt, így már nem is látszik a ruhahalom, ami az ágyon foglal helyet.*
~ Majd később elpakolom.~
*Gondolja, majd ő maga is lehuppan az egyik babzsákra, s kényelembe helyezi magát.*
- Dehogy, épp az előbb keltem fel. Jól időzített Lyriel. Tudja, mikor kelek fel.
*Mondja mosolyogva.*
- Megvagyok. És ti? A múltkor eléggé fáradtnak és nyűgösnek tűntetek, vagy legalábbis Lyriel.
*Miközben beszél megsimogatja a farkast, hogyha engedi.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Hópárduc háló - Page 2 Nincskaszt

Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 11:30 am

*Hát úgy tűnik hogy a kaparás nem marad viszonzatlan mert az ajtót kinyitják, és Nadin áll a másik oldalon, hát szó ami szó nem csak ő lepődött meg hanem a srác is*-Hát ... igazából nem akarunk za...*akarná befejezni a mondatot de a farkas úgytűnik máshogy gondolj így be is megy átslisszanva az ajtónál*-varni...*fejezi be egy fél mosollyal majd ha már behívták ő is bemegy, persze követve a lányt amerre az ő része van*-Remélem Lyriel ajtó kaparácsa nem zavart meg semmiben. Mostanába kicsit túl hiperaktív*mondja elvégre nem tudja hogy zavartak e vagy sem*-Amúgy hogysmint?*első kérdés amit a mai nap felvet persze puszta kíváncsiságból*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hópárduc háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hópárduc háló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: