Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Cickány háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Cickány háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Cickány háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Cickány háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Cickány háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Cickány háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Cickány háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Cickány háló I_vote_lcapCickány háló I_voting_barCickány háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Cickány háló

Go down 
+3
Candace Flora Crystalmoon
Julien de Pompadour
Kalandmester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 10:39 am

*Jól esik, amikor megsimítja a kezem bátorításképp, de fogalmam sincs, hogy mi legyen. Persze logikus, amit mondd, talán segít, de nem is tudom, azzal végleg el kellene ismernem, hogy meghalt, és azért az se túl egyszerű. Nem tudom... ilyen hirtelen nem tudom. Hallgatom a szavait csendben, a szívem hevesen zakatol a zavart izgatottságtól, és igyekszem feldolgozni az információkat. Amit a tanárokról mondd, arra csak megrázom a fejem, nem gondolom, hogy ne bízhatnánk bennük, vagy legalábbis néhányukban biztosan.*
-Nem léptek még előre, de biztos vagyok benne, hogy ha lehetséges, akkor lépni fognak, hiszen az egyik tanár is közülünk való, és itt van a lánya is. *Célozok Rheadorára, hiszen talán más is tudja róla, a neve legalábbis eléggé különleges, hogy ez nyilvánvaló legyen, bár persze ki tudja. De tényleg nem hiszem, hogy direkt nem tennének semmit.*
-Talán Zach... Reed tanár úr, majd megkérdezem. *Már jó ideje nem beszéltem vele, úgy gondoltam, hogy nem kell, hiszen van elég dolga rajtam kívül is, szóval minek zargassam? De ez elég fontos és talán ő tud valamit arról a kapuról, ami hasznos lehet, mielőtt bármit megpróbálok. Sóhajtva pillantok Hannára. Tudom én, hogy igaza van, vagyis valahol mélyen tudom, de mégis nagyon nehéz ezt elfogadni, és még nehezebb megtenni.*
-Persze, igazad van, tudom, csak hát... mégis nehéz elbúcsúzni. *Oldalra nyúlok és magamhoz ölelem a párnámat, abba fúrom a fejem, hogy a torkomba folyton feltörni készülő gombócot a helyén tudjam tartani. Muszáj lenne, tényleg muszáj lenne, akkor talán könnyebb lenne minden. Valahogy úgy érzem mintha csak azóta valamiféle buta átok lenne rajtam, képtelen vagyok közel engedni magamhoz bármiféle pasit, Elidort is elhajtottam és Davidet is. Nem mehet ez a végtelenségig ugye?*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 8:32 am


*Érzem, hogy elég nagy választás előtt áll a lány, hiszen nem mindennapi ajánlatot teszek neki. És persze nem is biztos, hogy sikerülni fog, hiszen nekem fogalmam sincs, hogy hogyan is működik az a kapu, vagy hogy egyáltalán működik-e. Talán valaki olyasvalakit kellene megkérdezni, aki már használta azt a kaput, bár konkrét embert nem ismerek, csak pletykákat hallottam. Hiszen azok vannak itt bőven az iskolában, de ez nem is csoda. Ahol ennyi diák lakik, él együtt, ott óhatatlanul is megindul néha egy-egy pletyka-folyam. Megsimítom a leányzó kezét, bátorítva őt, és sejtem, hogy neki ez mennyire sokat jelent, hiszen nem régen mesélte, hogy ő Szerető francoska, Shivala leszármazottja, nekik nagyon sokat jelent az érintés. Talán még meg is ölelném, hogyha nem lenne olyan távol tőlem. Én is elég nyílt vagyok ilyen téren és habár nekem is van privát zónám, nem olyan nagy, mint némely embernek, így egy vigasztaló ölelés nekem sem jelent nagy problémát.*
- Sajnos nem ismerem annyira ezt a kaput, én személy szerint még nem használtam, csak pletykákat hallottam róla. Sajnos konkrétan olyan embert sem ismerek, aki már használta, de lehet, hogyha az Üzenőfalon esetleg üzensz valakinek, akkor mesél neked erről a kapuról. Vagy talán valamelyik tanárt is megkérdezhetnéd. Bár nem tudom.... *húzom el a számat, és habár nem akarom megbántani a lányt, csak kicsúszik a számon a gondolatom:*
- Nem tudom mennyire bízhatunk a tanárokban, mert hát... Kaptatok már valami hírt arról, hogy mikor juttok haza, vagy hogy esetleg próbálkoznak létrehozni egy kaput, átjárót? *nézek mélyen, áthatóan a lány szemébe és kíváncsi vagyok. Adja isten, hogy esetleg tévedjek, vagy ne tudjak semmiről és a tanárok már dolgozzanak az ügyön, de ezt nem nagyon tudom elképzelni - sajnos. Minden esetre kicsit megcsóválom a fejemet és úgy pislogok a leányzóra. *
- Tudom, hogy nehéz lenne... De nem gondolod, hogy akkor esetleg tovább tudnál lépni? Szerintem, hogyha igazán szeretett, akkor ő sem szeretné, hogy boldogtalanul sírj utána egész életedben. Vagy legalábbis... *vonom meg a vállamat és kicsit szomorkásan elmosolyodom:*
- ... Ezt szokták mondani a felnőttek. *mosolyodok a lányra. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan is dönt, de hogyha amellett dönt, hogy elmegy a kapuhoz, akkor elkísérem, ha szeretné. De remélem, hogy ez egyértelmű neki is.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 6:56 pm

*Igen, lehet, hogy azért is, de azt hiszem, ha el tudok köszönni tőle, akkor is meghasad a szívem és egy kis részem úgy is vele hal, nem csak azon múlt, hogy erre nem volt lehetőségem. Rendkívül jól esik az érintés és hogy megsimogatja a kezem, ez nekem nagyon is sokat jelent, talán többet, mint egy egyszerű sajnálom. Egy apró fájdalmas mosolyt eresztek meg, afféle köszönetképp, aztán a szavaira kicsit meglepetten kerekedik el a szemem.*
-Lelkek kapuja? Szerinted az úgy is hatásos, ha ő nem itt halt meg, ha másik világban? *Kérdezem óvatosan, nem tudom, hogy mennyit tud erről a kapuról, de nem is tudom. Félnék találkozni vele, próbálom lezárni azt a részt az életemben, még ha nem is akar sikerülni, de újra látni őt... beszélni vele és úgy elengedni. Megremeg a szám széle egy kicsit.*
-Nem tudom, hogy menne-e Hanna... látni őt... és hallani újra, az olyan lenne, mintha elengedném, mostmár végleg. *Nagyot nyelek, egyszerűen félek ettől, szó szerint rettegek.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 6:40 pm


*Scarletta megemlíti, hogy a párja már nem él, és én nem is tudom, hogy hogyan és mit is reagáljak erre az egészre. Hiszen mit lehet ilyenkor mondani egy egyszerű sajnálomon kívül? Semmit. Szerintem. Így hát csak egy újabb kérdést teszek fel. Sejtem, hogy ez nagyon fájdalmas emlék a lánynak, így lágyan megfogom a kezét és nyugtatóan simogatni kezdem. Kiderül, hogy nem sikerült elbúcsúznia a párjától és talán ezért ilyen nehéz túl lépnie ezen az egészen.*
- Azért kérdeztem, mert...Szóval itt a Nezabarban van egy Lelkek kapuja nevű hely... És lehet, hogy ott el tudnál búcsúzni tőle. *nézek mélyen a lány szemébe. Hallottam már ilyen pletykákat, hogy valakinek hirtelen halt meg valakije, és ott békére lelt. Soha nem mondták el, hogy mit is láttak a kapun túl, de valahogy mindig sikerült túl lépniük az a tény fölött, hogy elhunyt valakijük. Kíváncsian nézek hát a lányra, hogy mit szól ehhez.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 6:33 pm

*Talán lerajzolhatná valaki más, de tényleg nem tudom, hogy ez hogyan lehetne megvalósítható, hogy nem tudom elmesélni, hogy néz ki. Az itteni dolgokat és varázslatokat pedig még nem ismerem annyira behatóan, hogy eszembe jusson valamilyen látnoki, vagy mentális mágia, ami esetleg segítene abban, hogy olyan is lássa a képeket, aki még nem járt soha nálunk. A sajnálom hallatán egy egész picit elmosolyodom, cseppnyi fájdalommal. Eltelt már azóta egészen sok idő, tudom hogy muszáj tovább lépnem, de attól még nehéz, főleg hogy egyedül vagyok és hogy itt van Elidor, aki Duarin ikertestvére.*
-Semmi baj, fel kell dolgoznom... muszáj. *Persze attól még nem megy túl könnyen, de én igazán próbálkozom, amennyire legalábbis tőlem telik.*
-Én remélem, főleg ha te is ennyire bízol benne, hogy menni fog. *Teszem még hozzá a párjával kapcsolatos témához. Én tényleg reménykedem benne, hogy sikerülni fog nekik. A kérdésére csak némán megrázom a fejem, és igyekszem legyűrni a gombócot a torkomban.*
-Nem, nem tudtam elbúcsúzni, amikor megtudtam, már rég késő volt. *Emlékszem arra a napra, amikor Elidor betoppant. Az arca sebes, a tűz miatt, és hozta a hírt, hogy Duarin és Ruby is halott. Egy napon veszítettem el a nővéremet és a szerelmemet, nem sokkal később pedig ide kerültem. Nem volt egy jó időszak az életemben.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 5:51 pm


*Az biztos, hogy sok ember elcsodálkozna és gyönyörködne a rajzokban, amik esetleg arról a más világról készülnének. Talán megpróbálhatná lerajzoltatni valakivel. Én is nagyon kíváncsi lennék rá, de hát vélhetőleg ez nem fog eszébe jutni a lánynak, így csak mesélhet a saját világáról. A kérdésével persze egyet értek, hiszen ki ne értene egyet? Végül rákérdezek, hogy neki van-e odaát szerelme. Talán ezért ilyen depressziós és borúlátó, mert nem bízik benne, hogy még viszont láthatja az életben. Valóban én sem tudom, hogy hazajutnak-e egyáltalán. Vajon a tanárok dolgoznak azon az átjárón? Vagy egyszerűen nem is foglalkoznak velük? Azért az elég gonoszság lenne, bár ki tudja... Ebben az iskolában már semmit sem lehet tudni. A válaszára összeszorul a szívem és ahogy a szemébe nézek már tudom a választ: meghalt a szerelme. Már semmi reménye arra, hogy viszont láthassa, maximum a túlvilágon. Nem igazán tudok mit mondani erre, csak egy halk "sajnálom!"-ot suttogok, de gyanítom ,hogy ez abszolút nem vigasztalja és semmit nem jelent neki. Nem tudom, hogy mit is mondhatnék, de a jókívánságára haloványan elmosolyodom.*
- Köszönöm szépen. Én bízom benne, hogy működni fog és már csak egy évet kell kibírnunk, és utána jön ide egyetemre. Akkor tényleg gyakrabban fogunk találkozni. *mosolyodom el, bár tudom, hogy gonoszság ilyesmiről beszélni.*
- És el tudtál tőle búcsúzni? *teszek fel egy furcsa kérdést, bár tudom, hogy nem sok közöm van hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 5:32 pm

*Na igen a harcok azért csökkentenek a szépségén, de így is más, mint itt. Azért lassan kezdem megszokni az új helyet, csak hát azért az ismerős baráti arcok hiányoznak nagyon. Bólintok egy aprót, pár pillanatra el is révedek az emlékeim között. Az a legrosszabb, hogy még képeim sincsenek, hiszen nem úgy jöttem el, hogy akartam, és mi van ha nem jutok haza soha? Egy idő után az emlékek megfakulnak és nem tudom majd felidézni a szüleim arcát, a barátaim külsejét, Duarin mosolyát. Belesajdul a szívem, hogy talán ezek örökre elvesztek. Bárcsak tudnék rajzolni, és akkor megörökíthetném, amíg még a fejemben vannak. Aztán megkérdezem őt, hogy elhagyná-e akit szeret, ha tudja, hogy talán nem láthatja viszont, amire már egyetért. Igen, én abban a helyzetben nem tudtam volna Duarintól külön válni. A kérdésére egy pillanatra megmerevedek, majd megrázom a fejem.*
-Nem... már nincs. *Nem tudom csak úgy kimondani, hogy volt, de meghalt, de így is érteni lehet, vagy persze arra is gondolhat, hogy már nem szeretem, de azt hiszem valamelyest egyértelmű. Szerettem, őt szerettem a legjobban a világon, és meghalt. Az is rossz lenne, ha ott marad, én pedig itt vagyok, de akkor legalább tudnám, hogy él, lenne rá remény, hogy egyszer viszont látom, így viszont egyáltalán nincs... soha.*
-Jó, hogy neked van, akit szerethetsz, és tudod, remélem, hogy így is menni fog, és nem lesz semmi... baj. *Teszem hozzá még egy kis mosollyal. Tényleg nem akarom, hogy rossz legyen neki, és nagy a távolság, de talán sikerül átvészelniük.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 1:42 pm


*Lelkendezek egy sort, hogy biztos mennyire szép lehet az ő világuk,bár most a háborús helyzetek bizonyára rondítanak rajta egy sor. Bár ki tudja, hogy náluk milyenek a háborúk. Egyáltalán milyen fegyverekkel vívják őket, vagy hogy? Olyasmit képzelek el, amit itt nálunk volt a világháborúk idején, de bízom benne, hogy ott azért nem ilyen durva a helyzet. És vélhetőleg ott mágikus is a dolog, különben nem nyílt volna csak úgy random egy térkapu.*
- Igen, biztos csodás lehet. *bólogatok én is mosolyogva. Rákérdezek az Ősökre, Scarletta pedig elmeséli, hogy kik is ők és hogy ő kihez is tartozik. A Szerető. Hát igen, így már mindjárt érthető, hogy miért ilyen fontosak ennyire neki a kapcsolatok. Kicsit rossz lehet úgy átpottyanni egy másik világba, hogy nem ismersz itt senkit és nincsenek még csak barátaid sem, nem hogy szerelmed. Rákérdezek, hogy náluk ugyan hogy működik egy kapcsolat, a válaszra azonban elszégyellem magam és elpirulva sütöm le a szememet.*
- Hát... Azt hiszem, de. Igazad van.*válaszolom kicsit halkabb hangon, majd a lány szemébe nézek.*
- Neked van odaát... Valakid, akit nagyon szeretsz? *teszem fel a kérdést, ami már egy ideje birizgálja a fantáziámat. Ki tudja, hogy milyen választ fogok kapni, vagy hogy kapok-e egyáltalán. De kíváncsi vagyok. Nagyon is.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 8:08 am

*Talán túl tudunk lépni azon, ami történt, hiszen mindketten hirtelen felindulásból mondtunk dolgokat és jobban átgondolva már tudom én is, hogy nem kellett volna. Nem szép dolog másból kiölni a reményt, csak bennem már olyan kevés maradt, hogy nehéz pozitív szemmel látnom a világot és másokat magam körül. Kiderül, hogy ismeri a fajtámat, vagy legalábbis egy kicsit már hallott rólunk, ami azért jó, legalább kevesebbet kell magyaráznom.*
-Igen, tudod jóval több a szín, mint itt nyáron egy nagy virágos réten, és sok minden más, de azt hiszem ez rendjén van, mert egyébként nem lenne különálló világ. *Ejtek meg egy apró mosolyt. És hát igen, a Tündérkert nem véletlenül a kedvenc helyem, imádok ott lenni, már az elején, amikor megtaláltam így lett, azóta is a legtöbb időmet ott töltöm, csak az zavar, hogy a föld alatt van, de szerencsére a berendezése és a méretei ezt is el tudják felejtetni velem.*
-Igen azt hiszem hasonlóak, mint az istenek itt, csak ők aktívan tevékenykednek. Shivala, a ti nyelveteken úgy hívják, a Szerető. Az ő leszármazottjai általában kiemelkedő külsővel rendelkeznek és... nagyon fontos számukra minden kapcsolat, mondjuk úgy, hogy lételemünk. *Igen, épp ezért van, hogy fogy az erőm, és gyakran vagyok magam alatt, hiszen itt nem vesznek körül barátok, szerettek, és nekem aztán tényleg mindennél fontosabb lenne egy ölelés, egy jó szó. Nem úgy, ahogy Hanna mondta először, nem maga a mélyebb testiség feltétlenül, erre akár a baráti viszony is megfelel, de a nélkül... igen nehéz. Aztán megint érzem, hogy rosszat mondtam, a hanghordozása és a kedve is változik, az érzések pedig mint a villám szaladnak át a testemen.*
-Ha folyton attól kéne rettegned, hogy elveszíted, akit szeretsz nem töltenél velem minél több időt? *Kérdezem tőle óvatosan. Bánom, hogy nem voltam még többet Duarinnal, pedig így is sok időt töltöttünk együtt, de ez is kevés volt. Ha nem hagyom, hogy Ruby elrángassa beszélgetni... ha egyáltalán tudok róla. Inkább vele halok, minthogy itt maradjak egyedül és önszántamból soha nem váltam volna el tőle hosszú időre.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 7:54 am


*Leülve az ágyra narancslevet iszogatunk és beszélgetni kezdünk. Remélem, hogy ez nem úgy fog végződni, mint az első alkalom, igyekszem nem felhúzni magamat dolgokon, mert tény, hogy a múltkori beszélgetésünk alkalmával elég forrófejű voltam. Talán ezért is sikerült annyira összevesznünk, és megbántanunk egymást. De szeretném ezt elfelejteni, hogy tiszta lappal indulhassuk mind a ketten. Azt nem mondom, hogy kedvelem a lányt - még nem, - de bízom benne, hogy ez majd változni fog - remélhetőleg pozitív irányba. Scarletta elmeséli, hogy ő egy másik világból származik, én pedig sejtem,hogy akkor bizony egy francoskáról van szó. Mikor felvételiztem ide, azt mondták, hogy nem baj, hogy fél-angyal vagyok, mert vannak itt fél-sárkányok, fél-démonok - tőlük mondjuk kicsit tartok - tündék, koboldok, dzsinnek és még ezerféle lény, akikről esetleg nem is tudhatnak a diákok (lsd. vérfarkas, vámpír).*
- Igazából csak annyit hallottam, hogy vannak francoskák és hogy a világotokba háború dúl és véletlenül estetek át egy átjárón. *mesélem el azt, amit pletykálnak az iskolában, ami közszájon forog. De igazából ennél többet nem tudok, magát az Ősöket sem, és hogy vannak különleges képességeik, azokat sem.*
- Színesebb? Ó, nagyon szép lehet! *csillan fel a szemem és elképzelek egy hasonlatos helyet, mint a Tündérkert. Csodálatos kék és lila bokrokkal és fákkal, zöldes-kék éggel, gyönyörű csillámló, színváltós virágokkal és ilyesmikkel. Igen, lehet, hogy egy 5 éves kislány álma ilyen, én mégis nagyon kedvelem a Tündérkertet, hiszen annyira gyönyörű! Hallgatom Scarletta szavait, az Ősökre pedig felvonom a szemöldökömet.*
- Ősök? Nahát, ez nagyon érdekes! Ezek az Ősök hasonlóak, mint nálunk az istenek, nemde? És Shivala ki volt? *kérdezek rá kíváncsian. Mikor ismét a kapcsolatomról kezd el beszélni, kicsit megrándul a gyomrom, de igyekszem gyorsan lenyugtatni magamat.*
- Nálatok hogy néz ki egy kapcsolat? Állandóan együtt töltitek az időtök minden percét? *kérdezem, és enyhe gúny is hallatszik a hangomban, bár igyekszem ezt a minimumra csökkenteni és igyekezni, hogy inkább a kíváncsiságot érezze csak meg a másik.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:36 pm

*Én is remélem, hogy tiszta lappal indulva jobbra tud fordulni a kapcsolatunk, de idővel akár ebből jó viszony is lehet, akár tényleg baráti kapcsolat és persze, hogy nem akarom, hogy igazam legyen, bár félek tőle, hogy az lesz, de talán nem, talán itt máshogy mennek a dolgok, mint nálunk. Átnyújtom neki a narancslevet, nekem sem kedvenc, de igazság szerint még régebbről maradt, azt hiszem valamelyik volt szobatársam hagyta itt és akkor már ne menjen kárba. Elmondom végül, hogy én máshonnan származom és erősen meglepődöm, amikor tudja hogy pontosan miről van szó.*
-Te hallottál már rólunk, akkor lehet hogy érted is! *Vidulok fel, hiszen talán nem kell magyaráznom, akkor tudja miért gondoltam úgy, amit gondoltam... vagy még sem? Már az is meglep, hogy ismeri a világunkat, de aztán végül visszakérdez, úgy fest, hogy annyira még sem, csak hallhatott róla kicsit.*
-Eléggé. Tudod nagyon szép, több a szín, főleg nyáron, bár most a háború kicsit elvett belőle. Viszont vannak nálunk ősök, és az enyém Shivala, ezért tudom nehezen elképzelni, hogy a kapcsolatod... szóval érted. De ez más világ, itt máshogy mennek a dolgok. *Óvatos mosollyal nézek fel a poharam mögül. Igen, itt máshogy mennek és nem lesz majd semmi baj, a párja és ő is kivárják... de annyira nehéz lehet!*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:25 pm


*Remélem, hogy immár tiszta lappal indíthatunk, és egészen jó kis kapcsolat fog kialakulni közöttünk. Talán még barátnők is leszünk, vagy ilyesmi. Az tény, hogy az első találkozás nem volt valami kellemes, de legalább tutira nem felejtjük el, hogyan is találkoztunk. Azért nagyon remélem, hogy néhány hónap múlva nem az lesz, hogy sírva borulok a karjaiba, hogy igaza volt é ő megmondta. Nem, nem, erre még gondolni sem akarom. Mindjárt hétvége! Elfogadom a narancslevet, habár nem a kedvencem, de nem akarom megbántani a lányt ezzel. Egy köszönömöt suttogok, és bele is kortyolok a hideg italba. Habár nem annyira szeretem, kellemesen hűsítő és most még ezért is hálás vagyok.*
- Imádom a nyarat és a meleget, de mindig jól jön egy ilyen hideg ital! *mosolyodom el és hálásan nézek a lányra. Nem iszom ki mindet, hagyok kicsit későbbre is, bár nem biztos, hogy sokat itt akarok lenni, hiszen látom, hogy a lány már pizsomában van - vagy valami olyasmiben. A fogalmazása igen furcsa és rá is kérdezek, mire Scarletta elmeséli, hogy ő bizony egy másik világból származik. Döbbenten pislogok rá és kíváncsiság csillan a szememben.*
- Ó! Ezek szerint Te is francoska vagy? *kérdezek rá konkrétan, hiszen úgy tudom, hogy a Nezabaros diákok közül csak ők jöttek külön világból.*
- Akkor elhiszem, hogy még nem nagyon vagy képben az itteni helyzettel. Nagyon más a mi világunk a tiéteknél? *csillan kíváncsiság a szememben és remélem, hogy mesél valamit a saját világáról.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:17 pm

*Igen, én is ezért igyekeztem erőt venni magamon, hogy mostmár csak azért is jobb lesz a kedvem és kimászok a gödörből, de eddig nem sikerült igazán jól. Zachary megígérte, hogy majd találunk nekem valami hobbit, de hát... van egy csomó dolga más diákokkal és én nem erőltettem a dolgot, végülis egy tanárról van szó, miért kéne folyton engem pesztrálnia, nem igaz? Bőven elég, hogy segített a kezdetekben és kész, most foglalkozhat megint másokkal. Egy apró mosolyt ejtek a szavai hallatán, igen, mindketten kissé túl hevesek voltunk és én nem akarom, hogy újra valakivel rosszban legyek, vagy elvágjam magam tőle. Szeretném, ha végre rendeződne valahogy az életem. Amikor leül az ágyamra, szembe fordulok vele törökülésben miután hoztam két pohár narancslevet. Meleg van, jó ilyenkor a frissítő. A kérdése persze teljesen jogos, én voltam a buta, hiszen nem tudhatja, hogy nem innen származok.*
-Oh, hát suliba igen, csak máshol. Tudod én egy másik világból származom. Egy kicsit bonyolult ez, és nem igazán találtam még meg a helyem, de majd egyszer csak sikerül. *Magyarázom neki a dolgot, bár ez még mindig nem válasz teljesen arra, hogy miért is borultam ki annyira, csak részben.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:00 pm


*Az ajtó nyílik, én pedig idegesen sétálva követem a lányt be a szobába. Egy röpke pillantást vetek a szobára és látom, hogy a többi ágy be van vetve, és cucc sincs itt olyan sok. Talán egyedül lakik? Milyen szerencsés... Bár ki tudja, lehet, hogy ezért ennyire pesszimista, és rossz kedvű, mert nincs barátnője, szobatársa, akivel tud beszélgetni. Megesik rajta a szívem és elhatározom, hogy akárhogy is, de kibékülök vele, és igyekszem majd kicsit feldobni a napjait. Utálom, hogyha valakinek rossz kedve van, mert gyakran én is átveszem a környezetem hangulatát és ki szeret rossz kedvű lenni? Na, ugye!
Besétálva a szobába egy szuszra elhadarom, amit szeretnék és egy halovány mosollyal, lesütött pillákkal nézek a lányra. Elveszi a szandit, majd ő is bocsánatot kér. Meglepődve nézek rá, és el is pirulok, ahogy a kapcsolatomat említi. Már csak másfél nap és a párom megérkezik! Észre sem veszem, ahogy elpirulok, ahogy csak arra a hétvégére gondolok. De hamar kiverem a fejemből és ismét a lányra koncentrálok.*
- Akkor azt hiszem, kölcsönösen is bocsánatot kértünk és megbocsájtottunk. Kezdhetnénk tiszta lappal? *mosolyodom el kicsit szélesebben, mint az előbb, és hogyha a lány nem neheztel ezért, akkor letelepedek mellé az ágyára, vele szemben.*
- Mire gondolsz azzal, hogy nem tudod, hogy működnek itt a dolgok? Még soha nem jártál suliban ez előtt? *kérdezek rá a számomra érthetetlen dologra.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:54 pm

*Hát persze, hogy meglepődöm, hiszen az utolsó szavait már nem hallottam a vízesésnél, amikor utánam kiáltott. Annyira zakatolt a fejem, hogy képtelen voltam másra figyelni, csak a saját gondolataimra. De nem tudom, hogy akkor megálltam volna-e, akkor ha hallom, hogy szól. Túlságosan sok rossz történt az utóbbi időben, és nem biztos, hogy jó lett volna, ha úgy egyszerre jön ki belőlem minden. Megáll az ajtóban, látom, hogy ő is eléggé bizonytalan, én pedig az ágyamon foglalok helyet bizonytalanul pillantva rá. Utálom ezt a világot! Semmi sem sikerül úgy, ahogy szeretném. Otthon jó volt, sokan szerettek, sokaknak voltam fontos, de itt? Valahogy semmi se sül el jól, a lányok féltékenyek, a pasik félénkek, vagy túl sokat akarnak... nem tudom kezelni és fogalmam sincs, hogyan alkalmazkodjak. Aztán megszólal, én pedig feltornászom magam, amikor felém nyújtja a cipőt, hogy közelebb lépjek és átvegyem tőle.*
-Nem... én szeretnék bocsánatot kérni. Butaság volt, nem ismerem az itteni dolgokat, és nincs jogom, hogy a kapcsolatodat méltassam. Én csak... *Összeszorítom a szemem, aztán körbepillantok.*
-Ülj le nyugodtan, ha szeretnél maradni, talán van egy kis narancslé is a hűtőben, ha kérsz. *Eresztek meg egy bizonytalan mosoly féleséget, majd visszahuppanok az ágyra, miután letettem a szandit az ágy mellett a földre.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:44 pm


*Idegesen várakozok az ajtó előtt, majd meghallom a puha lépteket, és az ajtó enyhén nyikorogva kinyílik. Scarletta döbbent pillantását látom, ahogy rám néz, majd lekúszik a tekintete a cipőjére. Ha nem lennék ideges, tuti, hogy elnevetném magam, de most csak egy elhaló nyögésre futja.*
- Szia Scarletta! *köszönök neki és ahogy kitárja az ajtót, lassan besétálok a szobájába és megállok az ajtóban.*
- Én... Öhm... *nyögdösöm, majd veszek egy nagy levegőt.*
- Én csak szeretnék bocsánatot kérni a viselkedésemért és visszahoztam a cipődet. *hadarom el egy szusszra azt, amiért jöttem, majd haloványan, kissé zavartan mosolyodom el és nyújtom át a lánynak a cipőt. *
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Cickány háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Cickány háló H2pc
Az én színem az orangered.

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:37 pm

*És megint kellett pár nap, mire sikerült nagyjából összeszednem magam. Lehet, hogy kicsit túlreagálom a dolgokat, ez a bajom? Nem tudom, én igazán nem akartam megbántani Hannát, csak úgy jöttek a dolgok, nem akartam a véleményemet véka alá söpörni, mert neki is jobb, ha nem ringatja magát valami idilli állapotba, ami nem fog örökké tartani, mert akkor is azt gondolom, hogy így van. Nem ismerem eléggé ezt a világot, de... vagy talán épp ezért tévedek? Mert nem ismerem igazán ezt a világot, és itt lehet, hogy másképp is működnek a dolgok? Nem tudom, én önszántamból képtelen lettem volna ott hagyni bárhol is Duarint, csak a halál volt képes elszakítani tőle, és a hiánya még mindig emészt, pedig már hónapok teltek el azóta és nagyon sok mindent történt. Azt hiszem mindig lesz helye a szívemben... és az álmaimban is. Épp az ágyon ülök, egy rövid sportnadrágot viselek, lilában, felül pedig egy testhezálló egyszerű ujjatlan toppot halvány kékben. Lefekvéshez készülődőm már, és ehhez mérten öltöztem fel. Eléggé meglep, amikor meghallom a kopogtatást, leteszem a könyvet az ágyra, és mezítláb lépdelek az ajtóhoz.*
-Oh! *Csúszik ki a meglepődés hangja a számon, amikor meglátom az angyalt az ajtó előtt, a kezében a cipőmmel. A lábam néhány helyen még kicsit sebes, idővel majd teljesen rendbe jön. E miatt nem mentem el a gyógyítóhoz, én voltam a buta, hogy mezítláb szaladtam át a fél erdőn. Ösztönösen pillantok körbe, de igazából nincs itt rajtam kívül más, tehát ha nem eltévedt, akkor csak hozzám jöhetett.*
-Szia! *Tárom ki végül az ajtót kissé bizonytalanul, nem tudom, hogy mit mondjak, így végül csak hátrébb lépek, és visszahuppanok az ágyba, felhúzom a lábaimat törökülésbe és rá pillantok. Vannak szabad ágyak és fotel is, de hirtelen az sem jut eszembe, hogy hellyel kínáljam.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Cickány háló Druida
Üzenőláda : Cickány háló Tek51b208ae5cddf3611866

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:29 pm

*Elég sokáig tartott, amíg kinyomoztam, hogy az a bizonyos Scarletta melyik hálóban is lakik, de végül is sikerült. Legalábbis nagyon remélem, hogy ő az a Scarletta, bár az egyik Diákmentor szerint nincs más ilyen nevű lány az iskolában. (meg fiú sem.) Úgyhogy a szobaneveket olvasgatva, kezemben a lány cipőjével sétálok a kihalt folyosón. Hamarosan takarodó, mégsincsenek olyan sokan a folyosón. Vélhetőleg már a szobájukban vannak, vagy éppen még tartanak hazafelé.*
- Cickány háló. Ez az! *suttogom halkan, és veszek egy nagy levegőt. Fogalmam sincs, hogy mit is fogok mondani a lánynak, és hogy miért is kérek bocsánatot, de remélem, hogy azért majd értékelni fogja a gesztust és nem fogja az arcomba vágni az ajtót. Egy egyszerű, pánt nélküli fehér-sárga ruha van rajtam, amely a térdem fölé ér, és egy fehér topánka. Egyszerű, mégis nagyszerű, az ilyen ruhák jellemeznek engem. Ismét veszek egy levegőt, majd bent tartom és kopogtatok a szoba ajtaján hármat, elég határozottan, hogy esetleg úgy is lehessen hallani, hogyha a szobában van, csukott ajtó mögött. És várok. Kezemben a cipővel, szememben aggodalommal, és a szárnyaim is lágyan remegnek.*
Vissza az elejére Go down
Candace Flora Crystalmoon
Diák
Candace Flora Crystalmoon


Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Cickány háló Nincskaszt

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 3:17 pm

*A lány szorosan átöleli a húgát. Csak kuncog a selymes beszólásra.*-Áá, értem, akkor jó. És nem lesz vad, szerintem nem./közben egy Athamét rejt csizmájába. Hát igen, mindig van nála egy tőr. Egész jól dobálja. Persze eddig csak viccből, de a bölcsek már felkészítették, hogy itt durvábbak a dolgok, mint náluk.*-Szerintem valami aranyos lesz, mint Dion. *közben Calos be akar sértődni, de a lány is csak cöcög, aztán összedörgölőznek, ekkor a lány kicsit megborzong. Hiszen érzi. De jó borzongás. Közben persze mosolyogva fogja meg nővére kezét, aztán elindul ki az ajtón, nővérével, és az utánuk repülő daimónokkal, hogy felfedezzék az iskolát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 2:59 pm

* Mikor valami történik, láthatóan,a lány azonnal leugrik az ablakból, és a nővéréhez lép.* - Flora! Most az történt, amire gondolok? Dion?... Jégmadár? *Kérdezi, meglepődve, és közelebb megy a lányhoz, szépen stíröli a madarat, méregeti. Csillogó szemekkel figyeli a megállapodott daimont, és megöleli a nővérét. * - Úgy örülök! Tudtam, hogy végül neked is madár lesza daimonod! A boszorkányoknak csak az lehet. Illetve az szokott lenni...*Mondja a lány, mosolyogva és megsimítja a nővére haját. Örülnek neki, hogy megvan a végleges. * - Calos, valyon te mi leszel?*Néz le a saját daimonjára, de az csak megrázza a fejéét, igazából fogalma sincs. Lesz ami lesz... De midnenképpen madár. Fiona már fel van öltözve, a fehér ruhájába, így csak vár, hogy Flor is kész legyen. Mikor meglátja, hogy a lány feketébe öltözött, akkor kicsit elmosolyodik. *
- Tűz és víz. Tudtam, hogy fekete ruhát veszel fel. Na de selyem?... Nem túl vad? *Kérdezi a lány, felvont szemöldökkel, majd kicsit elkuncogja magát.* - Nem, nem álmodtál. Itt volt a szobánkban. Na, megyünk valamerre? Dionnak lehet jó lenne kipróbálni a végleges szárnyait... Milyen kis ari lettél..Mondja, moslyogva, de Calos kicsit sértődötten átalakul pillangóvá.* - Calos! Ne legyél ilyen! Te is nagyon tündéri vagy... És alig várom, hogy megtudjuk, mi a végleges éned... *Mondja a lány, csillogó szemekkel és kérlelően pislog a daimon felé, aki még kicsid durcázva kering, majd átalakul rigóvá, és Dionhoz dörgölődzik, játékosan, mint a testvérek, hisz ők is... olyasmik.*
Vissza az elejére Go down
Candace Flora Crystalmoon
Diák
Candace Flora Crystalmoon


Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Cickány háló Nincskaszt

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 2:19 pm

*Ő csak mosolyogva hallgatja, majd az ablakhoz sétál, elhúzza a függönyt. Először behunyja a szemét, majd hunyorítva lenéz a párkányra, és örömében felsikkant, de azonnal szája elé kapja a kezét.*-Ezt nézd.*mondja könnyes szemmel, majd a tenyerét gömbé formálva bezárj a daimónt, majd odasétál a húgához, és kinyitja. egy kis jégmadár csücsül benne, megszólal Dion hangján, és vidáman elkurjantja magát*-Hejhóóó*a lány szemei könnyben vannak, nagyon örül*-Hát, nekem már nincs semmi hátra. Kicsi jégmadár lett belőle.*a lány leül az ágyára, leteszi a kis madarat, aki örömében elkezd repkedni a szobában, és hangosan csipogni. Közben a lány ruhát vesz föl. Haját fölfogja kontyba, és közben beszél*-Juj, tegnap este. Teljesen lefagytam Desiertonál, miután megláttam a...*ekkor elhalkul, és fölvesz egy fekete bőrnadrágot, egy fekete selyemfölsőt, ami a nyakától a melle alatt záródik be. És ilyen több anyag van rávarva. Egy csizmát vesz fel, majd megigazítja a medálját, és utána a lány felé néz. közben elengedi a haját, ami szépen vállára omlik. Közben daimónja a vállára száll.*-Alessy? Érdekes név. Én csak hangokat hallottam, de azt hittem álmodtam...És nem tudom..Valamiért fáradt voltam..

Cickány háló Jegmadar5
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 2:05 pm

*A lány má régen felöltözött, fehér ruhában van, kicsit kivágott ruha, olyan mesebeli boszorkányos, de nem eltúlzott. Az anyaga egyszerű, se selyem, se semmi, de még is eléggé nőies. Az ablakban üldögél, amerre a ővére daimonja szálldos.* - Dion volt. Én éppen csak unatkozom.... Vártam, hogy végre felkelj. Hogy-hogy ilyen sokat aludtál? Képzeld, járt itt az egyik hálótársunk, a másik szobarészből. Elég furcsa volt... Alessynek hívják.*Mondja a lány, miközben az ölében lekuporodott Calost, hermelin alakjában simogatja.* - Szerinted mikor állapodnak meg a daimonjaink? Már nincs túl sok hátra... *Mondja halkan a lány miközben lassan a nővére felé fordul, halványan msoolyogva. Ábrándozik most egy kissé.*
Vissza az elejére Go down
Candace Flora Crystalmoon
Diák
Candace Flora Crystalmoon


Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Cickány háló Nincskaszt

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 1:40 pm

*Halk durmolás hallatszik a lány ágyneműje alatt. egy kis csipogás is hallható, amire egyenlőre senki nem reagál. Majd valami kiröppen az ágynemű alól, és az ablakpárkányon foglal helyet. A behúzott függöny mögött. Így egy hatalmasabb árnyékot vet az átszűrődő fényben.*-Fiona, te játszol megint?*kérdez hangosan, az ágyából, a párnából beszélve. Majd kikecmereg. Felvesz egy selyemköntöst, amit magával hozott, és azzal kezdi el kutatni nővérét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 11:39 am

*Mikor a lány elindul kifelé, és elkezd olyan... furán beszélni, a lány felvonja a szemöldökét, és figyeli őt. Biccent a kegyetlen világra, habár mindenképpen találni fog ebben a világban is valami szépen, majd elköszön. Csendesen, a saját nyelvén köszön el, és amikor hallja a lány igazi nevét, kicsit furcsállva fordul a diamonjához.* - Alessy? Akkor miért Alice-ként mutatkozott be?... *A saját nyelvén beszél, amit az egész teremből csak négyen érthetnek... Ők ketten, és a durmoló nővérük, meg persze az ő daimonja. Csendesen üldögélnek egy kicsit az ágyon, gondolatuk között beszélgetve, majd lassan felfedezik a szobájuk rejtelmeit... A zuhannyal kezdve.*
Vissza az elejére Go down
Alessy de Vontier
Diák
Alessy de Vontier


Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Cickány háló Nekromanta

Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 11:34 am

*Érdeklődve figyeli a lányt, aki láthatóan közvetlenül, és nyíltan beszél neki az érzéseiről, no meg az eddigi életéről. Kicsit furdalja őt a lelkiismerete, ezért feláll, és elindul kifelé.* - Szép világ lehet, az a másik. Nos... sok szerencsét ideát, vagy mi. Ez kegyetlen világ, jól jegyezd meg. Szia. *Elsétál, majd visszafordul, és háttal még mond valamit.* - Alessy. *Azzal becsapódik az ajtó, és hallani, ahogy kattan a zár. Hát, ideje lenne új arculatot kitalálnia magának. Ő is próbálkozott az erdei boszi stílussal, vuduzni is akart már, de sosem jött össze. Minden bizonnyal az ügyeletes kritikus és szemétláda szerepét megunta.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cickány háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cickány háló   Cickány háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cickány háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: