Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Varánusz háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Varánusz háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Varánusz háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Varánusz háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Varánusz háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Varánusz háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Varánusz háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Varánusz háló I_vote_lcapVaránusz háló I_voting_barVaránusz háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Varánusz háló

Go down 
+2
Han Jaejoong Varvara
Ayla Madyzyn
6 posters
SzerzőÜzenet
Clémence Aurora Moonbeam

Clémence Aurora Moonbeam


Főkarakter : Ayla Madyzyn
Hozzászólások száma : 280
Kaszt : Varánusz háló Druida
Üzenőláda : Varánusz háló Tek4e9e06af746474311637

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 6:27 pm

*Egy sólyom száll be a szobába, aminek most nyitva van az ablaka Silver az, aki Clémence hű társa és egy levelet őrizget szájában, melyre Jaejoong neve van firkantva eléggé kerekített betűkkel. Hát igen Clémence már csak így ír. Nem a legszebb írás, de az övé. A madárka rászáll az ágyra, és várakozik. Addig nem mozdul, míg a levél tulajdonosa át nem veszi azt. Szárnyaival néha csapkod, miszerint kicsit türelmetlen. Levélben ez áll:*

Kedves Szerelmem!

Kérlek gyere el a Tóhoz holnap délután, majd ott foglak várni...

Clémence

*Nos elég rövid üzenet, de talán a fiú is rájöhet mit is akar. Ha Silver sikeresen kézbesítette, akkor elszáll nyugovóra tér.*
Vissza az elejére Go down
Fred Jackson
Diák
Fred Jackson


Hozzászólások száma : 412
Kaszt : Varánusz háló Auror
Üzenőláda : Valaki mondja meg, mért lesz gonosszá...

Katt rá kérlek,hadd gyarapodjanak! (:
Varánusz háló Gka5 Varánusz háló RKWJ Varánusz háló Qsel

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2009 5:15 pm

*Fred érkezik az új lakhelyére,kezében a régi szobáinak cuccaival.Kihalássza a kulcsot a farmerzsebéből,és kinyitja az ajtót.A cuccait lerakja az ágyára,és átöltözik valami kényelmesebb ruhába.Aztán kivesz egy könyvet a táskájából,és ledobja magát vele az ágyra,s elkezdi olvasni.Egy idő után megunja,leteszi,és tovább indul megnézni a kúria eddig még előtte felfedezetlen részeit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 9:51 am

-Rendben. Köszi a segítséget! Szia! *Elköszön a lánytól és ledől az ágyra. A mennyezetet bámulja és elmerül gondolataiban. Gondolatai nagy része az eddig itt töltött időről szól. Még csak két napja van ugyan itt, de van már néhány szép emléke. Tetszik neki a suli. Nem sok időt tölt el így, inkább úgy dönt, hogy körültekint egy kicsit a kúriában. Felkel az ágyról és elindul hát felfedezőkörútjára.*
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Varánusz háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Varánusz háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 9:36 am

*A lány csak figyeli, ahogy a srác berendezkedik.* - Na ha tetszik, akkor örülök neki.*mondja a lány mosolyogva, majd az órájára pillant.* - Ne haragudj, de most mennem kell, van egy kis dolgom. Ha valami gond, probléma, ohaj, sóhaj van, akkor a harmadik emeleten a Rozsomák hálóban megtalálsz. Szia.*köszön el egy mosollyal, majd el is indul a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 9:33 am

*Simo egy pillantást vet a kulcsra és a zsebébe dugja.* -Rendben, köszönöm. *Mondja és az ágyához lép. Vállán már ott lóg a táskája a cuccaival együtt, mert mielőtt ide jöttek volna, Simo elment értük. Lerakja az ágyra a holmijait és kinyitja a szekrényt. Tágasnak néz ki, vagyis számára az. Nincs sok cucca, csak ingek, farmernadrágok, fehérneműk, két nyakkendő és néhány könyv, valamint a sulihoz szükséges felszerelések. Lehet, hogy felsorolva soknak látszik, de ránézésre nem az. Úgy vannak becsomagolva, hogy kis helyen is elférjenek. Simo nagyjából berendezkedik a szekrényben és a könyveket az íróasztalra rakja.*
-Tetszik ez a szoba. *Válaszolja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Varánusz háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Varánusz háló Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 9:07 am

*Egy prefektus lány érkezik meg a szobába, nyomában egy újonccal, aki éppen a családjáról mesél.* - Hát érdekes... A mi családunk a legtöbbször együtt volt ünnepeken, szóval érdekesen hangzik nekem az hogy hét éve nem láttad a nagybátyádat.*mondja a lány, majd elfordítja a zárban a kulcsot.* - Na meg is jöttünk. Ez lesz innentől kezdve a szobád. Tessék, itt a kulcs.*mondja, majd a fiú kezébe nyomja a kulcsot.* - Három szobatársad van, és annál nem is lesz több. Itt van a te ágyad, az a te szekrényed, és ott az íróasztalod.*mondja mosolyogva, miközben mutogat oda, ahol ezek a tárgyak találhatóak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:56 pm

- apu nagyon kedves volt és nagyon szeretem. Nem haragszom Mondja a fiúnak kedvesen majd a fiút hallgatja figyelmesen.*
- nem megyünk ki az udvara? * Kérdezi meg de valószínű hogy a válasz igen lesz. Ezért megfogja barátja kezét és elindulnak az udvara*
Vissza az elejére Go down
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Varánusz háló Harcos

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:49 pm

- Nem tudtam, hogy apád meghalt. Ne haragudj. Azért kérdeztem mert a vaskalapos régi vágású férfiak, főlega lányos apák, szeretik jó alaposan kiismerni azt aki a lányuknak udvarol.
*Torsten még soha nem udvarolt senkinek Zarán kívül de sok sztorit hallott már, hogy szedték ízekre szinte az áldozataika az apák, ha a lányukról volt szó, hosszas beszélgetésekkel.*
-Az én családomban is iylen vaskalapos lányos apák vannak. Ha csaka fele igaz a történeteknek már eléggé rossz híre van a családomnak a többi régi máguscsalád köreiben. Azt tudod hogy családomnak sok tagja végezte a börötnökben és kivégzéseken. Egyik-másikuk éppen iylen dolgok miatt, mert jaj volt annak akik rosszul feeltek, vagy rosszat tettek leányuk ellen. Mára már sokat szelidültünk. De odahaza a családom tagjai csak a régi feketemágus családokból házasodik pont ezért.
*Torsten szorosan magához ölelte alányt. Nem akarta megijeszteni és érezni akarta atestét a sajátjáén. Nagyon szerette.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:43 pm

* Zara örül hogy a fiút nem zavarja hogy Sofia boszi. Biztos jól kijönnek majd ha találkoznak.*
- Apu meghalt de a temetőbe ki kell mennünk. Tudod mikor otthon vagyok mindig meglátogatom. Anyu olyan mint én őt biztos kedvelni fogod. Sofi a nagynénén ő boszi de vele sem hiszem hogy lenne baj csak ha nem vagy neki szimpatikus mert akkor megkeseríti az életedet.* Mondja kedvesen de tudja hogy nem lesz baj Sofival sem.*
- Nem tudom hogy mire vagy kíváncsi kérdez mit szeretnél tudni* Mondja mosolyogva a fiúnak és várja a kérdéseket*
Vissza az elejére Go down
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Varánusz háló Harcos

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:32 pm

- Nem hiszem hogy lenne a boszorkányokkal problémám. Bár nem emlékszek rá, hoyg valaha is találkoztam volna akárcsak eggyel is.
*Torsten örül. egészen feldobódott ahírtől, hogy mehet a barátnője családjához. persze a szülőktől és a családtagoktól tart egy kicsit, főleg ha az apja a vaskalapos régi vágású férfiak közé tartozik. Kicsikét tart a beszélgetésektől, végüli ő nem a beszédek embere.*
- Gondolom találkozom apádékkal is. Miylen emberek ők? Mesélj egy kicsit acsaládodról, végülis nem szeretném ha felkészületlenül érne a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:26 pm

- Reméltem is, hogy jó kis fiú leszel és nem kell aggódnom miattad.* Mondja mosolyogva hiszen nem szeretne még a fiú miatt is aggódni na meg ha nem jönnek ki az nem túl jó Zara és Kate kapcsolatára nézve.*
- Nekem megfelel az idő pont. Juj már alig várom hogy ott legyünk.* Mondja kedvesen hiszen nagyon fel van dobva a hírtől. Ekkor eszébe jut egy dolog. Nem biztos a fiú örülni fog neki majd szépen bele néz a szemébe.*
- Ö...szereted...a...boszorkányokat illetve hogy jössz ki velük.?* Kérdezi meg a fiútól hiszen nagynénje boszorkány. Csak reméli hogy nem lesz semmi gond azzal hogy boszorkányhoz viszi a fiút. Még a fiú nem tudhatja hogy miért is kérdezte max. sejtheti a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Varánusz háló Harcos

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:19 pm

- Szerintem is szép. De ne aggódj. Han már egyszer túlélt velem egy találkozást vagy kettőt is nem hiszem hogy ez megváltozna. És főleg mivel a fogadott nővérednek a tesója igyekszek majd normálisan vsielkedni vele. Bár én edig is normálisan viselkedtem az emberekkel. Csak az őszinteségem ne mindenkinek jön be.
*Mikor a lány kérdést tesz fel neki, megfordul és ránéz.*
-Hétfő este 8 órához mit szólsz? Neked megfelel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:05 pm

*Zara is belép a szobába hiszen csak ketten vannak. Majd körbe néz hiszen nem sok fiú szobában járt még. Nem sokban külömbözött az ő szobájától csak a színek voltak mások.
- szép kis szoba* Jegyzi meg kedvesen a fiúnak. Majd elgondolkodott hogy kikel is találkozott a bálon.*
- Most hogy mondod kedvesem tényleg Kate bátya. Milyen igazad van. Remélem jól kijöttök majd.* Mondja mosolyogva hiszen a Kate nagyon kedves csak nem különbözhetnek annyira a fiúval. Bár ha barátja természetére gondolunk nem olyan biztos az. A fiú pakolni kezd Zara inkább bűbáj segítségével pakolt volna de hát a fiú tudja, hogy mit szeretne.*
- Kedvesem te mikor érnél rá velem haza utazni? Mondjuk a jövőhét eleje meg felel? Tudod nekem haza kell mennem mindenképpen.* Mondja a fiúnak kedvesen hiszen ő a jövőhétre tervezte a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Varánusz háló Harcos

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 2:55 pm

*Torsten lép be a szobába. A lány kérése nélkül is ő ment volna előre, hiszen szülei úgy nevelték, hogy befelé mindíg a pasi megy előre, kifelé meg a nő. egy kivétel ez alól pl. a közlekedési eszközök esetén ha az illető hölgyet akarja lesegíteni. Miután körbenéz és látja, hogy nincsen bent a szobatársa az ajtón jól olvashatóak a nevek, csak ektten vannak, ahogyan azt Zara is mondta.*
- Kerülj beljebb szépségem.
*Csomagját ledobja az ablak meletti ágyra.Úgy látja az még nem foglalt. Szeretett az ablak mellett aludni. Szerett a levegő áramlását éreznia testén.*
-Azt hiszem ez jó lesz. Ezt a Han nevű gyereket ismerjük szerintem. Nem? A bálon találkoztunk vele nem? Vagy valhol kint aszabadban.
*Közben elkezdett a táskájából kipakolni. Az ágya mellett egy fekete szekrény állt. Kinyitotta. Bőven volt benne hely. Elővette az ingeit. Volt belőle bőven, egyesével akasztotta be a helyükre azokat, szinte mind piros volt, de akadt köztük kék, zöld és fekete is, egyedül fehér inge nem volt.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Varánusz háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Varánusz háló Tek4e9df14d075d17172896

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 7:09 pm

*Ayla csak hallgatja a fiút. A magázós stílus furcsa neki, sosem volt magázós talán egyszer kétszer, de ő inkább közvetlenebb. Nos nem baj, tiszteletben tartja a másik szokásait, majd csak elmosolyodik.*
-Csak megszokásból mondtam, meg nem tudom, hogy ki volt, aki a várószobába kísért és, hogy milyen munkát végzett. Biztonság kedvéért el szoktam mondani.
*Feleli a lány, majd mikor a fiú elköszön japánul, ő is így tesz anyanyelvén. Valószínű ugyanazt mondták, csak más nyelven.*
-Adiós mi amigo!
*Azzal megfordult és kisétált a szobából egy kis nevetéssel megkoronázva a dolgot. Bár ezt már csak a folyosón lehetett hallani. Mindenesetre jól esett megint spanyolul megszólalni. Rég tette már. Szobájába tart éppen vissza, és pálcáját sebesen magához veszi.*
Vissza az elejére Go down
Han Jaejoong Varvara
Diák
Han Jaejoong Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 373
Kaszt : Varánusz háló Harcos
Üzenőláda : Ha valakinek kellek, akkor az szóljon!

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 6:44 pm

*Jaejoong hallgatja a lány szavait, majd a kipakolással végez.Közben Yume felfekszik az ágyra, hogy addig is azon pihenjem amíg gazdája nincs rajta.*
_igen, már tudom ezeket, de azért köszönöm figyelmességét! Köszönöm a szoba beosztást is, és keresni fogom, ha valami kérdésem lenne!
*Majd meghajol és végleg elköszön, mivel látszólag a lány menni készül.*
-Oyasumi Ayla-chan! és üdvözlöm a húgomat!
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Varánusz háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Varánusz háló Tek4e9df14d075d17172896

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 6:29 pm

*Ayla csak elmosolyodik, de nem hagyja magát, nem engedi a bőröndöt. Nos a fiú kezd kipakolni, nem is akar zavarni tovább de szóval tartják, így muszáj, de nem kényszer persze, nem annak veszi. A kongresszus hallatán sóhajt egyet.*
-Nos igen kongresszus... egyelő a véres és halálos küzdelemmel. Sajnos nem az volt, aminek látszott és egy harc is kitört közben a kegyencekkel. Nem volt kellemes. Ja amíg el nem felejtem, biztos elmondták már, de muszáj elmondanom nekem is. Nos kijárási tilalom. 10 óra után érvényes, kihágásért büntetőmunka jár. Szobádban, a társalgóban és Nellond éjszakai klubjában tartózkodhatsz egyedül.
*Sorolja fel a dolgokat, majd ha tényleg nincs más dolog, akkor nem is zavarna.*
-Ha kell segítség tudod hol találsz. Zavarhatsz bármikor, bármivel.
*mondja a lány, majd vár még egy csöppet.*
Vissza az elejére Go down
Han Jaejoong Varvara
Diák
Han Jaejoong Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 373
Kaszt : Varánusz háló Harcos
Üzenőláda : Ha valakinek kellek, akkor az szóljon!

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 6:16 pm

*Jaejoong csak néz a lányra, aki kikapja kezéből az egyik bőröndöt.*
-Elnézést kisasszony, de ezt nem kéne és nem is illik. A férfiak dolga az ilyesmi, nem pedig a hölgyeké, viszont nagyra értékelem buzgóságát!
*Mondja mosolyogva, majd közel hajol a lányhoz és ezt súgja neki.*
-Úgyhogy inkább én cipekedem, nem nagy gond!
*Majd remélhetőleg sikerül visszaszereznie a táskáját a lánytól.Utána pedig útnak erednek.Megérkezik ő is a hálószobába, körül néz, és négy üres ágyat talál. egyből az ablak mellettihez megy, lepakolja táskáját és máris elkezdi a ruháit bepakolni a szekrénybe. Először a kimonói kapnak helyett, utána a boksz kesztyűi és a kard, majd pedig a hétköznapi ruha darabok. Közben félszemmel figyeli a lányt, hogy az mit csinál.*
Úgy hallottam, hogy távol volt, egy kongresszuson vett részt! Milyen volt, ha szabad tudnom?
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Varánusz háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Varánusz háló Tek4e9df14d075d17172896

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 6:08 pm

*Észrevesz egy daimont, ahogyan felkel Jaejoong szavaira, kicsit fejével meghajol neki, majd megfordul. Ayla meglepődve nézi, ahogyan a fiú erőlködik vagy ha nem is látszik, de azért nem lehet könnyű azt a négy bőröndöt cipelni, tehát nézi, ahogyan cipeli. Nem bírja ki, hogy ne segítsen, így odamegy és egyet kikap szó nélkül a kezéből, majd elindul, mielőtt azt mondhatná, hogy hagyd ne cipekedj. Neki jelenleg a varázspálcája a szekrényén van. Kicsit felelőtlenség volt otthagyni, de sietett és hát megesik az ilyen. Tehát, ha akarja ha nem nem lebegtet semmit sem. De nincs is szüksége rá. Erős lány Ayla még, ha nem is látszik rajta.*
-Nos kövess légyszíves. mindjárt ott leszünk nincsen messze egyáltalán.
*Feleli a fiúnak, majd kilépett az ajtón és megcélozta a Varánusz hálót. Út közben beszélt.*
-Nos igen én lennék a szobatársa. Hát bírom a lányt nem tagadom. Jó volt, hogy úgy összefutottunk még nyár elején.
*Társalog, miközben megérkeztek a háló elé. Előveszi a kulcsot, majd benyit. Nagy üresség jellemzi az egészet, hiszen Jaejoong az első lakója.*
-Nos amelyik ágyat szeretnéd, azt választod. Te vagy az első lakó, de nem kell aggódni valószínű hamarosan kapsz szobatársakat, addig is élvezd ki a helyzetet.
*Mondja miközben letette a bőröndöt a szoba közepére, majd elrakja a fiú oda, ahova szimpatikus neki.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Varánusz háló Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Varánusz háló Tek4e9df14d075d17172896

Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 5:39 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2.
3.
4.

A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varánusz háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varánusz háló   Varánusz háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Varánusz háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: