Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Kalandmester
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_lcapPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_voting_barPrefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Nekromanta
Üzenőláda : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Tek4e285117af53d6454199

Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 6:44 pm

Ezt a fórumtémát azért hozom létre, mert beszélgettem Deyannal, és ő azt állítja, hogy a deri azért nem aktív, mert nincs választék, bezzeg az allin, és Fleur például csak azért sikeres, mert sok az allis. Szerintem épp fordítva, Fleur sok játékost nevel ki. Egyébként pedig az allin és a naxin nincs kifogáskeresés^^ De mindegy, nem vitatkozni akarok, hanem inkább az volna a kérésem elsősorban, hogy az alliról Fleur és Rose, a naxiról Ari és Chris picit mutassa be a prefi munkát, hogy hogyan hívnak embereket játszani, hogyan reklámoznak progit, hogyan háttérmunkáznak, tehát miért aktív a szak. Hiszen nyilván nem magától az.

Prefektus alapvető teendői:

1. Új diák betanítása:
- Megtanítani a rendes jelhasználatra, már az első alkalmakkor!
- Hozzászólás színezésre megtanítani.
- Javítani a játékán, korrigálni a helyesírását.
- Képkeresésben segíteni neki (Galéria javaslása).
- Előtörténet írásban segíteni neki.
- Megismertetni az iskola vezetőségével.
- Buzdítani a hírek olvasására.
- Elmagyarázni a tanítás menetét, órára járást stb.
- Moderálni a hozzászólását, ha szükséges, nem pedig kérlelni napogik dolgokra.
- Elmagyarázni a kasztválasztót, mágiaágakat.

2. Szakos diákok bevezetése az iskola életébe:
- Találkozókról mesélni a diákoknak.
- Táborokról mesélni.
- Megmutatni közösségi fórumokat: Beszélgetés kötetlenül, Klubok, Játékkereső.
- Ajánlani neki a szakos üzenőfalat.
- Újságot, híreket reklámozni neki, hogy mindig képben legyen.
- Megismertetni más diákokkal, más szako diákokkal is!
- Mesék, programok rendszeres, gyakori reklámozása.

3. Példamutatás:
- Órára járás/óra pótlás.
- Hírek rendszeres olvasása, reagálás. (Újság szintén.)
- Aktívság az oldalon.
- Szakos üzenőfalakon való aktív részvétel.
- Közösségi eseményeken való részvétel, mesék, programok.

4. Súgó ismerete ától-cettig, kívülről-belülről, álomból felkeltve.

by Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 6:56 pm

Fúha, ez most kicsit váratlanul ért, de leírok pár dolgot, ami hirtelen az eszembe jut. Kicsit olyan, mintha hazabeszélnék, ugyanis mostanában pont én se tudok sokat játszani, de ez sajna családi okok miatt van^^"

Szóval, egyrészt, a már sokszor lerágott csont, hogy nem köszönünk rá az emberre úgy, hogy "szia, van kedved játszani?", legalábbis ha msn-en írunk rá. Mert ha nezán van fenn, akkor így lehet neki privit írni, ugyanis ilyenkor sejthető, hogy azért jött fel, mert játszani szeretne. Msn-en viszont állati lehangoló, emlékszem pár ilyen esetre sima diák koromból, ennek olyan érzése van, mintha nem is az embert látnád benne, hanem a játékost. És azt se, hogy "szia, mizujs?" megvárod a választ, és bármi is az, és egyből "van kedved játszani?", nem. Tessék belelendülni egy adott témába, ha ő a sablon "semmi" válasszal jön, akkor te dobj fel valami témát. Remek helyzet reklámozni a programokat. Aztán, ha már élénk a beszélgetés, fel lehet vetni, hogy esetleg nincs-e kedve játszani nezán. De ha előtte azt ecsetelte, h így fáj a feje, úgy fáj a feje, meg ilyen fáradt olyan fáradt, akkor ne tartsd erőszakkal a gép előtt, mert elveszed a kedvét. Napuffneki, sikertelen, de legközelebb nagyobb kedvvel beszél veled, mert meghallgattad, jófej voltál. Ha kicsit rosszabb kedve van, lehet azzal csábítgatni, hogy ez segít elterelni a gondolatait, de nem szabad túlerőltetni ezt, mert dettó elveszed a kedvét.

Remélem van benne olyan dolog, amit hasznosnak találtok, majd ha még eszembe jut valami, akkor írok, most hirtelen ennyi voltam^^"

ha legközelebb lesz sikeres játékrahívásom, bemásolom, csak msn naplófájlaim ki vannak törölve^^"
Vissza az elejére Go down
Fleur Isabelle Trender
Diák
Fleur Isabelle Trender


Hozzászólások száma : 1495
Kaszt : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot, játékot és mégtöbb jááááátékot Razz Csak érjek rááááááá! Köcceee!

Tituluslista:
Titulus: Angyalkák Angyalkája Razz
Titulus: Miss céltalan
Titulus: Miss "Nem tudom miért vagyok itt"

Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 7:46 am

Nos hát engem is kissé hirtelen érintett. De azért megpróbálok valamit összekaparni.

Tehát csatlakozom az előttem szólóhoz. Én sem úgy csinálom hogy Szia, van ekdved játszani? Hanem általában megkérdezem hogy van, mit csinált ma és még miket fog. Aztán ha iylen nem tudom, semmi a válasz akkor általában jó téma a zene...én oylankor szoktam mondani hogy van egy tuti kis zene. Lenne-e kedve meghallgatni. És mivel a nagytöbbség szeret zenét hallgatni akor elküldöm neki a linket a Youtube-ról hogy a klippet is lássa. majd elkezdünk beszélgetni róla hogy milyen zenét szeret és én milyent szeretek. De persze ez bármilyen témában alkalmazható. majd felvetem hogy Volna-e kedved játszani egyet Nezán? Erre ha azt mondja hogy most nincs akkor megkérdem hogy mikor lesz még időd. Általában egy időpontot szoktak mondani hogy mikor. vagy azt hogy nem tudja de amikor elsz majd szól. De persze nem kattanok le róla mert az olyan mintha, Na jó ha nincs kedved hát nem dumálok veled többet s kész. hanem lassacskán még jobban összebarátkozunk. majd egy játék is összejön. És mikor már több játé összejött amint msnre lépek már ő hiv hogy van-e kedvem játszani. És az baromi jó érzés. A progireklámról csak annyit hogy úgy szoktam hogy miután a dumálás már tök jól megvolt meg még talán játék is akkor mondom hogy lesz egy tök jó program Nezán. Én is ott leszek és ha lesz kedved majd mehetünk együtt is akár. De megéri elmenni mert sok érdekes dolog lesz. És nagyjából felvázolom neki úgy érdekesen és a régi progikról is mesélek neki. Majd ha megjön a kedve akkor örülök. Ha meg nem akkor kicsit próbálkozom még. De ha akkor sem megy, hát akkor hagyom. Majd következőkor. Háttérmunka...hm... általában csak az ihlet kell megszálljon hogy valami okosat találjak ki ami hasznos a szaknak.. Vagy mondjuk a szobabeosztásnál olyan embert kell keressek akinek nincs. Vagy mikor lehet házit irni irok. És folyamatosan lesem hogy vettek-e fel új Allidonost hogy küldhessek neki Üdvözlő üzenetet.

Remélem nem irtam hülyeségeket! De majd eldöntitek! Na majd ha még jut eszembe valami leirkálom ide!
Vissza az elejére Go down
http://www.liziregeny.gportal.hu
Vendég
Vendég




Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 8:16 am

Akkor én most itt megbontom a sort, mert az az igazság, hogy én legtöbbször vagy azonnal megkérdezem, hogy van-e kedvük játszani, vagy néhány mondat (hogy vagy, rég láttalak fent msn-en, mi volt veled? stb.) után... És inkább játék közben (vagy ha sikertelen, akkor játék helyett) beszélgetek velük tartalmasabban. És ha ugye beszélgetünk, de sikertelen játékrahívás volt, akkor számít, hogy miért volt sikertelen; például nem ér rá nagyon, csak félig figyel a netre, mert közben mást csinál... Akkor később rákérdezek, hogy befejezte-e már, és játszhatunk-e.
Meg amikor felveszek egy újoncot, én speciel azzal kezdem, hogy megkérdezem, mennyire új a szerepjátékban, mennyire kell neki magyarázni. És akkor elbeszélgetünk esetleg arról, hogy merre lakik, emlegetem neki a találkozókat, tábort... Közben ha segítségre szorul, akkor persze magyarázok, kérdésekre válaszolok, és ezután hívom játszani az előcsarnokba, hogy akkor beosztom. ^^
Progit meg én is úgy reklámozok, hogy mondok példákat, mi volt a régebbieken, milyen jók voltak, stb.

Most így hirtelen ennyi, majd talán még írok, de nem igazán tudom, mit kéne...
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 8:25 am

Én is, én is. Smile Szintúgy meglepett a dolog, nagyoon is, már mikor Kaen rámírt msn-en. ^^
A naplófájlok nálam is ki vannak törölve, mint Chris-nél. ^^"

Één is csatlakozom Chris-hez meg Fluer-höz. Ha valaki úgy kezdi, hogy "Szijja, játék?", akkor biztos, hogy abból a játékból nem fog kérni senki. Sosem hálálom meg Cir-nek, hogy annak idején azt mondta, hogy vegyem fel az egész allidonost az első hsz-ből. Eleinte semmi kedvem nem volt, ááh, vagy 200 embert kinek van türelme felvenni? Nagyon senkinek. De végül is rávettem magam, és felvettem az emberkéket. Nem bántam meg, egyáltalán. Teljesen más priviben hívni az emberkéket, meg msn-en. Míg msn-en reszeltesen meg lehet barátkozni, priviben nagyon nem. Szóval, teljesen más, itt is köszi, Cir. ^^
Nos, lehet különféle témákat feldobni, hogy hogy van, mit csinál, hogy tölti/ töltötte a nyári szünidőt, mik a további tervei, lehet most pl. hívni, rajzolónak v. illusztrátornak, reklámozni a programokat, hogy mennyire jók, érdekesek.
Van olyan, hogy nem először beszélgetsz valakivel. Pl. nekem ma, azok előtt, hogy valamilyen témát feldobtam volna, egy játékos kérdezett meg, hogy van-e kedvem játszani. És, ahogy Fleur modja, ez kimondhatatlanul jó érzés.
És ahogy Fleur mondja, ha valaki visszautasítja a játékot, nem kell mérgedben leingnorolni az illetőt, vagy megfenyegetni, hogy ha nem játszassz, többet nem irok rád, vagy hasonlók. Ez nagy baromság. Lehet tovább próbálkozni, újra meg újra, míg végül az illető meglátja benned, hogy mennyire akarod, hogy játszon veled, hogy pont veled, és majd beadja idővel a derekát - tisztelet a kivétel.
Szóval, a játékra hívást nem kell feladni, ha visszautasítanak sem. Viszont, ha rossz kedved van, nem vagy jó passzban, akkor ne csináld azt, hogy most sz@rul érzem magam, és megkérdezem valakitől."Szia, játék?" Ne, ezt nem. Akkor írd meg a vezetőségibe, hogy rosszul vagyok, ma nem leszek. De ezzel ne vidd el a többi játékos kedvét.

Röviden ennyi, a többiek már elmondták a többit. ^^


Update : Ari is írt közben. És eszembe jutott még valami. =D

Ha valaki új felvételizett, örökké imádok üdvözlőt küldeni neki, próbálom felvenni a kapcsolatot, és hogy ne legyen az, hogy elsajátítom magamnak, akkor beírom a vezetőségibe is, hogy xy regizett, msn címe : . És ahogy Ari, nem támadom le, hogy játék, hisz lehet, hogy fogalma sincs a dologról, épp ezért egy tartalmas dumcsi, utána magyarázás, meg minden, az ismerkedés az első, próbálom kiismerni az illető személyiségét.Smile
Vissza az elejére Go down
Andrey Bogdan
Diák
Andrey Bogdan


Főkarakter : tomkobobo@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1244
Kaszt : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Nincskaszt
Üzenőláda :


Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 8:26 am

*besunnyog*És köszönöm szépen, nagyon jó ötlet volt Kaen, király*-*

Mostmár végre tudom, hogy müködjek prefiként, mert bevallom, eddig gőzöm se volt, igaz kérdezgettem másoktól, de mind az mondták, mármint méás prefiktől, hogy ugyanazt, mint eddig, de mostmár megvilágosodtam, köszi nektek, akik ide írtátok, és neked Kaen, hogy létrehoztad.*kisunnyog*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Illuzionista
Üzenőláda : Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Tek506f0370868af7782228

Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 10:43 am

Azért én itt Andery-re reagálnék.
Szerintem én is, Kaen is nagyon sokszor elmondtuk már a fent elhangzottakat, tehát azért ilyen téren azt nem értem, hogy akkor ezek miért nem lettek elfogadva, megértve, most meg más szájából igen? Smile Bár én már ezeket Deyannak is elmondtam régebben, meg a vezetőibe is beírom havonta, két havonta, ha új prefi van.

Én pl. úgy is szoktam a dolgokat csinálni, általában boronálok, mert játszani nem sok időm van, hogy eleve arra kattintok rá, aki elérhető. Ált. azzal nyitok, mint Ari is asszem írta, hogy rég láttalak az oldalon, de látom most elérhető vagy, lenne kedved egy játékra? Ha meg nemleges választ kapok, akkor igen nem szabad feladni, akkor egy kis dumcsi. Nekem pl. már volt többször olyan, hogy aztán pár nappal később az illető rám kattolt, hogy na most ráér. Meg a másik, hogy mindig meg kell kérdezni, hogy ha nem ér rá, akkor mikor fog, melyik nap, vagy inkább hétvégén szokott, vagy majd 2 óra múlva. Ezeket mind be kell írni a vezetőibe, hiszen lehet hogy két óra múlva már akkor más tud vele játszani.

No meg, amit Kaen szokott mindig mondani pszichológia. Sosem kérdezünk úgy, hogy benne van a nemleges válasz. Tehát nem mondjuk, hogy „Nem jössz játszani?”. Hiszen ebben benne van a nem. A jó kérdés mindig az, hogy „Jössz játszani?” vagy „Van kedved játszani?”.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek   Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Prefi munka, játékra hívás, gyorstalpaló mindenkinek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: